Ļaunprātīgas programmatūras simbolsĻaunprātīgas programmatūras (bieži dēvētas par MBAM) ir plaši pazīstama anti-ļaundabīgo programmu programma. Interneta drošības uzņēmums, kas tika dibināts Sanhosē Kalifornijā 2008. gadā, ir ātri audzis. Lai arī tas nav bijis biznesā ļoti ilgi, Malwarebytes ir viena no iecienītākajām programmām ļaunprātīgas programmatūras draudu novēršanai. Viņi piedāvā tikai vienu produktu mājas lietošanai. Tas ir Anti-Malware Premium. Šajā pārskatā mēs apskatīsim dažus no lieliskajiem punktiem un palīdzēsim jums uzzināt, vai tas jums ir piemērots. Lai to demonstrētu, mēs izmantosim Windows 10 versiju.

Malwarebytes antivīrusu vietā izmanto terminu anti-ļaundabīgās programmas. Tas ir tāpēc, ka tas ir vairāk vērsts uz ļaunprātīgu programmatūru, nevis vīrusiem. Ļaunprātīga programmatūra ir plaša kategorija, kurā ietilpst Trojas zirgi, vīrusi, spiegprogrammatūra un tārpi. Piedāvātā produkta cenas ir redzamas zemāk.

Cenas, kas norādītas par ļaundabīgo programmu peruKā redzat, Malwarebytes Anti-Malware Premium piedāvā aizsardzību līdz trim datoriem uz vienu gadu ar likmi 29,95 USD. Ja vēlaties iegūt pārklājumu vairāk par to, papildu blokus no trim var iegādāties par tādu pašu likmi. Būtu jauki redzēt papildu gadus pieejamus. Mēs arī vēlamies redzēt konkrētus numurus, kurus jūs varētu iegādāties. Ja jums ir četri personālie datori, kurus vēlaties aizsargāt, jūs nevēlētos iegādāties pārklājumu sešiem.

Papildus Windows lietotnei Malwarebytes piedāvā aizsardzību arī Mac un Android. Diemžēl licenci nevar izmantot citām versijām, tāpēc jums būs jāiegādājas atsevišķas licences. Pēc brīža mēs runāsim par dažādām programmas funkcijām un iestatījumiem.

Pretvīrusu aizsardzība

Tāpat kā daudzas pretvīrusu un pret ļaundabīgo programmu programmas, Malwarebytes darbojas pēc sākotnējās skenēšanas pēc programmatūras instalēšanas. Malwarebytes vispirms atjauninās failus pats, bet pēc tam jums būs jānospiež skenēšanas poga. Ir pieejami trīs dažādi skenējumi. Tie ir hiperskenēšana, pielāgotā skenēšana un draudu skenēšana. Draudu skenēšana ir visvairāk iesaistīta no trim izvēlēm. Tas, kuru izvēlaties, ir atkarīgs no tā, ko vēlaties skenēt. Ņemiet vērā: ja jūs nolemjat skenēt visu, kas atrodas jūsu datorā, tas var aizņemt kādu laiku.

Skenēšanu var ieplānot MBAM, un to var iestatīt skenēšanai tik bieži, cik vēlaties. Ja jūs nolemjat nemainīt nevienu iestatījumu, programma automātiski skenēs visu vienu reizi dienā. Varat pielāgot programmatūru, lai iekļautu vai izslēgtu mapes, ja vēlaties. Skenēšanu var arī atlikt, ja spēlējat spēles vai veicat citus resursus prasošus uzdevumus.

Poga ļaundabīga programmēšanaDrošības un privātuma funkcijas

Malwarebytes piedāvā dažas funkcijas un iestatījumus, taču mēs pārdomāsim, kādi tie ir. Viņi atkal piedāvā tikai Anti-Malware Premium. Zemāk redzamajā attēlā redzat darbību konsoli. Augšpusē jūs redzat četras galvenās kategorijas, kuras varat apskatīt. Viss ir skaidri marķēts un viegli lasāms.

Malwarebytes skenēšanas konsole

Mērinstrumentu panelis: Šajā ekrānā atradīsit informāciju par licenci, datu bāzes versiju, skenēšanas gaitu (vai kad notiks nākamā skenēšana) un reāllaika aizsardzības statusu..

Skenēt:

 • Draudu skenēšana – populārākā skenēšana. Tas pārbaudīs visas vietas, kurās ļaunprātīga programmatūra var paslēpties. Ieteicams to darbināt katru dienu, lai pārliecinātos, ka jūsu sistēma ir skaidra. Šī skenēšana darbojas labi un labi. Aptuveni darbības laiks ir 8 minūtes.
 • Pielāgota skenēšana – Izmantojot šo skenēšanu, jūs varat iestatīt precīzus failus vai mapes, kurās vēlaties skenēt problēmas. Tas var aizņemt laiku, un tas iet cauri mapēm, kuras jūs prasāt. Aptuveni darbības laiks varētu būt ilgāks par 40 minūtēm atkarībā no tā, ko jūs iekļaujat (mēs skenējām visu cieto disku, tāpēc mūsējais aizņēma kādu laiku).
 • Hiperskanēšana – Ātri pārbaudiet, vai atmiņā un starta objektos nav ļaunprātīgas programmatūras. Šis rīks būs vērsts tikai uz aktīvajiem draudiem, lai jūs tos varētu ātrāk atrast. Aptuveni darbības laiks ir apmēram minūte. Šis skenēšana jums neko daudz neteiks, tāpēc jūs varētu vēlēties palaist draudu skenēšanu.

Iestatījumi:

 • Vispārīgie iestatījumi – Šī iestatījumu grupa attiecas tikai uz to, kādā valodā ir paziņojumi, un uz to, vai tie ir iespējoti, kad notiek draudi.
 • Izslēgšana no ļaunprātīgas programmatūras – Šeit jūs varat pievienot failus vai mapes, kuras nevēlaties skenēt. Ja zem tām ir apakšmapes, tās arī netiek skenētas.
 • Tīmekļa izslēgšana – Tā kā MBAM pārbauda vietnēs, kurās apmeklējat ļaunprātīgu programmatūru, tā bloķēs vietnes, kuras, pēc tās domām, ir nedrošas. Ja jūs bieži apmeklējat vietni, kas, kā jūs zināt, ir piemērota, varat pievienot domēna vārdu, IP adresi vai pat programmu, kas izmanto šo vietni.
 • Atklāšana un aizsardzība – Šajā virsrakstā varat iestatīt vairākas lietas vai arī atstāt to vienu. Tas jau ir konfigurēts vislabākajām opcijām, taču mēs iesakām arī atzīmēt izvēles rūtiņu “skenēt rootkit”.
 • Atjauniniet iestatījumus – MBAM jūs informēs, ja datu bāze ir novecojusi vairāk nekā septiņas dienas, kā arī pārbaudīs, vai nav programmu atjauninājumu. Arī šajā cilnē varat iestatīt starpniekserveri.
 • Vēstures iestatījumi – Mainiet skenēšanas reģistrēšanas iespējas.
 • Piekļuves politikas – Kontrolējiet lietotāja piekļuvi MBAM iestatījumiem un funkcijām.
 • Papildu iestatījumi – Šeit jūs varat aizkavēt startēšanu, sāknēšanas laikā sākt aizsardzību, automātiski karantīnas objektus un samazināt skenēšanas prioritāti..
 • Automatizēta plānošana – Pēc noklusējuma draudu skenēšana ir iestatīta katru dienu, un atjauninājumi ir iestatīti pārbaudīt reizi stundā. Ja nepieciešams, šos uzdevumus var pievienot, rediģēt vai noņemt.

Kā redzat, Malwarebytes Anti-Malware ir vairāki iestatījumi un opcijas, kuras varat pielāgot. Tīmekļa izslēgšanas funkcija ir jauka, jo var būt kaitinoši saņemt brīdinājuma ziņojumus par jums zināmām vietnēm. To pašu var teikt par programmām. Mēs priecājamies redzēt izņēmumus.

Instalēšana un atbalsts

MBAM ir viegli instalējams dažos soļos. Kad esat lejupielādējis failu, dodieties uz priekšu un instalējiet to. Kad esat pabeidzis, varat pārbaudīt darbvirsmu, vai nav MBAM ikonas, vai arī paplāti. Atveriet to un redzēsit zemāk redzamo ekrānu.

Skenēšanas ekrāns Malwarebytes

Šeit varat veikt draudus, veikt pielāgotu vai ātru skenēšanu.

Draudu skenēšana darbojas

Iepriekš redzamajā attēlā redzat draudu skenēšanas ekrānu. Pēc tam jūs saņemsit ziņojumu par visu atrasto MBAM.

Malwarebytes atbalsts tiek apstrādāts vairākos veidos. Viņiem ir zināšanu bāze, forumi un biļešu sistēma. Atbalsta darba laiks ir no pulksten 18:00 līdz 17:00 Klusajā okeānā (GMT-7), no pirmdienas līdz piektdienai. Viņiem ir liels atbalsts, un, kad mēs iesniedzām biļeti, mēs divu stundu laikā saņēmām atbildi. Vai tie ir atvērti lielākajās brīvdienās, nav zināms. Mac instalēšana un darbība ir ļoti līdzīga Windows versijai.

Ietekme un veiktspēja

Meklējot instrumentus, svarīga ir ietekme un veiktspēja. Neviens nevēlas, lai jūs aizturētu intensīva sistēmas skenēšana, taču vēlaties, lai jūs arī aizsargātu. Malwarebytes neizmantoja daudz resursu, kad tika palaista pilna sistēmas skenēšana. Mums nebija problēmu ar tādu uzdevumu izpildi, kādus mēs vēlējāmies. Ja jūsu dators ir vecāks un pamanāt sistēmas nobīdi, jūs vienmēr varat iespējot lodziņu “samazināt prioritāti”, par kuru mēs runājām iepriekš.

Poga ļaundabīga programmēšanaMūsu testi

Parasti mēs izmantojam vairākus pretvīrusu testus, lai noskaidrotu, vai produkts darbojas. Tomēr šoreiz mēs to nespējām. Lai arī tiek teikts, ka produkts attiecas arī uz vīrusiem, atbalsta komanda mums teica, ka viņu galvenā funkcija nav vīrusu bloķēšana. Mūsu viltus vīrusa testi neizdevās. Viņi mums nodrošināja testu komplektu, kas darbojās Intelguardians Labs, taču šie testi tika izveidoti pirms kāda laika. Pārbaudes joprojām var būt būtiskas, taču mums nav iespējas to patiesi zināt. Ļaunprātīga programmatūra var atrast papildu ļaunprogrammatūru, kuras citi neizmanto, taču tas nenodrošina jums pilnīgu risinājumu.

Malwarebytes Anti-Malware operētājsistēmai Android

Lai arī šo MBAM versiju sauc par mobilo programmatūru Malwarebytes Anti-Malware, tā ir pieejama tikai operētājsistēmai Android. Lai to lejupielādētu, dodieties uz Google Play veikalu. Pēc tam ierakstiet Malwarebytes. Kad esat to atradis, pieskarieties instalēšanas pogai. Pagaidiet dažus mirkļus un piesitiet atvēršanas pogai.

Malwarebytes Mobile instalēšanas ekrāni

Kad esat pieņēmis nosacījumus, noklikšķiniet uz pogas labot tūlīt. Ja jums nav ļaunprātīgas programmatūras, jūs redzēsit tādu ziņojumu kā jūs redzat trešajā ekrānā.

MBAM skenēšanas ekrāni

Un tas viss ir arī Malwarebytes Anti-Malware mobilajai versijai. Varat atrast līdzīgas iespējas tām, par kurām runājām iepriekš, pieskaroties izvēlnei blakus vārdam, kas saka informācijas panelis. Diemžēl MBAM nav pieejama iOS versija.

Noslēguma domas

Mēs atklājām, ka Malwarebytes Anti-Malware ir piemērots kā pretvīrusu sekundārais risinājums. Mēs iesakām to izmantot kopā ar labu pretvīrusu programmu. Pretējā gadījumā jūs būtu neaizsargāti pret vīrusiem. Tas nespēja atklāt nevienu no mākslīgajiem failiem, kurus mēs parasti izmantojam, taču ļaunprātīgas programmatūras faili tika atrasti tikai lieliski. Mēs joprojām vēlamies, lai jūs varētu aptvert dažāda veida ierīces ar vienu un to pašu licenci. Ja vēlaties papildu aizsardzību ārpus antivīrusa, izmēģiniet šo.

Poga ļaundabīga programmēšana

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me