Makafejas emblēmaMcAfee pretvīrusu programmatūra ir viena no vispazīstamākajām pasaulē. Uzņēmums, kuru 1987. gadā dibināja Džons Makfejs, tagad pilnībā pieder Intel. Pretvīrusu programmatūra, kas tagad tiek dēvēta par Intel Security, joprojām saglabā dibinātāja vārdu. Pašlaik viņi piedāvā trīs pretvīrusu produktus. Tās ir pilnīga aizsardzība, interneta drošība un AntiVirus Plus.

Izmantojot šīs iespējas, jūsu izvēlētais ir atkarīgs no jūsu vajadzībām. Mēs parādīsim cenu par trim tālāk norādītajiem produktiem, taču demonstrācijai mēs izmantosim McAfee Total Protection. Norādītās iespējas ļaus jums aizsargāt visas ierīces vienā gadā.

Cenu noteikšana McAfee pretvīrusu produktiemKā redzat iepriekš, McAfee kopējā aizsardzība ir tikai 49,99 USD gadā. McAfee Internet Security gadā ir 79,99 USD. McAfee AntiVirus Plus gadā ir 59,99 USD. Skaidrs, ka Total Protection versija ir labākais piedāvājums, un tā piedāvā visaugstāko aizsardzību. Mums patīk, ka McAfee aptver vairākas ierīces, kas iekļautas vienā licencē. McAfee atbalsta vairākas dažādas operētājsistēmas. Tie ir Windows 7+, Mac OSX 10.8+, Android 2.1+ un iOS 8+. Lai arī tas var likties mulsinoši, mēs vienā mirklī pārdomāsim dažādas iespējas.

Pretvīrusu aizsardzība

Parasti pretvīrusu programmas darbojas vienādi. Sākumā instalējiet programmatūru un pēc tam veicat skenēšanu, lai pārliecinātos, vai jūsu sistēma ir droša. Pēc programmatūras instalēšanas mēs iesakām veikt pilnu sistēmas skenēšanu. Pretējā gadījumā programmatūra var neatklāt visus kaitīgos failus. Turklāt ņemiet vērā, ka McAfee automātiski neskenēs ārējos USB diskus. Mēs vēlētos redzēt lielāku izvēli skenēšanā, ko mēs varam veikt.

Lai gan jūs nevarat ieplānot skenēšanu, reālā laika aizsardzības funkcija uzraudzīs jūsu sistēmu. Katru reizi, kad fails tiek izmantots, McAfee to skenēs un aizsargās jūs no draudiem. Vēl viens vienums, kuru mēs vēlētos redzēt, ir konkrētāka informācija par atrastajiem failiem. Tas neuzrāda konkrēto failu, taču tajā ir vīrusa definīcijas lapa. Tādā veidā, ja ir kļūdaini pozitīvi rezultāti, varat redzēt precīzu faila vārdu un atrašanās vietu, kur tas tika atrasts.

Poga McAfee AntiVirus.Drošības un privātuma funkcijas

Ja jūs pēta pretvīrusu programmas, viena no lietām, kuru meklējat, ir funkciju saraksts. McAfee piedāvā dažus labus, tostarp paroļu pārvaldnieku. Tagad mēs runāsim par katras pozīcijas funkcijām, kuras redzat zemāk.

McAfee AntiVirus konsoleAizsardzība pret vīrusiem un spiegprogrammatūru:

  • Skenējiet datoru – Šeit jūs varat veikt ātru vai pilnu sistēmas skenēšanu. Ja ir kādi atklājumi, noklikšķinot uz saites, McAfee vietnē tiek nodrošināts vīrusa profils.
  • Skenēšana reāllaikā – Kā mēs minējām, reālā laika skenēšanas funkcija nepārtraukti skenēs jūsu datoru pret draudiem, pārbaudot failus jebkurā laikā, kad tie tiek izmantoti. Šajā virsrakstā varat pievienot vai izslēgt noteiktus failus.

Tīmekļa un e-pasta aizsardzība:

  • Ugunsmūris – Aizsargā datoru no nolaupītājiem, kas var nozagt personisko informāciju, kā arī novērot nosūtīto un saņemto informāciju. Pieejams Total Protection versijā.
  • Anti-spam – Kā norāda nosaukums, anti-spam funkcija aptur surogātpastu un nevēlamo pastu nokļūšanu iesūtnē. Pieejams Internet Security un Total Protection versijās.
  • Web aizsardzība – Reitingu sistēma, kas stāsta par vietnes drošību pirms tās apmeklēšanas.

Patiesā atslēga:

Paroļu pārvaldnieks, kas importēs paroles un glabās svarīgu informāciju, lai jums tas nebūtu jādara. Varat arī pievienot divu pušu autentifikāciju. True Key ir visas pilna paroles pārvaldnieka iespējas un priekšrocības. Būtu jauki, ja viņi pievienotu paroļu ģeneratoru. Pieejams Internet Security un Total Protection versijās.

Datu aizsardzība:

Smalcinātājs – Vienīgais šajā sadaļā uzskaitītais variants ir smalcināšanas rīks. Tas palīdz saglabāt slepenu informāciju. Pieejams visās versijās.

Personālā datora un mājas tīkla rīki:

  • Manas mājas tīkls – Tīkla pārvaldības rīks, kas ļaus jums sekot līdzi datoriem un ierīcēm. Tas arī ļaus jums novērst drošības problēmas datoros, kuros iespējota McAfee.
  • Ātri tīrāms – Uzlabo datora veiktspēju, atbrīvojoties no veciem failiem.
  • Ievainojamības skeneris – Atrod un atjaunina visas programmatūras problēmas.

Vecāku kontrole:

Ļauj uzraudzīt un kontrolēt darbības tīmeklī. Pieejams Internet Security un Total Protection versijās.

Mājas poga:

Šeit varat pārvaldīt savu drošību un pievienot citas ierīces.

Kā redzat, ir vairākas dažādas iespējas, no kurām jūs varat izvēlēties, izmantojot dažādas McAfee versijas. Paroles glabātājs ir lielisks, un ir patīkami, ka varēju pievienot visas savas ierīces. Viņu Quick Clean rīks palīdzēs jūsu datoram darboties labi.

Instalēšana un atbalsts

Pretvīrusu programmatūrai jābūt vienkārši instalējamai. McAfee padara lietas vienkāršas. Vienkārši lejupielādējiet versiju, kuru vēlaties izmantot. Pēc tam jūs redzēsit McAfee Installer pārbaudi, lai pārliecinātos, ka programmatūra darbosies jūsu datorā.

McAfee Antivirus instalēšanas ekrāns

Kad viss būs instalēts, redzēsit zemāk redzamo ekrānu. Dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz saites, kas saka “Palaist skenēšanu”, lai veiktu sākotnējo skenēšanu.

McAfee AntiVirus konsole

Šeit jūs varat apskatīt citas iespējas, par kurām mēs runājām iepriekš. Lai saņemtu atbalstu, McAfee piedāvā diezgan daudz dažādu iespēju. Tās ir tiešsaistes tērzēšana 24 stundas diennaktī, e-pasts un atbalsts pa tālruni. Turklāt viņi piedāvā McAfee TechMaster Services. Tāpat kā daži citi uzņēmumi, premium klases pakalpojumi tiek piedāvāti par noteiktu maksu. Pakalpojumi ir iestatīti & Optimizēt, vīrusu noņemšanas pakalpojums, iestatīšana & Aizsargājiet, uzlabota problēmu novēršana un Concierge Gold. Lai arī to cenas nav nepamatotas, esiet gatavi tērēt naudu, ja nolemjat izmantot viņu pakalpojumus.

Sistēmas ietekme un antivīrusu veiktspēja

Ir vairāki faktori, kurus vēlaties apskatīt, izvēloties pretvīrusu programmu. Divi no lielākajiem ir sistēmas ietekme un antivīrusu veiktspēja. Sistēmas ietekme ir AV programmatūras izraisītās nobīdes summa jūsu datorā. McAfee neveicās tik labi, kā mēs bijām cerējuši. Saskaņā ar neatkarīgās testēšanas laboratorijas av-Test datiem McAfee ieguva 83% no sistēmas ietekmes. Tas ir zemāks par nozares vidējo līmeni tiešajos testos.

Vēl viens antivīrusu programmā vēlamais faktors ir tas, kas aizsargās jūs no lieliem draudiem. Diemžēl arī Makfefe aizsardzībā nebija guvis ļoti labus vārtus. Testos viņi ieguva zemāku par nozares vidējo atzīmi. Viena lieta, kurā Makfejs guva labus vārtus, bija viltus pozitīvo rezultātu skaits. Nozares vidējais rādītājs ir trīs, bet Makfejs tādu neatrada.

Poga McAfee AntiVirusMūsu testi

Pārskatot pretvīrusu programmatūru, mums vienmēr patīk vadīt savus testus. Parasti tiek izmantoti divu veidu testi. Varat pārbaudīt ātruma vai vīrusa jutīgumu.

McAfee atrod vīrusu

Kad mēs mēģinājām no testēšanas vietnes lejupielādēt viltotus vīrusu failus, McAfee ļāva mums to izdarīt. Kaut arī bija ieslēgta aizsardzība reāllaikā, vispirms mūs apturēja Windows 10. Galu galā mēs saņēmām ziņojumu, kuru redzat zemāk, norādot, ka tas failu ir ielicis karantīnā. Esam mazliet pārsteigti par sastapto vilcināšanos.

Datne ir ievietota karantīnā

Vēl viens tests, kas mums patīk darīt, ir palaist, izmantojot viltotu vīrusa virkni un saglabājot to uz darbvirsmas. Atkal programmatūra ir iestatīta uz reāllaika aizsardzību. Fails netika atrasts, kamēr mēs neveicām ātru skenēšanu. Kā mēs jau teicām iepriekš, jūs arī vēlēsities skenēt visus pievienotos ārējos diskus. Tā kā vīrusu programmas ir diezgan standarta, Macintosh versija darbojas tāpat.

McAfee drošības jauninājumi Android ierīcēm

Viena no jaukām McAfee Security Innovations iespējām ir spēja visas jūsu ierīces savienot vienā kontā. Apskatīsim, kā to instalēt. Pēc apmeklējuma Google Play veikalā meklējiet McAfee Security Innovations. Pēc tam piesitiet instalēšanas pogai un pēc tam – atvēršanas pogai, kad tā ir pabeigta.

McAfee Android instalēšanas ekrāni

Vidējā ekrānā izlasiet EULA un pieskarieties Es pieņemu (visi tos lasa, vai ne?). Nākamajā ekrānā varat lejupielādēt daudz dažādu konfidencialitātes un aizsardzības rīku. Viņi ir šķirti no tā, kādi ir jūsu mērķi.

mcafee-android-second1

Būtu jauki redzēt visus šos risinājumus vienuviet, tā vietā, lai tos sadrumstalotu dažādās lietojumprogrammās. Lietotne, kas tiek izmantota, lai skenētu ļaunprātīgu programmatūru, ir parādīta iepriekš redzamajā attēlā – Light Mobile Anti-Malware. Ja vēlaties redzēt savas ģimenes ierīces, ieteicams instalēt McAfee Family Protection. To darot, jūs varat pievienot vietnes, bloķēt vietnes vai redzēt, cik vietne ir uzticama, pirms dodaties uz to. Līdzīgi kā Windows un Mac versija, iOS versija ir līdzīga Android.

Noslēguma domas

Apkopojot šo pārskatu, McAfee AntiVirus nav kārtībā. Tam ir dažas pienācīgas iespējas, taču mēs vēlamies, lai tas būtu izturējis labākus gan mūsu, gan neatkarīgo laboratoriju testus. Mums patīk True Key paroles turētājs. Skenēšanas laikā programmatūrai var būt daudz resursu, un mēs vēlamies redzēt, kā uzņēmums pievieno spēļu režīmu. Ja pievienojat ārējus diskus, noteikti veiciet pilnu sistēmas vīrusu skenēšanu.

Ja jūs meklējat funkcijas, kuras piedāvā McAfee, McAfee Total Protection pakete ir laba vērtība pirmajam gadam. Tirgū ir arī citas pretvīrusu programmas, kas var nodrošināt labāku pārklājumu. Ja vēlaties dažādas iespējas, lūdzu, apskatiet mūsu labākā pretvīrusu programmatūra lappuse.

Poga McAfee AntiVirus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me