IPVanish piedāvā jauniem dalībniekiem a 7 dienu bezriska VPN izmēģinājums. Visiem jaunajiem IPVanish VPN lietotājiem tiek piemērota 7 dienu bezriska naudas atdošanas garantija. Jūs atradīsit, ka vairums vadošo VPN pakalpojumu sniedzēju izmanto naudas atdošanas garantijas, lai palīdzētu jaunajiem lietotājiem noteiktā laika posmā pārbaudīt pakalpojumu, izmantojot iespēju to atcelt. IPVanish termiņš ir nedēļa.

Reģistrējoties VPN, ir svarīgi saprast noteikumus. Pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājumu, izmantojot naudas atdošanas garantiju, bieži nosaka datu izmantošanas un pakalpojuma izmantošanas laika ierobežojumus. Daži ierobežo arī to serveru atrašanās vietu skaitu, kuriem varat izveidot savienojumu. Daļēja pakļaušana viņu tīklam. Ir svarīgi zināt robežas.

Jaunie IPVanish dalībnieki var brīvi pārbaudīt savu lielo VPN serveru tīklu visā pasaulē. Viņi neierobežo servera atrašanās vietas, protokolus vai klienta programmatūru, ko varat izmantot izmēģinājuma periodā. Tie arī neierobežo jūsu datu izmantošanu. Jūs varat izmantot pakalpojumu tik daudz, cik vēlaties, un izmēģinājuma laikā izveidot savienojumu ar visām servera vietām.

Šeit ir IPVanish bezmaksas izmēģinājuma noteikumi. Viņu atmaksas politikā teikts:

  • Ja esat mazāk nekā 100% apmierināts ar VPN pakalpojumu, mēs labprāt atmaksāsim jūsu maksājumu, ja atmaksa tiks pieprasīta septiņu (7) dienu laikā no pirkuma veikšanas dienas. Pieprasījumi, kas iesniegti vēlāk par 7 dienu pirkuma datumu, netiks ņemti vērā.
  • Jūs saprotat, ka, maksājot, izmantojot mainīgas cenas valūtas, piemēram, BitCoin, jūs izmantojat maksājuma veidu, kas īsā laika posmā var svārstīties lielā vērtībā. Jūs piekrītat, ka visas atmaksas par darījumiem, izmantojot šīs metodes, tiks vērtētas pēc USD maiņas kursa atmaksas brīdī, nevis pēc sākotnējā darījuma vai atmaksas pieprasījuma brīdī.
  • Jūs arī saprotat, ka dažas skaidras naudas ekvivalenta vai citas maksājuma metodes var neļaut veikt atmaksu vai ka atmaksa var notikt lēnām vai ar čeka palīdzību papīra formā, vai arī, ka ar atmaksām var būt saistīta pakalpojumu maksa. Jūs piekrītat un atzīstat, ka IPVanish nav atbildīgs, ja maksājuma veids neļauj veikt atmaksu. Ja maksājuma veids neļauj veikt atmaksu, atmaksas vietā saņemsit pakalpojumu par pakalpojumu.

Papildus 7 dienu bezmaksas izmēģinājumam, IPVanish laiku pa laikam laipni piedāvā mūsu apmeklētājiem atlaides viņu populārajam VPN pakalpojumam. Lai izmantotu priekšrocības, jums ir nepieciešams kupona kods, kas ir grūti kodēts, kad apmeklējat viņu vietni no šīs lapas. Mēs saglabāsim jaunākos reklāmas kodus kopā ar citu informāciju, lai palīdzētu jums ietaupīt naudu vietnē IPVanish un pilnībā izbaudīt viņu pakalpojumus..

Pievienojieties IPVanish viņu pašreizējās reklāmas laikā, lai ietaupītu līdz 73% no neierobežotas piekļuves VPN. IPVanish kuponā tiek uzkrātas esošās atlaides. Ietaupiet jebkurā termiņā – mēnesī, ceturksnī vai gadā. Izbaudiet pilnu gadu par 39 USD, kas ir tikai USD 3,25 mēnesī. Tas ir 73% atlaide off pilnu mazumtirdzniecības cenu 143,88 USD gadā.

Mūsu IPVanish atlaides kupona kods ir SPRING2020, bet jums tas nebūs vajadzīgs. Noklikšķiniet uz attēla zemāk vai uz šo saiti, lai apmeklētu mūsu VPNFan reklāmas lapa. Noklikšķinot uz “Sākt tūlīt”, jūs pamanīsit, ka cenas jau tiek diskontētas, kā parādīts zemāk.

IPVanish cenas

Šeit ir sniegts pilns mūsu VPN fanu atlaides sadalījums:

TermRetail PricePrice ar CouponDiscount
1 gads143,88 USD39,00 USD73%
3 mēneši35,97 USD13,50 USD63%
1 mēnesis11,99 USD5,00 USD59%

IPVanish visiem jaunajiem dalībniekiem piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju, tāpēc jums nav ar ko riskēt pierakstīties. Es ļoti šaubos, vai jums vajadzēs atcelt, taču vienmēr ir patīkami zināt, ka varat, ja rodas problēmas. Es ļoti daudz izmantoju pakalpojumu un tas ir ātri. Lieliski piemērots, lai nodrošinātu Wi-Fi savienojumus un straumētu HD saturu.

Jūs varat lasīt mūsu IPVanish pārskats lai uzzinātu vairāk par pakalpojumu. Es sniegšu jums īsu kopsavilkumu. IPvanish ir augstākā līmeņa VPN nodrošinātājs, kas nozīmē, ka viņi pārvalda savu tīklu un izstrādā savu klientu programmatūru. Tas viņiem dod vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurenci. Iesācējiem viņi pilnībā kontrolē savu tīklu, kas dod viņiem iespēju sekot līdzi nulles žurnāla politikai. Viņi neglabā nekādus lietošanas žurnālus. Tas viņiem dod arī ātruma priekšrocības. Dalībniekiem ir pieejama pielāgota klienta programmatūra operētājsistēmām Windows un Mac. Abas lietotnes ietver uzlabotas funkcijas, lai iznīcinātu savienojumu, ja VPN samazinās, un iespēju pagriezt IP adreses. Viņiem ir arī viegli lietojamas mobilās lietotnes operētājsistēmai iOS un Android, tāpēc jums nevajadzēs neko manuāli konfigurēt. Savienojiet ar OpenVPN (TCP vai UDP), PPTP vai L2TP. Varat vienlaikus izveidot savienojumu ar divām ierīcēm, kas ir ļoti patīkami, ja ceļojat un vēlaties vienlaikus aizsargāt klēpjdatoru un tālruni.

Apmeklējiet mūsu IPVanish piedāvājums lapa un mūsu VPNFAN kupona kods tiks kodēts, lai ietaupītu līdz pat 73% atlaidi. Visiem jaunajiem biedriem tiek dota 7 dienu naudas atdošanas garantija, kas ir daudz laika, lai pārbaudītu pakalpojumu. Paziņojiet mums, ko jūs domājat @VPNFan un sekojiet mums jaunākajiem vadošo VPN pakalpojumu, piemēram, IPVanish, piedāvājumiem.

Apmeklējiet IPVanish

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me