ProtonVPN komanda šobrīd saviem abonentiem piedāvā a 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantija. 30 dienu laikā pēc sākotnējā pirkuma datuma varat pieprasīt naudas atmaksu. Pēc tam viņi proporcionāli izmanto kontu un atdod jums neizlietoto summu pilnās dienās. Interesanti, ka tiks ņemtas vērā atmaksas un kredīti pēc 30 dienu perioda. Tomēr jebkurš kredīts vai ienākumi šajā brīdī ir uzņēmuma paša ziņā. Tomēr viņiem tikai ar vienošanos ir pienākums pagarināt šo dienu skaitu. Lai gan ir vēl vismaz viens uzņēmums, kas piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, neizmantotās summas noteikšana ir atšķirīga darbības metode. Tas jums dos pilnu mēnesi, lai izlemtu, vai pakalpojums jums patīk vai nē, taču atcerieties, jo ātrāk izlemjat, jo vairāk naudas jūs atgūsit. Jūs atradīsit, ka ProtonVPN ir dažas lieliskas iespējas, un, neskatoties uz to mazāko izmēru, tie piedāvā iespējas, kuras jūs varētu sagaidīt no lielākiem pakalpojumiem.

Tagad mēs apskatīsim 30 dienu naudas atdošanas garantiju no ProtonVPN vietnes:

30 dienu laikā pēc sākotnējā pirkuma varat anulēt savu kontu ar naudas līdzekļu atmaksu par neizmantoto pakalpojuma perioda daļu. Šeit jebkura neizmantota pakalpojuma perioda daļa attiecas uz abonēšanas perioda atlikušajām pilnajām dienām. Tiks izskatītas atmaksas vai kredīti pēc 30 dienu perioda, bet tikai pēc Pakalpojuma ieskatiem. Uzņēmumam ir pienākums veikt atmaksu tikai sākotnējā maksājuma valūtā, un atmaksa tiks apstrādāta 30 dienu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas. Šī naudas atdošanas garantijas klauzula ir piemērojama tikai tiem lietotājiem, kuri ir parakstījušies uz ProtonVPN tieši caur oficiālo ProtonVPN vai oficiālo ProtonMail vietni (piemēram, ja jūs esat abonējis ProtonVPN caur trešās puses procesora starpnieku, lūdzu, skatiet tā atbilstošo atmaksas politiku ).

Lai pieprasītu naudas atmaksu saskaņā ar mūsu naudas atdošanas garantiju, nosūtiet e-pastu ar savu pieprasījumu uz [email protected]

Ja jūs pierakstāties uz termiņu, kas ir ilgāks par pirmo mēnesi, viņi jums atkal atmaksās neizmantoto daļu, ja tas parasti ir 30 dienu laikā pēc sākotnējā pirkuma. Tomēr, visticamāk, ar pakalpojumu nebūs nekādu problēmu. Saistībā ar konfidencialitāti uzņēmums izmanto norādi uz vienu no drošākajiem tīmekļa pasta uzņēmumiem. Protams, tas ir tā māsas uzņēmums ProtonMail. Tas vienmēr ir bijis viņu spēles augšgalā, piedāvājot lietotājiem drošu e-pastu. Ja reģistrējaties galīgajam “Visionary” kontam, vienlaikus varat izmantot 10 vienlaicīgas ierīces. Tas palīdzēs nodrošināt, ka jūs visas savas ierīces un ģimenes ierīces varat saglabāt drošībā. Viņi piedāvā pielāgotas lietotnes iOS, Android, Windows, MacOS un pat Linux. Protams, viņiem ir arī parocīgi iestatīti norādījumi citām ierīcēm, ieskaitot DD-WRT maršrutētāju, Tomātu maršrutētāju un daudz ko citu..

Papildus 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantijai ProtonVPN piedāvā līdz pat USD 72 atlaidi, ja jūs pērkat Visionary paketi. Tā vietā, lai izmantotu kupona kodu, piemēram, dažiem pakalpojumu sniedzējiem, viss, kas jums jādara, ir jānoklikšķina uz zemāk redzamā attēla, lai saņemtu komandas piedāvāto atlaidi. Visiem abonentiem ir pilna pieeja ātrgaitas serveriem, ko piedāvā ProtonVPN.

Tie, kuri pierakstās ProtonVPN darījuma laikā no VPN Fan, 20% var saņemt bez kupona nepieciešamības. Mūsu ProtonVPN piedāvājums lapa sniegs jums ekskluzīvu atlaidi. Jūs varat baudīt 12 mēnešu neierobežotu VPN par 288 USD, ieskaitot visas pakalpojuma priekšrocības.

ProtonVPN

Kā jūs varētu nojaust, visizdevīgākā ir “Visionary” plāna kalpošana gadam. Atlaides ir skaidri parādītas ProtonVPN īpaša lapa. Atcerieties, ka, lai izmantotu piedāvājumu, jums nebūs nepieciešams reklāmas kods. ProtonVPN komanda ir ļoti viegli pierakstījusies un sākusi darbu.

ProtonVPN izcenojumi

Šeit ir mūsu ProtonVPN VPN ventilatora atlaižu ātra atcelšana:

PlanRetail PriceSale CenaCena mēnesīAtlaide
Vizionārs360 USD288 USD24 USD20%
Plus120 USD96 USD8 USD20%
Pamata60 USD48 USD4 USD20%

ProtonVPN proporcionālā 30 dienu naudas atdošanas garantija dos jums daudz laika, lai pārbaudītu VPN pakalpojumu un pārliecinātos, ka tas ir piemērots jums. Mēs iesakām ienirt Windows (vai Mac) klientā, lai tādējādi jūs ātri uzzinātu, vai pakalpojums atbilst jūsu vajadzībām. Pievienojieties dažādiem reģioniem un pārbaudiet savu ātrumu kopā ar visiem straumēšanas pakalpojumiem, kurus vēlaties baudīt. Ja kāda iemesla dēļ neesat apmierināts, 30 dienu laikā pēc sākotnējā pirkuma varat pieprasīt kompensāciju par neizlietoto daļu. Tomēr mēs to neparedzētu, jo to reputācija ir laba.

Lūdzu, nekautrējieties ieskatīties mūsu ProtonVPN pārskatā, lai tuvāk apskatītu dažas funkcijas, kā arī pieejamās tīkla vietas. Jūs redzēsit, ka ProtonVPN piemīt daudzas no tām pašām lieliskākajām pazīmēm, kuras ir pazīstamākiem uzņēmumiem, kā arī spēja sniegt jums labāku aizsardzību nekā citi VPN pakalpojumi. Pats labākais, ka jūs varat savienot līdz 10 ierīcēm ar visaugstāko paketi.

Apmeklējiet mūsu VPN fanu ProtonVPN piedāvājums lapu un pierakstieties uz gadu VPN, lai ietaupītu 20%. Maksājiet tikai USD 24 mēnesī par visaugstāko aizsardzību. Jūs varat arī sekot mums @VPNFan sekot jaunākajiem VPN darījumiem.

Apmeklējiet ProtonVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me