PureVPN piedāvā jaunus dalībniekus a 31 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Visiem jaunajiem PureVPN lietotājiem tiek nodrošināta bezriska naudas atdošanas garantija 31 dienu laikā. Lielākā daļa galveno VPN pakalpojumu sniedzēju naudas atdošanas garantijas izmanto kā veidu, kā palīdzēt jums pārbaudīt viņu pakalpojumus ar iespēju atcelt un saņemt atmaksu noteiktā laika posmā. PureVPN termiņš ir 31 diena.

Kad jūs reģistrējaties VPN piekļuvei, ir svarīgi, lai jūs zināt noteikumus. Pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājumus, izmantojot naudas atdošanas garantiju, bieži nosaka joslas platuma izmantošanas ierobežojumus un savienojuma laika daudzumu. Daži ierobežo arī servera atrašanās vietas, kuras varat izmantot izmēģinājuma periodā. Atstājot jūs bez pilnīgas piekļuves. Ir svarīgi zināt detaļas.

Jaunie PureVPN dalībnieki var brīvi pārbaudīt savu serveru tīklu visā pasaulē. Piekļuvei serverim, protokoliem vai klienta programmatūrai, ko varat izmantot izmēģinājuma periodā, nav ierobežojumu. Tomēr PureVPN ierobežo joslas platumu un savienojumu skaitu. Lai varētu saņemt atmaksu, jums jāpaliek zem 500 MB joslas platuma un 30 savienojumiem.

Šie ir PureVPN atmaksas politikas noteikumi:

Ja kāda iemesla dēļ jūs neesat apmierināts ar PureVPN pakalpojumu, 31 dienas laikā pēc pasūtījuma veikšanas varat pieprasīt naudas atmaksu. Atcerieties, ka pirms atmaksas pieprasījuma apstrādes vispirms mēģināsim veiksmīgi atrisināt jūsu problēmu.

Piezīme: Automātiski atkārtojošiem klientiem: Automātiski atkārtotu darbību var mainīt vai atcelt jebkurā laikā, sazinoties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu uz [email protected]

PureVPN atbalsta dažādas norēķinu metodes, lai jums būtu ērti iegūt PureVPN. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka dažas maksājuma metodes neatbalsta atmaksas iespēju. Mēs norāžu laikā skaidri norādījām, ka šādas maksājuma metodes ir “neatmaksājamas”, un uz tām šī politika neattiecas.

Papildus 31 dienas bezmaksas izmēģinājumam PureVPN piedāvā lieliskas atlaides viņu VPN pakalpojumam. PureVPN komanda ir sākusi izmantot kuponu kodus dažiem no labākajiem piedāvājumiem. Viņi tik bieži rīko īpašas akcijas ar ļoti zemām cenām. Mēs uzmanīgi sekosim PureVPN akcijām un dalīsimies ar jaunākajām atlaidēm, lai jūs varētu ietaupīt uz ātru, uzticamu VPN piekļuvi. PureVPN komanda parasti rīko paaugstināšanu apmēram reizi ceturksnī.

PureVPN šobrīd piedāvā akciju sezonas svinēšanai. Reģistrējieties viņu pašreizējā īpašā laikā, lai ietaupītu līdz 74% no VPN pakalpojuma atlaides. Tie, kas pierakstīsies uz savu 2 gadu plānu, varēs baudīt neierobežotu VPN piekļuvi tikai no brīža Mēnesī 2,88 USD. Visiem jaunajiem dalībniekiem tiek garantēta PureVPN 31 dienu naudas atdošanas garantija.

PureVPN

Atkal jums nevajadzēs nevienu kuponu vai reklāmas kodu, lai izmantotu PureVPN atlaidi. Noklikšķiniet uz augšējā attēla, lai apmeklētu PureVPN īpaša lapa. Noklikšķinot uz “Saņemt tūlīt”, jūs pamanīsit, ka cenas jau tiek diskontētas, kā parādīts zemāk.

PureVPN cenu noteikšana

Kā aktivizēt akciju

Atkal jums nebūs nepieciešams kupona kods, lai aktivizētu PureVPN sezonas piedāvājumu. Dažreiz PureVPN ir nepieciešams kupona kods, bet ne šajā gadījumā. Vienkārši izvēlieties 2 gadu plānu par USD 2,88 mēnesī. Tādējādi jūs nokļūsit viņu iepirkumu groza lapā, lai samaksātu par pakalpojumu. Jūs skaidri redzēsit, ka pakalpojumam ir atlaide 74% no parastās mazumtirdzniecības cenas.

PureVPN grozs ar atlaidi

Kupona kods netiek parādīts mūsu attēlā, jo jums šajā reklāmā nebūs nepieciešams. Atlaide jau tiek piemērota. Var redzēt, ka tiek piemērota atlaide 193,68 USD apmērā kopā ar kopējo summu 69,12 USD par VPN piekļuvi 2 gadu laikā. Ekrānā redzams, ka sākotnējās izmaksas bija USD 262,80, tāpēc jūs ietaupīsit 74% atlaidi. Tas apstiprina jūsu ietaupījumus. Tas ir viss, kas nepieciešams, lai ietaupītu neierobežotu VPN pakalpojumu no PureVPN. Reģistrēšanās nevar būt daudz vienkāršāka, un viņu klienta programmatūrā ir tikpat viegli orientēties.

PureVPN visiem jaunajiem biedriem piedāvā 31 dienu naudu atpakaļ garantiju, lai jums nekas neriskētu. Es nedomāju, ka jums būs jāatsakās kāda iemesla dēļ, bet vienmēr ir patīkami zināt, ka vajadzības gadījumā varat. Esmu izmantojis PureVPN mājās un ceļojuma laikā. Pakalpojums ir ātrs un uzticams, ar daudzām servera atrašanās vietām, no kurām izvēlēties.

Jūs varat lasīt manu PureVPN pārskats lai uzzinātu vairāk par pakalpojumu. Es sniegšu jums īsu kopsavilkumu. PureVPN pārvalda lielu un strauji augošu VPN serveru tīklu visā pasaulē. Viņi piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows un Mac. Kopā ar mobilajām lietotnēm iOS un Android. Savienojiet ar SSTP, OpenVPN, PPTP vai L2TP. Vislabākais, ko vienlaikus varat izveidot savienojumam ar piecām ierīcēm. PureVPN padarīšana par lielu vērtību.

Apmeklējiet vietni PureVPN piedāvājums lapu un reģistrējieties VPN piekļuvei, lai ietaupītu līdz 74% atlaide sezonas svinēšanai. Seko @VPNFan vairāk lielisku VPN darījumu.

Apmeklējiet vietni PureVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me