VyprVPN šobrīd piedāvā visiem jaunajiem dalībniekiem a 30 dienu bezriska izmēģinājums periods, lai pārbaudītu viņu populāro VPN pakalpojumu. Agrāk viņiem bija bezmaksas VPN konts, kura dati bija ierobežoti, un tas deva jums iespēju dažus pārbaudīt, taču tas bija diezgan ierobežots. Es dodu priekšroku viņu jaunajai pieejai, jo viņi ir nolēmuši visiem jaunajiem biedriem garantēt 30 dienu naudu atpakaļ garantiju. Mēs esam ļoti priecīgi redzēt, ka garantijai nav nekādu ierobežojumu. Ir daudz VPN pakalpojumu, kuriem ir joslas platums vai savienojuma ierobežojumi. Tas nav gadījumā ar VyprVPN. 30 dienu bezriska izmēģinājuma periodā esat laipni aicināts pilnībā izmantot viņu tīklu un pielāgoto programmatūru.

Vai vēlaties salīdzināt VyprVPN ar mūsu labākajiem VPN pakalpojumiem? Katrs piedāvā bezriska 30 dienas, lai pārbaudītu pakalpojumu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Šeit ir vairāk informācijas par bezmaksas izmēģinājumu tieši no VyprVPN TOS lapas:

Laiku pa laikam mēs varam piedāvāt Golden Frog pakalpojumu izmēģinājumus noteiktā laika posmā, neprasot samaksu (“bezmaksas izmēģinājums”). Mēs paturam tiesības pēc saviem ieskatiem noteikt jūsu piemērotību bezmaksas izmēģinājumam un jebkurā laikā bez iepriekšēja paziņojuma un bez atbildības atsaukt vai mainīt bezmaksas izmēģinājumu..

Lai sāktu bezmaksas izmēģinājumu, jums būs jāsniedz sava maksājuma informācija, lai sāktu bezmaksas izmēģinājumu. Bezmaksas izmēģinājuma perioda beigās mēs automātiski sāksim iekasēt maksu par abonēto Zelta vardes pakalpojumu katru mēnesi vai gadu, atkarībā no jūsu abonēšanas veida. Sniedzot savu maksājuma informāciju kopā ar bezmaksas izmēģinājumu, jūs piekrītat šai maksai. Ja jūs nolemjat, ka nevēlaties kļūt par Zelta vardes pakalpojuma maksātāju, pirms bezmaksas izmēģinājuma perioda beigām jums jāpārtrauc pakalpojums, izmantojot mūsu tiešsaistes vadības paneli, kas atrodas vietnē http://www.goldenfrog.com/.

Mēs arī vēlamies atzīmēt, ka visiem VyprVPN plāniem ir tiesības uz naudas atdošanas 30 dienu garantiju. Tas nozīmē, ka jūs esat atbildīgs par reģistrāciju pamata, profesionālajam vai galvenajam kontam. Mēs iesakām VyprVPN pro plānu, jo tas ietver piekļuvi visiem protokoliem (OpenVPN, L2TP, PPTP) un viņu pašu Chameleon protokolam, kas palīdz apiet spēcīgus ugunsmūrus tādās valstīs kā Ķīna. Pro plāns lietotājiem piedāvā arī NAT ugunsmūra aizsardzību un ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Jums ir pieejama pilna klientu programmatūra, kas paredzēta operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Jūs pat varat iestatīt VyprVPN, lai tas darbotos caur savu maršrutētāju.

Papildus 30 dienu bezriska izmēģinājuma periodam VyprVPN komanda laipni piedāvā mūsu viesiem atlaidi viņu populārajam VPN pakalpojumam. Zelta vardes komanda neizmanto promo kodus. Tā vietā dažās vietnēs viņi laiku pa laikam piedāvā cenu samazinājumu. Mēs esam pagodināti tikt izvēlēti un satraukti dalīties ietaupījumos ar saviem lasītājiem. Mēs zinām, ka cena ir svarīga un mēs paši cenšamies ietaupīt naudu, tāpēc mēs vēlamies norādīt uz jaunākajām VyprVPN atlaidēm, lai jūs pēc iespējas ietaupītu piekļuvi viņu pirmā līmeņa VPN pakalpojumam..

Pašreizējais VyprVPN īpašais ietver 80% atlaide divus gadus ilgs VPN pakalpojums. Tas ietver neierobežotu piekļuvi viņu tīklam. Vēlreiz mēs iesakām Premium plānu ar pilnu piekļuvi viņu tīklam, programmatūrai, visiem protokoliem un NAT ugunsmūrim. VyprVPN Premium kontā ir iekļautas papildu funkcijas un līdz 5 vienlaicīgiem savienojumiem tikai par USD 2,50 mēnesī ar mūsu atlaidi. Visiem jaunajiem lietotājiem tiek nodrošināta 30 dienu naudas atdošanas garantija, kas ir pietiekami daudz laika, lai pārbaudītu pakalpojumu.

Atkal jums nav jāuztraucas par reklāmas koda atcerēšanos, lai izmantotu VyprVPN īpašās iespējas. Vienkārši noklikšķiniet uz attēla augšpusē, lai apmeklētu VyprVPN reklāmas lapa.  Noklikšķinot uz “SAŅEMT VYPRVPN”, cenas tiks diskontētas, kā parādīts zemāk.

Šis ir VyprVPN reklāmas sadalījums:

VyprVPN cenu noteikšana

Zelta varde visiem jaunajiem VyprVPN biedriem piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, tāpēc, pievienojoties, jums nav ar ko riskēt. Mums nav pamata domāt, ka vēlaties atcelt, taču vienmēr ir labi zināt, ka varat, ja kāda iemesla dēļ esat nelaimīgs. VyprVPN pārvalda savu VPN serveru tīklu visā pasaulē, tāpēc jūs varat sagaidīt augstas kvalitātes VPN pakalpojumus un klientu atbalstu.

Es jums palīdzēšu ātri iznīcināt VyprVPN. Viņi pārvalda lielu 1. līmeņa tīklu ar VPN serveriem galvenajās vietās visā pasaulē. Viņi piedāvā bezmaksas klienta programmatūru Windows un Mac lietotājiem. Kopā ar mobilajām lietotnēm iOS un Android. Sazinieties ar OpenVPN, PPTP, L2TP vai viņu pašu Chameleon protokolu.

Apmeklējiet vietni VyprVPN piedāvājums lapu un reģistrējieties VPN pakalpojumam, lai ietaupītu 80% no neierobežotas VPN piekļuves divu gadu laikā. Seko @VPNFan vairāk VPN darījumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me