Labākie melnās piektdienas / kiber Pirmdienas VPN piedāvājumi

Melnās piektdienas VPN piedāvājumiLiekas, ka brīvdienu pārdošanas sezona sākas nedaudz agrāk katru gadu. 2019. gadā VPN darījumus sākām redzēt novembra sākumā, kad tādi pakalpojumu sniedzēji kā CyberGhost un NordVPN uzsāka Kibermēneša darījumus. Šonedēļ ExpressVPN un PureVPN pievienojās darbībai, jo nedēļas sākumā viņi sāka savus Melnās piektdienas darījumus. Šīs ir lieliskas ziņas, jo jums nav jāgaida Melnā piektdiena / Kiber pirmdiena, lai uzzinātu labākās gada VPN cenas. Protams, mēs atjaunināsim šo ziņu ar jaunākajām akcijām.


Labākie melnās piektdienas VPN piedāvājumi – kopsavilkums

Šeit ir īss pārskats par labāko VPN darījumu sarakstu Melnajai piektdienai un Kibernaundienai.

RankProviderPriceVisitDiscountGarantija
1ExpressVPN99 USD par 15 mēnešiemExpressVPN49% atlaide30 dienas
2NordVPN$ 125 par 39 mēnešiemNordVPN70% atlaide30 dienas
3CyberGhost33 mēneši par 12 mēnešiemCyberGhost79% atlaide45 dienas
4SurfsharkUSD 47 uz 27 mēnešiemSurfshark85% atlaide30 dienas
5Privāta piekļuve internetam29 USD par 12 mēnešiemPIA76% atlaide7 dienas
6IPVanish39 USD par 12 mēnešiemIPVanish73% atlaide7 dienas
7HMA Pro VPN107 USD par 36 mēnešiemHMA75% atlaide30 dienas
8PureVPN$ 79 uz 60 mēnešiemPureVPN88% atlaide31 diena
9Bezdarbība60 USD par 60 mēnešiemBezdarbība90% atlaide30 dienas
10ZenMate49 USD par 24 mēnešiemZenMate83% atlaide30 dienas
11VyprVPN60 USD par 24 mēnešiemVyprVPN80% atlaide30 dienas
12SpēcīgsVPN52 mēneši uz 12 mēnešiemSpēcīgsVPN25% atlaide30 dienas
13TorGuardUSD 30 uz 12 mēnešiemTorGuard50% atlaide7 dienas
14PrivātsVPN72 USD par 36 mēnešiemPrivātsVPN80% atlaide30 dienas
15DrošāksVPN89 USD par 36 mēnešiemDrošāksVPN81% atlaide30 dienas
16ProtonVPNUSD 144 uz 24 mēnešiemProtonVPN40% atlaide30 dienas
17ibVPNUSD 24 uz 24 mēnešiemUzticieties.Zone74% atlaide3 dienas
18KaktussVPN38 USD uz 12 mēnešiemKaktussVPN54% atlaide30 dienas
19ibVPNTBAibVPNTBA15 dienas
20Hotspot vairogs107 USD par 36 mēnešiemHotspot vairogs77% atlaide45 dienas
21TunnelBearUSD 49 uz 12 mēnešiemTunnelBear58% atlaideNav
22SlēptIPVPN59 USD par 12 mēnešiemSlēptIPVPN50% atlaide30 dienas
23Le VPN59 USD par 12 mēnešiemLe VPN50% atlaide7 dienas

Nākamās nedēļas laikā notiks simtiem VPN darījumu. Daži no tiem uzņēmumiem, par kuriem jūs nekad neesat dzirdējis. Tas notiek katru gadu. Sargieties no mūža VPN piedāvājumiem un akcijām, kas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība. Kā patērētājam jums jābūt uzmanīgam, izvēloties VPN sniedzēju. Jums jāprot uzticēties VPN, lai aizsargātu savu privātumu un atbilstoši rīkotos. Mēs jūtamies labi, iesakot šajā amatā uzskaitītos pakalpojumus. Viņi visi ir vieni no desmit labākajiem VPN pakalpojumiem. Lai uzzinātu vairāk par viņu piedāvājumiem, varat izlasīt pilnu pārskatu par katru uzņēmumu.

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir saraksts ar top 10 Melnās piektdienas VPN darījumiem 2019. gadā:

1. ExpressVPN Melnās piektdienas piedāvājums – neierobežots VPN, sākot no tikai USD 6,67 mēnesī

ExpressVPN cenu noteikšanaExpressVPN ir premium VPN pakalpojums, kam ir daudz ko piedāvāt. Viņi sāk ar parastajiem protokoliem (OpenVPN, L2TP, PPTP) un pievieno savu gadu pieredzi un kompetenci, lai palīdzētu lietotājiem samazināt Ķīnas Lielo ugunsmūri un citus ierobežojumus, kas pretējā gadījumā bloķētu jūsu piekļuvi. Es iesaku jums apskatīt viņu 12 mēnešu plānu, kas ietver papildu 3 mēnešus bezmaksas piekļuvi VPN. ExpressVPN visiem jaunajiem dalībniekiem piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, kas dos jums daudz laika, lai pārbaudītu pakalpojumu. Es domāju, ka jūs būsiet diezgan pārsteigts par ātrumu un uzticamību.

2. NordVPN Melnās piektdienas atlaide – neierobežots VPN no tikai 3,49 USD mēnesī

NordVPN cenu noteikšanaViena iemesla dēļ NordVPN ir viens no pazīstamākajiem VPN pakalpojumiem. Tie nodrošina lielisku drošības un veiktspējas apvienojumu par zemu cenu. Jūs atradīsit viņu programmatūru ļoti viegli izmantot. Pievienojieties viņu VPN tīklam no mobilā datora. Varat arī izmantot viņu viedos DNS pakalpojumus, lai atbloķētu ģeogrāfiskos ierobežojumus un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no ārzemēm. Tie, kuri vairāk apzinās privātumu, novērtēs dažas no Windows klienta papildu funkcijām. Varat divkāršot apmaiņu starp VPN serveriem, lai iegūtu papildu privātuma līmeni. NordVPN visiem jaunajiem klientiem piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, kas ir pietiekami daudz laika, lai pārbaudītu pakalpojumu.

3. CyberGhost melnās piektdienas akcija – neierobežots VPN no tikai 2,75 USD mēnesī

CyberGhost cenu noteikšanaCyberGhost piedāvā lielisku VPN kombināciju privātuma aizsardzībai un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Jūs varat pierakstīties uz gadu VPN un ietaupīt 79% atlaidi. Priekšrocība ir ātrums. Ja vēlaties atbloķēt saturu citā valstī, viņu VPN lietotne ir nevainojama. Piemēram, varat izmantot viņu Windows lietotni, lai pārslēgtos starp Netflix bibliotēkām, ieskaitot ASV, Lielbritāniju, Vāciju, Franciju un Dāniju. Tas nozīmē, ka varat pārslēgties starp reģioniem un baudīt saturu, kas pretējā gadījumā tiktu bloķēts. Tas pats attiecas uz BBC iPlayer atbloķēšanu Lielbritānijā vai TF1 Francijā. CyberGhost atbalsta plašu ierīču klāstu, ieskaitot Amazon Firestick.

4. Surfshark Melnās piektdienas darījums – neierobežots VPN no tikai USD 1,77 mēnesī

Surfshark cenaJums būs grūti nospiest, lai atrastu VPN ar vairākām funkcijām nekā Surfshark. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iespējot dalītu tunelēšanu vai pasargāt no ļaunprātīgas programmatūras, Surfshark ietver visas nepieciešamās funkcijas, lai aizsargātu un izbaudītu sevi tiešsaistē. Pakalpojums ir vērsts uz palīdzības apiešanu no ierobežojumiem, piedāvājot IP adreses, kas atrodas visā pasaulē. Surfshark nāk ar pilnu pielāgoto darbvirsmas un mobilo lietotņu sortimentu. Viņiem ir arī ceļveži, kas palīdzēs iestatīt maršrutētāju. Surfshark svin Melno piektdienu ar 85% atlaidi. Visiem jaunajiem biedriem tiek garantēta naudas atmaksa 30 dienu laikā.

5. PIA melnās piektdienas atlaide – neierobežots VPN no tikai 2,42 USD mēnesī

VIP cenu noteikšanaIespējams, ka vispazīstamākais VPN koledžu studentu un privātuma aktīvistu vidū Amerikas Savienotajās Valstīs ir zināms, ka privātā interneta piekļuve piedāvā uzticamu VPN piekļuvi par pieņemamu cenu. PIA komanda ir bijusi laipna, piedāvājot mūsu apmeklētājiem atlaidi papildus viņu ikdienas zemām izmaksām. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN 12 mēnešiem par 29 USD, kas mēnesī sastāda tikai 2,42 USD. Torrent lietotāji gadu gaitā ir ieradušies PIA. Jūs atradīsit, ka pakalpojums ir ļoti lietotājam draudzīgs jebkuram lietojumam. Viņi neveic reģistrēšanos un ir ļoti uzmanīgi atbalstījuši tiešsaistes privātuma cēloņus Amerikas Savienotajās Valstīs. Izmantojot serverus vairāk nekā 30 valstīs, izmantojot PIA, varat aizsargāt savu privātumu un atbloķēt iecienītos kanālus.

6. IPVanish Melnās piektdienas atlaide – neierobežots VPN no tikai USD 3,25 mēnesī

IPVanish cenasIPVanish ir mans iecienītākais VPN pakalpojums, un to, ko izmantoju katru dienu. Patiesībā es to izmantoju, lai rakstītu šo ziņu. Viņu tīkls būs ļoti ātrs un uzticams. Tas notiek tāpēc, ka viņi pārvalda augstākā līmeņa tīklu, kas nozīmē, ka viņi pilnībā kontrolē savu aparatūru un savienojumus. Jūs varat sagaidīt izcilu atbalstu un pilnu klienta programmatūras klāstu. Pašlaik es darbinu viņu VPN klientu operētājsistēmā Windows 10. Viņiem ir arī lietotnes Mac OS X (ar VPN nogalināšanas slēdzi), iOS un Android. Amazon Firestick lietotāji var arī izmantot lietotni IPVanish Kodi un citām jautrām lietojumprogrammām.

7. HMA Pro VPN melnās piektdienas atlaide – neierobežots VPN no tikai 2,99 USD mēnesī

HMA cenu noteikšanaSlēpt My Ass tīkls ir milzīgs. Viņi visā pasaulē pārvalda lielu un pieaugošu VPN serveru izvēli. Viņi palīdz sasniegt vislabāko iespējamo ātrumu, izmantojot HMA Pro VPN klientu. Tas jums paziņos, ja izvēlētais serveris ir pārpildīts, un ieteiks serveri tajā pašā vietā. Hide My Ass priekšrocība man ir to tīkla lielums. Īpaši, ceļojot apgabalos, kas nav parasti VPN uzņēmumu atrašanās vietās. Viņiem ir gadu pieredze darbā ar datu centriem, un viņiem ir vairāk nekā viens pamats daudzās vietās. Tas dod jums vairāk iespēju.

8. PureVPN Black Friday special – neierobežots VPN no tikai USD 1,32 mēnesī

PureVPN cenu noteikšanaŠajā brīdī PureVPN ir personālo VPN nozares skavas. Viņi gadu gaitā ir paplašinājuši savu tīklu un pievienojuši uzlabotas privātuma funkcijas. Jaunākās PureVPN ziņas ietvēra trešās puses revīziju. Rezultāts ir tāds, ka PureVPN ir sertificēts kā VPN nodrošinātājs, kurš nepiedalās žurnālā. Tas ir svarīgi daudziem VPN lietotājiem un nodrošinās klientiem, ka viņu darbības netiek reģistrētas. Izveidojiet savienojumu no datora vai mobilās ierīces. PureVPN Melnās piektdienas akcijā ir iekļauta 88% atlaide. Jums būs mēnesis, lai bez maksas pārbaudītu pakalpojumu ar viņu 31 dienu naudas atdošanas garantiju.

9. Ivacy Black Friday special – neierobežots VPN no tikai USD 0.99 mēnesī

Nelegāla cenu noteikšanaIvacy ir jauna mūsu Melnās piektdienas darījumu sarakstā šogad, taču neļaujiet jums to biedēt. Viņi šajā nozarē darbojas jau vairākus gadus un piedāvā vienu no labākajām Melnās piektdienas akcijām šogad. Tas padara to par vispiemērotāko laiku, lai reģistrētos Ivacy. Papildus iepriekš uzskaitītajām atlaidēm Ivacy vietnē mēs pamanījām arī uznirstošo logu, kas piedāvā 5 gadu neierobežotu VPN tikai par 0,99 USD mēnesī. Ir vairākas priekšrocības, kas Ivacy palīdz izcelties. Pirmais ir viņu uzticība privātumam un atbalsts torrent lietotājiem. Tas tiek panākts, izmantojot nulles žurnāla politiku, kas nozīmē, ka pakalpojums neizseko jūsu lietojumu.

10. ZenMate Melnās piektdienas atlaide – neierobežots VPN no tikai USD 2.05 mēnesī

ZenMate cenu noteikšanaAr vairāk nekā 45 miljoniem lietotāju var droši apgalvot, ka ZenMate uzticas lietotāji visā pasaulē. Uzņēmums atrodas Vācijā, bet viņu komanda ir sadalīta 20 valstīs un 17 valodās. Kā norāda viņu vietne, ZenMate mērķis ir palīdzēt jums apiet ierobežojumus, palikt anonīmam un baudīt bezmaksas internetu. Abonējot ZenMate, jūs iegūsit tūlītēju piekļuvi VPN serveriem 30+ valstīs un to skaits pieaugs. Vienlaicīgi var pievienot ne vairāk kā 5 ierīces. ZenMate ir izstrādājis pielāgotas VPN lietotnes operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Varat arī instalēt viņu pārlūka paplašinājumu pārlūkā Chrome, Firefox un Opera.

Vai vēlaties vairāk iespēju? Ja tā, jūs varat apskatīt mūsu 10 labākos VPN, kas visi piedāvā Melnās piektdienas akcijas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map