Halovīni VPN piedāvājumiLiekas, ka darījumi katru gadu notiek agrāk un agrāk. Sākumā tā bija Melnā piektdiena, pēc tam Pateicības diena, un tagad mēs redzam daudz akciju, kas sniedzas līdz pat Helovīnam. Tas ir lieliski VPN lietotājiem, jo ​​daži labi pazīstami VPN piedāvā lielas atlaides saviem populārajiem pakalpojumiem. Iesim tieši un apskatīsim dažus no labākajiem Helovīna piedāvājumiem. Lielākā daļa darījumu ir pieejami līdz nedēļas nogales beigām, tāpēc jūs vēlēsities tos pārbaudīt pirms brīvdienu nedēļas nogales beigām.

RankProviderPriceVisitDiscountGarantija
1CyberGhost33 mēneši par 12 mēnešiemCyberGhost79% atlaide45 dienas
2Surfshark48 USD par 24 mēnešiemSurfshark83% atlaide30 dienas
3PureVPN99 USD par 60 mēnešiemIPVanish85% atlaide31 diena
4NordVPN$ 125 par 37 mēnešiemNordVPN70% atlaide30 dienas
5ExpressVPN99 USD par 15 mēnešiemExpressVPN49% atlaide30 dienas
6IPVanish58 mēneši par 12 mēnešiemIPVanish60% atlaide7 dienas
7Privāta piekļuve internetam39 USD par 12 mēnešiemPIA67% atlaide7 dienas

Jūs varat apmeklēt mūsu VPN atsauksmes lapā, lai lasītu visu mūsu sarakstā esošo pakalpojumu sniedzēju un daudzu citu praktisko pārskatu.

1. CyberGhost Halovīni veicināšana – neierobežots VPN no tikai 2,75 USD mēnesī

CyberGhost cenu noteikšanaCyberGhost piedāvā lielisku VPN kombināciju privātuma aizsardzībai un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Jūs varat pierakstīties uz gadu VPN un ietaupīt 79% atlaidi. Priekšrocība ir ātrums. Ja vēlaties atbloķēt saturu citā valstī, viņu VPN lietotne ir nevainojama. Piemēram, varat izmantot viņu Windows lietotni, lai pārslēgtos starp Netflix bibliotēkām, ieskaitot ASV, Lielbritāniju, Vāciju, Franciju un Dāniju. Tas nozīmē, ka varat pārslēgties starp reģioniem un baudīt saturu, kas pretējā gadījumā tiktu bloķēts. Tas pats attiecas uz BBC iPlayer atbloķēšanu Lielbritānijā vai TF1 Francijā. CyberGhost atbalsta plašu ierīču klāstu, ieskaitot Amazon Firestick.

2. Surfshark Halloween darījums – neierobežots VPN no tikai USD 1,99 mēnesī

SurfShark cenu noteikšanaJums būs grūti nospiest, lai atrastu VPN ar vairākām funkcijām nekā Surfshark. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iespējot dalītu tunelēšanu vai pasargāt no ļaunprātīgas programmatūras, Surfshark ietver visas nepieciešamās funkcijas, lai aizsargātu un izbaudītu sevi tiešsaistē. Pakalpojums ir vērsts uz palīdzības apiešanu no ierobežojumiem, piedāvājot IP adreses, kas atrodas visā pasaulē. VPN pakalpojumam ir pilns pielāgoto darbvirsmas un mobilo lietotņu sortiments. Viņiem ir arī ceļveži, kas palīdzēs iestatīt maršrutētāju. Surfshark svin Helovīnu ar 83% atlaidi. Visiem jaunajiem biedriem tiek garantēta naudas atmaksa 30 dienu laikā.

3. PureVPN Halloween special – neierobežots VPN no tikai USD 1,65 mēnesī

PureVPN cenu noteikšanaŠajā brīdī PureVPN ir personālo VPN nozares skavas. Viņi gadu gaitā ir paplašinājuši savu tīklu un pievienojuši uzlabotas privātuma funkcijas. Jaunākās PureVPN ziņas ietvēra trešās puses revīziju. Rezultāts ir tāds, ka PureVPN ir sertificēts kā VPN nodrošinātājs, kurš nepiedalās žurnālā. Tas ir svarīgi daudziem VPN lietotājiem un nodrošinās klientiem, ka viņu darbības netiek reģistrētas. Izveidojiet savienojumu no datora vai mobilās ierīces. PureVPN Halloween akcijā ir iekļauta 85% atlaide. Jums būs mēnesis, lai bez maksas pārbaudītu pakalpojumu ar viņu 31 dienu naudas atdošanas garantiju.

4. NordVPN Halovīni atlaide – neierobežots VPN no tikai 3,49 USD mēnesī

NordVPN cenu noteikšanaViena iemesla dēļ NordVPN ir viens no pazīstamākajiem VPN pakalpojumiem. Tie nodrošina lielisku drošības un veiktspējas apvienojumu par zemu cenu. Jūs atradīsit viņu programmatūru ļoti viegli izmantot. Pievienojieties viņu VPN tīklam no mobilā datora. Varat arī izmantot viņu viedos DNS pakalpojumus, lai atbloķētu ģeogrāfiskos ierobežojumus un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no ārzemēm. Tie, kuri vairāk apzinās privātumu, novērtēs dažas no Windows klienta papildu funkcijām. Varat divkāršot apmaiņu starp VPN serveriem, lai iegūtu papildu privātuma līmeni. NordVPN visiem jaunajiem klientiem piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, kas ir pietiekami daudz laika, lai pārbaudītu pakalpojumu.

5. ExpressVPN Halovīni piedāvājums – neierobežots VPN, sākot no tikai USD 6,67 mēnesī

ExpressVPN cenu noteikšanaExpressVPN ir premium VPN pakalpojums, kam ir daudz ko piedāvāt. Viņi sāk ar parastajiem protokoliem (OpenVPN, L2TP, PPTP) un pievieno savu gadu pieredzi un zināšanas, lai palīdzētu lietotājiem samazināt Ķīnas Lielo ugunsmūri un citus ierobežojumus, kas pretējā gadījumā bloķētu jūsu piekļuvi. Es iesaku jums apskatīt viņu 12 mēnešu plānu, kas ietver papildu 3 mēnešus bezmaksas piekļuvi VPN. ExpressVPN visiem jaunajiem dalībniekiem piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, kas dos jums daudz laika, lai pārbaudītu pakalpojumu. Es domāju, ka jūs būsiet diezgan pārsteigts par ātrumu un uzticamību.

6. IPVanish Halloween atlaide – neierobežots VPN no tikai USD 4,87 mēnesī

IPVanish mēneša kiberinformācijas izpārdošanaIPVanish ir mans iecienītākais VPN pakalpojums, un to, ko izmantoju katru dienu. Patiesībā es to izmantoju, lai rakstītu šo ziņu. Viņu tīkls būs ļoti ātrs un uzticams. Tas notiek tāpēc, ka viņi pārvalda augstākā līmeņa tīklu, kas nozīmē, ka viņi pilnībā kontrolē savu aparatūru un savienojumus. Jūs varat sagaidīt izcilu atbalstu un pilnu klienta programmatūras klāstu. Pašlaik es darbinu viņu VPN klientu operētājsistēmā Windows 10. Viņiem ir arī lietotnes Mac OS X (ar VPN nogalināšanas slēdzi), iOS un Android. Amazon Firestick lietotāji var arī izmantot lietotni IPVanish Kodi un citām jautrām lietojumprogrammām.

Jūs varat apskatīt mūsu sarakstu ar top 10 VPN pakalpojumus vairāk iespēju. Es domāju, ka jums patiks mūsu sarakstā piedāvātās VPN un viedā DNS pakalpojumu piedāvātās iespējas. Tie palīdzēs atbloķēt kanālus citās valstīs, izvairīties no populārā sporta veida aptumšošanas, šifrēt jūsu datus un palīdzēs aizsargāt tiešsaistes privātumu. Sekojiet mums Twitter  @VPNFan jaunākajām VPN ziņām un piedāvājumiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me