Geriausi juodojo penktadienio / elektroninio pirmadienio VPT pasiūlymai

Juodojo penktadienio VPT pasiūlymaiPanašu, kad atostogų pardavimo sezonas kiekvienais metais prasideda šiek tiek anksčiau. 2019 m. VPN sandorius pradėjome matyti lapkričio pradžioje, kai tokie paslaugų teikėjai kaip „CyberGhost“ ir „NordVPN“ paskelbė „Kibernetinio mėnesio“ sandorius. Šią savaitę „ExpressVPN“ ir „PureVPN“ įsitraukė į veiksmą, nes savaitė anksčiau paskelbė Juodojo penktadienio sandorius. Tai puiki naujiena, nes nereikia laukti Juodojo penktadienio / Kibernetinio pirmadienio, kol bus geriausios metų VPN kainos. Žinoma, mes atnaujinsime šį įrašą su naujausiomis reklamomis.


Geriausi juodojo penktadienio VPN pasiūlymai – suvestinė

Trumpai apžvelgiame geriausių „Juodojo penktadienio“ ir „Kibernetinio pirmadienio“ VPN pasiūlymų sąrašą.

„RankProviderPriceVisitDiscountGurantee“
1„ExpressVPN“99 USD už 15 mėnesių„ExpressVPN“49% nuolaida30 dienų
2„NordVPN“125 USD už 39 mėnesius„NordVPN“70% nuolaida30 dienų
3„CyberGhost“33 USD už 12 mėnesių„CyberGhost“79% nuolaida45 dienos
4„Surfshark“47 USD už 27 mėnesius„Surfshark“85% nuolaida30 dienų
5Privatus interneto ryšys29 USD už 12 mėnesiųVIP76% nuolaida7 dienos
6„IPVanish“39 USD už 12 mėnesių„IPVanish“73% nuolaida7 dienos
7„HMA Pro“ VPN107 USD už 36 mėnesiusHMA75% nuolaida30 dienų
8PureVPN79 USD už 60 mėnesiųPureVPN88% nuolaida31 diena
9Nevalia60 USD 60 mėnNevalia90% nuolaida30 dienų
10„ZenMate“49 USD per 24 mėnesius„ZenMate“83% nuolaida30 dienų
11VyprVPN60 USD už 24 mėnesiusVyprVPN80% nuolaida30 dienų
12StiprusVPN52 USD už 12 mėnesiųStiprusVPN25% nuolaida30 dienų
13„TorGuard“30 USD už 12 mėnesių„TorGuard“50% nuolaida7 dienos
14„PrivateVPN“72 USD už 36 mėnesius„PrivateVPN“80% nuolaida30 dienų
15„SaferVPN“89 USD už 36 mėnesius„SaferVPN“81% nuolaida30 dienų
16ProtonVPN144 USD per 24 mėnesiusProtonVPN40% nuolaida30 dienų
17ibVPN56 USD per 24 mėnesiusPasitikėk.Zona74% nuolaida3 dienos
18„CactusVPN“38 USD už 12 mėnesių„CactusVPN“54% nuolaida30 dienų
19ibVPNTBAibVPNTBA15 dienų
20„Hotspot“ skydas107 USD už 36 mėnesius„Hotspot“ skydas77% nuolaida45 dienos
21„TunnelBear“49 USD už 12 mėnesių„TunnelBear“58% nuolaidaNė vienas
22SlėptiIPVPN59 USD už 12 mėnesiųSlėptiIPVPN50% nuolaida30 dienų
23Le VPN59 USD už 12 mėnesiųLe VPN50% nuolaida7 dienos

Ateinančią savaitę įvyks šimtai VPT sandorių. Kai kurie – įmonėms, apie kurias dar negirdėjote. Tai atsitinka kiekvienais metais. Saugokitės viso gyvenimo VPN pasiūlymų ir reklamų, kurios skamba per gerai, kad būtų tiesa. Kaip vartotojas, rinkdamiesi VPT teikėją turite būti atsargus. Norėdami apsaugoti savo privatumą ir atitinkamai elgtis, turite sugebėti pasitikėti savo VPN. Jaučiamės gerai rekomenduodami šiame įraše išvardytas paslaugas. Jie visi yra tarp 10 geriausių VPN paslaugų. Norėdami sužinoti daugiau apie jų pasiūlymus, galite perskaityti išsamią kiekvienos įmonės apžvalgą.

Be jokio vėlavimo, pateikiame 10 geriausių „Juodojo penktadienio“ VPN pasiūlymų 2019 metams sąrašą:

1. „ExpressVPN Black Black promo“ – neribotas VPN nuo 6,67 USD per mėnesį

„ExpressVPN“ kainodara„ExpressVPN“ yra aukščiausios kokybės VPN paslauga, kuri gali pasiūlyti daug. Jie prasideda nuo įprastų protokolų (OpenVPN, L2TP, PPTP) ir prideda savo ilgametę patirtį ir kompetenciją, kad vartotojai galėtų sumažinti Didžiąją Kinijos ugniasienę ir kitus apribojimus, kurie priešingu atveju blokuotų jūsų prieigą. Aš rekomenduoju jums pažvelgti į jų 12 mėnesių planą, kuriame yra papildomų 3 mėnesių nemokama prieiga prie VPN. „ExpressVPN“ visiems naujiems nariams siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kuri suteiks daug laiko išbandyti paslaugą. Manau, kad jums bus didelis įspūdis dėl greičio ir patikimumo.

2. „NordVPN Black Friday“ nuolaida – neribotas VPN nuo 3,49 USD per mėnesį

„NordVPN“ kainodara„NordVPN“ yra viena geriausiai žinomų VPN paslaugų dėl priežasties. Jie suteikia puikų saugumo ir našumo derinį už mažą kainą. Jų programinę įrangą rasite labai paprasta naudoti. Prisijunkite prie jų VPN tinklo naudodami mobiliojo telefono darbalaukį. Taip pat galite naudoti jų išmaniąsias DNS paslaugas, kad atblokuotumėte geografinius apribojimus ir galėtumėte žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš užsienio. Tie, kurie sąmoningesni privatumui, įvertins kai kurias papildomas „Windows“ kliento funkcijas. Norėdami gauti papildomą privatumo lygį, galite dvigubai peršokti tarp VPN serverių. Visiems naujiems klientams „NordVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kurios užtenka laiko išbandyti paslaugą.

3. „CyberGhost Black Friday“ reklama – neribotas VPN nuo vos 2,75 USD per mėnesį

„CyberGhost“ kainodara„CyberGhost“ siūlo puikų VPN derinį, skirtą privatumo apsaugai ir geografinių apribojimų atblokavimui. Galite prisiregistruoti VPN metams ir sutaupyti 79% nuolaidos. Privalumas yra greitis. Jei norite atblokuoti turinį kitoje šalyje, jų VPN programa yra tobula. Pvz., Galite naudoti jų „Windows“ programą, norėdami perjungti „Netflix“ bibliotekas, įskaitant JAV, JK, Vokietiją, Prancūziją ir Daniją. Tai reiškia, kad galite perjungti regionus ir mėgautis turiniu, kuris priešingu atveju būtų užblokuotas. Tas pats pasakytina apie „BBC iPlayer“ atblokavimą JK arba TF1 Prancūzijoje. „CyberGhost“ palaiko platų prietaisų asortimentą, įskaitant „Amazon Firestick“.

4. Juodojo penktadienio „Surfshark“ akcija – neribotas VPN nuo 1,77 USD per mėnesį

„Surfshark“ kainaJums bus sunku rasti VPN su daugiau funkcijų nei „Surfshark“. Nesvarbu, ar norite įjungti dalijimąsi tuneliu, ar apsaugoti nuo kenkėjiškų programų, „Surfshark“ turi visas funkcijas, kurių reikia norint apsaugoti ir mėgautis savimi internete. Ši paslauga yra skirta padėti jums išvengti apribojimų, siūlant IP adresus, esančius visame pasaulyje. „Surfshark“ yra visas pasirinktinių darbalaukio ir mobiliųjų programų asortimentas. Jie taip pat turi vadovus, kurie padės nustatyti jūsų maršrutizatorių. „Surfshark“ švenčia juodąjį penktadienį su 85% nuolaida. Visiems naujiems nariams taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

5. PIA juodojo penktadienio nuolaida – neribotas VPN nuo 2,42 USD per mėnesį

VIP kainų nustatymasKo gero, geriausiai žinomas VPN tarp JAV studentų ir privatumo gynėjų. Privatioji interneto prieiga yra žinoma už patikimą VPN prieigą už prieinamą kainą. „PIA“ komanda buvo gana maloni siūlydama savo lankytojams nuolaidą už papildomą kasdienę kainą. Galite prisiregistruoti 12 mėnesių neriboto VPN už 29 USD, o tai kainuoja tik 2,42 USD per mėnesį. „Torrent“ vartotojai bėgant metams plūstelėjo į VIP. Jūs pastebėsite, kad paslauga yra labai patogi bet kokiam naudojimui. Jie neprisijungia ir labai stengiasi palaikyti privatumo internete priežastis JAV. Turėdami serverius daugiau nei 30 šalių, galite apsaugoti savo privatumą ir atblokuoti mėgstamus kanalus naudodami PIA.

6. „IPVanish Black Friday“ nuolaida – neribotas VPN nuo 3,25 USD per mėnesį

„IPVanish“ kainodara„IPVanish“ yra mano mėgstamiausia VPN paslauga, kurią naudoju kasdien. Tiesą sakant, aš naudoju jį rašydamas šį įrašą. Jų tinklas bus labai greitas ir patikimas. Taip yra todėl, kad jie valdo aukščiausio lygio tinklą, tai reiškia, kad jie gali visiškai valdyti savo aparatinę įrangą ir ryšius. Galite tikėtis puikios palaikymo ir visos kliento programinės įrangos. Šiuo metu naudoju jų VPN klientą „Windows 10“. Jie taip pat turi programas, skirtas „Mac OS X“ (su VPN užmušimo jungikliu), „iOS“ ir „Android“. „Amazon Firestick“ vartotojai taip pat gali naudoti „IPVanish“ programą „Kodi“ ir kitoms linksmoms programoms.

7. „HMA Pro VPN“ juodojo penktadienio nuolaida – neribotas VPN nuo vos 2,99 USD per mėnesį

HMA kainodaraSlėpti „My Ass“ tinklas yra didžiulis. Jie valdo didelį ir didėjantį VPN serverių pasirinkimą visame pasaulyje. Jie padeda pasiekti maksimalų greitį naudojantis „HMA Pro VPN“ klientu. Tai praneš jums, jei jūsų pasirinktas serveris yra perkrautas, ir rekomenduos jį toje pačioje vietoje. „Hide My Ass“ pranašumas yra jų tinklo dydis. Ypač keliaujant teritorijomis, kurios nėra įprastos VPN kompanijų vietose. Jie turi ilgametę darbo su duomenų centrais patirtį ir turi ne vieną programinę įrangą daugelyje vietų. Tai suteikia daugiau galimybių.

8. Specialusis „PureVPN Black Friday“ – neribotas VPN nuo 1,32 USD per mėnesį

„PureVPN“ kainodaraŠiuo metu „PureVPN“ yra pagrindinė asmeninių VPN pramonės sričių dalis. Jie bėgant metams plėtė savo tinklą ir pridėjo pažangių privatumo funkcijų. Naujausios „PureVPN“ naujienos buvo trečiųjų šalių auditas. Rezultatas yra tas, kad „PureVPN“ buvo sertifikuotas kaip neprisijungęs VPN tiekėjas. Tai svarbu daugeliui VPN vartotojų ir užtikrins, kad klientai nebus registruojami. Prisijunkite iš savo kompiuterio ar mobiliojo prietaiso. „PureVPN Juodojo penktadienio“ akcijai taikoma 88% nuolaida. Turėsite mėnesį išbandyti nemokamą paslaugų teikimą, gavę 31 dienos pinigų grąžinimo garantiją.

9. „Ivacy Black Friday special“ – neribotas VPN nuo 0,99 USD per mėnesį

Nekaltas kainų nustatymas„Neteisybė“ yra nauja šių metų juodojo penktadienio pasiūlymų sąraše, tačiau neleiskite, kad tai jūsų gąsdina. Jie pramonėje dirba jau kelerius metus ir siūlo vieną geriausių „Juodojo penktadienio“ akcijų šiais metais. Taigi tai yra geriausias laikas užsiregistruoti dėl Ivacy. Be aukščiau išvardytų nuolaidų, „Ivacy“ svetainėje pastebėjome ir iššokantį langą, siūlantį 5 ​​metų neribotą VPN tik už 0,99 USD per mėnesį. Yra keletas privalumų, kurie padeda „Ivacy“ išsiskirti. Pirmasis yra jų atsidavimas privatumui ir palaikymas torrentų vartotojams. Tai pasiekiama vykdant nulinio žurnalo politiką, tai reiškia, kad paslauga nestebi jūsų naudojimo.

10. „ZenMate Black Friday“ nuolaida – neribotas VPN nuo vos 2.05 USD per mėnesį

„ZenMate“ kainodaraTurėdami daugiau nei 45 milijonus vartotojų, galima drąsiai teigti, kad „ZenMate“ pasitiki viso pasaulio vartotojai. Bendrovė yra įsikūrusi Vokietijoje, tačiau jų komanda yra iš 20 šalių ir 17 kalbų. Kaip sakoma jų svetainėje, „ZenMate“ tikslas yra padėti jums apeiti apribojimus, likti anoniminiais ir mėgautis nemokamu internetu. Prenumeruodami „ZenMate“ gausite tiesioginę prieigą prie VPN serverių daugiau nei 30 šalių ir jų populiarėjimas. Vienu metu galite prijungti iki 5 įrenginių. „ZenMate“ sukūrė tinkintas VPN programas, skirtas „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Taip pat galite įdiegti jų naršyklės plėtinį „Chrome“, „Firefox“ ir „Opera“.

Norite daugiau parinkčių? Jei taip, galite peržiūrėti 10 geriausių VPN, kurie visi siūlo Juodojo penktadienio akcijas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map