Helovino VPN pasiūlymaiPanašu, kad sandoriai sudaromi kiekvienais metais anksčiau ir anksčiau. Iš pradžių tai buvo juodasis penktadienis, paskui Padėkos diena, o dabar matome daugybę akcijų, kurios tęsiasi iki pat Helovyno. Tai puiku VPN vartotojams, nes kai kurie gerai žinomi VPN siūlo dideles nuolaidas jų populiarioms paslaugoms. Pabandykime pažvelgti į keletą geriausių Helovino reklamų. Dauguma pasiūlymų galimi iki savaitgalio pabaigos, todėl norėsite juos patikrinti prieš pasibaigiant atostogų savaitgaliui.

„RankProviderPriceVisitDiscountGurantee“
1„CyberGhost“33 USD už 12 mėnesių„CyberGhost“79% nuolaida45 dienos
2„Surfshark“48 USD per 24 mėnesius„Surfshark“83% nuolaida30 dienų
3PureVPN99 USD už 60 mėnesių„IPVanish“85% nuolaida31 diena
4„NordVPN“125 USD už 37 mėnesius„NordVPN“70% nuolaida30 dienų
5„ExpressVPN“99 USD už 15 mėnesių„ExpressVPN“49% nuolaida30 dienų
6„IPVanish“58 USD už 12 mėnesių„IPVanish“60% nuolaida7 dienos
7Privatus interneto ryšys39 USD už 12 mėnesiųVIP67% nuolaida7 dienos

Galite apsilankyti mūsų VPT apžvalgos puslapyje, kad galėtumėte perskaityti visų mūsų sąraše esančių tiekėjų ir daugelio kitų praktinę apžvalgą.

1. „CyberGhost Halloween“ reklama – neribotas VPN nuo vos 2,75 USD per mėnesį

„CyberGhost“ kainodara„CyberGhost“ siūlo puikų VPN derinį, skirtą privatumo apsaugai ir geografinių apribojimų atblokavimui. Galite prisiregistruoti VPN metams ir sutaupyti 79% nuolaidos. Privalumas yra greitis. Jei norite atblokuoti turinį kitoje šalyje, jų VPN programa yra tobula. Pvz., Galite naudoti jų „Windows“ programą, norėdami perjungti „Netflix“ bibliotekas, įskaitant JAV, JK, Vokietiją, Prancūziją ir Daniją. Tai reiškia, kad galite perjungti regionus ir mėgautis turiniu, kuris priešingu atveju būtų užblokuotas. Tas pats pasakytina apie „BBC iPlayer“ atblokavimą JK arba TF1 Prancūzijoje. „CyberGhost“ palaiko platų prietaisų asortimentą, įskaitant „Amazon Firestick“.

2. „Surfshark Halloween“ pasiūlymas – neribotas VPN nuo vos 1,99 USD per mėnesį

„SurfShark“ kainodaraJums bus sunku rasti VPN su daugiau funkcijų nei „Surfshark“. Nesvarbu, ar norite įjungti dalijimąsi tuneliu, ar apsaugoti nuo kenkėjiškų programų, „Surfshark“ turi visas funkcijas, kurių reikia norint apsaugoti ir mėgautis savimi internete. Ši paslauga yra skirta padėti jums išvengti apribojimų, siūlant IP adresus, esančius visame pasaulyje. VPN paslauga tiekiama su pilnu pasirinktinių darbalaukio ir mobiliųjų programų asortimentu. Jie taip pat turi vadovus, kurie padės nustatyti jūsų maršrutizatorių. „Surfshark“ švenčia Helovyną su 83% nuolaida. Visiems naujiems nariams taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

3. „PureVPN Halloween“ ypatingas – neribotas VPN nuo vos 1,65 USD per mėnesį

„PureVPN“ kainodaraŠiuo metu „PureVPN“ yra pagrindinė asmeninių VPN pramonės sričių dalis. Jie bėgant metams plėtė savo tinklą ir pridėjo pažangių privatumo funkcijų. Naujausios „PureVPN“ naujienos buvo trečiųjų šalių auditas. Rezultatas yra tas, kad „PureVPN“ buvo sertifikuotas kaip neprisijungęs VPN tiekėjas. Tai svarbu daugeliui VPN vartotojų ir užtikrins, kad klientai nebus registruojami. Prisijunkite iš savo kompiuterio ar mobiliojo prietaiso. „PureVPN Halloween“ akcijai taikoma 85% nuolaida. Turėsite mėnesį išbandyti nemokamą paslaugų teikimą, gavę 31 dienos pinigų grąžinimo garantiją.

4. „NordVPN Halloween“ nuolaida – neribotas VPN nuo 3,49 USD per mėnesį

„NordVPN“ kainodara„NordVPN“ yra viena geriausiai žinomų VPN paslaugų dėl priežasties. Jie suteikia puikų saugumo ir našumo derinį už mažą kainą. Jų programinę įrangą rasite labai paprasta naudoti. Prisijunkite prie jų VPN tinklo naudodami mobiliojo telefono darbalaukį. Taip pat galite naudoti jų išmaniąsias DNS paslaugas, kad atblokuotumėte geografinius apribojimus ir galėtumėte žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš užsienio. Tie, kurie sąmoningesni privatumui, įvertins kai kurias papildomas „Windows“ kliento funkcijas. Norėdami gauti papildomą privatumo lygį, galite dvigubai peršokti tarp VPN serverių. Visiems naujiems klientams „NordVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kurios užtenka laiko išbandyti paslaugą.

5. „ExpressVPN Halloween“ reklama – neribotas VPN nuo 6,67 USD per mėnesį

„ExpressVPN“ kainodara„ExpressVPN“ yra aukščiausios kokybės VPN paslauga, kuri gali pasiūlyti daug. Jie prasideda nuo įprastų protokolų (OpenVPN, L2TP, PPTP) ir prideda savo ilgametę patirtį ir kompetenciją, kad vartotojai galėtų sumažinti Didžiąją Kinijos ugniasienę ir kitus apribojimus, kurie priešingu atveju blokuotų jūsų prieigą. Aš rekomenduoju jums pažvelgti į jų 12 mėnesių planą, kuriame yra papildomų 3 mėnesių nemokama prieiga prie VPN. „ExpressVPN“ visiems naujiems nariams siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kuri suteiks daug laiko išbandyti paslaugą. Manau, kad jums bus didelis įspūdis dėl greičio ir patikimumo.

6. „IPVanish Halloween“ nuolaida – neribotas VPN nuo 4,87 USD per mėnesį

„IPVanish“ kibernetinio sąmoningumo mėnesio išpardavimas„IPVanish“ yra mano mėgstamiausia VPN paslauga, kurią naudoju kasdien. Tiesą sakant, aš naudoju jį rašydamas šį įrašą. Jų tinklas bus labai greitas ir patikimas. Taip yra todėl, kad jie valdo aukščiausio lygio tinklą, tai reiškia, kad jie gali visiškai valdyti savo aparatinę įrangą ir ryšius. Galite tikėtis puikios palaikymo ir visos kliento programinės įrangos. Šiuo metu naudoju jų VPN klientą „Windows 10“. Jie taip pat turi programas, skirtas „Mac OS X“ (su VPN užmušimo jungikliu), „iOS“ ir „Android“. „Amazon Firestick“ vartotojai taip pat gali naudoti „IPVanish“ programą „Kodi“ ir kitoms linksmoms programoms.

Galite peržiūrėti mūsų sąrašą 10 populiariausių VPN paslaugos daugiau galimybių. Manau, kad jums patiks mūsų sąraše esančios VPN ir intelektualiosios DNS paslaugos. Jie padės atblokuoti kanalus kitose šalyse, išvengs populiarių sporto šakų užtemimų, užšifruos jūsų duomenis ir padės apsaugoti jūsų privatumą internete. sekite mus Tviteryje  @VPNFan už naujausias VPN naujienas ir pasiūlymus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me