AdBlock ir pārlūka paplašinājums, ko 2009. gadā izveidoja ASV izstrādātājs Maikls Gundlahs, un to atbalsta BetaFish Inc. komanda. Tas atbalsta Chrome, Safari un Opera darbvirsmas pārlūkus, kā arī 64 bitu iPhone un iPad ierīces. Lai arī to iedvesmoja produkts ar līdzīgu nosaukumu (Adblock Plus), abi uzņēmumi un produkti nav saistīti. Viņi strādā tāpat, taču viņiem ir dažas atšķirības. Šajā pārskatā mēs pārbaudīsim AdBlock funkcijas un parādīsim, kā instalēt pārlūka paplašinājumu.

Apspriedīsim atšķirības starp abiem. Atšķirībā no Adblock Plus (ABP), AdBlock filtri jau ir iespējoti. Tā kā, izmantojot AdBlock, jums nekas nav jāiespējo, tas jau pašā sākumā pasargās jūs no ļaunprātīgas programmatūras. AdBlock var izmantot atsevišķās lapās, un tam ir pielāgots saraksts ar papildu funkcijām. Abi paplašinājumi izmanto EasyList, lai palīdzētu viņiem bloķēt reklāmas daudzās vietnēs.

AdBlock finansējums

Tāpat kā ABP, AdBlock piedalās pieņemamā reklāmas programmā. Tomēr jūs varat atspējot pieņemamās reklāmas un bloķēt visas reklāmas. Viņi arī lūdz ziedojumus un atsaucas uz pagarinājumu kā goda piederumu. Izmantojot šo metodi, lietotājs maksā visu, kas, viņuprāt, ir taisnīga pagarinājuma cena. Lietotāji tiek mudināti maksāt, cik vien iespējams.

AdBlock pārlūkam Chrome

Lai iegūtu AdBlock pārlūkam Chrome, noklikšķiniet uz izvēlnes pogas pārlūkā Chrome. Tālāk dodieties uz Vairāk rīku, tad Paplašinājumi.

Adblock Plus instalēšana

Tagad jūs aizvedīs uz Paplašinājumi ekrāns.

iegūstiet vairāk paplašinājumu

Atlasiet opciju, kas saka iegūt vairāk paplašinājumi. Kreisajā pusē ierakstiet AdBlock. Šeit redzēsit vairākas dažādas iespējas, taču vēlaties izvēlēties paplašinājumu AdBlock piedāvā vietne getadblock.com.

Izvēlieties AdBlock

Paplašinājumos tas tiek rādīts kā vispopulārākais reklāmu bloķētājs. AdBlock bija viens no pirmajiem pārlūka Chrome bloķētājiem.

Kā lietot AdBlock pārlūkā Chrome

Tagad, kad AdBlock ir instalēts, noklikšķiniet uz Stop zīmi ar roku ikonas iekšpusē ekrāna augšējā labajā pusē un atlasiet Iespējas.

AdBlock izmantošana pārlūkam Chrome

Tālāk redzēsit vairākas kategorijas, kā redzams zemāk esošajā attēlā.

Vispārīgi – Zem šīs sadaļas ir 6 rūtiņas, kuras varat atzīmēt vai noņemt atzīmi, atkarībā no tā, ko vēlaties darīt. Tas ietver papildu opciju lodziņu.

AdBlock izmantošana pārlūkam Chrome

Filtru saraksti – Zem šīs sadaļas ir vieta, kur varat atspējot pieņemamas reklāmas, pārslēgt EasyList, iespējot pielāgotus bloķēšanas filtrus un iespējot citus filtru sarakstus.

Filtru sarakstu virsraksts.

Pielāgot – Šajā cilnē varat manuāli rediģēt filtrus, bloķēt citas reklāmas vai pat pārtraukt reklāmu bloķēšanu noteiktā vietnē.

Atbalsts – Šajā cilnē varat ziņot par kļūdām, ieteikt idejas un redzēt, kas liek atzīmēt AdBlock.

AdBlock for Opera

Lai iegūtu Adblock for Opera, mēs iesakām apmeklēt vietni un instalēt no turienes. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas, kas saka Iegūstiet AdBlock tūlīt.

Operas reklāmu bloks

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas, kas saka pievienot opera.

AdBlock for Opera

Tagad, kad esat to izdarījis, ekrānā parādīsies AdBlock lejupielādes lodziņš. Jūs redzēsit ziņojumu, kurā teikts, ka Opera ir pievienots reklāmas bloks un viņu ziedojumu ekrāns. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz AdBlock ikona lai atrastu iespējas.

AdBlock paplašinājums ir instalēts operētājsistēmai Opera

Kad esat atradis opcijas, lūdzu, skatiet Chrome sadaļu. Starp abiem pārlūkiem tie ir tieši vienādi.

Safari AdBlock

Dodieties uz priekšu un apmeklējiet vietni getadblock.com no Safari, lai lejupielādētu paplašinājumu.

Adblock vietne Safari

Lai sāktu lejupielādi, noklikšķiniet uz pogas “Saņemt Adblock tūlīt”.

Adblock Safari ziņojums

Lai instalētu paplašinājumu, jums būs jānoklikšķina uz “Uzticamība”.

Iespējot Adblock Safari

Noklikšķiniet uz “Iespējot Adblock” un pēc tam dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz otra lodziņa, lai parādītu Adblock opcijas.

Adblock Safari opcijas

Šeit jūs varat izlemt, vai atļaut “neuzbāzīgu reklamēšanu” un citu funkciju sarakstu. Safari satura bloķēšana vēl vairāk uzlabos jūsu privātumu, pārlūkojot internetu.

AdBlock mobilajai iOS lietotnei

Ir diezgan daudz iPhone bloķējošu lietotņu, tāpēc vēlēsities izvēlēties pareizo. Dodieties uz Apple iTunes App Store un meklējiet BetaFish Inc AdBlock for Mobile.

IOS lietotne AdBlock

Kad iOS lietotnes instalēšana būs pabeigta, jūs sagaidīs ar sveiciena ekrānu sēriju. Viņi palīdzēs jums iespējot reklāmu bloķētāju.

Iespējojiet AdBlock iPhone

Lai iespējotu AdBlock, jums vajadzēs iedziļināties iPhone vai iPad iestatījumos. Pēc tam atlasiet Safari un pieskarieties “Satura bloķētāji”, kā parādīts iepriekš. Pēc tam varat iespējot AdBlock reklāmu bloķēšanu, starptautiskās valodas un konfidencialitātes vairogu. Šīs ir vienīgās iespējas, kas jums ir iOS lietotnē.

Atšķirības ar un bez

Tagad mēs parādīsim atšķirības Opera pārlūkā ar AdBlocker un bez tā. Zemāk redzamajā attēlā jūs redzat, kā izskatās Web lapa bez AdBlock.

AdBlocker operētājsistēmā bez

Tagad, izmantojot AdBlock, mēs parādīsim to pašu lapu.

AdBlock operā bez reklāmām

Kā redzat iepriekš redzamajos attēlos, reklāmas ir pazudušas. Tas ir ļoti svarīgi pārlūkošanas laikā, jo tas nozīmē, ka jūsu vietne tiks ielādēta ātrāk. Ja vēlaties, varat atbrīvoties arī no sociālo mediju pogām.

 Kāpēc izmantot AdBlock??

AdBlock ir dažas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem, jo ​​tas ļauj pielāgot filtrus, kurus vēlaties redzēt. Adblock tehnoloģija arī bloķēs YouTube pirmsvideo reklāmas, tāpēc jums tās nav jāredz. Tāpat kā Adblock Plus, viņi neuzglabā nekādu pārlūkošanas vēsturi vai datus par jums. Lai arī tagad ir citi, viņi pirmie izveidoja pārlūka Chrome bloķētāju.

Secinājums

Noslēgumā jāsaka, ka AdBlock ir viegli izmantot, un tam ir vairākas atšķirīgas iespējas, kas padara to atšķirīgu no citiem. Varat atspējot pieņemamas reklāmas, un paplašinājums tiek bieži atjaunināts. Tā kā ne visi bloķētāji atbrīvosies no katras reklāmas, mēs iesakām izmantot vairākus. Turklāt jūs vēlēsities izmantot citus rīkus, lai sevi aizsargātu, nevis izmantotu tikai reklāmu bloķētāju.

Apmeklējiet vietni AdBlock

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me