2016. gada janvārī Anonabox komanda iepazīstināja ar trim jaunām ierīcēm 2016. gada Patērētāju elektronikas izstādē (CES) Lasvegasā. Pēc iegādāšanās pagājušajā gadā, Anonabox sāk jaunu darbu ar savām jaunajām ierīcēm Pro, Tunneler un Fawkes. Es koncentrēšos uz pārskatu uz Pro un Tunneler versijām, jo ​​tās atbalsta VPN. Sākotnēji Anonabox sadarbojās ar HideMyAss un nesenāk VyprVPN lai nodrošinātu pielāgotu saskarni un 30 dienu bezmaksas VPN, iegādājoties abas ierīces. Viņu VPN iestatīšanas ekrāns ļauj ļoti viegli izveidot savienojumu ar jebkuru VPN pakalpojumu. Uzziniet, kā, izmantojot Anonabox, varat aizsargāt savu privātumu, atrodoties ceļā.

Anonabox VPN maršrutētājs

Lai gan mēs esam visvairāk ieinteresēti pārskatīt ierīces, kas atbalsta VPN, ir svarīgi ņemt vērā, ka Anonabox ir pilns produktu klāsts. Visi no tiem, izņemot The Tunneler, darbojas kā Tor maršrutētāji. Pirms mēs sākam mūsu apskatu, es gribētu veltīt laiku, lai koplietotu īsu pārskatu par visu Anonabox produktu līniju.

Anonabox ierīces & Cenu noteikšana

Šeit ir apskats par ierīcēm, kuras pašlaik varat iegādāties tieši no Anonabox vai caur Amazon. Tiem, kas iegādājas tieši caur savu vietni, ir iespēja norēķināties ar kredītkarti, PayPal vai Bitcoin, izmantojot BitPay. Mēs ar prieku redzam, ka viņi pieņem Bitcoin.

Anonabox ierīces

  • Oriģināls – Pievienojiet un atskaņojiet Tor maršrutētāju ar aparatūras paroli
  • Viltus – Tor maršrutētājs, tilts, relejs vai izeja ar diapazona pagarinātāju
  • Tunnelers – VPN maršrutētājs ar HMA integrāciju un diapazona paplašinātāju
  • Pro – VPN un Tor maršrutētājs, HMA integrācija, USB failu apmaiņa un daudz kas cits

Mēs koncentrēsimies uz Tunneler (99 USD) un Pro (119,99 USD) ierīcēm, jo ​​tās atbalsta VPN savienojumus. Par 20 ASV dolāru cenu starpību es ļoti iesaku Pro versiju. Tam ir ātrāks procesors, vairāk atmiņas un USB failu apmaiņas iespējas. Varat to izmantot arī kā .onion mitināšanas tīmekļa serveri.

VPN interfeiss – uztvērējs & Pro

Anonabox Tunneler un Pro ierīces atbalsta VPN, un tām ir iepriekš ielādēta VPN saskarne HideMyAss un VyprVPN. Šī lapa ļauj viegli izveidot savienojumu ar jebkuru serveri. Viss, kas jums jādara, ir jāievada HMA vai VyprVPN lietotājvārds un parole. No turienes ekrāns piedāvā nolaižamo lodziņu ar katru uzskaitīto serveri. Tas arī dod jums iespēju starp TCP un UDP savienojumiem. Gan Pro, gan Tunneler ierīcēm ir 30 dienu bezmaksas HMA Pro VPN pakalpojums. Komplektā ietilpst karte ar piekļuves kodu, kuru ievadāt vietnē VyprVPN vai HMA, lai izmantotu bezmaksas pakalpojuma mēnesi.

Ko sagaidīt

Mana sākotnējā doma bija iekļaut ekrānuzņēmumu sēriju, kurā parādīta Anonabox iestatīšana un VPN saskarne. Ja jūs interesē redzēt Anonabox iestatīšanas un lietošanas tehnisko pusi, iesaku lejupielādēt jebkuru no ceļveži tieši no viņu vietnes. Jūs saņemsit jauku krāsainu bukletu ar tādu pašu informāciju lodziņā par jebkuru no viņu produktiem. Pat tāpēc es iesaku lejupielādēt saistīto ceļvedi. Esmu vecs taimeris, un, lai skatītu pievienotos norādījumus, man bija nepieciešams palielināmais lupat. Tiešsaistes versija ir PDF formā un sniedz jums visu nepieciešamo.

Es izturējos pret Anonabox Tunneler un Pro tieši tāpat kā pret jebkuru maršrutētāju. Lai sāktu, es tos savienoja ar savu klēpjdatoru, izmantojot LAN portu. Pēc Ethernet kabeļa pievienošanas es apmeklēju vietrāžu URL, kuru viņi sniedz iestatīšanas rokasgrāmatā. URL dažādās versijās ir atšķirīgs. Pēc pieteikšanās ātri nomainīju ierīces paroli un turpināju WAN iestatīšanu. Šeit jūs varat savienot ierīci ar pašreizējo tīklu. Manā gadījumā tas bija bezvadu tīkls manā birojā. Tikpat viegli tas varēja būt wifi tīkls lidostā, viesnīcā vai Starbucks. Tas ir tas, par ko šī ierīce ir saistīta. Tas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu, atrodoties ceļā.

Anonabox ierīces atcerēsies Wifi savienojumus, tāpēc jūs vēlēsities saprast interfeisu. Anonabox komanda ir izveidojusi emuāru pastu tas ir lielisks darbs, izskaidrojot, kā maksimāli izmantot wifi savienojumus un kā atiestatīt ierīci, ja jums tas kādreiz ir jādara. Abas mūsu pārbaudītās ierīces savu uzdevumu veica labi. Viņi palīdzēja nodrošināt mūsu privātumu daudzās ierīcēs, kas savienotas, izmantojot bezvadu tīklu. Viņu iestatīšana prasīja kādu laiku. Tas nebija slikti, bet es iesaku jums ir zināma tehniskā pieredze un, iespējams, sadarbības pieredze. Es negribētu, ka mans tēvs vienkārši apsēdīsies un konfigurēs Anonabox.

HMA Pro VPN interfeiss

Gan Anonabox Tunneler, gan Pro ietver ekrānu, lai izveidotu savienojumu ar HideMyAss VPN. HMA VPN interfeiss ir ļoti vienkārši lietojams. Lai izveidotu savienojumu ar HMA serveri, jums nekas nav jāzina par VPN tehnisko pusi. Jums vienkārši nepieciešams HMA nodrošinātais lietotājvārds un parole. Kā jau tika minēts pārskatā, jūsu Anonabox ierīcei ir 30 dienu bezmaksas HMA VPN piekļuve. Kad esat reģistrējies pakalpojumam, vēlēsities atvērt VPN interfeisa ekrānu. Iestatīšanas rokasgrāmata sniegs jums informāciju par procesu.

Anonabox HMA VPN

Jūs varat apmeklēt vietni Anonabox, lai skatītu visu viņu ierīču iestatīšanas instrukcijas, bet es gribēju iet uz priekšu un kopīgot VPN interfeisa ekrānu. Pirmie trīs lauki ir pārklāti, bet tie ir ļoti precīzi. Lai iespējotu VPN, varat atzīmēt vai noņemt atzīmi no izvēles rūtiņas. Kad esat ievadījis lietotājvārdu un paroli, nākamais solis ir izvēlēties VPN servera atrašanās vietu. HMA pārvalda milzīgu VPN serveru tīklu visā pasaulē, un jums visiem tiem ir piekļuve. Izveidojiet savienojumu ar jebkuru serveri, izmantojot OpenVPN TCP vai UDP. Izvēlieties serveri un ļaujiet Anonabox ierīcei parūpēties par pārējo.

Anonabox VyprVPN interfeiss

HMA vairs nav vienīgais Annebox pieejamais VPN. Viņu komanda cieši sadarbojās ar Golden Frog, lai izstrādātu ļoti jauku saskarni VyprVPN lietotājiem. Jūs varat viegli izveidot savienojumu ar jebkuru servera atrašanās vietu un izvēlēties protokola / šifrēšanas līmeni no Anonabox Pro vai Tunneler lietotāja interfeisa. Kad savienojums ir izveidots, jūsu informācija tiks šifrēta caur VyprVPN tīklu. Es domāju, ka ir svarīgi pieminēt, ka VyprVPN ir pirmā līmeņa VPN nodrošinātājs, kas nozīmē, ka viņi pārvalda visus sava VPN pakalpojuma aspektus. Sākot no viņu galddatoriem un mobilajām lietotnēm un beidzot ar viņu aparatūru un tīklu. Tas dalībniekiem piešķir papildu privātuma aizsardzības līmeni, jo VyprVPN komandai ir pilnīga kontrole pār viņu tīklu.

Anonabox VyprVPN interfeiss

Kā redzat no augšējā ekrānuzņēmuma, VyprVPN Anonabox saskarne ir ļoti laba. Vēl svarīgāks ir fakts, ka, lai izveidotu savienojumu ar viņu tīklu un šifrētu jūsu datus, ir nepieciešams ļoti maz informācijas. Vispirms vēlēsities reģistrēties VyprVPN. Ja jums vēl nav konta, tad reklāmas koda izmantošanai varat izmantot saiti iestatīšanas lapas kreisajā pusē. Ar ierīci VyprVPN 30 dienu laikā jums vajadzētu būt kartei ar reklāmas kodu. Ja jums tas nav uz rokas, atskatieties lodziņā. Tam būs reklāmas kartes gan VyprVPN, gan HMA. Pēc reģistrēšanās interfeisā vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi (vai lietotājvārdu) un paroli. Pēc tam jūs varat izvēlēties starp jebkuru no VyprVPN 60 vai vairāk servera atrašanās vietām 47 valstīs. Lai gan jūs varat mainīt protokolu, iesakām izmantot OpenVPN – 160 bitu noklusējuma opciju, lai nodrošinātu labu ātruma un privātuma sajaukumu. Kad esat gatavs, noklikšķiniet uz “Saglabāt un lietot” un pēc tam noklikšķiniet uz “Iespējot VPN” lodziņu jebkurā laikā, kad vēlaties izveidot savienojumu. Tas ir viss, kas nepieciešams, lai izmantotu VyprVPN savā jaunajā Anonabox ierīcē.

Secinājums

Man patika izmēģināt Anonabox Pro un Tunneler. Par starpību 20 USD es noteikti ieteiktu Pro versiju. Jūs iegūsit ātrāku CPU, vairāk atmiņas un USB failu koplietošanas iespējas. Vai Anonabox Pro ir ideāls? Nē, bet tā mērķis ir palīdzēt nodrošināt jūsu privātumu, atrodoties wifi tīklā. Jūs varat to nēsāt klēpjdatora somā vai pat kabatā. Es neieteiktu to lietot mājās, ņemot vērā ātruma samazināšanos. Ceļojot, tā vietā jāpaļaujas uz Anonabox Pro. Vai nu uz Starbucks pa ielu, vai pusceļā pa visu pasauli.

Kad jūs pirmo reizi saņemat ierīci un atverat lodziņu, es iesaku nekavējoties iestatīt administratora paroli un izlasīt konfigurācijas rokasgrāmatu. Viņiem ir pilns atjauninātu komplekts ceļveži tiešsaistē. Viņiem ir arī noderīgs pastu lai palīdzētu jums saprast, kā wifi savienojumi darbojas caur ierīci. Es uzskatu, ka Anonabox ierīču sērija ir vislabāk piemērota lietotājiem ar zināmu tehnisko sagatavotību. Es nevilcinoties ieteiktu to saviem vecākiem, jo ​​viņi izjustu nepatiesu drošības sajūtu, ja viņiem neizdevās pareizi konfigurēt ierīci. Ņemot to vērā, es ļoti ērti to iesaku tiem, kuriem ir zināma tehniskā izglītība un neliela mājas tīkla izveides pieredze. Apmeklējums Vietne Anonabox.com lai uzzinātu vairāk.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me