Astrill VPN pakalpojums atrodas Seišelu salās, kur ir liberāli interneta likumi. Viņi darbojas VPN nozarē kopš 2009. gada. Pakalpojums ir savietojams ar dažādām operētājsistēmām, ieskaitot Windows, Mac OS X, iOS, Android un Linux. Turklāt Astrill komanda ir izstrādājusi pielāgotu programmatūru un mobilās lietotnes, lai ikvienam būtu ērti piekļūt savam VPN tīklam. Astrill palīdzēs jums būt drošiem un anonīmākiem, sērfojot tīmeklī mājās vai iecienītā Wi-Fi tīklājā. Tas arī ļaus jums pārvarēt vietējo un valsts sponsorēto interneta cenzūru. Astrill ir diezgan populāra tiem, kas atrodas kontinentālajā Ķīnā.

Astrill VPN pārskats 2017

Cenas un īpašie piedāvājumi

Tas, kā Astrill izceļas ar viņu pakalpojumiem, ir unikāls. Tāpat kā vairums VPN pakalpojumu sniedzēju, tie piedāvā termiņu plānus. Tomēr viņi nepiedāvā mēneša abonementu. Viņu plānos ietilpst trīs mēneši, seši mēneši un viens gads.

Astrill VPN cenu noteikšana

Tāpat kā vairums VPN pakalpojumu sniedzēju, Astrill piedāvā atlaides ilgtermiņa plāniem. Pierakstīšanās uz vienu gadu ļaus ietaupīt vairāk naudas. Viņu pašreizējie plāni ir šādi:

 • 3 mēnešu abonements 29,95 USD (9,98 USD mēnesī);
 • 6 mēnešu abonements 39,95 USD (ietaupiet 33%);
 • 1 gada abonements 69,95 USD (ietaupiet 42%). Pašlaik tas ietver arī bezmaksas StealthVPN.

Tas nozīmē, ka gadu VPN pakalpojums darbojas līdz USD 5,83 mēnesī.

Tātad, ko jūs iegūstat par savu naudu ar Astrill VPN? Viņu pamatpakalpojumā ietilpst šādas priekšrocības:

 • Piekļuve visā pasaulē – Jūs varat iegūt virtuālus IP no vairāk nekā 335 serveriem, kas aptver vairāk nekā 50 dažādas valstis.
 • Tīmekļa sērfošanas anonimitāte – Viņu pakalpojums izmanto dinamisku dalītu IP adresēšanu, lai jūs koplietotu IP ar citiem VPN klientiem un iegūtu jaunus, kad jūs pievienojat vai pārslēdzat serverus ar vairāk nekā 85 000 IP..
 • VPN protokolu daudzveidība – Lai izveidotu savienojumu ar savu tīklu, varat izmantot šādus protokolus: OpenWeb (nav ieteicams drošībai, tikai ģeogrāfiskiem ierobežojumiem), OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec, Cisco IPSec, SSTP un IKEv2..
 • Tiek atbalstītas dažādas platformas – Windows, Mac OS X, Linux, iOS, Android, WiFi maršrutētāji (DD-WRT, Tomato / TomatoUSB, Asus Merlin / RMerl / ASUSWRT-Merlin programmaparatūra), Synology NAS, Chrome OS un citi, kas izmanto atbalstītos protokolus..
 • Neierobežots joslas platums – Jums nav ierobežojumu augšupielādēto vai lejupielādējamo datu apjomam vai serveru pārslēgšanas reizei, kad esat izveidojis savienojumu ar Astrill VPN tīklu..
 • Vienlaicīgi savienojumi – Vienlaicīgi var savienot vienu galddatoru / klēpjdatoru un vienu mobilo ierīci. Astrill klienta programmatūra jāizmanto, lai savienotu abas ierīces, un jūs nevarat savienot divas viena un tā paša veida ierīces, nepērkot papildinājumu..
 • Šifrēšanas aizsardzība – Kontroles šifrēšanas šifros tiek izmantots SSL 256 bitu un 2048 bitu RSA. Datu šifrēšana pēc noklusējuma ir Blowfish 128 bit ar piekļuvi AES 128 un 256 bit.
 • Torrent un P2P piekļuve – Dažas Astrill VPN servera vietas atbalsta BitTorrent un citu failu apmaiņas programmatūru.
 • Pārvariet ģeogrāfiskos ierobežojumus un cenzūru – Piekļūstiet tiešsaistes izklaidei no dažām populārākajām straumēšanas multivides vietnēm dažādās vietās un izpētiet atvērtāku internetu.
 •  Atbalsts – Saņemiet palīdzību, izmantojot Wiki, e-pasta biļeti, tiešraidi (visu diennakti) un pat palīdzību no attālās darbvirsmas.

Papildinājumu funkcijas

Papildus pamata pakalpojumam Astrill VPN tirgo vairākus papildinājumus (papildus mēnesī). Tajos ietilpst:

 • NAT ugunsmūris (+ 5 USD) – neļauj ienākošai ļaunprātīgai programmatūrai vai citai interneta trafikai piekļūt jūsu sistēmai, kamēr tā ir savienota ar viņu serveriem;
 • Mājas plāns (+ 5 USD) – ļauj vienlaikus savienot ne vairāk kā 5 ierīces;
 • StealthVPN (+ 2 USD) – palielina jūsu drošību ar divslāņu šifrēšanu. Tas darbojas operētājsistēmās Windows / Mac / Linux un dod iespēju atvērtākai interneta pieredzei valstīs ar augstu cenzūru, piemēram, Ķīnā, AAE, Sīrijā un citās;
 • ProAddon (+ 5 USD) – ietver gan StealthVPN, gan RouterPro VPN. RouterPro VPN ir maršrutētāju divslāņu šifrēšana un maršrutētājam nodrošina tādas pašas priekšrocības kā StealthVPN jūsu datoram vai klēpjdatoram..
 • VPN kopīgošana (+ $ 1) – ļauj koplietot OpenVPN vai StealthVPN savienojuma pakalpojumu darbvirsmas datorā (Windows, Mac vai Linux) ar citām ierīcēm jūsu mājas tīklā;
 • CryptoPlus (+ 2 ASV dolāri) – pievieno drošāku ar NSA nesaistītu datu šifrēšanas algoritmu komplektu: BlowFish 256-512 bitu, CAST 128-512 bitu un Camellia 128-256 bitu tiem, kas pieejami ar pamata pakalpojumu;
 • VIP plāns (+ 10 USD) – ietver StealthVPN, kā arī piekļuvi VPN serveriem, kas ir tieši savienoti ar ķīniešu pakalpojumu sniedzējiem (šie nodrošina lielāku ātrumu un ir mazāks latentais tiem, kam nepieciešama piekļuve no kontinentālās Ķīnas);
 • Privāti IP (+ 5 USD / IP) – nodrošina jums nevis koplietojamu IP adresi, lai jūs varētu piekļūt visām ostām un pēc vēlēšanās mitināt savus pakalpojumus..

Par Astrill VPN var norēķināties, izmantojot kredītkartes / debetkartes. Tajos ietilpst: Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diners Club, JCB, Maestro, Switch and Solo, Dankort, CartaSi, PostePay, Carte Bleue, Euro 6000 un UnionPay. Ja vēlaties to iegādāties, izmantojot eWallet, viņi pieņem PayPal un PerfectMoney. Šādi maksājot, jūs varat centralizēt pirkumus tiešsaistē. Visbeidzot, viņi arī pieņem maksājumus, izmantojot AliPay, Perfect Money, WechatPay, BitCoin un bankas pārskaitījumu. Bitcoin izmantošana var palīdzēt jums kļūt anonīmam.

Apmeklējiet Astrill VPN

Astrill bezmaksas VPN izmēģinājums

Astrill VPN ir 7 dienu bezmaksas pakalpojuma izmēģinājums tiem, kas to nekad nav izmēģinājuši. Pirms reģistrēties tai vai iegādāties abonēšanu viņu pakalpojumam, jums jāizveido un jāpārbauda savs konts. Tas ir daudzpakāpju process. Vispirms jāizvēlas plāns no pašreizējām iespējām. Pēc tam jums jāievada e-pasta adrese, uz kuru atbalsta komandai jānosūta verifikācijas saite un jāaizpilda Captcha, lai pierādītu, ka neesat bots. Visbeidzot nospiediet pogu “Nākamais solis”. Jūs redzēsit ekrānu, kurā pārbaudīsit, vai uz jūsu norādīto e-pasta adresi ir nosūtīta saite.

Astrill VPN konta iestatīšana 1-2

Pēc noklikšķināšanas uz saites savā e-pastā jums tiks atgriezts, lai ievadītu vairāk informācijas par savu dalību. Sāciet ar savu vārdu, uzvārdu un paroli. Pārbaudiet savu paroli un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Nākamais solis. Pēc tam jūs redzēsit ekrānu, kurā jums tiks lūgts norādīt mobilā tālruņa numuru, no kura viņi varēs jums nosūtīt četrciparu SMS kodu, lai verificētu jūsu kontu. Pēc numura ievadīšanas noklikšķiniet uz pogas “Sūtīt man īsziņu”. Jums var būt jāgaida līdz 10 minūtēm, lai saņemtu savu kodu. Kad esat saņēmis SMS kodu, ievadiet to un noklikšķiniet uz pogas “Verificēt tūlīt”. Mums bija zināmas grūtības ar koda iegūšanu, tāpēc mēs izveidojām atbalsta biļeti par verifikācijas kļūmi. Mēs atkārtojām procedūru un pēc tam varējām pārbaudīt savu kontu.

Astrill VPN konts Step23

Pirms verifikācijas pabeigšanas jums būs jāpārbauda un jāpieņem pakalpojumu sniegšanas noteikumi. Ņemiet vērā, ka Astrill VPN pakalpojumu nevar izmantot nekādiem komerciāliem mērķiem vai ar jebkura veida programmatūru, kas nepārtraukti izspiež vai atkārto darbības (tas ietver tādas programmas kā Google SEO). Kad esat sapratis TOS un tos akceptējis, noklikšķiniet uz jā, lai pabeigtu verifikācijas procesu un pabeigtu maksāt par abonementu. Mēs uzskatām, ka šis sarežģītais konta iestatīšanas process palīdz viņiem izvairīties no krāpnieciskiem kontiem. Tomēr mēs domājam, ka Astrill VPN privātuma uzņēmumam prasa pārmērīgu personiskās informācijas daudzumu. Pēdējā ekrānuzņēmumā, kas redzams zemāk, ir parādīta dalības zona, kurā varat redzēt visu informāciju par savu kontu.

Astrill VPN konta Step34

Astrill VPN nav naudas atdošanas garantijas, taču viņi piedāvā 7 dienu nosacītu atmaksu. Ja izvēlaties izmantot 7 dienu bezmaksas taku, jums nav tiesību uz kompensāciju, jo, viņuprāt, jums bija laiks pārbaudīt pakalpojumu pirms maksāšanas par to. Tomēr, ja jūs nepierakstījāties uz bezmaksas izmēģinājumu un tiek noteikts, ka tas nerada problēmas ar jūsu aprīkojumu, iespējams, saņemsit atmaksu. Tas ir gadījumā, ja tehniskais personāls nav spējis novērst jūsu problēmu 7 dienu laikā. Tomēr ņemiet vērā, ka par šo atmaksu pilnībā atbild Astrill komanda. Šī politika pastiprina faktu, ka viņi nepiedāvā ikmēneša kontu.

Tīkla un servera atrašanās vietas

Astrill VPN tīkls ir vidēja lieluma. Tas sastāv no vairāk nekā 330 serveriem 50+ valstīs. Tas ietver serveru atrašanās vietas visos lielākajos kontinentos, tostarp Āfrikā, Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā, Okeānijā un Dienvidamerikā. Tā kā tām ir vietas gan ASV austrumu, gan rietumu krastā, tās var samazināt latentumu gan Āzijas lietotājiem, gan eiropiešiem. Tiem, kas savieno no Āzijas uz Amerikas Savienotajām Valstīm, jāizmanto rietumu krasta vieta, bet tiem, kas ved no Eiropas, savienojums ar austrumu krastu. Pašreizējās servera atrašanās vietas ietver šādas valstis:

 • Āfrika – Ēģipte, Dienvidāfrika
 • Āzija – Ķīna (tikai VIP lietotājiem), Honkonga, Indija, Izraēla, Japāna, Korejas Republika, Malaizija, Krievijas Federācija, Singapūra, Taivāna, Taizeme, Turcija, Vjetnama
 • Eiropa – Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Ungārija, Īrija, Itālija, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Moldovas Republika, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Spānija , Zviedrija, Šveice, Ukraina, Apvienotā Karaliste
 • Ziemeļamerika – Kanāda, Meksika, Amerikas Savienotās Valstis
 • Okeānija – Austrālija, Jaunzēlande
 • Dienvidamerika – Argentīna, Brazīlija

Astrill VPN atrodas visos lielākajos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Parasti tas attiecas uz lieliem VPN sniedzējiem. Viņiem ir vairāk serveru tādās populārās vietās kā Austrālija, Kanāda, Francija, Vācija, Nīderlande, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis un citas. Serveri tiek izplatīti šajās attiecīgajās valstīs, nodrošinot piekļuvi plaša spektra virtuālām IP adresēm katrā. Tas nozīmē, ka, kad būsit izveidojis savienojumu ar VPN, jums būs piekļuve dažiem labākajiem straumējošo multivides avotu pasaulē. Viņu tīklā ir iekļauti pat virtuālie VPN serveri satura straumēšanai daudzās valstīs, lai palielinātu tīkla veiktspēju. Dažos serveros ir atļauta BitTorrent un failu koplietošana.

Apmeklējiet Astrill VPN

Privātuma un reģistrēšanas informācija

Astrill VPN ir politika bez žurnāla, kad runa ir par jūsu VPN trafiku. Viņi neveic uzskaiti par izmantotajām IP adresēm, pārsūtītajiem datiem vai jūsu apmeklētajām vietnēm. Tomēr viņi savāc un glabā daudz personiskas informācijas par jums, sazinoties ar viņu darbiniekiem.

2.1. Astrill.com vairākos veidos vāc informāciju no dažādām mūsu tīmekļa vietnes vietām. Astrill.com apkopo personisku informāciju, kad sākotnēji piekļūstat mūsu vietnei. Mēs varam lūgt jūsu vārdu, e-pasta adresi un citu personisko informāciju atkarībā no jūsu mijiedarbības ar vietni.

2.2. Papildus informācijai, ko mēs apkopojam, sākotnēji piekļūstot mūsu vietnei, mēs varam lūgt jums personīgu informāciju arī citreiz, ieskaitot (bet ne tikai), veicot pirkumu mūsu tiešsaistes veikalā, kad jūs ieejat akcijās vai konkursos un kad tu atbildi uz aptauju. Piemēram, veicot pirkumu mūsu tiešsaistes veikalā, mēs apkopojam vairākus personiskās informācijas elementus, tostarp jūsu rēķina un piegādes adresi, tālruņa numuru, kredītkartes informāciju un visu citu informāciju, kas nepieciešama darījuma pabeigšanai..

Viņi glabā visu savākto informāciju par abonentiem uz saviem serveriem, kas atrodas Seišelu salu Republikā. Neviens no tiem netiek saglabāts ārvalstu serveros. Papildus tam, ka sesiju žurnāli netiek turēti, Astrill VPN izmanto dinamisku adrešu kopīgošanu, kas apgrūtinātu atsevišķu lietotāju trafika izolēšanu. Viņi nodrošina jūs ar jaunu IP adresi katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar kādu no viņu VPN serveriem, un jums ir vairāk nekā 85 000 pieejamo IP adrešu. Kā vienmēr, mēs iesakām jums pašiem izpētīt Astrill VPN konfidencialitātes politiku un TOS, lai izlemtu, vai tie jums ir pieņemami.

Drošības un protokola detaļas

Astrill VPN savā tīklā atbalsta dažādus VPN protokolus. Tajos ietilpst OpenWeb, OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec, Cisco IPSec, StealthVPN, SSTP un IKEv2. Viņu pielāgotā programmatūra atbalsta trīs galvenos protokolus: OpenWeb, OpenVPN un StealthVPN.

Divas no tām ir patentētas, un par tām nav daudz zināms. OpenWeb ir pilnībā iekšējs inženierijas protokols, kas sākotnēji bija paredzēts tikai pārlūkiem, bet tagad ļauj tam darboties visām lietotnēm. Tas ir balstīts uz SSL 256, bet par to ir ļoti maz zināms, tāpēc es to ieteiktu tikai ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai, nevis drošības nolūkos. SteathVPN ir modificēts OpenVPN protokols, kas izmanto divus šifrēšanas slāņus, lai neskaidrotu jūsu VPN datplūsmu, jo tā tiek identificēta kā izcelsme no VPN. Līdz ar to tas var novest pie lēnāka savienojuma ātruma. Tas ļauj apmānīt dziļu pakešu pārbaudi un pārvarēt cenzūru Ķīnā, Sīrijā un citās valstīs, kuras cenzēts internets.

OpenWeb ir noklusējuma protokols, ko izmanto pielāgoti Astrill klienti un lietotnes. Mēs tikai iesakām OpenWeb piekļūt vietnēm ar ierobežotu piekļuvi, lai straumētu izklaidi. Ja jūsu mērķis ir pārvarēt Ķīnas vai citu ierobežojošu un cenzētu valstu ISP GFW, jums vajadzētu izmantot StealthVPN protokolu..

Datu šifrēšanai Astrill OpenVPN ieviešana noklusējumā ir Blowfish-128 bit, jo viņi, tāpat kā citi, uzskata, ka NSA apstiprinātie algoritmi var tikt apdraudēti. Tomēr, ja jūs tam neticat, darbvirsmas programmatūra ļaus jums izvēlēties AES-128 bitu vai AES-256 bitu. Šie ir slepeno ASV valdības dokumentu oficiālie šifrēšanas standarti. Tāpēc, lietojot Astrill VPN serverus, jūsu dati ir droši jāšifrē. Mēs iesakām izmantot AES-256 bitu, ja galvenā problēma ir drošība. Pārmaiņus jūs varētu pievienot CryptoVPN pakotni un iegūt citus pārbaudītus algoritmus un līdz 512 bitu šifrēšanas stiprumam..

Izmantojot OpenVPN protokolu, Astrill izmanto šifru: TLSv1 / SSLv3 DHE-RSA; AES256-GCM; SHA384, 2048 bitu RSA savam VPN savienojuma sākotnējam rokasspiedienam un kontroles fāzei. Dati tiek autentificēti, izmantojot HMAC autentifikācijai 160 bitu ziņojumu jaucienu “SHA1”. Tam kopā ar datu šifrēšanu, izmantojot AES-128-CBC vai labāku šifru, būtu jānodrošina, ka visa jūsu interneta datplūsma tiek paslēpta no neatļautām trešajām personām. Astrill VPN nodrošinātā drošība nodrošinās jums mieru, piekļūstot internetam no jebkuras vietas.

Tehniskā palīdzība

Astrill VPN nodrošina tiešsaistes tērzēšanas atbalstu 24 stundas diennaktī 365 dienas gadā. Šī tērzēšana ir ļoti atsaucīga, un kāds atbildēja gandrīz uzreiz, kad mēs to izmantojām. Tas prasīs jūsu vaicājuma raksturu. Viņiem ir pieejams personāls vispārīgiem, rēķinu sagatavošanas un citiem tehniskiem jautājumiem. Par mūsu pārsteigumu, lai saņemtu vairāk tehnisko atbilžu, mēs tikām nodoti citam tehniskā personāla loceklim. Mūs pārsteidza gan ātrā reakcija, gan Astrill VPN atbalsta personāla zināšanas. Lai gan mēs ievērojām, ka arī viņi uzdeva dažus jautājumus, lai iegūtu informāciju par mums, piemēram, mūsu vārdu un atrašanās vietu. Mēs domājam, ka tas ir saistīts ar viņu vēlmi apkopot vairāk informācijas par lietotājiem un iznīcināt krāpnieciskos kontus.

Papildus lieliskajam tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumam Astrill VPN ir arī Wiki vietne, kurai var piekļūt, izmantojot saiti “Iestatīšana” viņu vietnes galvenajā izvēlnē. Tam ir vizuālas iestatīšanas rokasgrāmatas, lai izmantotu viņu pakalpojumus ar dažādām ierīcēm un protokoliem. Tie attiecas gan uz pielāgoto programmatūru, gan uz citu atbalstīto protokolu manuālo iestatīšanu. Daži ietver arī videoklipus. Zemāk redzamajā attēlā ir redzama viņu lapa “Sazinieties ar mums”, kurai var piekļūt arī no galvenās izvēlnes.

Astrill VPN atbalsts

Papildus šiem, Astrill VPN ir e-pasta biļešu pārdošanas sistēma, kas automātiski atbild, ka 24 stundas laikā viņi sazināsies ar jums, taču parasti tā ir ātrāka. Jūs varat arī sazināties ar viņiem pa tālruni vai Skype. Viņi uztur sociālo mediju klātbūtni vietnē YouTube, Facebook, Twitter, LinkedIn un Google+. Viņi var arī sniegt palīdzību, izmantojot attālinātu piekļuvi. Viņu emuāru vietne nedarbojās, kad mēs to pārbaudījām.

Apmeklējiet Astrill VPN

Astrill VPN pakalpojuma praktiska pārbaude

Lejupielādējiet Astrill VPN pielāgotas lietotnes

Astrill VPN ir izstrādājis programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iOS, Android un Linux, lai būtu ērti izmantot viņu pakalpojumus ar daudzām ierīcēm. Šīs lietotnes var lejupielādēt lapā “Lejupielāde”, atlasot saiti “Rādīt visas iespējas” un pēc tam noklikšķinot uz izvēlētās operētājsistēmas. Android un iOS lietotnes veic vienu papildu soli. Atlasot kādu no šiem, jūs nokļūsit attiecīgajā veikalā (iTunes vai Google Play). Kad esat tur, jūs varat pabeigt instalēšanas procesu.

Astrill VPN programmatūras lejupielāde

Šo platformu specifikācijas Astrill VPN programmatūras darbināšanai ir šādas:

 • Android 4.0 un jaunākas
 • iOS 7 vai jaunāka versija
 • Windows Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10 (32 & 64 bitu)
 • Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8 (32 & 64 bitu), izmantojot Astrill VPN Dialer 1.1
 • Linux DEB 32 bitu, DEB 64 bitu; Linux RPM 32 bitu, RPM 64 bitu

Darbvirsmas programmatūra (Windows, Mac OS X un Linux) izmanto OpenWeb kā noklusējuma protokolu ar OpenVPN kā izvēles protokolu. SteathVPN ir pieejams, ja jūs to iegādājaties vai abonējat vismaz gadu ilgu pakalpojumu. Palaižot Astrill VPN lietotni, Android mobilās ierīces piedāvā izvēlēties starp protokoliem OpenWeb un StealthVPN. iOS ierīces savā lietotnē izmanto noklusējuma protokolu. Ja vēlaties ierīcē izmantot citu atbalstītu protokolu, atveriet Astrill VPN iestatīšanas lapu Wiki, galvenajā vietnes izvēlnē atlasot “Iestatīšana”..

Astrill VPN ierīces iestatīšana Wiki

Kad šī lapa tiek atvērta, atlasiet tās ierīces ikonu, kuru vēlaties izmantot ar viņu pakalpojumu. Pēc tam izvēlieties saiti uz protokolu, kuru vēlaties izmantot ar savu ierīci. Tiks atvērts ilustrēts ceļvedis, kas jums palīdzēs.

Apmeklējiet Astrill VPN

Astrill VPN Windows klienta instalēšana

Kad esat lejupielādējis datorā Astrill VPN Windows klienta iestatīšanas failu, palaidiet to kā administratoru. Tas sāks instalēšanas procesu. Instalēšana ir vienkārša. Vienkārši atlasiet “Next” lielākajā daļā ekrānu, lai turpinātu, līdz tiek parādīts “Finish” ekrāns. Vispirms redzēsit viesmīlīgu ekrānu, pēc tam – TOS, kas jums jāpieņem pirms turpināšanas. Pēc dažiem noklusējuma ekrāniem tiks parādīts ekrāns Astrill VPN adaptera instalēšanai. Instalējiet to. Tas prasīs dažas minūtes, tāpēc esiet gatavi gaidīt. Galu galā iestatīšanas vednis tiks pabeigts, un jums būs jānospiež “Finish”. Esiet gatavs, jo tas pārstartēs datoru, lai datorā vai klēpjdatorā pabeigtu Astrill VPN Windows klienta iestatīšanu.

Kad jūsu mašīna atkārtoti ielādē Windows, noklikšķiniet uz ikonas Astrill VPN, lai atvērtu klientu. Kad klients tiek atvērts pirmo reizi, jums būs jāievada sava konta informācija. Ievadiet e-pasta adresi un paroli, kuru izmantojāt, lai izveidotu Astrill VPN kontu, un pēc tam noklikšķiniet uz “Pieteikšanās”..

Astrill VPN Windows klienta pieteikšanās ekrāns

Jūs varat izvēlēties atcerēties savu paroli, lai tā nebūtu katru reizi jāievada atkārtoti, palaižot klientu. Varat arī izvēlēties automātiski palaist klientu ar Windows. Tā kā jums ir jābūt kontam, lai izmantotu Astrill VPN programmatūru, ir arī saite, lai to izveidotu, kā arī iegūtu jaunu paroli, ja esat aizmirsis savu. Šajā ekrānā ir arī dažādas sociālo mediju pogas.

Kad esat ievadījis pareizus pieteikšanās akreditācijas datus, galvenais paneļa ekrāns tiks ielādēts un izveidots savienojums ar pakalpojumu, izmantojot noklusējuma OpenWeb protokolu. Divi protokoli, kas tiek piegādāti ar pamata VPN pakalpojumu, ir OpenWeb un OpenVPN. Tie ir parādīti zemāk. Ievērojiet, ka, izvēloties OpenVPN protokolu, klients pārslēdzas.

Astrill VPN Windows klienta protokoliMēs apspriedīsim, kāpēc tas notiek, kad mēs aplūkosim katru protokolu darbībā vēlāk mūsu pārskatā par Astrill. Vispirms apskatīsim klienta OpenWeb un OpenVPN protokolu iestatījumus. Vispirms apskatīsim, kā izmantot klientu, lai izveidotu savienojumu ar Astrill tīklu.

Kā izmantot Astrill VPN klientu operētājsistēmai Windows

Kā mēs iepriekš norādījām, pamata Astrill VPN plāns atbalsta divus Windows klienta protokolus: OpenWeb un OpenVPN. SteathVPN papildinājuma protokols darbojas tāpat kā OpenVPN.

Vispirms izmantojiet OpenWeb protokolu, lai savienotu serveri Astrill tīklā. OpenWeb protokols tiek izvēlēts pēc noklusējuma, un tas automātiski izveido savienojumu, atverot klienta informācijas paneli. Viss, kas nepieciešams, lai mainītu uz citu serveri, ir nolaižamajā sarakstā jāizvēlas jaunais, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Pēc tam jūs tiksit savienots ar jauno serveri. Mainot serverus, izmantojot OpenWeb protokolu, savienojums nav jāpārslēdz. Pārmaiņas no Austrālijas 1 uz Denveru 2 to ilustrē. Informācijas panelī tiek parādīta arī diagramma, kas attēlo joslas platumu (gan augšupielādi, gan lejupielādi), ko laika gaitā izveidojis savienojums.

Savienojuma izveide ar Astrill VPN tīklu ar OpenWeb

Ja izmantojat klientu ar OpenVPN protokolu, vispirms varat atbloķēt serveru sarakstu, izslēdzot savienojumu, pirms varat izveidot savienojumu ar jaunu serveri. Tas ir parādīts zemāk, pārejot no ASV – Dalasas 2 servera uz ASV – Ķīnas optimizēto 4. Paziņojiet par bloķēšanu blakus atrašanās vietai, kad ir izveidots savienojums ar VPN serveri. Turklāt ņemiet vērā, ka daudziem serveriem ir dzeltena zvaigznīte atrašanās vietas nosaukuma augšējā kreisajā stūrī. Izmantojot šos serverus, varat izmantot Torrent, BitTorrent un citas P2P lietotnes. Joslas platuma diagramma ir paredzēta arī OpenVPN savienojumiem.

Savienojuma izveidošana ar Astrill VPN tīklu ar OpenVPN protokolu

Lai arī iestatījumi un funkcijas iesācējiem VPN lietotājiem var būt nedaudz biedējoši, lielākā daļa būs apmierināti ar noklusējumiem. Atcerieties pārslēgties uz OpenVPN, kad vēlaties lielāku drošību. Klientu ir viegli uzstādīt un izveidot savienojumu. Tikai daži klikšķi ir nepieciešami, lai izveidotu savienojumu vai atvienotos no Astrill VPN tīkla. Tiem, kam patīk lielāka kontrole, viņiem ir daudz iestatījumu, lai jūs varētu uzlabot. Vēl viena lieta, kas jāpiemin, ir tāda, ka visiem darbvirsmas klientiem: Windows, Mac OS X un Linux ir vienāds izskats un darbība. Informācijas paneļi ir gandrīz identiski, un jūs izveidojat savienojumu ar katru, izmantojot tos pašus protokolus.

Astrill VPN Windows klienta konfigurācijas

Klienta vispārējie iestatījumi

Pirmais no tiem ir “Lietotāja saskarne”. Šis ir globāls klienta iestatījums, un tas ir jāiestata tikai vienreiz, jo tas attiecas uz visiem protokoliem. Tam ir vispārīgi iestatījumi klienta parādīšanai sistēmas teknē un VPN loga uzturēšanai augšpusē. Varat arī parādīt lielāku servera izvēlni, lai mainītu serverus, lai samazinātu ritināšanu. Visbeidzot, jūs varat iestatīt karsto taustiņu, lai pārslēgtu savienojumu.

Astrill VPN klienta lietotāja interfeiss

Vēl viens globāls iestatījums ir “Starpniekservera iestatījumi”. Izmantojiet to tikai tad, ja jums ir jāizmanto starpniekserveris, lai no savas atrašanās vietas iegūtu piekļuvi internetam. Tā kā lielākajai daļai lietotāju tas nav jādara, noklusējums nav starpniekserveris. Tomēr jūs varat iestatīt jebkuru no šiem starpniekservera veidiem: HTTP, HTTPS, SOCKS4, SOCKS4a, SOCKS5. Vienkārši izvēlieties veidu un aizpildiet pārējos laukus, lai pabeigtu tā iestatīšanu.

Astrill VPN starpniekservera iestatījumi

Pēdējais globālais klienta iestatījums ir “Mainīt paroli”. Tas ļauj mainīt paroli no klienta. Jums jāievada pašreizējā parole, pēc tam jāizveido un jāievada cita. Tam jāsatur lielie burti, mazie burti, cipari, speciālā rakstzīme un jābūt vismaz 8 rakstzīmēm. Atkārtojiet jauno paroli un pēc tam noklikšķiniet uz “Labi”, lai saglabātu izmaiņas.

Astrill VPN: nomainiet paroli

Vēl viens izplatīts protokola iestatījums, ko mēs vēlamies aplūkot, ir “Vietnes filtrs”. Šis iestatījums ļauj jums izlemt, kā VPN klients apstrādā vietnes. Trīs OpenWeb iespējas ir šādas:

 • Visu vietu tunelis – Šis ir ieteicamais iestatījums, jo tas ir visdrošākais, jo visas vietnes tiek tunelētas caur VPN. Tas arī nodrošina vislielāko jūsu privātuma aizsardzību.
 • Tunelis tikai šīs vietas – Kad tas ir atlasīts, jūs varat pievienot un noņemt tunelējamās vietnes. Vietnes, kas nav uzskaitītas, neizmantos tuneli un tiks nosūtītas tieši uz jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju.
 • Izslēdziet šīs vietnes – tas ļauj jums pievienot vietnes, kuras jānosūta tieši uz internetu. Vietnes, kas šeit nav iekļautas, tiks tunelētas caur VPN. Tāpat kā iepriekš, noklikšķiniet uz “Labi”, lai saglabātu izmaiņas. Tomēr tie neattieksies, kamēr nebūs izveidots savienojums ar VPN tīklu. Ja savienojums jau ir izveidots, jums jāveic atkārtots savienojums, lai veiktu izmaiņas.

Ja jūs izvēlaties citu vietni, nevis visas vietnes, tiks atvērts cits logs, kurā varat pievienot un noņemt vietnes. Vietnes, kas pievienotas saskaņā ar OpenWeb protokolu, tiek ievadītas, izmantojot domēnu nosaukumus. Domēna vārda piemērs ir google.com.

Astrill VPN: OpenWeb - vietņu filtrs

Iestatījums OpenVPN “Vietnes filtrs” ietver OpenWeb iestatījumus un vēl divas iespējas:

 • Tikai starptautiskas vietnes – tas ļaus jums atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotas vietas, vienlaikus ļaujot vietējiem pieprasījumiem tieši piekļūt internetam, neizmantojot drošo tuneli.
 • Bloķētās vietnes – Iestatījums, kas paredzēts ierobežojošām valstīm, piemēram, Ķīnai, ļaus jums tuneļot vietnes, kas ir bloķētas, vienlaikus sūtot atbloķētas vietnes tieši caur internetu.

Astrill VPN: OpenVPN - vietņu filtrs

Ja izvēlaties citu, nevis visas vai starptautiskas vietnes, tiek atvērts vēl viens logs, kurā varat pievienot vietnes. Vietnes jāievada, izmantojot OpenVPN protokola IP adreses.

Pēdējais iestatījums ir VPN kopīgošana, un to var izmantot ar visiem protokoliem. Tas ļauj koplietot VPN savienojumu no darbvirsmas ar citām ierīcēm tajā pašā tīklā. Lai izmantotu tā priekšrocības, jums jābūt VPN koplietošanas papildinājumam. Tagad, kad esam apskatījuši klienta iestatījumus, apskatīsim pieejamos protokolus.

OpenVPN protokola iestatījumi

Pirmais iestatījums, kas attiecas tikai uz OpenVPN protokolu, kuru mēs vēlamies aplūkot, ir “OpenVPN iespējas”. Šīs iespējas tieši ietekmē jūsu OpenVPN savienojumu. Tajos ietilpst režīms, ports, MTI un šifrēšana.

Režīmam ir divas iespējas: ātrs (UDP), kas pēc noklusējuma ir vislabākais lielākajai daļai lietotāju, un uzticamais (TCP), kas var palīdzēt, ja rodas nepatīkams savienojums. Porta noklusējuma vērtība ir 443 UDP un 8292 TCP. MTU nevajadzētu mainīt, jo tas ir optimizēts UDP un netiek izmantots TCP savienojumiem. Lai uzzinātu vairāk informācijas par to, virzot peles kursoru virs tā.

Astrill VPN: OpenVPN opcijas

Pēdējā OpenVPN savienojuma opcija ir šifrēšana. Šifrēšanai ir pieejami tikai pieci iestatījumi. Tajos ietilpst:

 • Noklusējums – Šifrēšana ir līdzsvarota ar ātrumu un drošību.
 • Blowfish 128 bitu – Tas tiek uzskatīts par vismazāk drošo no pieejamajiem protokoliem.
 • AES 128 bitu – ASV šifrēšanas standarts, kas sabalansēts arī ar ātrumu.
 • AES 256 bitu – Tas tiek uzskatīts par visdrošāko no algoritmiem, kas pieejami ar pamata Astrill VPN pakalpojumu, taču palielināta šifrēšanas stipruma dēļ nodrošina nedaudz lēnāku ātrumu. Izmantojiet to, ja drošība ir jūsu galvenais mērķis un jums nav CryptoVPN papildinājuma, kuram ir citi šifri un līdz 512 bitu šifrēšanas stiprums.
 • Nav – Izmantojiet to tikai tad, ja vēlaties neapstrādātu ātrumu un nav nepieciešama drošība. Mēs iesakām neizmantot šo iestatījumu, jo ātruma atšķirība ar šifrēšanu ir minimāla.

Lai šeit veiktās izmaiņas varētu ietekmēt, jums jānoklikšķina uz “Labi” un jāpieslēdz servera savienojums, ja pašlaik esat izveidojis savienojumu ar VPN serveri. Ja pašlaik neesat izveidojis savienojumu ar serveri, iestatījums ietekmēs nākamreiz, kad izveidosit savienojumu ar serveri.

Otrs OpenVPN iestatījums, kuru vēlamies aplūkot, ir “Lietojumprogrammu filtrs”. Šis iestatījums ļauj jums izlemt, kā Astrill VPN pakalpojums apstrādā jūsu lietotnes. Trīs iespējas ir šādas:

 • Tunelis visas lietotnes – Šis ir ieteicamais iestatījums, jo tas ir visdrošākais, jo visa lietojumprogrammu trafiks iet caur VPN tuneli. Tas arī nodrošina vislielāko jūsu privātuma aizsardzību.
 • Tikai šīs lietotnes izmanto tunelī – Kad tas ir atlasīts, jūs varat pievienot un noņemt tunelējamās lietotnes. Neuzskaitītās lietotnes neizmanto tuneli un tiks nosūtītas tieši uz jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju.
 • Izslēgt šīs lietotnes – tas ļauj jums pievienot lietotnes, kuras var nosūtīt tieši uz internetu. Lietotnes, kas nav iekļautas, kad tiek izmantota šī opcija, tiks tunelētas caur VPN. Tāpat kā iepriekš, noklikšķiniet uz “Labi”, lai saglabātu izmaiņas. Tomēr tie neattieksies, kamēr nebūs izveidots savienojums ar VPN tīklu. Ja savienojums jau ir izveidots, jums jāveic atkārtots savienojums, lai veiktu izmaiņas.

Astrill VPN: OpenVpn - lietojumprogrammu filtrs

Iestatījums OpenVPN “Vietnes filtrs” ietver OpenWeb iestatījumus un vēl divas iespējas:

 • Tikai starptautiskas vietnes – Tas ļaus jums atbloķēt vietas, kurām ir ierobežota ģeogrāfiskā atrašanās vieta, vienlaikus ļaujot vietējiem pieprasījumiem tieši piekļūt internetam.
 • Bloķētās vietnes – Iestatījums, kas paredzēts tiem Ķīnā, kuri tunelēs tikai tās vietas, kuras tiek bloķētas, nosūtot atbloķētas vietnes tieši caur internetu.

Ostu pāradresācija ir nākamais iestatījums, ko mēs vēlamies izskatīt. Tas ir tikai pārslēgšanās, un pārsūtīto ostu piešķir serveris. Noklikšķiniet uz “Labi”, lai saglabātu izmaiņas.

Astrill VPN: OpenVPN - ostas pārsūtīšana

Tālāk mēs apskatīsim “DNS opciju” iestatījumu. Noklusējuma iestatījums ir Astrill DNS serveri, taču ir nolaižamais saraksts, kurā cita starpā ir iekļauts Google DNS, kuru varat arī izvēlēties. Tas automātiski aizpildīs DNS 1 un DNS 2. Pretējā gadījumā jūs varat manuāli ievadīt primārā un sekundārā DNS servera IP adreses. Noklikšķiniet uz “OK”, lai saglabātu izmaiņas.

Astrill VPN: OpenVPN - DNS opcijas

“App Guard” ir nākamais OpenVPN iestatījums, kuru vēlamies aplūkot. Tas ļaus jums izvēlēties lietotnes, kuras vēlaties bloķēt, ja nav pievienots VPN.

Astrill VPN: OpenVPN - App Guard

Pēdējais atsevišķais OpenVPN iestatījums ir “Konfidencialitāte”. Šajā ekrānā ir seši pārslēdzēji, kurus var iestatīt, lai uzlabotu tiešsaistes privātumu, vienlaikus izmantojot Astrill VPN pakalpojumu. Tajos ietilpst:

 • Interneta nogalināšanas slēdzis – Tas nojauks jūsu interneta savienojumu, ja VPN pakalpojums pārtrauks darbību un neizdosies atjaunot savienojumu. Jums būs jārestartē interneta savienojums.
 • Notīrīt Flash sīkfailus – Flash sīkfailu dzēšana neļaus jums izsekot, kad izveidosit savienojumu ar VPN.
 • Notīrīt sīkfailus – Dažas vietnes var izsekot jūs ar esošajiem sīkfailiem, tāpēc ir ieteicams periodiski tos notīrīt, izveidojot savienojumu ar Astrill VPN tīklu..
 • Labot DNS noplūdi – Tas neļauj Windows noplūst DNS pieprasījumiem pa nešifrētiem kanāliem.
 • Fiksējiet IPv6 noplūdi – Pārslēdzot šo darbību, tiek apturēti IPv6 pieprasījumi.
 • Apturiet WebRTC IP noplūdi – Iespējojiet šo, lai apturētu IP noplūdi, izmantojot pārlūka WebRTC API.

Astrill VPN: OpenVPN - konfidencialitāte

Visbeidzot, izpētīsim iestatījumus, kas pastāv abiem protokoliem. Daži no šiem protokoliem tiek koplietoti, tāpēc tie jāiestata tikai vienu reizi. Pārējie ir jāiestata katrā protokolā.

OpenWeb protokola iestatījumi

Visi šie iestatījumi pieņem, ka jūs izmantojat OpenWeb protokolu. Pirmais iestatījums, kuru mēs vēlamies izskatīt, ir “OpenWeb iespējas”. Šajā iestatījumā ietilpst:

 • Tunelis – Varat izvēlēties tunelēt tikai tīmekļa pārlūkprogrammas “Pārlūkprogrammas” vai visas lietojumprogrammas “Visas lietotnes”..
 • Osta – Šim noklusējumam ir 443, bet to var iestatīt arī uz 80, ALTA vai ALTB (pēdējie divi ir izlases porti, kurus piešķir serveris).
 • Protokols – Ver2 tiek izmantots, ja jūsu ISP aizkavē straumēm vai nezināmu trafiku, bet tas var traucēt kādai pretvīrusu programmatūrai. Ja tas notiek, izmantojiet ver1.

Astrill VPN: iestatiet OpenWeb opcijas

Ir arī trīs ieslēgšanas rīki OpenWeb:

 • Auto tuneļa lietotnes – Kad iestatīts, tīmekļa trafiks no lietojumprogrammām tiks automātiski tunelēts, izmantojot tīkla novirzītāju.
 • Iestatīt starpniekserveri – Tas parasti nav iestatīts, bet automātiski ieslēdz sistēmas starpniekserveri, piekļūstot Astill VPN, ja tāds ir. Tas ietekmē visas lietotnes, kuras izmanto sistēmas starpniekserveri.
 • Rādīt logotipu Firefox – Firefox adreses joslā parāda Astrill VPN logotipu.

Noklikšķiniet uz “OK”, lai saglabātu jaunos iestatījumus.

Otrais iestatījums, uz kuru vēlamies aplūkot, ir “Pārlūkprogrammas”. Šis iestatījums ir ļoti vienkāršs un ļauj jums izvēlēties, kuras pārlūkprogrammas vēlaties izsekot klientam. Var izvēlēties šādas tīmekļa pārlūkprogrammas: Firefox, Internet Explorer, Safari, Opera un Google Chrome. Noklikšķiniet uz “OK”, lai saglabātu izmaiņas.

Astrill VPN: OpenWeb - iestatiet pārlūkprogrammas

Tālāk mēs apskatīsim iestatījumu “Reklāmu bloķētājs”. Šim iestatījumam ir pārslēdzējs, lai to iespējotu. Kad tas ir iespējots, tas ļauj jums izvēlēties noteiktu bloķējamo reklāmu, rediģējot un atjauninot failu, vai vienkārši pārslēgt, lai bloķētu visus izsekotājus. Noklikšķiniet uz “OK”, lai saglabātu iestatījuma izmaiņas.

Astrill VPN: OpenWeb - reklāmu bloķētājs

Pēdējais iestatījums, kas raksturīgs OpenWeb protokolam, ir “Advanced”. Tas aptver dažas no uzlabotajām OpenWeb protokola funkcijām un ietver:

 • Saglabājiet savienojumu – Tas programmatūrai norāda, ka, pārslēdzot VPN serverus, lietojamie savienojumi jāatstāj atvērti. Pretējā gadījumā tie tiks aizvērti, kā rezultātā var tikt zaudētas lejupielādes.
 • Automātiski notīrīt sīkfailus – Ieslēdzot, tas Astrill VPN liek izdzēst visus sīkfailus, kad maināt serverus vai ieslēdzat un ieslēdzat pakalpojumu..
 • Straumējiet Flash tieši – kad iestatīts, klients mēģinās straumēt Flash video tieši (bez VPN).
 • HTTP uzturēt dzīvu – Tas ļauj saglabāt savienojumu ar Astrill serveriem visos pārlūka pieprasījumos. Ja tiek parādīta “divu daudzu savienojumu kļūda”, varat to atspējot.

Astrill VPN: OpenWeb - papildu iestatījumiNeliels daļēja teksta logs, kas redzams augšējā ekrānā “Papildu opcijas”, ir palīdzības teksts, kas ir pieejams iestatījumam “HTTP saglabāšana”. Tie pastāv lielākajā daļā iestatījumu, un tos var parādīt, novietojot peles kursoru virs iestatījuma teksta. Tagad, kad esam pārbaudījuši tos iestatījumus, kuri attiecas tikai uz OpenWeb protokolu, apskatīsim tos, kas attiecas uz OpenVPN. Tie ir pieejami arī StealthVPN protokolam, jo ​​tas ir iegūts no OpenVPN protokola.Apmeklējiet Astrill VPN

Astrill VPN Windows klienta palīdzības izvēlne

Mēs vienkārši īsumā apskatīsim dažas unikālas Astrill VPN Windows klienta palīdzības funkcijas. Pirmais no tiem ir “Rādīt padomus”. Ir 29 padomi, kurus var pārvietoties ar velosipēdu.

Astrill VPN klientu padomi

Otra neparasta klienta palīdzības iezīme ir tā, ka tam ir iebūvēts maršrutētāja iestatīšanas vednis. Šis vednis ļaus maršrutētājā instalēt vai atinstalēt Astrill VPN programmatūru, ja tam ir pareiza programmaparatūra.

Astrill VPN klienta maršrutētāja iestatīšanas vednis

Pēdējā unikālā palīdzības funkcija, kas ir Astrill VPN klientam, ir iebūvētais ātruma tests. Palaižot to, jūs varēsit atrast ātrāko serveri vietā, kur vēlaties izveidot savienojumu. Jūs varat pārbaudīt tikai ping vai reāllaika ātrumu. Lai pārbaudi padarītu ātrāku, serverus var filtrēt pēc valsts, kurai vēlaties izveidot savienojumu.

Astrill VPN iebūvētā ātruma pārbaude

Tagad, kad mēs esam rūpīgi izpētījuši iestatījumus un unikālās palīdzības funkcijas, kas ir Windows klientam Astrill VPN, ļaujiet mums aplūkot mobilās lietotnes.

Apmeklējiet Astrill VPN

Astrill VPN Android klienta instalēšana

Lai sāktu Android lietotnes Astrill VPN instalēšanas procesu, dodieties uz viņu vietnes lejupielādes lapu savā vietnē. Pieskarieties pogai “Google Play”, lai parādītu lietotni Google Play veikalā. Pieskarieties “Instalēt”, lai sāktu lietotnes lejupielādi ierīcē un piešķirtu nepieciešamās atļaujas. Kad lietotnes lejupielāde ir pabeigta, pieskarieties “Atvērt”, lai to atvērtu.

Astrill VPN Android lietotnes instalēšana

Pirmoreiz atverot lietotni, būs jāievada sava e-pasta adrese un parole tāpat kā Windows klienta gadījumā. Lietotne tiks atvērta pēc noklusējuma OpenWeb protokolam. Pārslēdziet slēdzi, lai izveidotu pirmo savienojumu ar Astrill VPN tīklu. Ļaujiet Asrill izveidot VPN savienojumu un uzraudzīt trafiku no jūsu ierīces.

Tagad jūs pirmo reizi esat izveidojis savienojumu ar viņu tīklu ar savu Android ierīci. Pāris pieskārieni ir viss, kas bija nepieciešams. Ievērojiet, ka atšķirībā no Windows ieviešanas Android OpenWeb protokols ir bloķēts, tāpēc, lai izvēlētos citu serveri, jums ir jāpārslēdz savienojums..

Izmantojot Astrill VPN Android klientu

Tagad ļaujiet mums izveidot savienojumu ar citu serveri Astrill VPN tīklā. Izvēlieties ASV Denver 2 serveri un izveidojiet savienojumu ar to. Izvēlni Opcijas var redzēt, noklikšķinot uz tās ikonas informācijas paneļa augšējā labajā stūrī. Pārbaudot OpenWeb protokola pieejamās iespējas, jūs varat izlemt pieņemt noklusējuma portu un pabeigt savienojumu ar ASV – Denver 2.

Astrill VPN savienojums, izmantojot OpenWeb protokolu

Var redzēt, ka serveru nomaiņa, izmantojot lietotni, ir tikpat vienkārša kā savienojuma izveide ar pirmo. Tagad ļauj mums redzēt, vai tikpat vienkārši ir izmantot arī StealthVPN protokolu, lai izveidotu savienojumu. Pārsteidzoši, ka Android lietotne atbalsta StealthVPN, bet ne OpenVPN.

Tagad ļaujiet mums izveidot savienojumu ar citu serveri, izmantojot StealthVPN protokolu. Vispirms pārslēdziet pašreizējo savienojumu un pēc tam atlasiet StealthVPN. Pēc tam pārbaudiet un VPN opcijas un atlasiet vajadzīgās. Ņemiet vērā, ka šīs tēmas ir tās pašas OpenVPN opcijas Windows klientā. Visbeidzot, pieskarieties jaunajam serverim un atkal ieslēdziet savienojumu.

Savienojuma izveide ar Asstrill VPN, izmantojot StealthVPN protokolu

Kā redzat, Android lietotni Astrill VPN ir viegli instalēt un lietot. Lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri, nepieciešami tikai daži pieskārieni. Protokolu vai serveru maiņa prasa tikai pāris pieskārienus. Lietotnei ir ierobežots lietotāju iespēju skaits, padarot to ērti lietojamu visiem. IOS lietotne pēc izskata un lietojuma ir līdzīga Android lietotnei, taču neļauj mainīt noklusējuma protokolu, tāpēc to ir vēl vieglāk izmantot.

Apmeklējiet Astrill VPN

Astrill VPN ātruma pārbaude

Astrill VPN pakalpojums veiksmīgi piedalījās mūsu ātruma pārbaudē. Izmantojot VPN serverus, savienojuma ātrums tika zaudēts tikai nedaudz. Tas ir saistīts ar sodu, kas rodas, šifrējot visu jūsu interneta trafiku. Šis zaudējums ir minimāls, salīdzinot ar papildu drošību, ko nodrošina šifrēšana.

Astrill VPN ātruma pārbaude

Ātruma pārbaude parāda, ka šifrēšana pazemināja mūsu bāzes savienojuma lejupielādes ātrumu no 32,62 Mb / s līdz 31,39 Mb / s. Tas ir aptuveni 4% kritums serverim Čikāgā, IL. Visas pārējās priekšrocības, kas, izmantojot Astrill VPN, padara šo mazo ātruma zudumu pieņemamu. Viņu pakalpojumi nodrošinās visu jūsu interneta trafiku, palīdzēs jums pārvarēt valdības cenzūru ziņu un sociālo mediju vietnēs tādās represīvās valstīs kā Ķīna, Sīrija un citas. Tas arī palielinās jūsu prieku tiešsaistē, nodrošinot plašāku ģeogrāfiski bloķētu izklaides iespēju izvēli.

Astrill VPN apskats: secinājums

Astrill VPN darbojas kopš 2009. gada. Viņu galvenā mītne atrodas Seišelu salās, kur ir interneta likumi, kas ir draudzīgi lietotājiem. Viņu mērķis sākotnēji bija nodrošināt VPN risinājumu ķīniešu lietotājiem un emigrantiem. Gadu gaitā viņi ir paplašinājuši savus mērķus, iekļaujot pakalpojumu sniegšanu arī citās pasaules daļās. Viņu mērķis tagad ir nodrošināt ikvienam piekļuvi drošam, privātam un necenzētam internetam no jebkuras vietas. Viņiem tagad ir vairāk nekā 330 atrašanās vietas 50 + valstīs visā pasaulē. Viņi ir paplašinājušies, lai serveri būtu visos lielākajos kontinentos, izņemot Antarktīdu.

Astril VPN ļauj lietotājiem izveidot savienojumu ar savu VPN tīklu ar šādiem protokoliem: OpenWeb, OpenVPN, StealthVPN, RouterPro VPN, PPTP, L2TP / IPSec, Cisco IPSec, SSTP un IKEv2. Tomēr viņu pielāgotā programmatūra atbalsta tikai OpenWeb, OpenVPN un StealthVPN. Viņu pamata VPN pakalpojums nodrošina piekļuvi OpenWeb un OpenVPN darbvirsmas klientam ar StealthVPN un RouterPro VPN kā papildinājumiem. Viņu mobilās lietotnes sākotnēji atbalsta OpenWeb un SteathVPN, bet neatbalsta OpenVPN. Piekļuvei tīklam, izmantojot citus protokolus, ir nepieciešama manuāla instalēšana, taču tiem ir rokasgrāmatas, kas palīdzēs jums tos instalēt un izmantot viņu Wiki.

Noklusējuma datu šifrēšana ir Blowfish 128 bitu. Windows klients arī ļauj jums izvēlēties AES-128-CBC un AES-256-CBC. Izmantojot OpenVPN protokolu, Astrill izmanto šifru: TLSv1 / SSLv3 DHE-RSA; AES256-GCM; SHA384, 2048 bitu RSA savam VPN savienojuma sākotnējam rokasspiedienam un kontroles fāzei. HMAC datu autentificēšana notiek ar 160 bitu SHA1. Tas ir tas, ko daudzi nozarē parasti sauc par militāras pakāpes šifrēšanu, kopš AES-256 ir apstiprināts slepeniem valdības dokumentiem ASV. Līdz ar to jums vajadzētu baudīt mieru, zinot, ka jūsu sērfošana internetā ir droša un privāta, kamēr ir izveidots savienojums ar Astrill VPN pakalpojumu. Viena lieta, kas mums nepatika, ir tā, ka viņi savāc mijiedarbību no lietotājiem daudz personiskas informācijas.

Viņu programmatūra atbalsta lielāko daļu OS platformu, un to ir viegli uzstādīt un lietot. Viņu darbvirsmas programmatūra ļauj manuāli izvēlēties protokolu, un, izmantojot OpenVPN protokolu, ir VPN nogalināšanas slēdzis. Klientu atbalsts notiek, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu 24 stundas diennaktī, biļešu pārdošanu pa e-pastu, Wiki lapu ar ceļvežiem un FAQ datu bāzi. Viņi aktīvi darbojas sociālo mediju vietnēs, piemēram, Google+, Facebook, Twitter un YouTube, taču viņu emuārs nedarbojās, kad mēs to pārbaudījām.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Viņiem ir pielāgota programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac OS X un Linux.
 • Astrill VPN ir mobilās lietotnes iOS un Android ierīcēm.
 • Viņi piedāvā septiņu dienu bezmaksas izmēģinājumu.
 • Astrill VPN pakalpojums bija ātrs.
 • Tā ir draudzīga Torrent un P2P programmatūrai.
 • Viņu darbvirsmas programmatūrai ir nogalināšanas slēdzis un daudz pielāgošanas funkciju.
 • Klientu atbalsts bija ātrs, profesionāls un zinošs.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Piedāvājiet ikmēneša norēķinu iespēju.
 • Īstenojiet naudas atdošanas garantiju.
 • Vāciet mazāk personiskas informācijas par lietotājiem mijiedarbības laikā.
 • Pamata kontā nodrošiniet vairāk nekā vienu galddatoru un vienu mobilo savienojumu.
 • Samaziniet papildinājumu skaitu. Jo īpaši tāpēc, ka daudzi pakalpojumu sniedzēji dažus no tiem piedāvā kā parasto pakalpojumu daļu (piemēram, ugunsmūri).

Vai jūs meklējat VPN sniedzēju ar labu ātrumu un serveru atrašanās vietām visā pasaulē? Astrill VPN piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai jūs varētu pārbaudīt viņu pakalpojumus. Tam vajadzētu dot daudz laika, lai to pilnībā pārbaudītu un redzētu, vai tas atbilst jūsu vajadzībām. Izmēģiniet to sev un redziet, ko domājat. Ja jums patīk viņu pakalpojums, jūs varat reģistrēties piekļuves gadam par USD 5,83 mēnesī.

Apmeklējiet Astrill VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me