Sāksim mūsu Atbloķēt mums pārskatu ar nelielu informāciju par uzņēmumu. Unblock-Us ir NetProtect Inc. firmas zīme, kas sākotnēji atradās Kanādā, bet 2013. gadā viņi izvēlējās pārcelt savu galveno mītni uz Barbadosu pēc tam, kad Kanāda ieviesa jaunus datu saglabāšanas likumus. Unblock-Us tiek tirgots kā gudrāks un ātrāks VPN. Patiešām, tas nav līdzīgs tipiskajam VPN, ko parasti pārskata, bet daudziem cilvēkiem tā ir lieliska izvēle, lai piekļūtu ģeogrāfiski ierobežotam straumēšanas multividei. Jūsu mērķis, izmantojot VPN, ir ne tik daudz privātums un anonimitāte, bet gan ātrums un piekļuve, tad viņu pakalpojums ir laba izvēle jums.

Atbloķēt mums pārskatu

Cenas un īpašie piedāvājumi

Unbock-Us viedais VPN pakalpojums tiek pārdots, izmantojot vienu konfigurāciju. Viņi to piedāvā divās paketēs, kuru cena tiek noteikta, pamatojoties uz pakalpojuma termiņu. Pirmais ir Mēnesī 4,99 USD, uz atkārtotu pamata. Otrais ir Gadā 49,90 USD, arī periodiski. Kā redzat, viņi piedāvā īpašas atlaides cenu noteikšanai, ja pierakstāties uz gadu ilgu pakalpojumu. Jūs ietaupāt 10 ASV dolārus, kas ir līdzīgi, kā divus mēnešus bez maksas.

Atbloķēt cenu noteikšanuKā redzat iepriekš redzamajā attēlā, Atbloķēt-Us piedāvā pāris dažādas maksāšanas iespējas, kuras jūs varat izvēlēties, reģistrējoties viņu pakalpojumam. Tajās ietilpst lielas kredītkartes, piemēram, VISA, MasterCard, Diners un JCB. Viņi arī ļauj jums abonēt, izmantojot savu PayPal kontu, ko mēs gribētu darīt lielākajai daļai tiešsaistes pakalpojumu, jo tas ļauj mums tos labāk pārvaldīt no vienas vietas. Ir patīkami, ka viņi jums piedāvā dažādas maksāšanas iespējas, lai jūs varētu izlemt, kura no tām ir jums labāka.

Bezriska izmēģinājuma periods

Atbloķēt-mēs saprotam, ka jūs varētu vēlēties izmēģināt viņu pakalpojumus, lai redzētu, vai tā jums ir piemērota. Tātad, papildus gada atlaidei, ja jūs abonējat gada plānu un brīvprātīgi atceļat savu pakalpojumu pirmo 30 dienu laikā pēc pirkuma, jums tiks piešķirta pilna atlīdzība. Turklāt viņi piedāvā arī visiem jaunajiem abonentiem a 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.  Viss, kas nepieciešams, lai pierakstītos uz šo izmēģinājumu, ir e-pasta adrese. Izmēģinājums nav jāatceļ, ja jūs nolemjat, ka viņu pakalpojums nav paredzēts jums. Tas vienkārši beidzas pēc septiņām dienām. Tomēr jums no sistēmas būs jānoņem viņu DNS. Tāpēc dodieties uz priekšu un izmēģiniet viņu pakalpojumus un pārbaudiet, vai tas atbilst jūsu vajadzībām.

Apmeklējiet vietni Unblock-Us

Kā darbojas atbloķēšana?

Atbloķēt-Us galvenokārt ir viedais DNS pakalpojums, kura mērķis ir atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu straumēšanas multivides saturu no vietnēm, piemēram, Netflix, Hulu un BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē. Šie pakalpojumi darbojas, mainot DNS servera adreses iestatījumus jūsu ierīcē. Īss pakalpojuma Unblock-Us darbības skaidrojums vislabāk izskaidrojams ar dažiem viņu paziņojumiem mājas lapa.

Katram datoram vai citai ierīcei, kurai ir internets, ir adrese. To veido skaitļi, piemēram, ielas adrese. Mūsu risinājums ir izcili vienkāršs. Mēs jums norādām adresi, kur ir pieejams vēlamais saturs. Tas ir tāpat kā datora vai citas ierīces pārvietošana, to faktiski nepārvietojot.

Tāpēc atšķirībā no vairuma VPN, tikai mazs jūsu trafika daudzums tiek nosūtīts caur viņu serveri. Tiklīdz ir izveidots savienojums, lielāko daļu straumēšanas satura jūsu datorā nosūta tieši no pakalpojumu sniedzēja vietnes. Tas viņiem ļauj jums piekļūt reģionāli bloķētām vietnēm no jebkuras vietas pasaulē, nepalēninot interneta savienojuma ātrumu. Tas atšķiras no vairuma VPN, kas visu jūsu trafiku nosūta caur saviem serveriem un izmanto lēnākas šifrēšanas metodikas, lai palīdzētu jums nodrošināt lielāku privātumu un anonimitāti.

Unblock-Us atbalsta dažādas ierīces, piemēram, galddatorus, viedtālruņus, spēļu konsoles, viedos televizorus, multivides atskaņotājus un maršrutētājus. Viņu vietnes atbalsta sadaļā ir plašs viegli izpildāmu rokasgrāmatu klāsts, kā iestatīt ierīci, lai tā izmantotu viņu pakalpojumus. Maršrutētāja konfigurēšana, lai izmantotu pakalpojumu Unblock-Us, ļaus izmantot visas ar to savienotās ierīces.

Unblock-Us iestatīšana operētājsistēmai Windows

Kā jau teicām, e-pasta adrese ir viss, kas nepieciešams, lai reģistrētos 7 dienu bezmaksas viņu pakalpojuma izmēģināšanai. Kad esat ievietojis savu e-pasta adresi un noklikšķinājis uz pogas Sākt izmēģinājuma versiju, jūs redzēsit attēlu, kas parādīts zemāk.

Atbloķēt bezmaksas izmēģinājuma versiju

Izvēloties pogu “Iestatīt”, jūs nonāksit ierīces iestatīšanas lapā, kurā varēsit palaist Windows iestatīšanas lietojumprogrammu, lai automātiski mainītu DNS servera adreses iestatījumus. Kad tas būs pabeigts, jūs redzēsit šādu attēlu.

Atbloķēt bezmaksas izmēģinājuma versiju

Tas ir viss, kas nepieciešams, lai izveidotu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Tagad jums ir pilnīga piekļuve visiem viņu atbalstītajiem kanāliem. Tagad varat arī iestatīt un atjaunināt Netflix reģiona un parakstu iestatījumus. Noklikšķinot uz nolaižamā lodziņa zem “Netflix reģiona atlasītājs”, jūs varēsit iestatīt valsti, no kuras vēlaties skatīties Netflix saturu. Netflix reģionālās izvēles ir parādītas šajā attēlā.

Atbloķēt Netflix reģionus

Pārmaiņus jūs varat manuāli mainīt savus DNS iestatījumus uz tiem, kurus nodrošina Atbloķēt-Us. Tas ir viss, kas nepieciešams, lai izveidotu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Atbloķēt-Us nereģistrē un neuzrauga datus, kas iet caur viņu serveriem. Mēs to pieminam tiem, kuri vēlas saglabāt savu privātumu, vienlaikus izmantojot pakalpojumu Unblock-Us.

Atbloķēt kanālus

Atbloķēt mūs – SmartVPN darbojas nedaudz savādāk nekā daži VPN, jo tas galvenokārt ļauj piekļūt straumēšanas multivides kanāliem, kurus viņi ir atbloķējuši no jebkuras vietas pasaulē. Tas ietver iecienītākās straumēšanas mūzikas pakalpojuma noklausīšanos mobilajā tālrunī, sēžot automašīnā, iecienītās filmas skatīšanos viesnīcas Wi-Fi tīklā vai jebkur citur, kur saturs, iespējams, jau ir bloķēts, piemēram, jūsu koledžas kopmītnes istabā. Atšķirībā no parastajiem VPN, kas visu trafiku pārsūta caur VPN, Unblock-Us risinājums abonentus tieši savieno ar viņu atbalstīto saturu straumēšanas multivides pakalpojumu sniedzējiem, kurus viņi atbalsta, piemēram, Netflix, Hulu, Amazon Instant Video un daudzām citām..

Unblock-Us ļauj ērti redzēt un piekļūt viņu atbalstītajiem kanāliem, ievietojot tos noderīgās kategorijās, piemēram, Notikumi, Video pēc pieprasījuma, Bērni, Sports un Mūzika, kā parādīts zemāk. Noklikšķinot uz vienas no šīm kategorijām, jūs nokļūsit tieši tajā. Turklāt katrā kanālā ir arī saite uz savu vietni, tiek parādītas ierīces, kurām var piekļūt, ja ir nepieciešams papildu apmaksāts abonements, lai piekļūtu tā saturam, svarīgas piezīmes par šo kanālu un ceļveži, kas var palīdzēt piekļūt tam, kā parādīts zemāk esošajā ekrānuzņēmumā.

Atbloķēt kanālu

Pašreizējie kanāli, kurus mūsu dienests atbalstīja mūsu pārskatīšanas laikā, bija šādi:

 • Video pēc pieprasījuma – Netflix, Hulu un Hulu Plus, Amazon Instant Video, HBO Nordic, HBO GO, Vudu, Crackle, Now TV, M-Go, Epix HD, MaxGo, Starz, CinemaNow, Warner Instant Archive, Blockbuster Now, Fandor, Blinkbox, Funimation. , Dramafever, Soompi TV (KDrama), Shudder TV, iBox.ie, 9jumpin
 • TV – BBC iPlayer, ITV atskaņotājs, TV atskaņotājs, Channel 4 – 4oD, Channel 5, Sky Go, MSN UK, Zattoo, Sling TV, ABC, ABC Family, ABC News, CBS All Access, CBS, Big Brother USA, Utopia, PBS. , FOX, NBC, CNBC, Pārtikas tīkls, Univision.com, Ulive, USA Network, HGTV, TBS, TruTV, Adultswim, TNT Drama, TCM, DishWorld, Showtime Anytime, SHO.com, AMC.com, FX, A&E, Syfy, Sundance TV, Bravo, Smithsonian, Discovery US, VEVO, Startrek.com, National Geographic, The CW, Logo TV, SouthPark Studios, Comedy Central, BYUtv, Spike TV, CNN Go, CTV, Slice.ca, SBS. Austrālija, ABC iView, Ten.com.au, Eleven.com.au, Arte, ZDF.de, ARD.de, DR.dk, TV2 DK, TF1 France, 6 Play, France 1, France 2, France 3, France 4, Francija 5, Pluzz France, Canal Play
 • Bērni – Disneja filmas jebkur, Disneja kanāls, Disney Junior, Disney XD,, Sesame Go, Marvel.com
 • Sports – NHL GameCenter Live, NFL GamePass, NFL Now, MLB, NBA, WWE Network, MLS – Major League Soccer, Watch AFL, NRL, Premier League Pass, Star Sports, BBC Sport, BT Sports, beIN Sports, ESPN, Fox Sports Go , Fox Soccer 2 Go, NBC Sports, NBC Sports Live Extra, Sportsnet World Now, Univision Deportes, Universal Sports, CBS Sports Radio, Sky Sports, Eurosport Player UK, Eurosport UK, USopen.org, Tenisa kanāls, Sportschau.de
 • Mūzika – Pandora, Spotify, Rdio, BBC iPlayer Radio, Songza, iHeart Radio, Slacker, Rhapsody, Absoluteradio.co.uk, MTV, VEVO, Radio.com

Starp kanāliem, kurus atbalsta Unblock-Us, ir 22 populārākā straumēšanas multivides nodrošinātāja Netflix 22 reģioni. Tas nozīmē, ka jums būs pieeja Netflix satura bibliotēkām no 22 dažādām valstīm. Šī pārskata laikā tēzes valstis iekļāva šādus datus:

ASV, Argentīna, Austrālija, Austrija, Beļģija, Brazīlija, Kanāda, Kolumbija, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Īrija, Japāna, Luksemburga, Meksika, Nīderlande, Jaunzēlande, Norvēģija, Zviedrija, Šveice un Lielbritānija.

Tātad, izmantojot viņu pakalpojumu, jūs varēsit skatīties vairāk savu iecienīto filmu, TV seriālu un oriģinālo Netflix programmu, kad vien vēlaties. Turklāt tos varat skatīties no jebkuras vietas pasaulē, kurai ir piekļuve internetam.

Apmeklējiet vietni Unblock-Us

Privātums un drošība

Parasti, ja galvenās rūpes ir konfidencialitāte, drošība un anonimitāte, jums jāatrod VPN, kurā netiek reģistrēta neviena no jūsu tiešsaistes darbībām. Unblock-Us neuztur tiešus žurnālus par jebkura biedra darbībām internetā. Patiešām, kā mēs jau teicām, viņi pārcēlās uz savu galveno mītni no Kanādas uz Barbadosu, lai izvairītos no nepieciešamības to darīt.

Viņi paskaidro savu privātuma politiku par abonentu uzraudzību un reģistrēšanos viņu Lietošanas noteikumu lapas privātuma sadaļā. Zemāk norādītajiem izņēmumiem vajadzētu sniegt jums labu ideju par to, ko sagaidīt no pakalpojuma Atbloķēt mūs, taču mēs iesakām izlasīt visus lietošanas noteikumus sev..

Vietne aktīvi neuzrauga un neveic aktīvu lietotāju aktivitāšu uzraudzību neatbilstošas ​​rīcības dēļ, kā arī neuzglabā tiešus žurnālus par jebkura klienta darbībām internetā. Tomēr mēs paturam tiesības izmeklēt jautājumus, kurus mēs uzskatām par nelikumīgiem, vai līguma noteikumu pārkāpumus.

… Optimizēts virtuālā privātā tīkla (“VPN”) privātuma risinājums, kas piedāvā selektīvu, privātu pārlūkošanu, izmantojot starpniekservera tehnoloģiju, tādā veidā, kas optimizē jūsu interneta pārlūkošanas ātrumu attiecībā uz ātrumu un lejupielādes laiku, kā arī mūsu tehnisko atbalstu anonimizācijai attiecībā uz noteiktiem domēniem tiek, tiks un / vai ir piedāvāts jums tikai un vienīgi ar nolūku selektīvi anonimizēt jūsu IP adresi saskaņā ar VPN nozares standartiem tādā veidā, kas optimizēs jūsu interneta pārlūkošanas ātrumu ātruma un lejupielādes laiki …

Atbloķēt-Us savā Smart VPN pakalpojumā izmanto to, kas parasti tiek uzskatīts par vismazāk drošo šifrēšanas protokolu – PPTP. Viņi to izmanto, jo tas ļauj viņu pakalpojumam būt saderīgam ar lielāko daļu ierīču. Turklāt tas nodrošina vismazāko šifrēšanu virs galvas, un, kā norādīts viņu lietošanas noteikumos, to galvenais mērķis ir selektīva jūsu IP adreses anonimizācija ātrai pārlūkošanai un lejupielādei. Līdz ar to mēs domājam, ka pakalpojums Unblock-Us nav labākā izvēle jums, ja VPN izmantošanas galvenais iemesls ir privātums, drošība un anonimitāte. To sakot, tikai jūs varat noteikt, vai pakalpojuma Unblock-Us privātuma un drošības pakāpe ir piemērota jūsu VPN vajadzībām.

Apmeklējiet vietni Unblock-Us

Pārbaudi

Mēs palaidām normāla ātruma testu, izmantojot pakalpojumu Unblock-Us Smart VPN, un pamanījām, ka, kamēr ir izveidots savienojums ar viņu VPN, lejupielādes ātrums vai pārlūkošana kopumā nemainās. Tas ir tāds, kā mēs gaidījām. Tā kā atšķirībā no citiem VPN, kas visu jūsu trafiku nosūta caur VPN, Unblock-Us savieno jūs tieši ar vietnēm, kuras viņi atbalsta. Kā mēs jau iepriekš teicām, viņu pakalpojums izmanto PPTP protokolu, un kopš šī pārskata viņiem bija rokasgrāmatas VPN pakalpojuma iestatīšanai Mac OSX, Windows 7, Windows 8, iPhone, iPod, iPad un Android ierīcēs..

Secinājums

Ja tas, ko jūs galvenokārt meklējat VPN, ir pakalpojums, kas ļaus piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam straumēšanas multivides saturam, tad pakalpojums Unblock-Us ir jums. Viņiem ir liels kanālu klāsts, un tie atbalsta visdažādākās ierīces. Tas ietver Windows, Mac OSX, spēļu konsoles, Smart TV, multivides atskaņotājus, mobilos tālruņus, planšetdatorus un pat maršrutētājus. Ierīces konfigurēšana to pakalpojumu izmantošanai ir saistīta ar DNS servera iestatījumu modificēšanu, lai norādītu uz viņu. Šis ir vienkāršs process, taču mēs novērtējam, ka komandai Atbloķēt mūs ir viegli ievērot visu viņu atbalstīto ierīču rokasgrāmatas savas vietnes atbalsta lapā. Viņiem pat ir automatizēta iestatīšanas lietojumprogramma Windows lietotājiem.

Atbloķēt mums ir viens no labākajiem kanālu atlasiem. Tas ir atjaunināts ar jaunākajiem sezonas tiešajiem notikumiem un nepieciešamo informāciju, lai varētu tiem piekļūt, izmantojot viņu pakalpojumu. Sīkāka informācija, ko viņi sniedz par tiešajiem notikumiem, ietver kanālu, kas to pārraida, ierīces, kuras varat izmantot tā straumēšanai, un, ja par piekļuvi tam ir nepieciešams papildu maksājums. Tie arī ļauj ērti atrast kanālus, kuriem vēlaties piekļūt, sadalot tos kategorijās. Atbloķēt mums ir ceļveži, kas palīdzēs jums skatīties savus iecienītos sporta pasākumus, pat ja tie jūsu reģionā ir melni.

Lietas, kas mums patika pakalpojumā, ietvēra:

 • To var uzstādīt dažādas ierīces
 • Viņiem ir liels skaits atbalstītu kanālu
 • Nezaudē savienojuma ātrumu, kā tas ir raksturīgs parastajiem VPN
 • Ekonomiska pamata PPTP protokola VPN pieeja
 • Viņu VPN var iestatīt operētājsistēmās Windows, Mac OSX, iPhone, iPod, iPad un Android

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Atļaut vairāk nekā vienu vienlaicīgu savienojumu
 • Pievienojiet BitCoin kā maksājuma iespēju

Mēs iesakām jums pašiem izmēģināt funkciju Unblock-Us. Reģistrējieties viņu 7 dienu bezmaksas izmēģinājumam un paātriniet viņu darbu. Mēģiniet skatīties savu iecienīto sporta notikumu, kuru jūs, iespējams, nevarētu redzēt citādi, skatīties iecienīto Netflix filmu vai klausīties straumējošu mūziku. Pārslēdzieties starp Netflix reģioniem, lai izjustu papildu saturu, ko varat iegūt kā maksas abonents. Kad esat pieredzējis viņu pakalpojumu, jūs varat pieteikties, sākot no tikai USD 4,16 mēnesī.

Apmeklējiet vietni Unblock-Us

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me