Avast Pro Antivirus pārskats 2017

Avast Antivirus emblēma Avast Software tika izveidota 1988. gadā, un tās galvenā mītne atrodas Prāgā. Uzņēmuma galvenā uzmanība ir vērsta uz lietotāju aizsardzību pret visiem draudiem. Avast ir vislabāk pazīstams ar savu pretvīrusu programmatūru. Papildus lietotāju aizsardzībai pret vīrusiem un ļaunprātīgu programmatūru, Avast sazarojas ar citiem ar drošību saistītiem produktiem. Tajos ietilpst SecureLine VPN, Avast paroļu pārvaldnieks un rīki, kas palīdz paātrināt jūsu sistēmu. Mūsu pārskats koncentrēsies uz Avast Pro antivīrusu.


Avast ir trīs dažādas versijas, atkarībā no tā, ko meklējat. Tās ir Pro Antivirus, Internet Security un Premier. Šajā pārskatā mēs salīdzināsim visas trīs Avast Antivirus versijas un redzēsim, kura jums ir vispiemērotākā. Mēs apskatīsim arī viņu cenu struktūru. Zemāk norādītās cenas ir norādītas vienai ierīcei, taču mēs iekļausim arī cenu tabulu tiem, kas vēlas aizsargāt vairākas ierīces.

Īpašais piedāvājums Avast

Kā redzat iepriekš, Avast Pro Antivirus gadā maksā 34,99 USD. Programmatūra aizsargā jūsu datoru vai Mac pret vīrusiem, ļaunprātīgu programmatūru un citiem draudiem. Jūs varat pievienot ugunsmūra aizsardzību un surogātpastu par papildu USD 5 gadā. Viņiem ir Premier pakete, kas automātiski atjauninās jūsu programmatūru, kā arī failu sasmalcināšanas rīks par papildu USD 15 gadā.

Ko darīt, ja vēlaties aizsargāt vairākas ierīces? Avast saprot, ka jūs varētu vēlēties aizsargāt savu ģimeni. Atbildot uz to, viņi piedāvā atlaides vairākām ierīcēm. Viņi piedāvā arī atlaides divu un trīs gadu plāniem.

1 PC3 PCs5 PCs10 personālie datori
1 gads34,99 USD49,99 USDUSD 84,99USD 139,99
2 gads59,99 USD79,99 USD124,99 USD209,99 USD
3 gads74,99 USDUSD 99,99164,99 USD279,99 USD

Mēs apskatīsim dažādas zemāk esošās kategorijas, lai palīdzētu jums pieņemt labāko lēmumu. Mūsu rezultāti šajā pārskata sadaļā balstīsies uz Windows 10, jo tā ir pašreizējā Windows operētājsistēmas versija. Avast ir pieejamas arī versijas Mac, Android un iOS, un par tām mēs runāsim vēlāk.

Pretvīrusu aizsardzība

Pretvīrusu aizsardzība gandrīz vienmēr darbojas vienādi starp dažādiem uzņēmumiem. Viņi visi veic sākotnējo skenēšanu, un rezultāti tiek salīdzināti ar viņu datu bāzi. Visas Avast versijas piedāvā labas iespējas. Kad Avast būs skenējis un nodrošinājis jūsu personālo datoru, tas nepārtraukti atjauninās programmu. Ja saņemat jaunu ļaunprātīgu programmatūru, varat to augšupielādēt Avast, lai veiktu papildu izpēti. Tas arī skenēs e-pastus, pielikumus un negodīgas tīmekļa lapas. Jūs to varat ieplānot, lai veiktu vietējo failu skenēšanu tik bieži, cik vēlaties. Ņemiet vērā, ka Avast neskenēs failu tiešsaistes direktorijus.

Avast meklēs apšaubāmus pārlūka paplašinājumus. Vāja paroles, novecojusi programmatūra, draiveri, saderības problēmas un veiktspējas problēmas tiek uzraudzīta programmatūra. Tomēr, lai novērstu visas veiktspējas problēmas, esiet gatavs to tīrīšanas rīka pārdošanai. Avast skenēs jebkuru vēlamo disku, ar peles labo pogu noklikšķinot uz tā, ieskaitot īkšķus un ārējo atmiņu. Pirmoreiz ieslēdzot USB ierīces, tas netiks automātiski skenēts.

Apmeklējiet Avast

Drošības un privātuma funkcijas

Avast Pro Antivirus funkcijas ir sadalītas trīs kategorijās.

Aizsardzība:

 • Saprātīgs antivīruss – Atklāj visus draudus, ieskaitot vīrusus, spiegprogrammatūru, pikšķerēšanas uzbrukumus, izpirkuma programmatūru un ļaunprātīgu programmatūru.
 •  CyberCapture – Aizsardzība reāllaikā, kas uz Avast Labs nosūtīs nezināmus failus.
 • Mājas tīkla drošība – ļauj uzzināt mājas tīkla statusu un pateiks, vai tas ir pareizi iestatīts.
 • Viedā skenēšana – Dod iespēju skenēt visus draudus ar vienu klikšķi.
 • Smilšu kaste – Šī funkcija ir lieliska, ja kādreiz esat saņēmis failu, par kuru nezināt, vai tas ir drošs. Tas darbosies failu noslēgtā vidē, neriskējot nodarīt reālu kaitējumu jūsu datoram.
 • Pārlūka tīrīšana – Vai jums kādreiz ir parādījusies rīkjosla, kad pārlūkojat? Šis rīks no tā atbrīvosies.
 • Paroļu pārvaldnieks – Tas droši pārvaldīs visas jūsu paroles, tāpēc jums tikai jāatceras.

Droši maksājumi:

 • SecureDNS – Nodrošina jūsu tiešsaistes bankas drošību.
 • SafeZone pārlūks – Drošs pārlūks ar iebūvētu Avast.

Ērtības:

 • Produkta atbalsts – Ja rodas problēmas ar programmatūru Avast, ir pieejams atbalsts.
 • Avast konts – Šeit jūs varat pārvaldīt visas savas licences, kontus un atrast visas ierīces.

Izmantojot Internet Security versiju, jūs iegūstat divas papildu funkcijas. Tie ir ugunsmūris un pretsurogāt sargs. Premier versijai ir vēl divas funkcijas. Kopā ar abām, kuras jūs saņemat ar Internet Security versiju, jūs saņemat datu smalcinātāju un automātisku programmatūras atjauninātāju.

Instalēšana un atbalsts

Sākt darbu ar Avast ir viegli. Kad esat lejupielādējis programmatūru, dodieties uz priekšu un instalējiet to. Kad viss ir izdarīts, peles labo pogu noklikšķiniet uz izvēlnes joslas Avast ikonas (tai vajadzētu izskatīties kā burts A oranžā aplī) un atlasiet Atvērt Avast lietotāja saskarni. Zemāk redzēsit ziņojumu, kurā norādīts, ka esat aizsargāts.

Avast Antivirus konsole

Pēc tam dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz pogas, kas saka Palaidiet Smart Scan lai sāktu draudu skenēšanas procesu. Kā redzat, sāksies skenēšana un tiks veikti testi.

Avast viedā skenēšana

Atkarībā no tā, cik failu ir jūsu datorā, skenēšana var aizņemt kādu laiku. Kas attiecas uz palīdzības saņemšanu saistībā ar jautājumiem vai iestatīšanu, Avast piedāvā produkta iekšējo atbalstu. Varat arī nosūtīt viņiem e-pastu, un viņi ar jums sazināsies 24 stundu laikā.

Antivīrusu darbība un sistēmas ietekme

Divi faktori, kas jāņem vērā, izmantojot jebkuru pretvīrusu programmatūru, ir veiktspēja un ietekme. Ciktāl notiek pārbaudes, Avast bezmaksas versija ir diezgan lēna. Tomēr Avast Pro Antivirus ir labāki veiktspējas rādītāji. Liekas, ka, salīdzinot ar citiem nozares uzņēmumiem, aktīvās skenēšanas ietekme ir ļoti maza. Vēl viena lieta, kuru vēlaties aplūkot, ir ziņoto viltus pozitīvo rezultātu skaits. Vairākas dažādas neatkarīgas laboratorijas ir pārbaudījušas, ka Avast ir ļoti maz viltus pozitīvu rezultātu. Reālās pasaules testā Avast parāda tikai 0,3% apdraudēto likmi. Ciktāl tas attiecas uz skenēšanu, mēs secinājām, ka tā ir laba. Tika paziņots, ka Avast Pro Antivirus var izraisīt to, ka dažas lietojumprogrammas tiek atvērtas lēnāk, jo tas tās skenē, bet mēs neesam pamanījuši nekādu ātruma samazināšanos.

Apmeklējiet Avast

Mūsu testi

Vai esat kādreiz domājis, vai jūsu pretvīrusu programmatūra darbojas? Vairāki uzņēmumi piedāvā testus, lai pārliecinātos, ka jūsu darbs tiek veikts pareizi. Daži no tiem ir slodzes testi, bet citi pārbaudīs, vai programmatūra atrod vīrusus. Eicar.org ir vairākas pārbaudes, kuras varat izmantot, lai pārliecinātos, ka pretvīrusu programmatūra darbojas. Veicot vīrusu testus Avast lietošanas laikā, mēs saņēmām labus rezultātus. Kā redzat attēlā, Avast bloķēja draudus.

Avast draudi ir bloķēti

Mēs arī izveidojām viltotu vīrusa virkni teksta failā un saglabājām to datorā, lai pārbaudītu pretvīrusu. Kā mēs gaidījām, Avast vīrusu neatklāja nekavējoties. Tomēr, tiklīdz mēs veicām aktīvo skenēšanu, pretvīrusu programmatūra to atrada. Avast nestāstīs mums, kādu failu tas ir atradis, bet programmatūra to nekavējoties noņēma. Mēs būtu gribējuši redzēt informāciju par lietas materiāliem.

Saskarne

Ja vēlaties atvērt interfeisu, lai veiktu aktīvu skenēšanu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Avast ikonas uzdevumjoslā. Tas būs oranžs aplis, kura iekšpusē ir stilizēts mazais burts “A”. Noklikšķiniet uz augšējās opcijas. Jāsaka Open Avast lietotāja interfeiss. Zemāk redzamajā attēlā redzēsit konsoli, kurā parādīti pēdējās skenēšanas rezultāti. Ja rodas problēmas, noklikšķiniet uz pogas atrisināt visu.

Avast skenēšanas rezultāti

Tas jūs aizvedīs uz ekrānu, kuru redzat zemāk. Tagad noklikšķiniet uz izlaist. Kad mēs noklikšķinājām uz visu atrisināt, nekas nenotika. Vēlāk mēs noskaidrojām, ka Avast jau ir izdzēsis failu.

Avast skenēšanas jautājumi

Otrais redzamais ekrāns ir zemāk redzamais. Tas jums pateiks, vai jums ir kādas tīkla problēmas un kādas tās ir.

Avast tīkla skenēšana

Pēdējais ekrāns dod jums iespēju attīrīt veiktspējas problēmas. Tas ir rīks, kuru mēs jau minējām iepriekš, ko varat iegādāties. Saskarni ir diezgan viegli izmantot, taču mēs gribētu, lai tā būtu mazliet interaktīvāka.

Avast Mobile Security for Android

Android versiju sauc par Avast Mobile Security. Ja vēlaties integrētu risinājumu, tas ir jums. Sāksim ar to, kā jums to lejupielādēt un instalēt. Dodieties uz Google Play veikalu un ierakstiet Avast Mobile Security. Atrodot to, noklikšķiniet uz pogas, kas saka Uzstādīt. Pēc tam noklikšķiniet uz Atvērt.

Avast mobilās drošības instalēšanas ekrāni

Tagad, kad tas ir instalēts, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz Turpināt. Nākamajā ekrānā kā viedās skenēšanas ierīci varat skenēt draudus. Noklikšķinot uz palielināšanas pogas, jūs varat apturēt visus tekošos uzdevumus, lai palielinātu ierīces veiktspēju. Citas pogas ietver wifi skeneri, lietotņu aizbāzni un lietotņu skapīti.

Avast mobilā instalēšana

Kā jūs varētu paredzēt, funkcijas palīdzēs jums būt drošībā. Ir arī vairākas citas lietotnes, kuras varat instalēt no Avast Mobile Security. Kad jūs noklikšķiniet uz Skenējiet šo ierīci zem viedās skenēšanas pozīcijas varat redzēt, vai jūsu ierīce ir droša. Ja tā nav, jums tiks piedāvāts to labot.

Noslēguma domas

Kopumā mēs atklājām, ka Avast Pro Antivirus darbojas labi mūsu testēšanā. Mums patika, ka tas ātri atrada izveidoto failu un to noņēma. Būtu jauki redzēt failu Avast izdzēstu, taču visi ieraksti par to pazuda. Interfeiss ir ļoti ērti lietojams, un tas rūpēsies par problēmām. Mums arī patīk, ka Avast piedāvā tik daudz iespēju ar dažādiem plāniem. Mēs iesakām Avast, jo tas ir ērti lietojams interfeiss un tā augsta līmeņa aizsardzība. Avast Pro Antivirus ir tas, kuru vēlēsities pārbaudīt.

Apmeklējiet Avast

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map