Avast SecureLine VPN pārskats 2018

SecureLine VPN ir premium klases tiešsaistes drošības pakalpojums, ko nodrošina Avast Software s.r.o., kura galvenā mītne atrodas Čehijas Republikā, Prāgā. Tiem, kas nav pazīstami ar Avast, viņi darbojas vienā no lielākajiem mākoņu bāzes kiberdrošības tīkliem ar vairāk nekā 435 miljoniem lietotāju. Viņi izmanto šos lielos datus, lai vadītu tā nākamā paaudzes, mašīnu valodu un mākslīgā intelekta motoru, lai aizsargātu un aizstāvētu jūsu digitālo dzīvi. Šī mērķa ietvaros viņi ir izstrādājuši gan bezmaksas, gan maksas programmatūru un pakalpojumus. SecureLine VPN veicina šī mērķa sasniegšanu, nodrošinot jaudīgu šifrēšanu, lai aizsargātu jūsu datus un aizsargātu jūsu tiešsaistes privātumu. Viņi ir izstrādājuši pielāgotu programmatūru lielākajai daļai galveno operētājsistēmu. Tādējādi Windows, Mac OS X, iOS un Android lietotājiem ir vieglāk izveidot savienojumu ar SecureLine tīklu mājās vai izmantojot mobilo Wi-Fi ierīci no jebkuras vietas pasaulē..


Secureline VPN apskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

SecureLine tirgo savu VPN pakalpojumu dažādos veidos. Mēs uzskatām, ka viena no viņu labākajām vērtībām ir tā, kas daudzām ierīcēm ļauj piekļūt viņu tīklam. Tas nodrošina līdz piecām vienlaicīgām ierīcēm. Šajās ierīcēs ietilpst Windows un Mac OS X personālie datori un klēpjdatori, iPhone, iPads vai Android viedtālruņi vai planšetdatori.

SecureLine VPN cenu noteikšana

Šis SecureLine VPN plāns tiek tirgots, izmantojot termiņa cenu noteikšanu. Avast ir laipni piedāvājis mūsu viesiem atlaidi šīm pakām. Tā rezultātā jūs varat saņemt viņu pakalpojumu mēnesi par 7,99 USD. Pierakstīšanās uz ilgāku laiku ietaupīs vēl vairāk. Viņu dienesta gads jums izmaksās tikai USD 63,99 vai tikai USD 5,33 mēnesī. Tas ietaupīs 20% atlaide viņu jau gada pakete ar atlaidi. Līdzīgas atlaides tiek piemērotas arī tur esošajiem 2 un 3 gadu komplektiem tiem, kuri vēlas garākus pakalpojumu sniegšanas termiņus.

Maksāšanas metodes

SecureLine piedāvā pāris dažādus veidus, kā samaksāt par savu VPN pakalpojumu. Tajās ietilpst vairums lielāko kredītkaršu. Kartes, kuras viņi pieņem, ir Visa, MasterCard, Discover un American Express. Tiem, kam patīk visus savus pirkumus tiešsaistē glabāt centrālā vietā, viņi pieņem maksājumus, izmantojot PayPal. Šajā laikā netiek atbalstīta kriptovalūta.

Avast SecureLine VPN pakalpojuma iespējas

Pakalpojums SecureLine piedāvā šādas priekšrocības:

 • Atklātā pirmkoda privātuma aizsardzība – veidota uz OpenVPN un OpenSSL. Šie ir visbiežāk izmantotie privātuma protokoli to ātruma, uzticamības un pārredzamas drošības dēļ.
 • Piekļuve tīklam – nodrošina piekļuvi virtuālām vietām, kas atrodas 34 dažādās virtuālās valstīs.
 • Nav darbību žurnālu – nav tiešsaistes datplūsmas žurnālu. Tas ietver izmantotās lietotnes, apmeklētās vietnes un piekļuves saturu.
 • 256 bitu AES šifrēšana – nodrošina ienākošo un izejošo datu aizsardzību pret ISP, ļaunprātīgām trešajām pusēm vai citiem neredzamiem snooperiem.
 • Viena kopīga IP adrese – ļauj pazust citu Avast SecureLine VPN lietotāju pūlī.
 • Nodrošina jebkuru Wi-Fi tīklu – nodrošina mieru, kad izveidojat savienojumu ar jebkuru karsto punktu. Tas ietver jūsu iecienīto kafijas veikalu, vietējo vai starptautisko lidostu vai jebkuru nezināmu publisku tīklu.
 • DNS noplūdes aizsardzība – IPv4 un bloķē IPv6 pieprasījumus, lai apspiestu jūsu patieso IP adresi.
 • Straume & spēļu ātrums – var ļaut jums skatīties augstas izšķirtspējas filmas, izvairīties no aizkavēšanās jutīgas spēles vai lejupielādēt lielus failus.
 • Subvert cenzūru – piekļūt sociālajiem pakalpojumiem un multivides saturam no jebkuras vietas pasaulē.
 • P2P atbalsts – izmantojot izvēlētos serverus, lai ļautu jums privāti koplietot informāciju.
 • Ātrs VPN tīkls – serveri ar 2Gb / s caurlaides spēju.

Bezmaksas izmēģinājuma un 30 dienu naudas atdošanas garantija

SecureLine visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā bezmaksas VPN pakalpojuma 7 dienu izmēģinājumu. Viņiem abonentiem ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tas parāda, ka viņi vēlas, lai potenciālajiem klientiem būtu plašas iespējas pilnībā pārbaudīt savu tīklu, lai pārliecinātos, ka tas atbilst visām viņu vajadzībām. Jums vajadzētu izmantot šos piedāvājumus, lai pilnībā pārbaudītu SecureLine tīklu. Pārliecinieties, vai tas ir savietojams ar visām jūsu ierīcēm un vai esat apmierināts ar tā darbību, apmeklējot iecienītās vietnes.

Ja jūs nolemjat, ka pakalpojums neatbilst visām jūsu vajadzībām, 30 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas varat pieprasīt atlīdzību par neizmantoto pakalpojuma laiku. Lai iegūtu sīkāku informāciju par atmaksu, skatiet šīs garantijas nosacījumus viņu TOS.

Apmeklējiet vietni SecureLine

Avast SecureLine VPN tīkls

Avast SecureLine VPN tīkls sastāv no 53 virtuālām vietām. Tie ir sadalīti 34 dažādās valstīs, lai palielinātu pakalpojumu klāstu. SecureLine ir vairākas atrašanās vietas daudzās populārās valstīs, lai palīdzētu uzlabot vispārējo tīkla darbību. To skaitā ir Kanāda, Vācija, Spānija, Krievija, Lielbritānija un Amerikas Savienotās Valstis.

Visi viņu VPN vārtejas darbojas īpašos serveros, un viņi pārliecinās, vai katram no tiem ir pietiekama jauda, ​​lai saglabātu augstu veiktspēju pat maksimālās slodzes gadījumā. Turklāt viņu tīkls vada sistēmas, lai automātiski līdzsvarotu trafiku starp dažādiem serveriem, lai pārliecinātos, ka neviens no tiem nav pārslogots. Šīs VPN vārtejas atrašanās vietas ir šādas:

 • Āfrika
  • Dienvidāfrika, Johanesburga
 • Āzija
  • Ķīna, Honkonga; Izraēla, Petau Tikva; Japāna, Tokija; Malaizija, Johor Bahru; Singapūra, Singapūra; Dienvidkoreja, Soula; Taivāna, Taibeja; Turcija, Stambula
 • Eiropa
  • Austrija, Vīne; Beļģija, Brisele; Čehija, Prāga; Dānija, Kopenhāgena; Somija, Helsinki; Francija, Parīze
  • Vācija, Frankfurte; Berlīne
  • Ungārija, Budapešta; Itālija, Milāna; Luksemburga, Leksemboga; Nīderlande, Amsterdama; Norvēģija, Oslo; Polija, Varšava; Portugāle, Leirija
  • Krievija, Maskava; Sanktpēterburga
  • Spānija, Madride; Barselona
  • Zviedrija, Stokholma; Šveice, Cīrihe;
  • Lielbritānija, Londona; Glāzgova
 • Ziemeļamerika
  • Kanāda, Monreāla; Toronto
  • Meksika, Mehiko
  • Amerikas Savienotās Valstis, Atlanta; Bostona; Čikāga; Dalasa; Gotham City; Honolulu; Džeksonvilla; Lasvegasa; Losandželosa; Maiami; Ņujorka; Sāls ezera pilsēta; Sanfrancisko; Sietla, Fīniksa; Vašingtona
 • Okeānija
  • Austrālija, Melburna; Jaunzēlande, Oklenda
 • Dienvidamerika
  • Brazīlija, Sanpaulu

Visiem SecureLine VPN serveriem ir teorētiska maksimālā caurlaide 2 Gb / s. Turklāt stresa testi rāda, ka vidējie rādītāji ir 450–600 Mb / s pat intensīvas slodzes laikā. Viņi visi darbojas pa UDP, tāpēc viņu tīklam jābūt pietiekami ātram jūsu iecienītākajam HD straumēšanas multividei, tiešsaistes RPG vai pirmās personas šāvējam. SecureLine arī atļauj P2P un torrent trafiku dažos viņu VPN serveros. Tajos ietilpst šādas atrašanās vietas:

 • Prāga, Čehija; Frankfurte, Vācija; Amsterdama, Nīderlande; Ņujorka, Ņujorka; Maiami, Florida; Sietla, Vašingtona; Londona, Apvienotā Karaliste; un Parīzē, Francijā

Jūsu anonimitāte un konfidencialitāte, izmantojot SecureLine VPN

SecureLine neatļauj abonēšanu, izmantojot kriptovalūtu. Tāpēc viņi zinās, kas jūs esat, tāpēc jums netieši viņiem jāuzticas. Tam vienmēr vajadzētu būt pirmajam apsvērumam, izvēloties VPN. Viņu pakalpojums palīdzēs jums maskēt patieso IP, sērfojot internetā, un nodrošina virtuālu IP, ko redz citi interneta lietotāji. Viņi arī novirza IPv4 pieprasījumus caur šifrētu tuneli, bloķē IPv6 pieprasījumus un aizsargā pret DNS noplūdi, lai aizsargātu jūsu tiešsaistes privātumu un anonimitāti.

Izmantojot VPN pakalpojumu, SecureLine neveic žurnālus par jūsu trafika aktivitātēm. Tas nozīmē, ka viņi neielogo jūsu izmantotās lietotnes, apmeklētās vietnes vai piekļuves saturu. Tomēr viņi reģistrē savienojuma datus. Viņu privātuma politikā tas ir noteikts šādi:

Avast SecureLine: kad jūs izmantojat Avast SecureLine virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojumu, serveris var uztvert noteiktus pamatdatus, piemēram, laiku un tīkla atrašanās vietu, no kuras tika izveidots VPN savienojums, un VPN savienojuma ilgumu. Šī informācija parasti tiek izdzēsta 30 dienu laikā. Turklāt sistēma var saglabāt datus par joslas platumu, kas pārsūtīts vienā sesijā.

Kā vienmēr, mēs gribētu, lai SecureLine, reģistrējoties pakalpojumu, neierakstītu datus. Tomēr mēs atzinīgi vērtējam viņu godīgumu, sniedzot šo informāciju. Normālos apstākļos šiem savienojuma datiem nevajadzētu tieši ietekmēt jūsu tiešsaistes privātumu. Tomēr mēs vienmēr dodam priekšroku patiesai nulles žurnāla politikai.

Secureline nedalās un nepārdod jūsu informāciju trešajām personām. Tomēr viņi katrā atsevišķā gadījumā novērtēs un pieņems lēmumus ar attiecīgām juridiskām personām. Šajā nolūkā viņi savā vietnē ir publicējuši pārskatu par šādiem SecureLine pieprasījumiem.

Rezumējot, Secureline aizsargā jūsu tiešsaistes privātumu, vienlaikus izmantojot viņu VPN pakalpojumu. Tomēr viņi zinās, kas jūs esat, un viņi reģistrē dažus savienojuma datus un glabā tos apmēram 30 dienas. Tāpēc mēs iesakām jums rūpīgi izpētīt viņu privātuma politiku un pakalpojumu sniegšanas noteikumus, lai pārliecinātos, vai tie ir saderīgi ar jūsu mērķi izmantot VPN pakalpojumu..

VPN tīkla un lietotāju drošība

OpenVPN un IPSec protokoli

SecureLine izmanto OpenVPN UDP, izmantojot OpenSSL kā protokolu savām Windows un Android lietojumprogrammām. Tiek plaši uzskatīts, ka tas ir labākais VPN protokols, ko šodien piedāvā daudzi pakalpojumu sniedzēji. Tas ir arī viens no uzticamākajiem, jo ​​tajā tiek izmantots atvērtā koda kods. Viņu Mac OS X un iOS lietotnes drošībai izmanto iebūvēto IPSec protokolu. Tie ir veidoti uz Apple patentētajiem stekiem, lai nodrošinātu savietojamību un veiktspēju. Tos izmanto kopā ar IKEv2, lai atbalstītu MOBIKE. Tas lietotājiem ļauj pārslēgties starp Wi-Fi un mobilo tīklu bez VPN krišanas un atbalsta automātisko atkārtotu savienojumu.

RSA- 2048 rokasspiediens

Pakalpojums izmanto SSL / TLS servera autentificēšanai un vadībai, lai izveidotu sākotnējo šifrēšanas tuneli starp jūsu ierīci un tās VPN vārteju. Visu sarunu atslēgu pārbaudei tiek izmantoti RSA-2048 bitu sertifikāti. Sertifikāti tiek pārbaudīti, izmantojot SHA256, un atslēgas atbalsta noslēpuma saglabāšanu.

Datu šifrēšana / atšifrēšana un autentifikācija

Lai šifrētu un atšifrētu interneta trafiku, SecureLine izmanto uzlaboto šifrēšanas standartu (AES) ar 256 bitu atslēgas garumu. Šī ir šifrēšana, ko Amerikas Savienoto Valstu valdība izmanto slepeniem dokumentiem. Datu autentifikācija tiek apstrādāta, izmantojot SHA256 HMAC algoritmu.

Rezumējot, SecureLine izmantotā VPN tīkla ieviešana nodrošinās, ka jūsu dati tiek aizsargāti no ļaunprātīgiem interneta lietotājiem un tādiem draudiem kā pakešu sniffing, viltus tīklāji, ļauni dvīņi un uzbrukumi cilvēkam-vidus. Savienojuma izveide ar tīklu nodrošinās jums mieru, kamēr jūs iepazīsities ar iecienītākajām interneta vietnēm.

Tehniskā palīdzība

Avast SecureLine viņu vietnē ir atbalsta sadaļa, kurā var atbildēt uz daudziem vispārīgiem jautājumiem par viņu VPN pakalpojumu. Viņiem ir arī forums gan pieredzējušiem, gan iesācējiem, kas var jums palīdzēt daudzos jautājumos. Tehniskāku problēmu gadījumā no viņu programmatūras vai vietnes varat izveidot atbalsta biļeti. Viņi atbild uz lielāko daļu biļešu 24 stundu laikā. Viņiem ir arī atbalsts pa tālruni 24 stundas diennaktī. Beidzot viņiem ir aktuāla sociālo mediju klātbūtne Facebook, Twitter, YouTube un citās.

Apmeklējiet vietni SecureLine

Avast SecureLine VPN: praktiskā pārbaude

SecureLine VPN ir izstrādājis pielāgotu programmatūru operētājsistēmas Windows, Mac OS X, iOS un Android ierīcēm. Windows un Android savienojums tiek izveidots, izmantojot OpenVPN protokolu. Mac OS X un iOS lietotnes izveido savienojumu, izmantojot IPSec. Atbilstošās operētājsistēmas minimālās operētājsistēmas versijas, kas vajadzīgas to palaišanai, ir šādas:

 • Windows – Microsoft Windows XP 3. servisa pakotne (jebkurš 32 bitu vai 64 bitu izdevums) un jaunāka
 • Mac OS X – Apple macOS 10.9.x (Mavericks) un jaunākas
 • iOS – Apple iOS 5.1 vai jaunāka versija
 • Android – Google Android 4.0 (Ice Cream Sandwich, API 15) vai jaunāka

Pielāgotas programmatūras lejupielāde, instalēšana un lietošana ir vienkārša. Procedūra būtībā ir trīs pamata soļi.

SecureLine VPN pielāgotas programmatūras uzstādīšana un lietošana

 1. Izvēlieties Windows vai Mac OS lejupielādes pogu, tiks atvērts fails, kurā to instalēt. Ja izvēlēsities lejupielādēt iOS vai Android lietotnes, tiks parādīta instalēšanas lapa iTunes vai Google Play veikalā.
 2. Konfigurējiet un instalējiet programmatūru.
 3. Palaidiet ierīcē programmatūru un izveidojiet savienojumu ar SecureLine VPN tīklu.

Windows klienta SecureLine instalēšana un lietošana

Windows klienta instalēšana

Pēc tam, kad programmatūrai būs atļauts veikt izmaiņas datorā, tas prasīs, kuru valodu vēlaties izmantot instalēšanai. Izvēlieties valodu, un programmatūra sveic jūs iestatīšanas vednī. Pēc noklikšķināšanas uz Tālāk tiks parādīta EULA. Pārskatiet to un mainiet savu piekrišanu. Lai turpinātu iestatīšanu, jums ir jāpieņem EULA.

SecureLine VPN pielāgotas programmatūras instalēšana

Kad iestatīšana būs pabeigta, jums būs jāizvēlas instalēšanas direktorijs vai vienkārši jāpieņem noklusējuma. Pēc tam jums tiks parādīta instalācijas ekrānu sērija. Šis process var ilgt dažas minūtes, taču galu galā parādīsies pabeigtais iestatīšanas logs. Pārslēdziet “Start Avast SecureLine” un noklikšķiniet uz pogas “Finish”, lai atvērtu klienta programmatūru.

SecureLine VPN atvēršanas apmācība

Tas atvērs mazu SecureLine VPN apmācības pirmo ekrānu. Noklikšķiniet uz “Sākt”, lai pārietu uz apmācību vai izvēlētos to izlaist.

SecureLine VPN apmācība

Pēc apmācības pabeigšanas noklikšķiniet uz aktivizācijas pogas, lai sāktu 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Tas atvērs SecureLine klientu un savienos jūs ar optimālo VPN serveri no jūsu atrašanās vietas. Mūsu gadījumā šis optimālais vārteja ir serveris Ņujorkā.

SecureLine VPN optimālais servera savienojums

Tas atver SecureLine VPN informācijas paneli. Informācijas panelim ir četri dažādi stāvokļi:

 1. Savienošana – tiek parādīts, kamēr tiek izveidota virtuālā IP adrese un citi savienojuma parametri.
 2. Savienots – informācijas panelim ir zaļš fons, lai būtu viegli atšķirt tā stāvokli vienā mirklī. Tajā tiek parādīta arī ierobežota pārbaude, poga “Atvienoties” un pašreizējā virtuālā atrašanās vieta.
 3. Atvienošana – tiek parādīts, kamēr ir pārtraukts savienojums ar virtuālo atrašanās vietu un tiek atmaskots patiesais IP.
 4. Atvienots – informācijas panelim ir tumšs fons, kas norāda, ka neesat drošs. Tas parāda arī apzīmēto x, pogu “Savienot”, servera izvēles bultiņu un pēdējo veiksmīgā savienojuma vietu.

Visu informācijas paneļa veidlapu apakšdaļā ir redzama jūsu abonēšanas informācija, kā arī pirkuma un licences saites, ja tās vēl nav reģistrētas, kā tas ir bezmaksas izmēģinājuma gadījumā. Apakšējā labajā stūrī ir arī iestatījumu ikona.

Windows klienta iestatījumi

Noklikšķinot uz zobrata ikonas, tiek atvērts iestatījumu logs. Visas tehniskās detaļas dienests automātiski apstrādā, un tam nav portu pāradresācijas, iznīcināšanas slēdža vai citu pievienoto funkciju..

SecureLine VPN Windows klienta iestatījumi

Līdz ar to Avast SecureLine VPN programmatūrai ir tikai pāris vispārīgi manuālie iestatījumi. Šajos iestatījumos ietilpst:

 • Nenodrošināts WiFi – ļauj jums izlemt, kā izturēties pret nešifrētiem interneta savienojumiem. (Mēs iesakām 2. iespēju; aicinājumu izveidot savienojumu vai 3. iespēju; automātiski izveidot savienojumu)
  • Atstājiet savienojumu nenodrošinātu.
  • Piedāvājiet izveidot savienojumu ar SecureLine.
  • Automātiski nostipriniet savienojumu.
 • Izvēlējies savu valodu – izvēlieties no vairāk nekā 20 dažādām valodām.

Pēc atlases izdarīšanas noklikšķiniet uz “Labi”, lai tos saglabātu un atgrieztos informācijas panelī

Izmantojot SecureLine VPN Windows klientu

Tagad, kad esam apskatījuši SecureLine Windows klienta iestatījumus, ļaujiet mums to pārbaudīt darbībā. Atskatoties uz atvienoto informācijas paneli, mēs redzam, ka tam ir atlases lejupvērstā bultiņa.

Virtuālās atrašanās vietas maiņa ar programmatūru SecureLined

Noklikšķinot uz tā, tiek atvērts VPN vārteju saraksts SecureLine tīklā. Izvēloties atrašanās vietu Čikāgā, ASV, tiks mainīta mūsu pēdējā savienotā atrašanās vieta no Ņujorkas uz Čikāgu.

Pievienojiet atvienot no Čikāgas servera, izmantojot pakalpojumu SecureLine

Noklikšķiniet uz pogas “Savienot”, lai pabeigtu virtuālās atrašanās vietas maiņu un nodrošinātu visu tiešsaistes trafiku. Lai atvienotos, atlasiet pogu “Atvienot”. Kad atvienošanas logs ir beidzies, tas atgriezīsies atvienotajā stāvoklī. Windows minimizēšanas ikona klientu sašaurina uzdevumu joslā, kamēr aizvēršanas ikona to nosūta uz sistēmas tekni.

Izmantojot SecureLine no sistēmas teknes

Ievērojiet, ka sistēmas teknē esošajai ikonai ir x sarkans aplis. Tas parāda, ka mūsu internets nav nodrošināts. Ar peles labo pogu noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērta tās vadības izvēlne. Šajā izvēlnē ir šādas iespējas:

 • Atveriet Avast SecureLine – maksimizē klientu. Tas jādara, lai mainītu VPN serverus vai iestatījumus.
 • Pievienojieties – tas savieno ar pēdējo izvēlēto virtuālo atrašanās vietu.
 • Atvienojiet – kā jūs varētu uzminēt, tas jūs atvieno no jūsu pašreizējā VPN servera. Ņemiet vērā, ka tas nav pelēks, jo mēs neesam savienoti.
 • Darba sākšana – ļauj vēlreiz noskatīties apmācības sākumu.
 • Par produktu – tiek atvērta licencēšanas informācija pašreizējai klienta versijai.
 • Izeja – tas ir vienīgais veids, kā pilnībā aizvērt programmatūru.

Noklikšķinot uz opcijas “Savienot”, tiek mainīta SecureLine teknes ikona un peles kursors virs ziņojuma. Ņemiet vērā arī to, ka “Savienot” tagad ir pelēkā krāsā, un “Atvienot” tagad ir aktīva opcija.

Izmantojot SecureLine no sistēmas teknes

Pieslēdzoties un atvienojoties no VPN tīkla, virs sistēmas teknes apgabala redzēsit arī šādus paziņojumus. Šos paziņojumus varat pārslēgt, ja nevēlaties tos redzēt.

SecureLine VPN paziņojumi

Rezumējot, SecureLine klientu ir viegli lejupielādēt un instalēt. Tas ikvienam padara vienkāršu savienojumu ar savu VPN tīklu neatkarīgi no viņu tehniskā veiklības. Virtuālo valstu maiņa prasa tikai dažus peles klikšķus. Savienojuma izveide vai atvienošana no pēdējā savienojuma prasa tikai vienu. To var izdarīt no darbvirsmas vai sistēmas teknē.

Apmeklējiet vietni SecureLine

Android lietotnes SecureLine instalēšana un lietošana

Instalējiet Android lietotni no Google Play veikala

Android lietotnes instalēšanas procedūra sākas, pārlūkojot vietni SecureLine un pieskaroties pogai “Instalēt Android”. Tādējādi tiek atvērta instalēšanas lapa Google Play veikalā. Kad esat tur nokļuvis, pieskarieties “Instalēt”, lai pārsūtītu lietotni uz ierīci. Pēc tam atlasiet “Open”, kad pārsūtīšana ir pabeigta.

SecureLine Android lietotnes instalēšana

Atverot lietotni, tajā tiks parādīta īsa slaidrādes apmācības apmācība. Pārvelciet pāri, lai to apskatītu. Pēc tam pieskarieties “Sākt bezmaksas izmēģinājuma pogu”. Tas jums liks izvēlēties abonēšanas plānu un maksāšanas metodes, kad būs beidzies izmēģinājuma periods. No jums netiks iekasēta maksa, kamēr nebūs beidzies pārbaudes laiks. Informācijas paneļa ekrāns tiks parādīts, kad būsit abonējis SecureLine pakalpojumu paketi.

SecureLine Andriod App Tutoria

Informācijas panelis tiek parādīts atvienotā stāvoklī ar izvēlēto optimālo atrašanās vietu. Pirms mēs pārbaudām, kā izveidot savienojumu ar SecureLine tīklu ar lietotni, ļaujiet mums apskatīt iestatījumu izvēlni. Tam var piekļūt, pieskaroties zobrata ikonai paneļa ekrāna augšējā labajā stūrī.

SecureLine VPN Android lietotnes iestatījumi

Iestatījumu izvēlne sastāv no četrām kategorijām. Tie ir šādi:

 • Konts
  • Abonēšana – ekrānā tiek parādīts jūsu pašreizējais plāns, izvēles jaunināšanas plāni un palīdzība abonementa atcelšanā.
 • Iestatījumi – ļauj iestatīt savienojuma kārtulas dažādu veidu tīkliem.
  • Wi-Fi drošība – ļauj jums izvēlēties, kā izturēties pret nenodrošinātiem un uzticamiem tīkliem.
   • Nenodrošināti tīkli – ir trīs dažādas iespējas. (Vēlamās iespējas ir jautāt un automātiski izveidot savienojumu.)
    • Lūdziet ieslēgt VPN
    • Automātiski ieslēdziet VPN
    • Neko nedarīt
   • Uzticami tīkli – ļauj uzticamo tīklu sarakstam pievienot zināmus un saglabātus tīklus.

SecureLine Androd lietotnes iestatījumi (1. daļa

 • Traucējummeklēšana – tiek atvērts palīdzības ekrāns ar jautājumiem un atbildēm, lai atvieglotu SecureLine VPN izmantošanu.

SecureLine Androd lietotnes iestatījumi (2. daļa)

 • Vispārīgi – pašreizējās lietotnes versijas iestatījumi.
  • Datu iestatījumi – ļaus jums izvēlēties, kā tiek apkopoti un izmantoti jūsu dati.

Izmantojot SecureLine VPN Android lietotni

Tagad, kad esam pārbaudījuši lietotnes iestatījumus, pamudināsim to darbībā. Pirmais savienojums no mums notiks optimālā vietā. Viss, kas nepieciešams šī savienojuma izveidošanai, ir viens pieskāriens pogai “Savienot”. Tā kā šis ir mūsu pirmais savienojums ar SecureLine VPN tīklu, vispirms mums jāļauj tam izveidot VPN tuneli. Tiklīdz mēs pieskaramies “OK”, savienojuma process tiek pabeigts.

SecureLine optimāls savienojums Android lietotnē

Pieskaroties pogai “x”, tas mūs atvieno. Pieskaroties augšupvērstajai bultiņai blakus valsts ikonai, tiek atvērts VPN servera atrašanās vietu saraksts. Ievērojiet, ka optimālā vieta ir iezīmēta gaiši zilā krāsā, kas norāda, ka tā bija mūsu pēdējā izvēlētā vieta.

Lai to mainītu, ritiniet līdz vietai, piemēram, Nīderlande, Amsterdama, un pieskarieties tai. Tas mūs automātiski savienos ar jauno atrašanās vietu. Atkal mēs varam atvienoties, pieskaroties “x”. Ievērojiet, ka Nīderlandes atrašanās vieta tagad ir izcelta.

SecureLine Android App Amsterdam savienojums

Ņemiet vērā arī to, ka, pirms mēs varam izveidot savienojumu ar citu serveri, mums ir jāatvienojas no SecureLine pakalpojuma. Savienojuma izveide ar Ķīnu, Honkongu, kurai ir ilgāks ping laiks no mums, prasa nedaudz ilgāku laiku, kā norāda paneļa savienojuma stāvoklis. Pēc neilga laika mūsu virtuālā atrašanās vieta uz Ķīnu ir izveidota un nodrošināta. Atkal atvienošana notiek ar vienu pieskārienu.

SecureLine Android lietotnes savienojums ar Honkongu

No mūsu skatījuma uz Android lietotni SecureLine varat redzēt, ka to ir viegli instalēt. Tikpat viegli to izmantot. Programmatūra aizēno lielāko daļu tehniskās informācijas, taču tai ir daži manuāli iestatījumi. Savienojuma izveide ar pēdējo izvēlēto VPN serveri prasa tikai vienu pieskārienu. Virtuālās atrašanās vietas maiņai nepieciešami tikai pāris pieskārieni. Visbeidzot, atvienošanu no tīkla var veikt ar vienu pieskārienu informācijas panelim.

Apmeklējiet vietni SecureLine

Avast SecureLine VPN ātruma pārbaude

Pakalpojuma Avast SecureLine kopējais sniegums bija pieņemams. Ātruma pārbaude parāda, ka viņu tīkls darbojās labi. Tāpat kā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju, lietojot viņu VPN vārtejas, bija neliels interneta ātruma zaudējums. Veiktspējas zudums galvenokārt ir saistīts ar aprēķina izmaksām, kas saistītas ar visas jūsu interneta trafika šifrēšanu un atšifrēšanu.

SecureLine ātruma pārbaude

Kā redzams no iepriekš redzamajiem attēliem, SecureLine šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 22,74 Mb / s līdz 20,58 Mb / s. Tas ir apmēram 9,5% kritums serverim Čikāgā, kas ir pieļaujams ātruma kritums. Šo veiktspējas zudumu kompensē papildu drošība, ko nodrošina viņu 256 bitu šifrēšana. Drošība un privātums, ko piedāvā šī jūsu iecienītākā vietne, padara to par veiktspējas izmaksu vērtīgu.

Secinājums

Tikai dažus gadus SecureLine darbojas interneta privātuma biznesā. Tomēr viņu mātesuzņēmums Avast Software darbojas datoru drošības jomā kopš 1988. gada. Viņu tīkls ir izveidots, balstoties uz OpenVPN un IPsec protokoliem. Šie ir divi no drošākajiem VPN protokoliem. Tīkla infrastruktūrai tie tiek izmantoti kopā ar OpenSSL bibliotēkām.

Viņu tīkls nav lielākais, taču tam ir fiziski serveri sešos dažādos kontinentos. Tam ir serveri Āfrikā, Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā, Okeānijā un Dienvidamerikā. Programmai SecureLine ir VPN ir serveri 34 dažādās valstīs ar vairākām atrašanās vietām visā ASV un vairākiem citiem populāriem galamērķiem Eiropā. Tīkls pieļauj P2P trafiku dažos viņu serveros, taču tie reģistrē dažus savienojuma datus. Tādējādi Torrent lietotājiem tā var nebūt labākā izvēle.

Programmai SecureLine ir pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iOS un Android. Viņu lietotnes ir viegli lejupielādēt un instalēt. Tās ir arī vienkārši lietojamas, jo tām ir tikai daži pielāgojami iestatījumi. Windows un Android lietotnes izmanto OpenVPN, lai izveidotu savienojumu ar tīklu. Mac un iPhone izmanto iebūvēto IPsec ar IKEv2 drošam savienojumam ar Secureline tīklu, lai uzlabotu saderību ar Apple stekiem. Visas to piedāvātās protokola iespējas izmanto 256 bitu AES šifrēšanu. Programmatūra ietver aizsardzību pret interneta noplūdi un DNS vaicājumiem.

SecureLine komandas tīmekļa vietnē ir atbalsta zona, kurā ir atbildes uz vispārīgu VPN izmantošanu, jautājumi par rēķiniem un zema līmeņa tehniski jautājumi. Vairāk iesaistīto jautājumu risina vecākais tehniskais personāls, izmantojot tiešsaistes biļetes vai atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī. Uz lielāko daļu biļešu tiek atbildēts apmēram 24 stundu laikā. Viņiem ir arī emuārs, forums un aktīva sociālo mediju klātbūtne.

Kas mums visvairāk patika par SecureLine VPN:

 • Pielāgoti klienti operētājsistēmai Windows, Mac OS X.
 • Mobilās lietotnes iOS un Android ierīcēm.
 • Noplūde, DNS vaicājums un aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru.
 • Jaunie lietotāji saņem 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma kontu.
 • Mūsu viesim ir 20% atlaide no gada paketes.
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Paplašiniet tīklu ar vairākām vietām.
 • Pievienojiet nogalināšanas slēdzi viņu programmatūrai.
 • Pievienojiet vietnei tērzēšanas atbalstu.

Avast SecureLine tīklam ir serveri sešos kontinentos. Viņu tīklam ir serveri Āfrikā, Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā, Okeānijā un Dienvidamerikā. Tie nodrošina 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu un 30 dienu naudas atdošanas garantiju jauniem kontiem. Tas ļaus jums daudz laika, lai rūpīgi pārbaudītu viņu pakalpojumus. Ja tas atbilst visām jūsu VPN vajadzībām un esat apmierināts ar viņu veiktspēju, jūs varat reģistrēties no USD 5,33 mēnesī ar mūsu 20% atlaidi gada paketei.

Apmeklējiet vietni SecureLine

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map