AVG logotipsPiezīme: mums ir atsevišķs pārskats interesentiem AVG drošs VPN.

AVG Technologies tika dibināta 1991. gadā Čehijas Republikā. Lai arī tas sākās ar pretvīrusu programmatūru, viņi tagad izliek rēķinu par sevi kā tiešsaistes drošības uzņēmums. Jūsu drošībai un ar veiktspēju saistītus produktus var arī pievienot jūsu pakalpojumam. Šie rīki palīdzēs jums saglabāt ierīces labā stāvoklī. Drīz diskutēsim par šiem rīkiem. Šajā pārskatā mēs demonstrējam AVG Internet Security produktu.

AVG ir pieejamas divas versijas, un tas laipni piedāvā mūsu apmeklētājiem atlaidi. Tie ir AVG Internet Security Unlimited un AVG Ultimate produkti. Mēs salīdzināsim viņus abus šajā pārskatā, parādīsim cenu struktūru un palīdzēsim atrast labāko izvēli. Cenas tiek rādītas neierobežotam skaitam ierīču. Šie risinājumi palīdzēs aizsargāt visu jūsu ģimeni.

AVG izcenojumi ar atlaidi

Kā redzat, AVG Internet Security Unlimited gadā ir 55,99 USD. Programmatūra aizsargā jūsu datoru vai Mac pret vīrusiem, ļaunprātīgu programmatūru un citiem draudiem. Atšķirība starp AVG Internet Security un AVG Ultimate ir risinājumu pievienošana, lai labotu Windows avārijas, notīrītu Android un Mac ierīces. Pievienojot šīs funkcijas, jūsu izmaksas ir USD 79,99 gadā.

Ko darīt, ja vēlaties aizsargāt vairākas ierīces? AVG saprot nepieciešamību aizsargāt savu ģimeni. Atbildot uz to, viņi tagad piedāvā aizsardzību neierobežotam skaitam ierīču. Šīs ir lielas pārmaiņas salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem, kad maksājāt, pamatojoties uz to ierīču skaitu, kuras vēlējāties aizsargāt.

Pēc brīža mēs apskatīsim dažādas iespējas, lai palīdzētu jums izdarīt labāko izvēli. Šajā sadaļā tiks izmantota operētājsistēma Windows 10. AVG atbalsta arī vecākas Windows versijas. Ir pieejamas Mac un Android versijas, bet par tām mēs runāsim vēlāk. Tāpat kā dažām citām programmām, jums var būt licence galvenajā datorā, un to var izmantot arī mobilajā un planšetdatorā.

Pretvīrusu aizsardzība

Lai arī ir daudz dažādu pretvīrusu kompāniju, programmatūra lielākoties darbojas vienādi. Pirmoreiz to instalējot, tiek veikta sistēmas skenēšana. Pēc skenēšanas datu bāze tiks bieži atjaunināta. Ja jūs meklējat pretvīrusu produktu, vēlaties zināt, ar ko tas atšķiras no citiem. Tā kā AVG sevi uzlūko kā tiešsaistes drošības uzņēmumu, viņi piedāvā vairākus priekšmetus kā daļu no sava parastā pakalpojuma.

Skenēšanu var iestatīt un ieplānot visam datoram vai tikai noteiktām mapēm. Tas netiks tūlīt skenēts USB diskdziņi, ja tie tiks pievienoti. Jūs varat arī īslaicīgi izslēgt vai aizkavēt sistēmas skenēšanu, ja esat aizņemts. Turklāt viņi piedāvā spēles režīmu, kas pieejams spēlētājiem.

Spēļu režīmi pēdējos gados ir kļuvuši par populāru antivīrusu daļu. Iespējojot spēles režīmu, AVG aizkavēs jebkuru plānoto skenēšanu. Spēles režīms tika izveidots, jo pretvīrusu programmatūra aizņēma resursus, kas nepieciešami videospēlēm. Daudziem tas ļāva izvēlēties starp pretvīrusu aizsardzību un spēlēm. Datori darbotos neaizsargāti, atstājot tos neaizsargātus pret uzbrukumiem.

Apmeklējiet vietniDrošības un privātuma funkcijas

Apskatīsim abu produktu funkcijas. Lielākā daļa no tām ir sadalītas piecās dažādās kategorijās (AVG AntiVirus – trīs), kā redzat viņu konsolē zemāk.

AVG Internet Security aizsargāta konsole

Dators:

 • AntiVirus – Atklāj un bloķē visu veidu draudus, ieskaitot vīrusus, ļaunprātīgu programmatūru un spiegprogrammatūru.
 • Dati droši – Kā norāda nosaukums, Data Safe jūsu ierīcē glabās un šifrēs paroles un failus. Tas tos neuzglabā mākonī. Seifa lielumu var pielāgot.

Web:

 • LinkScanner – Skenē tīmekļa saites, lai neļautu jums nokļūt kaitīgās vietnēs.
 • Tiešsaistes vairogs – Prescans faili pirms to lejupielādes pārliecinieties, vai tie ir droši.

Identitāte:

 • Identitātes aizsardzība – analizē programmatūras izturēšanos, lai noteiktu tās drošību.

E-pasts:

 • E-pasta skeneris – Pieejams tikai Internet Security versijā. Skenē jūsu e-pastu, vai tajā nav kaitīgu pielikumu.
 • Anti-spam – Saglabā lielāko daļu surogātpastu un krāpniecību no iesūtnes.

Ugunsmūris:

 • Uzlabots ugunsmūris – Pieejams tikai Internet Security versijā. Ugunsmūra aizsardzība, kurai ir daži dažādi režīmi, ieskaitot automātisko (parasto), interaktīvo (jautā par visu), bloķēt un atspējot ugunsmūra režīmu.

Ir vēl viena funkcija, kuras šajā sarakstā nav, failu smalcinātājs. Jūs redzēsit šo iespēju, saglabājot failu vai ar peles labo pogu noklikšķinot uz faila, kas jums jau ir. Tajā būs teikts “Sadriskāt ar AVG”

Instalēšana un atbalsts

Nevienu pretvīrusu nedrīkst būt grūti instalēt, taču mēs priecājamies redzēt, ka AVG ir viegli uzstādīt un sākt. Kad esat lejupielādējis vajadzīgo versiju, lūdzu, instalējiet to. Kad esat pabeidzis, programmas teknē apakšā redzēsit ikonu, kas izskatās kā AVG ikona. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet “Open AVG”. Tagad jūs redzēsit konsoles ekrānu, kā mēs jums parādījām iepriekš. Varat skenēt sistēmu vai plānot skenēšanu. Noklikšķiniet uz pogas Skenēt tūlīt, lai atvērtu zemāk esošo ekrānu. Ja jūs neiestatāt mapes, kuras vēlaties skenēt, tas skenēs visu. To var mainīt, noklikšķinot uz zobrata attēlā.

AVG skenēšanas ekrāns

Kad tas ir izdarīts, varat nospiest bultiņu, lai atgrieztos iepriekšējā ekrānā. Tur ir arī bultiņa, kas saka, lai dotos uz AVG Zen.

Addons konsole

Augšējais attēls ir Zen ekrāns. Šeit jūs varat pievienot savas mobilās ierīces un izmēģināt papildu produktus. Šie produkti ir:

 • Datora noskaņošana – labs rīks datora tīrīšanai. Tas arī atspēkos nepieciešamos procesus.
 • HMA! Pro VPN – Viens no pazīstamākajiem virtuālā privātā tīkla uzņēmumiem pasaulē. Tā ir daļa no instrumentiem, jo ​​to nopirka AVG. Izlasiet mūsu HMA pārskats lai iegūtu sīkāku informāciju.
 • Tīkla iestatīšana – Tīmekļa pārlūkošanas rīks, kas iztīrīs pārlūkošanas vēsturi, bloķēs uzmācīgus izsekotājus un daudz ko citu.

Visiem papildu produktiem ir 24 stundu izmēģinājums, tāpēc jums ir pietiekami daudz laika, lai tos pārbaudītu. Atbalstiet gudri! AVG ir dažas dažādas iespējas, kuras varat izmantot. Viņiem ir kopienas forumi, zināšanu bāze, un jūs varat piezvanīt vai tērzēt ar viņiem tiešsaistē par jebkuru ar AVG saistītu problēmu. Viņi arī piedāvā 24/7 nesaistītu atbalstu par maksu.

Antivīrusu darbība un sistēmas ietekme

Izvēloties pretvīrusu programmatūru, ir jāņem vērā dažas lietas. Dažas neatkarīgas laboratorijas savus rezultātus iedala trīs kategorijās. Tās ir aizsardzība, veiktspēja un lietojamība. Aizsardzības pasākumi plaši izplatītas ļaunprātīgas programmatūras atklāšanai. Veiktspēja (sistēmas ietekme) mēra sistēmas noslodzi, veicot normālus uzdevumus. Lietojamībā tiek apskatīts kļūdaini pozitīvo pozitīvo rezultātu skaits, ko programmatūra atrod. Visi šie skaitļi ir svarīgi, un AVG ieguva labākus rezultātus nekā vidēji nozarē. Varbūt redzēsiet, ka daži palēnināsies, ja skenēšanas laikā mēģināt atvērt vietni, taču mums nebija problēmu. Reālās pasaules testi parāda AVG Internet Security ar tikai .1% kompromitēto likmi. Tas ir lielisks rezultāts.

Apmeklējiet vietniMūsu testi

Mums patīk rūpīgi pārbaudīt produktus, par kuriem mēs rakstām. Tādā veidā mēs varam jums sniegt vislabāko informāciju. Ir vairāki pretvīrusu programmatūras testēšanas veidi. Dažas opcijas pārbaudīs ielādi, bet citas nodrošinās viltotus vīrusa testa failus. Eicar.org ir vairākas pārbaudes, kuras varat izmantot bez maksas. Kad mēs nokārtojām pirmo pārbaudi, mēs nekavējoties saņēmām šo ziņojumu.

AVG atrada draudus

Mēs veicām vēl vienu pārbaudi, izveidojot viltotu vīrusa virkni un saglabājot to. Mēs priecājāmies redzēt, tiklīdz tas tika saglabāts, AVG to paņēma kā atklāšanu. Tas mums deva iespēju failu noņemt vai karantīnā. Viena iezīme, kas mums patīk, ir spēja redzēt, kādi faili izraisīja problēmu.

Saskarne

Lai atvērtu aktīvās skenēšanas saskarni, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas AVG, kas atrodas teknē. Tas izskatās ļoti tāds pats kā ikona, kuru mēs parādām iepriekš. Iet uz priekšu un noklikšķiniet uz atvērtās AVG. Iespējams, redzēsit pēdējās skenēšanas rezultātus. Varat noklikšķināt uz pogas labot tūlīt vai uz katra lodziņa.

AVG interneta drošība nav aizsargāta

Lai arī dažas saskarnes ir sarežģītākas, AVG ir ļoti vienkārša. Tas padara to par lielisku izvēli vidusmēra lietotājam. Tam ir visas funkcijas, kuras mums patīk redzēt antivīrusu programmās.

AVG AntiVirus Android

AVG Android versiju sauc par AntiVirus PRO Android Security. Šī ir līdzīga programma personālajai personālajai versijai. Sāksim ar to, kā jums to lejupielādēt un instalēt. Dodieties uz Google Play veikalu un ierakstiet AVG. Atrodot to, noklikšķiniet uz pogas Instalēt. Tālāk poga, kas saka Atvērt.

Instalējiet AVG android

Tagad, kad tas ir instalēts, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz Turpināt. Nākamajā ekrānā varat skenēt ierīci draudiem, kā redzat zemāk. Varat arī pārbaudīt privātuma, veiktspējas un pretzagšanas iespējas.

AVG AntiVirus Android

Šīs lejupielādes ir lieliskas, lai pārliecinātos, ka tālrunis vai mobilā ierīce netiek apdraudēta. Ja draudu nav, pēdējā ekrānā tiks parādīta zaļa skenēšanas poga, norādot, ka draudu nav. To pašu varat gaidīt arī no iOS lietotnes.

Noslēguma domas

Noslēgumā mēs atklājām, ka AVG Internet Security ir pārdomāts produkts. Mūsu secinājumus apstiprina neatkarīgo laboratorijas rezultāti. Par failiem, kurus mēs izveidojām un lejupielādējām, tika parūpēties nekavējoties. Arī AVG Internet Security labi darbojās mūsu testos. AVG viss ir labi marķēts un ļoti ērti lietojams. Mums patīk papildu rīki, kurus var pievienot, un tas, ka tie piedāvā viņiem īsu izmēģinājumu. Mēs iesakām AVG Internet Security Unlimited un AVG Ultimate, jo tie darbojas ļoti augstā līmenī. Jūs nevēlaties palaist garām šīs iespējas. Neaizmirstiet izmantot mūsu AVG kuponu ietaupiet 20% no atlaides nu risinājums.

Apmeklējiet vietni

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me