Avira Antivirus Pro 2016 apskats

Avira logotipsAvira ir ģimenes īpašumā esoša, daudznacionāla vācu programmatūras kompānija, kas tika dibināta 1986. gadā. Pirmo pretvīrusu programmatūras versiju viņi izlaida 1988. gadā. Kopš tā laika ir veikti daudzi uzlabojumi. Avira šobrīd piedāvā trīs dažādas viņu programmatūras versijas. Tie ir Avira Antivirus Pro, Internet Security Suite un Total Security Suite.


Protams, tas, kuru izvēlaties, ir atkarīgs no jūsu mērķiem. Šajā pārskatā mēs salīdzināsim dažādas versijas un cenas. Jūsu izvēlētā opcija ir atkarīga no jūsu vajadzībām. Cenas šeit ir parādītas visām trim versijām. Visas parādītās iespējas ļaus jums vienu gadu aizsargāt trīs datorus.

Cenu noteikšana uzņēmumam AviraKā redzat attēlā iepriekš, Antivirus Pro cena ir 44,99 USD. Visas versijas nodrošina Avira reāllaika pretvīrusu aizsardzību, pilnīgu tiešsaistes aizsardzību, datu un identitātes aizsardzību, drošu mājas tīkla aizsardzību un funkciju, kuru viņi sauc par pašaizsardzību. Interneta drošības komplekts ir USD 57,99. Tas piedāvā vairākus ātruma un iestatīšanas rīkus. Galaprodukts ir Total Security Suite par 109,99 USD. Papildu funkcija, ko Avira piedāvā kopējai drošības paketei, ir VPN. Mēs apskatīsim iespējas un izskaidrosim tās.

Vai jums ir vairāk nekā trīs datori vai vēlaties vairāk nekā vienu gadu? Avira saprot, un viņam ir līdz trīs gadu plāni ar līdz piecām ierīcēm. Zemāk esošajā tabulā mēs parādām Internet Security Suite likmes. Citu produktu papildu cenas var atrast viņu vietnē.

3 personālie datori5
1 gads57,99 USD122,99 USD
2 gads87,99 USD184,99 USD
3 gads116,99 USD246,99 USD

Mēs apskatīsim dažādas funkcijas, lai palīdzētu jums drīzumā izdarīt labāko izvēli. Šīs pārskatīšanas nolūkos mēs izmantosim Windows 10. Avira atbalsta arī vecākas Windows versijas. To pašu licenci var izmantot operētājsistēmai Mac, bet Avira operētājsistēmai Android ir papildu maksa. IOS nav augstākās klases Avira versijas.

Pretvīrusu aizsardzība

Parasti pretvīrusu programmas darbojas vienādi. Kad programmatūra būs instalēta, tiks veikta sākotnējā skenēšana. Tas ātri jums pateiks, vai jūsu datorā ir kādi draudi. Mēs iesakām veikt pilnu skenēšanu, jo dažreiz vīrusu programmas ne vienmēr uzreiz atklāj draudus. Paturiet prātā, ka jums būs jāpieprasa Avira pārbaudīt visus ārējos diskus, ja tos pievienosit. Citādi tos automātiski neskenēs. Skenēšanu var automātiski ieplānot, un jūs to varat veikt tik bieži, cik vēlaties.

Visas trīs Avira versijas piedāvā spēļu režīmu. Tas dod iespēju aizkavēt skenēšanu, tāpēc jūsu resursi netiks izmantoti, ja kaut kas atrodas pa vidu. Neviens spēlētājs nevēlas, lai viņu palēnina spēles laikā. Atļaujot kavēšanos, spēlētājiem nav jāizvēlas starp aizsardzību un sniegumu.

Avira pogaDrošības un privātuma funkcijas

Bieži vien tas, kas antivīrusu programmu atšķir no citas, ir to piedāvātās funkcijas. Visi Avira produkti piedāvā savu drošību. Atkarībā no tā, ko meklējat, varat izvēlēties arī citas iespējas. Kā jau minējām, mēs par savu piemēru izmantosim Internet Security Suite.

Galvenā Avira konsole

Apskatīsim Avira Antivirus iespējas.

 • Reālā laika aizsardzība – Iekļauts visās versijās, aizsargā pret visiem vīrusu un ļaunprātīgas programmatūras draudiem.
 • Kopējā tiešsaistes drošība – Aizsardzība pret pikšķerēšanas uzbrukumiem, inficētām vietnēm un e-pasta uzbrukumiem.
 • Datu un identitātes aizsardzība – Šī funkcija nodrošinās jūsu tiešsaistes bankas un iepirkšanās datus.
 • Drošs mājas tīkls – Analizē un nodrošina jūsu mājas tīklu.
 • Viedās tehnoloģijas – Nodrošina vīrusu labošanas rīkus, AI un pašaizsardzību (rīks, kas neļauj ļaunprogrammatūrai atspējot pretvīrusu programmatūru.

Šie papildu datoru pielāgošanas rīki ir iekļauti Internet Security Suite.

 • Ātrāks dators – Šis rīks pārvaldīs jūsu darbību un samazinās nokavējuma laiku.
 • Maksimālais sniegums – Optimizē un dziļi attīra datoru.
 • Papildu telpa un atmiņa – Atbrīvo dzīvo atmiņu un noņem nevēlamos failus
 • Datu privātums – Notīra un sasmalcina jūsu pārlūkprogrammas datus.
 • Ilgāks akumulatora darbības laiks – Tiek atspējoti nevajadzīgi enerģijas taupīšanas pakalpojumi. Šī ir lieliska klēpjdatoru funkcija.

Augstākais piedāvātais līmenis ir Total Security Suite. Tas ietver visas funkcijas, kuras mēs tikko pieminējām, kā arī VPN pakalpojumu. Mēs lejupielādējām bezmaksas VPN versiju, lai to pārbaudītu, taču ātruma rezultāti nebija labi. Jūs saņemat tikai 500 MB mēnesī, ja izmantojat bezmaksas versiju, taču neierobežoti dati ar Total Security Suite. Varbūt ātrums ir labāks arī ar neierobežoto versiju. Ja bezmaksas versija raksturo viņu apmaksātu VPN pakalpojumu, ir labāki risinājumi. Daudzi VPN ir lētāki un tajās ir vairāk vietu, kur pieslēgties. Tas nozīmē, ka mums patīk, ka Avira ir pieejami rīki, lai jūsu dators darbotos labi.

Instalēšana un atbalsts

Pretvīrusu programmatūrai jābūt viegli instalējamai. Kad esat izvēlējies vēlamo versiju, noklikšķiniet uz pogas Akceptēt un instalēt. Pēc tā instalēšanas uz darbvirsmas redzēsit Avira lietussargu. Jūs atradīsit arī ikonu savā teknē. Noklikšķinot uz paplātes ikonas, jūs redzēsit attēlu zemāk. Pēc tam jūs varat noklikšķināt uz Antivirus Pro skenēšanas konsoles, sistēmas paātrināšanas un Phantom VPN. Turklāt jūs varat instalēt pārlūka Safety, Scout Browser un SafeSearch Plus.

ziņojums Avira konsolei

Antivirus Pro konsolē skenējat, lai pārliecinātos, vai jūsu sistēmā nav vīrusu.

Skenēšanas pults Avira

Kā redzat, skenēšanai ir daudz iespēju. Ja saņemat Internet Security Suite vai Total Security Suite, rīki nav iebūvēti galvenajā konsolē. Tā vietā uz darbvirsmas parādās papildu ikonas, jo tās ir atsevišķas lietotnes.

No atbalsta puses viņi piedāvā zināšanu bāzi, e-pastu un atbalstu pa tālruni.

Sistēmas ietekme un antivīrusu veiktspēja

Divi faktori, kas parasti ir svarīgi, meklējot pretvīrusu programmatūru, ir ietekme un veiktspēja. Sistēmas ietekme ir AV programmatūras izraisītās nobīdes summa jūsu datorā. Avira veic labu darbu, pārliecinoties, ka viņu programmatūra darbojas nevainojami. Saskaņā ar neatkarīgās testēšanas laboratorijas av-Test datiem Avira veiktspējas rādītājs bija 100%. Tiešajos testos programmatūra darbojās labāk nekā vidēji nozarē.

Lai arī ātrums ir faktors, jūs vēlaties arī pretvīrusu programmu, kas jūs arī pasargās. Reālās pasaules testos laboratorija, kuru mēs iepriekš minējām, atklāja, ka Avira vidēji bloķēja 98% draudu. Tas ir labāk nekā vidēji 97% nozares. Viņi arī neatrada viltus pozitīvus rezultātus (programmatūra, kas kļūdaini tiek apzīmēta kā vīruss), salīdzinot ar vidējo rādītāju, kas ir trīs. Tie ir labi pretvīrusu programmas rezultāti.

Avira pogaMūsu testi

Pārskatot pretvīrusu programmatūru, mēs arī vēlamies paši veikt testus. Ir vairāki dažādi veidi, kā to izdarīt. Varat pārbaudīt ātruma vai vīrusa jutīgumu. Dažās vietnēs ir bezmaksas rīki, lai pārbaudītu pretvīrusu. Mēģinot lejupielādēt viltotus vīrusa failus, mēs saņēmām interaktīvu ziņojumu, kurā teikts, ka pastāv problēma. Šajā attēlā jūs varat izlemt, kā vēlaties novērst draudus.

Avira draudu noteikšanas ekrāns

Vēl viens tests, kas mums patīk darīt, ir izveidot viltotu vīrusa dokumentu un saglabāt to datorā. Kad mēs veicām šo pārbaudi, izmantojot Avira, no faila saglabāšanas brīža līdz tā noteikšanai bija aptuveni 10 sekunžu kavēšanās. Tas ir saprātīgs laika sprīdis. Dažas AV programmas failu atradīs tūlīt, bet citi to neatradīs, kamēr skenēšana nebūs pabeigta. Šeit redzat uznirstošo viltus vīrusu, kuru saņēmām.

Viltus vīrusa uznirstošais logs Avira

Ir viena lieta, ko mēs atklājām, veicot savus testus. Mēs USB diskā ievietojām viltotu vīrusa failu un pievienojam to personālajam datoram. Acīmredzot tie netiek automātiski skenēti pret vīrusiem. Pēc tam mēs veicām ātru skenēšanu, izmantojot noklusējuma iestatījumus, un fails netika atklāts. Ja vēlaties pārbaudīt ārēja diskdziņa drošību, jums būs jāiedziļinās skenēšanas opcijās un jāveic pielāgota diskdziņa skenēšana. Lai gan jūs varētu veikt pilnu sistēmas skenēšanu, tas var aizņemt stundu vai vairāk, atkarībā no jūsu failiem. Protams, ja saņemat pretvīrusu brīdinājumu, kas parāda viltus pozitīvu rezultātu, vienkārši noklikšķiniet uz lodziņa, kurā ir sīka informācija, un informējiet programmatūru.

Avira Antivirus Security for Android

Avira Antivirus ļauj jums savienot ierīces ar primāro kontu zādzību novēršanai. Tomēr, pat ja jums ir vairāku ierīču atbalsts, premium versija ir papildu USD 11,99 gadā. Mēs to apskatīsim, kā to instalēt. Sākumā dodieties uz Google Play veikalu un meklējiet Avira Antivirus Security. Pēc tam piesitiet instalēšanas pogai un pēc tam – atvēršanas pogai, kad tā ir pabeigta.

Avira instalēšanas ekrāni

Zemāk redzamajā ekrānā jums ir iespēja apmeklēt ekskursiju. Savam mērķim mēs šo ekrānu izlaidīsim un vēlāk reģistrēsimies. No šejienes jūs varat ieslēgt pretzagšanas funkciju. Tas ļaus jums manuāli izsekot ierīcei. Ja jums kādreiz ir nozagts tālrunis, tas var būt noderīgs rīks. Ir arī labi, ja jums ir bērni un vēlaties zināt, vai viņi atrodas tur, kur viņi saka. Pieskaroties antivīrusa ikonai, jūs redzēsit tādu ekrānu kā jūs redzat labajā pusē. Tagad jūs varat skenēt ierīci, lai pārliecinātos, ka tajā nav vīrusu. Ja izvēlaties pieteikties, varat izbaudīt visas mobilās versijas iespējas.

Apmeklējiet Avira mobilo tālruni

Papildu funkcijas, kuras var izmantot no vidējā ekrāna, ir Avira SafeSearch, App Lock, Melnais saraksts (nevēlamiem zvaniem), Privacy Advisor (lai atrastu, kuras lietotnes var ietekmēt jūsu privātumu), Avira Optimizer, Identity Safeguard un Drošā pārlūkošana (Pro versija tikai). Avira Antivirus iOS versija ir līdzīga.

Noslēguma domas

Mēs atklājām, ka Avira Antivirus Pro ir labs produkts visapkārt. Mūsu testi parādīja ātru reakciju uz vīrusiem, un šos rezultātus pamatoja ar neatkarīgiem laboratorijas rezultātiem. Avira Antivirus Pro nav resursietilpīgs, tāpēc pat vecākiem datoriem jābūt izmantojamiem skenēšanas laikā. Skenēšanas laikā mums nebija problēmu ar datora ātrumu. Pārliecinieties, ka skenējat visus pievienotos ārējos diskus, jo tie netiks automātiski skenēti. Aizsargājiet trīs datorus ar vienu licenci.

Avira poga

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map