Betternet pārskats

Sāksim Betternet pārskatu ar novērojumu, ka tie nodrošina bezmaksas neierobežotu VPN pakalpojumu. Lietojot viņu pakalpojumus, jūs varat sagaidīt ievērojamus interneta ātruma zaudējumus. Viņi piedāvā savu bezmaksas pakalpojumu ar tā saukto “revakcinācijas” pārdošanas modeli. Tas nozīmē, ka jūs varat izmantot viņu pakalpojumus vienā ierīcē, saprotot, ka viņi jums ieteiks lietotnes. Ja jūs pērkat kādu no šīm lietotnēm, izmantojot viņu lietotni, viņi nopelna naudu no šīs pārdošanas. Betternet arī nopelna naudu no dažiem videoklipiem, kas jums ir jāskatās, vienlaikus izmantojot arī viņu lietotni.


Betternet pārskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

Papildus bezmaksas VPN pakalpojumam, ko nodrošina Betternet, viņi piedāvā arī Premium VPN. Pašlaik (2016. gada 3.-10.) Tas ir pieejams tikai viņu Android lietotnei, taču tiek minēts, ka viņi aktīvi strādā, lai premium pakalpojumu paplašinātu arī iOS un Windows. Tātad, ko piedāvā viņu premium pakalpojums salīdzinājumā ar bezmaksas VPN pakalpojumu?

 • Augstākās kvalitātes lietotāji vienā kontā var savienot līdz piecām vienlaicīgām ierīcēm.
 • Augstākās kvalitātes lietotāji varēs izveidot savienojumu ar atvēlētajiem serveriem, kas ir pieejami tikai tiem, kuriem ir mazāka trafika un lielāks ātrums.
 • Augstākās kvalitātes lietotāji vairs netiek pakļauti tā saucamajiem lietotņu ieteikumiem (reklāmām), kurus iztur bezmaksas dalībnieki.
 • Augstākās kvalitātes lietotāji var izvēlēties no astoņām dažādām serveru atrašanās vietām: Amerikas Savienotās Valstis, Apvienotā Karaliste, Kanāda, Nīderlande, Francija, Vācija, Japāna un Singapūra.
 • Premium klases lietotāji saņems prioritāru tehnisko atbalstu

Īsāk sakot, premium līmeņa abonentiem tiek apsolīta politika bez reklāmām, labāk funkcionējošs VPN savienojums, iespēja izvēlēties sava servera atrašanās vietu, iespēja pakalpojumu izmantot vienlaikus piecās dažādās ierīcēs un prioritārs tehniskais atbalsts..

Betternet piedāvā izcilu pakalpojumu divos dažādos plānos, kuru pamatā ir termiņa garums. Viņiem ir mēneša plāns USD 4,99 un gada plāns USD 29,99. Tāpat kā vairums VPN pakalpojumu sniedzēju, viņi atlaides ilgāka termiņa plānam. Tas nozīmē, ka, ja jūs reģistrējaties viņu premium līmeņa pakalpojumam uz gadu, jūs to varat saņemt, sākot no USD 2,50 mēnesī. Tas ir tāpat kā bez maksas saņemt sešus mēnešus ilgāku pakalpojumu. Pašlaik vienīgais veids, kā reģistrēties Betternet piemaksu plānā, ir Android mobilā lietotne. Betternet pieņem maksājumus tikai caur Google Play veikalu un Apple Store, tādējādi viņi uz saviem serveriem neuzglabā nekādu kredītkarti vai saistītu informāciju..

Bezmaksas izmēģinājuma periods

Betternet vēlas, lai jūs pats izmēģinātu viņu premium pakalpojumu, lai jūs varētu salīdzināt to ar viņu bezmaksas pakalpojumu. Viņi piedāvā abonēšanas cenas atmaksu 30 dienu laikā, ja jūs nolemjat, ka viņu premium pakalpojums nav piemērots jūsu mērķim. Viņu atmaksas politikā ir liels ierobežojums, un tas ir, ka jūs šajā laika posmā nevarat izmantot vairāk par 50 MB. Mēs domājam, ka tas ir nereāli 30 dienu laikā, kad tiek pārbaudīts pakalpojums, jo, iespējams, vairums cilvēku to pārsniegs pirmajā lietošanas reizē. Mēs uzskatām, ka tas kavē 30 dienu atmaksas politiku, un mēs domājam, ka Betternet apkalpei vajadzētu pārskatīt šo ierobežojumu.

Betternet bezmaksas VPN modelis

Kā mēs minēts iepriekš, bezmaksas VPN Betternet modelis darbojas, padarot jūs par uzņēmuma atbalstītāju. Viņi to dara dažos dažādos veidos. Pirmkārt, lai instalētu viņu lietotni, jums jāatspējo atļaujas maksājumiem lietotnē. Pēc tam jūs piekrītat ļaut viņiem ieteikt programmatūras lietotnes. Ja instalējat kādu no šīm lietotnēm, viņi nopelna naudu. Parasti lietotne lūgs jums apskatīt videoklipu, kad to palaidīsit. Pirmais attēls zemāk parāda klienta ekrānu, kas šajā gadījumā jūs sveicina. Otrie divi attēli ir pāris videoklipi, kas nāca klajā divos dažādos laikos. Kā redzat, tie aptver visu, sākot no IT drošības video līdz apakšveļas video. Šīm reizēm seko ieteiktās bezmaksas lietotnes.

Betternet video piemēri

Citreiz jums tiks piedāvāti dažādi ziņojumi lodziņā zem savienojuma pogas bezmaksas programmatūras lietotnē. Pirmajā attēlā virs šī jautā: “Vai man vajadzētu skatīties videoklipu?” Citas ziņas, kuras jūs varētu redzēt, seko. Pirmajā zemāk redzamajā attēlā ir redzams ziņojums, kuru redzat lielāko daļu laika “Saņemt bezmaksas lietotni”. Pieskaroties tam, parādīsies divas vai trīs programmatūras lietotnes, kuras Betternet iesaka instalēt.

Betternet ziņojumi

Augšējā attēla augšdaļā atkal ir redzams video un pieslēguma ekrāns. Attēlā pa labi redzams ekrāns, kas tiek parādīts, noklikšķinot uz “Vai man vajadzētu skatīties video? centra attēlā. Reklāmu atbalstītais modelis ir ticis darīts jau iepriekš, bet šķiet, ka Betternet grupa to kaut kā ir padarījusi jaunu. Viņi to ir apvienojuši ar lietotņu instalēšanu un ir izdarījuši kaut ko tādu, par kuru, mūsuprāt, nebija iespējams, izmantojot šādu modeli. Padarīja to salīdzinoši neuzkrītoši. Viņi to ir paveikuši, laika ziņā ziņojumus un reklāmas saskaņojot ar lietotnes palaišanu un laiku, kad savienojat vai atkārtoti izveidojat savienojumu..

Mums ir vienas bažas, ka Betternet reklamēšanai izmanto trešās puses. Šīs trešās puses var izmantot tehnoloģijas, lai piekļūtu dažiem datiem, tostarp, bet ne tikai, sīkfailiem, lai novērtētu viņu reklāmas efektivitāti. Speciāli Betternet noraida šos rīkus, jo tie attiecas uz viņu pašu privātuma politiku, ti, tas, kā šīs trešās puses izmanto iegūto informāciju, ir atkarīgs no viņu pašu privātuma politikas. Tāpēc ņemiet vērā, ka, izmantojot viņu bezmaksas VPN pakalpojumu, jūs izseko viņu reklāmas partneri.

Privātums un drošība

Betternet atrodas Kanādā. Viņiem ir stingri, Nav žurnāla Privātuma politika. Viņi neveic nekādu savienojumu vai lietojuma datu reģistrāciju no saviem VPN lietotājiem. Viņi glabā tikai to informāciju, kas nepieciešama viņu pakalpojuma sniegšanai, un tā nekad netiek dalīta ar trešajām personām. Viņu privātuma politikā ir paskaidrots, kā visi dati tiek apstrādāti, kā parādīts zemāk:

Betternet neapkopo, nereģistrē, neuzglabā un nedalās ar identificējamu Lietotāju personisko informāciju. Betternet var apkopot savienojuma laiku ar mūsu pakalpojumu un kopējo pārsūtīto datu daudzumu dienā. Betternet to saglabā, lai varētu sniegt vislabāko iespējamo tīkla pieredzi.

Tajā pašā laikā viņi saka, ka sadarbojas ar partneriem un trešajām pusēm, lai sniegtu ieteikumus lietotnēm, kuras jums jāinstalē, taču tajā pašā laikā viņi neuzņemas atbildību par to, ko šīs trešās puses dara ar datiem, ko viņi savāc par jums..

Izmantojot Betternet, jūs atzīstat un piekrītat, ka Betternet var parādīt sludinājumu lietotnē, kā atsevišķu tīmekļa lapu jūsu pārlūkprogrammā vai jebkurā citā veidā, ko Betternet uzskata par piemērotu. Betternet var izmantot trešo personu reklāmas pakalpojumus ar saviem noteikumiem. Izmantojot Betternet, jūs arī piekrītat trešo personu pakalpojumu noteikumiem un noteikumiem un atzīstat, ka Betternet neuzņemas nekādu atbildību un atbildību par viņu vārdā parādīto saturu..

Tas izklausās neskaidri kā klientu piesardzība. Tāpēc esiet piesardzīgs.

Pēc dažiem pētījumiem mēs atklājām, ka Betternet pakalpojums izmanto OpenVPN ar AES256 šifrēšanu un 128 bitu AES-CBC IPSec. Mēs mēģinājām uzzināt vairāk informācijas par Betternet VPN tīkla lielumu, taču neveiksmīgi. Cerams, ka nākotnē Betternet komanda vairāk izmantos šo informāciju.

Praktiska pārbaude

Mēs pabeidzam mūsu Betternet pārskatu, nedaudz izmēģinot viņu Windows klienta programmatūru un Android lietotni. Mēs gribētu sākt ar to, ka bezmaksas Betternet pakalpojums ievērojami samazināja mūsu ISP savienojuma ātrumu, nekā mēs būtu gribējuši, kā to dara daudzi no bezmaksas pakalpojumiem. Viņiem ir programmatūras klienti operētājsistēmai Windows, iOS, Android un pārlūkprogrammu Chrome un Foxfire paplašinājumi. Pašlaik premium kontam var piekļūt, tikai izmantojot Android lietotni.

Savienojuma izveide no Windows

Windows klienta lejupielādi bezmaksas VPN pakalpojumam Betternet varat iegūt, noklikšķinot uz lejupielādes viņu vietnes izvēlnē. Kad esat pabeidzis šo lejupielādi, palaidiet BetternetforWindows iestatīšanas lietotni, lai sāktu Windows klienta instalēšanu datorā. Ņemiet vērā: pirms faktiskās klienta instalēšanas sākšanas iestatīšanai var būt nepieciešams instalēt Windows.NET ietvara versiju datorā. Tas notika mūsu gadījumā. Zemāk redzamajā attēlā redzams Betternet for Windows instalēšanas vedņa pirmais un pēdējais ekrāns. Noklikšķinot uz nākamā pirmajā attēlā, tiek sākts instalēšanas process, un otrajā noklikšķinot uz Pabeigt, instalēšana tiek pabeigta un pirmo reizi tiek palaists klients..

Betternet Windows instalēšana

Klienta saskarne ir ļoti vienkārša, un lietotājam nav daudz izvēles, tāpēc to vajadzētu būt ļoti viegli izmantojamam ikvienam neatkarīgi no jūsu tehniskajām zināšanām. Pirmais attēls, kas redzams zemāk, ir tas, ko jūs redzēsit, kad klients ielādēsies neatvienots. Ievērojiet, ka seja ir aizmigusi, un to ieskauj pelēks aplis. Atkarībā no tā, kur atrodaties, iespējams, redzēsit citu valsti, kas nav Amerikas Savienotās Valstis. Pēc noklusējuma Betternet pakalpojums jūs savienos ar vistuvāko serveri ar vismazāko lietotāju skaitu, tādējādi nodrošinot jums serveri, kas, viņuprāt, nodrošina vislabāko veiktspēju.

Betternet Windows klients

Lai izveidotu savienojumu ar pakalpojumu pēc klienta palaišanas, galvenajā ekrānā vienkārši noklikšķiniet uz savienojuma pogas. Otrais attēls zemāk parāda galvenā ekrāna izskatu pēc savienojuma pabeigšanas. Ievērojiet, ka seja ir nomodā, un vairogu ieskauj zilā aplī. Otra lieta, kas jāņem vērā, ir ziņojumu lodziņš zem attēlu savienošanas vai atvienošanas pogām. Šeit jums tiek piedāvātas skatīties lietotnes un videoklipus, kā arī patīk vai tviterī tiek runāts par Betternet pakalpojumu un to, kā viņi nopelna naudu no jums kā viņu “pastiprinātāju”..

Betternet Windows izvēlne

Vienīgā lietotāja izvēle ir izvēlne pirmā attēla augšējā kreisajā stūrī, virs kura tiks atvērts ekrāns, kāds parādīts augšējā labajā pusē. Šī ir iestatījumu lapa. Vienīgā iespēja šajā ekrānā ir automātiska atkārtota savienojuma izveidošana, ja savienojums pārtrūkst. Citas pogas šajā lapā:

 • Sazinies ar mums – atveriet atbalsta biļeti
 • BUJ – atveriet FAQ savā vietnē
 • Privātuma politika – ļaujiet jums izpētīt Betternet privātuma lapu viņu vietnē
 • Kā darbojas Betternet? – parādīt Betternet modeli savā vietnē

Kā redzat, Windows klients ir ļoti vienkāršs, taču tas darbu veic.

Savienojuma izveide no Android

Vienīgais veids, kā šobrīd reģistrēties viņu abonenta VPN pakalpojumam, ir vispirms Android lietotnes instalēšana no Google Play veikala. Kad esat instalējis šo lietotni savā ierīcē, jūs redzēsit attēlu, kas redzams zemāk pa kreisi. Nospiežot savienojumu, rezultāts tiek parādīts vidējā ekrānā. Visbeidzot, labajā pusē esošais ekrāns parāda Android lietotni, kad tā ir pilnībā savienota. Jūs redzēsit, ka tas ir ļoti līdzīgs Windows klientam.

Betternet Android savienojums

Izvēloties izvēlnes ikonu (trīs horizontālas joslas) no ekrānuzņēmuma, kas parādīts augšējā kreisajā stūrī, tiks atvērts iestatījumu ekrāns, kāds parādīts kreisajā attēlā zemāk. Šajā ekrānā var skaidri redzēt zaļo pogu “piemaksa”. Šī ir poga, kurai pieskaraties, lai redzētu ekrānu, kas redzams zemāk zem tā, kurā vajadzētu parādīt cenu plānus un ļaut jums iegādāties vēlamo.

Betternet jaunināšana

Mūsu gadījumā tam bija problēmas, un plāni neizdevās. Ja tas būtu ielādēts pareizi, mēs būtu varējuši abonēt viņu premium pakalpojumu. Pēdējais ekrāns ir tas, kuru jūs redzētu, ja esat premium līmeņa dalībnieks un iepriekš iestatījumu ekrānā izvēlējāties “Es jau esmu premium” (pirmais attēls). Ievērojiet, ka viss, kas jums nepieciešams, lai reģistrētos viņu premium pakalpojumam, ir derīga e-pasta adrese. Kad esat abonējis premium pakalpojumu, jūs varēsit izvēlēties valsti, kurai vēlaties izveidot savienojumu, noklikšķinot uz atrašanās vietām, kā parādīts pirmajā attēlā zemāk. Tas parādīs valstis, kurām varat izveidot savienojumu, izmantojot Betternet premium VPN.

Betternet servera atrašanās vietas

Iepriekš parādītajā vidējā un pēdējā ekrānā ir redzamas pašreizējās viņu pakalpojuma piedāvātās vietas. Noklikšķinot uz dzeltenās “go premium”, jums atgādina, ka, lai izvēlētos savu atrašanās vietu, jums jābūt premium abonentam.

Betternet ātruma tests

Betternet nebija viens no ātrākajiem VPN pakalpojumiem, ko esam pārbaudījuši savos ātruma testos, kā tas ir daudzos gadījumos bezmaksas VPN pakalpojumi. Interneta savienojuma ātrums samazinājās par gandrīz 78%, kad tika izveidots savienojums ar viņu serveriem Atlanta, GA.

Betternet ātruma tests

Sagaidāms neliels savienojuma ātruma zaudējums, jo šifrētais savienojums piedāvā papildu drošību. Tomēr 78% ir ievērojams samazinājums, un, ja jums jāsāk ar nelielu ISP ātrumu, tas var padarīt jūsu interneta savienojuma ātrumu gandrīz neizmantojamu. Jāatzīmē, ka viņi saka, ka viņu maksas pakalpojums ir paredzēts īpašos serveros un ievērojami ātrāk nekā bezmaksas pakalpojums. Tā kā ISP ātrumi ir pretrunīgi, jūsu veiktspēja var atšķirties, tāpēc noteikti pārbaudiet to pats. Lai gan nav politikas attiecībā uz P2P trafiku, mēs to neiesakām lēnā savienojuma ātruma dēļ, izmantojot viņu VPN pakalpojumu.

Betternet apskats: secinājums

Betternet ir jauns privātuma telpā, un šķiet, ka tas izdzēš dažas kļūdas jaunajā pakalpojumā. Viņu bezmaksas pakalpojums, šķiet, darbojas, bet ir lēns. Jūs nevēlētos to izmantot, ja visu laiku izmantojat VPN, taču tas ir piemērots tiem, kuri VPN pakalpojumu izmanto tikai reizēm. Šifrēšana, ko izmanto viņu pakalpojums, nav labākā, bet AES – 128 bitiem jābūt pietiekami drošiem lielākajai daļai lietojumu.

Kas mums patīk viņu pakalpojumā

 • Tas piedāvā bezmaksas neierobežotu izmantošanu
 • Neuzkrītoša “pastiprināšanas” ieviešana gan pārskatot videoklipus, gan instalējamās lietotnes
 • Viegli lietojams interfeiss Android lietotājiem
 • Ātra klientu reakcija (dažu stundu laikā)

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Sīkāka informācija par viņu pakalpojumiem un tīklu vietnē
 • Skaidrojums par trešo personu informācijas izmantošanu
 • Augstākās kvalitātes pakalpojums citām platformām: iOS, Windows, kā arī pārlūkprogrammām, kuras tās atbalsta.
 • Mac OS X atbalsts
 • Cenu noteikšana viņu premium pakalpojumam viņu vietnē

Betternet bezmaksas VPN pakalpojums darbojas lēni. Zaudējumi savienojuma ātrumam caur viņu tīklu parasti bija 75% –85%. Atkarībā no sākotnējā ISP tas var palēnināt jūsu internetu līdz tādam līmenim, ka tas kļūst gandrīz nelietojams. Izmantojot bezmaksas VPN, jūs nevarat kontrolēt savienojuma izveidošanas vietu, kas ierobežo viņu bezmaksas pakalpojuma lietderību straumēta satura vai failu apmaiņas atbloķēšanai. Apmaksāts abonēšanas VPN palīdzēs jums to izdarīt labāk, ja jūsu mērķis ir vienā no astoņām valstīm, kurās ir serveri. Ja jūs vienkārši vēlaties nodrošināt savu informāciju WI-Fi karstajos punktos un būt anonīmāks ikdienas pārlūkošanā internetā, tad Betternet pakalpojums varētu būt laba izvēle jums. Atcerieties, ka tie piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, ja vien jūs izmantojat mazāk nekā 50 MB joslas platuma. Pārliecinieties par viņu pakalpojumu ātrumu un pārliecinieties, vai esat apmierināts ar to.

Apmeklējiet Betternet

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map