BolehVPN pārskats

Sāksim šo pārskatu ar ieskatu uzņēmuma BolehVPN vēsturē. BolehVPN ir Malaizijas VPN pakalpojums, kas tika uzsākts 2007. gadā kā līdzeklis, lai apietu vietēju ISP bloķēšanu un satura samazināšanu. Neskatoties uz to, ka tie ir mazāki nekā daži pakalpojumu sniedzēji, viņi ir kļuvuši par nozīmīgu spēlētāju Āzijas VPN tirgū, pateicoties viņu ticībai bezmaksas internetam, pilnīgai uzticībai anonimitātei un personalizētai klientu apkalpošanai. Šī pārliecība ir novedusi pie viņu politikas nepierakstīties un P2P atklāta atbalsta. Turklāt šī pārliecība ir veicinājusi arī viņu privātumu uzlabojošo un cenzūru mazinošo tehnoloģiju attīstību, kas ir novedusi pie to pamanāmības starptautiskajā VPN tirgū.


BolehVPN pārskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

Kā redzams šajā pārskatā, BolehVPN vienkāršo cenu noteikšanu, piedāvājot savu VPN kā vienu plānu. Kad jūs reģistrējaties uz apmaksātu plānu, abonementā ietilpst piekļuve visiem viņu serveriem, dažādiem pakalpojumiem vai protokoliem un neierobežota piekļuve viņu tīklam. Tas nozīmē, ka joslas platuma izmantošana nav ierobežota. Turklāt BolehVPN dalībniekiem nodrošina divus vienlaicīgus pieteikšanās gadījumus un papildu L2TP pieteikšanos ar vienu apmaksātu kontu. Tas nodrošina aizsardzību mājās, vienlaikus dodot tādu pašu aizsardzību arī ceļojot.

BolehVPN cenu noteikšana

Viņi piedāvā 7 dienu izmēģinājuma kontu par USD 3,70, ko vislabāk izmantot, lai izmēģinātu pakalpojumu un pārbaudītu, vai tas atbilst jūsu vajadzībām. Viņu pamata 30 dienu plāns tiek pārdots par USD 9,99 ar atlaidēm, kas tiek piedāvātas lielapjoma pirkumiem. Tas nozīmē, ka jūs varat saņemt 60 dienu plānu par 16,99 USD, 180 dienu plānu par 44,99 un 365 dienu plānu par 79,99 USD. Izbaudiet BolehVPN vienkārši Mēnesī 6,50 USD kas ir kā iegūt četrus mēnešus bez maksas.

BolehVPN atbalsta plašu maksājumu iespēju klāstu. Viņi atbalsta Paypal, kredītkartes un debetkartes, tiešsaistes banku pakalpojumus un BitCoin (izmantojot Coinbase) un DogeCoin un DarkCoin, izmantojot CoinPayments. Viņi atbalsta arī daudzas priekšapmaksas kredītkartes. Malaizijas klienti var izmantot bankas ieeju (tiešsaistes un ATM skaidras naudas iemaksas). Ar kredītkartēm, debetkartēm un tiešsaistes banku rīkojas, izmantojot MolPay vai NetBuilder. Lai abonētu viņu pakalpojumu, jums ir nepieciešama tikai derīga e-pasta adrese un norēķinu vārteja. Maksājot ar Bitcoin vai priekšapmaksas kartēm, tiks nodrošināta pilnīga maksājumu anonimitāte.

Bezriska izmēģinājuma periods

BolehVPN ir divi dažādi izmēģinājumi: vienas dienas bezmaksas izmēģinājums un 7 dienu izmēģinājuma abonements bez saistībām. Lai pieprasītu apstiprinājumu viņu vienas dienas bezmaksas takai, viņu tirdzniecības nodaļai ir jānosūta e-pasts ar īsu aprakstu par jūsu plānoto VPN izmantošanu. Tomēr es iesaku abonēt viņu 7 dienu izmēģinājuma plānu bez saistībām, ja jūs patiešām vēlaties novērtēt viņu pakalpojuma patieso sniegumu.

Izmēģinājuma pakotnes parasti netiek atgrieztas, ja vien VPN nevar izmantot tur, kur atrodaties. Ir iespējama atmaksa par abonementiem, kuru ilgums ir vismaz 30 dienas, pirmo 14 pakalpojumu dienu laikā. Tomēr atmaksai ir jānotiek tehnisku problēmu dēļ, kuras viņu atbalsta personāls nevarēja savlaicīgi atrisināt, lai jūs apmierinātu, un viņi ir secinājuši, ka tas ir patiess atmaksas pieprasījums. Kompensācijas par netehniskiem jautājumiem netiks piešķirtas. Līdz ar to BolehVPN iesaka izmantot kādu no viņu izmēģinājumiem, lai noteiktu, vai esat priecīgs par viņu VPN darbību pirms abonēšanas vienam no viņu ilgtermiņa plāniem.

Apmeklējiet vietni BolehVPN

BolehVPN tīkla un servera atrašanās vietas

Runājot par lielumu, BolehVPN var nebūt lielākais tīkls. Viņi joprojām ir izveidojuši izcilu reputāciju VPN telpā, izveidojot uz klientu orientētu VPN pakalpojumu, kas aizsargā tā dalībnieku privātumu, palīdz viņiem pārvarēt cenzūru un nodrošina drošu vidi anonīmam sērfošanai internetā..

ValstisServeriProtokoli
1550OpenVPN un L2TP

BolehVPN ir serveri šādās valstīs:

Kanāda, Ķīna, Francija, Vācija, Honkonga, Itālija, Japāna, Luksemburga, Malaizija, Nīderlande, Singapūra, Zviedrija, Šveice, Apvienotā Karaliste un Amerikas Savienotās Valstis.

BolehVPN nodrošina patiesi neierobežotu datu izmantošanu visiem dalībniekiem visā tīklā. Šis ir bonuss tiem, kas ceļo, vai tiem, kuri vēlas piekļūt straumētu multivides saturam ar ierobežotu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam. Turklāt viņi ir pārņēmuši P2P un pat optimizējuši savu servisu, lai to atbalstītu. Šajā gadījumā viņu VPN palīdz noņemt ISP droseles un P2P / torrent aktivitātes trafika veidošanu, mainot datu paketes un maskējot datu trafiku, lai ISP būtu grūtāk to identificēt..

Privātums un drošība

Mežizstrādes politika ir ļoti svarīga daudziem cilvēkiem, kuri meklē VPN. BolehVPN skaidri norāda, ka viņiem ir politika atteikties. Šī informācija ir iegūta tieši no viņu vietnes FAQ par privātumu:

Nē, mēs neveicam žurnālus. Mēs esam Malaizijas reģistrēts uzņēmums, uz kuru neattiecas nekādi obligāti datu saglabāšanas likumi. Tā kā mēs neturējam žurnālus, nav daudz informācijas, ar kuru dalīties, pat ja tas tiek pieprasīts.

… Atkarībā no maksājuma veida ir nepieciešama tikai derīga e-pasta adrese. Visa saņemtā personiskā informācija tiks izmantota tikai pasūtījuma aizpildīšanai. Mēs nepārdosim un neizplatīsim jūsu informāciju nevienam.

Mēs neuzraugām nekādu mūsu klientu satiksmi, kā arī labprāt dalīsimies ar klientu.

Šie trīs paziņojumi parāda BolehVPN kopējo apņemšanos ievērot jūsu personisko un interneta privātumu. Tomēr kā pēdējo iespēju viņi īslaicīgi ieslēdz žurnālus, lai identificētu savu pakalpojumu ļaunprātīgu izmantošanu (DoS vai surogātpastu), identificētu un izbeigtu pārkāpēju lietotāju un noslaucītu žurnālus. Viņi saka, ka tas ir noticis tikai nedaudzas reizes viņu dienesta gados, un tas ir nepieciešams, lai saglabātu viņu dienesta integritāti.

Viņu VPN izmanto stabilu OpenVPN sistēmu, lai nodrošinātu labāku drošību un savietojamību dažādās platformās. Tam ir arī L2TP atbalsts tiem, kuru ierīcēm nav vietējā OpenVPN atbalsta. Šiem protokoliem vajadzētu būt vairāk nekā pietiekamiem vidējo VPN lietotāju vajadzībām. Viņi neatbalsta PPTP, jo viņiem šķiet, ka tas nav drošs.

Apmeklējiet vietni BolehVPN

Praktiska pārbaude

BolehVPN ir pielāgota programmatūra operētājsistēmas Windows, Mac un Android ierīcēm. Viņu Windows un Mac klienti instalē tikai ar vienu klikšķi, un viņiem ir vienkāršotas grafiskās lietotāja saskarnes. Daudzas tehniskās detaļas automātiski apstrādā viņu programmatūra, tāpēc BolehVPN-GUI lietošanai nav nepieciešama tehniska kompetence. Daži vienkārši klikšķi un jūs esat izveidojis savienojumu un izmantojat viņu pakalpojumu. Viņiem ir arī pielāgota Android lietotne. Viņiem ir ceļvedis, lai lejupielādētu un konfigurētu lietotni OpenVPN Connect no OpenVPN Technologies, Inc., lai iOS ierīcēm izmantotu viņu pakalpojumus. Turklāt tie nodrošina pakāpeniskas ilustrētas rokasgrāmatas, lai manuāli konfigurētu OpenVPN operētājsistēmās Linux, Sabai Technology Routers, Asus-WRT Merlin maršrutētājus (RT-N66, AC66, AC56, AC68) un DD-WRT maršrutētājus. Viņiem ir arī ceļveži L2TP / IPSec VPN konfigurēšanai Windows, Mac, iOS un Android ierīcēm.

Savienojuma izveide ar Windows klientu

Apskatīsim BolehVPN Windows klientu. Pirmoreiz startējot klientu, parādīsies pieteikšanās ekrāns, kurā ievadīsit akreditācijas datus, ko ieguvāt, abonējot. Klienta ekrānos tiek parādīts jūsu savienojuma statuss, pašreizējā savienojuma augšupielādes un lejupielādes ātrumi, kā arī koplietojamās sociālās ikonas. Papildus parastajām Windows samazināšanas un aizvēršanas pogām klienta ekrānā ir arī papildu vairoga ikona, kurā ir jautājuma zīme. Noklikšķinot uz šīs ikonas, tiks atvērta BolehVPN klientu atbalsta lapa, kurā varat atvērt biļetes un pārbaudīt pašreizējo biļešu statusu. Pēc pieteikšanās jūs redzēsit ekrānu, kas līdzīgs tam, kas parādīts zemāk. Ātrs šī ekrāna pārskats parāda, ka tajā ir piecas cilnes: informācijas panelis, VPN žurnāls, iestatījumi, starpniekservera iestatījumi un pakalpojuma statuss. Cilne Informācijas panelis ir atlasīta pēc noklusējuma.

BolehVPN-Windows1

Informācijas panelis (parādīts iepriekš) ir sadalīts četrās sadaļās:

 • Savienojums
  • Ļauj izvēlēties protokolu (OpenVPN vai L2TP)
  • Ļauj izvēlēties serveri serveri savienojumam
  • Ļauj izveidot savienojumu vai atvienoties no servera
  • Ir arī pogas, lai atvērtu klientu atbalsta lapu un BUJ lapu BolehVPN vietnē.
 • Statistika
  • Parāda pārsūtītos (augšupielādēt un lejupielādēt) datus par šodienu un mēnesi
  • Ļauj atiestatīt statistiku
 • Sesijas pašreizējā informācija
  • Parāda jūsu publisko IP adresi un pašreizējā savienojuma servera IP adresi
  • Parāda jūsu pašreizējā savienojuma valsti
  • Parāda pašreizējās sesijas pārsūtītos datus (augšupielādēt un lejupielādēt)
 • konta informācija – parāda pašreizējā konta lietotājvārdu un derīguma termiņu

Izvēloties serveri no nolaižamā saraksta zem savienojuma, jūs pamanīsit, ka tam ir nosaukti seši konfigurācijas veidi. Ir svarīgi izprast šīs konfigurācijas, lai pilnībā izmantotu BolehVPN pakalpojuma sniegtās iespējas. Šeit ir konfigurācijas tipu saraksts kopā ar īsu aprakstu un pārskatu par katra plusiem un mīnusiem.

BolehVPN savienojuma konfigurācijas

 1. TCP serveris – To izmanto, lai apietu korporatīvās / universitātes ugunsmūrus. Tas tiek kombinēts ar citiem konfigurācijas veidiem.
 2. Pilnvarots – Šī konfigurācija ir vislabākā, lai maršrutētu drošu satiksmi, taču tai ir jāiestata SOCKS starpniekserveri, tāpēc tai ir vairāk piepūles.
  • Plusi
   1. Nepalēnina trafiku, neiet cauri VPN, piemēram, spēlēm un vispārīgai sērfošanai internetā.
   2. Var izmantot labi kopjamam P2P.
   3. Ja tas ir pareizi konfigurēts, tas neatstās jūs, ja VPN samazinās.
  • Mīnusi
   1. Programmai, kuru vēlaties iziet caur VPN, ir nepieciešams starpniekservera atbalsts.
   2. Tas nav pilnībā savienojams un šķiet ugunsmūris.
   3. Tas nenodrošina pilnīgu privātumu.
 3. Pilnībā novadīts – Visa interneta trafiks tiek šifrēts un tunelēts caur VPN (jūsu vispārējais viss iekļautais VPN pakalpojums)..
  • Plusi
   1. Nodrošina augstu privātuma un drošības pakāpi.
   2. Kad savienojums ir izveidots, nav nepieciešama papildu iestatīšana.
   3. Tas labi darbojas ar vāji iesētiem trakeriem.
  • Mīnusi
   1. Tas palēnina visu interneta trafiku.
 4. xCloak – Tas apņem trafiku, lai slēptu VPN izmantošanu. Tas galvenokārt tika izmantots, lai apietu stingros interneta ugunsmūrus tādās valstīs kā Ķīna un Irāna.
 5. BolehGeo – Tas ir paredzēts straumēšanai / piekļuvei vietnēm, kuras ir ierobežotas ar ASV adresēm, neizmantojot VPN.
  • Pro – Nav palēnināšanās, jo trafiks nav šifrēts.
  • Con – Šobrīd atbalsta tikai dažus kanālus (Hulu, Netflix, Hulu Plus, HBO GO, Pandora, Fox, Crunchyroll, CBS, Youtube)
 6. Sērfošana / straumēšana – tāds pats kā BolehGeo, bet ar vairākām vietām un šifrēts

Otrā cilne ir VPN žurnāls, un to galvenokārt izmanto, lai novērstu lietotāja savienojuma problēmu ar BolehVPN atbalsta personāla starpniecību. Trešā cilne, kas parādīta zemāk, ir iestatījumi. Tas ir sadalīts trīs daļās: lietojumprogrammu iestatījumi, pārvaldīt konfigurāciju un atjaunināt lietojumprogrammu.

BolehVPN Windows2

Lietojumprogrammu iestatījumu sadaļā varēsit iestatīt savas preferences:

 • Slēpt veiksmīgu savienojumu – Tas paslēpj ikonu, kad ir pievienots VPN pakalpojums.
 • Izveidojiet savienojumu ar sāknēšanu – Automātiski izveidojot savienojumu ar pakalpojumu, kad sākas VPN pakalpojums.
 • Nav skaņas – Izslēdziet skaņu klientā.
 • Iespējot bloķēšanu – Saskaņā ar BolehVPN atbalstu tas ir “labāks nogalināšanas slēdzis”, kas atspējo noklusējuma maršrutu, izspiežot visu satiksmi (pat LAN) caur VPN. Tas turpinās līdz brīdim, kad BolehVPN klientā manuāli atradīsit atvienot.
 • Palaist sistēmas startēšanas laikā – Palaist klientu sistēmas startēšanas laikā.
 • Automātisks savienojums – Automātiski izveidojiet atkārtotu savienojumu, ja samazinās VPN.
 • Iespējot DNS noplūdes aizsardzību – Tas tiek izmantots, lai aizsargātu pret publisku IP iedarbību, lai aizsargātu jūsu privātumu.

Sadaļa Pārvaldīt konfigurāciju ļauj jums izvēlēties VPN servera konfigurāciju, kuru vēlaties ielādēt sāknēšanas laikā, iestatīt, kad vēlaties to atjaunināt, un manuāli to atjaunināt. Pēdējā sadaļa ļauj pārbaudīt klienta atjauninājumus, mainīt lietotājus un saglabāt iestatījumus.

Ceturtā cilne ir starpniekservera iestatījumu cilne, kas jums būs jāiestata, ja izvēlaties serveri ar starpniekservera konfigurāciju, lai novadītu noteiktu trafiku caur VPN tuneli. Tas ļauj jums izvēlēties:

 • Protokols – Iespējas ietver Bez starpniekservera, HTTP vai SOKI.
  • Ja starpniekservera tips ir HTTP vai SOCKS, ievadiet starpniekservera adresi un porta numuru.
 • Nepieciešama autentifikācija – ieslēgt vai ieslēgt.
  • Ja nepieciešama autentifikācija, ievadiet lietotājvārdu un paroli
 • Saglabājiet starpniekservera iestatījumus

Pakalpojuma statusa cilne ļauj pārbaudīt visu tīkla serveru statusu. Konkrēti, jūs varat pārbaudīt ping servera laiku un pakešu zaudēšanas līmeni katram serverim.

Apmeklējiet vietni BolehVPN

Sazinieties ar Mac VPN klientu

Papildus viņu Windows programmatūrai, BolehVPN ir arī pielāgots Mac klients, lai izveidotu savienojumu ar viņu VPN serveriem un automātiski izgūtu konfigurācijas failus. Tam ir gandrīz tāda pati Windows klienta funkcionalitāte.

BolehVPN Mac klients

Tas darbosies tikai operētājsistēmā Mac OS X Leopard (10.6.0) un jaunākās versijās. Ja jūs izmantojat OS X Leopard (10.5.0) un jaunāku versiju, jums būs jāizmanto viņu Tunnelblick ceļvedis, lai izveidotu šifrētu savienojumu starp jūsu sistēmu un tā serveriem un manuāli pievienotu konfigurācijas failus. Tie sniedz ceļvedi, lai jūs varētu vadīt.

Pievienojiet no iPhone vai iPad

Lietotne OpenVPN Connect iOS

BolehVPN ir rokasgrāmata, kas palīdzēs instalēt OpenVPN Connect lietotni no OpenVPN Technologies, Inc. savās iOS ierīcēs un konfigurēt tās darbam ar viņu pakalpojumu. Lietotnei OpenVPN Connect ir nepieciešama operētājsistēmas iOS 6.1 vai jaunāka versija. Lietotne ir optimizēta iPhone 5.

Sazinieties ar Android lietotni

BolehVPN Android lietotne

BolehVPN ir arī Android lietotne viņu VPN pakalpojumam. Viņiem ir jauks ceļvedis, kas palīdzēs instalēt un konfigurēt lietotni. Starpniekservera konfigurācijas nav piemērojamas Android ierīcēm. Pēc iestatīšanas lietotne ļaus jums viegli pieskarties, lai izveidotu savienojumu ar viņu serveriem. Lietotnei nepieciešama operētājsistēmas Android 4.0 un jaunāka versija.

Apmeklējiet vietni BolehVPN

BolehVPN ātruma pārbaude

Neviena pārbaude nebūtu pilnīga bez ātruma testa. Es pārbaudīju pakalpojumu BolehVPN, lai redzētu, kā tas ietekmē savienojuma ātrumu. Dienā, kad veicu ātruma testu, man radās problēmas ar savienojumu ar dažiem viņu tuvākiem VPN serveriem. Tomēr, savienojot nākamo dienu, man nebija problēmu.

BolehVPN ātruma pārbaude

Kā redzat, bija 43% ātruma atšķirības starp savienojumu tieši ar manu ISP un savienojumu ar serveri Losandželosā. Kā jūs domājat, tie pilnībā zaudē savienojuma ātrumu, izmantojot pilnībā šifrētu pakalpojumu, taču šie zaudējumi ir pieļaujami. Ar ātrumu gandrīz 38 Mb / s es nedomāju, ka jums radīsies problēmas, izmantojot viņu pakalpojumu lielākajā daļā lietojumprogrammu.

BolehVPN apskats: secinājums

BolehVPN ir mazs VPN pakalpojums, kura reputācija ir balstīta uz klientu apkalpošanu un ticību bezmaksas internetam. Lai arī sākotnēji tie tika uzsākti kā vietējs privāts projekts, viņi ir kļuvuši par starptautisku klātbūtni telpā. Viņu atklātā P2P pieņemšana, apņemšanās ievērot privātumu un uz klientu orientēta uzmanība ir veicinājusi šo izaugsmi. Viņiem ir virtuālas atrašanās vietas 15 dažādās valstīs. Viņu noklusējums ir nodrošināt pilnīgu aizsardzību un slēpt jūsu IP adresi, tunelējot visus datus uz jūsu mašīnu un no tās caur virtuālo tuneli, kuru izveidojuši viņu dienesti. Tie nodrošina arī citas konfigurācijas, lai palīdzētu apiet cenzūru, pārvarēt ugunsmūrus un piekļūt ģeogrāfiski ierobežotai straumēšanai.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Viegli lietojama Windows un Mac programmatūra
 • Mobilā lietotne Android
 • Termiņu plānu cenu atlaide
 • Caurspīdīga politika bez žurnāla
 • OpenVPN protokols drošai šifrēšanai

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Labāka bezmaksas izmēģinājuma versija, kuru ir vieglāk iegūt
 • Iespēja vairāk protokolu ar viņu pakalpojumu
 • Atbalsts L2TP vairāk nekā tikai ASV un Lielbritānijā
 • Pielāgota lietotne iOS ierīcēm
 • Atbloķējiet vairāk straumējošu multivides vietņu viņu BolehGeo

BolehVPN nodrošina relatīvi ātru pakalpojumu sava tīkla lielumam. Ja jūs meklējat VPN pakalpojumu, kas tic patiesai interneta brīvībai, koncentrējas uz individuāliem klientiem un nopietni uztver privātumu, BolehVPN ir paredzēts jums. Pierakstieties uz apmaksātu izmēģinājumu bez saistībām un pārbaudiet to pats.

Apmeklējiet vietni BolehVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map