pārlūkot VPNPārlūkprogrammas VPN ir tas, ko sauc par “freemium” pakalpojumu. Tas tiek instalēts jūsu izmantotajā pārlūkprogrammā, un tam var piekļūt no turienes. Tā kā tā ir balstīta uz pārlūku, tā ir pieejama visās darbvirsmu operētājsistēmās. Turklāt tas ir pieejams arī operētājsistēmām Android un iOS. Neskatoties uz to, ka tas ir freemium produkts, tas ir nedaudz mazāk satraucošs. Chrome lejupielādes lapā ir vairāk nekā 4 miljoni lietotāju, un tam ir augsts vērtējums. Šajā pārlūka Browsec VPN pārskatā mēs redzēsim, vai tas ir pelnījis tik lielu uzslavu.

Par kompāniju

Nosaukums Browsec, šķiet, ir vārdu pārlūkot un vārda sec (drošai) kombinācija. Kaut arī informācija uzņēmumam nav pietiekama, viņu vietne ir profesionāla izskata, un to, ko mēs varētu sagaidīt no mūsdienīga VPN sniedzēja. Vietne ir reģistrēta Naso, BS (Bahamu salas), Okeāna centrā, kas, iespējams, ir tikai biznesa centrs. Mēs būtu ar mieru derēt, ka tur atrodas vairāki uzņēmumi. Dažādos uzņēmumos tas nav nekas neparasts. Tas arī nozīmē, ka tas ir ārpus 14 acu valstu jurisdikcijas. Tās ir valstis, kas savstarpēji apmainās ar informāciju. Tā kā pārlūks ir reģistrēts, uz visiem privātuma jautājumiem attiecas Bahamu salu likumi. Protams, tā ir laba lieta, ja jūs uztraucaties par savu privātumu.

Cenu noteikšana

Kā mēs minējām, šis pakalpojums ir “freemium”. Tomēr uzņēmums piedāvā 2 veidu plānus, kas nav bezmaksas. Par vienu mēneša pakalpojumu tas ir 3,99 USD mēnesī. Salīdzinājumam jūs varat saņemt pakalpojuma gadu par USD 29,94. Tas vidēji sastāda 2,50 USD mēnesī. Lai arī viņi nepiedāvā augstākās klases izmēģinājumu, viņiem ir 7 dienu naudas atdošanas garantija. Reģistrējoties šķiet, ka uzņēmumam ir nepieciešami ļoti maz datu. Viss, kas jums šķiet nepieciešams, ir e-pasta adrese, lai reģistrētos. Ciktāl tas attiecas uz maksājumu veidiem, uzņēmums pieņem Visa, MasterCard, Amex un PayPal.

Iespējas

Raksturīgi, ka uzņēmums piedāvā 2 iespējas. Bezmaksas opcija ir bezmaksas, bet tikai dod piekļuvi 4 serveriem. Turklāt šie serveri darbojas lēni, pat izmantojot ātrgaitas savienojumu. Vēl viena interesanta lieta ir tā, ka tā balstās uz pārlūku, jūs esat aizsargāts tikai attiecībā uz lietām, kas atrodas šajā pārlūkprogrammā. Pārejot uz premium versiju, pastāv dažas atšķirības.

  • Ātrums līdz 100 Mb / s, nevis 1 Mb / s
  • Izcilas vietas
  • Premium serveri

Serveru atrašanās vietas un valstis

Kā mēs teicām iepriekš, bezmaksas versija ļauj piekļūt 4 valstīm. Tās ir ASV, Lielbritānija, Singapūra un Nīderlande. Salīdzinājumam – premium versija piedāvā 41 atrašanās vietu. Tās ir: Austrālija, Austrija, Beļģija, Brazīlija, Bulgārija, Kanāda, Čīle, Čehija, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Honkonga, Ungārija, Islande, Indija, Īrija, Izraēla, Itālija, Japāna, Latvija, Lietuva, Luksemburga , Meksika, Nīderlande, Jaunzēlande, Norvēģija, Polija, Rumānija, Krievija, Singapūra, Dienvidāfrika, Dienvidkoreja, Spānija, Zviedrija, Šveice, Turcija, Ukraina, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis un Amerikas Savienotās Valstis (Rietumi). Kā redzat, pieejamo serveru skaits ir aptuveni 10 reizes lielāks nekā bezmaksas versijā.

Praktiska pārbaude

Ciktāl tas attiecas uz VPN, tas ir diezgan taisni uz priekšu. Kad esat to pievienojis pārlūkprogrammai (kuru kādreiz izmantojat), jums ir jāveic tikai dažas darbības.

  1. Atrodiet globusa emblēmu.
  2. Atveriet paneli. Kā redzat, šeit varat mainīt serverus. pārvietojiet slīdni ieslēgtā stāvoklī.
  3. Aizveriet konsoli. Tagad jūs pamanīsit katras valsts iniciāļus.

Pārlūkot savienojumu

Tagad, kad esat izveidojis savienojumu, ir laiks pārbaudīt ātrumu.

Browsec ātruma pārbaude

Par to, ka viņu bezmaksas pakalpojums ir lēns, pārlūks Browsec neveic kaulus. Tas nozīmē, ka mēs parādīsim ātruma atšķirības. Kamēr mēs gaidījām lēnu ātrumu, tas faktiski ir pat nedaudz ātrāks, nekā mēs paredzējām. Bezmaksas versijā tas nebūs ātrs, taču tas ir pieļaujams.

Pārlūkot VPN Speedtest

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN?

Tā kā tagad tik daudz uzņēmumu piedāvā bezmaksas WiFi, izveidojiet savienojumu, izmantojot savienojumu. Lai gan WiFi ir lielisks, kibernoziedznieki domā, ka tas ir arī lieliski. Pieslēdzoties izvēlētajam serverim, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu. Tādā veidā jūs ievērojami samazināsit risku, ka noziedznieki vai kibernoziedznieki nozags jūsu privāto informāciju.

Vēl viens iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, palīdzēs izveidot savienojumu ar serveri. Tas ir tāpēc, ka tas bloķējošajai programmatūrai liek domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tā var būt reāla priekšrocība, ja mēģināt piekļūt noteiktiem reģioniem vai arī jums tiek liegts skatīt saturu. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri, un jūs varat sākt pārlūkot vai apskatīt saturu, kuram vēlaties piekļūt.

Kas par noplūdēm?

Pārlūkot LeaktestKaut arī šis ir bezmaksas VPN pakalpojums, mēs bijām mazliet pārsteigti, redzot, ka mums nav problēmu ar noplūdi. Lai to uzzinātu, mēs izmantojām mūsu iecienīto visaptverošo noplūdes testeri vietnē www.doileak.com. Mums patīk izmantot šo, jo tas parāda dažādas jomas, kur tas atklāj problēmas. Kā redzams attēlā pa labi, nav problēmu, izņemot personīgās izvēles problēmas mūsu mašīnā.

Vai man vajadzētu izmantot šo VPN??

Pieturoties pie pamatiem, izmantojot šo VPN pakalpojumu (ja izmantojat bezmaksas versiju), būs lēna un ierobežota. Tomēr, neskatoties uz lēnumu, šis VPN nodrošina drošību, ko mēs varētu gaidīt no premium pakalpojumiem. Ja vēlaties pakalpojumu ar labu drošību un lielāku ātrumu, varat izmēģināt šī produkta premium versiju. Tas iztur mūsu lakmusa testu.

Noslēguma domas par Browsec VPN

Lai arī bezmaksas versijai ātrums ir lēns, tas noteikti paveic labu darbu, pārbaudot rūtiņas, kuras mēs meklējam. Tā kā tas neizplūst un atrodas Bahamu salās, tā būtu laba izvēle, lai izvairītos no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem un aizsargātu jūsu privātumu. Atkal, ja jūs gatavojaties straumēt kaut ko, jūs vēlēsities pārliecināties, vai ātrums ir lielāks. Lai arī redzētais rādītājs nav slikts, tas nav arī lieliski. Neviens nevēlas, lai viņu iecienītākā izrāde vai tiešraidē notiktu buferizācija. Atcerieties, ka vienmēr ir jāpasargā sevi, ja izmantojat WiFi. Šis bezmaksas pakalpojums ir ļoti lēns, taču noplūžu trūkums ir iespaidīgs. Tikai atcerieties, ka savienojumu varēs izveidot tikai ar ASV, Lielbritāniju, Nīderlandi un Singapūru. Tas varētu palīdzēt jums izvairīties no ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem, ja vēlaties izmantot kaut ko līdzīgu SoundCloud, Pandora vai citiem. Jūtieties brīvi apskatīt mūsu top 10 VPN salīdzinājumam.

Pārlūkprogrammas poga

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me