Sāksim mūsu buferētā VPN pārskatīšanu, atzīmējot, ka tie ir samērā jauns pakalpojumu sniedzējs VPN telpā. Dzīvojot Budapeštā 2014. gadā, starptautisku draugu grupa (ungārs, amerikānis un anglis) nolēma uzsākt VPN pakalpojumu, lai palīdzētu ikdienas lietotājiem atgūt interneta privātumu, uzlabotu tiešsaistes drošību, atbrīvotos no patvaļīgiem ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, un pārvarēt ierobežojošos ugunsmūrus. Tādējādi dzimis buferizēts VPN. Viņu galvenā mītne atrodas Budapeštā, Ungārijā, un tie neatrodas ASV vai Apvienotās Karalistes ietekmē, bet gan Ungārijas un ES jurisdikcijā, kur ir datu privātuma likumi personām.

Buferēts VPN pārskats

Viņu pakalpojums atbalsta tikai OpenVPN protokolu, jo viņi uzskata, ka tas ir visdrošākais un labākais VPN protokols. Tāpēc tie nesniedz atbalstu ne PPTP, ne L2TP / IPsec protokoliem.

Cenas un īpašie piedāvājumi

Tātad, ko jūs iegūstat, abonējot buferētu VPN? Viņiem ir tīkls, kas sastāv no serveriem 28 dažādās valstīs, kas ir izplatītas visā pasaulē. Viņu pakalpojumus varat izmantot operētājsistēmās Windows, Mac OS X, Linux, iOS un Android. Viņiem ir pielāgota klienta programmatūra operētājsistēmai Windows, Mac OS X un Linux, kas palīdzēs jums konfigurēt un izmantot viņu pakalpojumus. Buferētais VPN piedāvā ātru ātrumu, neierobežotu joslas platuma izmantošanu, bezgalīgas servera izmaiņas un piecus vienlaicīgus savienojumus no jebkuras vietas pasaulē.

Buferēti VPN cenu plāni

Buferētās VPN cenu struktūra ir līdzīga daudzām citām nozarē. Viņi piedāvā trīs dažādas sava VPN pakalpojuma paketes. Šīs paketes tiek atlaistas, pamatojoties uz pakalpojuma termiņu, un tās ietver vienu mēnesi, sešus mēnešus un 12 mēnešus. Viņu cenas sākas no 12.99 par kalpošanas mēnesi. Jūs varat saņemt viņu sešu mēnešu pakalpojumu par 59,54 USD vai 9,99 USD mēnesī par pakalpojumu. Visbeidzot, ja jūs abonējat pakalpojuma gadu, cena ir tikai USD 99,00 vai tikai USD 8,25 mēnesī.

Buferēts VPN piedāvā divus dažādus veidus, kā maksāt par abonementu. Maksāt var ar kredītkarti, izmantojot VISA, MasterCard vai Discover. Kredītkaršu darījumi tiek apstrādāti, izmantojot Braintree, apstiprinātu 1. līmeņa PCI DSS saderīgu pakalpojumu sniedzēju, lai jūs varētu būt pārliecināti, ka personīgā finanšu informācija vienmēr ir droša. Jūs varat arī norēķināties, izmantojot savu PayPal kontu, izmantojot tikai savu vārdu un uzvārdu.

Bezriska izmēģinājuma periods

Bufferered nepiedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju, taču viņi zina, ka vēlaties izmēģināt viņu lielisko servisu pats. Tāpēc visiem jaunajiem abonentiem viņi piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju. Ja kādu tehnisku vai citu iemeslu dēļ jūs neesat pilnībā apmierināts ar viņu pakalpojumiem pirmo 30 dienu laikā pēc sākotnējā maksājuma, viņi atmaksās jūsu abonēšanas maksu. Uz viņu garantiju attiecas daži nosacījumi. Šajā periodā nedrīkst pārsniegt 100 sesijas un / vai 10 GB joslas platuma lietojuma. Mēs neesam tādu apstākļu fani, kuriem tiek noteiktas naudas atdošanas garantijas, bet bufera VPN nosacījumi ir saprātīgāki nekā daži. Tomēr ņemiet vērā, ka šādi apstākļi pastāv un ir jāņem vērā, pārbaudot viņu pakalpojumus.

Apmeklējiet buferēto VPN

Buferēts VPN tīkls

Buferētais VPN pakalpojums ietver piekļuvi vairākiem ātrgaitas serveriem 28 dažādās valstīs visā pasaulē. Viņiem ir serveri lielākajos kontinentos, izņemot Āfriku un Dienvidameriku. Starp valstīm, kurās ir serveri, ir šādas:

 • Āzija
  • Indija, Izraēla; Koreja; Krievijas Federācijas Republika; Singapūra
 • Eiropa
  • Austrija; Beļģija; Dānija; Somija; Francija; Vācija; Islande; Īrija; Itālijā; Lihtenšteina; Luksemburga; Nīderlande; Norvēģija; Polija; Spānija; Zviedrija; Šveice; Ukraina; Apvienotā Karaliste
 • Ziemeļamerika
  • Kanāda; Meksika; Savienotās Valstis
 • Okeānija
  • Austrālija

Kaut arī buferētajam VPN nav serveru Āfrikā, viņiem ir serveri Spānijā, Itālijā un Indijā, kas atrodas tiešā tuvumā. Tāpat viņiem nav serveru Dienvidamerikā, bet viņiem ir serveri netālu no Meksikas. Tātad, kā redzat, ātrdarbīgus buferizētus VPN serverus var sasniegt no jebkuras vietas, kur ir piekļuve internetam. Viņu tīkls izmanto kopīgu IP adresēšanu, lai palīdzētu anonimizēt savus lietotājus.

Viņu VPN pakalpojums atbalsta tikai savienojumus, kas izmanto OpenVPN protokolu. Lai lietotājiem būtu ērti konfigurēt un izmantot savus pakalpojumus, viņi nodrošina klientus saviem Windows, Mac OS X un Linux lietotājiem. IOS un Android platformu lietotājiem no attiecīgajiem veikaliem būs jāinstalē OpenVPN for Android vai OpenVPN Connect un no Buffered VPN vietnes informācijas paneļa jālejuplādēt OpenVPN konfigurācijas faili..

Apmeklējiet buferēto VPN

Privātums un drošība

Buferēta VPN galvenā mītne atrodas Budapeštā, Ungārijā. Tas atrodas tālu no ASV un Lielbritānijas varas iestāžu ietekmes. Viņiem ir privātuma politika bez žurnāla, kad runa ir par viņu lietotāju lietošanas paradumiem; ti. viņu veiktie zvani, sūtītie e-pasti, apmeklētās vietnes utt. No viņu TOS ir skaidrs, ka viņi patur dažus metadatu ierakstus, kas nepieciešami viņu pakalpojuma sniegšanai. Pēc viņu pašu vārdiem:

Mēs glabājam un apstrādājam šādu informāciju par jums:

 • Jūsu reģistrācijas dati un pieteikšanās dati.
 • Mēs saglabājam arī savienojuma laikā pārsūtīto datu daudzumu.
 • Mēs parasti neglabājam privātu informāciju par individuālām lietotāju darbībām mūsu tīklā, piemēram, e-pastus, tērzēšanu, VoIP zvanus, apmeklētās vietnes utt..
 • Mēs glabājam informāciju par savienojuma ilgumu, bet nekad neinformējam par to, ko lietotājs dara savienojuma laikā.
 • Mēs šos datus parasti glabājam un apstrādājam 30 dienas, sākot no pēdējās mūsu pakalpojumu izmantošanas vai no šī līguma izbeigšanas. Nodokļu likumu dēļ mēs esam spiesti ilgāk saglabāt jūsu vārdu un adresi.
 • Mēs glabājam un apstrādājam šos datus šī līguma vajadzībām un tehnisku iemeslu dēļ nenododam jūsu datus trešajām personām, izņemot mūsu pašu datu apstrādātājus. Mēs apzināti neatklājam privātu elektronisko saziņu vai personīgu informāciju par klientiem, ja vien to nepieprasa Ungārijas likumi.

Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat šādai apstrādei un jūs apstiprināt, ka visi jūsu sniegtie dati ir precīzi un nemaldina.

Kā redzat no iepriekšminētās informācijas, tie aptuveni 30 dienas saglabā meta informāciju par kopējo izmantošanu un savienojuma ilgumu. Tas viņiem ļauj katru dienu veikt pakalpojuma darbības un sniegt lietotājiem optimālu pieredzi tā lietošanas laikā.

Ja runājat par jūsu datu un tiešsaistes privātuma nodrošināšanu, buferētais VPN ir jums piemērots. Viņi saka, ka atbalsta tikai OpenVPN protokolu savā pakalpojumā, jo tas ir drošāks nekā PPTP vai L2TP / IPsec. Tas ir arī ļoti universāls protokols, kas tagad atbalsta lielāko daļu ierīču. Viņu pakalpojums atbalsta OpenVPN operētājsistēmās Windows, Mac OS X, Linux, iOS un Android. To var darbināt arī ar DD-WRT un Tomato maršrutētājiem. Tādā veidā visa jūsu trafika plūsma visās ierīcēs, kas savienotas ar jūsu VPN iespējotu maršrutētāju, tiks šifrēta un aizsargāta ar VPN pakalpojumu..

Buferēts VPN izmanto Blowfish CBC 128 bitu, lai šifrētu visus jūsu datus, kamēr ir izveidots savienojums ar viņu pakalpojumu. Datu autentifikācija notiek caur HMAC SHA1 160 bitu. Sākotnējais rokasspiediens un sekojošā šifra pārsūtīšana starp serveri un klientu notiek caur TLSv1 / SSLv3 DHE-RSA-AES256-SHA, 2048 bitu RSA. Tas nozīmē, ka visi jūsu interneta darījumi tiek šifrēti un nodrošināti pret nevēlamu skatienu tagad un nākotnē, izmantojot bufera VPN pakalpojumu.

Apmeklējiet buferēto VPN

Praktiska pārbaude

Mēs pabeidzam mūsu buferētā VPN pārskatu, nedaudz pārbaudot viņu jauno beta klienta programmatūru, lai redzētu, cik viegli ir iestatīt un lietot, kā arī pārbaudīt tā vispārējo veiktspēju. Es gribētu sākt ar to, ka Bufereds lieliski izturēja mūsu ātruma testu. Buferētajā VPN ir pielāgota klienta programmatūra gan Windows, gan Mac OS X, gan Linux. Viņi ir arī tikko izlaiduši jaunas operētājsistēmas Windows un Mac OS X operētājsistēmas. Viņi sniedz soli pa solim sava pakalpojuma konfigurēšanu ar OpenVPN protokolu iOS un Android ierīcēm. Viņiem ir arī ceļveži, kā konfigurēt DD-WRT un Tomato maršrutētājus OpenVPN, lai tie izmantotu savu pakalpojumu.

Savienojuma izveide no Windows

Tagad apskatīsim jauno pielāgoto beta klientu Windows operētājsistēmai, kas ļaus jums izveidot savienojumu ar jebkuru serveri buferētajā VPN tīklā, izmantojot OpenVPN protokolu. Mums tika piešķirta īpaša pieeja šīs jaunās beta versijas pārskatīšanai. Kad esat lejupielādējis Windows klienta iestatīšanas failu no viņu vietnes, jums tas būs jāpalaiž, lai sāktu instalēšanas procedūru. Instalācija sākas ar sveiciena ekrānu, kas redzams zemāk pa kreisi. Noklikšķinot uz nākamā ekrānā, parādīsies EULA, kas jums jāpieņem, pēc tam noklikšķiniet uz nākamās. Jūs redzēsit vēl dažus iestatīšanas un konfigurācijas ekrānus, pēc tam sāksies klienta instalēšana. Kad instalēšana ir pabeigta, redzēsit ekrānu, kas parādīts labajā pusē zemāk. Noklikšķinot uz pabeigt šajā ekrānā, tiks atvērts Windows klients.

Buferēta Windows klienta instalēšana

Pēc tam jūs redzēsit pieteikšanās ekrānu, kas redzams zemāk pa kreisi. Ievadiet pieteikuminformāciju (lietotājvārds un parole) un noklikšķiniet uz zaļās pieteikšanās pogas. Tas atvērs galveno bufera VPN savienojuma ekrānu (labajā pusē labajā pusē), kur varēsit atlasīt valsti, kurai vēlaties izveidot savienojumu. Valstis serveru sarakstā ir alfabēta secībā. Ja kādu iemeslu dēļ nevarat pieteikties, pieteikšanās ekrāna labajā apakšējā stūrī varat noklikšķināt uz saites Palīdzība, kas parādīs vajadzīgās palīdzības logu, kāds parādīts centra attēlā zemāk. Šajā logā ir divas saites, kas palīdzēs jums ar pieteikšanās jautājumiem. Vispārīgām problēmām atlasiet atbalsta lapas saiti. Ja esat aizmirsis paroli, noklikšķiniet uz iespējas to atgūt. Šī ir jauka funkcija, lai palīdzētu tiem, kuriem ir problēmas ar pieteikšanos. Reģistrēties kontam var arī pieteikšanās ekrānā, ja tāda vēl nav.

Buferēts VPN pieteikšanās

Vēl viena jauka funkcija, kas piemīt buferētajam VPN klientam, ir tā, ka tā ļauj izvēlēties iecienītākās valstis, ar kurām izveidot savienojumu, un pārvietot tās uz saraksta augšgalu, lai jūs tās varētu viegli redzēt. Attēlā pa kreisi redzams četras valstis, kuras izvēlētas kā izlases: Lielbritānija, Meksika, Singapūra un ASV austrumu piekraste. Vienkārši ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pelēkās zvaigznes blakus valstij serveru sarakstā, kuru vēlaties izveidot par izlasi, un tā nekavējoties tiks pārvietota uz izlases sarakstu. Tas ir parādīts zemāk redzamajā centrā un labajā pusē. Visas izlases parādās blakus dzeltenām zvaigznēm.

Buferēti VPN izlases

Savienojuma izveide ar buferētu VPN tīkla serveri ir tikpat vienkārša kā noklikšķināšana uz valsti, kurai vēlaties izveidot savienojumu. Šo procesu ilustrē trīs zemāk redzamie ekrānuzņēmumi. Kreisajā pusē esošajā attēlā redzams atvienotais klients. Atlasot ASV austrumu krastu, tiek parādīts savienojuma vidējais ekrāns. Pēdējais attēls labajā pusē parāda, kā izskatās klients, kad ir izveidots veiksmīgs savienojums. Kad esat izveidojis savienojumu ar VPN serveri, redzēsit tā atrašanās vietu, augšupielādes un lejupielādes ātrumu un katram izmantoto kopējo joslas platumu, kā arī IP adresi, kuru jums piešķīris serveris. Mūsu DNS noplūdes testa darbība, kad tā bija savienota ar buferēto VPN tīklu, neuzrādīja nekādas noplūdes. Buffered saka, ka katram viņu VPN serverim ir savs DNS serveris, kuru izmantojat, kad esat izveidojis savienojumu ar šo serveri. Šie serveri nereģistrē nekādu DNS informāciju.

Buferēts VPN savienojums

Lai mainītu serverus un tādējādi reģionus, ir nepieciešams tikai atvienoties no pašreizējā savienojuma un pēc tam izvēlēties jaunu valsti, ar kuru izveidot savienojumu. Kad esat izveidojis savienojumu ar vienu no buferētajiem VPN serveriem, varat arī veikt lejupielādes pārbaudi, kā parādīts attēlā labajā pusē. Noklikšķinot uz izvēlnes ikonas (trīskāršas horizontālās joslas), tiek parādīta izvēlne, kurā ir šādi vienumi:

 • Par – stāsta pašreizējās klienta versijas informāciju
 • Atvērt žurnālu – Tas atver direktoriju, kurā ir žurnālfaili, lai novērstu savienojuma problēmas
 • Pārbaudiet ugunsmūri – Tas ir noderīgi, lai atrastu atvērtās ostas, lai varētu apiet ugunsmūrus, kas varētu bloķēt dažas ostas un kurus varētu potenciāli izmantot, lai apietu ar paroli aizsargātus Wi-Fi ugunsmūrus
 • Izlogoties – Iziet no klienta, bet neaizveriet to
 • Izeja – Izejiet un aizveriet buferēto VPN Windows klientu

Interesantākā izvēlnes iezīme ir opcija Test Firewall, kas palaiž jūsu pašreizējā savienojuma portu, lai atrastu atvērtus portus, kurus varētu izmantot jebkuru ugunsmūru izmantošanai, izmantojot atvērtus klausīšanās portus. Porti, kurus tas aplūko, ir parādīti pirmajā attēlā zemāk, un tajos ietilpst abi TCP / UDP:

 • Osta: 53 – Šī ir osta, kurā DNS klausās vaicājumus, un parasti ir atvērta
 • Osta: 443 – Šī ir osta, kas parasti tiek nosūtīta drošai http trafikai
 • Osta: 993 – Tas ir imap4 (interneta ziņojumu piekļuves protokols4), izmantojot ssl klausīšanās portu
 • Osta: 1194 – Šī ir osta, kas parasti klausās OpenVPN trafiku

Galvenā atšķirība starp tcp un udp ir tā, ka tcp ir piegādes protokols, kas garantē, ka paketes tiek piegādātas tādā secībā, kādā tās tika nosūtītas. Tam ir papildu pieskaitāmās iespējas, lai to izdarītu, un tādējādi tas parasti ir lēnāks piegādes protokols. Udp gadījumā netiek garantēta pakešu piegāde, tāpēc tā būtībā ir ātrāka, bet nav tik uzticama. Lielākā daļa VPN, buferētais VPN ietvēra noklusējuma iestatījumu uz ātrāku udp.

Buferēti VPN atvērtie porti

Pēdējā buferētā VPN Windows klienta funkcija, kuru vēlamies aplūkot, ir savienojuma iespējas. Kad klients ir atvienots, kā parādīts attēlā kreisajā pusē, noklikšķinot uz savienojuma opciju pogas, tiks atvērts lietotnes konfigurācijas iestatījumu ekrāns (centrā). Tieši šeit jūs varat pārslēgt portu, ko pakalpojums izmanto, lai izmantotu ugunsmūra atvērtos portus. Pakešu piegādei var arī pārslēgties starp TCP un UDP. Atlasot TCP, piezīme, kas parādīta zemāk esošajā trešajā attēlā, parādīsies, brīdinot jūs, ka tas kaitēs jūsu veiktspējai. Jūs varat izvēlēties saglabāt savus pieteikšanās akreditācijas datus 30 dienas, un tādējādi klienta startēšanas laikā varēsit iespējot automātisko pieteikšanos. Visbeidzot, jums var būt pakalpojuma auto savienojums ar jūsu pēdējo atrašanās vietu, kad tas sākas.

Buferētas VPN savienojuma iespējas

Buffered VPN Windows klienta izmantošana ir skaidra ar to, ka viņi ir padarījuši ikvienam iespēju viegli instalēt un izveidot savienojumu ar viņu pakalpojumu neatkarīgi no viņu tehniskajām zināšanām. Turklāt viņi ir pievienojuši dažas vienkāršas funkcijas, piemēram, portu atklāšanu, lai lietotāji varētu atrast atvērtus portus, lai izvairītos no vietējiem ugunsmūriem. GUI saskarnes polish ir izcelts ar piezīmēm, kas palīdz ar dažiem pieejamajiem konfigurācijas iestatījumiem. Viņu jaunajai beta versijai, iespējams, nav dažas no uzlabotajām funkcijām, piemēram, nogalināšanas slēdzis, taču tā nodrošina tīru, viegli lietojamu interfeisu.

Apmeklējiet buferēto VPN

Sazinieties ar Mac klientu

Tieši tāpat kā Windows pielāgoto programmatūru, buferēto VPN klientu Mac var lejupielādēt no viņu vietnes. Viņu Mac klientam ir līdzīgas funkcijas kā Windows. To ir viegli lejupielādēt un instalēt. Tas ir paredzēts darbam ar Mac OS X Yosemite, El Capitan, Mavericks, Mountain Lion (10.8.5). Tam ir daudz tādu pašu funkciju kā viņu Windows klientam. Vienkārši ar peles klikšķi varat viegli izveidot savienojumu ar visiem to tīkla VPN serveriem vai no jauna tos izveidot. Tas arī ļauj jums iestatīt, vai savienojums izmanto tcp vai udp, un ļauj izvēlēties dažādus portus līdzīgi kā Windows klientam.

Pievienojieties no Android un iOS ierīcēm

IOS un Android ierīcēm nav pielāgotu lietotņu. Buferēts VPN pakalpojums tiek izveidots savienojums ar iOS, izmantojot OpenVPN Connect App no ​​App Store. Android ierīces var izveidot savienojumu, izmantojot vai nu Android OpenVPN vai OpenVPN Connect lietotnes, kuras var lejupielādēt no Google Play veikala. Kad attiecīgā lietotne ir instalēta jūsu ierīcē, no viņu vietnes informācijas paneļa varat lejupielādēt buferētus VPN ovpn konfigurācijas failus. Tos var tieši lejupielādēt jūsu Android ierīcē. IOS gadījumā jums tie vispirms būs jānosūta kā pielikums e-pasta kontam, kuram ir piekļuve jūsu ierīcei, un pēc tam izmantojiet OpenVPN lietotni, lai tos ielādētu. Plašāku informāciju par OpenVPN konfigurēšanu šajās ierīcēs varat atrast Buferētā VPN vietnes atbalsta apgabalā.

Buferēts VPN ātruma tests

Buferēts VPN labi darbojās mūsu ātruma pārbaudē. Viņu servera ātrums Ashburn, VA bija lielisks. Pārbaudot Lielbritāniju un pat Austrāliju, mēs atradām līdzīgus rezultātus. Jums vajadzētu būt apmierinātiem ar viņu tīkla ātrumu gandrīz jebkurai lietojumprogrammai, kuras pamatā ir mūsu pārbaude. Šis tests tika palaists, izmantojot Buffered VPN Windows klientu, izmantojot noklusējuma OpenVPN (UDP) protokolu, izmantojot portu: 443. Blowfish 128 bitu CBC šifrs tiek izmantots visas interneta trafika šifrēšanai.

Buferēts VPN ātruma tests

Kā redzat, bija 15% ātruma atšķirība starp savienojumu tieši ar mūsu ISP un savienojumu ar serveri Ashburn, VA. Kā jau tika gaidīts, tie ir nelieli savienojuma ātruma zaudējumi, taču tas ir tā vērts to papildu drošībai, ko piedāvā viņu pakalpojuma sniegtā šifrēšana. Ar ātrumu nedaudz virs 44 Mb / s, jums vajadzētu būt priecīgam par bufera VPN pakalpojuma sniegšanu visām jūsu interneta vajadzībām.

Buferēts VPN pārskats: secinājums

Lai gan buferētais VPN privātuma telpā atrodas tikai īsu laiku, tikai aptuveni divus gadus, viņiem ir laba reputācija ar saviem lietotājiem. Viņu tīkls nav viens no lielākajiem, taču, pamatojoties uz mūsu ātruma testiem, viņi to kompensē izmantoto serveru kvalitātē. Viņu VPN tīkls aptver tikai 28 valstis, taču tie ir stratēģiski izvietoti visā pasaulē. Tas nozīmē, ka jūs varat piekļūt viņu tīklam gandrīz jebkur. Viņi izmanto IP koplietošanu, lai palīdzētu abonentiem kļūt anonīmākiem. Viņiem nav žurnālu politikas attiecībā uz individuālām darbībām, kad viņi izmanto savu pakalpojumu. Viņu tīkls atbalsta tikai OpenVPN, jo viņi uzskata, ka tas vislabāk aizsargā viņu lietojumu privātumu un drošību, un mēs viņiem piekrītam.

Viņiem ir pielāgota klienta programmatūra operētājsistēmai Windows, Mac OS X un Linux. Viņi ir tikko sākuši jaunu klientu operētājsistēmas Windows un Mac OS X beta versijas testēšanu. Viņiem ir pakāpeniskas instalēšanas rokasgrāmatas, kas lietotājiem palīdz konfigurēt OpenVPN ar savu pakalpojumu Windows, Mac OS, Linux, iOS, Android un DD-WRT. un tomātu maršrutētāji.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Pielāgota, viegli lietojama programmatūra operētājsistēmai Windows un Mac
 • Neatbalstīšanas politika individuālām lietošanas darbībām
 • Piecu vienlaicīgu ierīču izmantošana vienā kontā
 • Lielisks ātrums
 • Atbalsta un konfigurācijas rokasgrāmatas DD-WRT un Tomātu rounters

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Pielāgotas lietotnes iOS un Android ierīcēm
 • Garantija bez nosacījumiem
 • Izvērsiet tīkla atrašanās vietas
 • Pievienojiet kriptovalūtu atbalstu

Jūs varat izmantot buferizēto VPN pakalpojumu, lai ikdienas sērfošanu, tiešsaistes banku darbību vai iecienītās filmas skatīšanos. Viņu pakalpojums var nodrošināt jūsu satiksmi drošu, izmantojot publiskos Wi-Fi tīklus vai pārvarēt cenzūru no jūsu pašvaldību ugunsmūriem. Mūsu veiktspējas testi liecina, ka tam vajadzētu būt piemērotam visām jūsu interneta vajadzībām. Pārbaudiet viņu pakalpojumus sev. Viņi piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju. Tas ļaus laiku pārskatīt viņu pakalpojumu un pārliecināties, vai tas atbilst jūsu vajadzībām. Ja jums patīk viņu pakalpojums, varat reģistrēties uz neierobežotu piekļuvi ar pieciem vienlaicīgiem savienojumiem, sākot no tikai USD 8,25 mēnesī.

Apmeklējiet buferēto VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me