Mortens Lunds 2002. gadā nodibināja BullGuard kā programmatūras izstrādes uzņēmums, kas koncentrējās uz drošību. Viņi sāka ar pretvīrusu produktu un kopš tā laika ir paplašinājušies citās jomās, no kurām jaunākā ir personīgais VPN. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Londonā. Viņiem ir arī biroji Amerikas Savienotajās Valstīs, Austrālijā un vēl piecos visā Eiropā. Savu VPN pakalpojumu BullGuard uzsāka sadarbībā ar NordVPN 2019. gada aprīlī. Šobrīd mēs neredzam iemeslu reģistrēties BullGuard, nevis abonēt NordVPN, jo viņi abi izmanto to pašu tīklu. Diemžēl BullGuard lietotājiem ir piekļuve tikai NordVPN serveru apakškopai. Pat ja jūs esat BullGuard klients un novērtējat viņu produktus, VPN ir labs uzticama uzņēmuma papildinājums..

Bullguard VPNCenas un īpašie piedāvājumi

Kad BullGuard VPN pakalpojums pirmo reizi tika atvērts, cena bija augsta, salīdzinot ar daudziem populāriem VPN. Par laimi BullGuard komanda piedāvā atlaidi tiem, kas vēlas reģistrēties uz ilgāku laiku. Jūs varat ietaupīt līdz 58%, abonējot 3 gadu neierobežotu VPN piekļuvi tikai un vienīgi Mēnesī 2,97 USD. Tas ir darījums, par kuru mēs parakstījāmies, un mēs esam priecīgi par pakalpojumu. Kā redzat no zemāk redzamā attēla, 3 gadu plāns ir vispiemērotākā vērtība. Varat arī izvēlēties 1 gada plānu par USD 7,08 mēnesī vai 2 gadu plānu par USD 3,97 mēnesī.

Bullguard VPN cenu noteikšanaĪsi apskatīsim funkcijas, kuras jūs varat sagaidīt, izmantojot BullGuard VPN:

 • Pielāgotas VPN lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS un Android
 • Pastāvīga lietotāja saskarne darbvirsmu un mobilajām lietotnēm
 • Pieejams angļu, vācu, dāņu, franču, holandiešu un spāņu valodā
 • Neierobežota piekļuve serveriem 16 valstīs
 • Ātra, uzticama piekļuve caur NordVPN tīklu
 • Vienlaicīgi pievienojiet ne vairāk kā 6 ierīces
 • Interneta nogalināšanas slēdzis un lietotņu iznīcināšanas slēdzis
 • Nav žurnālu politikas (BullGuard neizseko jūsu aktivitātes)
 • Spēja konfigurēt pielāgotos DNS servera iestatījumus
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

BullGuard piedāvā plašu maksājumu iespēju klāstu. Jūs varat reģistrēties, izmantojot kredītkarti (Visa, Mastercard, American Express, JCB), PayPal, PayNearMe, pārskaitījumu vai čeku / naudas pārskaitījumu. Mēs neredzējām iespēju norēķināties ar Bitcoin vai citām kriptovalūtām. Maksājumi tiek apstrādāti, izmantojot Cleverbridge. BullGuard nepiedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju, taču visiem jaunajiem dalībniekiem tiek nodrošināta 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet BullGuard VPN

BullGuard VPN tīkla un servera atrašanās vietas

Kā minēts mūsu pārskatā, BullGuard tīkls faktiski ir serveru apakškopa, kas pieejami NordVPN tīklā. Kā BullGuard VPN dalībniekam jums būs pieeja serveriem 16 valstīs. Tas ir diezgan ierobežoti, salīdzinot ar pilnu NordVPN tīklu, kurā ietilpst vairāk nekā 5000 serveru 60 valstīs. BullGuard arī trūkst iespēju izvēlēties atsevišķu servera atrašanās vietu valstī. Piemēram, mēs izveidojām savienojumu ar Amerikas Savienotajām Valstīm, bet nevarējām izvēlēties konkrētu pilsētu. Pakalpojums NordVPN sniedz jums šo iespēju.

Bullguard servera atrašanās vietas

BullGuard VPN nodrošina piekļuvi serveriem šādās valstīs:

 • Austrālija, Austrija, Beļģija, Kanāda, Dānija, Francija, Vācija, Īrija, Nīderlande, Norvēģija, Singapūra, Spānija, Zviedrija, Šveice, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis

Kā redzat BullGuard VPN tīkls ir labi pārstāvēts Ziemeļamerikā un Eiropā. Viņiem ir arī Āzija (Singapūra) un Okeānija (Austrālija).

Privātums un drošība

Apsverot VPN privātumu un drošību, ir jāaplūko divas jomas. Pirmais ir protokola un šifrēšanas līmenis, ko izmanto servera savienojumiem. BullGuard gadījumā jūs varat būt pārliecināti, ka tie nodrošina drošus savienojumus caur NordVPN tīklu. Viņu klients izmanto OpenVPN, un jūs varat izvēlēties starp TCP un UDP. Mēs iesakām UDP, lai nodrošinātu vislabāko drošības un ātras veiktspējas apvienojumu. To mēs izmantojām ātruma pārbaudēs, kuras pēc brīža tiks uzrādītas. Ja rodas kādas problēmas, izmantojot UDP, vienkārši dodieties uz iestatījumiem un pārslēdzieties uz TCP. Tas dažos gadījumos pievienos kļūdu pārbaudi, lai iegūtu stabilāku savienojumu.

Otrs kritiskais faktors daudziem VPN lietotājiem ir tas, cik lielā mērā uzņēmums izseko un reģistrē jūsu lietojumu. BullGuard gadījumā viņi ir apņēmušies ievērot lietotāju privātumu. Viņi skaidri parāda politiku, kurā netiek reģistrēts, kas nozīmē, ka viņi apņemas neizsekot jūsu darbībām, kad ir izveidots savienojums ar tīklu. Tā kā mēs vēl neesam dzirdējuši par juridiskām darbībām, kas saistītas ar NordVPN tīklu, šī ir laba zīme uzņēmumam BullGuard.

Tehniskā palīdzība

BullGuard komanda ir sasniegusi izcilu tehnisko atbalstu. Mēs gaidām, ka tas pats notiks ar viņu jauno VPN produktu. Viņi sāk ar bezmaksas 24 stundas diennaktī pieejamu tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. BullGuard vietnē atradīsit arī palīdzības centru, produktu ceļvedi un forumu. Tas viss var būt noderīgi problēmu risināšanā. Par laimi mums nebija problēmu ar viņu VPN pārbaudi, tāpēc mēs personīgi nevaram sniegt atzinumu par atbalsta komandu.

Apmeklējiet BullGuard VPN

Klientu programmatūra un mobilās lietotnes

Kā minēts mūsu pārskatā, BullGuard ir izstrādājis pilnu lietotņu līniju savam VPN pakalpojumam. Viņu vietnē atradīsit VPN klienta instalēšanas rokasgrāmatas operētājsistēmās Windows un Mac. Viņiem ir arī sadaļa Android un iOS lietotnēm. Protams, tos varat lejupielādēt tieši no Google un Apple lietotņu veikaliem. BullGuard nav lietotnes Amazon TV ierīcēm. Ja vēlaties mainīt IP adreses atrašanās vietu uz ugunsdzēsības kārbas vai spēļu konsoles, ieteicams ieslēgt VPN caur maršrutētāju. Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar viņu tehniskā atbalsta dienestu.

Ienāksim pa labi un apskatīsim BullGuard klientu. Mēs sāksim ar BullGuard Windows VPN klients.

Bullguard Windows klients

Lietotāja saskarne nevarētu būt vienkāršāka. Jūs varat vienkārši noklikšķināt uz ātrās savienošanas pogas, lai izveidotu savienojumu ar labāko pašreizējās atrašanās vietas VPN serveri. Mūsu gadījumā tas bija BullGuard VPN serveris Amerikas Savienotajās Valstīs. Diemžēl jūs nevarat izvēlēties atsevišķu pilsētu, taču pakalpojums bija atsaucīgs, kā parādīts mūsu ātruma pārbaudēs.

Bullguard ātruma pārbaude

Kā redzat, mēs izveidojām savienojumu ar VPN serveriem ASV, Lielbritānijā un Austrālijā. Mūsu interneta savienojums sasniedz maksimālo ātrumu 130 Mb / s. Ātrums svārstījās no 100 Mbps līdz 113 Mb / s, kad tika izveidots savienojums ar BullGuard VPN, izmantojot OpenVPN UDP protokolu. Iespaidīgais sniegums rodas, izmantojot NordVPN tīklu.

Bullguard Windows iestatījumi

Lai gan, lai izveidotu savienojumu ar BullGuard VPN, nav jāmaina neviens no iestatījumiem, ir dažas pieminēšanas iespējas. Pirmais ir tas, ka Windows klientā ir iekļauta gan interneta iznīcināšanas slēdzis, gan lietotņu iznīcināšanas slēdzis. Pirmais iznīcinās jūsu interneta savienojumu, ja VPN neizdosies. Lietotņu iznīcināšanas slēdzis dod iespēju elastīgi iestatīt atsevišķas lietotnes no komunikācijas, līdz VPN atkal izveido savienojumu. Tas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu jebkurā laikā, kad jebkāda iemesla dēļ zaudējat savienojumu ar viņu tīklu.

Nākamais ir BullGuard VPN klients operētājsistēmai Mac.

Bullguard VPN operētājsistēmai Mac

Jūs tūlīt pamanīsit, ka Mac lietotnes izskats un izskats ir tāds pats kā Windows līdzīgajam. Arī iestatījumi ir ļoti līdzīgi. Bullgaurd Mac klientam ir nogalināšanas slēdzis, un tas ļaus jums izvēlēties starp OpenVPN UDP un TCP protokolu. Klients noklusē UDP, kas ir laba izvēle. Mainiet uz TCP tikai tad, ja rodas savienojuma problēmas.

Bullguard Spain serveris

Mēs izveidojām savienojumu ar VPN serveri Spānijā, lai pārbaudītu veiktspēju operētājsistēmā Mac. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums pārsniedza 109 Mb / s. Tas ir lieliski, ņemot vērā, ka atrodamies Amerikas Savienotajās Valstīs. Izmantojot BullGuard, varat viegli straumēt HD saturu vai baudīt ātras tiešsaistes spēles.

Apskatīsim šo sadaļu, apskatot BullGuard iOS un Android lietotnes.

Bullguard iOS lietotne

Gan iPhone, gan Android lietotne ir ļoti vienkārši lietojama. Jūs vienkārši atlasāt atrašanās vietu vai ļaujat lietotnei izvēlēties jums labāko serveri. Nav daudz citu iespēju. Iestatījumu ekrānā ir iekļauts slēdzis, kas atvienos jūsu internetu, ja VPN samazinās. Lietotāji, kas apzinās privātumu, vēlēsies iespējot šo funkciju. Citādi mobilā lietotne tiek virzīta uz priekšu, un tās iestatīšana prasa tikai minūti.

Bullguard Nīderlandes serveris

Mēs izveidojām savienojumu ar dažām dažādām vietām, ieskaitot Nīderlandi, Singapūru un Kanādu. Vislabāk Nīderlandes serveris darbojās ar lejupielādes ātrumu nedaudz zem 100 Mb / s. Kanādas un Singapūras serveru atrašanās vietas bija aptuveni 60 Mb / s. Pietiekami ātrs, lai tālrunī vai planšetdatorā izbaudītu plašu tiešsaistes darbību klāstu.

Secinājums

BullGuard vairāk nekā 15 gadus aizsargā lietotāju datorus un mobilās ierīces. Viņi sadarbojās ar NordVPN, lai 2019. gada aprīlī ieviestu VPN produktu. VPN pakalpojums ir diezgan labs, taču salīdzinājumā ar NordVPN ir ierobežots. Ja jūsu mērķis ir konkrēti VPN, mēs iesakām apsvērt iespēju doties tieši uz NordVPN. Par to pašu cenu jums būs piekļuve vairākām servera vietām un funkcijām. Tomēr, ja jūs izmantojat citus BullGuard produktus un vēlaties atbalstīt viņu centienus, mēs jūtamies labi, iesakot BullGuard VPN. Pakalpojums darbojas labi, un tā pašreizējā paaugstināšanas laikā ir par saprātīgu cenu.

BullGuard VPN ļauj lietotājiem vienlaikus savienot līdz 6 ierīcēm. Viņu Windows, Mac, iOS un Android lietotnes varat instalēt tik daudzās ierīcēs, cik vēlaties, un vienlaikus izveidot savienojumu ar 6 ierīcēm. Tas ir labs veids, kā aizsargāt darbvirsmu un mobilās ierīces. Tie, kas bieži ceļo, novērtēs papildu savienojumus. VPN lietotnēm ir vienota lietotāja saskarne, un tās ir ļoti ērti lietojamas. Jūs varat ļaut lietotnei izvēlēties servera atrašanās vietu vai pats izvēlēties valsti. Diemžēl jūs nevarat izvēlēties konkrētu pilsētu. NordVPN dod lietotājiem iespēju izvēlēties pilsētas un atsevišķus serverus, tāpēc, cerams, BullGuard nākotnē pievienos šo elastības līmeni. Pagaidām jūs varat izveidot savienojumu ar serveriem 16 valstīs, salīdzinot ar 60 ar NordVPN. Cerams, ka atkal BullGuard paplašinās pieejamo serveru sarakstu.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Sadarbība ar NordVPN ātrai, uzticamai VPN piekļuvei
 • Pielāgotas VPN lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS un Android
 • Interneta nogalināšanas slēdzis un lietotņu iznīcināšanas slēdzis
 • Vienlaicīgi pievienojiet ne vairāk kā 6 ierīces.
 • Nav žurnāla politikas. BullGuard nereģistrē lietotāja aktivitātes.
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Piedāvājiet vairāk serveru atrašanās vietu (pašlaik 16 valstis salīdzinājumā ar NordVPN 60 valstīm)
 • Dodiet lietotājiem iespēju izvēlēties atsevišķus serverus un pilsētas valstī
 • Pievienojiet atbalstu Bitcoin un citiem kriptovalūtas maksājumiem

Kopumā mums patika testēt BullGuard VPN. Programmatūra darbojās labi, un tīkls ir ātrs. Vienīgais mīnuss ir ierobežotais tīkls salīdzinājumā ar NordVPN. Mēs neesam pārliecināti, kāpēc BullGuard lietotāji darbojas tikai 16 valstīs. Varbūt NordVPN ierobežo pakalpojumu sniegšanu partneriem vai arī tas ir saistīts ar izmaksām. Jebkurā gadījumā mēs ceram, ka BullGuard pievienos vairāk serveru atrašanās vietu un iespēju izvēlēties serverus līdz pilsētas un individuālā servera līmenim. Runājot par izmaksām, mēs uzskatām, ka BullGuard ir diezgan cenas. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu piekļuvi VPN, sākot no tikai 2,97 USD mēnesī 36 mēnešus. Visiem jaunajiem biedriem tiek piemērota 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet BullGuard VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me