Es sākšu CactusVPN pārskatīšanu, ņemot vērā nelielu uzņēmuma pieredzi. CactusVPN darbojas tiešsaistes privātuma pakalpojums, kas atrodas Moldovā. Viņi palīdz biedriem aizsargāt savu privātumu un atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vietnēm ASV un Apvienotajā Karalistē. CactusVPN dalībniekiem piedāvā izvēli starp piekļuvi VPN un viedo DNS pakalpojumu.

CactusVPN pārskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

CactusVPN cenas ir ļoti saprātīgas. Viņiem ir mazāks tīkls nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu, kurus mēs aptveram. To darot, viņi spēj noturēt zemas cenas. Ar neierobežotu piekļuvi serveriem vienā valstī par 4,99 USD. Piekļūstiet serveriem ASV, Lielbritānijā un Nīderlandē, kā arī viedajam DNS par 6,99 USD mēnesī.

CactusVPN cenu noteikšana

Locekļi var piekļūt CactusVPN, izmantojot bezmaksas VPN klientu. Kā redzat, CactusVPN piedāvā atlaides, pamatojoties uz abonementa ilgumu. Jūs varat ietaupīt 13% no ceturkšņa piekļuves, 23% no pusgada un 35% no gada reģistrēšanās. Gada plāna vislabākā vērtība. Apmeklējiet vietni CactusVPN īpašs lapa saglabāšanai.

Reģistrējoties kontā, CactusVPN piedāvā vairākas maksājuma iespējas, no kurām jūs varat izvēlēties. Man patīk izmantot PayPal jebkuram tiešsaistes pakalpojumam, jo ​​jūs varat pārvaldīt abonementu. CactusVPN piedāvā PayPal kopā ar kredītkarti, Alipay, Webmoney, Yandex, Boleto Bancario, Qiwi un CashU. Piedāvājot plašu norēķinu iespēju klāstu.

Bezriska izmēģinājuma periods

Lai gan es darīšu visu iespējamo, lai piedāvātu pilnīgu pārskatu, ir tikai viens veids, kā pārliecināties, vai CactusVPN ir pareiza izvēle. Vēlaties izmēģināt pakalpojumu pats. CactusVPN to arī saprot. Lai palīdzētu viņiem piedāvāt naudas atdošanas garantiju 30 dienu laikā. Tomēr, kā jūs redzēsit pēc brīža, garantija ietver dažus nosacījumus. Šī ir CactusVPN izmantotā valoda viņu bieži uzdoto jautājumu lapas vispārīgajā sadaļā

Kas ir CactusVPN naudas atdošanas politika?

Mēs piedāvājam 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Ja nevarat izmantot mūsu pakalpojumus: nevarat izveidot savienojumu ar VPN serveriem vai viedajiem DNS pakalpojumiem. Viedā DNS gadījumā jūs varat arī lūgt atmaksu, ja kāda no bloķēto vietņu saraksta vietnēm joprojām tiek bloķēta jums.
Ņemiet vērā, ka mēs neatmaksājam par VPN ātruma problēmām, jo ​​mūsu premium serveros mums ir 24 stundu bezmaksas izmēģinājuma konts.

Apmeklējiet vietni CactusVPN

CactusVPN tīkla un servera atrašanās vietas

CactusVPN pārvalda VPN serveru tīklu galvenajās vietās. Viņiem ir viens no mazākajiem tīkliem ar serveru atrašanās vietām trīs valstīs. Tas palīdzēs jums piekļūt sporta notikumu pārklājumam un atbloķēt vietnes, piemēram, Netflix un BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē..

  Norton WiFi privātuma VPN pārskats
ValstisLocationsServersProtokoli
3 6 12 OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP

CactusVPN ir serveri Amerikas Savienotajās Valstīs (Kanzassitijā, Losandželosā, Vilmingtonā), Apvienotajā Karalistē (Londona, Maidenhead) un Nīderlandē (Amsterdama).

Privātums un drošība

Kad mēs runājam par VPN pakalpojumiem, daudzi cilvēki domā, ka viņi iegūs augstu privātuma un drošības pakāpi. Tas ne vienmēr notiek. Tas tiešām ir atkarīgs no jūsu VPN pakalpojuma izmantošanas iemesla. Ja jūsu mērķis ir privātums un anonimitāte, iespējams, vēlaties VPN, kas neveic reģistrēšanos.

CactusVPN viņu vietnes sadaļā BUJ ir skaidri norādīts, ka viņi neglabā datplūsmas žurnālus. Viņi glabā tikai savienojumu žurnālus un parsē tos ik pēc trim dienām. Tālāk ir sniegta informācija no viņu vietnes:

Vai jūs glabājat kādus žurnālus??

Mūsu VPN un viedā DNS lietotājiem problēmu novēršanai 3 dienas glabājam tikai savienojuma žurnālus *. Bet mēs jums garantējam:

 • mēs neizsekojam un nezinām par to, ko jūs augšupielādējat / lejupielādējat, kad izmantojat mūsu pakalpojumus, un nav žurnālu, kas saturētu šo informāciju;
 • mēs nezinām vai reģistrējam vietnes, kuras jūs apmeklējat;
 • mēs neizsekojam, kuras lietojumprogrammas izmantojat.

Visi mūsu klientu personas dati ir pilnīgi konfidenciāli, un tie netiek koplietoti, parādīti, izmantoti vai doti kādai citai pusei bez nosacījumiem un bez izņēmumiem.

Apmeklējiet vietni CactusVPN

Praktiska pārbaude

Pirmais, ko es meklēju, izlemjot, vai pārskatīt VPN pakalpojumu, ir pielāgots klients. Pārliecinieties, ka jūs varat konfigurēt OpenVPN un manuāli konfigurēt savienojumus, taču tas nav nepieciešams. Tagad ir tik daudz VPN pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā ērti izmantot klienta programmatūru..

Es priecājos dalīties ar to, ka CactusVPN ir lielisks Windows klients, kuru es izmantoju, lai pārbaudītu viņu pakalpojumus. Viņiem ir arī pielāgots klients operētājsistēmai Mac. Kopā ar iestatītajām rokasgrāmatām iOS, Android un pat DD-WRT maršrutētājiem.

  VPNhub pārskats 2023

Savienojuma izveide ar Windows VPN klientu

Apskatīsim CactusVPN Windows klientu:

CactusVPN Windows klients

Windows programmatūru ir viegli instalēt un lietot. Palaižot programmu, tas parādīs savienojuma ekrānu. No turienes jūs varat izvēlēties valsti, kurai seko servera atrašanās vieta, un, visbeidzot, protokolu, kuru CactusVPN vēlaties izmantot, lai izveidotu savienojumu. Klientam ir arī dažas iespaidīgas uzlabotas funkcijas.

CactusVPN klienta iestatījumi

Windows klienta iestatījumu cilne sniedz vairākas iespējas. Es iesaku jums vismaz iespējot “Reconnect if conn. samazinājies ”opcija. Progresīvākā programmatūras CactusVPN funkcija ir lietotņu slepkava. Varat iestatīt īpašas lietojumprogrammas, lai apturētu jebkuru VPN kritumu. Šī funkcija ir īpaši populāra dalībniekiem, kuri VPN pakalpojumu izmanto P2P / torrent mērķiem. CactusVPN ļauj torrentus izmantot viņu serveros Nīderlandē.

Apmeklējiet vietni CactusVPN

Sazinieties ar Mac VPN klientu

Papildus viņu pielāgotajai Windows programmatūrai, CactusVPN ir arī Mac klients. Mac programmatūra izskatās tāpat kā iepriekš parādītie Windows ekrāni. Tam ir arī tās pašas uzlabotās funkcijas, proti, spēja nogalināt lietojumprogrammu, ja VPN atvienojas. Šī ir ļoti smaga funkcija, ko var atrast Mac lietotājiem, tāpēc ar prieku redzu, ka jūs esat aptvēris CactusVPN.

Pievienojiet no iPhone vai iPad

Kaut arī CactusVPN nepiedāvā savu iOS lietotni, viņi ir iestatījuši rokasgrāmatas manuālai savienošanai ar PPTP vai L2TP. Šeit ir instrukciju kopija. Pilnīgu versiju ar ekrānuzņēmumiem varat apmeklēt viņu vietnē.

CactusVPN L2TP iestatīšanas rokasgrāmata operētājsistēmai iOS:

1) dodieties uz “Vispārīgi” -> “Tīkls” -> “VPN”
2) Noklikšķiniet uz “Pievienot VPN konfigurāciju…”
3) Atlasiet cilni L2TP

  • Laukā “Server” ierakstiet CactusVPN servera IP adresi. Jums ir jāpārbauda saņemtais e-pasts, kad tiek aktivizēts jūsu CactusVPN konts. Tur atradīsit visus pieejamos serverus.
  • Ievadiet sava komplekta lietotājvārdu un paroli.
  • Laukā “Slepenais” iepazīstiniet: kaktusvpn
  • Šifrēšanas līmenim ļaujiet “Auto” un atlasiet “Sūtīt visu trafiku”..
  • Nospiediet “Saglabāt”.

4) Tagad ir izveidots jūsu VPN savienojums, tagad varat izveidot savienojumu.

Apmeklējiet vietni CactusVPN

Izveidojiet savienojumu no Android ierīces

CactusVPN nepiedāvā lietotni Android ierīcēm, taču tām ir iestatītas rokasgrāmatas PPTP un L2TP / IPSEC savienojumiem. Šeit ir instrukciju kopija. Pilnīgu versiju ar ekrānuzņēmumiem varat apmeklēt viņu vietnē.

CactusVPN L2TP iestatīšanas rokasgrāmata operētājsistēmai Android:

1) dodieties uz sadaļu “Iestatījumi”
2) Nospiediet “Citi iestatījumi”
3) Nospiediet “VPN”
4) Nospiediet “Pievienot VPN tīklu”.
5) Nospiediet nolaižamo izvēlni “Tips”
6) Izvēlieties “L2TP / IPSec PSK”

  • Laukā “Name” ievadiet vēlamo savienojuma vārdu. Mēs iesakām to nosaukt: CactusVPN (L2TP).
  • Laukā “Servera adrese” ievadiet CactusVPN servera IP adresi, kurai vēlaties izveidot savienojumu. (Lai atrastu tur pieejamos serverus, pārbaudiet saņemto e-pastu, kad esat samaksājis par CactusVPN kontu, vai arī pierakstieties klientu vietnē mūsu vietnē.)
  • Laukā “IPSec iepriekš koplietota atslēga” ievadiet “cactusvpn” (bez pēdiņām).
  • Pārējos laukus atstājiet tukšus.
  • Nospiediet pogu “Saglabāt”.
  Mullvad VPN pārskats 2023

5) Pieskarieties jaunajam savienojumam, lai izveidotu savienojumu. Ievadiet savu CactusVPN lietotājvārdu un paroli, kas jums nosūtīts pa e-pastu, un pieskarieties Savienot.

Apmeklējiet vietni CactusVPN

CactusVPN ātruma pārbaude

Es pārbaudīju CactusVPN, izmantojot OpenVPN, kas ir visdrošākais protokols. Es izmantoju viņu Windows klientu un pieslēdzos serverim Vilmingtonā, Virdžīnijā.

CactusVPN ātruma pārbaude

Kā redzat, bija aptuveni 35% ātruma starpības starp savienojumu tieši ar manu ISP un savienojumu ar serveri Virdžīnijā. Šifrēšana palielina pieskaitāmās izmaksas, lai jūs varētu sagaidīt zināmu veiktspējas samazināšanos. Tas ir kompromiss ar augstāku privātuma līmeni. Ar ātrumu virs 27 Mb / s es varētu ērti straumēt tādus pakalpojumus kā Netflix un BBC.

Secinājums

Man patīk, ka CactusVPN koncentrējas uz privātumu un anonimitāti. Viņu lietotņu slepkavas klienta funkcija ir papildu privātuma slānis. Viņiem nav lielākā tīkla, bet tas aptver ASV, Lielbritāniju un Nīderlandi. Veiktspēja ir laba tiem, kas vēlas atbloķēt un straumēt no tādām vietnēm kā Netflix un BBC.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Vienkārši lietojami Windows un Mac klienti
 • Atbalsts OpenVPN, PPTP, L2TP un SSTP protokoliem
 • Lietotņu slepkavas funkcija gan Windows, gan Mac klientā
 • Šifrēti VPN un viedie DNS pakalpojumi
 • Termiņu atlaides 3 mēnešu, 6 mēnešu un gada reģistrēšanās gadījumos

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Piedāvājiet mobilās lietotnes operētājsistēmai iOS un Android
 • Pievienojiet viņu tīklam citas atrašanās vietas
 • Pievienojiet bitcoin kā maksājuma iespēju
 • Apsveriet speciālo IP kā papildinājumu

Man patīk CactusVPN, un es domāju, ka tā ir lieliska izvēle tiem, kas koncentrējas uz privātumu. Ja jūsu mērķis ir atbloķēt saturu visā pasaulē, pārliecinieties, vai viņiem ir serveri šajās valstīs. Ja jūsu mērķis ir spēcīga privātuma aizsardzība, es iesaku jums izmēģināt CactusVPN. Jums tiks piemērota viņu 30 dienu naudas atdošanas garantija, kas ir daudz laika, lai pārbaudītu pakalpojumu. Tikai pārliecinieties, ka saprotat viņu atmaksas politikas ierobežojumus.

Apmeklējiet vietni CactusVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me