Nesenajā CyberGhost VPN pārskatā tika atklāts arvien pieaugošs sāncensis privātuma pakalpojumu sniedzēju pasaulē. Nesenā viņu pielāgoto lietojumprogrammu jaunākās versijas izlaide, uzlaboti drošības atjauninājumi un viņu vietnes modernizācija atvieglo ikviena VPN tīkla savienojuma izveidi un izmantošanu neatkarīgi no jūsu tehniskajām zināšanām. Ja jūs meklējat VPN pakalpojumu, lai palīdzētu aizsargāt tiešsaistes privātumu un nodrošinātu visu jūsu interneta trafiku, CyberGhost varētu būt jums piemērots.

CyberGhost

Cenas un īpašie piedāvājumi

Tāpat kā daudzi labākie pakalpojumu sniedzēji, arī CyberGhost ir vienkāršojis savu VPN pakalpojumu vienā paketē. Viņi to tirgo, izmantojot dažādus terminus. Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, jums būs piekļuve visām CyberGhost piedāvātajām funkcijām.

CyberGhost cenu noteikšana

CyberGhost piedāvātie plāni ietver 1 mēnesi, gadu, 2 gadus un 3 gadus. Viens mēnesis viņu pakalpojuma jums izmaksās 12,99 USD. Tāpat kā vairums privātuma pakalpojumu sniedzēju, viņi piešķir atlaides ilgtermiņa plāniem. Tāpēc 12 mēneši mēnesī maksā 5,99 USD. Tomēr, ja vēlaties labāko piedāvājumu, jums jāreģistrējas uz CyberGhost ekskluzīvo akciju uz 3 gadiem. Cena mēnesī ir tikai 2,75 USD, kas ļauj ietaupīt 79%.

Par CyberGhost VPN pakalpojumu var norēķināties, izmantojot kredītkartes. Viņi pieņem Visa, MasterCard, American Express, Discover un citus, piemēram, atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Jūs varat arī norēķināties, izmantojot PayPal, ja vēlaties visus tiešsaistes pirkumus glabāt centrālā vietā, lai tos būtu vieglāk pārvaldīt. Dažās vietās ir pieejamas arī citas norēķinu metodes. Tie ietver PayNearMe, elektroniskos pārskaitījumus un čekus vai naudas pārvedumus.

CyberGhost apmaksātu VPN pakalpojumu iespējas

Apmaksāts CyberGhost VPN pakalpojuma abonements nodrošinās jums šādas funkcijas.

 • Pielāgotas lietotnes – Piekļuve visām CyberGhost pielāgotās programmatūras funkcijām operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iOS un Android.
 • Viedās lietošanas profili – Abonentiem ir pieejams plašs lietojuma profilu klāsts (tas tiks sīkāk izskaidrots vēlāk mūsu pārskatā).
 • Šifrēšana – Visa jūsu interneta trafiks tiks nodrošināts, izmantojot 256 bitu AES šifrēšanu.
 • Mežizstrādes politika – Neviena no jūsu tiešsaistes darbībām netiks reģistrēta.
 • Serveru tīkls – Prioritāra pieeja un spēja izveidot savienojumu ar vairāk nekā 5700 serveriem un 90 pasaules valstīm.
 • Protokoli – Jūs varat izveidot savienojumu ar viņu pakalpojumu, izmantojot OpenVPN un IKEv2, kā arī vietējos L2TP-IPSec un PPTP protokolus..
 • Savienojumi – CyberGhost VPN tīklam var pievienot ne vairāk kā septiņas vienlaicīgas ierīces.
 • Ātrums – CyberGhost abonenti saņem piekļuvi ekskluzīviem ātrdarbīgākiem tīkla serveriem (tie var būt pat piecas reizes ātrāk nekā viņu bezmaksas kolēģi).
 • Papildu iespējas – Reklāmu un izsekotāju bloķēšana, lai pasargātu no interneta pirkstu nospiedumu noņemšanas, ļaunprātīgas programmatūras bloķēšanas, saspiešanas un piespiedu HTTPS.

Bezriska 45 dienu naudas atdošanas garantija

CyberGhost piedāvā 45 dienu pilnu naudas atmaksas garantiju tiem, kas vēlas pārbaudīt sava apmaksātā VPN pakalpojuma ātrumu un funkcijas. Tas nozīmē, ka jūs varat bez riska reģistrēties un pārbaudīt visas viņu privātuma tīkla funkcijas. CyberGhost pārdod preces tikai ar tālākpārdevēju starpniecību, lai jūsu maksājumu datus atdalītu no viņu VPN pakalpojuma.

Tādēļ jums ir divas iespējas atmaksas iekasēšanai. Pirmkārt, sazinieties ar pārdevēju, no kura iegādājāties CyberGhost no (piemēram, Cleverbridge), norādot informāciju par pirkumu, un pieprasīt naudas atmaksu. Citādi, lai saņemtu naudas atmaksu, varat sazināties ar CyberGhost atbalsta komandu, izmantojot tiešsaistes konta pārvaldību. Atmaksas jāpieprasa 45 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas.

Kompensācijas par pārdošanu, kas nav no Cleverbridge (kastes versijas, Bitcoin tālākpārdevēji, reālās pasaules tālākpārdevēji un tā tālāk), CyberGhost tieši neveic. Tādēļ jums būs jāsazinās ar attiecīgo pārdevēju, lai noskaidrotu jebkādu atmaksu.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

Kur atrodas CyberGhost?

CyberGhost sāka darboties 2004. gadā kā daļa no Vācijas izdevējdarbības uzņēmuma programmatūras produktu grupas. Programmatūra pārmeklēja, organizēja un izveidoja jauku interfeisu bezmaksas starpniekservera pakalpojumiem un ļāva klientiem izvēlēties sev vēlamo. Tas kopā ar ātruma rīkiem lika viņiem saprast, ka esošie starpniekserveri ir lēni, grūti pārvaldāmi un hakeru galvenie mērķi.

No tā izauga ideja izveidot savrupu produktu ar savu drošu infrastruktūru, lai atrisinātu šīs problēmas. 2011. gadā Roberts Knaps piesaistīja 114 000 USD no investoriem un pārcēlās uz Bukaresti, Rumānijā. Izvēloties šo atrašanās vietu, viņš izmantoja divus apsvērumus, lai atrastu savu starta privātuma uzņēmumu CyberGhost.

Pirmkārt, viņš novēroja, ka daudzām tehnoloģiju firmām tur bija komandas. Tādējādi viņš domāja, ka viņi varētu izveidot “rockstar” komandu. Pēc pārvietošanas viņš atklāja, ka tā patiešām ir taisnība. Viņš atklāja, ka cilvēki ir ne tikai tehniski kompetenti, bet arī ievērojuši lielu darba ētiku. Arī nelielā vietējā tirgus dēļ Rumānijas tehnologi izstrādā agrīnu globālo perspektīvu, kas atbilda viņa globālajām vēlmēm pēc CyberGhost.

Otrkārt, viņš atklāja, ka vispārējās izmaksas Bukarestē bija zemākas par vienu no biežākajām tehnoloģiju vietām, piemēram, Londonu vai Silikona ieleju. Tas, pēc viņa domām, ļautu CyberGhost vairāk laika augt un paplašināties. Tādējādi nodrošinot tai vislabākās iespējas gūt panākumus.

Vēsture ir parādījusi, ka šī bija pareizā CyberGhost izvēle. Vairāk nekā 10 miljoni cilvēku ir izmantojuši savu interneta privātuma pakalpojumu dažādu iemeslu dēļ. Šie iemesli ietver cenzūras pārvarēšanu, Wi-Fi savienojumu nodrošināšanu, piekļuvi neierobežotai straumēšanas multividei un citiem. Šī gada sākumā CyberGhost tika pārdots Izraēlas tiešsaistes izplatīšanas un digitālo produktu uzņēmumam Crossrider par vairāk nekā 10,8 miljoniem dolāru..

No pirmā acu uzmetiena tas šķiet savādi, jo Crossrider ir saistīts ar digitālo reklāmu. Turpinot analīzi, viņi ir arī ieinteresēti pievienot saviem digitālajiem produktiem, lai kļūtu par globālu spēlētāju interneta privātumā. Crossrider ir arī ieinteresēts palīdzēt jaunizveidotiem uzņēmumiem paplašināties visā pasaulē, daloties ar viņu milzīgajiem resursiem. Šajā nolūkā viņi ir iniciējuši divus novatoriskus starta centrus: Telavivi un Bukareste.

Roberts Knaps paskaidroja, ka šī nodošanās jaunuzņēmumiem un globālā ekspansija ir iemesls, kāpēc viņš nolēma, ka pārdošana Crossrider bija CyberGhost pareiza izvēle. Tie bija mērķi, kurus viņš arī dalījās, un sadarbība ar viņu vadības personālu ļaus viņam augt un mācīties personīgi kā vadītājam. Viņš turpinās darboties kā CyberGhost izpilddirektors un uzturēs tā galveno mītni Rumānijā ar tādu pašu uzticību jūsu interneta privātumam un drošībai..

Piegādātāja tīkla un servera atrašanās vietas

CyberGhost darbojas vidēja lieluma VPN pakalpojums. Viņu pilns tīkls sastāv no vairāk nekā 5700 serveriem 90 valstīs. Tie ir sadalīti sešos kontinentos. Lai uzlabotu sava tīkla veiktspēju, CyberGhost ir vairākas vietas ar daudziem serveriem populārās valstīs. Šīs valstis ir Kanāda, Francija, Vācija, Apvienotā Karaliste, ASV un citas. Pilns to pašreizējo serveru atrašanās vietu saraksts ir šāds:

 • Fiziskā servera atrašanās vietas – Albānija, Argentīna, Austrālija, Austrija, Baltkrievija, Beļģija, Bosnija & Hercegovina, Brazīlija, Bulgārija, Kanāda, Čīle, Kolumbija, Kostarika, Horvātija, Kipra, Čehija, Dānija. Igaunija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Honkongas īpašās pārvaldes apgabals Ķīna, Ungārija, Islande, Indija, Indonēzija, Īrija, Menas sala, Izraēla, Itālija, Japāna, Kenija, Latvija, Lietuva, Maķedonija, Malaizija, Meksika, Moldova, Nīderlande , Jaunzēlande, Norvēģija, Pakistāna, Polija, Portugāle, Rumānija, Serbija, Singapūra, Slovākija, Slovēnija, Dienvidāfrika, Dienvidkoreja, Spānija, Zviedrija, Šveice, Taivāna, Taizeme, Ukraina, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis un Vjetnama.
 • Virtuālā servera atrašanās vietas – Alžīrija, Andora, Armēnija, Bahamu salas, Bangladeša, Kambodža, Ķīna, Ēģipte, Gruzija, Grenlande, Irāna, Kazahstāna, Lihtenšteina, Luksemburga, Makao īpašās pārvaldes apgabals Ķīna, Maltas īpašās pārvaldes apgabals Ķīna, Malta, Monako, Mongolija, Melnkalne, Maroka, Nigērija, Panama , Filipīnas, Katara, Krievija, Saūda Arābija, Šrilanka, Apvienotie Arābu Emirāti un Venecuēla.

Viņu vietnes servera lapa ļaus jums redzēt visu CyberGhost VPN tīkla darbības jomu. Šajā lapā ir interaktīva tabula ar valstu sarakstu, pilsētu skaitu katrā valstī un pašreizējo serveru skaitu. Šo tabulu var izmantot arī, lai redzētu straumēšanas pakalpojumus un kanālus, ko katrā valstī var atbloķēt VPN.

CyberGhost tīkls sastāv gan no fiziskiem, gan virtuāliem serveriem. Tas nozīmē, ka katra fiziskā mašīna savā tīklā satur vairākas tīkla kartes, lai izveidotu virtuālos serverus. To ilustrē CyberGhost izmantotā serveru nosaukšanas konvencija. Katru servera vārdu prefiksē servera atrašanās vieta, kam seko mašīnas vietrādis un pēc tam virtuālā servera apzīmējums: atrašanās vietas un mašīnas vietrādis – virtuālā servera numurs.

CyberGhost ļauj Torrent trafiku uz serveriem daudzās tā vietās. Pilns to valstu saraksts, kurās tās atļauj P2P trafiku, ietver šādas:

 • P2P servera atrašanās vietas – Alžīrija, Andora, Armēnija, Austrija, Bahamu salas, Bangladeša, Baltkrievija, Beļģija, Bulgārija, Kambodža, Kanāda, Ķīna, Čehija, Dānija, Ēģipte, Somija, Francija, Gruzija, Vācija, Grieķija, Grenlande, Ungārija, Irāna, Islas salas Vīrietis, Itālija, Japāna, Kazahstāna, Latvija, Lihtenšteina, Lietuva, Luksemburga, Makao ĪPA Ķīna, Malta, Moldova, Monako, Mongolija, Melnkalne, Maroka, Nīderlande, Nigērija, Norvēģija, Panama, Filipīnas, Polija, Katara, Rumānija, Krievija, Saūda Arābija, Slovākija, Spānija, Šrilanka, Zviedrija, Šveice, AAE, Lielbritānija un Venecuēla.

Tas ir vairāk nekā puse no to VPN tīkla valstīm. Tāpēc torrent lietotājiem vajadzētu būt iespējai atrast serveri ar labu veiktspēju visām viņu vajadzībām.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

Jūsu privātums un CyberGhost

Cyberghost palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu, paslēpjot patieso IP adresi un aizstājot to ar vienu no viņu tīkla tāpat kā citi VPN pakalpojumi. Turklāt viņi neveic žurnālus par savu lietotāju VPN sesijām. Šie ir daži to konfidencialitātes politikas izvilkumi:

CyberGhost ir nepārprotama uzņēmuma politika: visstingrāk jāievēro datu aizsardzība un bezkompromisa lietotāja privātuma aizsardzība. Tāpēc lietotāja personas dati netiek uzraudzīti, reģistrēti, reģistrēti vai saglabāti.

Mēs apkopojam un glabājam tikai datus, kas nepieciešami pakalpojuma sniegšanai. Lai uzlabotu pakalpojuma kvalitāti, mēs glabājam tādus datus kā serveru izmantošanas pakāpe. Tomēr mēs neuzglabājam statistikas datus, kurus var saistīt ar lietotāja kontu. Mēs arī neuzglabājam datus par to, kurš un kad bija izmantojis serveri.

Papildus tam, ka CyberGhost ir patiess VPN nodrošinātājs, kas nepieteicas, tas arī piedāvā savu privātuma pakalpojumu tikai ar tālākpārdevēju starpniecību un neapstrādā informāciju par abonentiem. Viņi glabā tikai anonīmu lietotāja ID, kodētu paroli, jūsu aktivizācijas atslēgu un abonēšanas sākuma un beigu datumus..

CyberGhost publicēja caurspīdīguma pārskatus no 2011. līdz 2015. gadam, kurus varat pārskatīt. Viņi arī ir paziņojuši, ka savu avotu darīs pieejamu neatkarīgām nevalstiskām organizācijām (NVO), piemēram, Chaos Computer Club (CCC) Vācijā un Electronic Frontier Foundation (EFF) Amerikas Savienotajās Valstīs. Tas skaidri parāda, ka viņi nopietni uztver jūsu tiešsaistes privātumu un izmanto to vēl vairāk, lai to aizsargātu. Jums pašiem jāpārbauda viņu privātuma politika, lai apstiprinātu viņu saistības ar jūsu privātumu.

Cik droša ir jūsu tiešsaistes satiksme?

CyberGhost izmanto OpenVPN protokolu savai pielāgotajai programmatūrai Windows, Mac OS X un Android. To izmanto daudzi no labākajiem VPN sniedzējiem, un tiek plaši uzskatīts, ka tas ir viens no labākajiem šodien pieejamajiem VPN protokoliem. Nesenie OSTIF un QuarksLab veiktie OpenVPN protokola auditi ļāva viņiem novērst vai precizēt dažus tajā konstatētos trūkumus. Kopumā šie auditi parādīja, ka OpenVPN joprojām ir viens no drošākajiem VPN protokoliem.

CyberGhost realizē savu OpenVPN, uzsākot drošu TLS sesiju vadības kanālā ar 2 048 bitu RSA taustiņiem un izmantojot to, lai apmainītos ar šifru un HMAC taustiņiem, lai aizsargātu datu kanālu. Šis sākotnējais kontroles kanāls TLS rokasspiediens izmanto AES-256. To ieviešana arī atbalsta Perfect Forward Secrecy, ar taustiņu atjaunošanu ik pēc sešdesmit minūtēm. Katram lietotājam ir unikāla atslēga un sertifikāts, ko parakstījusi viņa SI. Viņi neizmanto statiskas iepriekš koplietotas atslēgas vai tls-auth. Datu kanālu paketes tagad tiek pārbaudītas ar HMAC-SHA256 algoritmu.

Viņu iOS lietotne tiek aizsargāta, izmantojot IKEv2 ar AES 256 bitu šifrēšanu. Šis ir drošs protokols, kura drošībai izmanto IPSec. To plaši uzskata par labu izvēli mobilajām ierīcēm, jo ​​tā atbalsta mobilitāti un daudzfunkcionēšanu (MOBIKE). Tas ļauj pakalpojumam palikt savienotam, pārslēdzot tīklus. Tas palīdz arī automātiski atjaunot savienojumu ar VPN pakalpojumu, kad savienojums tiek pārtraukts.

Izmantojot šos protokolus un to atbilstošo algoritmu pareizu ieviešanu, varat būt pārliecināti, ka, izmantojot CyberGhost VPN tīklu, jūsu interneta trafiks tiks pareizi šifrēts. Tas jums nodrošinās mieru, ka tiešsaistes aktivitātes tiek pasargātas no ziņkārīgo acīm.

CyberGhost atbalsts

CyberGhost piedāvā tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, kas ir pieejams no pirmdienas līdz piektdienai no 10:00 līdz 17:00 (GMT + 2). Jautājumi, kas netiek atrisināti, izmantojot tērzēšanu, tiks risināti, izmantojot e-pastu. Mūs informēja, ka uz e-pasta pieprasījumu tiks atbildēts pēc iespējas ātrāk, bet ne ilgāk kā 48 stundās.

Tikai uz dažām minūtēm tērzēšanas laikā tika atbildēts uz lielāko daļu mūsu jautājumu. Atbalsta persona mūs informēja, ka nav pārliecināta par vienu no tehniskākajiem jautājumiem, ko mēs uzdevām, bet izpētīs to un sazināsies ar mums pa e-pastu. Turklāt divu stundu laikā pa e-pastu saņēmām atbildi uz neatbildēto jautājumu. Mūs pārsteidza gan viņu atbalsta personāla zināšanas, gan atbildes, ko saņēmām pa e-pastu.

Papildus tiem, Cyberghost ir arī labi izstrādāta palīdzības lapa ar četrām dažādām sadaļām. Pirmais no tiem nodrošina piekļuvi ceļvežiem, lai instalētu savu pakalpojumu dažādās ierīcēs ar dažādiem atbalstītajiem protokoliem. Nākamā ir sadaļa, kas veltīta daudzu problēmu novēršanai. Ir arī plaša FAQ datu bāze, kas aptver vairākus vispārīgus un tehniskus jautājumus. Pēdējā sadaļā parādīti jaunākie paziņojumi, kas saistīti ar pakalpojumu jautājumiem un atjauninājumiem.

Visbeidzot, CyberGhost uztur atjauninātu mediju klātbūtni vairākās sociālo mediju vietnēs. Tajos ietilpst Facebook, Twitter, Google+ un citi.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

CyberGhost praktiskā pārbaude

Lai izmantotu viņu pakalpojumu, jums ir jābūt CyberGhost VPN kontam. Šis ir vienkāršākais veids, kā izveidot kontu, ir abonēt Premium kontu. Citādi, konta izveidošana veic tikai dažas darbības:

 1. Vispirms galvenajā izvēlnē viņu mājas lapas augšdaļā atlasiet “Mans konts”.
 2. Tiklīdz atveras pieteikšanās ekrāns, noklikšķiniet uz konta izveides saites.
 3. Izveidojiet savam kontam “Lietotājvārds” un “Parole”.
 4. Saglabājiet vai izdrukājiet savu PUK ģenerēto ID, lai darbinieki vajadzības gadījumā varētu atgūt jūsu kontu.
 5. Verificējiet savu kontu, izmantojot pievienoto e-pasta saiti.

CyberGhost VPN konta izveidošanaKad jūsu konts ir verificēts, varat lejupielādēt un instalēt savai ierīcei atbilstošo programmatūru. Pēc konta autentificēšanas, izmantojot lietotni, varat sākt izmantot pakalpojumu CyberGhost VPN.

Lejupielādējiet CyberGhost VPN lietotnes

CyberGhost ir izstrādājis pielāgotu programmatūru Windows, Mac OS X, Android un iOS ierīcēm. Obligātās operētājsistēmas specifikācijas tām ir šādas:

 • Windows klients – Microsoft.NET ietvars ar Windows 7 (32/64 bitu), Windows 7 Starter, Windows 8 (32/64 Bit), Windows 8.1 (32/64 Bit) vai Windows 10
 • Mac OS X lietotne – Mac OS X 10.7 vai jaunāka
 • iOS lietotne – iOS 9 un jaunākas
 • Android lietotne – Android 4.0 un jaunākas

Saites, lai ierīcē instalētu pielāgoto programmatūru operētājsistēmai Windows vai Mac OS X, ir atrodamas to attiecīgo rokasgrāmatu “Instalēšanas sadaļā” CyberGhost vietnes palīdzības / atbalsta lapā. Noklikšķinot uz šīm saitēm, datorā varēsit lejupielādēt iestatīšanas failu.

Lejupielādējiet Windows klientu CyberGhost VPNPēc tam varat palaist šo failu, lai instalētu CyberGhost VPN datorā vai Mac OS X sistēmā.

CyberGhost Windows klienta lejupielāde

Saites mobilo ierīču instalēšanai ierīcē var atrast, noklikšķinot uz vietnes galvenās izvēlnes. Poga iOS jūs aizvedīs uz iTunes veikalu. Kad esat tur nokļuvis, savā iPhone vai iPad varat instalēt CyberGhost VPN iOS. Izmantojot pogu Android, jūs nonāksit Google Play veikalā, kur varēsit instalēt lietotni viedtālrunī vai planšetdatorā.

Sāksim ar rūpīgāku apskatu CyberGhost operētājsistēmai Windows (CyberGhost Windows iestatīšanas rokasgrāmata):

CyberGhost VPN Windows klientu ir viegli lejupielādēt un instalēt. Tam ir pamata izvēlne un dažas uzlabotas funkcijas, lai palielinātu jūsu drošību un privātumu, taču tām nav nepieciešama tehniska kompetence, lai tās izmantotu. Viņu programmatūra arī ļauj ērti rīkoties ar Wi-Fi karstajiem punktiem, un tajā ir iekļauts automātisks nogalināšanas slēdzis, lai pasargātu jūs no nejauša VPN savienojuma zaudēšanas..

Savienojuma izveide ar CyberGhost VPN serveri Ziemeļvidzemē

Varat izveidot savienojumu ar ātru VPN serveri vispārīgai sērfošanai tikai ar vienu klikšķi. Turklāt divi vai trīs klikšķi pasargās jūs no jebkuras vietas pasaulē neatkarīgi no jūsu tehniskajām zināšanām. Windows klients tikpat viegli ļauj piekļūt arī VPN serveriem P2P un straumēšanai.

Pāriesim uz CyberGhost operētājsistēmai Mac (CyberGhost Mac iestatīšanas rokasgrāmata):

CyberGhost VPN Mac klientu ir viegli lejupielādēt, iestatīt un instalēt. Tas jūs soli pa solim iepazīstina ar procesu. Tam ir maza izvēlne, kas ļauj iestatīt dažus starta parametrus, lai nodrošinātu savienojumu ar VPN pakalpojumu no brīža, kad atverat savu Mac. Turklāt tas atbalsta dažas uzlabotas servera puses funkcijas, lai palielinātu jūsu vispārējo drošību un privātumu, vienlaikus izmantojot CyberGhost VPN pakalpojumu. Šīs ir vienkāršas pārslēgas, kuras var izmantot ikviens neatkarīgi no viņu tehniskās kompetences.

Savienojuma izveide ar straumētam multividei optimizētu VPN serveri

Viņu programmatūra arī ļauj ērti rīkoties ar Wi-Fi karstajiem punktiem, un tajā ir iekļauts automātisks nogalināšanas slēdzis, lai pasargātu jūs no nejaušas VPN savienojumu zaudēšanas. Varat izveidot savienojumu ar ātru VPN serveri vispārīgai sērfošanai tikai ar vienu klikšķi. Turklāt divi vai trīs klikšķi savieno jūs ar jebkuru vietu CyberGhost VPN tīklā un aizsargā visu jūsu interneta trafiku. Mac lietotne arī ļauj jums ar dažiem klikšķiem piekļūt VPN serveriem, kas optimizēti failu lejupielādei un straumētam multividei.

Neaizmirstam mobilos lietotājus, sāksim ar to CyberGhost iOS (CyberGhost iOS iestatīšanas rokasgrāmata):

CyberGhost VPN Android lietotni iOS var lejupielādēt un instalēt, viņu vietnē pieskaroties saitei uz iTunes veikalu. Tāpat kā lielāko daļu mobilo lietotņu, to ir viegli lejupielādēt, instalēt un atvērt. Vienkārši pārbaudiet sava konta akreditācijas datus un sāciet aizsargāt savu iPhone no jebkuras vietas.

Straumēšanas multivides servera atlasīšana, izmantojot iOS CyberGhost App

Tam ir maza izvēlne, kas ļauj pārraudzīt kontu, Wi-Fi tīkla savienojumus un izveidot atsauksmes par atbalstu un darba biļetes. Lai izveidotu savienojumu ar CyberGhost VPN pakalpojumu un sāktu visas jūsu mobilās datplūsmas aizsardzību, nav nepieciešama tehniska kompetence. Viņu lietotne arī ļauj ērti pārvaldīt Wi-Fi tīklāju savienojumus, ļaujot jums tos automātiski aizsargāt. Tā izmantošana IKEv2 / IPsec, kas atbalsta Mobike, ļauj ātri un ērti atgūt zaudētos VPN savienojumus. Varat izveidot savienojumu ar ātru VPN serveri lielākajai daļai interneta sērfošanas, izmantojot tikai vienu pieskārienu. Turklāt divi vai trīs pieskārieni ļaus straumēt multividi vai izmantot iecienīto VPN serveri no jebkuras vietas.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, apskatīsim CyberGhost Android ierīcēm (CyberGhost Android iestatīšanas rokasgrāmata):

CyberGhost VPN Android lietotni var lejupielādēt un instalēt, viņu vietnē pieskaroties saitei uz Google Play veikalu. Tāpat kā lielāko daļu mobilo lietotņu, to ir viegli lejupielādēt un instalēt. Tam ir maza izvēlne, taču tāpat kā tā Windows līdzīgajā versijā ir dažas uzlabotas funkcijas, lai palielinātu jūsu drošību un privātumu. Tam nav nepieciešama tehniska kompetence, un tie var uzlabot jūsu VPN veiktspēju.

Savienojuma izveide ar CyberGhost VPN serveri, kas optimizēts ASV-Netflix, ar Android lietotni

Viņu lietotne arī ļauj ērti rīkoties ar Wi-Fi karstajiem punktiem un automātiski aizsargā visu jūsu mobilā interneta trafiku. Mobike ļauj tam ātri atgūt zaudētos VPN savienojumus. Varat izveidot savienojumu ar ātru VPN serveri vispārīgai sērfošanai tikai ar vienu pieskārienu. Turklāt divi vai trīs pieskārieni ļaus straumēt multividi no jūsu iecienītākā pakalpojuma.

CyberGhost VPN ātruma pārbaude

Mēs veicām CyberGhost ātruma testu, izvēloties valstis no “All server list” (Visi serveru saraksts), jo salīdzināšanas nolūkos tas ir vistuvākais citu VPN pakalpojumu sniedzēju rādītājiem. Mēs bijām apmierināti ar viņu rezultātiem. Viņu VPN tīkla ātrums bija labs. Tāpat kā visiem VPN pakalpojumiem, savienojuma ātrumam bija zināmi zaudējumi. Tomēr tas nebija tik liels, kā mēs domājām, ka tas būtu, jo CyberGhost visiem viņu savienojuma profiliem izmanto 256 bitu šifrēšanu.

CyberGhost ātruma pārbaude

Kā redzams no iepriekš redzamajiem attēliem, šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 133,93 Mb / s līdz 127,11 Mb / s. Tas ir aptuveni 5% kritums serverim Atlanta, Ga. Tas ir lielisks sniegums un godīgs kompromiss mieram, ko mums sniedz viņu augstākās stiprības šifrēšana. Turklāt tas ir vienāds un vairumā gadījumu ātrāks nekā citi vadošie VPN sniedzēji.

Secinājumi

CyberGhost darbojas privātuma biznesā kopš 2004. gada. Viņi sāka savu VPN tīklu Rumānijā 2011. gadā. Viņu galvenā mītne paliek tur. Viņu pašreizējais tīkls sastāv no vairāk nekā 5700 serveriem 90 un vairāk valstīs. Viņiem ir vairāki serveri populārās valstīs, piemēram, Kanādā, Francijā, Vācijā, Apvienotajā Karalistē, ASV un citās. Viņi nereģistrē nekādu informāciju no savu lietotāju VPN sesijām. Viņu pakalpojums ir draudzīgs P2P un Torrent. Visbeidzot, viņiem ir gan bezmaksas, gan maksas VPN pakalpojums

CyberGhost ir pielāgotas programmatūras lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac OS X, Android un iOS. Šīs lietotnes ir viegli instalēt un lietot. Nesen viņi ir ieviesuši viedās programmatūras ideju, kas paredz, ko lietotāji vēlas. Pēc tam viņiem tiek piedāvāti risinājumi. Viņi tos ir ieviesuši savās Windows klientu un mobilajās lietotnēs, izmantojot profilus dažādiem mērķiem. Vispirms viņi paredz, kādi varētu būt šie mērķi, pēc tam nodrošina vienkāršotus profilus, kas lietotājiem pieslēdz viņu VPN tīklu, paturot prātā šos mērķus..

Viņu Windows, Mac OS X un Android lietotnes izmanto IKEv2 un OpenVPN protokolus ar AES 256 bitu šifrēšanu. OpenVPN izmanto daudzi premium pakalpojumu sniedzēji, un daudzi uzskata, ka tas ir labākais VPN protokols. Viņu programmatūra arī izmanto IKEv2 savam MOBIKE atbalstam ar AES-256. MOBIKE padara IKEv2 par lielisku izvēli tādām daudzkodolu ierīcēm kā iPhone, jo tas atvieglo atkārtotu savienojumu ar VPN, ja savienojums tiek nejauši pārtraukts. Tas arī ļauj VPN pakalpojumam uzturēt savienojumu, pārslēdzot Wi-Fi tīklājus vai pārejot no mājas tīkla uz mobilo pakalpojumu sniedzēju.

CyberGhost ir labi izstrādāta vietne ar plašu palīdzības lapu, kurā ir ceļveži viņu pakalpojumu izmantošanai ar dažādām ierīcēm. Tajā ir arī daudzu problēmu novēršanas informācija. Viņi atbalsta tiešsaistes tērzēšanu no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 10:00 līdz 17:00 (GMT + 2). Viņiem ir arī liela FAQ datu bāze un e-pasta biļešu pārdošanas sistēma.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Viņiem ir klienti operētājsistēmai Windows un Mac OS X.
 • CyberGhost ir mobilās lietotnes iOS un Android.
 • Viņu VPN lietotājiem netiek glabāti žurnāli.
 • Viņu programmatūra ļauj lietotājiem, kas nav tehniski tehniski, izmantot viņu pakalpojumus.
 • Var savienot ne vairāk kā septiņas vienlaicīgas ierīces.
 • Iekļauti nogalināšanas slēdži to pielāgotajā programmatūrā.
 • Viņiem ir arī citas uzlabotas funkcijas, piemēram, izņēmumi, droša DNS aizsardzība un IPv6 aizsardzība pret noplūdi.
 • CyberGhost nodrošina bezmaksas VPN pakalpojumu tiem, kam tas nepieciešams.
 • Viņiem ir 45 dienu naudas atdošanas garantija.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Samaziniet vajadzīgo darbību skaitu, lai pierakstītos uz apmaksātu kontu.
 • Palieliniet tērzēšanas laiku līdz 24/7.

CyberGhost ir paplašinājis savu tīklu, iekļaujot sešus kontinentus. Viņiem ir serveri Āfrikā, Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā, Okeānijā un Dienvidamerikā. Viņu VPN pakalpojumam ir laba veiktspēja. Viņi piedāvā labāko naudas atdošanas garantiju 45 dienu laikā, kas ir labākā nozarē. Izmēģiniet viņu pakalpojumus sev un pārbaudiet, vai tas jums ir piemērots. Ja jums tas patīk, varat baudīt neierobežotu piekļuvi, sākot no tikai USD 2,75 mēnesī.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me