Dašlāna VPN apskats 2020. gadā

Atjauninājums: Dashlane tagad iekļauj VPN un tumšā tīmekļa uzraudzību ar visiem premium kontiem. VPN ir lielisks papildinājums viņu drošības komplektam. Tas dos jums neierobežotu piekļuvi VPN serveriem 23 valstīs. Varat instalēt VPN operētājsistēmās Windows, Mac, iOS un Android. Dašlāns neierobežo joslas platumu vai to ierīču skaitu, kurās instalējat VPN lietotni. Jūs varat baudīt pilnu paroļu pārvaldības gadu un drošu piekļuvi VPN tikai un vienīgi Mēnesī 4,99 USD. Visiem jaunajiem klientiem ir Dashlane 30 dienu naudas atdošanas garantija.


Vai vēlaties salīdzināt Dashlane ar mūsu ieteiktajiem VPN pakalpojumiem? Šeit ir dažas no labākajām alternatīvām:

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Dašlāna darbība tika uzsākta 2011. gadā. Uzņēmumam ir spēcīga pieredze tehnoloģiju telpā, jo viens no viņu līdzdibinātājiem iepriekš bija Biznesa Objektu izpilddirektors, kuru SAP iegādājās 2007. gadā. Dašlāna galvenais birojs atrodas Ņujorkā, un tas ir nopelnījis 30 miljonus USD. finansējumu, lai palīdzētu sasniegt viņu misiju salabot internetu. Viņi saprot izaicinājumus, ar kuriem lietotāji sastopas saistībā ar parolēm. Lielākā daļa lietotāju vai nu izmanto viegli uzminamās paroles, vai arī atkārto to pašu paroli vairākās vietnēs.

Dašlāns

Cenas un īpašie piedāvājumi

Dašlāns piedāvā gan bezmaksas, gan premium iespēju personīgai lietošanai. Viņiem ir arī cenu noteikšana komandai, kurai nepieciešama lietotāju grupas aizsardzība ar paroli. Par 59,99 ASV dolāriem gadā jūs saņemat piekļuvi vairākām premium funkcijām, ieskaitot VPN, tumša tīmekļa uzraudzību, droša konta dublēšanu (šifrētu mākoņa dublējumu), iespēju sinhronizēt visas jūsu ierīces, iespēju droši koplietot paroles un piezīmes, piekļuvi Web parolēm. un prioritārais atbalsts. Viņu gada Premium konts ir vislabākā vērtība – tikai 4,99 USD mēnesī.

Dašlana cenu noteikšana, izmantojot VPNDashlane bezmaksas konta ierobežojumi

Dašlāns piedāvā bezmaksas kontu tiem, kuriem jāpārvalda tikai līdz 50 parolēm. Tomēr bezmaksas versija ir diezgan ierobežota un neietver piekļuvi VPN. Es domāju, ka jūs atradīsit papildu premium funkcijas, kas ir izmaksu vērts. Pretējā gadījumā viņu bezmaksas plāns joprojām ir ļoti noderīgs ierobežota skaita paroļu drošā un centralizētā uzturēšanā.

Apmeklējiet Dašlānu

Paroļu pārvaldnieks

Dašlana bezmaksas paroļu pārvaldnieks palīdzēs jums saglabāt jūsu paroles drošībā, izmantojot 256 bitu AES šifrēšanu. Jūs varat importēt esošās paroles no sava tīmekļa pārlūka to drošajā paroļu glabātuvē. Dašlāns jums sniegs brīdinājumus, kad kāda no vietnēm, kurās saglabāsit paroles, tiks uzlauzta. Tas var būt ļoti noderīgi, jo ir svarīgi zināt pēc iespējas ātrāk. Protams, jūs katrā ziņā vēlēsities izmantot unikālas paroles katrai vietnei.

Dashlane paroļu pārvaldnieks var palīdzēt jums automātiski pieteikties plašā vietņu klāstā. Tas ietver bankas un citas vietnes, kurām nepieciešama sarežģītāka pieteikšanās. Viena no mūsu iecienītākajām funkcijām ir spēja automātiski mainīt jūsu paroles populārajās vietnēs, izmantojot Dashlane. Jūs varat mainīt savu paroli ar vienu klikšķi no jebkuras ierīces. Vēl labāk, ja Dašlains mainīs jūsu paroles tik daudz vietnēs, cik vēlaties, patiesībā nepiesakoties un pats tās nemainot. Tas var ietaupīt stundas un daudz neapmierinātības.

Dašlāna automātiskās paroles izmaiņas

Dashlane drošības informācijas panelis palīdzēs identificēt vājas paroles un tās, kuras esat atkārtoti izmantojis vairākās vietnēs. Tiem no mums, kuriem ir simtiem pieteikšanās gadījumu, kas var būt ļoti noderīgi, it īpaši, kad jūs sākat darbu. Tas parādīs arī vietnes, kas ir pārkāptas, tāpēc jums ir priekšstats par to, kuras paroles un konti ir apdraudēti. Varat iestatīt drošības brīdinājumus, lai ziņojumi tiktu nosūtīti tieši uz jūsu ierīci jebkurā laikā, kad tiek uzlauzta kāda no jūsu saraksta vietnēm. Tas palīdzēs jums pēc iespējas ātrāk atjaunināt paroli un izvairīties no kompromitēšanas.

Jebkura laba paroles pārvaldnieka pamatā ir spēja ģenerēt spēcīgas paroles. Dashlane ģenerēs spēcīgas paroles ar vienu klikšķi. Turpmāk jaunā parole tiks saglabāta jūsu glabātuvē un tiks automātiski aizpildīta nākotnē, lai jums tā pat nebūtu jāatceras. Piemaksu plāns ļauj šifrēt un koplietot paroles. Tas ir īpaši noderīgi tiem, kas strādā komandā un kuriem ir droši jādalās ar konta informāciju. Tas noteikti pārspēj pasta piezīmju vai tekstu pārsūtīšanu, kas apdraud jūsu paroli.

Visbeidzot, Dashlane paroļu pārvaldnieks ļaus jums glabāt drošas piezīmes. Varbūt vēlaties sekot programmatūras atslēgai, wifi parolei vai jūsu draudzenes dzimšanas dienai (tāpēc jūsu sieva to neuzzina). Tikai jokojot par šo pēdējo, bet jūs, iespējams, domājat par daudzām lietām, kuras vēlaties atcerēties, bet kuras nevēlaties dalīties ar citiem.

Apmeklējiet Dašlānu

Automātiskās aizpildes funkcija

Kopā ar populāro paroļu pārvaldnieku, Dashlane palīdzēs jums automātiski aizpildīt tiešsaistes veidlapas. Viņu automātiskās aizpildes funkcijas izmantošanai ir vairākas priekšrocības. Iesācējiem tas ietaupīs jūsu laiku un palīdzēs izvairīties no datu ievades kļūdām. Ja jūs kaut kas līdzīgs man, vienmēr ir liela iespēja, ka jūsu adrese vai cita svarīga informācija tiek parādīta pirkstos. Automātiskās aizpildes funkcija palīdzēs nodrošināt, ka veidlapas katru reizi tiek aizpildītas pareizi.

Dašlāna automātiskā aizpildīšana

Otra Dashlane automātiskās aizpildes funkcijas izmantošanas priekšrocība ir drošība. Jūs, iespējams, pat nesaprotat, ka jūsu dati pārlūkprogrammas kešatmiņā paliek nešifrēti. Dašlāna automātiskā aizpildīšana palīdzēs aizsargāt jūsu datus. Man patīk automātiskās aizpildes funkcija, jo tā tiek parādīta formā, nevis tiek parādīta atsevišķā rīkjoslā. Daži citi, kurus esmu izmēģinājis, bija kaitinoši, bet Dašlains paveica labu darbu, pilnveidojot viņu automātisko aizpildīšanu. Vienlaikus ar automātiskās aizpildes izmantošanu datorā, Dašlāns piedāvā bezmaksas lietotnes iOS un Android ierīcēm.

Digitālais maciņš

Dashlane digitālajā makā būs plašs maksājumu veidu klāsts, ieskaitot kredītkartes, debeta grupas un PayPal. Neatkarīgi no tā, kā vēlaties maksāt, viņu digitālais seifs palīdzēs jums droši samaksāt par pirkumiem tiešsaistē. Galvenā digitālā maka lietošanas priekšrocība ir tā, ka jums nav jāuzglabā norēķinu informācija atkārtotai izmantošanai vietnēs. Jo mazāk datu bāzu ir jūsu kredītkaršu numuri, jo labāk. Dašlāna risinājums ietaupīs jūsu norēķinu informāciju un ļaus jums izvēlēties, kuru avotu izmantot katram pirkumam. Tas ietaupa digitālās kvītis ar atsevišķiem ekrānuzņēmumiem, lai jūs varētu pārskatīt pirkumus.

Datu drošība

Pirms uzticēt uzņēmumam nodrošināt jūsu paroles un maksājuma informāciju (ja izmantojat digitālo maku), tas vispirms palīdz veikt dažus mājas darbus. Dašlana viņu vietnē ir lapa, kas veltīta viņu pakalpojumu drošībai. Mēs dalīsimies ar dažiem svarīgākajiem notikumiem, taču es joprojām iesaku jums to izlasīt, lai iepazītos ar viņu sistēmu.

Dašlāna drošības modelis

Dašlāns izmanto AES-256 šifrēšana, kurā tiek izmantotas 10 000 kārtas PBKDF2 sāls. Viņi paļaujas uz atvērtā koda standartu, kam uzticas visā pasaulē un kas vēl nav jālauž. Jūs iestatīsit galveno paroli, kuru Dašlains nekad nav ierakstījis. Atslēga, kas šifrē jūsu datus, ir balstīta uz to pašu paroli. Tāpēc šifrēšanas atslēga nekad netiek reģistrēta. Jūs varat izvēlēties, vai saglabāt savus datus lokālos vai sinhronizēt tos ar viņu serveriem (izmantojot AES-256), lai tos koplietotu vairākās ierīcēs. Izmantojiet Google Authenticator, lai pievienotu divu faktoru autentifikāciju. Es iesaku, kad vien iespējams, pievienot vairākus autentifikācijas faktorus.

Apmeklējiet Dašlānu

Dašlāna programmatūra

Jūs, visticamāk, sāksit instalēt Dashlane paroli pārvaldnieka programmatūru operētājsistēmā Windows vai Mac OS X. Viņiem ir arī mobilās lietotnes iOS un Android. Varat izmantot Touch ID, lai pieteiktos Dashlane, izmantojot pirkstu nospiedumus iPhone un iPad. Ja izvēlēsities sinhronizēt informāciju ar viņu serveriem, visās ierīcēs varēsit piekļūt digitālajam makam un parolēm. Es iesaku izmantot Google Authenticator, lai vēl vairāk aizsargātu jūsu kontu. Tas pats attiecas uz jebkuru vietni, kas piedāvā divu faktoru autentifikāciju. Paroles pēc būtības ir vājas, tāpēc otra faktora izmantošana nodrošinās jūsu privātumu.

Dašlāna iOS lietotne

Kā redzat Dashlane iOS lietotnei ir dažas jaukas uzlabotas funkcijas. Iesācējiem varat to izmantot, lai droši saglabātu un automātiski aizpildītu paroles. Tas kalpos arī kā drošs digitālais seifs tiešsaistes maksājumiem. Varat iestatīt, lai lietotne izmantotu pirkstu nospiedumu, lai pieteiktos vietnēs un automātiski aizpildītu veidlapas. Tas ir jauks papildu drošības līmenis. Izmantojot lietotni, varat arī droši koplietot paroles un piezīmes ar ikvienu, kuru vēlaties.

Klientu atbalsts

Premium klases dalībnieki saņem prioritāru atbalstu. Lai iesniegtu jautājumu, jūs vēlaties nosūtīt e-pastu viņu atbalsta komandai. Augstākās klases dalībnieki var nosūtīt e-pastu tieši uz vietni vip (at) dashlane.com, lai ātrāk reaģētu. Pārliecinieties, ka sazinieties ar Dašlāna atbalsta dienestu, izmantojot e-pasta adresi, kas saistīta ar jūsu kontu.

Dašlāna pārskats: secinājums

Dašlāns ir izstrādājis ļoti labu paroļu pārvaldnieku un drošu digitālo maku. Man īpaši patīk viņu paroļu mainītājs, kurš maina vairākas paroles lidojuma laikā. Tas var noderēt tiem, kuri vietnēs izmanto līdzīgas paroles. Protams, jums to nevajadzētu darīt, bet viņi taču zina, ka lietotāji to dara, un ir izveidojuši noderīgu rīku, kas palīdz aizsargāt jūsu kontus, kad vietne tiek uzlauzta.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Viņi nezina un neuzglabā jūsu galveno paroli vai šifrēšanas atslēgu
 • AES-256 šifrēšana, lai nodrošinātu jūsu datus
 • Pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows un Mac OS X
 • Mobilās lietotnes operētājsistēmai iOS un Android
 • Piesakieties un automātiski aizpildiet operētājsistēmā iOS, izmantojot pirkstu nospiedumu
 • Divfaktoru autentifikācija, izmantojot Google Authenticator

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Zemāka cena piemaksām par dalību
 • Pievienojiet tiešraides tērzēšanas atbalstu premium dalībniekiem

Dashlane palīdzēs jums ģenerēt spēcīgas paroles, droši tās saglabāt un automātiski pieteikties iecienītākajās vietnēs. Tas arī palīdzēs jums automātiski mainīt paroles vairākās vietnēs jebkurā laikā. Viņu digitālais seifs nodrošinās jūsu norēķinu iespēju drošību un ļaus norēķināties tiešsaistē, pārdevējiem nesaglabājot jūsu maksājuma informāciju. Es iesaku reģistrēties viņu premium kontā, kas ietver neierobežotu VPN un ir tikai 4,99 USD mēnesī. Pārbaudiet viņu pakalpojumus visās jūsu ierīcēs un droši sinhronizējiet tās.

Apmeklējiet Dašlānu

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map