DotVPN pārskats

Mūsu DotVPN pārskatā tika atklāts, ka tas ir interneta drošības un privātuma pakalpojums, ko piedāvā Smart Security Ltd. Tas tika uzsākts 2014. gadā. Viņu noteiktā misija ir “nodrošināt piekļuvi bezmaksas un atvērtam internetam”. Viņiem pašlaik ir VPN programmatūra Android un iOS platformām. Turklāt tiem ir pārlūkprogrammu Google Chrome, Opera un Firefox paplašinājumi, kas var palīdzēt nodrošināt jūsu visu datus, sērfojot internetā. Tie var arī palīdzēt aizsargāt jūsu interneta privātumu, ļaujot mainīt redzamo ģeogrāfisko atrašanās vietu. Pašlaik tiek izstrādāta darbvirsmas lietojumprogramma.


DotVPN pārskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

DotVPN ir patiešām vienkāršots cenu veidošanas modelis. Tie nodrošina bezmaksas VPN pakalpojumu ar dažiem ierobežojumiem (funkcijas zemāk parādītas pelēkā krāsā). Mēs tos sīkāk izpētīsim vēlāk mūsu DotVPN pārskatā. Turklāt viņi arī piedāvā premium klases pakalpojumu bez jebkādiem ierobežojumiem.

Piemaksu pakalpojumam ir divi dažādi cenu plāni. Šiem plāniem tiek noteikta atšķirīga cena, pamatojoties uz pakalpojuma ilgumu. Jūs varat pieteikties uz vienu mēnesi par 4,99 USD un vienu gadu par 35 USD. Tas nozīmē, ka, reģistrējoties gadu, jūs varat ietaupīt 40% no mēneša cenas.

DotVPN cenu noteikšana

Tātad, ko jūs iegūstat par savu maksas abonementu? DotVPN Premium ir šādas funkcijas:

 • Labāks sniegums – piekļuve vairāk serveriem, kas nodrošina ātrāku savienojumu un datu pārsūtīšanas ātrumu.
 • Neierobežots datu joslas platums – pārsūtīšanas ātrumu nekontrolē.
 • Video un audio straumēšana – ļauj piekļūt straumēšanas saturam no dažādām ģeogrāfiskām atrašanās vietām.
 • Mākoņu ugunsmūra aizsardzība – tas aizsargā jūsu neaizsargātos atvērtos portus, jo visi ienākošie savienojumi notiek caur DotVPN serveriem. Tādējādi DotVPN servera ugunsmūrī tiek bloķēti hakeru mēģinājumi un ļaunprātīga programmatūra, un tie nekad nenonāk jūsu ierīcē.
 • Nulles satura ierobežojumi – tas ietver P2P lejupielādes un satura cenzūras apiešanu.
 • Lielāka šifrēšanas atslēgas izturība – pakalpojums izmanto 4096 bitu atslēgu tuneļa savienojumu un SSL paplašinājumu pārbaudei.

DotVPN nodrošina tikai vienu veidu, kā norēķināties par viņu pakalpojumu – PayPal. Šajā laikā netiek pieņemti kredītkartes un Bitcoin maksājumi. Mēs domājam, ka tas varētu ierobežot daudzus lietotājus.

Bezriska izmēģinājuma periods

DotVPN ir viņu drošības un privātuma pakalpojuma bezmaksas versija. Vienīgās šī pakalpojuma funkcijas ir neierobežots joslas platums un ugunsmūra aizsardzība caur viņu tīkla serveriem. Viss, kas nepieciešams bezmaksas pakalpojuma izmantošanai, ir e-pasta adrese un parole. Tas neļauj straumēt saturu, ir mazāks šifrēšanas atslēgas stiprums un neatļauj P2P trafiku.

Neskatoties uz šiem ierobežojumiem, mēs uzskatām, ka lielākajai daļai cilvēku tas galvenokārt ir lēns. Iespējams, tas ir saistīts ar faktu, ka visi bezmaksas lietotāji ir ierobežoti ar noteiktiem serveriem reģionā. Šie serveri ir lēnāki un parasti ir pārpildīti, kas noved pie visa bezmaksas pakalpojuma lēnas darbības.

Tomēr DotVPN šobrīd uz nedēļu jaunina bezmaksas lietotājus uz ātrāku Premium tīklu. Mēs nezinām, vai šis jauninājums ir pieejams tikai ierobežotu laika periodu vai nē. Tātad, tagad jums būtu piemērots laiks, lai izmēģinātu Premium pakalpojumu un pārbaudītu, vai tas atbilst jūsu pašreizējām drošības un konfidencialitātes vajadzībām.

Viņiem ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija jaunajiem Premium lietotājiem, ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem. Šai kompensācijai ir daži nosacījumi, un tā pieļauj arī daļēju atmaksu. Par daļēju atmaksu DotVPN var lemt pēc saviem ieskatiem. Plašāku informāciju par to var atrast atmaksas politikas lapā viņu vietnē.

Apmeklējiet vietni DotVPN

DotVPN tīkla un servera atrašanās vietas

DotVPN tīkls sastāv no aptuveni 700 serveriem. Tie ir sadalīti 24 datu centros 12 dažādās valstīs. Starp valstīm, kuras varat savienot, ir ASV, Kanāda, Spānija, Šveice, Nīderlande, Zviedrija, Lielbritānija, Krievija, Francija, Vācija, Japāna un Singapūra. Tas nav tik daudz vietu kā daži no lielākajiem VPN pakalpojumiem, taču tas lietotājiem ļauj piekļūt dažiem no populārākajiem galamērķiem. Kā jauns pakalpojumu sniedzējs, DotVPN joprojām paplašinās, iekļaujot jaunas atrašanās vietas.

Papildus datu drošībai un privātumam DotVPN lietotājiem ir pieejama arī analīze, interneta izsekošana un reklāmu bloķēšana, kā arī ugunsmūra aizsardzība. Šīs ir dažas funkcijas, kuras parasti var atrast augstākās klases pakalpojumu sniedzēji. Tie ir iekļauti gan viņu interneta pārlūka starpniekserveros, gan arī iOS un Android platformās.

Privātums, drošība un atbalsts

DotVPN ir savi DNS serveri, un viņi saka, ka viņiem ir stingra bez žurnāla politika. Tie atrodas Honkongā, kur pašlaik nav spēkā esošo datu saglabāšanas likumu. Šis ir fragments no viņu vietnes:

Mēs neuzglabājam nekādu informāciju un žurnālus, kas var atklāt jūsu atrašanās vietu vai darbības tiešsaistē. DotVPN glabā tikai pamatinformāciju, kas nepieciešama mūsu pakalpojuma darbībai.

Mēs atklājām, ka viņi jūsu IP adresi 24 stundas glabā pēc jūsu pēdējā savienojuma kā daļu no pakalpojumu uzturēšanas. Dažiem lietotājiem tas var radīt nepatiku. Jums šī informācija jāpārskata pašam. To var atrast viņu privātuma politikā.

Drošībai DotVPN izmanto transporta slāņa drošību (TLS 1.2) ar AES-128 šifrēšanu ar 4096 bitu RSA atslēgu rokasspiediena un AES atslēgas pārsūtīšanai. Tam vajadzētu nodrošināt pietiekamu aizsardzību lielākajai daļai lietotāju. Viņu interneta starpniekservera paplašinājumi izmanto SSL-starpniekservera savienojumu ar 4096 bitu atslēgu. Viņu iOS lietotne drošības nolūkos izmanto IPSec priekšrocības.

DotVPN atbalstu nodrošina biļešu pārdošanas sistēma ar vidējo gaidīšanas laiku. Viņiem ir neliela informācija par atrisinātajām problēmām un vispārīgi FAQ. Liekas, ka šobrīd viņi neatrodas sociālajos tīklos.

Apmeklējiet vietni DotVPN

DotVPN praktiskā pārbaude

DotVPN pašlaik nav Windows vai OS X lietojumprogrammas. Tomēr viņiem ir Android un iOS lietotnes. IOS lietotnei nepieciešama iOS 8.0 vai jaunāka versija. Turklāt viņiem ir pārlūkprogrammu paplašinājumi operētājsistēmām Opera, Firefox un Google Chrome. Šajā mūsu DotVPN pārskata sadaļā tiks tuvāk apskatīta Android lietotne un Google Chrome starpniekservera paplašinājums.

Izmantojot DotVPN Android lietotni

Android lietotnes DotVPN instalēšana ir vienkārša. Vienkārši noklikšķiniet uz viņu vietnes lejupielādes lapas un pēc tam Android lietotnē atlasiet pogu “Google Play”. Tādējādi jūs nonāksit Google Play veikalā, kur varēsit sākt lietotņu instalēšanas procesu.

Kad esat tur, pieskarieties pogai “Instalēt” un pēc tam atveriet lietotni. Pēc lietotnes atvēršanas jums būs jāievada e-pasta adrese un pēc tam parole. Zemāk redzamie attēli ilustrē šo procesu. Pēdējais attēls parāda galveno savienojuma ekrānu.

DotVPN instalēšana un startēšana

Pieskaroties pārslēgšanas / atvienošanas pārslēgšanas taustiņam šajā ekrānā, jūs savienosit ar serveri valstī, kas parādīta ekrāna apakšā. Šajā gadījumā tas jūs savienos ar Amerikas Savienotajām Valstīm. Lietotne automātiski piešķirs jums jaunu virtuālo IP adresi un savienos Premium lietotājus ar ātrāko DotVPN serveri no viņu pašreizējās atrašanās vietas. Bezmaksas pakalpojumu lietotāji parasti tiek iedalīti pārpildītākos bezmaksas serveros, un VPN darbība būs lēnāka.

Pieskaroties pašai atrašanās vietai, tiks atvērts valsts izvēles ekrāns (zem kreisās). Pēc tam DotVPN tīklā varat izvēlēties jaunu mērķa serveri. To darot, jūs atgriezīsities galvenajā ekrānā, kur varēsit izveidot savienojumu ar jauno atrašanās vietu.

Konta izvēlnei var piekļūt, pieskaroties izvēlnes ikonai augšējā kreisajā stūrī (trīs horizontālas joslas). Šajā izvēlnē tiks parādīts jūsu konta tips un atļauts veikt šādas darbības:

 • Jaunināšanas pakalpojums – ļaus jums jaunināt uz Premium pakalpojumu.
 • Nomainīt paroli – ļauj atiestatīt konta paroli.
 • Koplietošanas pakalpojums – ļaujiet jums dalīties pakalpojumā ar draugiem Facebook vai Twitter.
 • Novērtējiet pakalpojumu – dodieties uz Google Play veikalu, kur varat izveidot Android lietotnes pārskatu.
 • Klientu atbalsts – atveriet DotVPN biļešu pārdošanas sistēmu.

Izmantojot DotVPN Android lietotni

Visbeidzot, pieskaroties zobrata ikonai ekrāna augšējā labajā stūrī, tiks atvērts ekrāns “Iestatījumi”. Šis ekrāns ļaus jums pārslēgties:

 • Joslas platuma taupīšana – kontrolē datu saspiešanu, kas var palielināt VPN veiktspēju.
 • Adblock – bloķē dažas nevēlamas reklāmas, kas var palielināt pārlūka ātrumu.
 • Izsekošanas aizsardzība – palīdz trešajām personām nesekot jūsu darbībām internetā.
 • Bloķēt analītiku – samazina metadatus, kas apkopoti par jums, sērfojot internetā.
 • Firewall – aizsargā jūs no ļaunprātīgiem interneta avotiem.
 • Uzsākt – automātiskie savienojumi, kad tiek startēta Android lietotne DotVPN.

Lietotāju savienojuma galvenajā ekrānā tiek parādīts visu bloķēto darbību automātiskais skaitītājs. Kā redzat no iepriekšminētajiem attēliem, DotVPN Android lietotni ir viegli instalēt un lietot. Ar dažiem pieskārieniem varat izveidot savienojumu ar jebkuru vietu viņu tīklā. Vēl daži pieskārieni ļaus jums viegli pārslēgties uz jaunu mērķa serveri. To darot, jūs varēsit saglabāt savu interneta privātumu un drošību, vienlaikus pieslēdzoties iecienītākajam tīklājam no jebkuras vietas pasaulē.

Apmeklējiet vietni DotVPN

DotVPN Google Chrome paplašinājuma izmantošana

DotVPN logotipsGoogle Chrome paplašinājuma DotVPN instalēšana ir vienkārša. Viņas vietnes lejupielādes lapā zem attēla noklikšķiniet uz pogas “Pievienot pārlūkam Chrome”. Tādējādi tiks atvērts Google Chrome veikals, kurā pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Pievienot pārlūkam Chrome” paplašinājuma augšpusē. Kad tas ir pievienots, vienkārši atveriet pārlūku Chrome un noklikšķiniet uz DotVPN ikonas augšpusē adreses joslas labajā pusē..

Tas atvērs paplašinājumu un ļaus ievadīt savu e-pasta adresi un paroli. Pēc tam paplašinājums tiks atvērts un sniegs jums virtuālu IP adresi uz vistuvāk esošajai DotVPN atbalstītajai vietai. Tas palīdzēs aizsargāt visus jūsu pārlūkprogrammas datus un nodrošinās jums lielāku privātumu, izmantojot Web. Šis startēšanas process ir parādīts zemāk.

DotVPN Chrome startēšana

Noklikšķinot uz atrašanās vietas galvenā savienojuma loga apakšā, kas parādīts augšpusē pa labi, tiek atvērts logs, kurā ir to vietu saraksts, kurām varat izveidot savienojumu. Šis saraksts parādīs vietas noteikšanas laiku, kā arī divus aprēķinātos savienojuma ātrumus. Pirmais ātrums ir lēnāks un paredzēts bezmaksas pakalpojumu lietotājiem. Otrais ir ātrums, kas jāpiedzīvo Premium lietotājiem. Noklikšķinot uz jaunas atrašanās vietas šajā logā, tiek atkārtoti atvērts galvenais logs un no turienes jums piešķirta virtuālā IP adrese.

Līdzīgi kā Android lietotnē, logā noklikšķinot uz izvēlnes ikonas (trīs horizontālas joslas), tiks atvērts konta logs, kurā varat atrast informāciju par savu kontu. Varat arī jaunināt savu kontu uz Premium pakalpojumu, mainīt konta paroli, dalīties pakalpojumā ar draugiem sociālajos medijos, rakstīt pagarinājuma pārskatu vai atvērt biļeti ar DotVPN atbalsta personālu..

DotVPN Chrome paplašinājums darbībā

Noklikšķinot uz zobrata ikonas loga augšējā labajā stūrī, tiek atvērts ekrāns “Iestatījumi”, kurā varat pārslēgt dažus parametrus, lai uzlabotu pārlūka darbību. Tajos ietilpst:

 • Joslas platuma taupīšana – nodrošina pārlūkprogrammas datu saspiešanu līdz 30%.
 • Adblock – bloķē reklāmas, kas var uzlabot pārlūka pārveidošanu un ātrumu.
 • Izsekošanas aizsardzība – pārtrauc kādu izsekotāja programmatūru pārlūkprogrammā.
 • Bloķēt analītiku – palīdz aizsargāt pret metadatu apkopošanu pārlūkprogrammā.

Ugunsmūris palīdz aizsargāt jūsu pārlūkprogrammu no ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumiem, un pārlūka dati tiek tunelēti ar SSL šifrēšanu, izmantojot 4096 bitu atslēgu. Galvenajā savienojuma logā tiek reģistrēts visu to darbību skaits, ko DotVPN ir bloķējis. Lietojumprogrammas, kas tiek izmantotas ārpus pārlūka, nav nekādā veidā aizsargātas.

Chrome paplašinājums DotVPN galvenokārt ir starpniekserveris, kas paredzēts, lai sniegtu jums virtuālu IP adresi, lai pārvarētu cenzūru un ģeogrāfiskos ierobežojumus. Lai to izmantotu, nepieciešami tikai daži klikšķi. Turklāt tas var palīdzēt aizsargāt jūsu anonimitāti atkarībā no pārlūka paradumiem.

Apmeklējiet vietni DotVPN

DotVPN ātruma pārbaude

Bez ātruma testa mūsu pārskats nebūtu pilnīgs. Tests tika veikts, izmantojot viņu Android lietotni, nevis parasto Windows programmatūras testu, jo viņiem vēl nav darbvirsmas programmatūras operētājsistēmai Windows vai OS X. Tas parādīja, ka veiktspēja bija laba. Tas bija apmēram vidējais rādītājs pārējiem, kurus esam pārbaudījuši ātruma zaudēšanas ziņā. Šifrēšanas augšdaļas dēļ ir nedaudz samazinājies ātrums. Šis zaudējums ir vērts ar papildu drošību, ko nodrošina DotVPN pakalpojums.

DotVPN Android ātruma tests

No iepriekš redzamajiem attēliem var redzēt, ka šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 29,49 Mb / s līdz 25,59 Mb / s. Tas ir aptuveni 13,2% kritums serverim Highlands, NC. Tas ir pieņemams zaudējums datu drošībai, kas tiek piedāvāta, šifrējot visu jūsu interneta trafiku ar DotVPN pakalpojumu.

Secinājumi

DotVPN ir Smart Security Ltd. sniegts pakalpojums. Tas palīdzēs jums būt drošākam, lietojot savas Android vai iOS mobilās ierīces. Tas var palīdzēt jums radīt mieru gan mājās, gan iecienītākajā wifi tīklājā. Tas tiek paveikts, šifrējot visu jūsu ierīces trafiku un tunelējot to VPN serverim viņu tīklā. Turklāt tas piešķir jums jaunu virtuālo IP adresi, kas ļaus jums pārvarēt cenzūru un dažus ģeogrāfiskos ierobežojumus. Mēs vēlamies atzīmēt, ka tas neļāva mums piekļūt US-Netflix, jo viņi ir sākuši aizliegt dažus savienojumus, izmantojot VPN pakalpojumus. Virtuālās IP adreses izmantošana arī palīdzēs aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņu tīkls sastāv no aptuveni 700 serveriem 12 valstīs.

DotVPN atrodas Honkongā, kurai pašlaik nav datu saglabāšanas likumu. Tas nereģistrē konkrētas vietnes vai klientu pieprasījumus, taču uzturēšanas nolūkā 24 stundas tas saglabā noteiktu IP informāciju. Viņiem ir lietotnes Android un iOS mobilajām ierīcēm. DotVPN ir arī paplašinājumi pārlūkprogrammām Firefox, Opera un Chrome. Viņu programmatūrai ir mazs iestatījumu skaits, un to ir viegli iestatīt un lietot. Pēc dažiem vienkāršiem peles klikšķiem vai pieskārieniem ierīces ekrānā jūs ātri izveidosit savienojumu ar izvēlēto VPN serveri.

Android lietotne DotVPN verifikācijai izmanto transporta slāņa drošību (TLS 1.2) ar AES-128 un 4096 bitu RSA atslēgu. Viņu interneta starpniekservera paplašinājumu savienojumi izmanto SSL ar 4096 bitu atslēgu. IOS lietotne drošībai izmanto iebūvēto IPsec. Tas abonentiem nodrošina jauku līdzsvaru starp ātrumu un drošību.

DotVPN atbalstu galvenokārt nodrošina e-pasta biļešu pārdošanas sistēma. Viņiem ir neliela FAQ datu bāze, kas sastāv no vispārīgas VPN informācijas un dažām atbildēm uz atbalsta jautājumiem.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Viņiem ir mobilās lietotnes iOS un Android ierīcēm.
 • Viņiem ir SSL starpniekservera paplašinājumi pārlūkprogrammām Firefox, Opera un Chrome.
 • Viņu piemaksu pakalpojums ir pieejams.
 • Viņi piedāvā bezmaksas VPN pakalpojumu.
 • Tie atrodas Honkongā.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Atbrīvojiet patstāvīgu Windows un OS X programmatūru.
 • Atjauniniet viņu vietni un novērsiet neatbilstības.
 • Pievienojiet savam tīklam citas atrašanās vietas Dienvidamerikai un Okeānijai.

DotVPN lietotājiem ir piekļuve tīkla serveriem Ziemeļamerikā, Austrumeiropā un Rietumeiropā un Āzijā. Viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu pats pārbaudīt viņu Premium pakalpojumu. Pamēģināt. Ja DotVPN pakalpojums ir piemērots jūsu interneta drošības un privātuma vajadzībām, jūs varat reģistrēties, sākot no tikai 2,99 USD mēnesī.

Apmeklējiet vietni DotVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map