DroidVPN pārskats

DroidVPN logotipsKad DroidVPN ieradās notikuma vietā, tas atbalstīja tikai Android operētājsistēmu. Tagad programma ir paplašināta arī uz Windows un Mac. Protams, tas nozīmē, ka tai joprojām ir Android lietotne. Pārbaudot Google Play veikalu, lietotāji ir lejupielādējuši DroidVPN vairāk nekā 10 miljonus reižu. Tas ir freemium produkts, kas nozīmē, ka jums ir ierobežota bezmaksas versija, kā arī neierobežota premium iespēja. Mēs vienmēr uztraucamies par bezmaksas VPN pakalpojumu versijām. Tas notiek tāpēc, ka ar tām parasti tiek saistītas “slēptās izmaksas”. DroidVPN ir 3,9 zvaigžņu vērtējums ar vairāk nekā 78 000 atsauksmēm. Šajā DroidVPN pārskatā mēs redzēsim, vai tas ir pelnījis tā uzslavu.


Android lejupielāde DroidVPN

Par kompāniju

Par uzņēmumu mēs neko daudz nevaram pateikt. Vietne darbojas kopš 2011. gada un ir reģistrēta Filipīnās. Mēs atradām arī ierobežotu vietni ar informāciju par to. Mātesuzņēmums, šķiet, ir Droidvpn Inc, taču grūti iegūt informāciju par uzņēmumu. Lai arī Filipīnās ir labi privātuma likumi, to valdība ir apšaubāma. Pirms izmantojat šo, ieteicams padomāt divreiz. Atkarībā no mērķiem jūs varētu izvēlēties citu.

Cenu noteikšana

Cena, DroidVPN ir vairākas iespējas. Mēs jau iepriekš minējām bezmaksas versiju. Tajā ietilpst 100 MB lietošanas mēnesī ar vienu ierīci, kas savienota ar vienu no 8 bezmaksas serveriem. Runājot par premium klases pakalpojumu, jo ilgāks termiņš, jo labāka cena. Piemaksu versijas cena mēnesī sākas no 4,99 USD. Ja vēlaties saņemt trīs mēnešu darba stāžu, jūsu cena ir USD 13,99 ceturksnī, kas cenu pazemina līdz USD 4,66 mēnesī. 6 mēnešu termiņš ir USD 23,95. Tas nozīmē, ka cena nokrītas līdz USD 3,99 mēnesī. Visbeidzot, labākais piedāvājums ir viņu darba gads. Gada kopējās izmaksas ir USD 35,88. Tas tiek sadalīts līdz USD 2,99 mēnesī.

DroidVPN cenu noteikšana

Iespējas

DroidVPN funkcijasDroidVPN nav pieejams daudz funkciju. Uzņēmums izstrādāja savu saskarni un produktu tā, lai būtu viegli iesācēju lietotājiem. Tas var būt lieliski, bet mēs labprātāk redzam vairāk iespēju. Vienīgais, kas, šķiet, atdala to no citiem pakalpojumu sniedzējiem, ir solījums integrēt eksperimentālās funkcijas. Mobilajā versijā ir iespēja palaist DroidVPN ar ICMP iestatījumiem. ICMP apzīmē interneta kontroles ziņojumu protokolu. Tas ir kļūdu ziņošanas protokols, kas paredzēts tīkla ierīcēm, piemēram, maršrutētājiem. Viņi to izmanto, lai ģenerētu kļūdu ziņojumus uz avota IP adresi, kad tīkla problēmas novērš pakešu piegādi. Varat arī mainīt protokolus uz UDP, TCP un HTTP. Mēs priecājamies redzēt, ka Android versijai, šķiet, nav vajadzīgas īpašas atļaujas. Bezmaksas versijā viņi lietotājiem piedāvā 8 bezmaksas serverus, bet premium dalībniekiem – daudz vairāk. Turklāt atcerieties, ka mēnesī varat saņemt tikai 100 MB bezmaksas piekļuves. Ņemiet vērā arī to, ka vienlaikus ar bezmaksas versiju var izmantot tikai 1 ierīci.

Performance

Veiktspēja vienmēr ir svarīga, it īpaši, ja nodarbojas ar bezmaksas pakalpojumu. Tomēr pirmais solis, kas jums jāveic, ir izveidot savienojumu ar serveri. Diemžēl, izmantojot abas versijas, mums radās problēma. Kā redzat šeit redzamajā attēlā, mēs mēģinājām izveidot savienojumu ar bezmaksas serveriem un saskārāmies ar ziņojumu “Serveris ir pilns”. Lai gan ir pieejami 8 bezmaksas UDP serveri, mums neizdevās izveidot savienojumu ar nevienu no tiem. Tomēr mums izdevās izveidot savienojumu ar TCP. Tas ir lēnāks, bet darbosies. Zemāk redzat pirmos 3 UDP serverus. Kad esat izveidojis savienojumu, mēs noskaidrojām, ka ātrums ir aptuveni 20 MB. Tas ir 80% kritums no mūsu 100mb normālā ātruma. Šeit nevar parādīt ātruma testu, jo zemais datu ierobežojums bezmaksas kontā neļaus mums veikt visus testa aspektus. Zemāk redzamie attēli ir no Windows klienta.

DroidVPN veiktspēja

VPN lietošanas priekšrocības

Pēdējā laikā mobilo trafiks sāk apsteigt galddatoru trafiku. Tāpēc standarta datu plāna izmantošanas vietā WiFi ir svarīgi izmantot. Sakarā ar piesātinājuma līmeni pasaulē arvien vairāk un vairāk uzņēmumu saviem klientiem piedāvā bezmaksas WiFi. Lai gan tas ir lieliski piemērots abām pusēm, jūs varat derēt, ka kibernoziedznieki arī to mīl. Kad izveidojat savienojumu ar kādu no iepriekš uzskaitītajām vietām, tiek izveidots drošs un šifrēts savienojums. To darot, jūs ievērojami samazināsit risku, ka noziedznieki nozags jūsu slepenos datus. Tad atkal jums ir jāuzticas uzņēmumam, kas atrodas aiz VPN. Tā kā mēs neko daudz nevaram atrast par uzņēmumu, ir grūti pateikt, vai varat uzticēties viņiem.

Ja vēlaties izvairīties no ģeogrāfiskiem blokiem, obligāti jāizmanto VPN. Tas ir tāpēc, ka uzņēmumi, valdības un pat plašsaziņas līdzekļu uzņēmumi liedz lietotājiem skatīt ierobežota satura saturu gan mērķa apgabalā, gan ārpus tā. Kad izveidosit savienojumu ar DroidVPN, jūs liksit vietnei vai organizācijai uzskatīt, ka atrodaties vienā no viņu piedāvātajām vietām. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri, un jūs varat sākt pārlūkot vai apskatīt saturu, kuram vēlaties piekļūt. Ja jums joprojām ir bloķēšanas problēmas, vēlēsities pārliecināties, vai WebRTC ir atspējots jūsu pārlūkprogrammā. Tas ir grūtāk, ja Android ierīcēs izmantojat dažādus pārlūkus. Iespējams, vēlēsities izmantot Firefox un lejupielādēt WebRTC bloķējošo paplašinājumu, lai tas varētu darboties pareizi. Pretējā gadījumā neatkarīgi no tā, ko mēģināt atbloķēt, joprojām tiks rādīta jūsu sākotnējā IP adrese. Tas ir pretrunā ar VPN lietošanas mērķi.

Vai DroidVPN ir piemērots lietošanai?

Tas ir atkarīgs no jūsu izmantošanas iemesliem. Ja plānojat izmantot VPN, lai izvairītos no ģeogrāfiskiem blokiem, tas, iespējams, darbosies labi. Tomēr, lai aizsargātu jūsu privātumu, mēs iesakām ievērot piesardzību. Ja jūs nolemjat izmantot premium versiju, jums nebūs jāuztraucas par servera izvēli. Jums arī nebūs datu ierobežojumu. Mēs iesakām izvēlēties labāku variantu, piemēram Privāta piekļuve internetam kā alternatīva. Vienkārši Mēnesī – 2,50 USD, varat baudīt drošu VPN piekļuvi visās savās ierīcēs. Tie ir uzticams un caurskatāms uzņēmums, kas darbojas jau daudzus gadus.

Noslēguma domas par DroidVPN

Kad mēs apkopojam šo pārskatu, DroidVPN ir lejupielādēti vairāk nekā 10 miljoni. Ar pakalpojumu ir vairākas problēmas, tostarp pārpildīti serveri, lēns ātrums, vispārējs pārredzamības trūkums un daudz kas cits. Šie jautājumi liedz mums ieteikt šo. Laipni lūdzam izmēģināt šo pakalpojumu, taču, ja to darāt, vēlēsities ievērot piesardzību. Noteikti ir labākas iespējas, kas piedāvā arī lieliskas iespējas un drošību. Apskatiet mūsu labāko VPN operētājsistēmai Android saraksts ar daudz labākām iespējām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map