ESET logotipsESET ir IT drošības uzņēmums, kas tika dibināts tagadējā Slovākijā 1992. gadā. Lai arī viņi varbūt nav tik labi pazīstami kā daži citi, viņi antivīrusu nozarē sevi ir zinājuši. Uzņēmums piedāvā produktu klāstu vairākām platformām ar dažādām funkcijām, par kurām mēs tūlīt diskutēsim. Tomēr šajā pārskatā mēs izmantosim ESET Smart Security versiju operētājsistēmai Windows 10.

Divas operētājsistēmai Windows pieejamās primārās versijas sauc par NOD32 un Smart Security. Citas versijas ietver:

 • Vairāku ierīču drošība – Windows, Mac un Android
 • Kiberdrošība un kiberdrošība Pro – Mac
 • Mobilā drošība – Android
 • Vecāku kontrole – Android
 • NOD32 Antivirus 4 – Linux
 • DriveSecurity – USB

Mēs pārskatīsim divus Windows produktus, apskatīsim funkcijas un runāsim par cenu struktūru. Zemāk redzamajā attēlā mēs parādām NOD32, viedās drošības un vairāku ierīču drošības cenu uz vienu gadu. Mēs parādīsim arī citas kombinācijas.

Cenas ESET drošībaiKā redzat šajā attēlā, viena datora NOD32 gads ir 39,99 USD. ESET Smart Security pakete par vienu datoru gadā ir 59,99 USD. Visbeidzot, vairāku ierīču drošības pakotne ir USD 84,99 gadā. Tomēr tas attiecas uz sešām ierīcēm pēc jūsu izvēles.

Ja jums ir vairākas ierīces, kuras pārklāj, vai arī vēlaties vairāk gadu, ESET saprot, ka ir svarīgi aptvert visu ģimeni. Tāpēc viņi piedāvā atlaides papildu ierīcēm un gadiem. Jūs varat saņemt aizsardzību līdz 10 ierīcēm, kas ir pieejamas viena un divu gadu plānos. Vairāk nekā 10 ierīcēm ir arī biznesa risinājumi. Zemāk esošajā tabulā mēs parādām tikai 4 datoru cenas.

1 PC2 PCs3 PCs4 personālie datori
NOD32 – 1 gads39,99 USD49,99 USD59,99 USD69,99 USD
NOD32 – 2 gadi59,99 USD74,99 USD89,99 USD104,99 USD
Viedā drošība – 1 gads59,99 USD69,99 USD79,99 USD89,99 USD
Viedā drošība – 2 gadi89,99 USD104,99 USD119,99 USD144,99 USD

Mēs apskatīsim katra produkta atšķirīgās funkcijas, lai palīdzētu jums pieņemt labāko lēmumu. Kā jūs redzējāt iepriekš, ESET atbalsta Windows, Mac, Linux un Android. Paturiet prātā, ka vairāku ierīču pakete ir laba iespēja, jo tā aptver Win, Mac un Android ar vienu un to pašu licenci. Pretējā gadījumā aizsardzība ir jāiegādājas papildus katram atšķirīgajam tipam.

Pretvīrusu aizsardzība

Lai arī katrai programmai ir dažādas iespējas, tās parasti darbojas vienādi. Vispirms instalējiet programmatūru un palaidiet sākotnējo skenēšanu. Kad tas būs parūpējies, programma tiks atjaunināta. ESET pieejamie skenējumi ir pielāgoti, pilnīgi, noņemami datu nesēji un atkārtojas pēdējie. Skenēšanu pēc pieprasījuma var arī plānot. Mums patīk redzēt to noņemamo datu nesēju skenēšanu. Antivīrusu nozarē tas nav bieži. Skenēšanu var arī apturēt, ja intensīvi izmantojat datoru.

Pirms vairākiem gadiem ESET un daži citi nozares uzņēmumi saskārās ar problēmām, kad dažiem lietotājiem vajadzēja izslēgt pretvīrusu programmu. Šie lietotāji bija spēlētāji, un skenēšana notiks sliktos laikos. Atbildot uz to, ESET bija viens no uzņēmumiem, kas izveidoja spēļu režīmu. Šādi rīkojoties, spēlētājus joprojām varēja aizsargāt, neupurējot upuru spēles ātrumu.

ESET pogaDrošības un privātuma funkcijas

Tās atšķir tās piedāvātās funkcijas. ESET piedāvā vairākas citas funkcijas, kas iekļautas viņu programmatūrā. Apskatīsim, ko piedāvā ESET. Rīki un funkcijas lielākoties ir atrodami zem zemāk redzamajiem rīkiem un iestatīšanas virsrakstiem. Papildu preces var atrast dažādās vietās, bet mēs apskatīsim tās, kuras izceļas.

Konsole ESET

 • Aizsardzība pret pikšķerēšanu – Pieejams visās versijās. Tas palīdzēs aizsargāt jūs no viltotām vietnēm, kuras cenšas nozagt slepenu informāciju.
 • Sociālo mediju skeneris – Pieejams arī visās versijās. Šis rīks, kas ir unikāls ESET līdzeklis, bloķē ļaunprātīgu saturu un palīdz pārvaldīt informāciju sociālajos saziņas līdzekļos.
 • Banku darbība & Maksājumu aizsardzība – Daļa no Smart Security un vairāku ierīču drošības pakotnes. Droša pārlūkprogramma, kas tiek izmantota banku un maksājumu darījumu drošībai.
 • Pretaizdzīšanas – Tikai viedā drošība un vairāku ierīču drošības pakotne. Ja klēpjdators pazūd, šis rīks palīdzēs to atrast. Varat izsekot ierīcei, pamatojoties uz wifi tīkliem, aplūkot momentuzņēmumus no klēpjdatora un nosūtīt klēpjdatora ziņojumu meklētāju..
 • Ierīces vadība – Rīks, ko izmanto, lai atspējotu tādas ierīces kā USB diskdziņi un CD diskdziņi.
 • Spēlētāju režīms – Optimizē veiktspēju spēlēm un citām intensīvām lietojumprogrammām.
 • Personīgais ugunsmūris – Tikai viedā drošība un vairāku ierīču drošības pakotne.
 • Vecāku kontrole – Šis rīks ļaus filtrēt vietnes, pamatojoties uz vecumu, un nodrošinās jūsu ģimenes drošību. NOD32 versijā nav pieejams.

Lai gan mēs tos visus neesam pieminējuši, īss apskats parādīs, ka ir diezgan daudz spēcīgu īpašību. Citas var atrast dažādos iestatījumos. Nav grūti saprast, kāpēc ESET ir tik populāra sabiedrībā.

Instalēšana un atbalsts

Pretvīrusu programmatūrai jābūt viegli instalējamai. ESET seko šai tendencei. Kad esat lejupielādējis programmatūru, atveriet un instalējiet to. Pēc tam dodieties uz sistēmas tekni (ekrāna apakšējā labajā stūrī) un meklējiet mazo burtu E, kas atgādina ikonu šī pārskata augšpusē. Ar peles labo pogu noklikšķiniet un atlasiet opciju “Atvērt ESET Smart Security”. Tas var arī pateikt NOD32 vai Multi-Device Security atkarībā no tā, kuru izvēlējāties. Ja vēlaties izmantot pretzagšanas funkciju, pēc pieprasījuma jums būs jāpiesakās uz bezmaksas kontu. Zemāk redzamajā attēlā varat redzēt dažus priekšmetus, kurus atrada ESET. Mēs izveidojām šos failus, lai pārbaudītu, cik labi programmatūra darbojās.

Skenēšanas pults ESET

Šeit jūs varat veikt skenēšanu un piekļūt funkcijām, par kurām mēs runājām iepriekš. Ja jums ir problēmas kaut ko iestatīt, viņi piedāvā vairākus atbalsta veidus. ESET ir zināšanu bāze, video pamācības, tiešsaistes tērzēšanas funkcija un palīdzības biļešu sistēma. Viņiem ir arī forumu sadaļa. Ir daudz veidu, kā saņemt atbildes uz jūsu jautājumiem.

Antivīrusu darbība un sistēmas ietekme

Kad jūs izvēlaties pretvīrusu programmu, divas lietas, kuras vēlaties apskatīt, ir veiktspēja un ietekme. Veiktspēja ir tā, cik labi jūs esat aizsargāts pret draudiem, un ietekme ir tā laika nobīde, ar kuru jūs saskaraties, veicot parastos uzdevumus. Neviens nevēlas, lai viņu aktivitātes tiktu pārtrauktas tikai pretvīrusu programmatūras dēļ. Neatkarīgo laboratorijas testu rezultātos ESET ieguva 92% aizsardzības. Tas ir virs nozares vidējā līmeņa. Tomēr viņiem trieciens bija tikai 75%. Citiem vārdiem sakot, daži rezultāti bija zem vidējā nozares līmeņa. Jūsu vajadzībām tas var būt labi, taču mums nebija problēmu. Ir patīkami redzēt, ka ESET labi darbojas aizsardzībā, kaut arī tā varētu būt nedaudz lēnāka nekā citas.

ESET pogaMūsu testi

Mums vienmēr patīk pašiem veikt testus produktiem, par kuriem mēs rakstām. Tādā veidā jūs varat pieņemt labu lēmumu. Parasti šos testus veicam, lejupielādējot viltotus vīrusu failus no testēšanas vietnes eicar.org. Tiklīdz lejupielādējām failu, mēs saņēmām ziņojumu, kuru redzat zemāk.

ESET draudu uznirstošais logs

Vēl viens tests, kas mums patīk darīt, ir izveidot savu vīrusu virkni no tās pašas vietnes un saglabāt to. Tiklīdz mēs to izdarījām, ESET to identificēja un izdzēsa. Programmatūra izturēja visus testus, ko veicām ar lidojošām krāsām.

ESET mobilā drošība & Antivīruss operētājsistēmai Android

Izmantojot ESET, jums ir divas iespējas. Jūs varat vai nu iegūt aizsardzību, izmantojot ESET vairāku ierīču drošību, vai arī iegādāties programmatūru lietojumprogrammā. Lai sāktu, dodieties uz Google Play veikalu un ierakstiet ESET. Jūs redzēsit ESET Mobile Security and Antivirus. Iet uz priekšu un pieskarieties pogai, kas saka instalēt. Kad tas ir izdarīts, pieskarieties pogai, kas saka atvērts.

ESET Mobile pirmie trīs ekrāni

Pēc tam pieņemiet līgumu un noklikšķiniet uz nākamā, kad tas tiek prasīts.

ESET Mobile Security otrais ekrānu komplekts

Kā redzat trešajā attēlā, visi parastie uzdevumi no datora versijas ir šeit.

ESET Mobile Security trešais ekrānu komplekts

Atkal jūs varat iegūt mobilo programmu, iegādājoties vairāku ierīču paketi vai iegādājoties mobilo drošību no lietotnes. Ja jūs nolemjat pats iegūt Android versiju, izmaksas gadā ir USD 14,95. Ja jums ir vairākas aizsargājamas ierīces, ieteicams izmantot vairāku ierīču drošības pakotni. Šī pakete nodrošina vislabāko darījumu. Diemžēl nav pieejama iOS versija.

Noslēguma domas

Apkopojot šo pārskatu, mēs atklājām, ka ESET Smart Security ir ļoti stabils produkts. Lai arī uzdevumu veikšana var prasīt ilgāku laiku, tā ieguva labu aizsardzību ar mūsu un neatkarīgās laboratorijas rezultātiem. Tomēr, ja jūs uztrauc ātrums, vienmēr varat izmantot spēlētāju režīmu. Mums patīk, ka visa programma ir aprīkota ar funkcijām un iestatījumiem, lai pielāgotu jūsu pieredzi. Konsole ir taisni uz priekšu un viegli lietojama. Mums arī patīk, ka tā atrada mūsu viltotos vīrusu failus un piedāvāja skenēt ārējo diskdzini, tiklīdz mēs to būsim pievienojuši. Ja jūs ar datoru neveicat intensīvas darbības, jums nevajadzētu radīt nekādas problēmas. ESET ir tā, kuru jūs vēlēsities aplūkot.

ESET poga

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me