FlashRouters privātuma lietotnes pārskats – VPN aizsardzība visiem

Maršrutētājs Linksys WRT3200ACMMums bija prieks izmēģināt Linksys WRT3200ACM AC3200 DD-WRT maršrutētāju no FlashRouters nedēļas nogalē. Mērķis bija aplūkot jauno FlashRouters privātuma lietotni, kurā ir iekļauts vienkāršs, taču ļoti efektīvs interfeiss savienojuma izveidei ar dažiem no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. Kā jūs redzēsit pēc brīža, viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu, ir VPN konts. Par pārējo rūpēsies konfidencialitātes lietotne. Pats labākais, ka, izveidojot savienojumu ar VPN, izmantojot FlashRouters privātuma lietotni, jūs varat aizsargāt visu savu tīklu ar vienu VPN kontu..


Kas ir FlashRouter un kā tas darbojas??

Īsumā FlashRouters ir uzņēmums Amerikas Savienotajās Valstīs, kas pārdod zīmolu maršrutētājus ar iepriekš instalētu DD-WRT vai Tomato programmaparatūru. Maršrutētāja lietošanai ar atvērtā koda programmaparatūru ir vairākas priekšrocības. Iesācējiem tas novērš daudz kļūdu un drošības caurumu, kuru dēļ miljoniem patērētāju maršrutētāju ir atvērti uzbrukumam. No privātuma viedokļa DD-WRT un Tomato programmaparatūra atbalsta OpenVPN, L2TP un PPTP VPN savienojumus. Jūs arī redzēsit, ka pielāgotie maršrutētāji darbojas labāk nekā tās pašas ierīces, kas ielādētas ar rūpnīcas programmaparatūru.

Ko dara FlashRouters privātuma lietotne?

FlashRouters komanda ir vēl vairāk paplašinājusi savu ierīču lietderību, pievienojot jaunu VPN privātuma lietotni. Lietotne ļaus jums viegli izveidot savienojumu ar populāriem VPN pakalpojumiem, izmantojot maršrutētāju, un pat pārslēgties starp pakalpojumu sniedzējiem. Vienīgais priekšnoteikums ir a VPN abonēšana. Tas aizsargās visu jūsu tīklu, ieskaitot ierīces, kuras citādi nebūtu saderīgas ar VPN, piemēram, spēļu konsoles un straumēšanas kastes..

Kurus VPN pakalpojumus atbalsta FlashRouter privātuma lietotne?

Laikā, kad tika veikts mūsu pārskats, FlashRouters konfidencialitātes lietotne ietvēra atbalstu 11 VPN pakalpojumu sniedzējiem, ieskaitot ExpressVPN, Hide My Ass (HMA), IPVanish, IVPN, NordVPN, privāto interneta piekļuvi (PIA), ProtonVPN, PureVPN, SaferVPN, VyprVPN un Windscribe. Mēs pārbaudījām lietotni ar IPVanish, PIA un ExpressVPN, lai mēs varētu runāt par lietošanas ērtumu. Pēc brīža mēs iedziļināsimies sīkāk.

Vai es varu instalēt VPN privātuma lietotni manā esošajā maršrutētājā?

Īsā atbilde ir nē. Lai lietotu lietotni, jums būs jāiegādājas ierīce no FlashRouters. Ja jums jau pieder augstākās klases patērētāja maršrutētājs un vēlaties pievienot VPN atbalstu, ieteicams apsvērt ExpressVPN maršrutētāja lietotni. Tas palīdzēs jums sākt darbu bez daudzām tehniskām zināšanām. Citādi es ļoti iesaku no FlashRouters komandas iegādāties iepriekš instalētu DD-WRT vai Tomato maršrutētāju.

FlashRouters privātuma lietotne: praktiska pārbaude

Pirms ienirt lietotnē, es gribu pieminēt to, ko jūs varat sagaidīt, iegādājoties ierīci no FlashRouters. Iesācējiem tas tiks piegādāts ar nelielu brošūru, kas palīdzēs jums sākt. Dažu minūšu laikā maršrutētājs būs savienots ar internetu un varēsit izmantot FR privātuma lietotni, lai izveidotu savienojumu ar iecienīto VPN. Ceļvedī iekļauta arī kontaktinformācija un atbalsta stundas. Ar prieku uzzināsit, ka FlashRouters ir tērzēšanas atbalsta stundas 7 dienas nedēļā. Varat arī nosūtīt viņiem e-pastu vai apmeklēt FR palīdzības centru, lai iegūtu atbildes uz daudziem bieži uzdotiem jautājumiem.

Pēc jaunā maršrutētāja kastītes noņemšanas un iestatīšanas ievērojiet ierīces komplektācijā iekļautos norādījumus. Jūs galu galā atvērsit tīmekļa pārlūku un apmeklēsit vietni flashrouterapp.com. Tas novirzīs uz vietējo lapu. Piezīme. Ja, atverot lapu, jūs saņemat tukšu ekrānu, inkognito režīmā vēlaties aizvērt un atkārtoti palaist pārlūka logu. Ja tas nedarbojas, dodieties uz priekšu un atiestatiet maršrutētāju. Mēs to izdarījām, un tas uzreiz laboja šo problēmu. Ja rodas šaubas, atsāknējiet ��

Kad tiks palaista FlashRouters privātuma lietotne, jūs sagaidīs ar šādu ekrānu:

FlashRouters konfidencialitātes lietotne

Savienojuma izveide ar IPVanish VPN

Pirmais, ko jūs vēlaties darīt, ir noklikšķiniet uz nolaižamā lodziņa “Atlasīt”. Šeit atradīsit atbalstīto VPN pakalpojumu sarakstu. Sākumā izvēlējāmies IPVanish. Ekrānuzņēmums kreisajā pusē parāda FlashRouters privātuma lietotnes saskarni IPVanish. Kā redzat, servera atrašanās vietas atlasīšanai ir nolaižamais lodziņš. Ja sākat rakstīt pilsētas nosaukumu, lietotne atgriezīs visus rezultātus, kas atbilst jūsu vaicājumam. Kad esat izvēlējies serveri, vienkārši ievadiet savu lietotājvārdu un paroli un noklikšķiniet uz pogas “Savienot”. Varat arī izvēlēties, vai “Auto-Connect to VPN” vai nē, un iespējot “Global Kill Switch” funkciju, pamatojoties uz jūsu vēlmēm.

FlashRouters IPVanish savienojums

Mēs izveidojām savienojumu ar vairākām IPVanish serveru vietām un atradām, ka tās visas darbojas diezgan labi. Kā redzat iepriekš, mēs izveidojām savienojumu ar serveri Čikāgā un pārbaudījām savu ātrumu. Veiktspēja bija ļoti laba ar lejupielādes ātrumu 65,39 Mb / s ar kabeļa savienojumu, kura maksimālais ātrums ir ap 70 Mb / s. Mēs arī pabeidzām privātuma pārbaudi IPVanish vietnē, lai apstiprinātu, ka mūsu IP adrese ir mainījusies uz vienu, kas atrodas Čikāgā. Mēs arī veicām ātru DNS noplūdes testu, kas ir daļa no mūsu regulārā testēšanas procesa. Mums nebija problēmu ar FlashRouters ierīci, konfidencialitātes lietotni vai IPVanish savienojumu.

Savienojuma izveide ar privātu piekļuvi internetam (PIA)

Tālāk mēs nolēmām aktivizēt savienojumu ar PIA. Tas bija tikpat vienkārši. Galvenā atšķirība bija papildu nolaižamā izvēlne, kas ļāva mums izvēlēties starp AES-128 un AES-256 bitu šifrēšanu. Mēs izvēlējāmies AES-256 opciju pēc iespējas spēcīgākai šifrēšanai. Pirmais, ko pamanīsit, izpētot PIA servera nolaižamo izvēlni, ir tas, ka katrā atrašanās vietā ir gan TCP, gan UDP opcija. UDP izvēlējāmies ātrākam ātrumam. Ja rodas savienojuma problēmas, jūs vienmēr varat pārslēgties uz TCP, kas ietver kļūdu pārbaudi.

FlashRouters PIA savienojums

Vēlreiz mēs izveidojām savienojumu ar PIA VPN serveri Čikāgā. Kā redzat, izpildījums bija gandrīz identisks IPVanish. Pēc savienojuma ar serveri Čikāgā mēs pārbaudījām savu ātrumu un konstatējām, ka tas ir 65,47 Mbps. Izskatās, ka gan IPVanish, gan PIA iet caur LogicWeb Čikāgā, tāpēc līdzīgiem ātrumiem ir jēga. Vēlreiz mēs veica IP adreses un DNS noplūdes pārbaudi bez jebkādām problēmām. Kad sākotnēji tika iegūta saskarne, FlashRouters privātuma lietotne strādāja bez problēmām.

Secinājums

Iespējams, ka iespaidīgākā jaunās FlashRouters privātuma lietotnes īpašība ir vienkāršā lietotāja saskarne. Lietotnei nav vajadzīgas lielas tehniskās zināšanas, lai nodrošinātu jūsu privātumu. Tas ir liels pluss, jo maršrutētāja konfigurēšana var būt biedējošs un reizēm bīstams uzdevums. FlashRouters ierīce Linksys WRT3200ACM ļoti labi darbojās visos mūsu testos. Mēs noteikti ieteiktu ierīci. Vienīgais pakalpojumu sniedzējs, kuru mēs nevarējām pārbaudīt, bija ExpressVPN, jo lietotnei bija nepieciešama papildu informācija. Ja izmantojat ExpressVPN, FlashRouters komanda jūsu ierīcē iepriekš ielādēs savu VPN lietotni. Kopumā mūs ļoti pārsteidza FlashRouters privātuma lietotne un ļoti iesakām to izmantot, lai aizsargātu visas tīkla ierīces ar vienu VPN kontu. Kad jums būs iespēja pārbaudīt šo lietotni vai sevi, lūdzu, nosūtiet mums ziņojumu @VPNFan un dariet mums zināmu, ko jūs domājat.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map