FlashVPN pārskats

FlashVPN ikonaNeatkarīgi no tā, kur atrodaties pasaulē, ir laba ideja izmantot VPN mobilajā ierīcē. Mūsdienās to ir daudz bezmaksas VPN uzskaitīti Google Play veikalā. Kā jūs, iespējams, uzminējāt, FlashVPN ir viens no tiem. Šī bezmaksas VPN lietotne ir lejupielādēta vairāk nekā 5 miljonus reižu, un šķiet, ka tā ir vērsta uz Android operētājsistēmu. Saskaņā ar statistiku tai ir arī vairāk nekā 99 000 atsauksmes ar zvaigznīšu novērtējumu 4,4 zvaigznes. Šī pakalpojuma nav premium klases versijas, un to pilnībā atbalsta sludinājumi. Svarīgs jautājums ir, vai produkts darbojas tik labi, kā apgalvo cilvēki, un vai tas ir tā izmantošanas vērts. Šajā pārskatā mēs to pārbaudīsim vairākos testos, lai noskaidrotu, vai ir vērts saņemt uzslavu.


FlashVPN lejupielādePar kompāniju

Nav informācijas, ko mēs būtu varējuši uzzināt par uzņēmumu, izņemot vārdu FlashSoftware. Tomēr šim VPN ir pārsteidzoša līdzība ar vairākiem citiem, kurus mēs pēdējā laikā esam pārskatījuši. Faktiski ir pilnīgi iespējams, ka viens un tas pats uzņēmums darbojas vairāk nekā vienā lietotnē. Nav nevienas mūsu atrastas vietnes, kā arī nav centrālās atrašanās vietas, kuru esam atraduši pakalpojumam. Tas padara mūs ļoti piesardzīgus, jo mēs nevaram pateikt, kurus privātuma likumus VPN ievēro.

Cenu noteikšana

Kā mēs jau teicām iepriekš, FlashVPN no jums neiekasē maksu. Atšķirībā no citām opcijām, šī lietotne nepiedāvā iespējas, kā pievienot funkcijas vai jaunināt. Mēs parasti esam piesardzīgi pret bezmaksas, uz reklāmām balstītiem produktiem. Tas noteikti var domāt, ka jūs kļūstat par produktu. Ja arī jūs šaubāties, mēs iesakām Privāta piekļuve internetam kā alternatīva. Vienkārši Mēnesī – 2,50 USD, varat baudīt drošu VPN piekļuvi visās savās ierīcēs. Tie ir uzticams un caurskatāms uzņēmums, kas darbojas jau daudzus gadus.

Iespējas

Flashvpn - iespējas un serveriFlashVPN ir ļoti maz iespēju, kā funkcijām. Šķiet, ka viss ir vienkārši, un nav daudz iestatījumu, kurus var mainīt. Viena lieta, ko var mainīt, ir servera atrašanās vieta. Kā redzat šeit redzamajā attēlā, jūsu izvēles iespējas ir Vācija, Amerikas Savienotās Valstis, Anglija, Francija un auto. Arī labajā pusē redzamajā attēlā redzat, ka FlashVPN ir jāpiešķir atļauja vairākiem tālruņa elementiem. Kā atskaites punkts ir ļoti maz maksas pakalpojumu, kuriem nepieciešamas daudzas atļaujas. Nav iemesla prasīt visas šīs atļaujas, ja pakalpojums paredzēts tikai lietotāja privātuma aizsardzībai.

Lietotnei savā Android ierīcē ir nepieciešama piekļuve šādai informācijai:

 • Atrašanās vieta
 • Fotoattēli / Multivide / Faili
 • Wi-Fi savienojuma informācija
 • Ierīces ID & zvana informācija

Pajautājiet sev, kāpēc jebkurai privātuma lietotnei būs nepieciešama piekļuve jūsu fotoattēliem, multivides failiem un zvanu informācijai. Tam vienkārši nav nekādas jēgas. Mēs iesakām jums atrasties tālu no lietotnēm, kurām nepieciešama pārāk liela piekļuve.

Performance

Liels fakts, uz kuru vienmēr vēlaties iepazīties, ir VPN pakalpojuma ātrums. Savā ātruma pārbaudē mēs izmantojām ASV serveri (jo ir tikai 4 iespējas). Šajā gadījumā mūsu parastais ātrums bija 46,1 Mb / s. Pārbaudot ātrumu ar FlashVPN, ieguvām ātrumu 21.7 Mb / s. Tas ir aptuveni par 53% ātruma samazinājums. Izmantojot maksas pakalpojumu, jūs parasti varat sagaidīt zaudējumus līdz 25%. Tas ir vēl viens iemesls, kāpēc jāuzmanās no šī.

VPN lietojums

VPN uzņēmumi ir ļoti atvieglojuši savu produktu lejupielādi un lietošanu. FlashVPN neatšķiras. Tā kā lietotnei nav daudz, izveidot savienojumu ar šo VPN ir viegli.

 1. Google Play veikalā atrodiet FlashVPN un noklikšķiniet uz Uzstādīt.
 2. Pieņem atļaujas un saki Atļaut uz VPN savienojumu.
 3. Kad iekrauts, noklikšķiniet uz Turpināt pogu.
 4. No šī brīža jūs atradīsit Serveru atrašanās vietas sadaļu, kuru mēs parādījām iepriekš, augšējā labajā stūrī noklikšķinot uz vertikālo 3 punktu kolonnu.

FlashVPN lietošana

VPN lietošanas priekšrocības

Pēdējā laikā mobilo trafiks sāk apsteigt galddatoru trafiku. Tāpēc standarta datu plāna izmantošanas vietā WiFi ir svarīgi izmantot. Sakarā ar piesātinājuma līmeni pasaulē arvien vairāk un vairāk uzņēmumu saviem klientiem piedāvā bezmaksas WiFi. Lai gan tas ir lieliski piemērots abām pusēm, jūs varat derēt, ka kibernoziedznieki arī to mīl. Kad izveidojat savienojumu ar kādu no četrām iepriekš uzskaitītajām vietām, tiek izveidots drošs un šifrēts savienojums. To darot, jūs ievērojami samazināsit risku, ka noziedznieki nozags jūsu slepenos datus. Tad atkal jums ir jāuzticas uzņēmumam, kas atrodas aiz VPN. Ņemot vērā lietotnes lietošanai nepieciešamās atļaujas, mēs par to brīdināsim.

Ja vēlaties izvairīties no ģeogrāfiskiem blokiem, obligāti jāizmanto VPN. Tas ir tāpēc, ka uzņēmumi, valdības un pat plašsaziņas līdzekļu uzņēmumi liedz lietotājiem skatīt ierobežota satura saturu gan mērķa apgabalā, gan ārpus tā. Kad izveidosit savienojumu ar FlashVPN, jūs liksit uzņēmumam uzskatīt, ka atrodaties vienā no 4 viņu piedāvātajām vietām. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri, un jūs varat sākt pārlūkot vai apskatīt saturu, kuram vēlaties piekļūt. Ja jums joprojām ir bloķēšanas problēmas, vēlēsities pārliecināties, vai WebRTC ir atspējots jūsu pārlūkprogrammā. Tas ir grūtāk, ja Android ierīcēs izmantojat dažādus pārlūkus. Iespējams, vēlēsities izmantot Firefox un lejupielādēt WebRTC bloķējošo paplašinājumu, lai tas varētu darboties pareizi. Pretējā gadījumā neatkarīgi no tā, ko mēģināt atbloķēt, joprojām tiks rādīta jūsu sākotnējā IP adrese. Tas ir pretrunā ar VPN lietošanas mērķi.

Vai FlashVPN noplūst?

Viena no problēmām, kas daudziem bezmaksas VPN pakalpojumiem ir, ir DNS noplūde. Ja jūsu pakalpojums noplūst, tā ir liela problēma. Tā kā VPN darbojas, maskējot IP adresi, noplūdes var atklāt jūsu patieso IP adresi. Pārbaudot FlashVPN attiecībā uz šo trūkumu, mēs izmantosim standarta testu vietnē www.dnsleaktest.com. Kā redzat attēlā zemāk, FlashVPN ir dažas noplūdes. Šīs noplūdes, pirmkārt, neļauj izmantot VPN.

FlashVPN DNS noplūdes pārbaude

Vai man vajadzētu izmantot FlashVPN??

Atbilde uz šo jautājumu ir atkarīga no tā, ko jūs mēģināt darīt. Ja vēlaties mēģināt izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, FlashVPN, iespējams, veiks šo darbu. Protams, kā jau minēts iepriekš, FlashVPN darbojas lēnāk nekā citi pakalpojumi. Tomēr, ja jums ir DNS noplūde vai ja bloķējošā programmatūra redz jūsu patieso atrašanās vietu, jums var būt dažas problēmas. Pakalpojums atļauj tikai vienu savienojumu, tāpēc tas nav risinājums, ja jums ir vairākas ierīces. Jūs arī vēlaties atcerēties, ka FlashVPN neatļauj P2P / failu koplietošanu. Tiem, kas vēlas aizsargāt savu privātumu, tā vietā vēlēsities izmantot maksas pakalpojumu. Tādā veidā jūs varat pārliecināties, ka tas neizplūst.

Noslēguma domas par FlashVPN

Noslēdzot šo pārskatu, FlashVPN ir ļoti populārs, un tajā ir lejupielādēti vairāk nekā 5 miljoni. Mēs atradām vairākas ar pakalpojumu saistītas problēmas, ieskaitot DNS noplūdi, viduvēju ātrumu, servera atrašanās vietu trūkumu un vispārēju pārredzamības trūkumu. Nemaz nerunājot par piekļuves līmeni, kas lietotnei ir nepieciešams jūsu Android ierīcē. Vai tiešām vēlaties kopīgot savus fotoattēlus un zvanu informāciju, lai izmantotu VPN? Tas var šķist labi, ja jūs mēģināt apiet ģeogrāfiskos blokus, bet ne daudz ko citu. Šīs problēmas neļauj mums ieteikt FlashVPN kā izvēles iespēju. Apskatiet mūsu labāko VPN operētājsistēmai Android saraksts ar daudz labākām iespējām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map