Mūsu FrootVPN pārskatā tika atrasts neliels VPN pakalpojums, kas VPN telpā atrodas mazāk nekā divus gadus. Viņi sāka darboties kā bezmaksas VPN pakalpojums. 2015. gada oktobrī ar vietnes The Pirate Bay apstiprinājumu pakalpojums aptuveni nedēļas laikā ieguva vairāk nekā 100 000 jaunu lietotāju. Tā kā lietotāju skaits tik strauji palielinās tik īsā laikā, viņi ātri secināja, ka viņu mazo tīklu nevar uzturēt pilnīgi bez maksas, tāpēc viņi tagad iekasē nominālo maksu. Viņiem ir serveri deviņpadsmit valstīs pēc liela tīkla atjauninājuma 2016. gada septembrī. Viņu pakalpojums atbalsta OpenVPN, L2TP un PPTP protokolus.

FrootVPN apskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

FrootVPN pakalpojums ietver neierobežotu piekļuvi viņu VPN serveru tīklam Kanādā, Francijā, Zviedrijā un ASV. Vienā kontā varat pievienot ne vairāk kā piecas vienlaicīgas ierīces. FrootVPN atbalsta OpenVPN protokolu ar ļoti spēcīgu šifrēšanas algoritmu. Tas atbalsta arī L2TP un PPTP, lai to pakalpojumus varētu izmantot dažādās platformās un ierīcēs.

FrootVPN cenu noteikšanaFrootVPN cenas ir dažas no zemākajām VPN telpā. Viņu cenu struktūra tiek diskontēta, pamatojoties uz termiņa ilgumu. Viņi piedāvā trīs dažādus sava VPN termina paketus. Šie termini ietver vienu mēnesi, trīs mēnešus un 1 gadu. Viņu cenas sākas no 4,99 USD par pakalpojumu mēnesī. Jūs varat saņemt trīs mēnešus par USD 11,97 vai USD 3,99 mēnesī. Visbeidzot, ja jūs abonējat gadu, cena ir USD 35,88 vai tikai USD 2,99 mēnesī. Viņu cenas ir lētas salīdzinājumā ar vairumu citu VPN pakalpojumu sniedzēju.

FrootVPN piedāvā dažus dažādus veidus, kā jūs varat maksāt par piekļuvi VPN. Maksāt var, izmantojot PayPal, galveno kredītkarti, Bitcoin, giropay un WebMoney. Kredītkartes, kuras viņi pieņem, ir MasterCard, VISA, American Express un Discover. Giropay ļaus veikt tiešus bankas pārskaitījumus. Izmantojot Bitcoin un WebMoney, jūs varēsit kļūt anonīmāki.

Bezriska izmēģinājuma periods

Lai arī viņiem nav bezmaksas izmēģinājuma versijas, FrootVPN visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā naudas atdošanas garantiju 30 dienu laikā. Šis ir vairāk nekā pietiekams laiks, lai pats izmēģinātu viņu VPN. Ja kāda iemesla dēļ jūs neesat pilnībā apmierināts ar viņu pakalpojumiem, viņi atmaksās jūsu maksājumu pilnā apmērā. Jums ir jāpieprasa abonēšanas maksas atmaksa 30 dienu laikā pēc abonenta abonēšanas. Pēc šī perioda kompensācija netiks piešķirta. Nav pieminēti maksājuma veidi, par kuriem var saņemt šo atmaksu, tāpēc noteikti jautājiet darbiniekiem par to, ja jūs maksājat, izmantojot citu metodi, nevis PayPal vai galveno kredītkarti..

  Mullvad VPN pārskats 2023

Apmeklējiet vietni FrootVPN

FrootVPN tīkla un servera atrašanās vietas

FrootVPN pārvalda strauji augošu tīklu ar VPN serveriem stratēģiskās vietās visā pasaulē. Tas viņu pakalpojumus padara ideāli piemērotus tiem, kas ceļo un kuriem nepieciešama kāda papildu privātība. FrootVPN komanda 2016. gada septembrī pievienoja 14 jaunas servera atrašanās vietas, kas paplašināja viņu tīklu, pārsniedzot tā iepriekšējo izmēru.

ValstisLocationsServersIP’s Protokoli
19 19 40+ nezināms OpenVPN, L2TP, PPTP

FrootVPN ir serveri šādās valstīs:

  • Austrālija, Brazīlija, Kanāda, Francija, Vācija, Honkonga, Menas sala, Izraēla, Japāna, Meksika, Nīderlande, Polija, Krievija, Singapūra, Dienvidkoreja, Zviedrija, Šveice, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis

FrootVPN tīkls ļauj Torrent un P2P trafiku. Viņi nepiesakās neko tādu, ko dara lietotāji, kamēr viņi izmanto savus pakalpojumus, kas lietotājiem palīdz saglabāt anonīmi un droši.

Privātums un drošība

Lai aizsargātu jūsu tiešsaistes privātumu, izmantojot viņu pakalpojumu, ir svarīgi atrast VPN, kurā netiek reģistrēta neviena no jūsu darbībām tiešsaistē. FrootVPN ir The Pirate Bay apstiprinājums, un tas pilnīgi skaidri norāda, kad vien iespējams, savā vietnē, ka viņi, izmantojot savu pakalpojumu, nepiesakās nevienā no jūsu tiešsaistes darbībām. Šeit ir fragments no viņu vietnes:

Nevienā no jūsu darbībām netiek glabāti nekādi žurnāli, piemēram, informācija par lietotāju, laika zīmogi, joslas platums, IP adrese, DNS vaicājumi un žurnāla sesijas, lai ievērojami izvairītos no trešo personu uzraudzības.

Šis ir viens, kas ņemts tieši no viņu privātuma politikas.

Mēs nesaglabājam datus par satiksmi un neuzglabājam žurnālus. Tas nozīmē, ka mēs nekad NEKĀDA reģistrējam jūsu IP adresi, laikus un līdzīgu informāciju. Mēs piedāvājam anonīmu sērfošanu, un mūsu politika vienmēr ir aizsargāt mūsu lietotāja privātumu. Mēs nekad nelūgsim lietotājiem nekādu personīgu informāciju. Mēs nekad neuzraugām un nereģistrējam jūsu darbības internetā

Šie fragmenti rāda, ka FrootVPN nopietni uztver jūsu personīgo privātumu, vienlaikus izmantojot savu VPN. Ikviens klients saņem jaunu izlases IP adresi, kad viņš pieslēdzas viņu pakalpojumam. Viņi neuzglabā informāciju par maksājumiem, tā tiek glabāta pie viņu apstrādātājiem, kuriem nav atļauts to izplatīt citiem.

Lai arī viņiem ir neliels aptuveni 40 serveru tīkls tikai četrās valstīs, viņi ļoti nopietni izturas pret jūsu tiešsaistes drošību. Viņu OpenVPN savienojums izmanto ļoti spēcīgu TLS-ECDHE-AES-256-GCM-SHA384 algoritmu, lai šifrētu visus jūsu interneta darījumus. Autentifikācija starp serveri un klientu izmanto TSL 1.1 2048 bitu RSA. Tas viņiem nodrošina slepenību, lai jūsu dati tiktu aizsargāti, ja nākotnē tiek pārkāpts drošums. L2TP šifrēšana izmanto 168 bitu, un PPTP savienojumi izmanto 128 bitu stiprības šifru. Tas nozīmē, ka jūs vienmēr varat būt drošs, ka visa jūsu interneta trafiks ir droši šifrēts, kamēr tiek izmantots viņu pakalpojums.

  TotalVPN pārskats

Apmeklējiet vietni FrootVPN

Praktiska pārbaude

Reģistrēšanās kontā ir ļoti vienkāršs process, kas, pēc FrootVPN teiktā, prasa tikai 10 sekundes. Jums būs jāievada lietotājvārds, parole un e-pasta adrese. Atkarībā no maksājuma veida izvēles, iespējams, būs nepieciešama cita informācija, kad jūs noklikšķināsit uz izrakstīšanās pogas, lai pabeigtu darījumu. Varat arī izvēlēties atzīmēt izvēles rūtiņu, lai automātiski atjaunotu abonementu. To ilustrē zemāk redzamais attēls.

FrootVPN abonements

FrootVPN nav pielāgotu programmatūras klientu vai lietotņu, taču saka, ka viņi strādā ar Android. Savienojums ar viņu tīklu galvenokārt notiek caur atvērtā koda OpenVPN Connect klientu no OpenVPN Technologies vai caur programmatūru, kas iebūvēta pašā OS, piemēram, L2TP un PPTP savienojumus. Kad programmatūra OpenVPN Connect ir instalēta jūsu ierīcē, jums būs manuāli jāinstalē pareizi (.opvn) faili, lai varētu izveidot savienojumu ar viņu tīkla VPN serveriem. Tos var iegūt viņu vietnes konta sadaļā, tiklīdz esat pieteicies viņu vietnē.

Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu ar OpenVPN šādās platformās: Windows Vista / 7, Windows 10, Mac OS X, Linux / Debian un iPhone / iPad. L2TP protokols tiek atbalstīts operētājsistēmās Windows Vista / 7, Windows 10, Mac OS X, Ubuntu, iPhone / iPad un Android. PPTP protokols ļaus jums palaist viņu VPN uz Synology NAS un Microtik maršrutētājiem. Kā redzat, tie atbalsta lielāko daļu galveno platformu un ierīču. FrootVPN ir parādījis rokasgrāmatas viņu atbalsta lapā, lai palīdzētu jums konfigurēt visas šīs ierīces, lai izveidotu savienojumu ar viņu VPN tīklu.

Savienojuma izveide ar Windows VPN klientu

OpenVPN GUITagad apskatīsim, kā mēs varam konfigurēt Windows, lai izmantotu FrootVPN pakalpojumu. Vispirms datorā būs jālejupielādē Windows OpenVPN Connect klients. Saiti, lai to izdarītu, varat atrast viņu vietnes atbalsta apgabalā. Kad esat datorā lejupielādējis pareizu pakotņu instalētāju, jums tas būs jāatver un jāpalaiž. Tādējādi darbvirsmai tiks pievienota ikona (parādīta pa labi). Noklikšķinot uz tā, Windows klients tiks atvērts sistēmas teknē šādi.

OpenVPN sistēmas tekne

Kad esat palaidis klientu un instalējis pareizos (.ovpn) failus, teknē noklikšķiniet uz iepriekš redzamās ikonas, izvēlieties serveri un noklikšķiniet uz savienot. Tas ir tik vienkārši. Pēc brīža jūs saņemsit ziņojumu, kurā norādīts, ka esat izveidojis savienojumu, un ikonas ekrāns kļūs zaļš. Tagad visa jūsu interneta trafiks ir šifrēts, un tiešsaistes privātumu aizsargā FrootVPN tīkls.

  VPNhub pārskats 2023

Apmeklējiet vietni FrootVPN

FrootVPN ātruma pārbaude

FrootVPN priekšnesums nedaudz sarūgtināja. Kā parādīts zemāk redzamajā attēlā, mūsu ātrums VPN bija lēnāks nekā tas bija tieši mūsu ISP. Jums vajadzētu sagaidīt zināmu ietekmi uz jebkura VPN izmantošanu, izmantojot interneta trafika šifrēšanas pieskaitāmās izmaksas.

FrootVPN ātruma pārbaude

Kā redzams no iepriekš redzamajiem attēliem, FrootVPN šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 41,73 Mb / s līdz 18,99 Mb / s. Tas ir vairāk nekā 50% kritums lejupielādes ātrumā, kad ir izveidots savienojums ar VPN. Tas ir vairāk, nekā mēs būtu gribējuši redzēt. Līdzīgi rezultāti tika iegūti, izveidojot savienojumu ar citiem tīkla serveriem. Lai arī gaidāmi zināmi zaudējumi, mēs jūtamies kā pārmērīgi lieli. Pat ar 50% ātruma zudumu, mēs joprojām varētu darīt visu, kas vajadzīgs, lai izmantotu viņu pakalpojumu, jo mūsu ISP ātrums ir liels. Iespējams, ka tā nav jūsu gadījumā, tāpēc iesakām pats pārbaudīt pakalpojumu, lai pārliecinātos, vai tā darbība jums ir pieņemama.

Secinājums

FootVPN ir pamata VPN pakalpojums. Viņiem nav savas pielāgotas programmatūras, taču viņiem ir manuālas konfigurācijas rokasgrāmatas, kas palīdzēs jums konfigurēt viņu pakalpojumus no plaša ierīču klāsta. Viņu primārais savienojums notiek caur atvērtā pirmkoda programmatūru OpenVPN Connect GUI. Lai izveidotu savienojumu ar ierīci, izmantojot OpenVPN protokolu, ir jāimportē (.ovpn) fails. Viņiem ir arī rokasgrāmatas L2TP un PPTP lietošanai ar dažādām ierīcēm.

Viņu pakalpojums ietver neierobežotu VPN piekļuvi serveriem, kas viņiem ir deviņpadsmit valstīs. Viņi ir paziņojuši, ka neveic nekādus žurnālus, tāpēc viņi nevarēs palīdzēt nevienai tiesībaizsardzības / autortiesību aģentūrai vai trešajām personām. Viņi saka, ka viņi netur žurnālus, tāpēc viņiem nekas nav jāpiedāvā. Viņus ieteica The Pirate Bay, un viņu VPN tīkls ir draudzīgs Torrent un P2P failu apmaiņai.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

  • Viņi atbalsta OpenVPN, L2TP un PPTP protokolus.
  • Viņiem ir lēts VPN pakalpojums
  • Viņiem nav nosacījumu attiecībā uz 30 dienu naudas atdošanas garantiju.
  • Tie ļauj jums maksāt vairāk anonīmi, izmantojot Bitcoin un WebMoney
  • Viņi piedāvā termiņa atlaides ikgadējiem reģistrēšanās gadījumiem.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

  • Piedāvājiet pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows un Mac OS X
  • Piedāvājiet mobilās lietotnes iOS un Android ierīcēm
  • Turpiniet tīkla attīstību un uzlabojiet veiktspēju

Neatkarīgi no tā, kuru termiņu izvēlaties (mēnesi, 3 mēnešus vai gadu), FrootVPN piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Izmēģiniet viņu servisu un pārbaudiet tā darbību pats. Ja jūs nolemjat, ka FrootVPN ir piemērots jums un vēlaties to izmantot, varat abonēt tikai no USD 2,99 mēnesī.

Apmeklējiet vietni FrootVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me