Mūsu Hammer VPN pārskatā tika atklāts, ka tā ir Android lietotne, ko izveidojis TunnelGuru VPN. HammerVPN ir VPN programmatūras rīks Android ierīcēm, kas ne tikai šifrē visu jūsu interneta datplūsmu, bet arī tajā izmanto motivēšanas tehnoloģiju. Tas var palīdzēt slēpt faktu, ka izmantojat VPN pakalpojumu. Tas, savukārt, var aizsargāt jūsu darījumus internetā un kavēt trešo personu DPI (dziļu pakešu pārbaudi).

Hammer VPN pārskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

No Google Play vietnes bez maksas varat lejupielādēt lietotni Hammer VPN. TunnelGuru Hammer VPN lietotnes lietotājiem piedāvā bezmaksas 100 MB joslas platuma VPN pakalpojumam. Lai gan tas ir mazs joslas platums, ar to varētu pietikt ikdienišķiem VPN lietotājiem. Turklāt jums būs jāsamierinās ar dažkārt uzmācīgām TunnelGuru VPN un viņu sponsoru reklāmām, jo ​​bezmaksas pakalpojumu finansē reklāma (piemēri parādīti zemāk).

Āmura VPN reklāmas

Tomēr mēs neuzskatām, ka lielākajai daļai parasto VPN lietotāju tas būs pietiekams joslas platums. Tomēr, ja jūs nolemjat, ka jums patīk Hammer VPN lietotne un TunnelGuru VPN piedāvātais pakalpojums, tie piedāvā neierobežotu joslas platuma versiju, kuru varat reģistrēt pašas lietotnes izmantošanai. Viņi piedāvā tikai šī maksas pakalpojuma mēneša paketi. Jūs varat iegādāties neierobežotu VPN par 4,25 USD mēnesī.

Premium Hammer VPN konta iespējas

Apmaksātā Hammer VPN konta piedāvātās iespējas un priekšrocības ir šādas:

 • Stealth VPN – tas sniedz palīdzību pret jūsu interneta trafika DPI.
 • Papildu serveri – jūs saņemat piekļuvi premium serveru tīklam 1 Gbps.
 • Papildu piekļuve programmatūrai – varat izmantot visu programmatūru, ko piedāvā TunnelGuru VPN, kas ļauj izveidot savienojumu, izmantojot dažādus protokolus.
 • Porti – lai izvēlētos datus caur tuneli, varat izvēlēties vairākus portus.
 • Starpniekserveris – varat iestatīt VPN izmantot starpniekserveri.
 • Joslas platums – piekļuve serveriem bez joslas platuma ierobežojumiem. Bezmaksas serveriem joprojām ir 100 MB dienā.
 • Drošība – āmura VPN nodrošina virtuālu ugunsmūri, lai aizsargātu jūsu ierīci no ienākošās ļaunprātīgas programmatūras.
 • Aizsardzība – aizsargājiet savu informāciju, kad esat izveidojis savienojumu ar WiFi tīkliem.

Jūs varat norēķināties par savu pakalpojumu un saņemt Paypal ikmēneša kuponu, ja vēlaties, lai visi tiešsaistes maksājumi tiktu glabāti centrālā datu bāzē. Viņi pieņem Visa, MasterCard, American Express un Discover kredītkartes, kuras apstrādā, izmantojot Paypal anonīmo funkciju. Ja vēlaties, varat arī maksāt par abonementu caur TunnelGuru vietni. Saite to atradīs lietotnes instalēšanas lapas apakšdaļā Google Play veikalā.

Bezriska izmēģinājuma periods

Jūs varat izmēģināt Hammer VPN pakalpojumu bez maksas. Viņu VPN tīklā dienā varat izmantot līdz 100 MB joslas platuma. Papildus tam viņi piedāvā 3 dienu naudu atpakaļ garantiju, tiklīdz jūs iegādājaties viņu premium pakalpojumu. Ja neesat apmierināts ar pakalpojumu, tiklīdz to iegādājaties, viņi atmaksās jūsu pirkuma cenu. Par nodomu anulēt kontu trīs dienu laikā pēc abonēšanas datuma jums rakstiski jāpaziņo pa e-pastu.

VPN serveru tīkls

Pievilcīgākais Hammer VPN tīkls sastāv no 1 Gbps serveriem Brazīlijā, Kanādā, Francijā, Vācijā, Meksikā, Apvienotajā Karalistē, Nīderlandē, ASV, Singapūrā, Dienvidāfrikā un Turcijā. Lai gan tas ir neliels skaits VPN atrašanās vietu, tas aptver plašu ģeogrāfisko apgabalu. Tas nodrošina viņu VPN pakalpojumu klātbūtni piecos no septiņiem kontinentiem: Āfrikā, Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā..

Hammer VPN serveri nepieļauj straumju vai citas P2P programmatūras izmantošanu. Tie nav arī paredzēti izmantošanai, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus straumēšanas saturam. Vienlaicīgi var būt tikai viena ierīce. Visbeidzot, jūs nevarat izmantot lietotni Hammer VPN Nigērijā, Pakistānā, Ganā, Ķīnā, Indijā, Senegālā un Sīrijā..

Privātums un drošība

Mēs neesam pārliecināti par to, ko jūs darāt, izmantojot Hammer VPN pakalpojumu, privātumu, pamatojoties uz viņu privātuma un TOS politikām. Pāris izņēmumi no šīs politikas ir sekojoši:

Mēs darām visu iespējamo, lai aizsargātu jūsu privātumu, neuzglabājot mūsu serveros vairāk informācijas, nekā tas ir tehniski vai likumīgi nepieciešams – un tas ir atļauts. Faktiski paši serveri netur žurnālus, kas varētu interesēt nevienu, izņemot izstrādātājus un operatorus; Tomēr mēs sadarbosimies ar attiecīgajām iestādēm tiktāl, ciktāl tas ir nepieciešams, lai pasargātu mūs no atbildības par jūsu nelikumīgajām darbībām, ja tādas ir. Tas nozīmē, ka mēs varam atklāt jūsu kontu un maksājuma datus, kā arī avota IP adresi, ko izmanto reģistrēšanai, ja pārkāpāt noteikumus.

Par mobilajām lietotnēm viņi paziņo:

> Mobilās lietojumprogrammas:
Izmantojot mobilās lietojumprogrammas, kuras izmantojat savās mobilajās ierīcēs, mēs neizlasām, neizsekojam un neievācam nekādu informāciju vai jebkādu sensitīvu personisko informāciju. Lai darbotos, nepieciešama tikai minimālā atļauja darbam, kas minēta atļauju sarakstā, un to var pārbaudīt, instalējot mobilās lietotnes. Mobilām lietojumprogrammām galvenokārt nepieciešama pašreizējā atrašanās vieta, ierīces ID, ja tāds ir pieejams, informācija par versiju, piekļuves atļauja mobilajai krātuvei un tīklam.

Viņi reģistrē minimālo informācijas daudzumu no saviem VPN lietotājiem: savienojuma sākums, savienojuma beigas un savienojuma izveidošanai izmantotā IP adrese. Tomēr, tā kā viņi paziņo, ka viņi strādā tās valsts tiesas robežās, kurā viņi atrodas, nevis vienā jurisdikcijā, dažos gadījumos viņus varētu piespiest uzraudzīt lietotāju datus. Turklāt viņi saka, ka darīs to, lai atbrīvotos no jebkādas nepareizas darbības no jūsu puses. Tāpēc mēs ļaujam jums pašiem noteikt, vai šie apstākļi jums patīk.

HammerVPN sniedz ļoti maz tehniskas informācijas par to, kā viņi šifrē jūsu datus vai par mehānismu, ko viņi izmanto sava slepenās funkcijas nodrošināšanai. Mūsu izmeklēšanā tika noskaidrots, ka viņi izmanto savu patentēto pielāgoto VPN. Tas apvieno vairākus protokolus un tuneļu tehnoloģijas. Turklāt Hammer VPN pakalpojums jūsu interneta datiem izmanto 128 bitu šifrēšanas stiprumu.

Tehniskā palīdzība

Atbalsts Hammer VPN pakalpojumam galvenokārt tiek veikts pa e-pastu. Mēs nosūtījām dažus atbalsta jautājumus viņu darbiniekiem un vairumā gadījumu dzirdējām no tā laika 2 dienas. Viņu atbildes bija noderīgas ar mūsu uzdotajiem jautājumiem.

Hammer VPN atbalsts

Viņiem ir arī Twitter un Facebook klātbūtne. Lai gan tie neizskatās, ka tie tiktu uzraudzīti katru dienu, tāpēc mēs nezinām, cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai saņemtu atbildi no šiem avotiem. Visbeidzot, viņiem ir daži YouTube videoklipi, kas palīdzēs jums reģistrēties viņu pakalpojumam. Viņiem nav FAQ datu bāzes, un viņu programmatūra ir paredzēta tiem, kam ir vairāk tehnisko zināšanu, ja vēlaties izmantot tās uzlabotās iespējas.

Hammer VPN instalēšana

Lietotni Hammer VPN savā Android ierīcē varat instalēt no Google Play veikala. Kad esat atradis lietotni, pieskarieties tās pogai “Instalēt”. Pēc tam parādīsies ekrāns, kurā tiek lūgtas piekļuves atļaujas lietotnei. Tie ir jāpieņem pirms instalēšanas sākšanas. Kad instalēšana ir pabeigta, pieskarieties pogai “Atvērt”, lai to pirmo reizi palaistu.

Āmura VPN uzstādīšana

Pēc tam, kad tiks atvērta lietotne Hammer VPN, tiks parādīts galvenais informācijas panelis. Pirmoreiz izveidojot savienojumu ar VPN pakalpojumu, tas izskaidros, ka ar to nevar izmantot nevienu torrent programmatūru. Jums ir jāatzīst, ka jūs saprotat un piekrītat šim nosacījumam. Pēc tam parādīsies ekrāns, kas ļaus pakalpojumam izveidot Hammer VPN savienojumu. Pieskarieties “OK”, lai to atļautu. Visbeidzot tiks izveidots savienojums ar izvēlēto VPN serveri.

Āmuru VPN startēšana

Android lietotnes opcijas un funkcijas

Pieskaroties bultiņai uz lejupvērstās bultiņas blakus pašreiz atlasītajam serverim galvenajā informācijas panelī, parādīsies serveru saraksts, kuriem varat izveidot savienojumu, izmantojot pašreizējo protokolu. Ja jums ir apmaksāts prēmijas konts, varat ritināt līdz šī saraksta apakšai un izvēlēties premium serveri, ar kuru izveidot savienojumu. Turklāt jūs varat arī izvēlēties savu protokolu, kuru izmantosit savienojuma izveidošanai. Trīs protokoli, no kuriem jūs varat izvēlēties, ir šādi:

 • UDP – šis ir lietotnes noklusējuma un primārais protokols, un tajā tiek izmantoti RPort: 500 un LPort: 0 (0 apzīmē nejauša porta numuru). Šis ir ātrākais protokols, un tas būs labākais lielākajai daļai lietotāju. Tomēr tas nenodrošina visu nosūtīto datu pakešu pasūtījuma vai piegādes pārbaudi.
 • TCP – šis ir lēnāks nekā UDP protokols, taču tas nodrošina datu pakešu pasūtījuma un piegādes pārbaudi. Tādēļ tas ir vislabākais tālsatiksmes vai vāja savienojuma gadījumā vai, ja jums ir problēmas ar savienojumu, izmantojot UDP.
 • ICPM – tas ir paredzēts sakņotu ierīču savienošanai, un tam ir nepieciešama piekļuve ierīces super lietotājam.

Savienojuma izveide, izmantojot dažādus protokolus, var ietekmēt VPN serveru apakškopu, kurai varat piekļūt, izmantojot Hammer VPN pakalpojumu..

Āmura VPN opcijas

Ir vēl divi ekrāni, kuriem var piekļūt no lietotņu paneļa. Pirmajai no tām var piekļūt, pieskaroties pogai “Par”, un tā sniedz informāciju par Android lietotni. Tajā tiek parādīta arī saite uz TunnelGuru vietni, lai jūs varētu izveidot apmaksātu kontu un pārbaudīt TOS, ja vēlaties.

Otrajam ekrānam, kurā redzamas lietotnes papildfunkcijas, var piekļūt, pieskaroties pogai “Advanced”. Šis ekrāns ļaus jums piešķirt VPN izmantoto DNS un iestatīt starpniekserveri, kuru var izmantot, izmantojot lietotni Hammer VPN. Šo starpniekserveri var iestatīt, ievadot resursdatora nosaukumu vai IP adresi, izmantoto portu un tā galveni. Varat arī izvēlēties atļaut starpniekserveri izmantot TCP savienojumos. Kad esat ievadījis starpniekservera parametrus, pieskarieties pogai “Saglabāt”, lai pabeigtu starpniekservera iestatīšanu.

Āmura VPN iespējas

Hammer VPN tiek izmantots

Tagad, kad esam pārbaudījuši Hammer VPN lietotnes Android funkcijas un iespējas, apskatīsim to darbībā. Mēs esam aktivizējuši premium kontu, ievadot mūsu apmaksātos verifikācijas datus, lai mēs varētu piekļūt premium serveriem. Pakalpojuma izmantošana ir ļoti vienkārša. Vispirms atlasiet serveri un protokolu, kuru vēlaties izmantot savienojumam (šajā gadījumā ar UDP tika izmantots Premium serveris-g11 Vācijā). Pieskarieties pogai “Savienot”.

Pēc dažām sekundēm parādīsies pievienotais ekrāns. Šajā ekrānā tiek parādīta šāda sesijas informācija: savienots serveris, savienojuma laiks, saņemti joslas platuma dati un nosūtīti joslas platuma dati. Tas arī parāda pogu, lai “atvienotu” savienojumu. Pieskaroties šai pogai, tiks piedāvāts atvienoties no VPN servera.

Āmura VPN lietošana

Kad esat pārtraucis pašreizējo savienojumu, varat izvēlēties citu VPN serveri, ar kuru izveidot savienojumu. Varat arī mainīt protokolu, ja vēlaties. Ja vēlaties aizvērt Android lietotni Hammer VPN, galvenajā informācijas paneļa ekrānā pieskarieties ierīces aizmugurē esošajai pogai. Tiks parādīts aicinājums aizvērt lietotni.

Hammer VPN lietotnes aizvēršanas uzvedne

Pieskaroties pogai “Labi”, lietotne tiks aizvērta.

Kā redzams šajā sadaļā, Hammer VPN lietotni var izmantot ikviens. Pēc dažiem vienkāršiem pieskārieniem jūs būsit izveidojis savienojumu ar serveri viņu tīklā. Atvienojot, jāveic tikai divi krāni. Izmantojot to uzlabotās funkcijas, nepieciešama nedaudz vairāk tehnisko zināšanu, bet tiklīdz uzstādīšana ir tikpat vienkārša.

Āmura VPN ātruma pārbaude

Hammer VPN pakalpojumam ir gan bezmaksas, gan premium serveri. Tāpēc mēs iekļāvām gan maksas servera, gan bezmaksas servera ātruma testus, lai redzētu, kā tie salīdzināmi ar to, ka VPN nav aktīvs. Rezultāti no kreisās uz labo nav VPN savienojums, premium VPN servera savienojums un bezmaksas VPN servera savienojums. Jūs ievērosit, ka to apgrozījums bija mērens ātruma dēļ apmaksātā VPN pakalpojuma dēļ, kas ir saistīts ar kodēšanas pieskaitāmu cenu. Jūs varat arī redzēt, ka bezmaksas VPN serverim šis ātruma zudums bija daudz lielāks. Parasti tas notiek, un tas galvenokārt saistīts ar milzīgo lietotāju skaitu bezmaksas VPN serveros. Viņu ātrums var būt ļoti atšķirīgs visu dienu.

Āmurs VPN Speedtest

Kvantitatīvāk, izmantojot ātrgaitas Hammer VPN serveri, mūsu ātrums samazinājās no 28,94 Mbps līdz 22,25 Mbps. Tas ir par aptuveni 23,1 procentiem mazāk nekā serverim Tucker, GA. Ņemiet vērā, ka tas joprojām ir pietiekami ātrs lielākajai daļai jūsu interneta sērfošanas vajadzību. Bezmaksas VPN serveris samazināja mūsu pamata ISP ātrumu no 28.94 Mbps līdz 10.30 Mbps. Tas ir kritums gandrīz par 64,4%. Tas kopā ar 100 MB ikdienas ierobežojumu norāda, ka, iespējams, tā nav labākā izvēle daudziem VPN lietotājiem. VPN izmantošana var palīdzēt aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu un aizsargāt tiešsaistes informāciju no nepatīkamiem cilvēkiem. Tas var sniegt jums lielāku sirdsmieru, sērfojot internetā. To var nodrošināt, iegādājoties vislabāko VPN pakalpojumu, ko varat atļauties.

Hammer VPN pārskats: secinājums

Hammer VPN ir bezmaksas Android lietotne, ko nodrošina TunnelGuru un kas mobilajai ierīcei ļaus izveidot savienojumu ar viņu tīklu. Tas ne tikai uzlabos jūsu tiešsaistes privātumu un drošību, bet arī aizsargās jūs no trešo personu, piemēram, dažu IPS un valdības iestāžu, DPI pārbaudes. Viņi nodrošinās jums ar 100 MB dienā bezmaksas joslas platumu viņu VPN tīklā. Ar to var pietikt joslas platuma gadījuma VPN lietotājiem. Tomēr nepietiek ar tiem, kas regulāri izveido savienojumu ar internetu, izmantojot VPN. TunnelGuru piedāvā arī maksas premium VPN pakalpojumu, kas ļaus jums neierobežotu joslas platumu viņu VPN tīklā. Varat arī piekļūt visai pielāgotajai programmatūrai dažādām ierīcēm. Tomēr vienlaikus var savienot tikai vienu ierīci. Tas arī dos jums piekļuvi viņu premium VPN serveriem.

Hammer VPN premium tīkls sastāv no serveriem Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Eiropā, Āfrikā un Āzijā. Viņiem ir 1 Gbps serveri vairākās valstīs. Viņu pakalpojums izmanto patentētu VPN algoritmu, kas izmanto 128 bitu stiprības šifrēšanu. Tehniskais atbalsts galvenokārt tiek veikts, izmantojot e-pastu. Lai gan viņiem ir arī konti Twitter un Facebook. Viņu TOS un privātuma politika ir nedaudz neskaidra. Tādēļ jums tie būs jāpārbauda pašiem, lai redzētu, vai tie jums ir pieņemami.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Hammer VPN nodrošina DPI aizsardzību tiem, kam tā nepieciešama.
 • Android lietotne un pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows.
 • TunnelGuru ir vairākas lietotnes Android ierīcēm.
 • Viņi piedāvā 100 MB ikdienas bezmaksas VPN pakalpojumu.
 • Papildu 3 dienu naudas atdošanas garantija, kad abonējat pakalpojumu.
 • Vairāki veidi, kā iegādāties premium līmeņa VPN abonementu, kas ietver tādas kriovalūtas kā Bitcoin.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Pievienojiet apmācības Hammer VPN un citas pielāgotas TunnelGuru programmatūras funkcijām.
 • Lielāks joslas platums bezmaksas lietotājiem
 • Ātrāki serveri bezmaksas lietotājiem
 • Atļaut vairāk nekā vienu vienlaicīgu savienojumu.
 • Pievienojiet citas VPN vietas.

Hammer VPN nodrošina bezmaksas pakalpojumu, kuru varat izmantot, lai pārbaudītu tā veiktspēju. Turklāt viņi piedāvā naudas atdošanas 3 dienu garantiju. Tam vajadzētu dot daudz laika VPN pakalpojuma ieviešanai, kaut arī tas darbojas ar visām jūsu ierīcēm. Tāpēc dodieties uz priekšu un pārbaudiet to pats. Ja jums tas patīk un domājat, ka tas atbilst jūsu vajadzībām, jūs varat abonēt 4,25 USD mēnesī.

Apmeklējiet Hammer VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me