hide.me pārskats

Šis pārskats sākas ar īsu ieskatu hide.me pirmsākumos. Hide.me 2012. gadā izveidoja starptautiska drošības ekspertu grupa, kas izveidoja savu karjeru, veidojot drošu infrastruktūru valdībām un korporācijām. Šīs zināšanas palīdzēja viņiem izveidot drošu, uz privātumu orientētu, ērti lietojamu VPN pakalpojumu, kas ir hide.me. Viņi darbojas Malaizijas jurisdikcijā, kurai nav obligātu datu saglabāšanas likumu. Tas viņiem ļauj saglabāt politiku bez žurnāla. Tas viņu biedriem garantē anonimitāti, sērfojot internetā.


HideMe pārskatsCenas un īpašie piedāvājumi

Paldies hide.me komandai, kas piedāvāja mūsu apmeklētājiem atlaidi viņu populārajam VPN pakalpojumam. Noklikšķinot uz attēla zemāk, jūs to darīsit ietaupiet 35% no atlaides viņu Premium un Plus plānus. Atlaide atkārtojas, lai jūs varētu izbaudīt ietaupījumus sava konta darbības laikā. Plāni svārstās no USD 3,32 mēnesī par 75 GB līdz USD 6,45 mēnesī par pilnu gadu ar neierobežotu piekļuvi VPN. Es domāju, ka jūs būsit diezgan apmierināts ar pakalpojumu. Ar hide.me atlaidi ir diezgan liela vērtība.

hide.me Īpašais

Pārskats par hide.me cenu noteikšanu liecina, ka viņi piedāvā savu VPN pakalpojumu trīs dažādos plānos. Tie ir apkopoti zemāk.

 • Plus cenu plāns
  • Visas atrašanās vietas
  • Augstākas prioritātes neierobežots joslas platums
  • Lietošanas ierobežojums 75 GB datu pārsūtīšana mēnesī
  • Pilns protokola atbalsts
  • 1 VPN savienojums
 • Premium cenu plāns
  • Visas atrašanās vietas
  • Augstākās prioritātes neierobežots joslas platums
  • Neierobežota datu pārsūtīšana
  • Pilns protokola atbalsts
  • 5 vienlaicīgi VPN savienojumi
  • Dinamiska portu pāradresācija, piekļuve zeķu starpniekserverim, fiksēta IP adrese

Kā redzat, bezmaksas VPN pakalpojums ir ļoti ierobežots, un tas būtu labs tikai anonīmai sērfošanai, jo jūs ātri sasniegtu 2 GB datu limitu, vienkārši mēģinot straumēt atsevišķu HD filmu. Visas cenas, kas parādītas attēlā, ir paredzētas 12 mēnešu termiņa plāniem, un tajās ir iekļauta ļoti dāsna atlaide 35% apmērā. Plus plāns ir USD 3,32 mēnesī, bet ir ierobežots līdz 75 GB mēnesī un ļauj tikai 1 savienojumu. Šis plāns varētu būt laba izvēle jums, ja jums nepieciešams tikai VPN nepilnu darba laiku. Visbeidzot, kaut arī nedaudz dārgāk – USD 6,49 mēnesī, Premium plāna funkcijas vairāk atbilst citiem VPN pakalpojumiem, kurus esmu pārskatījis.

Hide.me atbalsta plašu maksājumu iespēju klāstu. Tie ietver PayPal, BitCoins, galvenās kredītkartes un pārskaitījumus. Izmantojot PayPal, jūs varēsit izvēlēties, no kurienes pārvaldīt abonementu. Bitcoin ir maksājuma iespēja, kas nodrošina lielāku anonimitāti tiem, kas to vēlas. Viņi pieņem arī tādas lielas kredītkartes kā Visa, MasterCard, JCB un American Express.

Šajā pārskatā arī tika atklāts, ka, ievērojot viņu privātuma politiku, daudziem maksājuma veidiem ir nepieciešams tikai e-pasts. Pat maksājuma laikā jūsu privātums tiek aizsargāts. Visus maksājumus apstrādā ārējie maksājumu pakalpojumu sniedzēji, un hide.me maksājuma procesa laikā nereģistrē personīgu informāciju. Viņi piešķir jums unikālu ID, kas pēc tam tiek izdzēsts. Tas nozīmē, ka jūsu maksājumu nevar izsekot noteiktam kontam, un nav iespējas vēlāk savienot maksājuma informāciju ar jūsu VPN lietojumu. Tādējādi jūs vienmēr būsit anonīms vietnē hide.me, pat ja jūs maksājat ar kredītkarti.

Bezriska izmēģinājuma periods

Hide.me saprot, ka jums jānovērtē viņu pakalpojumu sniegums, tāpēc viņiem ir bezmaksas plāns, kas ļaus jums to pārbaudīt. Lai gan šis plāns ļaus jums redzēt viņu pakalpojumu kvalitāti un noteikt, vai tas varētu atbilst jūsu pašreizējām vajadzībām, tam tomēr ir daži ierobežojumi, kā es iepriekš teicu. Tomēr bezmaksas kontam vajadzētu ļaut jums izmēģināt viņu Windows klientu un Android lietotni, lai redzētu, ko jūs par viņiem domājat. Viņiem ir arī 14 dienu naudas atdošanas garantija. Šajā pārskatā arī norādīts, ka tāpat kā bezmaksas konts, garantija tiek piegādāta ar, manuprāt, būtisku ierobežojumu, tāpēc jūs nevarat pārsūtīt vairāk nekā 500 MB datu. Pēc viņu pašu vārdiem:

Ja jūs neesat pilnībā apmierināts ar mūsu VPN pakalpojumiem un pirmo 14 dienu laikā pēc līguma rakstiskas paziņošanas mums pa e-pastu paziņojat, ka vēlaties pārtraukt līgumu, jums tiks atmaksāta līguma summa 100% apmērā, ja tiks izmantots joslas platums. ne vairāk kā 500 MB.

HideMe 240

hide.me tīkla un servera atrašanās vietas

Runājot par hide.me izmēru, iespējams, nav tik liels tīkls kā dažiem viņu konkurentiem, taču izskats var maldināt. Viņi izmanto tikai atdalītus metāla serverus ar 1 Gbit augšupvērstu saiti. Tas viņiem sniedz atbalstu pakalpojumu sniedzējiem, kuri izmanto virtuālos serverus. Šajā pārskatā arī atklājās, ka viņiem ir serveri stratēģiskās vietās visā pasaulē. Biedri var piekļūt vairākiem serveriem tādās populārās valstīs kā ASV, Nīderlande un Austrālija.

ValstisLocationsServersProtokoli
222884IKEv2, PPTP, L2TP, IPsec, OpenVPN, Softether, SSTP

Ja jūs abonējat premium VPN plānu, hide.me piedāvā neierobežotus datus. Tas nozīmē, ka varat izmantot tik daudz datu, cik vēlaties, un izveidot savienojumu ar jebkuru servera atrašanās vietu. Tas ir īsts bonuss un dod iespēju ceļotājiem skatīties straumēšanas saturu no mājām vai citām valstīm.

Vietnei Hide.me ir serveri šādās valstīs:

 • Amerikāņi – Amerikas Savienotās Valstis, Kanāda, Meksika
 • Eiropa – Apvienotā Karaliste, Vācija, Austrija, Francija, Islande, Itālija, Lietuva, Luksemberga, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Rumānija, Zviedrija, Šveice, Turcija.
 • Pārējā pasaule – Austrālija, Honkonga, Japāna, Singapūra

Privātums un drošība

Atkarībā no jūsu VPN pakalpojuma izmantošanas mērķa reģistrēšanas un lietošanas politika var būt ļoti svarīga. Vietnes hide.me pārskats skaidri parāda, kas tieši lietotājiem no viņiem jāgaida. Šī informācija ir iegūta tieši no viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumu lapas:

Lai palielinātu jūsu privātumu, mēs apkopojam minimālo nepieciešamo informāciju, un tā ir jūsu e-pasta adrese. Mēs nepieprasām un neuzglabājam jūsu vārdu, IP adresi, fiziskās adreses, tālruņa numuru vai citu personisku informāciju. Maksājumus apstrādā Paywall Inc. un Cleverbridge AG, un mēs nesaglabājam nekādu informāciju par maksājumiem mūsu sistēmā. Abonementus atjauno vai atjauno Cleverbridge AG, katram lietotāja kontam izveidojot īpašu lietotāja ID.

Kas notiek, ja saņemat juridisku paziņojumu, piemēram, DMCA, par autortiesību materiālu, ko esmu lejupielādējis?
Tā kā mūsu klienti, izmantojot mūsu pakalpojumus, ir anonīmi, šādi paziņojumi tiek novirzīti uz hide.me, un mūsu juridiskā nodaļa sniegs atbilstošu atbildi. Tā kā mēs nesaglabājam savienojuma žurnālus, mēs nevarējām saistīt pieprasījumu ar klienta identitāti, pat ja to likt juridiski piespiest.

Runājot par hide.me drošību, jūs esat to aptvēris. Tāpat kā jebkura VPN gadījumā, piedāvātajam šifrēšanas līmenim ir liela nozīme. Viņi piedāvā atbalstu IKEv2, PPTP, L2TP, IPsec, OpenVPN, Softether un SSTP ar līdz pat AES-256 šifrēšanu. Atbalstot jaunākos protokolus, piemēram, IKEv2, tiek nodrošināts to dalībniekiem pēc iespējas ātrāks savienojums.

HideMe 240

Praktiska pārbaude

Ja esat lasījis kādu citu manu pārskatu, tad jūs zināt, ka esmu tāds kā VPN pakalpojumu sniedzējs ar viegli lietojamu klienta programmatūru. Vietnei Hide.me ir viegli instalēt un lietot pielāgotu programmatūru. Tam ir tīrs, vienkāršs, ērti lietojams interfeiss. Viņiem ir klients operētājsistēmai Windows, kā arī mobilā lietotne operētājsistēmai Android. Hide.me ir saderīgs arī ar citām operētājsistēmām un ierīcēm. Turklāt viņiem ir detalizēti norādījumi, kas palīdzēs jums tos konfigurēt.

Savienojuma izveide ar Windows VPN klientu

Vispirms pārskatīsim Windows klientu hide.me. Zemāk redzamajā kreisajā malā ir redzams klienta savienojuma ekrāns. Šis ekrāns ļauj jums izvēlēties serveri no nolaižamā saraksta lodziņa, izveidot savienojumu vai atvienoties, un tas parāda jūsu tiešsaistes statusu. Tas parāda arī jūsu pašreizējo plānu un izmantoto joslas platumu, ja jums nav Premium konta. Tas arī ļaus uzlabot jūsu pašreizējo kontu.

HideMe Windows

Attēlā labajā pusē ir iestatījumu ekrāns. Tas ļauj jums izvēlēties VPN savienojuma šifrēšanas veidu. Bezmaksas klienta gadījumā jums ir tikai SSTP, PPTP un IKEv2. Tam ir arī daži vispārīgi iestatījumi, lai klientam pateiktu savas sākuma izvēles. Ja VPN palaižat ar administratora privilēģijām, varat iestatīt DNS noplūdes vadīklas. Varat arī redzēt un iestatīt primāro un sekundāro DNS serverus, ja nepieciešams. Visbeidzot, varat pārbaudīt, vai jums ir jaunākais klienta atjauninājums.

HideMe 240

Izveidojiet savienojumu no Android lietotnes

Tagad pārskatīsim bezmaksas Android lietotni hide.me. To var lejupielādēt no Google Play. Mobilajai lietotnei nepieciešama operētājsistēma Android 4.0 vai jaunāka. Lietotne darbojas visās Android ierīcēs.

HideMe Android

Vispirms ievadiet savu lietotājvārdu un paroli, lai pieteiktos. Pēc tam varat pieskarties, lai iespējotu VPN aizsardzību, ja vēlaties, lai lietotne automātiski izvēlētos serveri jums. Ja atlasīsit šo, lietotne automātiski atlasīs to, kura, pēc jūsu domām, jums būs visātrākā, pamatojoties uz atrašanās vietu un servera noslodzi. Citur jūs pats varat izvēlēties serveri no pieejamajām vietām un pieskarties, lai iespējotu aizsardzību. Lietotne parāda arī jūsu pašreizējā konta veidu un joslas platuma lietojumu mēnesī. Visbeidzot, tas pārbaudīs, vai jums ir instalēta jaunākā lietotnes versija.

HideMe 240

hide.me ātruma pārbaude

Es pārbaudīju hide.me, izmantojot IKEv2 protokolu, izmantojot Windows klientu. Tas nodrošina ātrāko ātrumu protokoliem, kuriem bija pieejams bezmaksas VPN. SSTP, PPTP un IKEv2 bija vienīgie viņu Windows klienta atbalstītie protokoli, izmantojot bezmaksas VPN.

HideMe ātrumsKā redzat, bija aptuveni 15% ātruma starpības starp savienojumu tieši ar manu ISP un savienojumu ar hide.me serveri, kas atrodas aptuveni 1300 jūdžu attālumā. Šifrēšana palielina pieskaitāmās izmaksas, lai jūs varētu sagaidīt zināmu veiktspējas samazināšanos. Veiktspēja vienmēr ir kompromiss privātumam, apsverot VPN pakalpojumu. Tomēr ar ātrumu gandrīz 43 Mb / s es varētu ērti straumēt tādus pakalpojumus kā Netflix, Hulu un HBO GO un skatīties HD filmas vai tiešraidē notiekošus pasākumus.

hide.me apskats: secinājums

Lai arī hide.me tikai dažus gadus ir bijis VPN arēnā, viņi ir turpinājuši paplašināt savu tīklu, jo ir apņēmušies ievērot jūsu privātumu. Viņi ir paplašinājuši serveru atrašanās vietas stratēģiskās vietās, lai labāk uzlabotu vispārējo VPN veiktspēju. Viņi ir arī izstrādājuši pielāgotu programmatūru, lai vienkāršotu VPN instalēšanu un izmantošanu abonentiem. Es ceru, ka viņi turpinās šo tendenci nākotnē un ceru, ka viņu pakalpojums kļūs vēl labāks. Gan viņu Windows klientam, gan Android lietotnei ir vienkāršas, ērti lietojamas grafiskas saskarnes ar tiešajām instalācijām, lai palīdzētu klientiem vienkāršot VPN. Ja jūs meklējat uzticamu VPN pakalpojumu ar patiesu apņemšanos ievērot jūsu privātumu, hide.me varētu būt laba izvēle.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Viegli instalēt un lietot Windows klientu
 • Mobilā lietotne Android
 • Atbalsts IKEv2, PPTP, L2TP, IPsec, OpenVPN, Softether un SSTP ar līdz pat AES-256 šifrēšanu.
 • Nepieteikšanās politika
 • Vienlaicīgs savienojums 5 ierīcēm ar Premium Plan
 • Īstermiņa atlaide ikgadējiem pieteikumiem

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Palieliniet garantijas apjomu – nereāls datu ierobežojums
 • Cena ir nedaudz vairāk nekā konkurenti.

Man patika izmantot hide.me pakalpojumu un iesaku jums to izmēģināt pats. Pārbaudiet viņu galddatora klienta programmatūru un Android mobilo lietotni un neaizmirstiet to ietaupiet 35% no atlaides ar mūsu atlaidi. Es domāju, ka jums patiks, cik viegli viņu programmatūra ļauj izveidot savienojumu un pārslēgties starp VPN serveriem. Viņi joprojām turpina augt un pievienot jaunas serveru vietas.

HideMe 240

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map