HideIPVPN pārskats

Es vēlētos sākt HideIPVPN pārskatīšanu ar dažiem pakalpojuma nozīmīgākajiem punktiem. Kamēr viņu tīkls ir mazāks par dažiem, HideIPVPN pārvalda serverus galvenajās vietās visā pasaulē. Viņi piedāvā VPN un Smart DNS pakalpojumu. Varat izvēlēties VPN plānu, pamatojoties uz servera atrašanās vietām, kurām vēlaties piekļūt. Daži plāni, piemēram, piemēram, ASV VPN, ietver SmartDNS, lai atbloķētu vietnes un kanālus šajā valstī.


SlēptIPVPN pārskatu

Cenas un īpašie piedāvājumi

Sāksim ar HideIPVPN piedāvātajiem VPN plāniem. Kā redzat zemāk, tie piedāvā piecus dažādus kontus, pamatojoties uz servera atrašanās vietām, kurām vēlaties piekļūt. Tiem, kas vēlas nodrošināt jūsu piekļuvi un izbaudīt saturu Amerikas Savienotajās Valstīs, es ļoti iesaku ASV VPN plānu. Tas tiek piegādāts kopā ar ASV SmartDNS un starpniekserveri bez papildu maksas.

Slēpt IPVPN cenu plānus

Kā redzat, HideIPVPN piedāvā atlaides, pamatojoties uz norēķinu ciklu, kuru izvēlaties reģistrēšanās laikā. Jūs varat ietaupīt 10% no ceturkšņa piekļuves vai 30% no gada abonementa. Tas padara gada plānu par visizdevīgāko. Apmeklējiet vietni HideIPVPN īpašs lapa saglabāšanai.

Papildus VPN piekļuvei HideIPVPN komanda piedāvā arī viedo DNS. Atšķirība ir šifrēšana. Viņu SmartDNS izlaiž šifrēšanu, kas izslēdz privātuma aizsardzību. To darot, jūs varat skatīties saturu citās valstīs, nepalēninot savienojumu ar internetu. Apskatīsim cenu.

Slēpt IPVPN SmartDNS cenu noteikšanu

Kā redzat, HideIPVPN piedāvā viedā DNS ikmēneša, ceturkšņa un gada norēķinu ciklu. Pierakstoties jebkuram no viņiem, jūs varēsit piekļūt viņu SmartDNS pakalpojumam, kas palīdzēs atbloķēt kanālus ASV, Lielbritānijā un Polijā.

Kad jūs nolemjat pievienoties, HideIPVPN atbalsta plašu maksājumu iespēju klāstu. Man patīk izmantot PayPal tiešsaistes pakalpojumiem, jo ​​jūs varat pārvaldīt abonementu. HideIPVPN piedāvā PayPal kopā ar kredītkarti, Bitcoin, Alipay, Webmoney, Yandex, Boleto Bancario un Qiwi.

Bezriska izmēģinājuma periods

Lai gan es darīšu visu iespējamo, lai uzrakstītu pilnīgu pārskatu, ir tikai viens veids, kā reāli izlemt, vai HideIPVPN ir piemērots jūsu situācijai. Vēlaties izmēģināt pakalpojumu pats. Arī HideIPVPN to saprot. Lai palīdzētu viņiem piedāvāt 24 stundu bezmaksas izmēģinājumu un 30 dienu naudu atpakaļ garantiju. Tomēr, kā jūs redzēsit pēc brīža, garantija ietver dažus nosacījumus. Šī ir valoda, kuru HIPIPPPN izmanto viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumu lapā.

Atmaksas politika

* Mēs piedāvājam 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Ja nevarat izveidot savienojumu ar mūsu VPN serveriem, izmantojot visus paketē iekļautos VPN savienojumus, 30 dienu laikā varat lūgt atmaksu.

*Svarīgs! Pakalpojums tiek sniegts “tāds, kāds ir”. Mēs nevaram garantēt, ka mūsu pakalpojums atbloķē noteiktas vietnes.  Tas, ka nevarat piekļūt vietnei, izmantojot HideIPVPN, nevar būt iemesls atmaksas pieprasījumam. Pirms pirkšanas, izmantojot mūsu 24 stundu bezmaksas izmēģinājumu, jūs varat pārbaudīt mūsu pakalpojumu.

* Mēs neatmaksājam par ātruma problēmām, jo ​​mūsu premium serveros ir 24 stundu bezmaksas izmēģinājuma VPN, kur varat pārbaudīt jebkura VPN servera testa ātrumu. SmartDNS pakalpojumam mums ir 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

* Ja HideIPVPN pārtrauks jūsu kontu politikas pārkāpuma dēļ, atmaksa netiks veikta.

* Automātiski PayPal abonēšanas maksājumi netiek atmaksāti, jo jūs esat atbildīgs par abonementiem vietnē PayPal.

* Kompensācijas var saņemt tikai tie, kas izmanto Windows, MacOS un Linux operētājsistēmas. Ja mēģināt izmantot HideIPVPN citās operētājsistēmās vai ierīcēs (piemēram, iPhone / iPad / Android / maršrutētāji), vispirms pārbaudiet pakalpojumu.

* Ja jūs nevarat iestatīt HideIPVPN savā modemā vai maršrutētājā, kāds esat NAV ir tiesīgs saņemt kompensāciju.

Apmeklējiet vietni HideIPVPN

Slēpt IPVPN tīkla un servera atrašanās vietas

Kā es minēju pārskata augšdaļā, HideIPVPN pārvalda VPN serveru tīklu galvenajās vietās. Viņiem ir salīdzinoši mazs tīkls ar serveru atrašanās vietām piecās valstīs. Serveru izvietošana galvenajās vietās palīdzēs atbloķēt piekļuvi populārām vietnēm, piemēram, Netflix un BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē..

ValstisServeriProtokoli
530OpenVPN, SSTP, SoftEther, L2TP, PPTP

HideIPVPN ir serveri Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajā Karalistē, Nīderlandē, Vācijā un Kanādā. Viņu SmartDNS pakalpojums palīdzēs atbloķēt kanālus ASV, Lielbritānijā un Polijā.

Privātums un drošība

Daudzi cilvēki pieņem, ka VPN pakalpojumi automātiski viņiem piešķirs augstu privātuma un anonimitātes līmeni. Tas ne vienmēr ir taisnība. Tas ir atkarīgs no jūsu VPN lietošanas mērķa. Ja jūsu galvenais mērķis ir privātums, iespējams, vēlaties VPN, kas neveic reģistrēšanos.

HideIPVPN viņu VPN cenu lapā ir paziņojums, kas skan šādi:

Nav žurnālu. Mums nav nekādu satiksmes žurnālu

Pakalpojumu noteikumos vai privātuma politikas lapās es nevarēju atrast viņu žurnālu politikas pieminēšanu. Būtu jauki, ja būtu vairāk informācijas par to, kādu informāciju viņi reģistrē un cik ilgi viņi glabā šo informāciju.

Apmeklējiet vietni HideIPVPN

Praktiska pārbaude

Pirmais, ko es meklēju, izlemjot, vai pārskatīt VPN pakalpojumu, ir pielāgots klients. Ikviens var instalēt OpenVPN un manuāli konfigurēt savienojumus, bet jums tas vairs nav nepieciešams. Ir tik daudz VPN pakalpojumu sniedzēju, kas dienu laikā piedāvā ērti lietojamu klienta programmatūru.

Es priecājos dalīties ar to, ka HideIPVPN ir ļoti jauks Windows klients, kuru es varēju izmantot, pārbaudot pakalpojumu. Viņiem ir arī pielāgots klients operētājsistēmai Mac. Kopā ar iestatītajām rokasgrāmatām iOS, Android, Linux, Chromebook un pat DD-WRT maršrutētājiem.

HideIPVPN piedāvā visus standarta VPN protokolus to pielāgotā klienta iekšienē. Tas ietver SSTP (operētājsistēmai Windows), OpenVPN, L2TP / IPSec un PPTP. Viņi atbalsta arī protokolu ar nosaukumu SoftEther. Pašlaik ir nepieciešama atsevišķa klienta lejupielāde, bet viņi strādā, lai iekļautu to savā pielāgotajā programmatūrā.

Savienojuma izveide ar Windows VPN klientu

Apskatīsim Windows klientu HideIPVPN:

Slēpt IPVPN Windows klientu

Windows programmatūru ir viegli instalēt un lietot. Palaižot programmu, tiks atvērts savienojuma ekrāns. Tur varēsit izvēlēties protokolu un valsti. Nolaižamajā serverī jūs varēsit izveidot savienojumu ar noteiktu serveri. Būtu jauki, ja HideIPVPN uzskaitītu serverus, pamatojoties uz pilsētu, kurā tie atrodas, salīdzinot ar UK1, UK2 utt. Jums, iespējams, vajadzēs izveidot savienojumu ar dažādiem serveriem, lai atrastu vislabāko atrašanās vietu jūsu vajadzībām..

Slēpt programmatūras IPVPN iestatījumus

Windows klienta iestatījumu cilne sniedz vairākas iespējas. Es iesaku jums vismaz iespējot “Reconnect if conn. samazinājies ”opcija. Programmatūras HideIPVPN visattīstītākā iezīme ir aplikācijas slepkava. Varat iestatīt īpašas programmas, lai pārtrauktu VPN atvienošanos jebkurā laikā. Šī funkcija ir īpaši populāra tiem, kas vada P2P / bittorrent lietotnes. HideIPVPN ļauj torrent izmantot viņu Nīderlandes serveros.

Apmeklējiet vietni HideIPVPN

Sazinieties ar Mac VPN klientu

Papildus savam pielāgotajam Windows klientam, HideIPVPN ir arī programmatūra Mac lietotājiem. Mac klients ir ļoti līdzīgs tā Windows līdzīgajam. Tam ir tādas pašas uzlabotās funkcijas, proti, spēja nogalināt lietojumprogrammu jebkurā laikā, kad nokrīt VPN. Šī ir sarežģīta funkcija, ko var atrast Mac lietotājiem, tāpēc es ar prieku redzu, ka HideIPVPN ir tas abās viņu programmatūras versijās..

Pievienojiet no iPhone vai iPad

Kamēr HideIPVPN nav iOS lietotnes, viņi ir izveidojuši rokasgrāmatas manuālai savienošanai ar PPTP vai L2TP. Šeit ir instrukciju kopija. Pilnīgu versiju ar ekrānuzņēmumiem varat apmeklēt viņu vietnē.

HideIPVPN L2TP iestatīšanas rokasgrāmata operētājsistēmai iOS:

1) dodieties uz “Vispārīgi” -> “Tīkls” -> “VPN”
2) Noklikšķiniet uz “Pievienot VPN konfigurāciju…”
3) Atlasiet cilni L2TP

  • Laukā “Server” ierakstiet HideIPVPN servera IP vai servera adresi. Jums ir jāpārbauda e-pasts, kuru esat saņēmis, kad tika aktivizēts jūsu konts. Jūs atradīsit visus pieejamos serverus, kas uzskaitīti e-pastā.
  • Ievadiet sava komplekta lietotājvārdu un paroli.
  • Laukā “Slepenais” ievadiet: hideipvpn
  • Šifrēšanas līmenim ļaujiet “Auto” un atlasiet “Sūtīt visu trafiku”..
  • Nospiediet “Saglabāt”.

4) Tagad ir izveidots jūsu VPN savienojums, tagad varat izveidot savienojumu.

Izveidojiet savienojumu no Android ierīces

HideIPVPN nav lietotnes Android ierīcēm, taču tām ir iestatīšanas ceļvedis PPTP un L2TP savienojumiem. Šeit ir instrukciju kopija. Pilnīgu versiju ar ekrānuzņēmumiem varat apmeklēt viņu vietnē.

HideIPVPN L2TP iestatīšanas rokasgrāmata operētājsistēmai Android:

1) dodieties uz sadaļu “Iestatījumi”
2) Nospiediet “Citi iestatījumi”
3) Nospiediet “VPN”
4) Nospiediet “Pievienot VPN tīklu”.
5) Nospiediet nolaižamo izvēlni “Tips”
6) Izvēlieties “L2TP / IPSec PSK”

  • Laukā “Name” ievadiet vēlamo savienojuma vārdu. Mēs iesakām to nosaukt: HideIPVPN (L2TP).
  • Laukā “Servera adrese” ievadiet HideIPVPN servera IP vai servera adresi, kurai vēlaties izveidot savienojumu. (Lai atrastu pieejamos serverus, pārbaudiet e-pastu, kuru saņēmāt, kad samaksājāt par HideIPVPN kontu, vai pierakstieties klientu vietnē viņu vietnē.)
  • Laukā “IPSec iepriekš koplietota atslēga” ievadiet “hideipvpn” (bez pēdiņām).
  • Pārējos laukus atstājiet tukšus.
  • Nospiediet pogu “Saglabāt”.

5) Pieskarieties jaunajam savienojumam, lai izveidotu savienojumu. Ievadiet savu HideIPVPN lietotājvārdu un paroli, kas jums nosūtīts pa e-pastu, un pieskarieties Savienot.

HideIPVPN ātruma pārbaude

Es pārbaudīju HideIPVPN, izmantojot SSTP protokolu Windows 8 sistēmā. Es izmantoju viņu Windows klientu un izveidoju savienojumu ar serveri Amerikas Savienotajās Valstīs.

HideIPVPN ātruma pārbaude

Kā redzat, manā savienojuma ātrumā tieši caur ISP bija aptuveni 38% atšķirība, salīdzinot ar laiku, kad izveidoju savienojumu ar serveri Pensilvānijā. Šifrēšana rada papildu izmaksas, lai jūs vienmēr varētu gaidīt zināmu ietekmi uz veiktspēju. Tas ir kompromiss augstāka līmeņa privātumam. Ar ātrumu virs 39 Mb / s es bez problēmām varēju straumēt tādas vietnes kā Netflix un Hulu.

Secinājums

HideIPVPN ir labs VPN pakalpojums tiem, kas meklē privātumu jebkurā no šīm valstīm (ASV, Lielbritānija, NL, DE, CA). Viņu lietojumprogrammu slepkavas funkciju noteikti novērtēs P2P fani. Ja vēlaties atbloķēt vietnes, nemazinoties ātrumam, iesaku izpētīt viņu SmartDNS pakalpojumu. Tas palīdzēs jums piekļūt populāriem kanāliem ASV, Lielbritānijā un Polijā.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Vienkārši lietojami Windows un Mac klienti
 • Atbalsts OpenVPN, SSTP, PPTP, L2TP un SoftEther
 • Lietojumprogrammu slepkavas funkcija gan Windows, gan Mac klientā
 • Šifrēti VPN un viedais DNS pakalpojumi tiek pārdoti atsevišķi
 • Termiņu atlaides ceturkšņa un gada norēķinu cikliem

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Piedāvājiet mobilās lietotnes operētājsistēmai iOS un Android
 • Pievienojiet tīklam vairāk servera atrašanās vietu
 • Uzskaitiet klienta servera atrašanās vietas
 • Apsveriet speciālo IP kā papildinājumu

Man patika izmēģināt HideIPVPN un ceru redzēt, ko viņu komanda ir plānojusi nākotnē. Pirms reģistrēšanās pārliecinieties, vai viņiem ir serveri valstīs, kurām vēlaties piekļūt. Pierakstīšanās plāns nosaka, kurus serverus varat izmantot. Dalībnieki vienlaikus var pieslēgt ne vairāk kā 3 ierīces. Kā jaunam klientam uz jums attieksies HideIPVPN 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tam vajadzētu dot daudz laika pakalpojuma pārbaudei. Tikai pārliecinieties, ka saprotat viņu atmaksas politikas ierobežojumus.

Apmeklējiet vietni HideIPVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map