Hola VPN pārskats 2018

Mūsu pārskatā par Hola VPN tika atklāts, ka tas ir bezmaksas P2P (vienādranga) interneta privātuma pakalpojums, kas slēpj briesmas, par kurām daudzi tā mazāk tehniskie lietotāji var nezināt. Hola ir Isreali bāzēts uzņēmums, kuru 2012. gadā uzsāka Ofer Vilenski un Derry Shribman. Viņiem ir VPN lietotnes, reklāmu bloķēšana, video paātrināšana un GPS atrašanās vieta. Lai arī Hola savu pakalpojumu sauc par VPN, tas faktiski darbojas kā reizēm šifrēts starpniekserveris. Tas nozīmē, ka tas galvenokārt darbojas kā paplašinājums caur jūsu pārlūkprogrammu. Hola VPN maskē jūsu IP adresi un aizvieto to ar citu jūsu izvēlētajā valstī.


Hola VPN apskatsTeorētiski tas padara jūs drošāku un anonīmu, sērfojot internetā. Turklāt tas ļauj apiet cenzūru un pārvarēt ģeogrāfisko bloķēšanu; tādējādi ļaujot baudīt atvērtāku interneta pieredzi no jebkuras pasaules vietas. Tas izklausās pēc liela darījuma, bet vai tā ir? Izlasiet visu mūsu pārskatu un uzziniet visu informāciju, lai jūs varētu izlemt pats.

Hola VPN cenu noteikšana

Hola VPN sākotnēji sāka darboties kā “vērtību apmaiņas” P2P tīkls. Tas ļāva jums izmantot viņu tīklu bez maksas, apmaiņā pret citu tīkla lietotāju atļauju izmantot jūsu datoru, kad tas ir dīkstāvē. Ierīce tiek uzskatīta par brīvgaitas, ja:

 • Dators netiek izmantots (nav konstatēta darbība ar peli vai tastatūru).
 • Tas ir savienots ar elektrības avotu, nevis ar akumulatora enerģiju.
 • Ierīce ir savienota ar vietējo tīklu vai Wi-Fi (nav mobilajā tīklā).

Hola ir bez maksas personīgai (nekomerciālai) lietošanai personālajos datoros un Mac datoros, un tai ir nepieciešams abonements iOS un Android. Viņiem ir arī Hola Premium pakalpojums, kas ļauj izmantot Hola VPN tīklu, nepiedaloties tajā. Lai jūsu prēmijas dalība stātos spēkā, jums jāpierakstās Hola vietnē. Ja vēlaties to izmantot vairākos pārlūkos, katrs pārlūks ir jāpiesakās savā vietnē.

Hola VPN cenu noteikšana

VPN pakalpojums tiek pārdots mēneša un mazākā skaitā. Mēnesis jums maksās 5 USD mēnesī. Tāpat kā daudzi citi VPN pakalpojumu sniedzēji, Hola piedāvā atlaidi viņu ilgtermiņa paketei. Līdz ar to jūs varat iegūt Hola Premium gadu par 45 USD, kas mēnesī sastāda 3,75 USD.

Kā darbojas Hola VPN?

Hola CDN (satura piegādes tīkls) arhitektūra ir veidota kā pārklājums virs HTTP. Tas ir hibrīda tīkls, kura mezglus veido gan vienaudžu ierīces no bezmaksas VPN lietotājiem, gan parastie VPN serveri. Viņi atsaucas uz šo tīklu kā “sadarbības P2P internetu” un viņu pakalpojumus kā “kopienas nodrošinātu (vienādranga) VPN”. Ko tas nozīmē?

Tas nozīmē, ka viņi izmanto HolaCDN, lai maskētu jūsu IP un pēc tam maršrutētu jūsu pārlūkprogrammas interneta trafiku, izmantojot cita brīva VPN lietotāja dīkstāvi savā tīklā. Apmaiņā pret šo bezmaksas pakalpojumu jūs piekrītat atļaut viņiem izmantot jūsu datoru vai ierīci, lai novirzītu citu vienaudžu trafiku, kad tas ir dīkstāvē. Piekļuve lielai atsevišķu lietotāju grupai, kas nav secīgas IP adreses, ļauj jums būt anonīmākiem. Turklāt tas arī apgrūtina tīkla atrašanu un bloķēšanu. Tomēr šī ir tikai daļa no Hola VPN tīkla stāsta.

Kā mēs jau iepriekš atzīmējām, Hola VPN pakalpojums darbojas hibrīda tīklā, kas sastāv gan no bezmaksas vienaudžu mezgliem, gan no parastajiem VPN serveriem. Gan tīklā apmaksāti klienti, gan bezmaksas lietotāji var izmantot šo tīklu, bet maksas lietotāji nedarbojas kā tīkla mezgli citiem lietotājiem. Papildus tam, maksas māsu pakalpojumu komerciālajiem lietotājiem, Luminati var piekļūt vairākiem IP Hola VPN tīklā.

Hola VPN shēma

Tas nozīmē, ka bezmaksas VPN lietotāju mašīnas var izmantot citi bezmaksas lietotāji, maksas Hola abonenti un komerciālie Luminati klienti. “Utopiskā pasaulē” šī būtu lieliska bezmaksas VPN pakalpojuma ideja. Tomēr mēs dzīvojam reālajā pasaulē, un šīs kopienas P2P tīkla bezmaksas lietotāji ir slēptas briesmas. Tagad izpētīsim dažus no šiem draudiem un pakalpojumu Luminati.

Briesmas Hola VPN lietotājiem

Startēšana ar Luminati un potenciālie robottīkli

Pirmkārt, ļaujiet mums nedaudz pārskatīt Hola VPN vēsturi. Tas sākās 2012. gadā kā bezmaksas P2P interneta starpniekservera pakalpojums. 2014. gadā viņi uzsāka Luminati komerciālo pakalpojumu un īsumā to pieminēja bieži uzdotajos jautājumos. Viņi nokļuva ugunsgrēkā 2015. gadā, kad tā komerciālais dienests tika izmantots, lai veiktu DDoS (Distributed Denial of Service) surogātpastu uz 8chan pretrunīgi vērtēto ziņojumu dēli..

Tas atklāja, ka Hola pārdeva piekļuvi bezmaksas lietotāju mašīnām kā mezglus komerciāliem lietotājiem. Daudzi viņu lietotāji par to bija sašutuši, jo vairums nezināja, ka Hola ir sākusi Luminati pakalpojumu. Viņiem šķita, ka Hola to ir slēpis, nepārprotami nepaskaidrojot viņu vietnē.

Hola VPN tīkla iespējas, salīdzinot ar robottīklu raksturojumu

Turklāt daudzi uzskatīja, ka būtībā viņi tos ir pārvēruši par potenciālā robottīkla izejas mezgliem. Iepriekš minētais salīdzinājums parāda, ka, ja Hola / Luminati tīkls netiek labi pārvaldīts, tas var kļūt par robottīklu avotu. To pastiprināja fakts, ka vismaz viens lietotājs to bija izmantojis, lai uzbruktu 8chan. Rezultātā Hola atjaunināja uzņēmuma FAQ, lai skaidri parādītu, kā viņu dienests darbojas ar tā māsas pakalpojumu Luminati.

Iekšējās drošības ievainojamības Hola VPN

Aptuveni tajā pašā laikā daži labi zināmi “balto cepuru” hakeri izdeva padomu Hola VPN pakalpojumam, izceļot vairākas drošības nepilnības, kuras ļaunprātīgi lietotāji varētu izmantot.

Šajos trūkumos ietilpa:

 • Vietējais fails nolasīts – ļauj hakerim nolasīt patvaļīgus resursdatora failus.
 • Informācijas izpaušana – tas varētu ļaut uzbrucējam pastāvīgi izsekot jums internetā, tādējādi negatīvi ietekmējot jūsu privātumu..
 • Trīs attālinātas koda izpildes ievainojamības – kas neļaujamam lietotājam varētu ļaut lejupielādēt un palaist izpildāmu kodu, lai datorā vai mobilajā ierīcē instalētu ļaunprātīgu programmatūru.
 • Privilēģiju eskalācija – varētu ļaut vienaudžiem un, iespējams, pilnībā ļaut jums kontrolēt datoru.

Šīs VPN pakalpojuma kritikas rezultātā Hola dibinātājs Ofers Vilenskis visiem Hola VPN lietotājiem nosūtīja atklātu vēstuli, atzīstot, ka ir pieļāvis kļūdas. Viņš arī runāja par šīm bažām un to, ko viņi bija labojuši. Vēstulē arī tika aprakstītas izmaiņas, kuras viņi īsteno, lai nākotnē palielinātu Hola VPN drošību. Īpašās bažas, kuras viņš uzrunāja, bija:

 • Hola mērķis ir dalīties resursos – starp citiem lietotājiem VPN tīklā.
 • Vai Hola padara jūs par daļu no robottīkla? – Lai gan tas ir iespējams, viņi vetina Luminati lietotājus un viņiem ir ieraksti, kas apliecina viņu patieso identitāti. Turklāt viņi ziņos par sliktiem dalībniekiem attiecīgajām juridiskajām iestādēm. Viņiem šķiet, ka tas viņu pakalpojumu padara nepievilcīgu noziedzīgiem elementiem.
 • Hola klienta ievainojamība – ir fiksēts, tāpēc sliktie dalībnieki vairs nevar palaist attālo kodu ierīcēs, kas izmanto Hola pakalpojumus.

Turklāt vēstulē tika ieskicētas arī izmaiņas, kuras viņi īsteno, lai nākotnē palielinātu Hola VPN drošību. Konkrēti, viņš paziņoja, ka viņi izstrādā tehniskos uzraudzības risinājumus, lai mazinātu Hola / Luminati dienesta ļaunprātīgas izmantošanas risku, un paaugstināja viņu drošības komandu ar galveno drošības inspektoru. Ne visi (kiberdrošības firma Vectra, Adios-Hola) tajā laikā piekrita viņa novērtējumam par Hola / Luminati pakalpojumu.

Kopš šī laika Hola ir teicis, ka viņi ir sagriezuši un bloķējuši iebūvēto konsoli, kas ir neatņemama vienaudžu trafika pārsūtīšanas procesa laikā, kad ierīce ir dīkstāvē. Viņi ir pievērsušies dažām Adios-Hola problēmām, ieviešot labākas pārbaudes un informācijas apkopošanu komerciāliem Luminati lietotājiem. Mēs to apspriedīsim, pārbaudot jūsu privātumu un anonimitāti, izmantojot Hola VPN pakalpojumu.

Izejas mezglu bīstamība

Viena no lietām, ko Hola demonstrē, ir fakts, ka bezmaksas tīklā esošie lietotāji savas mājas mašīnas izmanto kā izejas mezglus, kas var būt problemātiski. Tas rodas, novērojot, ka dažiem Tor izejas mezglu operatoriem juridiskas iestādes ir veikušas reidus dažādu kibernoziegumu gadījumos. Tas ir tāpēc, ka daudzas iestādes uzskata, ka no tām izejošo trafiku var izsekot līdz tās izcelsmes IP adresei un vainīgajam.

Tāpēc EZF (Elektronisko robežu fonds) neiesaka izmantot Tor izejas mezglus mājās. Turklāt Tor projekts iesaka šādus padomus tiem, kas pārvalda izejas mezglus:

 1. Informējiet savu potenciālo ISP.
 2. Iegūstiet mezglam atsevišķu IP. Nevadiet savu satiksmi caur šo IP.
 3. Iegūstiet atpazīstamu reverso DNS šim IP.
 4. Iestatiet paziņojumu par Tor Exit.
 5. Iegūstiet ARIN reģistrāciju (ja iespējams).
 6. Apsveriet iespēju izmantot samazinātas izceļošanas politiku.
 7. Likmes ierobežojums un pēc izvēles QoS jūsu mezglā.
 8. Apsveriet iespēju izveidot LLC, lai palaistu savu mezglu.

Bezmaksas Hola VPN lietotāji varētu saskarties ar līdzīgām maksām, jo ​​visas nelikumīgās darbības, kas iziet no viņu datora, tiks izsekotas viņu IP adresē un galu galā arī viņos. Turklāt Hola VPN kešatmiņā saglabā informāciju par jūsu datoru, lai uzlabotu tīkla darbību. Tas nozīmē, ka, ja tiesiskās iestādes konfiscē jūsu datoru, šīs kešatmiņas dēļ tajā varētu atrast apsūdzības pierādījumus.

Lai arī Hola saka, ka viņi var novirzīt varas iestādes pie īstā vainīgā, jūs tikmēr varētu saskarties ar juridiskām problēmām no prokuroriem, kuri pārlieku cenšas. Piemēram, iedomājieties, ka kāds izmanto jūsu IP, lai izteiktu kāda veida draudus. Šajā gadījumā iestādes parasti nav sarunājošā noskaņojumā, kad klauvē pie jūsu durvīm, arestē jūs, konfiscē jūsu elektroniskās ierīces un apzaga jūsu māju.

Hola VPN drošība, privātums un anonimitāte

Hola VPN (Starpniekservera) drošība

Ļoti maz ir zināms par Hola VPN pakalpojuma nodrošināto drošību, izņemot apgalvojumu, ka to var šifrēt. Lai gan mēs pieņemtu, ka šāda šifrēšana ir balstīta uz sertifikātu, izmantojot TSL. Kods, kas ir viņu tīkla pamatā, ir patentēts, tāpēc to nevar pārbaudīt. Viņi tikai saka, ka atkarībā no jūsu izvēlētā starpniekservera noteikuma Hola šifrēs daļu jūsu trafika. Tāpēc mēs domājam, ka ir grūti atkarīgi no tā, vai trafiks tiek šifrēts.

Hola VPN privātums un anonimitāte

Jūsu tiešsaistes privātumu un anonimitāti uzlabo mainot IP adreses, piekļūstot dažādām vietnēm, kā arī pārlūkprogrammām inkognito režīmā. Tas padara to citu, lai citi nevarētu no jums iegūt informāciju no jūsu pārlūkprogrammas vai izsekot jūsu IP pieprasījumiem. Tomēr mēs uzskatām, ka to kompensē visa informācija, ko Hola dienests apkopo par viņu lietotājiem.

Hola VPN apkopo gan anonīmu informāciju, gan PII (personīgi identificējamu informāciju). Liekas, ka viņu atbilde uz faktu, ka visi tās bezmaksas lietotāji pārvalda izejas mezglus, ir savākt pēc iespējas vairāk informācijas par katru savienojumu, kas izveidots no viņu lietotājiem. Tas nodrošina, ka viņi spēj identificēt lietotājus, kuri ļaunprātīgi izmanto viņu sistēmu, un ziņot par to attiecīgajām iestādēm. Mēs uzskatām, ka tas ir tieši pretējs tam, kā vajadzētu darboties privātuma pakalpojumam. Turklāt tas aizsargā viņu lietotājus tikai pēc fakta, un, kā mēs teicām, tas varētu izraisīt likumīgus sajukumus.

Izraksts no anonīmiem datiem, kurus viņi vāc saskaņā ar Hola privātuma politiku:

Anonīma informācija. Mēs apkopojam anonīmu informāciju par jūsu Pakalpojumu izmantošanu trīs iemeslu dēļ: pirmkārt, lai ļautu mums sniegt Pakalpojumus un tos pastāvīgi pilnveidot; otrkārt, drošības apsvērumu dēļ; treškārt, lai mēs varētu statistiski revidēt un izsekot lietojumam, revidēt mūsu filiāles un aprēķināt maksājumus trešajām pusēm. Šāda anonīma informācija neļauj identificēt atsevišķas personas; tajā ir iekļauta jūsu aptuvenā ģeogrāfiskā atrašanās vieta, aparatūras specifikācijas, pārlūka tips un versija, programmatūras instalēšanas datums, pēdējās pakalpojumu izmantošanas datums, operētājsistēmas tips, versija un valoda, reģistra ieraksti, URL pieprasījumi un attiecīgie laika zīmogi. Mēs necenšamies atklāt šo identitāti, izmantojot šo informāciju. Mēs varam arī apkopot informāciju, kas mums palīdzēs saprast, vai jūsu ierīce tiek izmantota noteiktā brīdī, lai mēs tai nesūtītu pieprasījumus.

Kaut arī šie ir “it kā anonīmi” dati, jums vajadzētu atcerēties, ka ir pierādīts, ka, ja kādam ir pietiekami daudz anonīmu datu punktu par jums, tos var izmantot kopā ar citiem datiem, lai jūs identificētu. Turklāt šo apjomīgo datu vākšanu turpina personiskā informācija, kuru viņi arī uzkrāj.

Izraksts no PII datiem, ko viņi vāc saskaņā ar viņu privātuma politiku:

Personīgā informācija. Personiskā informācija ir informācija, kas var būt privāta vai slepena un kas identificē vai var identificēt jūs. Personīgajā informācijā, ko mēs apkopojam un glabājam, ietilpst jūsu IP adrese, jūsu vārds un e-pasta adrese gadījumā, ja jūs mums sniedzat šo informāciju (piemēram, atverot kontu vai, ja jūs vērsāties pie mums, izmantojot iespēju “sazinieties ar mums”), ekrāns vārds, maksājums un norēķinu informācija (ja jūs iegādājaties premium pakalpojumus) vai cita informācija, ko mēs laiku pa laikam varam jautāt, kā tas būs nepieciešams pakalpojumu nodrošināšanai. Izveidojot kontu Pakalpojumos, jūs to varat izdarīt, izmantojot savus akreditācijas datus ar noteiktu trešās puses vietni vai pakalpojumu (“Trešās puses konts”), piemēram, Facebook®. To darot, varēsit saistīt savu kontu ar trešo personu kontu. Ja izvēlēsities šo opciju, parādīsies uznirstošais lodziņš Trešās puses konts, kas jums būs jāapstiprina, lai turpinātu, un kurā būs aprakstīti informācijas veidi, ko mēs iegūsim. Šajā informācijā ietilpst jūsu personīgā informācija, kas glabājas jūsu trešās puses kontā, piemēram, lietotājvārds, e-pasta adrese, profila attēls, dzimšanas diena, dzimums un izvēles. Jebkura anonīma informācija, kas ir īpaši saistīta vai saistīta ar jebkādu personisko informāciju, mūs uzskata par personisko informāciju, ja vien šāda saikne vai saikne pastāv.

Ievērojiet, ka viņi ļaus jums izmantot Facebook, lai reģistrētos Hola VPN pakalpojumam. Nesen sabiedrības uzmanības centrā ir kļuvis tas, ka šādi lietotnes nokasa informāciju no Facebook kontiem, kā to konfidencialitātes politikā tiek parādīts to vienumu sarakstā, kurus viņi apkopos, ja izmantosit šādu trešās puses kontu. Ņemiet vērā arī to, ka anonīma informācija, kuru var saskaņot vai saistīt, tiek uzskatīta par PII. Daži anonīmi dati tiek pārvietoti PII kolonnā.

Metodes, kuras Hola VPN izmanto informācijas apkopošanai

Hola izmanto dažādas tehnoloģijas, lai savāktu un saglabātu to, ko mēs redzam, kā visu informāciju, ko viņi var savākt par saviem lietotājiem. Šīs metodes ietver šādas:

 • Sīkdatnes – ļaut Holai un tās partneriem “pielāgot jums piedāvāto saturu, pieredzi un reklāmas tīmekļa vietnēs visā internetā”.
 • Pikseļu tagi – izmantojot sīkdatnes, ļauj viņiem izsekot jūsu vietnes darbībām.
 • Tīmekļa bākas – ļauj viņiem redzēt, kas lasa Web lapu vai e-pastu, kad viņi lasa un no kura datora.
 • Žurnāla dati – ir apkopoti dati, kas ietver jūsu IP adresi, pārlūka veidu, apmeklētās tīmekļa lapas, šajās lapās pavadīto laiku, piekļuves laikus un datumus, kā arī jūsu ierīcei ģenerēto unikālo identifikatoru. Ja izmantojat mobilo tālruni, šis identifikators var būt jūsu mobilā tālruņa numurs.

Papildus visu šo datu apkopošanai Hola VPN koplieto arī anonīmu informāciju ar trešajām personām papildu mērķiem, tostarp mārketinga, izpētes un analītiskiem nolūkiem. Tas galvenokārt ļauj viņiem dalīties tajā ar ikvienu, ko viņi vēlas pētniecības nolūkos. Šis ir ideāls aiz nesenās Facebook privātuma problēmas. Viņi arī koplieto jūsu e-pasta adresi ar citiem partneriem, un viņu atteikšanās politika nav konkrēta.

Visbeidzot, sekojošā privātuma politika parāda, ka viņi savas sistēmas ļaunprātīgas izmantošanas novērš ar atpakaļejošu datumu pēc notikuma. Kā mēs jau teicām iepriekš, tas jūs varētu potenciāli pakļaut juridiskām sekām, jo ​​viņu politika, šķiet, galvenokārt aizsargā sevi un savus partnerus.

Izraksts par to, kā Hola dalās PII no viņu privātuma politikas

Mēs varam arī dalīties ar jūsu personisko informāciju un citu informāciju īpašos gadījumos, ja mums ir pamatots iemesls uzskatīt, ka ir nepieciešams: (1) ievērot likumus, noteikumus, pavēstes vai tiesas rīkojumus; (2) atklāt, novērst vai kā citādi novērst krāpšanu, drošību, mūsu politikas pārkāpumus vai tehniskas problēmas; (3) ieviest šīs privātuma politikas noteikumus vai jebkurus citus līgumus starp jums un mums, ieskaitot to iespējamo pārkāpumu izmeklēšanu; (4) aizsargātu pret kaitējumu mūsu, tā partneru, saistīto uzņēmumu, lietotāju vai sabiedrības tiesībām, īpašumam vai drošībai.

Rezumējot, visa viņu apkopotā informācija un tas, kā tā tiek apkopota, pēc mūsu domām, var atstāt aizdomas par jūsu privātumu. Tam ir arī potenciāls pilnībā iznīcināt jūsu anonimitāti. Viņi paziņo, ka daži no jūsu datiem var būt šifrēti atkarībā no pārlūka iestatījumiem. Mēs uzskatām, ka pakalpojums galvenokārt ir izveidots, lai atbloķētu multivides pakalpojumus, jo ir aizdomas, ka tā šifrēšana ir patentēta..

Hola VPN atbalsts

Hola VPN atbalsts galvenokārt tiek sniegts, izmantojot viņu FAQ savā vietnē. Varat arī sazināties ar viņiem pa e-pastu, taču atbildes var aizņemt kādu laiku. Visbeidzot, viņiem ir sociālo mediju klātbūtne, kur varat atrast dažas atbildes.

Hola VPN un reklāmu bloķēšanas pakalpojumi: praktiskās darbības

Hola nepiedāvā tādu pašu sistēmas līmeņa tīkla atbalstu kā citi VPN. Tā vietā, lai instalētu klientu, kas visu trafiku novirza caur n šifrētu tuneli, jums jāinstalē pats Hola pārlūks uz Chromium bāzes vai arī jāizmanto tā pārlūka Chrome vai Firefox paplašinājumi. Tas nozīmē, ka Hola VPN patiešām darbojas kā starpniekserveris. Hola ir arī paplašinājumi reklāmu bloķēšanai un video paātrināšanai. Visas trīs šīs lietotnes ir iekļautas Windows pārlūkprogrammā, kuru var lejupielādēt no viņu vietnes.

Hola VPN pārlūks operētājsistēmai Windows

Viņiem ir arī GPS pārvietošanas lietotne operētājsistēmai Android.

Hola GPS Relocator Android ierīcēm

Hola Chromium bāzes pārlūks operētājsistēmai Windows

Hola VPN darbībā

Pēc tam, kad datorā būsiet iestatījis Hola Chromium balstītu pārlūku, tas atradīsies Windows sistēmas teknē. Noklikšķinot uz tā, tas tiks maksimāli palielināts uz darbvirsmas. Noklikšķinot uz Hola VPN liesmas ikonas pārlūka augšējā labajā stūrī, tiks parādītas populārākās vietnes ASV. Apņemtā lejupvērstā bultiņa atvērs Hola VPN vietni ar populārāko vietņu sarakstu. Ritinot un atlasot vietni, tā tiks atvērta vispiemērotākajā valstī, lai tai piekļūtu.

Hola VPN populārās ASV vietnes

Ja vietnei ir vairāk nekā viena atrašanās vieta, tiks izmantota vispopulārākā, kā parādīts Netflix gadījumā, zem kura noklusējuma vērtība ir ASV satura bibliotēka. Ievērojiet, ka Hola VPN ikona ir aizstāta ar valsts karodziņu ar atbloķētu multivides atrašanās vietu.

Hola VPN ASV Netflix bibliotēka

Atlasot šo karodziņu, mēs varēsim mainīt mūsu Netflix satura bibliotēkas atrašanās vietu. Ievērojiet, ka, noklikšķinot uz karoga, tiek atvērts valstu saraksts. Ne visām šī saraksta valstīm ir Netflix bibliotēka. Ja izvēlaties kādu no šīm valstīm, atrašanās vietas maiņa neizdosies, kas var būt kaitinoši, jo, iespējams, domājat, ka lietotne neizdevās. Tas nozīmē, ka lielākajā daļā gadījumu jums vienkārši jāpieņem valsts, kuru lietotne izvēlas vietnes atbloķēšanai.

Tomēr, ja jūs zināt citu valsti, kurā ir Netflix saturs, varat to mainīt uz šo valsti. Piemēram, atlasot ASV karoga ikonu un ritinot Japānas valstu sarakstu, tiek parādīts sekojošais. Tas ļauj mums mainīties no ASV-Netflix uz Japānas-Netflix.

Hola VPN maiņa no ASV Netflix satura bibliotēkas uz japāņu

Pārmaiņus mēs būtu varējuši izmantot meklēšanas lauku, lai veiktu izmaiņas.

Pāreja no ASV Netflix satura bibliotēkas uz Japānas bibliotēku ar Hola VPN

Varat arī izvēlēties citas Web vietas, kuras atbloķēt, meklēšanas rezultātos ierakstot vietnes nosaukumu, piemēram, Itālijas plašsaziņas līdzekļu vietne raiplay. Pārmaiņus varat atkārtoti atvērt pārlūku un izvēlēties vietni no populāro vietņu lapas.

Hola VPN Raiplay izlaseHola reklāmas bloķētājs darbībā

Ar peles labo pogu noklikšķinot uz vairoga ikonas blakus Hola VPN ikonai pa labi no URL lodziņa, tiks atvērtas Hola reklāmu bloķētāja opcijas. Tas ir sadalīts divās cilnēs: vispārējie un baltajā sarakstā iekļautie domēni. Cilnei Vispārīgi ir divas izvēles pārslēgšanas iespējas:

 • Rādīt izvēlnes vienumu ar peles labo pogu noklikšķiniet uz “Bloķēt elementu”
 • Rādiet paneli “Hola reklāmu bloķētājs” izstrādātāju rīkos

Hola Reklāmu bloķētāja opcijas

Baltā saraksta domēnu cilne ļauj pievienot un noņemt domēnus vietnēm, no kurām nevēlaties bloķēt reklāmas. Vienkārši ierakstiet domēna vārdu un pēc tam atlasiet pogu “Pievienot domēnu”.

Lai redzētu pašreizējā vietnē bloķēto reklāmu skaitu kopā ar visu bloķēto reklāmu kopsummu, noklikšķiniet uz ikonas bloķētās reklāmas. Ņemiet vērā arī to, ka uz ikonas ir simbols “1”, kas norāda, ka pašreizējā vietnē ir bloķēta viena reklāma.

Hola reklāmu bloķētājs

Hola video paātrinātājs darbībā

Pēdējā pārlūkā Hola Custom iekļautā lietotne ir video paātrinātājs. Tās lietošana ir vienkāršota, vienkārši ieslēdzot vai izslēdzot pašreizējā vietnē. Tas var paātrināt video un palīdzēt izvairīties no buferizācijas, ja jūs to piedzīvojat. Citādi, jūs nepamanīsit nekādas pamanāmas izmaiņas.

Hola video paātrinātājsPārbaudot pielāgoto pārlūku Hola Chromium, var redzēt, ka tas galvenokārt ir paredzēts ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšanai. Tam ir pievienoti trīs paplašinājumi: Hola VPN, Hola Reklāmu bloķētājs un Hola Video Accelerator. Visi šie trīs ir P2P bezmaksas maksas lietotnes, kas pieprasa jūsu datora izmantošanu lietotņu un saistītā tīkla bezmaksas lietošanai. Tās ir vienkāršas, ērti lietojamas lietotnes. Lietotni VPN ir vieglāk izmantot, ja jūsu izvēlētā vietne ir to populārāko sarakstā.

Apmeklējiet Hola VPN

Hola VPN instalēšana un lietošana operētājsistēmai Android

Android ierīcē meklējiet Hola VPN. Pieskarieties “Instalēt”, lai atvērtu Google Play veikalu, lai sāktu instalēšanas procesu tālrunī. Kad esat tur, piesitiet “Instalēt” un pieņemiet piekļuves parametrus, kas nepieciešami lietotnei. Kad lietotne ir pabeigusi instalēšanas procesu, pieskarieties “Open”, lai to palaistu.

Hola VPN Android lietotnes instalēšana

Kad lietotne tiek atvērta, tā jums piedāvās P2P piekļuvi viņu tīklam un jums paskaidros, ka tas ir koplietots resursu tīkls. Ja nevēlaties dalīties ar saviem resursiem, varat izvēlēties opciju Hola Premium. Ja jūs piekrītat koplietot savu mobilo tālruni, kad to nelietojat, pieskarieties “I got it” un pēc tam “Continue”. Varat pieskarties izvēlnes ikonai (trīs horizontāli punkti), lai izvēlētos lietotnes opcijas. Lietotnes galvenās iespējas ir atbloķētājs, populārais saraksts un iestatījumi. Citas iespējas ļauj notīrīt vēsturi un koplietot lietotni sociālajos medijos.

Lietotne pēc noklusējuma nosaka atrašanās vietu ASV, un, pieskaroties ASV karoga ikonai, tiek atvērts populāro vietņu saraksts.

Hola VPN populārās vietnes

Pieskaroties vienai no šīm vietnēm, piemēram, Netflix, mēs varam to atbloķēt, izmantojot izvēlēto valsti, pieskaroties “Open”. Kā alternatīvu mēs varam izvēlēties karoga ikonu un meklēt citu Netflix bibliotēku, piemēram, Japānā, un tās vietā atvērt. Ņemiet vērā, ka ASV karoga ikonu ir aizstājusi ar Japānas ikonu.

Hola VPN Netflix vietne

Papildus atbloķētāja un populārā saraksta pārslēgšanai tie ir izvēles iestatījumi vispārējai lietošanai, ierīces tīmekļa opcijas un lietotnes. Vispārīgajam ekrānam ir iespējas mijiedarbībai ar Hola vietni, tostarp palīdzības saņemšana, lietotnes atjaunināšana, vienaudža statusa maiņa, piekļuve FAQ un citi. Web ekrānā tiek parādīti iestatījumi mijiedarbībai ar Web no mobilās ierīces, kā arī daži papildu vietnes iestatījumi. Pēdējā ekrānā ir tikai lietotņu pārslēgšanas atbloķēšanas rīki un ieteikumi.

Hola VPN iestatījumi operētājsistēmai Android

Papildus vietņu atbloķēšanai mobilajā tālrunī Hola VPN ļauj arī izvēlēties lietotnes, kuras vēlaties palaist caur VPN pakalpojumu. Pēc pieskaršanās lietotnei, kuru vēlaties tuneļot, atlasiet “Atvērt”. Lietotne piedāvā iestatīt VPN pakalpojumu savā Android ierīcē. Pieskaroties “Mainīt manu GPS atrašanās vietu”, tiks atvērts veikals, lai instalētu lietotni, ja vēl neesat to izdarījis.

Hola VPN lietotnes lietojums

Hola GPS pārvietošanas lietotnes instalēšana operētājsistēmai Android

Kad esat pievienojies Google Play Sore, pieskarieties instalēt, lai pievienotu lietotni savam Android tālrunim un pieņemtu nepieciešamās piekļuves. Kad tas ir pabeigts, pieskarieties “Atvērt”, lai palaistu lietotni. Izvēlieties pieteikties lietotnes bezmaksas vai abonētās versijās un pieskarieties “Aiziet”..

Hola GPS Relocator instalēšana

Ja šī ir pirmā reize, kad lietojat lietotni, pieskarieties “Iestatījumi”. Programmatūra brīdinās, ka jūs plānojat mainīt izstrādātāja opcijas, kuru rezultāti varētu būt kļūdaini. Pieskarieties “OK”, lai aizvērtu šo brīdinājumu. Izvēlieties iespēju “Atlasīt maldinošas atrašanās vietas lietotni” un pēc tam pieskarieties “Hola Fake GPS”. GPS pārvietošanas lietotne tagad ir gatava lietošanai.

Hola GPS iestatīšana Android ierīcēm

Pārvietojiet Hola GPS atrašanās vietas ikonu uz reģionu, kuru vēlaties sabojāt, un pieskarieties “Go”. Tas mainīs jūsu redzamo GPS atrašanās vietu. Pieskaroties “Stop”, jūs varēsit izvēlēties citu GPS atrašanās vietu, lai krāptos. Jūs varat tuvināt un ritināt karti, lai padarītu šo izvēli vieglāku. Kad esat ieguvis jauno atrašanās vietu, pieskarieties “Aiziet”, lai to nofiksētu.

Hola GPS pārvietošanas izmantošana

Android Hola VPN lietotni ir tikpat viegli uzstādīt un lietot kā Windows līdzīgo. Pieskāriens vai divi ļaus mainīt pārlūkprogrammas izcelsmes valsti. Tas ļauj atbloķēt jūsu izvēlēto vietni. Varat arī palaist jūsu VPN pakalpojumā izvēlētās lietotnes. Hola ļaus arī sabojāt savu GPS atrašanās vietu. Atcerieties, ka šīs ir bezmaksas P2P koplietošanas resursu lietotnes.

Secinājumi

Hola VPN ir uz proxy balstīts pakalpojums, kuru pārvalda Izraēlas uzņēmums Hola. Tas ir viens no nedaudzajiem to piedāvātajiem “vērtību apmaiņas” pakalpojumiem. Šajos pakalpojumos ietilpst Hola VPN, Hola Reklāmu bloķētājs, Hola video paātrinātājs un Hola GPS Locator Android ierīcēm. Visiem šiem pakalpojumiem ir viena kopīga iezīme. Tie visi ir bez maksas, ja jūs piekrītat koplietot datoru vai mobilo ierīci ar vienaudžu tīklu, kad tie netiek izmantoti.

Hola VPN ir viņu kopienas virzīts privātuma pakalpojums. Tas tiek izmantots kā Google Chrome vai Foxfire pārlūkprogrammu paplašinājums. Citādi, Windows lietotāji var izmantot Hola pielāgoto pārlūku Chromium, lai to darbinātu. Pārlūkprogrammā ir iepriekš instalēti reklāmu bloķētāji un video paātrinātāju paplašinājumi.

Tā vietā, lai būtu pilns VPN pakalpojums, Hola VPN ir starpniekserveris, kas palīdzēs atbloķēt tādas ģeogrāfiski ierobežotas vietnes kā Rai Play, BBC iPlayer, Netflix un citas. Ļoti maz ir zināms par tā šifrēšanu. Hola paziņo, ka pakalpojums dažreiz tiek šifrēts atkarībā no jūsu iestatījumiem, taču mēs neatradām nevienu iestatījumu, ko varētu mainīt, un kas ietekmētu šifrēšanu pielāgotajā pārlūka versijā, kas darbojas operētājsistēmā Windows 10. Rezultātā mēs atradām šifrēšanu neeksistējošu sliktākajā gadījumā un aizdomas par labāko.

Turklāt bezmaksas lietotājiem jāapzinās, ka viņi darbojas kā vienādranga kopienas tīkla izejas mezgli, ja vien viņi nepierakstās uz maksas maksas pakalpojumu. Tiem, kas nav pazīstami ar terminu “izejas mezgls”, tas nozīmē, ka visu, ko izdarījis lietotājs, var izsekot līdz mašīnai, kuru viņi izmanto. Tas nozīmē, ka, ja līdzgaitnieks izmanto jūsu dīkstāves datoru vai mobilo ierīci nelikumīgiem mērķiem, tas tiks izsekots jums.

Šie draudi ir potenciāli pastiprināti, jo Hola tirgo arī savu kopienas izveidoto P2P VPN tīklu kā pakalpojumu, izmantojot māsas pakalpojumu Luminati, kas iepriekš tika izmantots kā robottīkls, lai uzbruktu (DDoS) vietnei. Tas var radīt juridiskas problēmas jums tāpat kā izejas mezglu lietotājiem Tor tīklā. Hola veids, kā ar to cīnīties, ir savākt visu informāciju gan par viņu individuālajiem, gan komerciālajiem klientiem, lai identificētu un sauktu pie atbildības sava tīkla ļaunprātīgos. Mēs uzskatām, ka tas ir pretstats idejai par privātuma pakalpojumu un labākajā gadījumā rada nepatiku. Arī viņu konfidencialitātes politikā noteiktie plašie lietošanas kritēriji mūs atstāja nemierīgus attiecībā uz apkopotās informācijas privātumu.

Lietas, kas mums patika par pakalpojumu:

 • Viņi piedāvāja bezmaksas starpniekserveri, lai atbloķētu ierobežotas vietnes tiem, kuriem ģeopolitisko apstākļu dēļ nebija finanšu līdzekļu vai piekļuves patiesam VPN pakalpojumam (viņu valstī aizliegti VPN).
 • Viņiem bija reklāmu bloķētājs un video paātrinātājs.
 • Hola piedāvāja lētu alternatīvu maksas abonementu tiem, kas nevēlējās dalīties ar saviem resursiem tīklā.

Lietas, kas mums nepatika par pakalpojumu:

 • Bezmaksas lietotāji tiek izmantoti kā neierobežoti izejas mezgli.
 • Tai bija dažas iekšējas ievainojamības tās infrastruktūras dizaina dēļ.
 • Ja tas netiek stingri uzraudzīts, tā Luminati pakalpojumu var ļaunprātīgi izmantot kā robottīklu.
 • Šīs ievainojamības dēļ Hola savāca un glabāja milzīgu daudzumu anonīmas un personiskas informācijas par visiem saviem lietotājiem, lai pasargātu no tās sistēmas ļaunprātīgas izmantošanas.
 • Lietotāju aizsardzība tiek aizsargāta ar atpakaļejošu spēku, kas nozīmē, ka viņi var pierādīt, ka neesat vainīgais, izmantojot viņu glabāto informāciju, lai pēc fakta identificētu reālo kibernoziedznieku. Dažiem lietotājiem tas varētu radīt juridiskas problēmas, tāpat kā Tor izejas mezglu operatoriem.

Hola VPN ir uz sabiedrības P2P balstīts privātuma tīkls, kurā lietotāji koplieto resursus tīkla izveidošanai un brīvai kopīgošanai. Tas tiek arī pelnīts, padarot savus mezglus pieejamus komerciāliem klientiem zīmola pētījumu veikšanai. Mēs uzskatām, ka tas galvenokārt ir noderīgs un starpniekservera atbloķētājs ierobežotām interneta vietnēm. Ņemiet vērā arī to, ka, ja jūs piedalāties bezmaksas pakalpojumā, jūs piekrītat kļūt par tīkla izejas mezglu, nekontrolējot, ko līdzcilvēki veic, izmantojot jūsu ierīci. Tāpēc mēs neiesakām bezmaksas Hola VPN pakalpojumu, ja vien tā nav jūsu vienīgā izvēle. Kā alternatīvu mēs ļoti iesakām privātu piekļuvi internetam. PIA aizsargās jūsu privātumu un atbloķēs ģeogrāfiskos ierobežojumus, neriskējot ar Hola izmantošanu.

Apmeklējiet Hola VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map