Vai jūs meklējat vienkāršu, viegli lietojamu, gadījuma lietojumu VPN? Tad Hotspot Shield pakalpojums varētu būt jums. Viņi noņem visu tehnisko informāciju ar tiešu grafisko interfeisu. Viņu pakalpojuma pārskats rāda, ka tas vienmēr ir ieslēgts, tāpēc pēc noklusējuma tas sākas ar Windows un neprasa papildu ievadi no lietotāja, ja vien viņš nevēlas mainīt VPN servera valsti. Bezmaksas pakalpojums tiek atbalstīts, nepārtraukti parādot reklāmkarogu reklāmas jūsu pārlūkprogrammā, kuras mani uzskatīja par kaitinošām. Es drīzāk maksātu par VPN pakalpojumu, kas nodarbojas ar uzmanības novēršanu, ko rada šīs reklāmas.

Hotspot vairogs

Cenas un īpašie piedāvājumi

Hotspot vairogs ir neierasts VPN telpā, jo tie piedāvā pilnīgi bezmaksas pakalpojuma versiju ar neierobežotu joslas platumu. Tomēr ciešāks viņu bezmaksas VPN pārskats parāda, ka tam ir daži acīmredzami ierobežojumi. Pirmais no tiem ir tāds, ka tas ļauj izveidot savienojumu tikai ar virtuālo serveri, kura atrašanās vieta ir ASV. Otrkārt, tas ierobežo jūs tikai vienā savienojumā. Tie ir nopietni ierobežojumi daudziem lietojumiem. Turklāt, mēģinot mainīt kanālu statusu viņu “izvēlēto vietņu” sarakstā, tiks parādīts viņu elites pakalpojuma tiešā pārdošana. Visbeidzot, reklāmdevēju reklāmkarogi tiks parādīti jūsu pārlūkprogrammas augšdaļā, jo par bezmaksas pakalpojumu maksā trešo personu reklāmas. Mēģinot mainīt valsti, pievienot atlasīto vietni vai piekļūt atlasītajai vietnei, tiks aktivizētas augšuppārdošanas reklāmas. Šis plāns ir vienmēr aktīvs, bet, ja vēlaties, varat to atspējot.

Hotspot vairoga cenu noteikšana

Hotspot Shield piedāvā arī sava VPN apmaksātu versiju, kuru viņi dēvē par savu Elites pakalpojumu. Elite pakalpojums saviem dalībniekiem nodrošina piekļuvi VPN serveriem 18 valstīs. Tajā netiek rādīti neviena veida reklāmkarogi vai reklāmas. Izmantojot Elite pakalpojumu, varat izmantot piecus vienlaicīgus savienojumus. Turklāt tas nodrošina aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, vienlaikus izmantojot to pakalpojumu. Tas tiek pārdots termiņa paketēs 1 mēnesis, 6 mēneši un 24 mēneši ar lielākām atlaidēm, kas tiek piemērotas ilgāka termiņa plāniem. Mēneša plāns tiek pārdots par 12,99 USD, 6 mēnešu plāns ir USD 53,94 un 24 mēnešu plāns ir USD 71,76. Par plāniem tiek rēķināts kā viens maksājums katra termiņa sākumā.

Karstais punkts vairogs atbalsta dažāda veida maksājuma iespējas. Tie ietver PayPal, galvenās kredītkartes un bankas pārskaitījumu. Maksājums, izmantojot PayPal kontu, ļaus jums ar tā starpniecību pārvaldīt VPN abonementa rēķinus. Viņi pieņem arī tādas lielas kredītkartes kā Visa, MasterCard, American Express, Discover un JCB. Citas maksājuma iespējas ietver cashU, MOL, Rixty, giropay, necard, bankas pārskaitījumu, paysafecard un mobilo tālruni atkarībā no jūsu izvēles valsts. Daudzās no šīm norēķinu iespējām ir priekšapmaksas kartes, lai aizsargātu jūsu anonimitāti.

Bezriska izmēģinājuma periods

Hotspot Shield ir sava VPN pakalpojuma bezmaksas versija, kas ļaus jums redzēt, kā tur darbojas pakalpojums. Bezmaksas VPN pakalpojumam nav nepieciešams konts, lai to izmantotu, taču, lai to darbinātu, jums būs jālejupielādē un jāinstalē VPN klients vai lietotne. Lai arī uz to attiecas iepriekš minētie ierobežojumi, šim plānam nav joslas platuma ierobežojumu, tāpēc jums vajadzētu spēt to rūpīgi novērtēt, lai redzētu, vai vēlaties iegādāties Elite pakalpojumu plānu. Hotspot Shield piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju tiem, kas iegādājas Elite versiju.

Apmeklējiet Hotspot vairogu

Hotspot vairoga tīkls un serveru atrašanās vietas

Hotspot vairoga vietnē ir ļoti maz tehniskās informācijas par viņu VPN tīklu. Es pieprasīju daļu no šīs informācijas, izmantojot viņu atbalsta sistēmu, bet nesaņēmu atbildi. Viņi jau iepriekš ir minējuši, ka, atbildot uz šo jautājumu, viņiem visā pasaulē ir simtiem virtuālo serveru.

ValstisLocationsServersProtokoli
2530+2500OpenVPN

Vietnes Hotspot Shield maksas abonentiem ir neierobežota piekļuve visām virtuālajām vietām, kuras tas pašlaik atbalsta. Pašlaik viņiem ir serveri 25 valstīs. Tas nozīmē, ka jūs varat izmantot tik daudz datu, cik vēlaties, un izveidot savienojumu ar visām servera vietām. Iekļautajam sarakstam varat pievienot arī jaunas atrašanās vietas un vietrāžus URL. Turklāt, izmantojot vienu kontu, jūs varat savienot ne vairāk kā 5 ierīces. Tas ir patiešām noderīgi tiem, kuri ceļo un vēlas skatīties šovus mājās vai citās valstīs, atrodoties ārzemēs.

Hotspot Shield ir virtuālas atrašanās vietas šādās valstīs:

 • Amerikāņi – Brazīlija, Kanāda, Meksika, Amerikas Savienotās Valstis
 • Āzija – Ķīna, Honkonga, Indija, Japāna.
 • Eiropa – Čehijas Republika, Dānija, Francija, Vācija, Īrija, Nīderlande, Krievija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Ukraina, Apvienotā Karaliste.
 • Tuvie Austrumi – Irāna, Turcija, AAE
 • Okeānija – Austrālija, Jaunzēlande

Apmeklējiet Hotspot vairogu

Privātums un drošība

Izvēloties VPN pakalpojumu, bažas, kas daudziem cilvēkiem ir privātums. Tas ietver viņu pārlūkošanas paradumu, kā arī personiskās informācijas privātumu. Tas priekšplānā izvirza VPN reģistrēšanas politiku. Tā kā Hotpoint Shield bezmaksas VPN atbalsta trešo personu reklamēšana, mums par to ir nedaudz satraukuma. Viņi piemin, ka nesaista jūsu pārlūkošanas darbības ar jūsu konta informāciju. Pēc VPN “sesijas” slēgšanas tiek dzēsta arī visa ar jūsu tiešsaistes darbībām saistītā informācija. Viņi precīzi saka, kāda veida informāciju viņi vāc, kā tā tiek izmantota un ar ko viņi to kopīgo. Šī informācija tiek iegūta tieši no viņu privātuma politikas lapas:

Lietotāja sniegta informācija.  … Jūsu personiskā informācija nav saistīta ar jūsu tiešsaistes darbībām, kad izmantojat Hotspot Shield, un AnchorFree neprasa, lai jūs mums sniegtu savu personisko informāciju, ja vien jūs nolemjat jaunināt uz Hotspot Shield Elite vai reģistrēties kontam..

Sīkdatnes. Kad jūs izmantojat mūsu pakalpojumu, mēs uz jūsu datoru varam nosūtīt vienu vai vairākus sīkfailus – nelielu teksta failu ar burtu un ciparu rakstzīmju virkni. Mēs izmantojam gan sesijas sīkdatnes, gan pastāvīgas sīkdatnes. Noturīgs sīkdatne saglabājas pēc tam, kad esat aizvēris pārlūkprogrammu, un jūsu pārlūkprogramma to var izmantot, pēc tam izmantojot mūsu Pakalpojumu.

“Automātiski savākta” informācija.  Kad jūs izmantojat mūsu pakalpojumu, mēs varam automātiski reģistrēt noteiktu informāciju no jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas, izmantojot dažādu veidu patentētu tehnoloģiju (piemēram, sīkfailus), kas var ietvert jūsu IP adresi vai unikālo ierīces ID. Piemēram, mēs varam savākt jūsu IP adresi, kad jūs sākat izmantot pakalpojumu; mēs tomēr neuzglabājam žurnālus, kas saista jūsu IP adresi ar jūsu tiešsaistes darbībām, kas notiek, kad jūs izmantojat pakalpojumu. Automātiski savākto informāciju AnchorFree izmanto tikai apkopotā veidā, saīsinātā formā vai “sajauktas” vai “virtuālas” IP adreses ģenerēšanai. AnchorFree var izmantot automātiski apkopotu informāciju, lai identificētu jūsu vispārējo atrašanās vietu, uzlabotu pakalpojumu vai optimizētu reklāmas, kas tiek rādītas, izmantojot pakalpojumu.

Mēs varam izmantot sīkfailus un automātiski savāktu informāciju, ko apkopojam mūsu Pakalpojumā, lai: (i) nodrošinātu pielāgotu sludinājumu, saturu un informāciju; (ii) uzrauga un analizē Pakalpojumu un trešo personu mārketinga darbību efektivitāti; un (iii) uzrauga kopējo vietnes lietojuma metriku, piemēram, kopējo apmeklētāju skaitu un apskatītās lapas.

Lai arī šķiet, ka viņi apgalvo, ka individuālu informāciju nereģistrē tikai apkopotā veidā (grupa), es uzskatu, ka lietotājam būtu jāizlasa Hotspot Shield privātuma politika kopumā un jāpieņem lēmums par viņu bezmaksas pakalpojuma “patieso vērtību”..

Apmeklējiet Hotspot vairogu

Praktiska pārbaude

Hotspot Shield ir pielāgota programmatūra Windows, Mac, iOS (iPhone, iPad) un Android ierīcēm. Viņu Windows un Mac klienti instalē tikai ar vienu klikšķi, un viņiem ir vienkāršotas grafiskās lietotāja saskarnes. Tehnisko informāciju automātiski apstrādā viņu programmatūra, tāpēc pakalpojuma izmantošanai nav nepieciešama tehniskā ekspertīze. Tā rezultātā tehniski sliecīgi lietotāji, kuri vēlas vairāk kontrolēt savu VPN pakalpojumu, iespējams, vēlēsies meklēt citur. Varat arī lejupielādēt iOS (iPhone, iPad) lietotni no iTunes Store un Android lietotni no Google Play.

Savienojuma izveide ar Windows VPN klientu

Jaunāko Hotspot Shield versiju varat lejupielādēt tieši no viņu vietnes dalībnieku zonas. Instalēšana ir diezgan vienkārša un prasa tikai minūti. Pēc klienta instalēšanas tas tiks palaists pirmo reizi. Tajā brīdī jums būs jāievada Hotspot Shield lietotājvārds un parole. Pēc tam jūs sagaidīs vienkāršs informācijas panelis ar savienojuma pogu. Tā kā vārdi zem pogas rāda, jūs vienkārši “noklikšķiniet uz pogas, lai sāktu savienojumu”, lai sāktu. Tas jūs savienos ar tuvāko VPN serveri. Kad savienojums ir izveidots, klients parādīs jūsu virtuālo IP adresi, kā norādīts zemāk.

Lietotne Hotspot Shield Windows

Varat arī mainīt servera atrašanās vietas, noklikšķinot uz apgabala “Pārlūkošana no”, kas atrodas lietotnes apakšējā labajā stūrī. Tādējādi tiks parādīts valstu saraksts, kā parādīts zemāk. Jūs varētu noklikšķināt uz jebkuras valsts, lai klients izveidotu savienojumu ar šo atrašanās vietu. Lai gan mēs vēlētos, lai mums būtu iespēja izvēlēties konkrētas serveru atrašanās vietas (pilsētas) tādām valstīm kā Amerikas Savienotās Valstis, klients to neatbalsta. Tuvākais, ko jūs varat nākt, ir valsts izvēle. No šī brīža Hotspot Shield izvēlēsies vislabāko serveri jūsu savienojumam.

Atlasiet servera atrašanās vietu

Lai gan Windows VPN lietotni ir diezgan vienkārši lietot, jūs varat konfigurēt dažus iestatījumus. Lai to izdarītu, jūs noklikšķiniet uz trim horizontālajām līnijām augšējā kreisajā stūrī un pēc tam kreisajā pusē atlasiet cilni Iestatījumi. Jūs sagaidīs virkne vispārīgu iestatījumu un iestatīsit uzvedību dažādiem tīkla veidiem. Es ieteiktu iespējot “Novērst IP noplūdi” un iestatīt klientam automātiski ieslēgties, kad izveidojat savienojumu ar nedrošiem WiFi karstajiem punktiem. Jūs arī iestatāt klienta palaišanu, kad tiek palaista Windows. Lietotnē ir iekļauta arī slejas pārslēgšanas funkcija, kas atvienos jūsu internetu, un Hotspot Shield nav pieejams.

Hotspot Shield klienta iestatījumi

Tas ir viss, kas nepieciešams Hotspot Shield klienta iestatīšanai un lietošanai operētājsistēmā Windows. Kā varat pateikt, lietotni ir diezgan viegli izmantot.

Apmeklējiet Hotspot vairogu

Sazinieties ar Mac VPN klientu

Papildus savai Windows programmatūrai Hotspot Shield ir arī funkcionējošs Mac klients, kuram ir visas tās pašas būtiskās funkcijas. Jūs varat paķert jaunāko versiju no viņu vietnes. Līdzīgi kā Windows programmatūra, arī Mac programmatūras pārskats parāda, ka tā šifrēšanai izmanto arī viņu patentēto VPN protokolu..

Pievienojiet no iPhone vai iPad

Hotspot Shield piedāvā arī bezmaksas iOS lietotni. Jūs to varat lejupielādēt Apple iTunes lietotņu veikalā. Mobilajai lietotnei ir nepieciešama operētājsistēma iOS 9.0 vai jaunāka. Tas atbalsta iPhone, iPad un iPod Touch. Tas ietver atbalstu šādām valodām: angļu, arābu, franču, vācu, indonēziešu, japāņu, korejiešu, portugāļu, krievu, spāņu un turku. Lietotne ir optimizēta iPhone 10, iPhone 8 un iPhone 7 Plus.

Hotspot Shield ios lietotne

Instalējot Hotspot Shield iOS lietotni savā iPhone vai iPad, jūs to varēsit

 • Ieslēdziet / izslēdziet VPN un mainiet virtuālās atrašanās vietas tieši lietotnē.
 • Atbloķējiet tādu saturu kā Facebook, YouTube, Netflix, BBC, ITV Player un Pandora.
 • Piekļūstiet VoIP un ziņojumapmaiņas lietotnēm, ieskaitot Skype un Viber.
 • Izvēlieties no virtuālajām vietām Austrālijā, Kanādā, Ķīnā, Vācijā, Honkongā, Indijā, Japānā, Lielbritānijā un ASV.
 • Droša darbība tiešsaistē ar bankas līmeņa šifrēšanu.
 • Slēpiet savu IP adresi, lai nodrošinātu maksimālu privātumu & drošība.

Īsāk sakot, iOS lietotne atdarina gandrīz to pašu Windows klienta funkcionalitāti.

Apmeklējiet Hotspot vairogu

Sazinieties ar Android lietotni

Hotspot Shield viņu VPN pakalpojumam ir arī Android lietotne. Papildus funkcijām, kas kopīgas visām viņu pielāgotajām programmatūrām, tam ir arī slēdzis. Šī funkcija automātiski pārtrauks jūsu interneta savienojumu, ja VPN atvienosies, lai netiktu pakļauts jūsu reālais IP. Zemāk redzamajā attēlā ir parādīti daži lietotnes daļējie ekrāni. Kā redzat, šie ir līdzīgi viņu Windows klientam.

Hotspot vairogs Android

Lietotne ir ļoti vienkārši lietojama. Lai izveidotu savienojumu, vienkārši pieskarieties jebkurai virtuālajai atrašanās vietai. Jums automātiski tiek izvēlēts ātrākais serveris. Šī lietotne demonstrē daudzas citu viņu pielāgoto programmatūras lietojumprogrammu iespējas.

Apmeklējiet Hotspot vairogu

Hotspot vairoga ātruma pārbaude

Kā vienmēr, neviena pārbaude patiešām nevar būt pabeigta, ja pakalpojums nav pārbaudīts no pirmās puses. Es pārbaudīju Hotspot Shield pakalpojumu, lai redzētu, kā tas ietekmēja savienojuma ātrumu. Es ceru, ka šie rezultāti būs tipiski viņu dienestam, jo ​​es skrēju vairākus ātruma testus ar līdzīgiem rezultātiem.

Hospota vairoga ātruma pārbaude

Kā redzat, bija aptuveni 45% ātruma atšķirības starp savienojumu tieši ar manu ISP un savienojumu ar serveri Ņujorkā. Šifrēšana palielina pieskaitāmās izmaksas, lai jūs varētu gaidīt savienojuma ātruma samazināšanos. Kā vienmēr, šis samazinājums ir kompromiss ar augstāku drošības līmeni. Tomēr ar ātrumu gandrīz 73 Mb / s jūs varētu viegli straumēt HD saturu un ātri lejupielādēt lielus failus.

Hotspot vairoga pārskats: secinājums

Hotspot Shield ir VPN pakalpojums, kas ļaus jums droši sērfot tīmeklī, straumēt multividi no ģeorestikulētām vietnēm un nodrošināt jūs drošību, piekļūstot personīgajiem bankas kontiem. Viņiem ir virtuālas atrašanās vietas 25 dažādās valstīs. Viņu bezmaksas VPN ļaus jums izmēģināt VPN pakalpojumu, ja esat iesācējs, jo tas jums pieņem visus tehniskos lēmumus. Viņu noklusējums ir nodrošināt pilnīgu aizsardzību un slēpt jūsu IP adresi, tunelējot visus datus uz jūsu mašīnu un no tās caur virtuālo tuneli, kuru izveidojuši viņu dienesti. Viss, kas jums jādara kā maksas abonentam, ir izvēlēties pilnu vai viedo aizsardzību un izvēlēties virtuālo atrašanās vietu. Tas viņu pakalpojumu padara ideālu iesācējiem vai nepilna laika VPN lietotājiem. Tomēr tas var nebūt pietiekami spēcīgs tiem, kas visu laiku izmanto VPN un patīk vairāk kontrolēt, līdzsvarojot ātrumu un drošību ikdienas lietošanā..

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Viegli lietojama Windows un Mac programmatūra
 • Mobilās lietotnes iPhone, iPad un Android
 • Termiņu plānu cenu atlaide
 • Pieci vienlaicīgi savienojumi

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Atbalstiet vairāk VPN protokolu
 • Turpiniet paplašināt viņu VPN tīklu
 • Dodiet lietotājiem iespēju izvēlēties pilsētu (pašlaik tikai valstī)
 • Apsveriet iespēju atrast mazāk uzmācīgu veidu, kā piedāvāt bezmaksas VPN

Pārskatot šo pakalpojumu, es atklāju, ka viņu bezmaksas pakalpojums reizēm ir uzbāzīgs un tieši kaitinošs. Vairākas reizes tas aizveda mani no pārlūkprogrammas lapas, kurā es biju, un nejauši atvēra uzņēmuma ziņu lapu. Par laimi es nezaudēju nevienu pašreizējo saturu, pie kura strādāju. Arī pēc pusotras darba dienas es joprojām neesmu saņēmis atbildi no savas atbalsta biļetes. Tomēr viņu premium VPN pakalpojums darbojas diezgan labi. Es ieteiktu iztērēt naudu par apmaksātu kontu, ja jūs nolemjat izmantot Hotspot Shield.

Apmeklējiet Hotspot vairogu

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me