Hoxx VPN apskats – izvairieties no šī

Hoxx logotipsHoxx VPN ir bezmaksas un premium VPN starpniekservera pakalpojums, ko piedāvā VPN1 LLC. Kaut arī tajā teikts, ka tam ir lietotnes operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android un Opera, Chrome un Firefox pārlūkprogrammām, tas ir skaidri paredzēts, lai tas būtu uz pārlūku balstīts produkts. Neskatoties uz to, ka vairākus gadus tas darbojas, Google Play veikalā tas ir iekļauts tikai nedaudz vairāk kā 100 tūkstošu lejupielāžu. Tam ir arī 4,3 zvaigžņu vērtējums tikai par 7k + atsauksmēm. Tāpat kā daudzos VPN uzņēmumos, arī šis dod daudz solījumu. Tajos ietilpst spēja atbloķēt jebkuru vietni, liels ātrums, augstas šifrēšanas vērtības, apņemšanās nodrošināt lietotāja drošību un daudz ko citu. Jautājums ir, vai hipe atbilst faktiskajiem testiem? Mēs to uzzināsim šeit.


Par kompāniju

Reģistrācija HoxxInteresanti, ka reģistrācija tīmekļa vietnē parāda, ka visa informācija ir “pārveidota privātuma dēļ”. Kaut arī mēs iegūstam to, ko viņi cenšas, mēs dodam priekšroku nedaudz lielākai pārredzamībai mūsu uzņēmumos. Tomēr, ja paskatīsities uz Google Play veikala datiem, tas liecina, ka uzņēmums VPN1 LLC atrodas Coral Gables, Florida. Lai gan tas ne vienmēr satrauc mūs, tas noteikti atstāj VPN pakalpojumu atvērtu ASV valdības uzraudzībai, kā arī valstīm, kas darbojas programmā “14 acis”. Šīs ir 14 valstis, kuras savā starpā apmainās ar informāciju. Vēl viens svarīgs faktors ir uzņēmuma žurnālu kārtošanas politika. Lai arī mūsdienās daudzi pakalpojumu sniedzēji apgalvo, ka žurnālu skaits ir nulle, Hoxx šādus apgalvojumus nesniedz. Faktiski uzņēmums ir ļoti informēts par faktu, ka viņi veic žurnālus. Viņi noraizējās par darīšanu, kurā varētu izmantot VPN.

Cenu noteikšana

Cenu noteikšana Hoxx ir minimālistiska. Šķiet, ka pakalpojumam ir tikai viena cena, un tas ir 1,99 USD mēnesī. Lai arī jūs to varat iegūt citādā garumā, šķiet, ka no tā labuma nav. Viņi piedāvā 14 dienu naudas atdošanas garantiju visiem kontiem, kas pārsniedz 3 mēnešus. Tomēr zemās cenas padara mūs mazliet aizdomīgus par pakalpojumu. Ciktāl ir pieejami maksājuma veidi, tie nav skaidri un precīzi aprakstīti.

Hoxx cenu noteikšana

Drošība

Tas ir, ja lietas patiešām sāk kļūt neglītas par šo VPN. Kā jūs zināt, lielākais savienojuma izveides ar VPN mērķis ir aizsargāt sevi. Tomēr mēs atradām dažas satraucošas lietas. Kamēr uzņēmums saka, ka viņi ved žurnālus, apskatīsim sīkāk to, ko viņi savāc, un glabājam.

Hoxx kolekcija 1

Tiešām? Lieki piebilst, ka tas ir mazliet bailīgi. Tomēr tas pasliktinās. Lai gan mēs to visu šeit nerādīsim, mēs iesakām ieskatīties Hoxx konfidencialitātes politikā. Kaut arī mēs apzināmies, ka vairums cilvēku nevēlas lasīt privātuma politikas, ir svarīgi izlasīt Hoxx privātuma politiku pirms tās izmantošanas. Apkopojot, viņi atzīst, ka sadarbojas ar tiesībaizsardzību un viegli nodos jūsu datus jebkurai tiesībaizsardzības aģentūrai, kas to pavēstīs. Mūsuprāt, tas vispirms ir viens no galvenajiem iemesliem savienojumam ar VPN. Ciktāl tas attiecas uz šifrēšanu, viņu izmantotie protokoli ir nedaudz novecojuši. Lai arī “4096 bitu RSA šifrēšana” bija labākā, laiki ir mainījušies. Tas pirmo reizi tika uzlauzts 2013. gadā.

Iespējas

Raksturīgi, ka uzņēmums piedāvā 2 iespējas. Pirmā opcija ir bezmaksas un sniedz piekļuvi neierobežotam skaitam vienlaicīgu savienojumu. Tas ir labi, jo jūs varat savienot vairākas ierīces, lai pasargātu jūs no hakeriem. Šeit ir to funkciju saraksts, kuras varat atrast viņu “bezmaksas” pakalpojumā.

 • 50% vietu visā pasaulē
 • 1024 bitu šifrēšana
 • Statiskās IP adreses
 • Ģimenes ļaunprātīgu vietņu filtrēšana
 • Nulles konfigurācija ir iestatīta
 • Nav joslas platuma ierobežojumu
 • Apiet valdības pilnvarotu filtrēšanu
 • Ātrāka straumēšana
 • 99% Uptime garantija
 • Neierobežoti servera slēdži

Piemaksu versijai ir gan tie, gan šie.

 • 24/7 Premium e-pasta atbalsts
 • Atbalstiet tērzēšanu
 • 14 dienu naudas atdošanas garantija
 • 4096 bitu šifrēšana no vienas puses uz otru
 • Atsevišķi premium serveri, kas pieejami vairākās valstīs
 • Izvērstā ļaunprātīgu vietņu filtrēšana
 • Nav kvotu ierobežojumu
 • Neļauj reklāmas tīkliem izsekot jūsu ieradumiem

Lai gan viņi saka, ka novērš reklāmas tīklus, viņi pārdos savus datus trešās puses partneriem.

Serveru atrašanās vietas un valstis

Kā jau teicām iepriekš, VPN ļauj piekļūt vairākām valstīm. Lai arī tās visas var nebūt pieejamas bezmaksas versijā, tās ir augstākās cenas. Honkonga, Indija, Kanāda, Lielbritānija, Singapūra, ASV, Nīderlande, Japāna, Zviedrija, Vācija, Moldova, Itālija, Igaunija, Lietuva, Norvēģija, Izraēla, Austrālija, Krievija, Kipra, Polija, Dienvidāfrika, Grieķija, Spānija, Bulgārija, Beļģija, Francija, Somija, Brazīlija, Austrija, Slovākija, Šveice, Īrijas Republika, Čehijas Republika, Rumānija, Dienvidkoreja

Kā redzat, ir pieejams diezgan daudz serveru, ja jums ir premium versija.

Praktiska pārbaude

Ciktāl tas attiecas uz VPN, tas ir interesanti. Programmatūra ir pieejama, taču šķiet, ka tā sabrūk, kad mēģinām atvērt Windows versiju. Turklāt jūs nevarat reģistrēties lietotnē, tam ir jābūt caur pārlūku. Kad esat to pievienojis pārlūkam (neatkarīgi no tā, kuru izmantojat), jums ir jāveic tikai dažas darbības.

 1. Atrodiet Hoxx emblēmu.
 2. Atveriet paneli. Kā redzat, jums jāizvēlas serveris un jānoklikšķina uz tā.
 3. Pēc tam jūs redzēsit ziņojumu, kurā teikts, ka esat izveidojis savienojumu. Ja izmantojat lietotni, savienojuma izveide prasīs ilgāku laiku, ja tā izveidosies, nevis avarēs.

Jūs varētu interesēt zināt, ka arī šis VPN nedos jums piekļuvi dažādām Netflix zonām.

Hoxx ātruma pārbaude

Hoxx ir pārsteidzoši ātrs VPN. Tomēr iepriekš mēs minējām, kāpēc. Tas ir tāpēc, ka pat viņu vislabākā šifrēšana tika uzlauzta 2013. gadā, izmantojot vienkāršus rīkus. Mēs parādīsim jums skaitļus zemāk, bet jums tie jāņem ar sāls graudu.

Hoxx Speedtest

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN?

Tā kā tagad tik daudz uzņēmumu piedāvā bezmaksas WiFi, izveidojiet savienojumu, izmantojot VPN. Lai gan WiFi ir lielisks, kibernoziedznieki domā, ka tas ir arī lieliski. Pieslēdzoties izvēlētajam serverim, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu. Tādā veidā jūs ievērojami samazināsit risku, ka noziedznieki vai kiberzagļi nozags jūsu privāto informāciju.

Vēl viens iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, palīdzēs izveidot savienojumu ar serveri. Tas ir tāpēc, ka tas bloķējošajai programmatūrai liek domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tā var būt reāla priekšrocība, ja mēģināt piekļūt noteiktiem reģioniem vai arī jums tiek liegts skatīt saturu. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri, un jūs varat sākt pārlūkot vai apskatīt saturu, kuram vēlaties piekļūt.

Kas par noplūdēm?

Lai gan tas ir bezmaksas VPN pakalpojums un tam ne vienmēr bija noplūde, ir arī citas norādes, ka tas ir starpniekserveris. Tas ir liels solījums un noteikti ir slikta lieta.

Vai man vajadzētu izmantot šo VPN??

Noteikti nē. Sākot ar traku kolekcijas politiku ar garantiju, ka jūsu informācija tiks pārvērsta varas iestādēm, līdz šausminošai šifrēšanai, līdz tai, ka nevarēsit piekļūt Netflix, jums ir tikai nedaudz labāk nekā vispār neizmantojat neko. Noteikti tirgū ir labāki premium klases produkti, kas būtu daudz labāka izvēle nekā šis “pakalpojums”.

Noslēguma domas par Hoxx VPN

Lai arī bezmaksas versijā ātrums ir labs, tas ir pilnīgi nedrošs. Ja jūsu mērķis ir saglabāt jūsu privātumu, tas nav jums VPN. Pārskatā mēs atradām ļoti maz pozitīvu un daudz negatīvu. Tas noteikti ir VPN, no kura vēlēsities izvairīties, ja tas vispār būs iespējams. Jūtieties brīvi apskatīt mūsu top 10 VPN salīdzinājumam.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map