IbVPN komanda sāka piedāvāt starpniekservera pakalpojumus 2003. gadā. 2010. gada sākumā viņi uzsāka ibVPN, piedāvājot PPTP un L2TP savienojumus. Laika gaitā viņi pievienoja atbalstu OpenVPN, SSTP un SoftEther. 2011. gadā pievienotais all-in-one VPN klients operētājsistēmai Windows. Kopš tā laika ibVPN komanda ir pievienojusi Mac klientu, kā arī iOS un Android lietotnes. To jaunākie papildinājumi ir Chrome un Opera paplašinājumi, Socks5 starpniekserveri un Smart DNS, lai palīdzētu atbloķēt kanālus citās valstīs.

Kopš pakalpojuma atklāšanas 2010. gadā ibVPN komanda ir bijusi diezgan aizņemta. Viņi piedāvā pielāgotu VPN klienta programmatūru un mobilās lietotnes. 2014. gadā ibVPN ieviesa savu ibDNS pakalpojumu. ibDNS ir SmartDNS pakalpojums, kas palīdz izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, nezaudējot ātrumu ar VPN šifrēšanu. Divus gadus vēlāk, 2016. gadā, viņi ieviesa Socks5 tuvinājumus. ibVPN ir plašs plānu klāsts, no kuriem izvēlēties, atkarībā no jūsu vajadzībām.

ibVPN

Cenas un īpašie piedāvājumi

ibVPN piedāvā diezgan daudz VPN plānu. Viņiem ir vairāki kontu veidi, pamatojoties uz jūsu vajadzībām. Labākais veids, kā izlemt, kurš plāns jums ir piemērots, ir pārskatīt tabulu viņu cenu lapā. Mans mīļākais ir galīgais VPN plāns, kas ietver neierobežotu piekļuvi pilnam viņu tīklam, SmartDNS un Sock5 starpniekserveriem bez papildu maksas. Abonējiet Ultimate plānu un vienlaikus pievienojiet ne vairāk kā 3 ierīces.

ibVPN cenu noteikšana

ibVPN piedāvā termiņa atlaides visiem saviem plāniem. Jūs varat ietaupīt līdz pat 55% no atlaides viņu Ultimate VPN paketei gadā. Viņu ikmēneša plāni ir par diezgan lielu cenu no USD 4,95 līdz USD 10,95, bet gada plāns ir vēl labāka vērtība. Gada termiņa cena viņu galīgajā plānā sastāda tikai USD 4,83 mēnesī. Apmeklējiet vietni ibVPN īpašs lapa saglabāšanai.

ibVPN atbalsta plašu maksājumu iespēju klāstu. Man patīk, ja tiešsaistes pakalpojumiem izmantojat PayPal, lai būtu vēl viena vieta, kur pārvaldīt abonementu. Man arī patīk, ka ibVPN kā maksājuma iespēju piedāvā bitcoin. Viņi pieņem arī galvenās kredītkartes (Visa, MasterCard, American Express, Discover), Perfect Money, WebMoney, Payza, CashU un vēl vairākas maksājuma iespējas..

Bezriska izmēģinājuma periods

IbVPN komanda saprot, ka jums ir nepieciešams laiks, lai pārbaudītu pakalpojumu. Viņi piedāvā 24 stundu bezmaksas izmēģinājuma versija kopā ar 15 dienu naudas atdošanas garantiju. Tas jums dos daudz laika, lai pārbaudītu pakalpojumu kopā ar ibVPN klienta programmatūru un mobilajām lietotnēm. Ja neesat apmierināts, pirmo 15 dienu laikā vienkārši pieprasiet naudas atmaksu.

Apmeklējiet vietni ibVPN

ibVPN tīkla un servera atrašanās vietas

Runājot par tīklu, ibVPN pārvalda serverus stratēģiskās vietās visā pasaulē. Viņu tīkls gadu gaitā ir patiešām pieaudzis. Viņi dara labu darbu, piedāvājot uzticamus VPN savienojumus galvenajās vietās visā pasaulē. Viņiem ir vairākas serveru atrašanās vietas tādās populārās valstīs kā ASV un Lielbritānija. ibVPN ļauj straumēm un P2P ar saviem Ultimate VPN un Torrent VPN kontiem.

ValstisLocationsServersIP’s Protokoli
47631002000OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP, SoftEther

Jūs varat viegli noteikt, kuri serveri atļauj torrentu trafiku. Tie ir atzīmēti ar P2P servera nosaukuma sākumā un sagrupēti serveru saraksta apakšā. Viņi atbalsta P2P savienojumus ar serveriem Bulgārijā, Kanādā, Honkongā, Lietuvā, Luksemburgā, Nīderlandē, Krievijā, Zviedrijā un Ukrainā.

ibVPN ir serveri Argentīnā, Austrālijā, Austrijā, Beļģijā, Brazīlijā, Bulgārijā, Kanādā, Čīlē, Ķīnā, Čehijā, Dānijā, Ēģiptē, Somijā, Francijā, Vācijā, Honkongā, Ungārijā, Islandē, Indijā, Īrijā, Izraēlā, Itālijā, Japānā , Koreja, Lietuva, Luksemburga, Meksika, Nīderlande, Jaunzēlande, Norvēģija, Panama, Polija, Portugāle, Rumānija, Krievija, Saūda Arābija, Singapūra, Slovēnija, Dienvidāfrika, Spānija, Zviedrija, Šveice, Turcija, Ukraina, Lielbritānija, Apvienotā Karaliste Štatos un Vjetnamā.

Privātums un drošība

Atkarībā no jūsu VPN pakalpojuma izmantošanas mērķa reģistrēšanas politika var būt ļoti svarīga. ibVPN ir ļoti skaidra informācija, kuru viņi reģistrē. Privātuma politikā viņi piemin, ka ibVPN neseko lietotāju interneta lietošanai un neveic lietotāju aktivitāšu žurnālus.

Saskaņā ar ibVPN konfidencialitātes politiku viņi reģistrē šādu informāciju un glabā datus 7 dienas:

 • Laiks, datums un vieta tika izveidots VPN savienojums.
 • VPN savienojuma ilgums.
 • Pieslēguma laikā izmantotais joslas platums.

Otra puse ir drošība. Piedāvātā šifrēšanas līmenis ir svarīgs. ibVPN sāka ar PPTP un L2TP protokoliem. Viņi pievienoja OpenVPN ar atbalstu TCP un UDP savienojumiem. Varat arī izveidot savienojumu, izmantojot SSTP vai SoftEther. Atbalstot plašu protokolu klāstu, pakalpojums tiek nodrošināts ar labu drošības un savietojamības kombināciju.

Apmeklējiet vietni ibVPN

Praktiska pārbaude

Ja esat lasījis kādu no manām atsauksmēm, tad zināt, ka es uzskatu tikai tos VPN nodrošinātājus, kuriem ir kvalitatīva klienta programmatūra. ibVPN labi iekļaujas šajā kategorijā. Viņi piedāvā labi izstrādātu un ļoti funkcionālu klientu programmatūru operētājsistēmām Windows un Mac. Kopā ar mobilajām lietotnēm iPhone, iPad un Android mobilajām ierīcēm.

Savienojuma izveide ar Windows VPN klientu

Apskatīsim ibVPN daudzfunkciju VPN klientu operētājsistēmai Windows.

ibVPN Windows klients

Kā redzat ibVPN klients ir diezgan taisns. Jūs viegli varat izvēlēties starp servera atrašanās vietām un protokoliem (L2TP, OpenVPN, PPTP, SSTP). Ja izvēlaties OpenVPN, varat arī izvēlēties starp TCP un UDP. Straumēšanas pakalpojumiem es ieteiktu UDP. Jūs pamanīsit ātruma palielināšanos, izmantojot UDP, izmantojot TCP.

IbVPN Windows klients atbalsta OpenVPN, PPTP un L2TP savienojumus. Man patīk servera nolaižamā izvēlne. Tas ļauj ļoti viegli izvēlēties jebkura servera atrašanās vietu viņu tīklā. Atcerieties, ka konts, kuru reģistrējāties, nosaka, kuriem serveriem varat piekļūt. Es pārbaudīju ibVPN, izmantojot viņu Ultimate VPN pakotni.

Apmeklējiet vietni ibVPN

Sazinieties ar Mac VPN klientu

Papildus robotajai Windows programmatūrai ibVPN ir arī Mac klients. Jūs varat lejupielādēt jaunāko versiju tieši no viņu vietnes. Izmantojiet Mac klientu, lai izveidotu savienojumu ar jebkuru ibVPN serveru atrašanās vietu visā pasaulē.

ibVPN Mac klients

Kā redzat ibVPN klients operētājsistēmai Mac izskatās ļoti līdzīgs tā Windows līdzīgajam klientam. IbVPN komanda lieliski paveica programmatūru.

Pievienojiet no iPhone vai iPad

ibVPN saviem biedriem piedāvā bezmaksas lietotni iOS. To var lejupielādēt tieši no Apple iTunes lietotņu veikala. Mobilajai lietotnei nepieciešama operētājsistēma iOS 8 vai jaunāka. Tas atbalsta iPhone, iPad un iPod Touch. Lietotne ir optimizēta iPhone 7.

ibVPN iOS lietotne

Instalējot ibVPN iOS lietotni savā iPhone vai iPad, tas ļaus jums izvēlēties vēlamo servera atrašanās vietu. Pēc tam tas konfigurēs jūsu ierīces profilu, lai palīdzētu jums izveidot savienojumu ar šo serveri. Ietaupot laiku un galvassāpes, salīdzinot ar savienojuma manuālu konfigurēšanu.

Apmeklējiet vietni ibVPN

Sazinieties ar Android lietotni

Papildus savai iOS lietotnei ibVPN komanda ir izstrādājusi lietotni Android. Lietotni bez maksas varat lejupielādēt vietnē Google Play. Atcerieties, ka ibVPN piedāvā neierobežotu joslas platumu neatkarīgi no izmantotās ierīces. Tie arī ļauj veikt vairākus savienojumus, pamatojoties uz izvēlēto plānu, kurš ir īpaši jauks ceļojot. Es savienoju no klēpjdatora un tālruņa vienlaicīgi ar vienu kontu.

ibVPN Android lietotne

Android lietotnes izmantošana ir vēl vienkāršāka nekā tās iOS līdzinieks. Pēc pieteikšanās Android lietotnē varat atlasīt servera atrašanās vietu. Pēc tam lietotne izveidos savienojumu, un jūsu dati tiks šifrēti. Kad esat beidzis lietot VPN, jūs vienkārši atvienojat un atsācat pārlūkošanu. Atkal lietotne padara dzīvi vienkāršāku salīdzinājumā ar manuālu VPN iestatīšanu Android ierīcē.

Apmeklējiet vietni ibVPN

ibVPN ātruma pārbaude

Es pārbaudīju ibVPN ātrumu, izmantojot Ultimate VPN kontu, pēc viņu all-in-one Windows klienta instalēšanas. Lai pārbaudītu ibVPN tīkla veiktspēju pārskatīšanai, tika izmantoti OpenVPN UDP un L2TP. Ātruma testa rezultāti tika sajaukti serveru vietās Amerikas Savienotajās Valstīs.

Zemāk redzamie attēli parāda manu ātrumu bez VPN un pēc tam vēlreiz pieslēdzoties ibVPN serverim, kas atrodas Amsterdamā. Ātrums bija diezgan iespaidīgs, ņemot vērā, ka ibVPN šajā serverī ļauj straumēm.

ibVPN ātruma pārbaude

Kā redzat, bija aptuveni 10% ātruma starpības starp savienojumu tieši ar manu ISP un savienojumu ar ibVPN serveri Amsterdamā. Šifrēšana palielina pieskaitāmās izmaksas, lai jūs varētu sagaidīt zināmu veiktspējas samazināšanos. Tas ir kompromiss ar augstāku privātuma līmeni. Ar ātrumu gandrīz 60 Mb / s jūs varat viegli lejupielādēt vai straumēt HD saturu.

Secinājums

Gadu gaitā man patika lietot ibVPN, un man bija priekšējās rindas sēdeklis, lai noskatītos, kā pakalpojums aug. Viņu komanda ir paveikuši lielu darbu, paplašinot pakalpojumu iespējas un tīkla vietas. Es dodu priekšroku vienam vienkāršam, ko jūs varat ēst, plānam (Ultimate VPN), taču tie piedāvā lielu vērtību vairākos plānos. ibVPN ir izstrādājis pilnu klientu programmatūras un mobilo lietotņu klāstu.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Vienkārši lietojami Windows un Mac klienti
 • Mobilās lietotnes iPhone, iPad un Android
 • Atbalsts OpenVPN (TCP, UDP), L2TP, PPTP, SSTP un SoftEther
 • Viedie DNS un Sock5 starpniekserveri ir iekļauti Ultimate VPN plānā
 • Īstermiņa atlaide ikgadējiem pieteikumiem

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Samaziniet piedāvāto VPN plānu skaitu
 • Uzlabojiet tīkla veiktspēju Amerikas Savienotajās Valstīs
 • Turpiniet pievienot servera atrašanās vietas

Man patika testēt ibVPN. Uzticamība bija lieliska, un ātrums bija diezgan labs atsevišķiem P2P draudzīgiem serveriem. Jums tas jāizmēģina pašam. Pievienojieties no Windows vai Mac kopā ar iOS un Android. Dodiet dienestam testa braucienu. Es domāju, ka jums patiks papildu funkcijas, piemēram, Smart DNS un Sock5 starpniekserveris. Atcerieties pierakstīties uz konta veidu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Mans mīļākais ir galīgais VPN plāns.

Apmeklējiet vietni ibVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me