Intuitīvs paroles apskats

Intuitīvās paroles komanda izveidoja savu paroļu pārvaldnieku 2013. gadā. Uzņēmums atrodas Austrālijā un koncentrējas uz to, lai lietotājiem nodrošinātu labākus drošības risinājumus. Intuitīvā parole palīdzēs jums aizsargāt paroles un citu konfidenciālu informāciju. Jūsu personīgie dati tiks šifrēti, un jums ir iespēja koplietot paroles ar citiem lietotājiem. Viņu risinājums darbojas daudzās ierīcēs, ieskaitot Windows, Mac, iOS un Android. Varat aizsargāt savas paroles un sinhronizēt tās visās ierīcēs, izmantojot Intuitīvu.


Intuitīva parole

Cenas un īpašie piedāvājumi

Intuitīvās paroles piedāvā četrus dažādus konta līmeņus, pamatojoties uz jūsu vajadzībām. Viņu pamatpakalpojums ir bezmaksas un ļaus jums glabāt ne vairāk kā 10 paroles. Es šaubos, ka ar to pietiek lielākajai daļai lietotāju. Izmantojot Express plānu, jūs varat palielināt līdz 2000 parolēm par USD 2 AUD (Austrālijas dolāriem) mēnesī. No turienes jūs varat pāriet uz viņu uzlabotajiem un Pro plāniem, kas atļauj neierobežotas paroles, divu faktoru autentifikāciju, paroles atjaunošanas punktus un daudz ko citu. Viņu cena ir attiecīgi 5 USD mēnesī un 15 USD mēnesī. Visu plānu cena ir noteikta AUD un par tiem tiek samaksāta katru gadu.

Intuitīva paroles cenu noteikšana

Es ieteiktu jums apskatīt Intuitīvās paroles uzlaboto plānu. Jūs pamanīsit vairākas atšķirības starp Express un Advanced plāniem, ieskaitot atbalstīto paroļu skaitu. Varbūt lielākā atšķirība ir divu faktoru autentifikācija. Advanced konts piedāvā neierobežotas paroles, divu faktoru autentifikāciju, drošu kurjeru un paroli atjaunošanas punktus pēdējo 90 dienu laikā. Ir vēl dažas atšķirības, taču tās ir vissvarīgākās. Pro plānā neredzu pietiekami daudz papildu iespēju, lai attaisnotu cenu atšķirību.

Bezmaksas un apmaksāti konti

Intuitīvās paroles pamatplānā varat reģistrēties bez maksas. Konts ir labs pakalpojuma pārbaudei, taču tajā trūkst daudz iespēju, ko es vēlētos izmantot paroļu pārvaldniekā. Iesācējiem pamata (bezmaksas) plāns atbalsta tikai līdz 10 parolēm. Parastajiem lietotājiem nav piekļuves sistēmai bezsaistē, kas nozīmē, ka jums vienmēr būs jāpieslēdzas pakalpojumam, izmantojot interneta savienojumu. Pamata) bezmaksas) plānā trūkst citu galveno funkciju, piemēram, iespējas eksportēt paroles un dublēt datus. Visbeidzot tam trūkst e-pasta atbalsta. Visu šo iemeslu dēļ es iesaku apsvērt viņu Express vai Advanced plānus.

Apmeklējiet intuitīvo paroli

Darba sākšana ar intuitīvu paroli

Kad esat reģistrējies intuitīvajai parolei, varat piekļūt saskarnei, piesakoties viņu vietnē. Intuitīvā parole, nevis tikai programmatūras lietotņu piedāvāšana, dara visu tiešsaistē. Pastāv bezsaistes režīms gadījumiem, kad jums ir nepieciešama piekļuve parolēm, kas atrodas ārpus interneta savienojuma, bet, kā pēc brīža redzēsit, programmas spēks ir viņu tiešsaistes saskarne.

Kad esat pieteicies vietnē Intuitīvā parole, jūs sagaidīs šāds ekrāns:

Intuitīvs paroles informācijas panelis

Domājiet par galveno ekrānu kā savu informācijas paneli. Šeit jūs varat pievienot ierakstu, apskatīt ierakstu, eksportēt, izdrukāt vai klonēt paroles vienumu. Kā redzat ekrāna labajā pusē, ir atvērta cilne, lai ievadītu jaunu paroles vienumu. Paroles vienumam varat pievienot vairākus datus:

 • Nosaukums
 • Lietotājvārds
 • Parole
 • Vietne
 • Drošības jautājums
 • Drošības atbilde
 • Dažādi piezīmes
 • Tagi

Kontus varat marķēt, lai tos būtu vieglāk atrast. Intuitīvajai parolei ir jauka meklēšanas funkcija, kas ļaus jums atrast paroles pēc atslēgas vārda vai ar tām saistītajām atzīmēm.

Intuitīva paroles meklēšana

Papildus meklēšanas funkcijai jūs varat kārtot pieteikšanās pēc alfabēta secības, izlases, mainīta datuma, piekļuves datuma vai karodziņu..

Ģenerējiet spēcīgas paroles

Man patīk, kā intuitīvā parole integrē viņu paroļu ģeneratoru. Tas ir iebūvēts ierakstā. Ievadot jaunu paroles vienumu, jūs pamanīsit paroles lauku. Noklikšķinot uz zvaigznītes pa labi, lauks tiks izvērsts un palīdzēs ģenerēt spēcīgu paroli.

Paroļu ģenerators

Jūs varat iestatīt vairākas paroļu opcijas, tostarp iekļaut lielos, mazos burtus, ciparus un īpašos simbolus. Parolē varat arī iestatīt rakstzīmju skaitu. Kā redzams attēlā virs 8 rakstzīmju paroles ar burtiem, cipariem un speciālajām rakstzīmēm, tā ir laba. Kaut arī 12 zīmju parole ar vienādiem elementiem tiek parādīta kā nevainojama. Es novērtēju statusa joslu. Daudzi cilvēki domā, ka pietiek ar 8 rakstzīmju paroli, bet tā vēl nav pa dienām, es iesaku jums, kad vien iespējams, lietot 12 rakstzīmes kopā ar visiem paroles elementiem. Ja vietne neatbalsta spēcīgu paroli, ieteicams apsvērt alternatīvas.

Papildu iestatījumi & Iespējas

Kā norāda nosaukums, interfeiss ir ļoti intuitīvs. Jo vairāk es to izmantoju, jo vairāk man patīk viņu lietotāja saskarne. Tas ir vienkārši lietojams. Viss ir tur, kur jūs varētu gaidīt, ka tas notiks. Faktiski jums nekas nav jāiestata, bet ir dažas iespējas tiem, kas vēlas vairāk pielāgošanas.

Redzamības iestatījumi

Redzamības iestatījumus varat izmantot, lai iestatītu, kādus pieteikumrakstus, kontus, makus, licences, identifikācijas datus, identitātes un rezervējumus redzat interfeisā. Kā jūs varētu uzminēt, izvēles rūtiņa nozīmē, ka vienumi ir redzami, un mīnus nozīmē, ka tie tiks paslēpti. Es pārbaudīju sistēmu, slēpjot vispārīgus pieteikumvārdus. Kad izmaiņas tika piemērotas, saskarne vairs neuzrādīja kontus vispārējos pieteikšanās logos. Arī iestatījumu bija viegli mainīt. Tas darbojās tieši tā, kā jūs varētu gaidīt.

Kategoriju vadītājs

Man nav daudz ko dalīties ar kategorijas pārvaldnieku. Es tikai gribēju padalīties, ka intuitīvā parole dod jums iespēju izveidot jaunas kategorijas. Varat arī pievienot jaunus pielāgotus laukus.

Ātrā pieteikšanās

Intuitīvā parole piedāvā spraudņus pārlūkam Chrome, Firefox, Safari un Opera. Jūs varat arī instalēt grāmatzīmi mantotajās pārlūka versijās. Instalējot spraudni, jums būs piekļuve viņu ātrās pieteikšanās funkcijai.

Bezsaistes režīms

Es domāju, ka intuitīvās paroles lielākais spēks ir to viegli lietojamā tīmekļa saskarne. Tomēr viņi saprot, ka dažreiz būs nepieciešama piekļuve parolēm vietā, kur jums nav piekļuves internetam. Viņiem ir bezsaistes režīms. Savas paroles var lejupielādēt un apskatīt bezsaistē. Sistēma ļaus jums automātiski sinhronizēt datus, izmantojot Dropbox, lodziņu, Microsoft One Drive vai Google Drive.

Intuitīvā parole arī dod jums iespēju droši dalīties ar jūsu parolēm un datiem ar citiem. Tas ir īpaši patīkami tiem, kuri darbā vēlas dalīties ar parolēm ar komandas biedriem.

Apmeklējiet intuitīvo paroli

Viedtālrunis un planšetdators

Intuitīvo paroli varat ērti izmantot viedtālrunī un planšetdatorā. Viņi nepiedāvā mobilās lietotnes operētājsistēmai iOS un Android. Tā vietā tīmekļa lietotnē ir iestatījumi, lai pārslēgtos starp tālruni, planšetdatoru un darbvirsmu. Saskarne tiek pielāgota, ņemot vērā jūsu izvēlēto displeja izmēru. Sāksim ar tablešu displeja apskatīšanu. Tas darbosies ar jebkuru planšetdatoru, ieskaitot iPad, Android, Microsoft planšetdatorus un daudz ko citu.

Planšetdatora displejs

Tagad salīdzināsim planšetdatora saskarni ar to, kuru izmantosit viedtālrunī. Tā kā tajā nav iesaistīta neviena lietotne, nav svarīgi, vai izveidojat savienojumu no iPhone, Android, Windows vai kādas citas platformas, ja vien varat izveidot savienojumu ar viņu vietni..

Viedtālruņa displejs

Jūs pamanīsit atšķirību starp trim interfeisa iestatījumiem. Es paņēmu ekrānuzņēmumus no Windows 10 sistēmas, taču jūs viegli varat redzēt atšķirības izkārtojumā starp darbvirsmas, planšetdatora un viedtālruņa skatiem. Izmaiņas tiek saglabātas saskarnē neatkarīgi no tā, kāda veida ierīci jūs tajā laikā izmantojat.

Intuitīva paroļu drošība

Tā kā pakalpojums ir balstīts uz tīmekļa vietnēm, jūs vēlēsities pārliecināties, vai jūsu dati ir droši. Tas pats attiecas uz visiem pakalpojumiem, kas glabā jūsu datus. Es priecājos dalīties ar to, ka Intuitīvās paroles komanda nopietni uztver jūsu drošību un ir ieviesusi vairākas sistēmas jūsu datu aizsardzībai. Tīkla līmenī viņi ievieto lietotāju datus aiz vairākiem ugunsmūra slāņiem. Viņi skenē ļaunprātīgu programmatūru reāllaikā, un viņiem ir DDoS aizsardzība, lai nodrošinātu piekļuvi pakalpojumam.

Droša tīkla nodrošināšana ir tikai daļa no mīkla. Uzņēmumam ir nepieciešama arī stingra jūsu konta datu aizsardzība. Intuitīvā parole izmanto uz paroli balstītu atslēgas atvasināšanas funkciju 2 (PBKDF2) ar unikālu sāli katram jūsu akreditācijas dokumentam. Viņi izvēlas sajaukšanās iterāciju skaitu, un mums patīk redzēt, ka minimālais izmantoto skaits ir 10 000 iterāciju. Paroļu pārvaldītājiem ir jāatrod līdzsvars starp drošību un veiktspēju. Ja iterācijas ir iestatītas pārāk augstas, reakcijas laiks ir lēns. Es domāju, ka 10k + iterāciju izmantošana ir labs līdzsvars.

Varbūt viens no maniem iecienītākajiem intuitīvās paroles drošības elementiem ir viņu atbalsts divu faktoru autentifikācijai. Tie, kas abonē savu uzlaboto vai Pro līmeņa pakalpojumu, kā otro aizsardzības līmeni var izmantot SMS vai Google autentifikāciju. Tas, iespējams, ir labākais, ko varat darīt jebkuram tiešsaistes kontam, kas to atbalsta. Divu faktoru autentifikācija jūsu parolei piešķir papildu aizsardzības līmeni. Es ļoti iesaku to izmantot, kad vien iespējams.

Apmeklējiet intuitīvo paroli

Klientu atbalsts

Intuitīvās paroles komanda atrodas Austrālijā un darba dienās piedāvā atbalstu no plkst. Jūs varat sazināties ar viņu tehniskā atbalsta komandu pa e-pastu. Viņu e-pasta adrese ir support (at) intuitivepassword.com. Noteikti nomainiet mūsu “at” ar @ zīmi savā e-pastā. Tā kā viņi visu dara tiešsaistē, ir mazāka iespējamība, ka jums būs nepieciešama tehniskā palīdzība. Tomēr ir labi zināt, ka tas atrodas tur, kad tas jums nepieciešams. Rakstot pārskatu, es sazinājos ar viņu atbalsta komandu un atklāju, ka viņi ir diezgan atsaucīgi.

Intuitīvs paroles apskats: secinājums

Viena no pirmajām lietām, ko pamanīju, apskatot intuitīvo paroli, bija tas, ka tās nepiedāvā programmatūru un mobilās lietotnes. Tas man lika aizdomāties, ko gaidīt no viņu dienesta. Pēc viņu tīmekļa saskarnes izmantošanas esmu ļoti pārsteigts par lietošanas ērtumu. Jūs atradīsit, ka jums nav nepieciešama papildu programmatūra, kamēr esat izveidojis savienojumu ar internetu. Ja plānojat paroļu pārvaldnieku daudz izmantot bezsaistē, es iesaku apskatīt alternatīvas. Tomēr es domāju, ka lielākā daļa no mums izmanto paroļu pārvaldniekus, lai saglabātu un pieteiktos mūsu tiešsaistes kontos. Es atradu iespēju visu izdarīt tiešsaistē kā ērtības, nevis kā ierobežojumu.

Kas man visvairāk patika attiecībā uz programmatūru:

 • Viegli lietojams tīmekļa interfeiss
 • Divfaktoru autentifikācija pieredzējušiem un Pro lietotājiem
 • Paroļu ģenerators palīdz jums izveidot spēcīgas paroles
 • Iespēja noņemt paroles, lai atsauktos uz bezsaistes režīmu
 • Droši koplietojiet paroles ar komandas biedriem
 • Iespēja izveidot piekļuvei vienreiz lietojamus kodus

Idejas programmatūras uzlabošanai:

 • Programmatūras klienti un mobilās lietotnes lietošanai bezsaistē
 • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts uzlabotajiem un Pro lietotājiem
 • Piedāvājiet cenu un pieņemiet maksājumus USD un Euro

Intuitīvā parole ir labi novietota tiem, kuri vēlas ģenerēt spēcīgas paroles un droši glabāt sava konta informāciju tiešsaistē. Manuprāt, viņu bezmaksas pakalpojums ir pārāk ierobežots, bet Express līmenis sākas tikai ar USD 2 mēnesī. Es iesaku jums sasniegt viņu progresīvo plānu par USD 5 AUD. Tā ir mana mīļākā, jo tā atbalsta divu faktoru autentifikāciju un neierobežotu skaitu paroļu. Par visiem plāniem tiek izrakstīts rēķins Austrālijas dolāros (AUD), un rēķini tiek izrakstīti katru gadu. Jaunajiem biedriem tiek garantēta naudas atmaksa 30 dienu laikā. Salīdzinot ar ASV dolāru (USD), uzlabotais plāns mēnesī izmaksā aptuveni USD 3,57 USD pēc maiņas kursa šīs pārskatīšanas laikā. Es iesaku jums izmēģināt intuitīvo paroli un dažas minūtes pavadīt, iepazīstoties ar tīmekļa saskarni.

Apmeklējiet intuitīvo paroli

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map