Sāksim IPVanish pārskatu, atzīmējot, ka tie ir vieni no vienīgajiem VPN augstākā līmeņa pakalpojumu sniedzējiem. Tas nozīmē, ka viņi kontrolē visu savu infrastruktūru, nodarbina savus tīkla inženierus un raksta paši pielāgotu programmatūru. Tāpēc jūsu dati nekad nav jāpieskaras trešajām personām. Visa jūsu interneta trafiks tiek šifrēts un droši tunelēts no brīža, kad tas tiek atstāts no ierīces, līdz brīdim, kad tas iziet no IPVanish VPN serveriem ceļā uz galapunktu. IPVanish darbinieki visu laiku to pilnībā kontrolē. Tas viņiem ļauj optimizēt plūsmu un nodrošināt vienu no ātrākajiem VPN pakalpojumiem nozarē. 15 gadus veci veterāni privātuma telpā ir izkopuši zvaigžņu reputāciju un ir profesionāļi, uzmanība klientu apkalpošanā un spēja savā tīklā integrēt jaunākās tehnoloģijas..

IPVanish

IPVanish pastāvīgi paplašina un uzlabo savu serveru tīklu, lai visātrāk nodrošinātu visātrāko, drošāko un uzticamāko VPN pakalpojumu visā pasaulē. Viņu tīkls aptver vairāk nekā 40 000 IP adreses vairāk nekā 1000 serveros 60+ valstīs. Tas ietver piekļuvi gandrīz katram lielākajam kontinentam, tostarp Eiropai, Ziemeļamerikai, Centrālajai un Dienvidamerikai, Āzijai, Āfrikai un Okeānijai. Visticamāk, neatkarīgi no vietas, kur atrodaties, jūs varēsit atrast ātru un uzticamu IPVanish serveri, lai aizsargātu jūsu privātumu un nodrošinātu jūsu interneta darījumus..

Cenas un īpašie piedāvājumi

IPVanish savu VPN pakalpojumu tirgo kā vienu paketi ar trim dažādiem cenu plāniem. Šie plāni ietver vienu mēnesi, 3 mēnešus un vienu gadu. IPVanish mūsu lasītājiem dāsni piedāvāja līdz 57% atlaidi pirmajam norēķinu ciklam. Tas nozīmē, ka mūsu lasītāji var izbaudīt pilnu IPVanish pakalpojuma gadu, sākot no tikai USD 39, kas ir tikai USD 3,25 mēnesī. Tas ir a ietaupījums par 73% off pilnu mazumtirdzniecības cenu 143,88 USD gadā.

IPVanish cenas

Apmaksa par IPVanish pakalpojumu

Kā redzams šajā attēlā, IPVanish ir daudz dažādu iespēju maksāt par savu VPN pakalpojumu. Pirmkārt, viņi pieņem maksājumus, izmantojot lielāko daļu kredītkaršu. Šajās kartēs ietilpst Visa, MasterCard, American Express, Discovery un JCB. Viņi pieņem arī Visa debetkartes, Electron un Delta. Ja vēlaties saglabāt savus pirkumus tiešsaistē centrālā vietā, varat abonēt, izmantojot Paypal. Maksāšana, ko veic Bitcoin, var palīdzēt palielināt jūsu tiešsaistes anonimitāti, pieprasot tikai derīgu e-pasta adresi, lai izveidotu savu IPVanish kontu. Visbeidzot, atkarībā no dzīvesvietas, jūs varat maksāt, izmantojot Alipay, iDEAL, Giropay, Bolero Bancario, CashU un citas.

IPVanish norēķinu metodes

7 dienu naudas atdošanas garantija bez riska

IPVanish komanda saprot, ka potenciālie klienti vēlēsies pārbaudīt savu tīklu. Tāpēc viņi visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju. Tas ļaus jums laiku, lai pilnībā pārbaudītu IPVanish tīkla ātrumu un savietojamību ar visām ierīcēm un vietnēm, kuras jūs regulāri apmeklējat. Jums arī jāsazinās ar viņu tehnisko atbalstu par visiem jautājumiem, kas jums varētu rasties, testējot viņu VPN tīklu. Ja kāda iemesla dēļ jūs neesat pilnībā apmierināts ar tā darbību, IPVanish atmaksās pilnu abonēšanas pirkuma cenu. Šī kompensācija jāpieprasa septiņu dienu laikā pēc pirkuma veikšanas.

Apmeklējiet IPVanish

Kādas ir IPVanish abonēšanas priekšrocības?

Visiem IPVanish lietotājiem ir pieejamas šādas priekšrocības:

 • Pielāgota programmatūra – Abonentiem ir piekļuve pielāgotajām VPN lietotnēm operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iPhone un iPad, Android ierīcēm un Amazon Fire TV, lai no jebkuras vietas izveidotu savienojumu ar savu VPN pakalpojumu..
 • Nav mežizstrādes – IPVanish neapkopo un nereģistrē savu VPN pakalpojumu trafiku vai izmantošanu.
 • Vienlaicīgi savienojumi – Visi lietotāji vienā kontā vienlaikus var savienot ne vairāk kā piecas ierīces.
 • Tīkla infrastruktūra – IPVanish lietotāji var izveidot savienojumu ar vairāk nekā 1000 serveriem 60+ valstīs, izmantojot vairāk nekā 40 000 IP koplietojamo adrešu.
 • VPN protokoli – Varat izvēlēties starp šādiem VPN protokoliem: OpenVPN, L2TP un PPTP. IOS lietotne atbalsta arī IKEv2.
 • Droša šifrēšana – Jūsu interneta trafiks tiks nodrošināts un aizsargāts, izmantojot 256 bitu AES šifrēšanu.
 • Bezriska garantija – Neatkarīgi no tā, kuru plānu izvēlaties, jaunajiem abonentiem tiek garantēta 7 dienu naudas atdošanas garantija.
 • Bezmaksas NAT ugunsmūris – Visi IPVanish serveri izmanto NAT (tīkla adreses tulkošanas) ugunsmūri, lai koplietotu publiskās IP adreses lietotājiem. Tas palīdz aizsargāt viņu privātumu un anonimitāti. Tas arī bloķē ienākošo trafiku un aizsargā jūs no nevēlamas ļaunprātīgas programmatūras un ļaunprātīgiem robotiem, vienlaikus izmantojot pakalpojumu IPVanish.
 • Wi-Fi tīkli – Jūs esat aizsargāts pret ļaunprātīgiem uzbrukumiem jūsu iecienītajā karstajā vietā vai ceļojot, kā arī izmantojot slikti drošus viesnīcu un lidostu tīklus.
 • Necenzēts internets – Ikvienam ir pieejama atvērtāka un mazāk ierobežojoša tiešsaistes pieredze neatkarīgi no tā, kur viņi dzīvo, vai ceļojot biznesa vai izklaides nolūkos.
 • SOCKS5 starpniekserveris – Tiem, kam tas nepieciešams, IPVanish nodrošina SOCKS5 starpniekserveri, kas darbosies kā drošs starpnieks jūsu datoram un internetam, izmantojot tādas progresīvas tehnoloģijas kā UDP un IPv6. Šī ir populāra funkcija P2P / Torrent lietotājiem.
 • Citas īpašības – Jūs būsit aizsargāts pret DNS noplūdi un citām datu noplūdēm. VPN nogalināšanas slēdža funkcija operētājsistēmas Windows un Mac OS X lietotnēm, kas padara jūs privātu un anonīmu, piekļūstot IPVanish tīklam.

Šīs ir tikai dažas no daudzajām priekšrocībām, kas jums rodas, izmantojot VPN serveru IPVanish tīklu. Citi ietver spēju apmulst jūsu interneta trafiku, lai palīdzētu aizsargāties no dziļas jūsu datu pakešu pārbaudes, izmantot virtuālās atrašanās vietas, lai piekļūtu daudzveidīgākiem izklaides resursiem, kā arī izmantot ģeogrāfiskās pārvietošanas priekšrocības, lai ietaupītu naudu pirkumiem un precēm un pakalpojumiem, kuru cenas ir noteiktas ar cenu..

IPVanish var palīdzēt pārtraukt tiešsaistes reklāmu mērķauditorijas atlasi pēc ģeogrāfiskās adreses vai pārvarēt valdības un iestāžu ugunsmūrus, lai palīdzētu apiet cenzūru. Šifrējot visu jūsu interneta trafiku, viņu pakalpojums aizsargā jūs, lietojot iecienīto kafejnīcu vai vietējā kroga Wi-Fi tīklāju. Tas arī aizsargā pret tādiem interneta snooperiem kā ISP, kuri var izmantot dziļu pakešu pārbaudi, lai novērotu jūsu interneta saturu un samazinātu tā ātrumu. Visbeidzot, tas var ietaupīt naudu, izmantojot VoIP vai citus pakalpojumus, kuriem ir noteikta ģeogrāfiskā cena. Īsāk sakot, neatkarīgi no tā, ko vēlaties darīt tiešsaistē, IPVanish, darot to, nodrošinās jūs drošāku, privātu un anonīmu.

Kam vajadzīgs IPVanish pakalpojums?

Šeit ir tikai daži no daudzajiem lietotāju veidiem, kuri var gūt labumu no IPVanish pakalpojuma izmantošanas:

 • Bijušie patrioti – Cilvēki, kas dzīvo vai strādā ārzemēs un vēlas aizsargāt savu privātumu un sekot līdzi jaunumiem un izklaidēm no savas dzimtenes.
 • Universitātes studenti – Studenti, kuri vēlas pārvarēt universitātes pilsētiņas ierobežojumus sociālajiem saziņas līdzekļiem, tiešsaistes spēlēm un citām bloķētām vietnēm.
 • Globālie pilsoņi – Žurnālisti un pilsoņi ierobežojošās sabiedrībās, kas vēlas apiet valdības un iestāžu cenzūru.
 • Biznesa ceļotāji – Speciālisti, kuri vēlas nodrošināt, lai viņu tiešsaistes dati vienmēr tiktu aizsargāti un aizsargāti neatkarīgi no tā, kur viņi tiem piekļūst.
 • Cilvēki atvaļinājumā – ģimenes, kas vēlas aizsargāt savu personīgo informāciju un baudīt iecienītās izklaides, dodoties atvaļinājumā un izpētot citus pasaules reģionus.
 • Personas, kas apzinās privātumu – interneta lietotāji, kas vēlas izvairīties no valdības spiegošanas, ļaunprātīgiem kiberdraudiem un interneta paradumu uzraudzību vietējā tirgū, izmantojot ISP pakalpojumus, kuri vēlas gūt peļņu no lietotājiem ar mērķtiecīgām reklāmām vai samazināt interneta ātrumu.
 • Profesionāli cilvēki – Cilvēki, kuri vēlas nodrošināt, ka viņu dzīvi neapdraud bezmaksas un atklāti tiešsaistes ziņojumi vai uzskati.
 • Žurnālisti un ziņotāji – IPVanish pakalpojums kopā ar Tor tīklu var palīdzēt aizsargāt tos, kuru dzīve vai iztika ir atkarīga no viņu spējas palikt anonīmiem un atklāti apspriest tēmas internetā, nebaidoties no atriebības..
 • Tiešsaistes spēlētāji – Spēlētāji, kuri vēlas stabilākus un līdzvērtīgākus spēles tiešsaistes pakalpojumu pakalpojumus. Samaziniet kavēšanos un bloķējiet DDoS uzbrukumus, izmantojot VPN.

Apmeklējiet IPVanish

IPVanish tīkla infrastruktūra

IPVanish nesen ir paplašinājis savu pakalpojumu ar vairāk nekā 1000 serveriem vairāk nekā 60 valstīs, integrējot jaunas atrašanās vietas, kuras tā iegādājās Dalasā bāzētā interneta drošības kompānija StackPath. Tīkla infrastruktūru kontrolē viņu tehniskais personāls, un visi serveri, programmatūra un tīkla pakalpojumi ir to tiešā uzraudzībā. Viņu pašreizējam tīklam ir VPN serveri 85 dažādās pilsētās ar vairāk nekā 40 000 NAT koplietojamām IP adresēm, lai aizsargātu lietotāju privātumu un anonimitāti.

Viņiem ir vairākas atrašanās vietas tādās populārās valstīs kā ASV, Kanāda un Lielbritānija, lai palielinātu kopējo tīkla ātrumu un līdzsvaru. Viņiem ir VPN serveri vairākās vietās gan ASV austrumu, gan rietumu krastā, lai uzlabotu tīkla veiktspēju lietotājiem visā pasaulē. IPVanish ir arī vairākas atrašanās vietas Āzijā, Austrumeiropā un Rietumeiropā un Okeānijā. Viņiem ir arī vairāki serveri mazāk pārstāvētās vietās, piemēram, Brazīlijā un Dienvidāfrikā.

IPVanish tīkla serveri

Pilns serveru reģionu, valstu un to atrašanās vietu saraksts ir šāds:

 • Āfrika

  • Dienvidāfrika – Johanesburga
 • Āzija

  • Honkonga, Indija – Deli, Izraēla – Telavivs, Japāna – Tokija, Malaizija – Kualalumpura, Filipīnas – Manila, Singapūra – Singapūra, Dienvidkoreja – Seula,
  • Turcija – Bursa; Stambula; Izmira,
  • Apvienotie Arābu Emirāti – Dubaija
 • Eiropa
  • Albānija – Tirāna,
  • Austrija – Grāca; Vīne,
  • Beļģija – Brisele, Bulgārija – Sofija, Horvātija – Zagreba, Kipra – Larnarca, Čehija – Prāga, Dānija – Kopenhāgena, Igaunija – Narva; Tallina, Somija – Helsinki, Francija – Parīze, Vācija – Frankfurte, Grieķija – Atēnas, Ungārija – Budapešta, Islande – Reikjavīka, Īrija – Dublina, Itālija – Milāna, Latvija – Rīga, Lietuva – Viļņa, Luksemburga – Luksemburga, Moldova – Kišiņeva, Nīderlande – Amsterdama, Norvēģija – Kjevika, Polija – Varšava, Portugāle – Lisabona, Rumānija – Bukareste, Serbija – Belgrada, Slovākija – Bratislava, Slovēnija – Ļubļana,
  • Spānija – Madride; Valensija,
  • Zviedrija – Stokholma, Šveice – Cīrihe, Ukraina – Kijeva,
  • Apvienotā Karaliste Glāzgova; Liverpūle; Londona; Mančestera; Notingema
 • Ziemeļamerika
  • Kanāda – Monreāla; Toronto; Vankūvera
  • Kostarika – Sanhosē, Meksika – Gvadalahara,
  • Amerikas Savienotās Valstis – Ashburn, VA; Atlanta, GA; Bostona, MA; Čikāga, IL; Klīvlenda, OH; Dalasa, TX; Denvera, CO; Lasvegasa, NV; Losandželosa, Kalifornija; Maiami, FL; Milvoki, WI; Nešvilla, TN; Ņujorka, Ņujorka; Fīniksa, AZ; Sanhosē, Kalifornijā; Sietla, Vašingtona; Sentluisa, Savienotās Valstis
 • Okeānija
  • Austrālija – Melburna; Sidneja
  • Jaunzēlande – Oklenda
 • Dienvidamerika
  • Brazīlija – Sanpaulu; Riodežaneiro

Tie, kas atrodas Austrumeiropā, Āzijā un Okeānijā, kuri vēlas praktiski sērfot caur Amerikas Savienotajām Valstīm, parasti iegūs labāku tīkla veiktspēju, izveidojot savienojumu ar vietām gar rietumu krastu. Rietumeiropas un citu rajonu iedzīvotāji, visticamāk, iegūs ātrāku interneta ātrumu, pieslēdzoties austrumu krasta vietām. Ierobežojošās valstīs, piemēram, Ķīnā un citās valstīs, lietotāji iegūs labākus rezultātus, praktiski savienojot vietējās reģiona mazāk ierobežojošās valstis ar pamata ziņām un citiem resursiem..

Viņu tīklam nav ierobežojumu programmatūras P2P / BitTorrent lietošanai ar viņu pakalpojumu. Viņiem ir SOKS5 starpniekserveris, lai palīdzētu jums izveidot Torrent savienojumus un nodrošinātu, ka netiek atklāts patiesais publiskais IP. Pakalpojums atbalsta arī Kodi un pat piedāvā piecu TV lietotni Amazon lietotņu veikalā. IPVanish nereģistrē nevienu VPN lietojumu un nekādā veidā neierobežo jūsu izmantošanu.

IPVanish un jūsu tiešsaistes drošība?

Pirmkārt un galvenokārt, IPvanish ir īsts pakalpojums, kas neveic reģistrēšanos, runājot par viņu VPN. Viņi nereģistrē savu VPN lietotāju trafiku vai metadatus, kas saistīti ar tā izmantošanu.

IPVanish pielāgotajai programmatūrai Windows, Mac OS X un Android noklusējuma iestatījumi ir OpenVPN, par ko daudzi nozares eksperti plaši uzskata, ka nodrošina vislabāko pašreiz pieejamo VPN protokolu ātrumu un drošību. Viņu iOS lietotne izmanto IKEv2, lai izmantotu savas MOBIKE funkcijas, kas ļauj tai pārslēgties starp mobilo un Wi-Fi tīkliem, nepametot VPN pakalpojumu. Tas tiek uzskatīts arī par labu protokolu, kas iegūst drošību no IPsec. IKEv2 arī ļauj IPVanish tīklam nodrošināt automātisku atkārtotu savienojumu, ja pakalpojums nejauši nokrītas, kas ir biežāk publiskajā WiFi un pārslēdzoties starp tīkliem.

IPVanish nodrošina visu jūsu interneta trafiku, izmantojot dažus no labākajiem VPN šifrēšanas veidiem nozarē. Sākotnējais rokasspiediens atslēgas pārsūtīšanai izmanto 2048 RSA ar kontroles algoritmu: TLSv1.2, šifru TLSv1 / SSLv3 DHE-RSA-AES256-SHA. Datu šifrēšanā un atšifrēšanā tiek izmantots šifrs “AES-256-GCM”, kas inicializēts ar 256 bitu atslēgu. Autentifikācija notiek, izmantojot HMAC SHA-256 kontrolei un SHA-256 datiem.

IPVanish īsteno savu VPN tīklu, izmantojot dažus no labākajiem VPN protokoliem: OpenVPN un IKEv2. Tas kopā ar viņu nepierakstīšanās politiku un lieliskajiem šifrēšanas algoritmiem, ko viņu dienestā izmanto gan vadības komandām, gan lietotāja datiem, nodrošina to, ka, lietojot viņu pakalpojumus, jūs vienmēr esat drošs, lai pārlūkotu Web..

Apmeklējiet IPVanish

Jūsu privātuma un anonimitātes aizsardzība, izmantojot IPVanish

Kā mēs jau iepriekš teicām, IPVanish ir īsts tiešsaistes privātuma pakalpojums, kurā netiek reģistrēts. Viņi nereģistrē nevienu savu lietotāju VPN trafiku vai citus ar to saistītus metadatus. Šie divi viņu privātuma politikas izvilkumi to parāda viņu pašu vārdiem:

IPVanish neapkopo un nereģistrē savu virtuālā privātā tīkla pakalpojuma trafiku vai izmantošanu.

… mēs neizsekojam lietotāju darbības ārpus mūsu vietnes, kā arī neizsekojam to lietotāju pārlūkošanas darbības, kuri ir pieteikušies mūsu VPN pakalpojumā.

IPVanish izmanto NAT serveru priekšrocības, lai koplietotu publiskās IP adreses tā paša servera lietotājiem. Tā kā visas lietotāja IP adreses tiek maskētas un aizstātas, izmantojot šīs koplietotās IP adreses, ikvienam ir grūtāk pateikt, no kurienes ir radies kāds konkrēts trafika pieprasījums. Kā papildu bonuss šie paši serveri saviem VPN tīkla lietotājiem nodrošina aizsardzību pret ienākošo ļaunprātīgo programmatūru no trešo personu avotiem.

StackPath, mātesuzņēmums, kas atrodas aiz IPVanish, galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jāatzīmē, ka pretēji plaši izplatītam uzskatam ASV nav datu saglabāšanas politikas. Turpretī dažās Eiropas daļās, Austrālijā un daudzās citās valstīs uzņēmumiem tiek prasīts saglabāt lietotāju datus. Tam, tāpat kā IPVanish, neviena žurnāla politika nedod jums papildu mieru. Būtībā tas nozīmē, ka pat ja viņi būs spiesti, viņi ievēros ASV likumus un nodos varas iestādēm “visu, ko viņi glabā”. Tas attiecas uz DMCA lietām līdz pat krimināliem pieprasījumiem.

IPVanish ir savs nulles zināšanu DNS pakalpojums, kas palīdz nodrošināt visu jūsu meklēšanas vaicājumu privātumu un anonīmu raksturu. Tas aizsargā jūs no DNS noplūdes. Viņu pielāgotās lietotnes aizsargā arī pret citām IP noplūdēm, nodrošinot IPv4, IPv6 un WebRTC aizsardzību. Lai nodrošinātu, ka, izmantojot internetu, jūsu privātums un anonimitāte vienmēr tiek aizsargāta, pakalpojums var tikt automātiski palaists un izveidots savienojums, kad jūsu sistēma tiek sākta..

Viņu programmatūrā Windows un Mac ir iekļauts slēdzis, kas nekavējoties bloķē sakarus, ja tiek zaudēts savienojums ar VPN pakalpojumu. Tas ir īpaši noderīgi tiem, kuriem ir plankumaina piekļuve internetam. Viņu mobilajās lietotnēs iOS un Android ir iekļauta automātiskās savienošanas tehnoloģija. Varat arī mainīt regulāru intervālu virtuālo IP adresi, izmantojot viņu programmatūru. Šīs funkcijas palīdz saglabāt tiešsaistes privātumu un anonimitāti, vienlaikus izmantojot IPVanish.

Lai palīdzētu jums palikt vēl anonīmākiem, viņi atļauj veikt maksājumus, izmantojot kriptovalūtu Bitcoin. Ja jūs maksājat, izmantojot Bitcoin, IPVanish konta izveidošanai ir nepieciešama tikai derīga e-pasta adrese.

No iepriekšminētā var redzēt, ka IPVanish ievēro jūsu tiešsaistes un bezsaistes privātumu. Viņi ne tikai nepierakstās nevienā no jūsu VPN darbībām. Viņi arī neizseko, ko jūs darāt, kad atstājat viņu vietni. Viņi arī neizplata jūsu personisko informāciju ar trešajām personām. Viņu programmatūrai ir papildu funkcijas, kas palīdz aizsargāt un uzturēt gan tiešsaistes privātumu, gan anonimitāti.

Ko jūs varat darīt, lai aizsargātu tiešsaistes privātumu

Tās ir dažas citas lietas, kuras varat darīt, lai aizsargātu un maksimāli palielinātu tiešsaistes privātumu. Tajos ietilpst:

 • Izmantojiet paroli pārvaldnieku, lai izveidotu drošas paroles visiem jūsu tiešsaistes kontiem.
 • Nostipriniet savu Web pārlūku.
 • Apsveriet iespēju izmantot šifrētu e-pasta pakalpojumu.
 • Izmantojiet IPVanish DNS meklēšanas funkcijas priekšrocības vai izmantojiet privātu nulles zināšanu pakalpojumu, piemēram, DuckDuckGo
 • Izmantojiet kodētu šifrētu īsziņu pakalpojumu, piemēram, Signal from Open Whisper Systems.
 • Izmantojiet IPVanish, lai aizsargātu savu privātumu, lietojot internetu.

Tie, kas vēlas vēl lielāku privātumu un anonimitāti, kopā ar IPVanish pakalpojumu var izmantot arī Tor tīklu un ar to saistīto anonīmo pārlūku. Ņemiet vērā, ka tas var ievērojami palēnināt interneta ātrumu, tāpēc ņemiet to vērā tikai tām lietojumprogrammām, kurās ātrums nav galvenais faktors.

IPVanish atbalsts

IPVanish atbalstu galvenokārt nodrošina e-pasta biļetes 24 stundas diennaktī. Lielākā daļa e-pasta biļešu tiek apstrādātas dažu stundu laikā, bet aktīvākas biļetes var aizņemt pat divas dienas. Lai to papildinātu, viņu vietnē ir plaša atbalsta lapa. Viņu atbalsta lapā ietilpst šādas kategorijas: FAQ, iestatīšanas rokasgrāmatas, jautājumi par rēķiniem, problēmu novēršana, paziņojumi un informācija par pakalpojumu. IPVanish arī publicē emuāru, kas piedāvā tiešsaistes privātuma padomus un privātuma ziņas. Papildus tiem ir grupas forums un aktīva klātbūtne Facebook, Twitter un YouTube.

Apmeklējiet IPVanish

Video pārskats par IPVanish

IPVanish praktiskā pārbaude

IPVanish ir pielāgotas lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac OS X, iOS, Android un Fire TV. Tie, kas izmanto Kodi un citas straumēšanas lietotnes, novērtēs vietējo Amazon Fire TV lietotni, kuru viņi ir izstrādājuši, lai izveidotu savienojumu ar savu VPN tīklu. Visu viņu programmatūru ir viegli uzstādīt un lietot. Arī šīm lietotnēm ir līdzīgs izskats un funkcionalitāte. Tas atvieglo viņu pakalpojumu izmantošanu vairākās ierīcēs. Šīs lietotnes arī ikvienam ļauj vieglāk izmantot IPVanish pakalpojumu neatkarīgi no tehniskās kompetences.

Katrai lietotnei nepieciešamās tehniskās specifikācijas:

 • Windows – Windows 10, Windows 8, Windows 7
 • Mac OS X – Mac OS 10.7-10.9
 • iOS – iOS 9.0 vai jaunāka
 • Android – 4.0.3 un jaunāka
 • Uguns TV – Android 4.0.3 un jaunākas

Kad esat reģistrējies kontam, viņi jums nosūtīs laipnu e-pastu ar jūsu lietotājvārdu un paroli, lai jūs varētu izveidot savienojumu ar viņu VPN serveru tīklu, izmantojot izvēlēto klienta programmatūru. Mums ir pilns ceļvedis, kas palīdzēs iestatīt IPVanish. Programmatūru ir viegli lietot. Mēs izveidojām rokasgrāmatas, lai sniegtu jums soli pa solim uzlaboto funkciju konfigurēšanu un maksimālu labumu no programmatūras. Rokasgrāmatas ir diezgan garas, tāpēc nevis iekļaujiet tās mūsu pārskatā, un mēs saites uz katru no tām atradīsim zemāk.

Sāksim ar IPVanish operētājsistēmai Windows (IPVanish Windows iestatīšanas rokasgrāmata):

IPVanish Windows klients

IPVanish izstrādes komanda ir izgājusi savu ceļu, lai padarītu viņu programmatūru ērti lietojamu. Tas ātri parādās, atverot Windows klientu. Lietotne sniedz jums vairākus savienojuma veidus. Jūs varat izvēlēties jebkuru serveri no nolaižamās izvēlnes augšpusē, atlasīt atrašanās vietu kartē vai apskatīt visu serveru sarakstu. Lietotne arī palīdzēs jums izvēlēties atrašanās vietu, pamatojoties uz mērķiem, tostarp ātrāko serveri, ASV, Lielbritāniju un CA multividi vai spēlēm.

Vēlreiz varat iepazīties ar mūsu ceļvedi, lai uzzinātu pilnu funkciju klāstu. Mēs pieskaramies tikai dažiem no pārskatīšanas nozīmīgākajiem punktiem. Viens no maniem favorītiem ir spēja kārtot atrašanās vietas pēc ping laika un filtrēt, pamatojoties uz atslēgvārdu. Piemēram, filtrā var ierakstīt “Neth”, lai parādītu serverus Nīderlandē, un kārtot rezultātus pēc ping laika, lai atrastu ātrāko serveri.

Windows klientā ir iebūvēts daudz uzlaboto funkciju. Tas atbalsta vairākus protokolus, bet labākā izvēle ir ieteicamais OpenVPN UDP. Ja jums kādreiz ir tāda nepieciešamība, varat pāriet uz L2TP vai PPTP. Klients ietver gan IPv4, gan IPv6 DNS aizsardzību pret noplūdi. Ja tas izklausās mulsinoši, neuztraucieties tikai par to, ka zināt, ka tas aizsargā jūsu privātumu. Tas pats attiecas uz interneta rēķina pārslēgšanu un bloķē visas LAN trafika funkcijas. Jūs varat arī iespējot dalīto tunelēšanu. VPN pakalpojums ietver arī ugunsmūra aizsardzību.

Tagad mēs to apskatīsim IPVanish operētājsistēmai Mac (IPVanish Mac iestatīšanas rokasgrāmata):

IPVanish Mac klients

Jūs nekavējoties pamanīsit līdzības starp Mac klientu un tā Windows versiju. Tas nav nelaimes gadījums. IPVanish komanda pielika daudz pūļu, lai liktu klientam izskatīties un rīkoties ļoti līdzīgi. Tas ļauj ērti pārslēgties starp ierīcēm. Jūs arī saņemat tās pašas uzlabotās funkcijas Mac klientā. Faktiski IPVanish ir tendence vispirms izlaist jaunas operētājsistēmas Mac versijas, kas atšķiras no vairuma pakalpojumu sniedzēju. Piemēram, viņi pirms vairākiem mēnešiem ieviesa interneta iznīcināšanas pārslēgšanas funkciju operētājsistēmai Mac, pirms to atbrīvoja Windows lietotājiem.

Iestatot Mac klienta iestatīšanu, iesaku jums izlasīt mūsu ceļvedi. Savienojuma izveide ar serveriem ir vienkāršs process. Servera atrašanās vietu var izvēlēties saraksta vai kartes skatā. Pēc savienojuma izveidošanas jūs redzēsit jauku diagrammu, kurā parādīts jūsu datu lietojums. Kaut arī VPN plāns ietver neierobežotu piekļuvi, joprojām ir patīkami redzēt, cik daudz trafika iet caur viņu tīklu. Neviena no jūsu darbībām netiek reģistrēta neatkarīgi no tā, kuru operētājsistēmu izmantojat. Tas pats attiecas arī uz manuāliem savienojumiem.

Dažas no mūsu iecienītākajām Mac klienta funkcijām ietver VPN iznīcināšanas slēdža funkciju un spēju iestatīt savu DNS. Pēc noklusējuma lietotne DNS izmantos IPVanish. Tas ir labāks risinājums, ja DNS pieprasījumu nosūtīšana caur jūsu ISP. Klients arī dod jums iespēju iestatīt savus DNS serverus. Ja jūs kādreiz izvēlaties to darīt, mēs iesakām izmantot Google vai OpenDNS. Varat arī iestatīt lietotnei periodiski mainīt IP adresi, lai nodrošinātu papildu privātuma aizsardzības līmeni. Šī nav funkcija, kas nepieciešama lielākajai daļai cilvēku, taču ir patīkami zināt, ka jums ir šī iespēja.

Nākamās būs mobilās lietotnes. Mēs sāksim ar IPVanish operētājsistēmai iOS (IPVanish iOS iestatīšanas rokasgrāmata):

IPVanish iOS lietotne

Mobilās lietotnes nav tik plašas kā galddatoriem. Kaut arī tai nav izsmalcināta izskata, salīdzinot ar Mac un Windows, IPVanish iOS lietotne to labi izmanto. Jebkurā laikā varat izveidot savienojumu ar jebkuru servera atrašanās vietu un pārslēgties starp serveriem. Lietotne parādīs jūsu jauno IP adresi un redzamo atrašanās vietu. Nav daudz ko iestatīt, taču ir dažas uzlabotas funkcijas, kuras vērts pieminēt.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot savienojumu ar savu iPhone vai iPad, mēs iesakām izmantot noklusējuma IKEv2 protokolu. Tas ir piemērots, jo IKEv2 vienmērīgi pārslēgsies starp tīkliem, pārejot no mobilā tīkla uz Wi-Fi karstajiem punktiem. Mēs to nekad nemainām, bet jūs varat arī iestatīt lietotnes savienojumu, izmantojot IPSec. Lietotnei ir vienmēr ieslēgta opcija un automātiska savienojuma funkcija noteiktiem tīkliem un vietnēm.

Tagad ir laiks to aplūkot IPVanish operētājsistēmai Android (IPVanish Android iestatīšanas rokasgrāmata):

IPVanish Android lietotne

Android lietotnei IPVanish ir unikāls izskats. Man patīk, kā viņi attēlo katras atrašanās vietas lietojumu. Tas ļauj ļoti viegli redzēt, kuri serveri jebkurā brīdī ir aizņemti. Pēc savienojuma izveidošanas lietotnē tiks parādīta statistika, ieskaitot kopējo datu izlietojumu. Tas parādīs arī jūsu lejupielādes un augšupielādes ātrumu. Tas var būt īpaši noderīgi biedriem, kuru pagraba plānos ir datu ierobežojumi. IPVanish pakalpojums ir neierobežots.

Android lietotnes iestatīšana tiešām nav tik liela. Jūs varat izvēlēties starp OpenVPN TCP un UDP. Mēs vēlamies UDP par labāko sniegumu. Lietotnē ir iekļauta arī motokross. Tas pievieno OpenVPN aptumšošanas iespēju, kas ir noderīga tādās valstīs kā Ķīna, kur valdība mēģina atklāt un bloķēt VPN, izmantojot dziļas pakešu pārbaudes metodes..

Apmeklējiet IPVanish

IPVanish ātruma pārbaude

Mēs bijām ļoti gandarīti par kopējo IPVanish sniegumu. No zemāk redzamā ātruma testa var redzēt, ka viņu serviss mūsu testu izpildīja teicami. Kā jau varēja gaidīt, pieslēdzoties savam tīklam, tika novērots neliels ātruma samazinājums. Tas ir saistīts ar pieskaitāmām izmaksām, kas rodas, šifrējot VPN trafiku. Tomēr tas bija ļoti minimāli IPVanish gadījumā.

IPVanish ātruma pārbaude

Kā redzat no iepriekš redzamajiem attēliem, IPVanish šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 134,04 Mb / s līdz 129,73 Mb / s. Tas ir mazāk nekā 3,5% kritums serverim Ņujorkā. Tā ātrums ir lielisks un viens no labākajiem, ko esam novērojuši. Šis nelielais savienojuma ātruma zaudējums. Piedāvātā drošības un miera vērts ir vērts šifrēt visu jūsu interneta trafiku, izmantojot dažus no spēcīgākajiem šifrēšanas algoritmiem nozarē.

Secinājums

IPVanish ir 15 gadu veterāns interneta privātuma telpā. Viņiem ir viens no vienīgajiem augstākā līmeņa VPN pakalpojumiem nozarē. Tas nozīmē, ka viņi kontrolē ne tikai savu aparatūru, bet arī ar to saistīto infrastruktūru. Viņi raksta visu savu programmatūru, kontrolē visu tīkla attīstību un visas pārējās sava pakalpojuma šķautnes. Tas nozīmē, ka viņi vienmēr kontrolē, kam ir pieeja jūsu privātajai informācijai un interneta trafikai. Viņi ir izveidojuši reputāciju, piedāvājot visātrākos, profesionālākos, uz atbalstu orientētos VPN pakalpojumus nozarē. IPVanish ir arī konkurētspējīgas cenas par viņu piedāvāto pakalpojumu.

Dalībniekiem ir piekļuve pielāgotajām VPN lietotnēm operētājsistēmai Windows, Mac OS X, Android, iOS un Fire TV. Šīs lietotnes ir viegli uzstādīt un ļauj lietotājiem izveidot savienojumu ar VPN serveriem IPVanish tīklā tikai ar dažiem peles klikšķiem vai pieskārieniem ekrānā. Viņu Windows un Mac OS X klienti ietver dažas no uzlabotajām funkcijām, kas pieejamas VPN, ieskaitot aizsardzību pret DNS noplūdi, iespēju periodiski mainīt jūsu IP adresi, IPv6 aizsardzību pret noplūdi un VPN iznīcināšanas slēdzi. Viņu pakalpojums nekādā veidā neierobežo P2P un Torrent izmantošanu. Tas ietver arī SOCKS5 starpniekserveri, lai palīdzētu aizsargāt jūsu anonimitāti.

IPVanish lietotnes nodrošina dažus no labākajiem šifrēšanas veidiem, kas pieejami nozarē. Visi jūsu interneta dati tiek šifrēti ar 256 bitu AES algoritmiem. Tas ir tas pats šifrēšanas spēks, ko Amerikas Savienotās Valstis izmanto slepenajiem komunikācijām. Visiem, izņemot viņu iOS lietotni, noklusējuma iestatījums ir OpenVPN ātruma, piedāvātās drošības un vispārējās uzticamības dēļ. Tādēļ OpenVPN vairums drošības ekspertu plaši uzskata par labāko VPN protokolu.

Viņu iOS lietotne noklusē IKEv2, kas tiek uzskatīta par tikpat ātru, drošu un uzticamu kā OpenVPN. Turklāt tas atbalsta MOBIKE. Tas padara to par lielisku izvēli iPhone un iPad lietotājiem, jo ​​tas saglabā VPN savienojumu, pārejot no Wi-Fi karstajiem punktiem uz mobilo tīklu. Tas arī atvieglo savienojumu ar VPN, ja pakalpojums tiek nejauši pārtraukts.

Tie nodrošina apmācības un vizuālās iestatīšanas rokasgrāmatas, lai izveidotu savienojumu ar savu pakalpojumu, izmantojot Windows, Mac OS X, Android, iOS, Windows Phone, Ubuntu, Chromebook, kā arī DD-WRT un Tomato maršrutētājus. Viņu atbalsts sākas ar plašu FAQ datu bāzi un atvērto forumu jautājumiem, un tas sniedzas uz 24/7/365 biļešu pārdošanas sistēmu. Viņi oficiāli skaidri norāda, ka piekļūstot savam tīklam, viņi nepieraksta nevienu savu VPN lietotāju darbību.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Viņiem ir pielāgoti VPN klienti operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android un Fire TV .
 • Viņiem ir VPN nogalināšanas slēdža funkcija gan Windows, gan Mac OS X klientiem.
 • Torrent un VoIP lietotāji novērtēs SOCKS5 tīmekļa starpniekserveri.
 • IPVanish vienā kontā ļauj veikt piecus vienlaicīgus savienojumus.
 • Viņiem ir citas uzlabotas funkcijas, piemēram, NAT ugunsmūra aizsardzība, DNS noplūdes aizsardzība, spēja periodiski mainīt jūsu IP adresi un aizsardzība pret IPv6.
 • IPVanish piedāvā ļoti ātru servera savienojumu no gandrīz jebkuras vietas pasaulē
 • Jaunajiem dalībniekiem tiek nodrošināta 7 dienu naudas atdošanas garantija bez ierobežojumiem.
 • Konkurētspējīgas cenas un atlaides, kas tiek piedāvātas ilgāka termiņa paketēm.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Pievienojiet tiešsaistes tērzēšanas atbalstu
 • Pievienojiet Linux klientu

IPvanish ir viens no lielākajiem VPN tīkliem ar vairāk nekā 40 000 IP adresēm vairāk nekā 1000 serveros 60+ valstīs. Tas ietver piekļuvi gandrīz katram lielākajam kontinentam, tostarp Eiropai, Ziemeļamerikai, Centrālajai un Dienvidamerikai, Āzijai, Āfrikai un Okeānijai. Tīklam ir daži no ātrākajiem VPN pakalpojumu ātrumiem, kādus mēs esam redzējuši. Viņi ir veiksmīgi ceļā uz sava mērķa sasniegšanu – nodrošināt ātrāko, drošāko un uzticamāko, konkurētspējīgo cenu globālo VPN pakalpojumu.

Lai iegūtu vislielāko sprādzienu par jūsu naudu, mēs iesakām jums izmantot mūsu kuponu papildus atlaides ar ilgāku termiņu un pierakstieties uz gadu ilgu kalpošanu. Viņi piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju, tāpēc jums būs daudz laika, lai redzētu, vai viņu pakalpojums ir piemērots jums. Sniedziet IPVanish izmēģinājuma braucienu un redziet, ko domājat. Ja jums patīk viņu VPN veiktspēja un vēlaties sazināties ar viņu pakalpojumu, varat reģistrēties uz neierobežotu piekļuvi, sākot no tikai USD 3,25 mēnesī.

Apmeklējiet IPVanish

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me