IVPN pārskats

IVPN 2009. gadā nodibināja IT profesionāļu grupa, kas tikās, strādājot pie savas informācijas drošības maģistra Londonas universitātē. Uzņēmums atrodas Maltā. Viņu fiziskā adrese ir norādīta IVPN vietnē, kas ir patīkami, jo vairums pakalpojumu sniedzēju to nenorāda.


IVPN pārskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

IVPN piedāvā vienu plānu, kas ietver neierobežotu piekļuvi viņu tīklam. Neierobežota VPN cena atšķiras atkarībā no tā, vai reģistrējaties atkārtotai rēķinu saņemšanai kopā ar sava konta termiņu. Cenas svārstās no USD 8 līdz USD 20 mēnesī.

IVPN cenu plāni

Tāpat kā daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji, IVPN piedāvā termiņa atlaides. Jo ilgāks termiņš, jo vairāk ietaupīsit. Jūs varat reģistrēties rēķiniem katru mēnesi, ceturksni, sešus mēnešus vai gadu. Viņu gada plāns ir visizdevīgākais ar atlaidi 44%. Jūs varat apmeklēt IVPN īpašs lapu, lai ietaupītu līdz 44% no neierobežotas piekļuves VPN.

IVPN pieņem PayPal un Bitcoin maksājumus. Man patīk izmantot PayPal, jo abonēšanas pakalpojumus ir viegli pārvaldīt. Bitcoin ir labs norēķinu avots tiem, kuri dziedājot meklē papildu privātuma līmeni. Jums joprojām būs jānorāda derīga e-pasta adrese, lai saņemtu pieteikšanās informāciju.

Bezriska izmēģinājuma periods

Neatkarīgi no tā, kuru VPN pakalpojumu sniedzēju izvēlaties, jūs vēlaties pārbaudīt viņu pakalpojumu. Lielākā daļa uzņēmumu jums to sniegs, un IVPN jūs to nodrošinās. Viņi saprot, ka jums jāpārliecinās, ka viss darbojas. Lai palīdzētu viņiem piedāvāt 7 dienu naudu atpakaļ garantiju. Ja kāda iemesla dēļ neesat nelaimīgs, pirmo divu dienu laikā vienkārši atceliet atmaksu par pilnu atmaksu.

Šī ir IVPN atmaksas politika no viņu vietnes:

IVPN cenšas izpildīt visu jauno lietotāju cerības un piedāvā neierobežotu atbalstu, lai palīdzētu lietotājiem ar visām problēmām, ar kurām viņi var saskarties, konfigurējot pakalpojumu. Ja tomēr kāda iemesla dēļ jūs neesat apmierināts ar pakalpojumu, 7 dienu laikā pēc pakalpojuma aktivizēšanas jūs varat pieprasīt pilnīgu atmaksu (mēs būtu pateicīgi, ja jūs varētu mums paziņot, kāpēc, bet jums tas nav jādara!).

Mēs esam apsvēruši iespēju pagarināt šo piedāvājumu līdz 30 dienām, tomēr mūsu pieredze ļauj cilvēkiem ļaunprātīgi izmantot tos, kuri vienkārši vēlas izdalīties no tīkla un patērē pēc iespējas vairāk tīkla resursu, par tiem nemaksājot. Tas acīmredzami ietekmē pakalpojumu, ko mēs varam sniegt saviem pastāvīgajiem maksājošajiem klientiem, un tāpēc mēs esam pieņēmuši lēmumu ierobežot atmaksas politiku līdz 7 dienām.

IVPN

IVPN tīkla un servera atrašanās vietas

IVPN tīkls nav tik liels kā daži no mūsu labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, taču tie pārvalda virkni VPN serveru galvenajās vietās visā pasaulē. Visiem dalībniekiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam.

ValstisLocationsServersIP’s Protokoli
91214nezināmsOpenVPN, L2TP

IVPN ir serveri Amerikas Savienotajās Valstīs, Kanādā, Nīderlandē, Apvienotajā Karalistē, Vācijā, Francijā, Šveicē, Rumānijā un Honkongā

Privātums un drošība

Ja jūsu galvenais mērķis ir tiešsaistes privātums un anonimitāte, tad pirms pievienošanās jums rūpīgi jāizpēta pakalpojumu sniedzēja privātuma un reģistrēšanas politikas. IVPN savā mājaslapā paziņo, ka viņi neuzglabā reģistrētus datus, kas tiešsaistē var apdraudēt jūsu anonimitāti.

Lai novērstu e-pasta surogātpastu, IVPN reģistrē šādu informāciju:

Mēs nekādā veidā neuzglabājam nevienu savienojuma žurnālu. Lai novērstu e-pasta surogātpasta izplatītājus, mūsu ugunsmūra žurnālu savienojumi tiek izveidoti pasta servera portos, kur savienojumu skaits pārsniedz iepriekš noteiktu slieksni (piemēram, 20 savienojumi 60 sekundēs), lai pēc tam mēs varētu atvienot savienojumu. Mēs mērķtiecīgi un stingri neveicam citu datu reģistrēšanu, lai mazinātu mūsu juridisko atbildību.

Runājot par drošību, IVPN jūs esat iekļāvis. Viņi atbalsta gan OpenVPN, gan L2TP protokolus. Varat izmantot viņu Windows klientu, lai izveidotu savienojumu ar OpenVPN. Viņi piedāvā iestatītas rokasgrāmatas abiem protokoliem plašā ierīču klāstā. Viņi atbalsta virkni šifrēšanas līmeņu, kā arī multihop savienojumus, lai nodrošinātu labāku privātumu.

IVPN

Praktiska pārbaude

Ja esat lasījis citas atsauksmes, tad zināt, ka es dodu priekšroku VPN pakalpojumu sniedzējiem ar viegli lietojamu klienta programmatūru. IVPN ir izstrādājis lielisku programmatūru Windows lietotājiem. Tie piedāvā vienkāršas sekošanas iestatīšanas rokasgrāmatas Mac, iPhone, iPad, Android un DD-WRT maršrutētājiem.

Savienojuma izveide ar Windows VPN klientu

Apskatīsim tuvāk IVPN Windows klientu.

IVPN Windows klients

IVPN Windows klientam ir vairākas uzlabotas funkcijas. Iesācējiem jūs varat iestatīt šifrēšanas līmeni līdz 4096 bitu RSA. IVPN piedāvā multihop tehnoloģiju serveriem ASV, Lielbritānijā un Nīderlandē. Nozīmē, ka varat izveidot savienojumu ar vienu serveri un satiksmi sūtīt caur citu valsti. Papildu slāņa privātuma aizsardzība pievienošana.

IVPN programmatūra ietver DNS noplūdes aizsardzību. Viņu pakalpojums arī ļauj dalībniekiem iespējot ostas pāradresāciju ienākošajiem savienojumiem.

IVPN

Savienojiet ar Mac

IVPN nepiedāvā pielāgotu klientu Mac lietotājiem. Neuztraucieties, lai gan tie atbalsta OpenVPN vietnē Tunnelblick kopā ar manuālo L2TP konfigurāciju. Viņi ir izveidojuši ceļvežus abām iespējām.

Pievienojiet no iPhone vai iPad

Kaut arī IVPN nepiedāvā savu iOS lietotni, viņiem ir bezmaksas OpenVPN Connect lietotnes rokasgrāmata. Viņiem ir arī iestatīšanas rokasgrāmata manuālai savienošanai ar L2TP. Šeit ir instrukciju kopija. Pilnīgu versiju ar ekrānuzņēmumiem varat apmeklēt viņu vietnē.

IVPN L2TP iestatīšanas rokasgrāmata operētājsistēmai iOS:

1) Sāciet sākuma ekrānā. Pieskarieties ikonai Iestatījumi. Kreisajā pusē pieskarieties ikonai Vispārīgi un pēc tam virzieties uz VPN pogu labajā pusē.
2) Pieskarieties Pievienot VPN konfigurāciju.
3) Pieskarieties pogai L2TP.

  • Apraksta laukā ievadiet savienojuma nosaukumu, piem. IVPN – Šveice.
  • No servera statusa saraksta ievadiet viena no L2TP serveriem adresi (atkarībā no tā, kuru valsti vēlaties izveidot savienojumu).
  • Laukā Konts ievadiet savu VPN lietotājvārdu (sākas ar “ivpn”).
  • Ievadiet savu VPN paroli.
  • Ievadiet IPSec koplietojamo slepeno atslēgu, kas atrodama IPSec koplietotās atslēgas lapā. Jums, iespējams, būs jāpiesakās, ja vēl neesat to izdarījis.
  • Pārslēdziet Sūtīt visu satiksmi uz Ieslēgts.
  • Pieskarieties ikonai Saglabāt.

4) Pievienojieties VPN, bīdot VPN pogu uz ON.
5) Savienojums ir izveidots, un to var apstiprināt ar VPN ikonu virsrakstjoslā.

IVPN

Izveidojiet savienojumu no Android ierīces

Atkal IVPN nepiedāvā lietotni Android ierīcēm, bet viņi atbalsta bezmaksas lietotni OpenVPN Android. Viņiem ir arī iestatīšanas rokasgrāmata L2TP / IPSEC savienojumiem. Šeit ir instrukciju kopija. Pilnīgu versiju ar ekrānuzņēmumiem varat apmeklēt viņu vietnē.

IVPN L2TP iestatīšanas rokasgrāmata operētājsistēmai Android:

1) Piekļūstiet sava Android ierīces galvenajam iestatījumu ekrānam. Zem bezvadu pieskarieties vairāk pogai & tīkli. Atkarībā no precīzās Android versijas, kuru izmantojat, šis solis var nedaudz atšķirties, mērķis ir piekļūt VPN konfigurācijas ekrānam 2. darbībā..
2) Pieskarieties VPN
3) Lai pievienotu jaunu VPN savienojumu, pieskarieties simbolam +.
4) ievadiet savienojuma nosaukumu (to var izmantot tikai savienojuma identificēšanai), piem. IVPN – Nīderlande.

  • Zem veida atlasiet L2TP / IPSec PSK VPN
  • No servera statusa saraksta ievadiet viena no L2TP serveriem adresi (atkarībā no tā, kuru valsti vēlaties izveidot savienojumu).
  • Ievadiet IPSec koplietojamo slepeno atslēgu, kas atrodama IPSec koplietotās atslēgas lapā. Jums, iespējams, būs jāpiesakās, ja vēl neesat to izdarījis.
  • Pieskarieties pie Saglabāt, lai saglabātu VPN savienojuma informāciju.

5) Pieskarieties jaunajam savienojumam, lai izveidotu savienojumu. Ievadiet savu IVPN lietotājvārdu un paroli (lietotājvārds sākas ar “ivpn”) un pieskarieties Savienot.
6) Pēc savienojuma izveidošanas jūs redzēsit šādu ekrānu.

IVPN

IVPN ātruma pārbaude

Es pārbaudīju IVPN, izmantojot OpenVPN, kas ir visdrošākais protokols. Es izmantoju viņu Windows klientu un pieslēdzos serverim Ņūdžersijā.IVPN ātruma pārbaude

Kā redzat, bija aptuveni 30% ātruma starpības starp savienojumu tieši ar manu ISP un savienojumu ar serveri Ņūdžersijā. Šifrēšana palielina pieskaitāmās izmaksas, lai jūs varētu sagaidīt zināmu veiktspējas samazināšanos. Tas ir kompromiss ar augstāku privātuma līmeni. Ar ātrumu gandrīz 24 Mb / s es varētu ērti straumēt tādus pakalpojumus kā Netflix un BBC.

Secinājums

Man patīk, ka IVPN koncentrējas uz privātumu un anonimitāti. Viņu multihop tehnoloģija ir papildu privātuma slānis. Viņiem nav lielākā tīkla, bet tas aptver lielākos reģionus. Veiktspēja ir laba tiem, kas vēlas atbloķēt un straumēt no tādām vietnēm kā Netflix un HBO GO.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Viegli lietojams Windows klients
 • Atbalsts OpenVPN un L2TP protokoliem
 • Multihop tehnoloģija un ostas pāradresācija
 • 256 bitu AES + 4096 bitu RSA šifrēšana
 • Termiņu atlaides ikgadējiem pieteikumiem

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Piedāvājiet mobilās lietotnes operētājsistēmai iOS un Android
 • Pievienojiet viņu tīklam citas atrašanās vietas
 • Apsveriet speciālo IP kā papildinājumu

Man patīk IVPN, un es domāju, ka tas ir labi piemērots tiem, kas koncentrējas uz privātumu. Ja jūsu mērķis ir piekļūt saturam visā pasaulē, pārliecinieties, vai viņiem ir serveri šajās valstīs. Ja jūsu mērķis ir spēcīga privātuma aizsardzība, es iesaku jums izmēģināt IVPN. Jums tiks garantēta viņu 7 dienu naudas atdošanas garantija, kas ir daudz laika, lai pārbaudītu pakalpojumu.

IVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map