Kaspersky drošā savienojuma VPN pārskats 2018

Drošs savienojums ir jauns Kaspersky piedāvāts interneta privātuma pakalpojums. Kā daudzi no jums droši vien zina, Kaspersky Lab ir daudznacionāla kiberdrošības firma, kas ir labi pazīstama ar savu globālo pretvīrusu, ļaunprātīgas programmatūras noņemšanu un draudu atklāšanas programmatūru. Viņu galvenā mītne atrodas Maskavā, Krievijā, bet tos pārvalda kontrolakciju sabiedrība Apvienotajā Karalistē. Drošs savienojums ir partnerība starp Kaspersky Lab un AnchorFree, Hotspot Shield VPN pakalpojuma izstrādātājiem. Tas apvieno Kaspersky in-house izstrādātas VPN lietotnes ar Anchorfree tīklu, lai šifrētu un pārsūtītu lietotāju trafiku. Tas nozīmē, ka viņu pakalpojuma drošība tiek nodrošināta, izmantojot OpenVPN protokolu ar TSL / SSL bibliotēkas atbalstu. Šī partnerība ļāva drošam savienojumam mazāk nekā divu gadu laikā nodrošināt 18 stratēģisko vietu tīklu.


Kaspersky drošā savienojuma VPN pārskats

Kaspersky drošā savienojuma cenas un īpaši piedāvājumi

Drošs savienojums tiek tirgots, izmantojot divas paketes. Pirmais ir bezmaksas plāns, kas dienā atļauj 200 MB joslas platuma (300 MB, ja reģistrējat MyKaspersky kontu). Tas automātiski izvēlēsies jūsu virtuālo atrašanās vietu, un jūs to nevarat mainīt. Turklāt jūs to varat izmantot neierobežotā skaitā ierīču. Tas ir neliels lietojuma daudzums un patiešām ir piemērots tikai tiem, kuriem tikai neregulāri ir nepieciešams VPN pakalpojums. Tā kā pakalpojums izvēlas jūsu virtuālo atrašanās vietu un jūs to nevarat mainīt, tas noliedz visas priekšrocības, kuras jūs varētu iegūt straumēšanas vai iepirkšanās laikā, jo varat izvēlēties savu virtuālo valsti..

Kaspersky drošā savienojuma VPN cenu noteikšana

Otrs plāns ir viņu apmaksāts VPN Premium Protection pakalpojums. Viņi piedāvā attiecīgi mēneša un gada abonēšanas plānus. Abi ietver neierobežotu joslas platumu, jebkura VPN servera (tātad jebkuras virtuālās valsts atrašanās vietas) izvēli drošā savienojuma tīklā un ne vairāk kā piecus vienlaicīgus savienojumus vienā kontā. Mēneša abonements ir 4,99 USD mēnesī, kas ir par taisnīgu cenu. Tomēr, tāpat kā daudzi tiešsaistes privātuma pakalpojumu sniedzēji, tie piedāvā atlaidi ilgtermiņa paketei. Izmantojot šo īpašo piedāvājumu, jūs varat ietaupīt 50% no mēneša cenas. Tādējādi jūs varat saņemt gada abonementu tikai par USD 29,99 vai USD 2,50 mēnesī.

Droša savienojuma pakalpojuma iespējas

Kaspersky Secure Connection VPN premium pakalpojumam ir šādas priekšrocības:

 • Pielāgota programmatūra – lietotne operētājsistēmas Windows, Mac OS X, iOS un Android lietotājiem, lai vienkāršotu savienojumu ar savu tīklu.
 • Droša šifrēšana – visu tīkla trafiku, izmantojot OpenVPN protokolu.
 • VPN serveri – 18 dažādās valstīs galvenajās vietās.
 • P2P trafiks – ir atļauts Kaspersky VPN tīklā.
 • Darbības žurnāli – netiek turēti atsevišķi VPN lietotāji.

Maksāšanas metodes

Kaspersky piedāvā dažus dažādus veidus, kā samaksāt par viņu drošā savienojuma VPN pakalpojumu. Lai iegādātos abonementu, varat izmantot lielāko daļu lielāko kredītkartes / debetkartes. Tie ļauj arī norēķināties, izmantojot PayPal, ja esat tāda veida persona, kas dod priekšroku visiem jūsu tiešsaistes pirkumiem glabāt vienā vietā. Visbeidzot, jūs varat samaksāt, izmantojot bankas pārskaitījumu.

Bezmaksas VPN pakalpojums un 30 dienu naudas atdošanas garantija

Ierobežotais bezmaksas VPN (200 MB) ļaus jums izmēģināt Kaspersky drošā savienojuma pakalpojumu. Tomēr, ja jūs patiešām vēlaties pārbaudīt pilnu pakalpojumu, viņi piedāvā arī naudas atdošanas 30 dienu garantiju. Tas ļaus jums izmēģināt viņu pakalpojumus un pārbaudīt visas viņu virtuālās atrašanās vietas, nevis tikai jums automātiski izvēlēto vietu. Tas ļaus jums novērtēt kopējo tīkla darbību un pārliecināties, ka tas atbilst jūsu vajadzībām.

Apmeklējiet Kaspersky VPN

Drošs serveru savienojuma tīkls

Drošā savienojuma VPN tīkls ir mazs. Tas sastāv no aptuveni 40 serveriem, kas izvietoti 18 dažādās valstīs. Šie serveri ir stratēģiski izvietoti trijos dažādos kontinentos: Āzijā, Eiropā (gan Rietumu, gan Austrumu) un Ziemeļamerikā, lai nodrošinātu vislabāko sniegumu.

Neskatoties uz to, ka tas ir mazs, tas aptver daudzus populārus interneta galamērķus. To skaitā ir Kanāda, Nīderlande, Meksika, Zviedrija, ASV un Apvienotā Karaliste. Viņu tīkls ļauj veikt P2P un straumētu trafiku, taču atcerieties, ka Kaspersky ir pakļauts vietējiem likumiem un noteikumiem.

Pilns pieejamo virtuālo atrašanās vietu saraksts ietver:

 • Āzija
  • Japāna, Honkonga, Singapūra, Turcija
 • Eiropa
  • Čehijas Republika, Dānija, Francija, Vācija, Nīderlande, Īrijas Republika, Krievija, Spānija, Zviedrija, Ukraina, Apvienotā Karaliste
 • Ziemeļamerika
  • Kanāda, Meksika, Amerikas Savienotās Valstis

Jūsu privātums un anonimitāte

Vispirms apskatīsim anonimitātes jautājumu, izmantojot maksas Secure Connect pakalpojumu. Tā kā viņiem nav anonīma pakalpojuma iegādes veida, Kaspersky zinās, kas jūs esat. Tas nozīmē, ka jums ir jāuzticas, ka viņi tevi padarīs anonīmu. Ar vairāk nekā 400 miljoniem pasaules lietotāju Kaspersky ir viena no uzticamākajām kiberdrošības firmām pasaulē. Viņu VPN maskē jūsu patieso IP adresi un nodrošina jums virtuālu IP, ko pārējais internets redz. Tādējādi tie palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu un anonimitāti.

Jūsu privātumu papildus aizsargā viņu pakalpojums, aizsargājot pret IPv4 DNS noplūdēm. Ir bijuši daži jautājumi par IPv6 noplūdēm, kad tiek izmantots viņu VPN tīkls, tāpēc, pārbaudot viņu pakalpojumus, jums tas jāpārbauda pats. Kaspersky saka, ka viņi neapkopo darbību žurnālus par jūsu apmeklētajām vietnēm, lietotnēm, kuras izmantojat, vai saturu, kuram piekļūstat, izmantojot viņu pakalpojumu.

Tomēr viņi sadarbojas ar AnchorFree. Viņu juridiskā vienošanās ļauj abām pusēm uzraudzīt anonīmu apkopotu statistiku, lai aizsargātu un optimizētu pakalpojumu lietotājiem. Tas arī nodrošina, ka netiek ļaunprātīgi izmantoti dati vai koplietoti dati ar trešām personām, kas ir svarīgi, ņemot vērā Hotspot Shield izvirzītās apsūdzības. Ideālā gadījumā VPN pakalpojumam vajadzētu būt absolūtai atteikšanās politikai. Tomēr mēs novērtējam Kaspersky skaidrojumu par to, kā darbojas viņu sadarbība ar AnchorFree. Ja puses ievēro šo vienošanos, ir jāaizsargā jūsu tiešsaistes privātums. Mēs domājam, ka jums pašiem vajadzētu apskatīt šīs detaļas, jo galīgais lēmums būs atkarīgs no jūsu uzticības pašai Kaspersky Lab.

Apmeklējiet Kaspersky VPN

Cik droša ir jūsu tiešsaistes satiksme, izmantojot Kaspersky VPN?

OpenVPN protokols

Drošs savienojums izmanto OpenVPN UDP, izmantojot OpenSSL kā protokolu savām pielāgotajām lietojumprogrammām. Šis ir viens no visuzticamākajiem pieejamajiem VPN protokoliem, jo ​​tajā tiek izmantots atvērtā koda kods. To plaši izmanto arī labākais VPN, jo tas nodrošina labu drošības un ātruma līdzsvaru.

RSA-2048 rokasspiediens

Kaspersky VPN pakalpojums izmanto SSL / TLS servera rokasspiediena autentificēšanai un vadībai, lai izveidotu sākotnējo šifrēšanas tuneli starp jūsu ierīci un serveri. Tas tiek pārbaudīts, izmantojot RSA-2048 bitu sertifikātus. Pēc tam atslēgas tiek pārrunātas starp serveri un jūsu ierīci. Šīs atslēgas ir pārbaudītas un atbalsta slepenību. Tas ir līdzīgs drošībai, ko nodrošina HTTPS.

Datu šifrēšana / atšifrēšana un autentifikācija

Drošs savienojums izmanto uzlaboto šifrēšanas standartu (AES) ar 128 bitu atslēgas garumu, lai šifrētu un atšifrētu jūsu interneta trafiku. Šī šifrēšana tiek uzskatīta par drošu. Datu autentifikācija tiek apstrādāta, izmantojot HMAC algoritmu.

Rezumējot, ja uzticaties Kaspersky savas identitātes aizsardzībai, viņu pakalpojums nodrošinās jums tiešsaistes drošību un privātumu. Pieņemot šo lēmumu, jums ir jāpārskata visi viņu partnerattiecību ar AnchorFree aspekti. Pārskatiet arī abu uzņēmumu pakalpojumu sniegšanas noteikumus un konfidencialitātes politiku, lai redzētu, kā tas ietekmē jūsu datu apstrādi.

Tehniskā palīdzība

Kaspersky Secure Connection viņu tīmekļa vietnē ir atbalsta sadaļa, kurā var atbildēt uz daudziem jūsu vispārējiem jautājumiem. Viņiem ir arī forums gan pieredzējušiem lietotājiem, gan iesācējiem, kas var jums palīdzēt daudzos jautājumos. Viņiem ir tiešsaistes tērzēšanas pakalpojums, kas dažkārt var parādīties. Lietotāji ar My Kaspersky kontu var izveidot atbalsta biļeti no savas programmatūras vai vietnes tehniskākām problēmām. Šīs problēmas var novērst arī pa tālruni. Stundas atšķiras atkarībā no reģiona un valsts. Visbeidzot, viņiem ir sociālo mediju klātbūtne Facebook, Twitter un Google+.

Apmeklējiet Kaspersky VPN

Kaspersky drošs savienojums: praktiska pārbaude

Kaspersky Secure Connection VPN ir izstrādājis pielāgotu programmatūru operētājsistēmas Windows, Mac OS X, iOS un Android ierīcēm. Šīs programmatūras lietotnes izveido savienojumu, izmantojot OpenVPN protokolu. Atbilstošās operētājsistēmas minimālās operētājsistēmas versijas, kas vajadzīgas to palaišanai, ir šādas:

 • Microsoft Windows – XP SP3 vai augstāka līdz Microsoft Windows 10
 • Mac OS X – macOS 10.11 – 10.13
 • iOS – iOS 10.0 vai jaunāka
 • Android – 4,1 (želejas pupas) – 8,0 (Oreo)

Pielāgotas programmatūras lejupielāde, instalēšana un lietošana ir vienkārša.

Droša savienojuma lejupielāde un instalēšana

Kad esat Kaspersky drošā savienojuma VPN vietnē, ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz savas operētājsistēmas lejupielādes pogas. Tas jūsu sistēmā lejupielādēs instalācijas failu. Noklikšķinot uz iOS un Android lejupielādes pogas, jūs nonāksit attiecīgajā veikalā, kur varēsit pabeigt instalēšanas procesu.

Lejupielādējiet droša savienojuma programmatūru

Droša savienojuma VPN instalēšana un lietošana

Kaspersky VPN Windows klienta instalēšana

Lai pabeigtu instalēšanas procesu, pārsūtītais fails jāpalaiž kā administratoram. Jums, iespējams, būs jāļauj tam veikt izmaiņas datorā, pirms tiek atvērts viesmīlīgais ekrāns. Pēc šī ekrāna atvēršanas jums jāpārbauda EULA un jāizlemj, vai vēlaties piedalīties Kaspersky drošības tīklā. Tas viņiem ļaus savākt informāciju no jūsu datora, lai uzlabotu kiberdrošības tīklu, bet nav nepieciešams piekļūt savam VPN pakalpojumam. Atlasiet pogu “Instalēt”, lai sāktu instalēšanas procesu. Tas prasa pāris minūtes, lai to pabeigtu. Noklikšķiniet uz “Gatavs”, lai atvērtu programmatūru.

Kaspersky drošā savienojuma VPN instalēšana

Kad programmatūra atvērsies, tā piedāvās īsu apmācību. Lai pabeigtu programmatūras atvēršanu, varat to iziet, atlasot “Uzzināt vairāk” vai “Izlaist”. Ja vēlaties, šo apmācību varat apskatīt vēlāk.

Droša savienojuma atvēršanas ekrānsŠeit ir daži apmācības slaidi.

Kaspersky drošā savienojuma apmācībaIzstumjot divus citus slaidus un noklikšķinot uz pogas “Gatavs”, tiek atvērts informācijas panelis. Noklikšķinot uz “Saņemt vairāk”, tiek atvērts ekrāns, lai izveidotu savienojumu ar savu My Kaspersky kontu vai izveidotu kontu, ja tāda vēl nav. Klienta saistīšana ar kontu palielinās jūsu bezmaksas joslas platumu līdz 300 MB dienā. Ņemiet vērā, ka bezmaksas joslas platums netiek apritēts, tāpēc jūs dienā nevarat uzkrāt vairāk par 300 MB. Šo ekrānu var atvērt arī no klienta izvēlnes. To var atvērt, noklikšķinot uz izvēlnes ikonas (trīs horizontālas līnijas), kas atrodas paneļa apakšējā labajā stūrī.

Drošs savienojums un Mana Kasper konta izvēlne

Windows klienta izvēlne

Windows klienta izvēlnē ir astoņi vienumi. Šie vienumi ir vispārīga informācija par kontu, klienta iestatījumi, palīdzības / atbalsta vienumi. Tajā ietilpst:

 • Mans Kaspersky – tiek atvērts ekrāns, lai saistītu programmatūru ar jūsu tiešsaistes kontu.
 • Abonēšana – satur informāciju par jūsu pašreizējo abonementu un jaunināšanas saitēm.
 • Iestatījumi – atver ekrānus, kas kontrolē to, kā klients izturas pret savienojumiem ar drošiem un nedrošiem tīkliem, kā arī sākuma iespējas. Mēs tos apskatīsim vēlāk mūsu pārskatā.
 • Statistika – var piekļūt, tikai piesakoties savā tiešsaistes kontā.
 • Uzzināt vairāk – atver ievada slaidrādes apmācību.
 • Palīdzība – tiek atvērts vietnes operētājsistēmas vietnes atbalsta apgabals.
 • Par  – parāda klienta versijas informāciju.
 • Atbalsts – piedāvā atbalsta saites un rīkus, kas palīdzēs tehniskos jautājumos.

Kaspersky Windows klientu atbalsta izvēlne

Windows klienta iestatījumi

Var iestatīt divas startēšanas opcijas. Pirmais ļaus jums startēt datoru, izmantojot drošā savienojuma klientu. Otrais, kad tas ir iespējots, atver dažas citas iespējas. Tie automātiski izveido savienojumu ar jūsu izvēlēto virtuālo atrašanās vietu, ja jums ir maksas abonements. Citur tas automātiski atlasīs starta vietu. Šī opcija tiks parādīta tikai tad, ja pārslēgsit lietojumprogrammas startēšanas opciju. Tas arī ļaus jums redzēt paziņojumu, kad pakalpojums ir iespējots.

Kaspersky drošā savienojuma VPN klienta iestatījumi

Šie iestatījumi ļauj automātiski izveidot savienojumu ar izvēlēto virtuālo atrašanās vietu, ja jums ir maksas abonements. Citur tas automātiski atlasīs jūsu starta vietu. Šī opcija tiks parādīta tikai tad, ja pārslēgsit lietojumprogrammas startēšanu. Tas arī ļaus jums redzēt paziņojumu, kad pakalpojums ir iespējots.

Virtuālās atrašanās vietas izvēle lietojumprogrammas startēšanas laikā

Nākamais pārslēgs “Lietot vispārīgus savienojuma noteikumus ar Wi-Fi” piemēros kārtulas, kuras esat iespējojis, izmantojot pogu „Iestatījumi”. Turklāt jūs varat pārslēgt KSN opciju un atiestatīt visus paziņojumus uz noklusējuma iestatījumiem.

Kaspersky drošā savienojuma Wi-Fi noteikumi

Pirmā opcija ietver zināmos Wi-Fi tīklus un ļauj jums noteikt, kā vēlaties izturēties pret atsevišķiem zināmiem tīkliem. Pēc tīkla izvēles noklikšķiniet uz pogas rediģēt. Tiek atvērts šī tīkla “darbības ekrāns”. Darbības, kuras veicat Wi-Fi tīklam, ir šādas:

 • Nav precizēts – ļauj manuāli izlemt, vai izveidot savienojumu.
 • Automātiski iespējot drošu savienojumu  – izveidojiet savienojumu, izmantojot WiFi tīklu.
 • Ignorēt – nenodrošiniet tīklu.

Kad esat izlēmis par darbību, saglabājiet savu izvēli. Tas arī ļauj izvēlēties saņemt paziņojumus, ja savienojums neizdodas.

Nosakot, kā izturēties pret zināmajiem Wi-Fi tīkliem

Nākamā opcija ļauj noteikt, kuru darbību piemērot nedrošiem tīkliem. Tam ir šādas iespējas:

 • Izmantojiet Kaspersky ieteikumus – pirms savienojuma izveidošanas.
 • Vienmēr tiek prasīts – uzvedne, kad rodas nedrošs tīkls.
 • Automātiski – izveidojiet savienojumu ar VPN, ja izmantojat nedrošus tīklus.
 • Ignorēt – tas nozīmē, ka jūsu satiksme nav droša.

Atlasiet kārtulas, lai Wi-Fi tīklus klasificētu kā nedrošus. Parastie nosaukumi ietver tādas lietas kā mājas, darbs, kafejnīca utt. Daudzu maršrutētāju izmantotais WPS protokols vairs netiek uzskatīts par drošu. Visbeidzot, publiskajiem tīkliem nav zināmi drošības līmeņi, un tos var izmantot ļaunprātīgi lietotāji.

Nedrošu Wi-Fi tīklu klasifikācijas noteikumi

Visbeidzot, jūs varat izvēlēties konkrētu virtuālo serveri, ar kuru droši izveidot savienojumu, ja izmantojat premium kontu, un parādīt, kad ir nodrošināts Wi-Fi savienojums.

Droša savienojuma VPN Windows klienta izmantošana

Tagad, kad esam rūpīgi izpētījuši klienta izvēlni, starta iespējas un Wi-Fi savienojuma iestatījumus, ļaujiet mums apskatīt, cik vienkārša ir programmatūras lietošana. Informācijas panelim ir pārslēdzējs, lai izveidotu savienojumu ar Kaspersky VPN tīklu, un nolaižamais ekrāns, lai atlasītu virtuālās atrašanās vietas. Bezmaksas versija rada kļūdu, ja mēģināt mainīt atrašanās vietas no “Atlasīt automātiski”. Tāpēc vienīgā iespēja ir ieslēgt / izslēgt savienojumu. Tas ir tik vienkārši.

Maksas lietotāji var mainīt atrašanās vietu, izvēloties citu virtuālo atrašanās vietu. Pirms VPN serveru maiņas jums nav jāatvienojas. Lietotne to apstrādā automātiski.

Kaspersky drošā savienojuma VPN lejupielāde

Kaspersky drošs savienojums Windows lietotājiem ļauj viegli instalēt un izmantot savu VPN pakalpojumu. Savienojumi tiek veikti ar vienu klikšķi vai pat bez klikšķa, ja ir izvēlētas starta opcijas un virtuālā atrašanās vieta. Tīkla atrašanās vietas maiņa prasa tikai vienu klikšķi. Visbeidzot, kaut arī viņu programmatūrai nav uzlabotas funkcijas, tai tomēr ir iestatījumi, kas automatizē savienojumus ar Wi-Fi tīkliem (gan zināmus, gan nedrošus).

Apmeklējiet Kaspersky VPN

Droša savienojuma VPN Android lietotnes instalēšana un lietošana

Kaspersky VPN Android lietotnes instalēšana

Vispirms ritiniet līdz google instalēšanas lapai. Lai sāktu procesu, pieskarieties “Instalēt”. Pēc tam pieskarieties “Open”, lai palaistu lietotni savā ierīcē.

Kaspersky drošā savienojuma VPN instalēšana operētājsistēmai Android

Lietotne sveic jūs Kaspersky Secure Connection VPN tīklā. Pieskarieties “Next”, lai iestatītu lietotņu atļaujas.

Laipni lūdzam drošā savienojuma VPN

Lai lietotne varētu darboties jūsu Android tālrunī, jums ir jāiestata dažas atļaujas. Mēs neesam pārliecināti, kāpēc, taču šai lietotnei ir nepieciešama tālruņa pieeja un tā bez tās nedarbosies. Tālāk jums jāpārskata EULA un jāpieņem tā. Pēc tam jūs varat izvēlēties pierakstīties ar savu kontu vai izmantot bezmaksas VPN. Visbeidzot, lietotne vēlas, lai jūs pēc izvēles ieslēgtu piekļuvi. Mēs izvēlējāmies to neiespējot. Plašāk par mūsu pieejamības izvēli paskaidrosim mūsu pārskata sadaļā Android iestatījumi.

Kaspersky drošā savienojuma VPN iestatīšana

Pēc atļaujas iestatīšanas pabeigšanas lietotne atver Kaspersky Secure Connection VPN informācijas paneli. Šeit jūs varat izveidot savienojumu ar tīklu, piekļūt izvēlnei un iestatījumiem un mainīt virtuālās atrašanās vietas. Ja izmantojat bezmaksas VPN, lielāku joslas platumu varat iegūt, pierakstoties savā My Kaspersky kontā.

Drošs savienojums Mans Kaspersky konts

Android lietotņu izvēlne

Pirms apskatīsim, kā izveidot savienojumu ar Kaspersky VPN tīklu, izpētīsim lietotnes izvēlni un iestatījumus. Izvēlnei ir četri vienumi:

 • Iestatījumi – parāda ekrānus, lai mainītu startēšanas un savienojuma iespējas.
 • Abonēšana – parāda pašreizējo abonēšanas informāciju un pirkšanas iespējas.
 • Tiešsaistes palīdzība – pārsūta jūs uz Kaspersky, lai jūs varētu atrast atbildes uz jūsu jautājumiem.
 • Par lietotni – parāda informāciju par versiju un saites uz lietotni un citām.

Kaspersky drošā savienojuma VPN Android lietotnes izvēlne

Tagad apskatīsim iestatījumu izvēlni. Iestatījumiem var piekļūt, izmantojot izvēlni vai zobrata ikonu paneļa augšējā labajā stūrī.

Android lietotnes iestatījumi

Iestatījumu izvēlne ļauj definēt noteikumus, kā lietotne reaģē uz jūsu savienojumu ar dažādiem Wi-Fi tīkliem. Pēc noklusējuma tiek izmantoti adaptīvie drošības noteikumi.

Ja vēlaties iestatīt vietņu un lietotņu noteikumus, jums jāieslēdz lietotnes pieejamība. Šķiet, ka tas dod lietotnei piekļuvi visam drukātajam tekstam (izņemot paroles) un veiktajiem tālruņa zvaniem. Tas ietver kredītkaršu numurus un bankas kontus, jo lietotne aizstāj vietņu drošības sertifikātus. Tas nodrošina, ka visas jūsu apmeklētās vietnes tiek aizsargātas ar HTTPS. Lai gan tas nodrošina lielāku drošību pret ļaunprātīgām vietnēm, mēs nolēmām nesniegt lietotnei šāda līmeņa kontroli, jo VPN varētu darboties bez tā. Par to jums būs jāpieņem pašam.

Kaspersky drošā savienojuma VPN iestatījumi (1. daļa)

Pirms mēs apspriežam Wi-Fi tīkla iestatījumus, ievērojiet, ka ir paziņojuma pārslēgšanas pogas veiksmīgam drošam savienojumam, jauna satiksme un atgādinājums, ka neesat drošs.

Ir divu veidu Wi-Fi savienojumi – nenodrošināti un zināmi. Neapstiprinātu savienojumu piemēri, kad lietotne tos redz, ir atrodami mūsu pārskata sadaļā Windows. Būtībā jebkurš nezināms savienojums tiek uzskatīts par nedrošu. Mēs iesakām, lai jūsu iestatījums šiem parametriem būtu vai nu ask, vai automātiski ieslēgts. Nekad nelietojiet “neko nedarīt”, pat zināmiem tīkliem, jo ​​tas var padarīt jūsu interneta trafiku neaizsargātu.

Kaspersky drošā savienojuma VPN iestatījumi (2. daļa)

Tagad, kad esam pārbaudījuši izvēlni un lietotņu savienojuma iestatījumus, apskatīsim to darbībā.

Android lietotne darbībā

Vienkāršākais veids, kā izveidot savienojumu ar KasperVPN tīklu, un vienīgais savienojuma izveides veids, ja izmantojat programmatūras bezmaksas versiju, ir izmantot automātisko atrašanās vietu. Lai izveidotu savienojumu ar šo vietu, vienkārši pieskarieties pogai “Ieslēgt”. Pirmoreiz izveidojot savienojumu, jums būs jāļauj pakalpojumam izveidot VPN tuneli. Mēs automātiski atradāmies ASV.

Kaspersky drošs savienojums darbībā

Mainīt virtuālās valstis ir tikpat vienkārši, kā pieskarties pašreizējam savienojumam. Pēc tam virtuālā servera sarakstā pieskarieties jaunai valstij. Lietotne rūpējas par atvienošanos no vecās virtuālās atrašanās vietas un savienojumu ar jauno. Lai manuāli atvienotos, pieskarieties “Izslēgt”..

Virtuālo valstu maiņa ar Kaspersky VPN

Kā redzat, Android lietotni Kaspersky Secure Connection VPN ir viegli instalēt un lietot. Savienojums ar serveri, izmantojot automātisko, tiek veikts tikai vienu pieskārienu. Virtuālo serveru nomaiņai nepieciešami tikai divi pieskārieni. Iestatījumos varat noteikt, kā izturēties pret Wi-Fi tīkliem. Lai būtu drošs, ja vien jums nav skaitītāja savienojuma, droši vien tie visi jāiestata automātiskam savienojumam. Lai izmantotu Kaspersky VPN pakalpojumu, nav nepieciešama tehniska kompetence.

Apmeklējiet Kaspersky VPN

Kaspersky drošā savienojuma VPN ātruma pārbaude

Kaspersky drošā savienojuma VPN darbība ir pieņemama. Viņu bezmaksas VPN pakalpojumu ātruma pārbaude bija aptuveni vidēja. Tāpat kā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju, lietojot viņu virtuālo serveru tīklu, bija neliels interneta ātruma zaudējums. Šo ātruma zudumu galvenokārt izraisa interneta trafika šifrēšanas izmaksas.

Kaspersky drošā savienojuma VPN ātruma pārbaude

Kā redzat no iepriekš redzamā attēla, VPN savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 22,23 Mb / s līdz 20,66 Mb / s. Tas ir apmēram 7% kritums serverim Ņujorkā, kas ir pieļaujams ātruma kritums. Šo veiktspējas zaudējumu kompensē papildu drošība, ko nodrošina visas jūsu tiešsaistes datplūsmas šifrēšana. Tādējādi aizsargājot savu privāto informāciju katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar internetu.

Secinājums

Drošs savienojums ir jauns interneta privātuma telpā. Tomēr viņu mātes uzņēmums Kaspersky datoru kiberdrošības biznesā darbojas kopš 1998. gada. Viņu tīkls ir veidots uz OpenVPN protokola sadarbībā ar vietnes Hotspot Shield izstrādātāju AnchorFree. Šis ir viens no labākajiem VPN protokoliem, kura pamatā ir gan drošība, gan veiktspēja. To tīkla infrastruktūrai izmanto kopā ar OpenSSL bibliotēkām.

Viņu VPN tīkls ir salīdzinoši mazs. Tam ir fiziski serveri trīs dažādos kontinentos. Tās ir Āzija, Eiropa un Ziemeļamerika. Drošajam savienojumam ir VPN serveri 18 dažādās valstīs. Tīkls atļauj P2P trafiku, taču tie reģistrē dažus savienojuma datus. Tāpēc jums tas jāņem vērā, ja jūs plānojat torrent.

Kaspersky Secure Connection ir pielāgota programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac OS X, iOS un Android. Šī programmatūra tīkla savienojumiem izmanto OpenVPN protokolu. Viņu lietotnes ir viegli lejupielādēt un instalēt. Tās ir arī vienkārši lietojamas, jo tām ir tikai pāris starta un Wi-Fi savienojuma iestatījumi. Visi izmanto 128 bitu AES šifrēšanu. Programmatūra ietver aizsardzību pret IPv4 DNS noplūdēm. Ir bijuši daži ziņojumi par IPv6 problēmām, kurus viņu tehniskais personāls izskata.

Drošā savienojuma komandas tīmekļa vietnē ir atbalsta zona, kurā ir atbildes uz vispārīgu VPN izmantošanu, rēķiniem un zema līmeņa tehniskiem jautājumiem par katru no viņu programmatūras lietojumprogrammām. Viņiem ir arī domubiedru forums, kur varat saņemt atbildes uz jautājumiem. Vairāk iesaistītos jautājumus apmaksātiem lietotājiem risina vecākais tehniskais personāls, izmantojot tiešsaistes biļetes vai atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī. Viņiem ir arī aktīva sociālo mediju klātbūtne Facebook un Twitter.

Kas mums visvairāk patika par Kaspersky Secure Connection VPN:

 • Pielāgoti klienti operētājsistēmai Windows, Mac OS X.
 • Mobilās lietotnes iOS un Android ierīcēm.
 • Viņiem ir bezmaksas ierobežots konts (200 MB dienā).
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija.
 • Lēta cena.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Paplašiniet tīklu ar vairākām vietām. (Dienvidamerika un Okeānija)
 • Pievienojiet programmatūras iznīcināšanas slēdzi un citas uzlabotas funkcijas.

Drošā savienojuma tīklā ir serveri tikai trīs kontinentos. Viņu tīklam ir serveri Āzijā, Eiropā un Ziemeļamerikā. Tie nodrošina 200 MB joslas platuma dienā bez maksas. Viņi arī piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju jauniem kontiem. Tas ļaus jums daudz laika, lai rūpīgi pārbaudītu viņu pakalpojumus. Ja tas atbilst visām jūsu VPN vajadzībām un esat apmierināts ar viņu veiktspēju, jūs varat reģistrēties sākot no tikai USD 2,50 mēnesī.

Apmeklējiet Kaspersky VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map