Kaspersky Lab Antivirus pārskats 2016

Kaspersky Lab ģerbonisKaspersky Lab jau daudzus gadus ir uzticams nosaukums antivīrusu nozarē. Uzņēmumu Krievijā 1997. gadā dibināja Jevgeņijs Kasperskis. Viņi darbojas gandrīz visās pasaules valstīs, un viņu galvenā uzmanība ir vērsta uz uzņēmumiem. Kaspersky Lab šobrīd piedāvā trīs līmeņus patēriņa preces. Tie ir pretvīrusu, interneta drošība un kopējā drošība. Šajā pārskatā mūsu demonstrācijā tiks izmantots viņu interneta drošības produkts.


Tas, kādu Kaspersky versiju iegūsit, ir atkarīgs no jūsu vajadzībām. Mēs tos salīdzināsim šajā pārskatā, parādīsim cenu struktūru un palīdzēsim atrast labāko izvēli. Cenas tiek parādītas 3 datoriem uz gadu, bet mēs parādīsim arī citas kombinācijas.

Cenu noteikšana KasperskeyIepriekš redzamajā attēlā varat redzēt, ka Kaspersky Anti-Virus gadā ir 39,99 USD. Tas nodrošinās jums pamata pārklājumu un aizsargās vienu izvēlēto ierīci. Ja pārejat uz Internet Security izdevumu, jūs varat segt līdz trim ierīcēm gadā par 49,99 USD. Turklāt jūs saņemat finanšu drošības, vecāku kontroles un identitātes aizsardzības iespējas. Izdevumā Total Security jūs saņemat līdz piecām ierīcēm par 59,99 ASV dolāriem gadā un papildu funkcijas, kuras pēc brīža mēs pārskatīsim.

Ja vēlaties vairāk ierīču vai vairāk gadu, Kaspersky var jums palīdzēt. Viņi piedāvā atlaides vairākām ierīcēm, kā arī viena, divu un trīs gadu plāniem. Ja vēlaties iegūt papildu informāciju par cenām, jūs, iespējams, atradīsit to vietnē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs rāda tikai Kaspersky Internet Security versijas cenas.

3 ierīces5 ierīces10 ierīces
1 gads49,99 USD59,99 USD109,99 USD
2 gadi74,99 USD89,99 USD164,99 USD
3 gadiUSD 99,98119,98 USD219,98 USD

Drīzumā apskatīsim dažādas iespējas, lai palīdzētu jums izdarīt labāko izvēli. Šī pārskata nolūkos mēs izmantosim operētājsistēmu Windows 10. Kaspersky atbalsta arī vecākas Windows versijas. Ir pieejamas Mac, Android un iOS versijas, bet par tām mēs runāsim vēlāk. Viena licence attieksies uz trim ierīcēm, ja jums ir Internet Security vai piecas licences izdevumam Total Security.

Pretvīrusu aizsardzība

Lielākā daļa pretvīrusu programmu darbojas tāpat. Instalējat programmatūru un veicat sākotnējo skenēšanu, lai pārliecinātos, ka šobrīd tajā nav vīrusu. Pēc skenēšanas definīcijas tiek atjauninātas. Izmantojot Kaspersky, pirms skenēšanas instalējat programmatūru un atjaunināt definīcijas. Bieži vien pirms skenēšanas atjauninājums jūsu ierīcē atrod vīrusus.

Var ieplānot Kaspersky meklēšanu. Jūs varat izvēlēties veikt pilnu sistēmas skenēšanu, ātro skenēšanu, selektīvo skenēšanu vai pat ārējās ierīces skenēšanu. Atšķirībā no dažiem konkurentiem Kaspersky nekavējoties skenēs visus ārējos vai USB diskus. Tiklīdz jūs pievienojat vienu no tiem, jūs saņemsit uznirstošo paziņojumu, kurā tiek jautāts, vai vēlaties skenēt disku vai atstāt to vienu. Ja izvēlaties, visi aizdomīgie faili tiks ievietoti karantīnā. Jūs varat arī pārtraukt aizsardzību.

Interneta drošība un kopējā drošība piedāvā spēļu režīmu. Tas dod jums izvēli atlikt skenēšanu, ja tiek intensīvi izmantoti CPU un disku diskdziņi. Pēdējais, ko vēlaties, ir tas, ka jūs esat aizsprosts ar vīrusu programmatūru. Spēlētājiem nevajadzētu izvēlēties starp aizsardzību un sniegumu.

Apmeklējiet Kaspersky antivīrusu

Drošības un privātuma funkcijas

Izmantojot jebkuru pretvīrusu programmu, ir dažādas funkcijas, pamatojoties uz to, ko vēlaties. Kaspersky Anti-Virus piedāvā pamata pārklājumu. Kā jau minējām, mēs izmantosim Internet Security versiju. Viena lieta, kas mums patīk Kaspersky, ir lietošanas ērtums. Kā redzat attēlā zemāk, konsoli ir ļoti viegli lasīt. Kaspersky ir diezgan maz iespēju, tāpēc mēs apspriedīsim galvenās. Pilns saraksts ir pieejams viņu vietnē.

Interneta drošības pults

Kaspersky Anti-Virus piedāvā aizsardzību pret draudiem un veiktspējas optimizētāju. Tas ir labi, ja jūs meklējat pamata pārklājumu. Tomēr jūs saņemat vēl dažas iespējas, izmantojot pakotnes Internet Security un Total Security.

Draudu aizsardzība – Daļa no visām versijām. Nodrošina lietotājam drošību, bloķējot visus draudus.

Optimizēta veiktspēja – Arī visu versiju daļa. Optimizē programmatūras veiktspēju, lai jūs nepalēninātu pretvīrusu darbība.

Droša nauda – Šī parocīgā funkcija aizsargās jūsu datus tiešsaistes finanšu darījumu laikā. Pieejams tikai interneta drošībai un kopējai drošībai.

Identitāte / privātuma aizsardzība – Funkciju sērija, kas izstrādāta, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu. Tajā ietilpst tīmekļa kameras atspējošanas ierīce, privāta pārlūkošana, ekrāna tastatūra, droša tastatūra un pikšķerēšanas novēršanas opcija. Pieejams tikai interneta drošībai un kopējai drošībai.

Vecāku kontrole – Nodrošina bērnu drošību un atbildību tiešsaistē. Pieejams tikai interneta drošībai un kopējai drošībai.

Digitālā īpašuma aizsardzība – Ietver paroļu pārvaldnieku, paroles sinhronizāciju, failu smalcinātāju, datora tīrīšanas rīku un tiešsaistes automātisko dublēšanu. Pieejams tikai kopējai drošībai.

Kaspersky Droši bērni – Šī premium funkcija pārsniedz parasto vecāku kontroli. Tas palīdzēs jums aizsargāt savus bērnus viņu personālajos datoros, Mac, Android & iOS ierīcēm, novēršot piekļuvi nepiemērotām lietotnēm, saturam un vietnēm. Tas arī brīdinās jūs par reāllaika jautājumiem. Pieejams tikai kopējai drošībai.

Kaspersky piedāvā daudzas funkcijas. Mēs ne uzskaitījām tos visus iepriekš, bet mēs parādījām galvenos. Daudzi no viņiem patiesi koncentrējas uz jūsu personīgo drošību. Ir patīkami redzēt, ka tie ir pieejami lietotājam.

Instalēšana un atbalsts

Kaspersky ir viegli uzstādīt. Kad esat lejupielādējis vajadzīgo versiju, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz pogas Instalēt. Programma saka, ka instalēšana prasīs 10 minūtes, bet mūsējā bija mazāka par minūti. Kad esat pabeidzis, programmas teknē apakšā redzēsit ikonu, kas izskatās kā Kaspersky ikona, kuru mēs parādām augšpusē. Noklikšķiniet uz ikonas, lai atvērtu konsoli. Šis ir ekrāns, kuru redzējāt iepriekš.

Interneta drošības pults

Šeit varat skenēt sistēmu vai piekļūt citām funkcijām. Noklikšķiniet uz skenēt, lai parādītu dažādas skenēšanas iespējas.

skenēšanas ekrāns

Iepriekšējā skenēšanā varat redzēt izdzēstu vienu objektu. Tas arī veica rootkit skenēšanu. Izdzēstais fails, kuru redzat attēlā, ir viltots. Mēs priecājamies redzēt, ka tas tika nodots lidojošām krāsām.

Atbalsts tiek apstrādāts vairākos dažādos veidos. Tehniskais atbalsts tiek piedāvāts, izmantojot tālruni, tiešraides tērzēšanu, e-pastu, zināšanu bāzi un biļešu iesniegšanu. Tiešraides tērzēšana un atbalsts pa tālruni ir pieejams 7 dienas nedēļā, pulksten 17:00 līdz 23:00 EST. Tas nav pieejams Ziemassvētku dienā vai Jaungada dienā.

Sistēmas ietekme un antivīrusu veiktspēja

Izvēloties pretvīrusu aizsardzību, jāņem vērā divi svarīgi faktori. Tie ir triecieni un veiktspēja. Skaidrībai nosakot, ka sistēmas ietekme ir slodze, ko programma intensīvas lietošanas laikā pieliek jūsu datoram. Kaspersky ir pavadījis labu laiku, pārliecinoties, ka viņu sistēma ir pēc iespējas vienmērīgāka. Neatkarīgi laboratorijas rezultāti parāda rezultātu 92%. Tas ir ļoti stabils vīrusu programmatūras sniegums. Kad mēs mēģinājām rīkoties tāpat, mēs nesaskatījām daudz atšķirību.

Tajā pašā laboratorijā (av-Test) ir paziņots, ka Internet Security versija ir aizsargāta pret visiem draudiem. Tas ietver plaši izplatītu ļaunprātīgu programmatūru, kas atklāta pēdējās četrās nedēļās, kā arī ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumus no tīmekļa un e-pastiem. Vēl viena antivīrusu darbības sastāvdaļa ir viltus pozitīvu rezultātu skaits. Lai gan nozares vidējais rādītājs ir 3, Kaspersky Internet Security tā nebija.

Apmeklējiet Kaspersky antivīrusuMūsu testi

Daļa no antivīrusu programmatūras atsauksmes rakstīšanas tiek pārbaudīta pašiem. Vai esat kādreiz domājis, vai jūsu antivīruss darbojas? Nu, ir dažas vietnes, kas šim nolūkam nodrošina lejupielādētu viltotu vīrusu failus. Vietnei Eicar.org ir vairāki faili, kurus ikviens var lejupielādēt bez maksas. Kad mēģinājām, mēs uzreiz saņēmām ziņojumu zemāk.

viltus vīrusa brīdinājums

Mēs arī izveidojām viltotu vīrusu virkni, kuru mums piešķīra šī pati vietne. Tiklīdz failu saglabājām, tas tika bloķēts un noņemts. Pēdējā testā, kuru veicām, mēs paņēmām viltus vīrusa virkni un saglabājām to USB diskdzinī. Kad to atkal pievienojām, mums tika piedāvāts nekavējoties skenēt disku. Protams, tā atrada failu un ievietoja karantīnā. Kaspersky Internet Security Mac versija ir līdzīga Windows versijai.

Kaspersky Internet Security for Android

Mobilā versija operētājsistēmai Android tiek saukta arī par Kaspersky Internet Security. Lai lejupielādētu, dodieties uz Google Play veikalu un ierakstiet Kaspersky. Kad esat to atradis, noklikšķiniet uz instalēšanas pogas. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas atvērt.

Pirmie trīs ekrāni Android ierīcēm

Tagad noklikšķiniet uz pogas, kas saka turpināt. Izvēlieties savu valsti un izlasiet paziņojumus. Mēs zinām, ka visi lasa lietotāja licences līgumu, vai ne? Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Akceptēt un turpināt.

Kaspersky mobilā pieteikšanās

Tagad jūs varat sākt darbu. Noklikšķiniet uz pogas, kas saka izpildīt skenēšanu. Kad tas būs pabeigts, jūs saņemsit ziņojumu, kurā teikts, ka ir kādas problēmas. Ekrāna apakšā varat piekļūt iestatījumiem.

Kaspersky Android ekrāniem

Šeit varat arī iestatīt GPS, lai atrastu tālruni vai izslēgtu to no iespējamiem zagļiem. Kā redzat, Kaspersky Internet Security for Android ir visas funkcijas, kuras varat sagaidīt. Kaspersky iOS versija ir ļoti līdzīga, tāpēc mēs par to šeit nerunāsim.

Noslēguma domas

Pēc visu funkciju un aizsardzības pārskatīšanas mēs uzskatām, ka Kaspersky Lab Internet Security ir lielisks produkts. Gan mūsu testos, gan neatkarīgo laboratoriju testos programmatūra tika veikta augstā līmenī. Mums patīk, ka visu ir viegli atrast un izmantot, un papildu funkcijas ir jauks bonuss. Nav pārsteidzoši, ka daudzi uzņēmumi meklē Kaspersky savu vīrusu aizsardzību.

Apmeklējiet Kaspersky antivīrusu

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map