Šajā pārskatā mēs apskatīsim dažus sīkāk par KeePass droši parole. KeePass ir starpplatformu, atvērtā koda, bezmaksas paroļu pārvaldnieks, kas tika izveidots 2003. gadā. Ciktāl tas attiecas uz paroļu pārvaldītājiem, KeePass nav noslīpēts, kā dažiem tā konkurentiem ir. Tas ir tāpēc, ka tas ir atvērts avots un brīvi lietojams. Tomēr tā darbība ir diezgan spēcīga un efektīva. Ja jūsu mērķis ir mazināt ar paroli saistīto nogurumu, un jūs esat mazliet tehniķis, KeePass darīs to, ko vēlaties. Ja jūs meklējat kaut ko viegli lietojamu ar mākoņa dublējumu, KeePass nav pareizā izvēle. Tomēr ir kaut kas sakāms par jūsu datu lokālu saglabāšanu. Daudzos paroles pārvaldniekos ir novērots mākoņu pakalpojumu pārkāpums.

KeePass apskats

KeePass ir atvērtā koda (bezmaksas)

Kā mēs minējām, KeePass ir atvērtā koda, tāpēc programmatūru var brīvi izmantot. Piedāvāto izmēģinājumu nav, jo jūs no sākuma saņemat pilnu funkcionalitāti. To pašu var teikt par klientu atbalstu. Nav klientu atbalsta, par ko runāt, taču ir diezgan dzīva lietotāju kopiena, lai atbildētu uz jautājumiem un dalītos ar padomiem par KeePass pilnīgu izmantošanu. Jebkurā gadījumā nekautrējieties lejupielādēt programmu un sākt to lietot. Paturiet prātā, ka zināma iestatīšana būs nepieciešama.

Paroļu pārvaldnieks

KeePass paroļu pārvaldnieks vienkāršos jūsu dzīves lietas, droši saglabājot paroles, izmantojot AES-256 bitu šifrēšanu. Ja vēlaties integrēt savu darbību ar pārlūku, lai tā kļūtu līdzīga citām programmām, darbvirsmas versijās tiek izmantoti divi vienumi: patstāvīgais seifs un pārlūka paplašinājums. Tie, protams, ir atkarīgi no tā, kādu operētājsistēmu izmantojat un kādu pārlūku izmantojat. Ja esat izmantojis citus paroļu turētājus, KeePass ir importēšanas funkcija, kas nodrošinās paroles informāciju no 30 labākajiem paroļu produktiem..

KeePass importēšana

Kā mēs minējām, KeePass ņem mazliet zināšanu. Kad esat lejupielādējis programmatūru, dodieties uz priekšu un izveidojiet galveno paroli un dodieties uz drošību. Jūs vēlēsities instalēt pārlūka paplašinājumu jebkuram pārlūkam, kuru vēlaties izmantot. Firefox pārlūkam mēs iesakām izmantot KeeFox. Tā rakstura dēļ citu veidu pārlūku paplašinājumu iespējas ir daudz. Programmai ir arī paplašinājumi pārlūkam Chrome, IE, Safari, Opera un citam. Kopš atklātā pirmkoda projekta ikviens var izveidot kodu, lai izveidotu papildinājumus, lai paplašinātu KeePass funkcionalitāti.

KeePass datu bāze

Izmantojot viņu pārzini, jūs varat mainīt jauno ierakstu ikonas, lai palīdzētu labāk koordinēt savas paroles. Tā ir ļoti jauka funkcija, jo tā palīdzēs jums organizēt lietas, kā arī lietas, un jūs varat pievienot arī atsevišķas piezīmes, kas nav saistītas ar vietnēm. Jebkurai maksājuma informācijai varat izveidot arī atsevišķas grupas. Tas ir lieliski piemērots, lai izsekotu svarīgiem datumiem vai Wi-Fi parolēm utt.

Apmeklējiet KeePass

KeePass automātiskā aizpildīšana

Viena no visu paroļu turētāja populārākajām funkcijām ir veids, kā jūsu informācija tiek automātiski aizpildīta. Automātiskās aizpildes funkcijai nav faktiskas funkcionalitātes, taču ir arī pārlūka paplašinājumi, kurus var izmantot arī šim nolūkam. informāciju un precīzi to aizpildiet. Jums atliek tikai iegūt papildinājumus, noklikšķinot uz trim horizontālajām joslām pārlūka augšējā labajā stūrī (vairumā gadījumu pārlūkprogrammās). Kad esat tur ierakstījis, ierakstiet KeePass, un parādīsies visi pieejamie papildinājumi. Vienkārši meklējiet tādu, kas piemin automātiskās aizpildīšanas funkciju. Saglabātajām parolēm, kuras tiek rādītas tikai tukšas, ar peles labo pogu noklikšķiniet un atlasiet pieteikšanās spēlei. Parādīsies saglabātā parole.

Paroļu ģenerators

Šī faktiski ir viena no manām iecienītākajām KeePass paroli pārvaldnieka funkcijām. Paroļu ģenerators ir pilnībā funkcionējošs un ļoti pielāgojams. Mēs visi zinām, ka vietnēm vajadzētu būt stingrām parolēm, un tām vajadzētu būt unikālām, tāpēc, ja tā tiek uzlauzta, cita informācija nav ievainojama. Šis ģenerators to visu darīs. Ja jūsu izmantotā vietne ir īpaša, jūs varat pielāgot paroli, lai tā atbilstu visiem nepieciešamajiem kritērijiem. Piemēram, dažās vietnēs nav atļauts parolēs izmantot īpašas rakstzīmes. Kad vien iespējams, es ieteiktu izmantot alternatīvu vietni, kas drošību uztver nopietnāk.

KeePass paroļu ģenerators

Kā redzat KeePass paroļu ģenerators ļaus jums pielāgot rakstzīmju kopu, ko izmanto paroles izveidošanai. Programmatūrai varat pateikt, vai parolē jāiekļauj lielie burti, mazie burti, cipari, mīnus, pasvītrojums, atstarpe, speciālās rakstzīmes, iekavas un augstās ANSI rakstzīmes. Varat arī iestatīt noteiktu modeli vai pat izmantot pielāgotu algoritmu, lai ģenerētu paroles.

Datu drošība

KeePass piedāvā lielisku drošību. Šī ir viena no vissvarīgākajām programmas iezīmēm. Ja vien jūs neizmantojāt citu ārējās šifrēšanas metodi, vienīgā tur ir nevainojama. Kā redzat, tas ir AES-256 bitu taustiņš. AES-256 ir starptautiskais šifrēšanas standarts un ir kopš 2002. gada. Otrā bultiņa ir saistīta ar pārveidojumu (vai sāļu) skaitu, un to var mainīt. Lai tas būtu drošs, tas jāiestata vismaz 10k, bet jūs to varat iestatīt tik daudz, cik vēlaties. Ir pieejami arī spraudņi, kas jums piešķirs divu faktoru autentifikāciju, un standarta lietas, kuras jūs varētu sagaidīt no komerciālākiem produktiem. Es iesaku izmantot daudzfaktoru autentifikāciju, kad vien iespējams, neatkarīgi no jūsu izmantotās vietnes vai produkta. Jebkurā brīdī, kad ir iesaistīta parole, tas palīdz iegūt papildu autentifikācijas faktoru.

KeePass drošības iestatījumi

KeePass programmatūra

KeePass ir pieejams Windows, Mac OS X un Linux darbvirsmu operētājsistēmām. Tas ir pieejams arī operētājsistēmām iOS, Android, Blackberry un Windows Phone. Vēl viena interesanta īpašība ir tā, ka Keepass var lejupielādēt zibatmiņas diskā un turēt to portatīvā veidā, visu informāciju saglabājot ierīcē. Es iesaku izmantot zibatmiņas disku, kad vien iespējams. Pirmkārt, jūs varat ņemt KeePass un izmantot to jebkurā sistēmā. Tas arī saglabā informāciju uz zibatmiņas diska, kas nozīmē, ka pēc datu izvilkšanas no ierīces neviens no jūsu datiem nepaliek sistēmā. Pārlūka integrācijas iespējas ir Firefox, Chrome, Safari un Opera. Iespējams, ka ir iekļauti arī citi, tāpēc noteikti meklējiet specifiku, ja izmantojat pārlūku, kas nav viens no minētajiem.

Apmeklējiet KeePass

KeePass apskats: secinājums

Dažādu iemeslu dēļ KeePass mums ļoti patika. Mūsu idejas izstrādātājiem prasa izveidot tik jaudīgu un visaptverošu produktu un saglabāt to kā atvērtu avotu. Lai gan tas ir paredzēts cilvēkiem, kuriem ir zināmas tehniskās zināšanas, tiklīdz jūs saprotat, kā tas darbojas, to ir diezgan viegli izmantot. Galvenais ir panākt, lai to iestatītu tā, kā vēlaties. Ir skaidrs, ka KeePass izstrādātāji mēģina risināt problēmas, ar kurām mēs visi saskaramies mūsdienu sabiedrībā, un tajā dara lielisku darbu.

Kas mums visvairāk patika saistībā ar programmatūru:

  • Nav centralizētas datu bāzes, un galveno paroli nevar atgūt
  • AES-256 šifrēšana ar sāļiem, kurus var pielāgot.
  • Pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows, Mac OS X un Linux
  • Mobilās lietotnes operētājsistēmai iOS, Android, Blackberry un Windows Phone
  • Divu faktoru autentifikācija, izmantojot dažādus spraudņus
  • Lielisks paroļu ģenerators, kas ne tikai ģenerēs vienu paroli, bet arī parādīs citu paroļu sarakstu, kas atbilstu arī jūsu kritērijiem.

Idejas programmatūras uzlabošanai:

  • Atvieglojiet iestatīšanu tiem, kuriem ir mazāk tehnisko zināšanu
  • Mudiniet lietotņu izstrādi mākoņa dublēšanai un sinhronizēšanai

Man patiešām nav negatīvu komentāru par KeePass. Programmatūra ir izstrādāta tā, lai būtu jaudīga un funkcionāla, nevis jauka. Lai arī tas dažreiz ir mazliet aptuvens ap malām, KeePass ir lielisks bezmaksas produkts. Ir sakāmvārds, kas saka, ja produkts ir bezmaksas, jūs esat produkts. Tas neattiecas uz KeePass un daudziem citiem lieliskiem atvērtā koda risinājumiem.

Apmeklējiet KeePass

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me