Whoer VPN ir noteikts jaunpienācējs VPN kopienā. Konta reģistrācija liecina, ka tas tika reģistrēts 2018. gada novembrī. Vietne ir pilnveidota un vienkārša. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Kiprā, tāpēc uz to attiecas valsts likumi. Šīs pārskatīšanas laikā VPN piedāvā serverus tikai 16 valstīs. Tas nozīmē, ka šim VPN ir diezgan liels potenciāls. Šajā pārskatā mēs apskatīsim dažādus pakalpojuma aspektus un sniegsim jums informāciju, kas jums būs nepieciešama kvalificēta lēmuma pieņemšanai..

Sveiks sveiciensCenas un īpašie piedāvājumi

Šis pakalpojums piedāvā “bezmaksas izmēģinājumu”, taču tas nav standarta tips. Tā vietā pakalpojums dod jums 1993. dienas, faktiski padarot pakalpojumu par brīvu. Tomēr mēs iesakām jums apskatīt cenu noteikšanu, ir 3 dažādas iespējas. Katru mēnesi izmaksas ir USD 9,90. Sešu mēnešu pakalpojums ir USD 39, kas mēnesī sastāda 6,50 USD. Vislabāk ietaupīt, ja gadu nokalpojat par 46,90 USD. Protams, tas iznāk līdz USD 3,91 mēnesī. Lai arī jums varētu rasties kārdinājums palikt pie bezmaksas pakalpojuma, jums jāņem vērā, ka tas ir ārkārtīgi lēns.

Kam cenu noteikšanas ekrāni

Īsi apskatīsim funkcijas, kuras jūs varat sagaidīt, izmantojot Whoer VPN.

 • Pielāgotas VPN lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Linux un Android. Turklāt tas ir pieejams īpašiem pārlūkiem, tostarp Safari, Firefox, Chrome un Opera.
 • Pastāvīga lietotāja saskarne darbvirsmu un mobilajām lietotnēm.
 • Pieejams angļu, vācu, franču, turku un spāņu valodā.
 • Neierobežota piekļuve serveriem 16 valstīs (ja jūs izmantojat premium versiju)
 • Double VPN (multihop)
 • Vienlaicīgi pievienojiet ne vairāk kā 3 ierīces
 • Interneta nogalināšanas slēdzis
 • Nav žurnāla politikas (Whoer neizseko jūsu aktivitātes)
 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Whoer VPN piedāvā vairākas dažādas maksāšanas iespējas. Lai gan vietne parāda, ka tai ir potenciāls ņemt kredītkartes, Paypal, kriptovalūtas un elektroniskās valūtas. Diemžēl vienīgās pieejamās iespējas ir šifrēšanas un elektroniskās iespējas, kas, iespējams, drīz mainīsies. Whoer piedāvā bezmaksas izmēģinājumu, kas sākas 1993. gadā.

Apmeklējiet vietni Whoer VPN

Whoer VPN tīkla un servera atrašanās vietas

Kā jau tika minēts mūsu pārskatā, maksas Whoer tīkls ļauj piekļūt serveriem 16 valstīs. Tas ir diezgan ierobežoti, salīdzinot ar lielāko daļu citu pakalpojumu. Whoer arī trūkst iespēju izvēlēties atsevišķu servera atrašanās vietu valstī. Piemēram, mēs izveidojām savienojumu ar Amerikas Savienotajām Valstīm, bet nevarējām izvēlēties konkrētu pilsētu.

Whoer valstis

Kurš VPN nodrošina piekļuvi serveriem šādās valstīs:

 • Krievija, Vācija, Francija, Itālija, Rumānija, Lietuva, ASV, Nīderlande, Ukraina, Šveice, Spānija, Kanāda, Lielbritānija, Zviedrija, Singapūra un Honkonga.

Kā redzat Whoer VPN tīkls ir labi pārstāvēts Ziemeļamerikā un Eiropā. Viņiem ir arī Āzija (Singapūra un Honkonga).

Privātums un drošība

Apsverot VPN privātumu un drošību, ir jāaplūko divas jomas. Pirmais ir protokola un šifrēšanas līmenis, ko izmanto servera savienojumiem. Whoer gadījumā, šķiet, ir tikai viens protokols, ko mēs varam redzēt, un jūs to ieslēdzat un aizvērt no OpenVPN UDP. Nav pierādījumu par citiem izmantotajiem protokoliem. Viņu klients izmanto OpenVPN, un jūs varat izvēlēties starp TCP un UDP. Mēs iesakām UDP, lai nodrošinātu vislabāko drošības un ātras veiktspējas apvienojumu. To mēs izmantojām ātruma pārbaudēs, kuras pēc brīža tiks uzrādītas. Ja rodas kādas problēmas, izmantojot UDP, vienkārši dodieties uz iestatījumiem un pārslēdziet pārslēgu atpakaļ tur, kur tas bija. Tas dažos gadījumos pievienos kļūdu pārbaudi, lai iegūtu stabilāku savienojumu.

Otrs kritiskais faktors daudziem VPN lietotājiem ir tas, cik lielā mērā uzņēmums izseko un reģistrē jūsu lietojumu. Whoer gadījumā viņi ir apņēmušies ievērot lietotāju privātumu. Viņi skaidri parāda politiku, kurā netiek reģistrēts, kas nozīmē, ka viņi apņemas neizsekot jūsu darbībām, kad ir izveidots savienojums ar tīklu. Tā kā tie atrodas Kiprā, privātuma noteikumi tur ir stingri.

Tehniskā palīdzība

Whoer komanda piedāvā tehnisko atbalstu visu diennakti. WY jūs arī atradīsit palīdzības centru, produktu ceļvedi un forumu Whoer vietnē. Tas viss var būt noderīgi problēmu risināšanā. Par laimi mums nebija problēmu ar viņu VPN pārbaudi, tāpēc mēs personīgi nevaram sniegt atzinumu par atbalsta komandu.

Apmeklējiet vietni Whoer VPN

Klientu programmatūra un mobilās lietotnes

Kā minēts mūsu pārskatā, BullGuard ir izstrādājis pilnu lietotņu līniju savam VPN pakalpojumam. Viņu vietnē atradīsit VPN klienta instalēšanas rokasgrāmatas operētājsistēmās Windows, Mac un Linux. Viņiem ir arī sadaļa Android un iOS lietotnēm. Protams, tos varat lejupielādēt tieši no Google un Apple lietotņu veikaliem. Ja vēlaties mainīt IP adreses atrašanās vietu uz ugunsdzēsības kārbas vai spēļu konsoles, ieteicams ieslēgt VPN caur maršrutētāju. Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar viņu tehniskā atbalsta dienestu.

Ienāksim pa labi un apskatīsim Whoer klientu. Mēs sāksim ar Kurš Windows VPN klients.

Kurš klients

Lietotāja saskarne nevarētu būt vienkāršāka. Jūs varat vienkārši ievadīt piekļuves kodu un noklikšķināt uz pieteikšanās pogas, lai izveidotu savienojumu ar labāko pašreizējās atrašanās vietas VPN serveri. Ja izmantojat bezmaksas versiju, jums ir tikai iepriekš redzētā Nīderlandes opcija. Tā kā ir tikai viena iespēja, mēs pārbaudījām ātrumu tikai vienam serverim. Protams, rezultāti, iespējams, būs diezgan atšķirīgi apmaksātajā versijā. Tomēr tas ir tas, ar ko jums nākas saskarties, ja plānojat izmantot bezmaksas versiju.

Whoer Speed ​​tests

Kā redzat, mēs izveidojām savienojumu ar VPN serveri Amerdam. Mūsu interneta savienojums sasniedz maksimālo ātrumu 130 Mb / s. Ātrums bija mazāks par 1Mbps, kad mēs to izmēģinājām, izmantojot OpenVPN UDP protokolu. Tas padara to gandrīz neizmantojamu lielākajai daļai mūsdienu lietu, kuras vēlaties to izmantot.

Whoer iestatījumi

Pat ja jums nav jāmaina neviens no iestatījumiem, lai izveidotu savienojumu ar Whoer VPN, ir dažas pieminēšanas iespējas. Pirmais ir tas, ka Windows klients ietver gan interneta nogalināšanas slēdzi, gan VPN paslēpšanas funkciju. Šajā virsrakstā varat izvēlēties imitēt mobilo vai māju. Pirmais iznīcinās jūsu interneta savienojumu, ja VPN neizdosies. Slēpt VPN funkciju ļaus jums aptumšot trafiku un imitēt vai nu mobilo, vai māju. Tas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu jebkurā laikā, kad jebkāda iemesla dēļ zaudējat savienojumu ar viņu tīklu.

Vai tas noplūst?

DNS noplūdes pārbaudeTāpat kā jebkuram VPN pakalpojumam, tas nenāk par labu, ja bloķējošā programmatūra vai monitorings tik un tā var redzēt jūsu IP adresi. Jūs, iespējams, arī nelietojat neko. Tāpēc mēs nolēmām pārbaudīt Whoer VPN un redzēt, vai noplūda bezmaksas versija. Mēs izmantojām savu iecienīto visaptverošo testu vietnē doileak.com. Parasti var cerēt, ka noplūdīs bezmaksas VPN pakalpojums. Tomēr mēs nekonstatējām, ka tas tā būtu šajā gadījumā. Pat ja tas ir ārkārtīgi lēns, tas neizplūst. Attēla sarkanās daļas nāk no pārlūka, nevis VPN.

Secinājums

Whoer VPN ir labi salikts, un pat viņu bezmaksas serveris ir pareizi konfigurēts, tāpēc tas neizplūst. Mēs redzam, ka šeit ir diezgan daudz potenciāla, un, kaut arī tas ir mazs, tas, iespējams, pieaugs. Ja jūsu mērķis ir pasargāt sevi no uzraudzības, tas ir saprātīgs risinājums. Tomēr, ja plānojat aktivitātes ar jebkādām savienojuma intensīvām prasībām, jums būs jāsaņem apmaksātā versija. Tomēr ir arī citi pakalpojumu sniedzēji, kurus varat izmantot ar tām pašām funkcijām. Viņi jums piedāvās vairāk servera izvēles, iespējams, par zemāku cenu.

Whoer VPN ļauj lietotājiem vienlaikus savienot ne vairāk kā 3 ierīces. Viņu Windows, Mac, iOS un Android lietotnes varat instalēt tik daudzās ierīcēs, cik vēlaties, un vienlaikus izveidot savienojumu ar 3 ierīcēm. Tas ir labs veids, kā aizsargāt darbvirsmu un mobilās ierīces. Tie, kas bieži ceļo, var atrast 3 savienojumus mazliet ierobežojošus. VPN lietotnēm ir vienota lietotāja saskarne, un tās ir ļoti ērti lietojamas. Jūs varat ļaut lietotnei izvēlēties servera atrašanās vietu vai pats izvēlēties valsti. Dažos gadījumos jūs pat varat izvēlēties pilsētu, kuru vēlaties izmantot.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Nevienā DNS neizplūst pat bezmaksas serverī
 • Ļoti garš izmēģinājums
 • Interneta nogalināšanas slēdzis
 • Vienlaicīgi pievienojiet ne vairāk kā 3 ierīces.
 • Nav žurnāla politikas. Whoer neielogo lietotāja aktivitātes.
 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Piedāvājiet vairāk serveru atrašanās vietu (pašlaik 16 valstis)
 • Pilnīgas norēķinu iespējas, lai atļautu kredītkartes un Paypal
 • Dodiet vairāk servera opciju izmēģinājuma lietotājiem

Kopumā Whoer VPN ir pienācīgs, taču tas ir mazs. Programmatūra darbojās labi, un tīkls ir ātrs. Tam ir dažas lieliskas iespējas, taču ierobežotais tīkls un lēnais bezmaksas izmēģinājuma ātrums apgrūtina tās lietošanu, ja vien jūs saņemat jauninātu versiju. Cenu ziņā tas ir saprātīgs pakalpojums par saprātīgu cenu, pierādot, ka jums nav prātā, ka trūkst servera izvēles.

Apmeklējiet vietni Whoer VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me