Lantern ir atvērtā pirmkoda cenzūras programmatūras lietojumprogramma galddatoru un mobilo ierīču lietotājiem, ko piedāvā Innovate Labs LLC Losandželosā, Kalifornijā. Atšķirībā no tradicionālajiem VPN pakalpojumiem vai pat tuvinātajām, Laternu starpniekserveri pēc noklusējuma darbojas tikai bloķētās vietnēs, tādējādi padarot to ātrāku nekā tradicionālie VPN pakalpojumi. Laterna arī automātiski jaunina nedrošus HTTP savienojumus uz šifrētu HTTPS, kad tas ir iespējams, lai jūsu informācija būtu privāta, sērfojot tīmeklī. Laterna galvenokārt ir paredzēta, lai nodrošinātu necenzētu piekļuvi tādām vietnēm kā YouTube, Google, Wiki, Twitter, Facebook un citām bloķētām ziņām vai sociālo mediju vietnēm. Tomēr dažos gadījumos to var arī izmantot, lai atbloķētu straumēšanas multivides vietnes, piemēram, Netflix, Pandora, Spotify un citas..

Laternas cenzūras apiešanas rīks

Laternu cenu noteikšana

Laternas piedāvā visiem bez maksas 500 MB liela ātruma datu mēnesī. Pēc tam palēnināsies neapmaksātu lietotāju savienojuma ātrums. Tas ir tāpēc, ka tie ir ierobežoti ar pārpildītākiem serveriem. Bezmaksas lietotāji var arī saskarties ar vairāk palēninājumiem, jo ​​maršrutēšana notiek ap bloķētajiem IP. Turklāt viņiem tiks parādītas reklāmas, lai jauninātu uz Lantern Pro.

Lantern Pro cenas noteikšana

Lai pārvarētu dažus no šiem bezmaksas pakalpojuma ierobežojumiem, Innovative Labs piedāvā Lantern Pro. Lantern Pro tiek pārdots, izmantojot divus atšķirīgus terminu garumus. Jūs varat iegūt gadu Laternu Pro par USD 32 (USD). Tomēr, ja vēlaties ietaupīt naudu un iegūt finanšu resursus, jūs varat saņemt divus gadus ilgu viņu darbu tikai par 48 USD (USD). Tas ļauj ietaupīt 50% no jūsu Lantern Pro pakalpojuma otrā gada.

Latern Pro iezīmes

Klienti, kuri iegādājas Lantern Pro kontu, var izbaudīt šādas pievienotās iespējas:

 • Uzlabota aizsardzība – pret cenzūru no diennakts Laternu attīstības komandas, kas identificē blokus un ātri reaģē uz tiem.
 • Ātrāks ātrums – ar piekļuvi ātrdarbīgākiem, optimizētiem serveriem, kas nav pieejami bezmaksas lietotājiem.
 • Neierobežots datu daudzums – lai pārlūkotu internetu, straumētu videoklipus un lejupielādētu citu saturu, saglabājot ātru atbloķētu savienojumu.
 • Laternas Pro – konts ļauj izmantot pakalpojumu trīs ierīcēs, lai jūs to varētu vienlaikus izmantot gan darbvirsmā, gan mobilajās ierīcēs.
 • Nav reklāmu – lūdza uzlabot pakalpojumu.

Maksājuma iespējas

Lantern pieņem šādas kredītkartes: Visa, MasterCard, American Express, JCB, Discover un Diners Club. Viņi arī pieņem maksājumus caur Alipay. Pārskatīšanas laikā laterna nepiedāvāja Paypal kā maksājuma iespēju.

Apmeklējiet Laternu

Laternu tīkls

Laternas sākums bija Brave New Software LLC bezmaksas un atvērtā koda programmatūras (FOSS) projekts. uzņēmuma prezidenta Ādama Fiska vadībā. Tā izcelsme bija vienādranga “uzticības tīkls”. Laternas darbība notika caur Google Talk, un, lai to izmantotu, jums vajadzēja ielūgt uzticības tīklā. Tā bija decentralizēta uzticības tīklu sistēma, kurā cenzēts lietotājs uzaicināja draugus pievienoties viņa uzticības tīklam, lai viņš varētu izmantot viņu mašīnas, lai piekļūtu atbloķētam saturam. Šie draugi uzaicināja vairāk draugu, tādējādi paplašinot uzticības tīklu.

ASV Valsts departamenta Demokrātijas, cilvēktiesību un darba biroja birojs laternas projekta sākumposmā bija dotācija 2,2 miljonu dolāru apmērā. Tas ļāva projektam pieņemt darbā dažus pilna laika darbiniekus un koncentrēties uz Laternas palielināšanu. Tas noveda pie tā ekspansijas tādās valstīs kā Ķīna un Irāna, tādējādi ļaujot saviem pilsoņiem apiet valdības ugunsmūrus. Tas viņiem arī ļāva izpētīt un attīstīt vairākus veidus, kā apiet valsts sponsorētu cenzūru, ja tiktu bloķēts viens ceļš.

Domēna frontācija

Viens no izplatītākajiem veidiem, kā apiet cenzūru, tika saukts par “domēna frontāciju”. Tas būtībā slēpj faktisko pieprasīto (bloķēto) vietni, vienlaikus atklāti parādot izņēmuma vietnes nosaukumu, ko cenzors var novērot. Laterna to var izdarīt, inicializējot savienojumu ar pieņemto domēnu un paziņojot bloķētajam galapunktam tikai pēc tam, kad ir izveidots šifrētais HTTPS savienojums. Tas ir iespējams tikai tad, ja bloķētās un pieņemtās vietnes mitina viens un tas pats lielais pakalpojumu sniedzējs. Parasti tas tika darīts, izmantojot tādus resursdatorus kā Google App Engine un Amazon CloudFront. Tomēr šā gada aprīlī viņi abi izjuta Krievijas spiedienu pār Telegram un atspējoja šo iespēju savos satura piegādes tīklos (CDN). Tas ir nopietns trieciens cenzūras apiešanai visā pasaulē.

Mūsdienās Lantern infrastruktūru veido starptautiski serveri trešajā lielākajā CDN, DigitalOcean un salīdzinošie datori no lietotājiem valstīs, kurās cenzūra netiek cenzēta. Pēc noklusējuma Laternas ir instalētas režīmā “dod piekļuvi” bezmaksas lietotājiem necenzētās valstīs un “piekļuves piekļuves” režīmā lietotājiem cenzētās valstīs. Tieši to, ko tas nozīmē?

Tas nozīmē, ka bezmaksas pakalpojuma lietotāji necenzētās valstīs piekrīt ļaut cenzētās valstīs periodiski izmantot viņu interneta savienojumu. Būtībā tas padara jūs par Laternas tīkla izejas mezglu. Tas nenozīmē, ka ikviens var lasīt jūsu datora vai citu jūsu tīkla datoru saturu. Arī dati, kas pārvietojas starp jums, tiek šifrēti, lai nekādi starpnieki (piemēram, jūsu valdība, interneta pakalpojumu sniedzējs vai savējie) nevarētu tos izlasīt.

Tomēr tas varētu radīt dažas problēmas. Tajos ietilpst:

 • Koplietojot savu interneta savienojumu ar kādu, kas izmanto Laternu, ikviens, kurš novēro datplūsmu no jūsu tīkla (piemēram, jūsu ISP), redzēs visus piekļuves resursdatorus un IP adreses. Turklāt šķiet, ka šim saturam ir piekļūt no jūsu datora, nevis no Laternas vienaudžiem no visas pasaules. Tā ir izplatīta problēma, ar kuru saskaras tie, kuri pārvalda Tor izejas mezglus.
 • Cita problēma varētu būt tāda, ka, ja datorā ienāk daudz Laternu trafika, tas to varētu palēnināt, un jūs to varētu pamanīt, skatot videoklipus.

Lai palīdzētu mazināt šīs problēmas, Lantern ir paredzēts satiksmes sadalīšanai pa vairākiem vienaudžiem. Tas ļauj joslas platumu, ko izmanto cenzēts lietotājs, dalīt starp necenzētiem tīkla dalībniekiem un ierobežo satura pārsūtīšanu uz atsevišķiem vienaudžiem. Tas tiek paveikts, izmantojot algoritmu ar nosaukumu Kaleidoskops, kas visu informāciju izplata tā, ka nevienam uzticamības tīkla vienaudžam tā nav. Tādējādi to nevar pilnībā atklāt, pat ja uzticības tīkls ir apdraudēts.

Vienādranga darījuma piemērs

Lai to labāk vizualizētu, pieņemsim, ka cenzētajā vietnē, kurai piekļūst, bija teksts un trīs attēli. Tekstu un pirmo attēlu var nosūtīt caur datoru Amerikas Savienotajās Valstīs, otrais attēls tiek pārsūtīts no iekārtas Dānijā, bet pēdējais attēls caur datoru Šveicē.

Laternu satiksmes drošība

Laterna automātiski mēģinās jaunināt nedrošus HTTP savienojumus uz to šifrētajiem HTTPS savienojumiem, kad tie būs pieejami. Tas palīdz aizsargāt jūsu personisko informāciju, sērfojot internetā. Pēc noklusējuma tas šifrē un bloķē tikai starpniekserverus. Citas vietnes tiek nosūtītas caur jūsu ISP. Tomēr apmaksāti lietojumi var izvēlēties aizstāt visu datplūsmu, kas nodrošina vislielāko drošību. Lai arī pēc savas būtības tam piemīt zināma līmeņa anonimitāte, tas nav Laternas pakalpojuma mērķis, un viņi iesaka izmantot Tor, ja tas ir tavs mērķis.

Kāda veida šifrēšanu Lantern izmanto?

Visiem savienojumiem starp vienaudžiem Laterna izmanto šo šifru komplektu:

 • TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_256_CBC_SHA.

Viņi izmanto eliptisku līkni, jo tā taustiņi ir īsāki, kā arī īslaicīgas diffija-Helmaņa atslēgu apmaiņa, lai saglabātu satiksmes noslēpumu uz priekšu. Dati tiek šifrēti, izmantojot AES-256 CBC bloka šifrēšanas režīmā ar HMAC SHA autentifikāciju. Sākotnējā autentifikācija starp savstarpējiem vienaudžiem, kas tiek apstrādāta ar 2048 bitu sertifikātu pārsūtīšanu un pārbaudi. Tam vajadzētu nodrošināt pietiekamu drošību informācijas pārsūtīšanai no bloķētiem domēniem.

Apmeklējiet Laternu

Jūsu privātums

Laternas pakalpojuma privātuma politikas pārbaude mums deva nelielu pauzi. Viņu apkopotās informācijas apjoms var mainīties atkarībā no tā, kā jūs mijiedarbojaties ar viņu pakalpojumiem. Pēc viņu pašu vārdiem:

Laternas apkopo informāciju par jums, kad jūs izmantojat mūsu mobilās lietojumprogrammas, vietnes un citus tiešsaistes produktus un pakalpojumus (kopā – “Pakalpojumi”), kā arī izmantojot citu mijiedarbību un saziņu, kas jums ir ar mums.

Papildus informācijai, kuru jūs tieši sniedzat Laternai, viņi izmanto bākas un sīkfailus, lai savāktu papildu informāciju par jūsu darbību internetā. Kad jūs izmantojat viņu pakalpojumus, viņi vāc informāciju, kuru viņiem nosūtījis dators, mobilais tālrunis vai cita piekļuves ierīce. Tie var ietvert:

dati par lapām, kurām piekļūstat, datora IP adrese, ierīces ID vai unikālais identifikators, ierīces tips, informācija par ģeogrāfisko atrašanās vietu, informācija par datoru un savienojumu, mobilā tīkla informācija, statistika par lapu skatījumiem, trafiks uz vietnēm un no tām, novirzīšanas URL, reklāma datus, kā arī standarta tīmekļa žurnāla datus un citu informāciju.

Iespējams, varēsit izvēlēties nesūtīt šos datus, izmantojot lietotnes iestatījumus. Viņi arī vāc serveru žurnālus, kas satur šādu informāciju:

ierīces IP adrese, piekļuves datumi un laiki, lietotņu funkcijas vai apskatītās lapas, lietotņu avārijas un citas sistēmas darbības, pārlūka tips un trešās puses vietne vai pakalpojums, kuru izmantojāt pirms mijiedarbības ar mūsu pakalpojumiem.

Visbeidzot, viņi var apkopot datus no jebkuras lietotnes, ar kuru jūs mijiedarbojaties, izmantojot viņu pakalpojumus, piemēram, mobilo maku, Facebook un citas sociālo mediju lietotnes. Noslēgumā viņi savāc lielu daudzumu personiskās informācijas un izmanto to dažādiem mērķiem. Līdz ar to jums rūpīgi jāizpēta viņu pilna privātuma politika un jānosaka, vai jums tas patīk.

Tehniskā palīdzība

Jūs varat ziņot par problēmām lietotnē Lantern. Viņiem ir arī forums, kur varat uzdot jautājumus vai ziņot par bloķētām vietnēm. Visbeidzot, jūs varat iegūt jaunas ziņas un informāciju, izmantojot viņu sociālo mediju kontus, Facebook un Twitter.

Laternas: praktiska pārbaude

Laternas instalēšana sākas ar programmatūras lejupielādi uz jūsu Windows, Mac vai Ubuntu datoru. Pēc lejupielādes izmantojiet operētājsistēmas standarta procedūru, lai pabeigtu instalēšanu ierīcē.

Laternas cenzūras apiešanas rīksAtlasot pogu Google Play, jūs nonāksit Android lietotņu instalēšanas lapā. Kad esat tur nokļuvis, varat pabeigt programmatūras lejupielādi un pārsūtīšanu uz savu Android tālruni vai planšetdatoru.

Laternas pretcenzūras Windows programmatūras instalēšana

Pēc iestatīšanas faila pārsūtīšanas uz mašīnu palaidiet to kā administratoru, lai sāktu klienta instalēšanas procedūru. Pieņemiet uzvedni, lai ļautu tai veikt izmaiņas jūsu sistēmā. Instalēšana tiks turpināta, un jūs redzēsit logu, kurā pievienot autentifikācijas sertifikātu, lai sāktu vietņu atbloķēšanu.

Laternas uzstādīšanas procedūra
Pēc šī sertifikāta instalēšanas jūsu Latern klients tiks atvērts jūsu noklusējuma pārlūkā. Tās saskarne ir ļoti vienkārša. Pirms mēs to pārbaudīsim, apskatīsim lietotņu izvēlni. Labajā pusē redzēsit lietotnes izvēlni, kas tiek atvērta, noklikšķinot uz tās ikonas (trīs horizontālas līnijas)..

Laternas Windows klienta izvēlneIzvēlnes elementi ir šādi:

 • Autorizēt ierīci Pro – tiek atvērts logs, kurā var iegūt kodu ierīces pievienošanai savam Lantern Pro kontam. Noklikšķiniet uz pogas “Saistīt šo ierīci”, lai redzētu savu kodu. Ja nepieciešams, arī šeit varat sākt sava Lantern Pro konta atkopšanu.Laternas: pilnvarojiet ierīci Pro
 • Uzaicināt draugus – ļauj dalīties ar Laternu ar draugiem un saņemt bezmaksas pakalpojumus, ja viņi iegādājas Laternu Pro. Ja viņi iegādājas 1 gada plānu, jūs saņemat vienu mēnesi bezmaksas pakalpojumu. Tomēr, ja pierakstāties 2 gadu plānam, jūs saņemat trīs mēnešus bez maksas.Laternas Uzaiciniet draugus, lai saņemtu bezmaksas Pro laiku
 • Iegūstiet Android versiju – Android ierīcē pievienojiet jaunāko lietotnes versiju, noklikšķinot uz parādītās saites. Pēc tam ritiniet līdz iegūtās lapas apakšai, lai iegūtu Android programmatūru.Instalējiet Lantern savā Android mobilajā ierīcē
 • Valodas – ļauj mainīt interfeisa valodu.
 • Iestatījumi – atver programmatūras Lantern vispārīgos iestatījumus. Tas sastāv no diviem pārslēgšanas taustiņiem. Pirmais ļaus jums atvērt laternu, kad sistēma tiks iedarbināta. Otrais ļauj jums izlemt, vai vēlaties nosūtīt lietošanas statistiku “Lantern” projekta atbalsta komandai.Laternas Windows programmatūras iestatījumi
 • Papildu iestatījumi – pēc noklusējuma ļaus programmatūrai pārvaldīt jūsu sistēmas starpniekserveri. Ja noņemat šo izvēles rūtiņu, starpniekserveris ir jākonfigurē manuāli. Jūsu pārlūkprogramma un lietojumprogrammas nevarēs automātiski izmantot Laternu. Varat arī izvēlēties, vai bloķēto vietņu starpniecību (ātrākais) vai visu trafiku (visdrošākais).
 • Ziņot par problēmu – ļaus jums par problēmu ziņot Laternas atbalsta personālam, izmantojot nolaižamo sarakstu, sniegs jūsu problēmas aprakstu un nosūtīs jūsu pakalpojumu darbību žurnālu, lai palīdzētu viņiem atrisināt jūsu problēmu.Ziņošana par atbalsta problēmām saistībā ar Laternu
 • Par – atveriet logu ar saiti uz Laternas FAQ lapu viņu vietnē.Pārbaudiet FAQ, lai uzzinātu par laternu

Laternas programmatūras izmantošana

Tagad apskatīsim programmatūras Lantern saskarni sīkāk. Lietotni Laternu var savienot un atvienot, noklikšķinot uz pārslēgšanas pogas labajā apakšējā stūrī.Laternas Windows programmatūras informācijas panelisSaskarnē tiek parādīta arī jūsu pašreizējā servera atrašanās vieta, vietņu skaits, kas jauninātas uz HTTPS, bloķēto reklāmu skaits un mēnesim atlikušais bezmaksas ātrgaitas joslas platums. Katrs no tiem ir uzrādīts uz atšķirīgas pogas. Noklikšķinot uz jebkura no šiem, parādīsies paskaidrojums par to, kas tiek prezentēts. Izmantojot šo saskarni, varat arī jaunināt uz Lantern Pro.

Kamēr klients ir izveidojis savienojumu, tas automātiski starpniekserverē atbloķētās vietnes vai visu trafiku atkarībā no jūsu iestatījumiem. To parāda, izmantojot Windows saimniekdatoru failu, lai bloķētu Facebook pieteikšanās vietni. Kad Lantern klients ir atvienots. Šis ir ziņojums, ko redzam, mēģinot piekļūt šai Facebook lapai.

Facebook ir bloķētsPēc programmatūras Lantern pievienošanas tas ir tas, kas parādīts.

Laternas izmantošana, lai atbloķētu Facebook

Laternas vadīšana sistēmas teknē

Aizverot Laternas saskarni, tā tiek samazināta līdz sistēmas teknei. No turienes to viegli kontrolēt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz tā ikonas.Laternas vadīšana sistēmas teknēTiek atvērta izvēlne, kas ļaus jums pievienot vai atvienot Laternu, jaunināt uz Pro versiju, atvērt Latern interfeisu un aizvērt lietotni..

Var redzēt, ka programmatūras Lantern interfeiss ir vienkāršots, lai ikvienam būtu ērti to izmantot. Tas var palīdzēt atbloķēt cenzētās vietnes no visas pasaules, izmantojot to vienādranga tīklu. Pēc noklusējuma tas aizvieto tikai bloķētās vietnes. Tomēr Lantern Pro lietotāji var izvēlēties proxy visu trafiku.

Apmeklējiet Laternu

Laternas instalēšana Android ierīcē

Vispirms pārlūkojiet vietni Lantern. Pēc tam pieskarieties pogai “Google Play”, lai atvērtu tās instalēšanas lapu. Kad esat tur, pieskarieties pogai “Instalēt”.

Android laterna instalēšanas procedūraKad programmatūra ir instalēta, pieskarieties “Atvērt”, lai to pirmo reizi palaistu Android tālrunī. Tādējādi tiks atvērta galvenā programmatūras saskarne. Pirms mēs to pārbaudīsim, apskatīsim Laternas izvēlni. Pirmie divi izvēlnes elementi ļaus jums:

 • Iegūstiet Lantern Pro – ļauj jaunināt uz Pro pakalpojumu. Jūs varat ietaupīt naudu, iegādājoties viņu 2 gadu plānu.
 • Uzaicināt draugus – ļauj jums uzaicināt draugus uz Laternu, izmantojot jūsu nosūtīšanas kodu. Ja draugi, kurus jūs uzaicināt, iegādājas plānu, jūs saņemsit bezmaksas pakalpojumu Lantern Pro.Jaunināšana uz Lantern Pro un bezmaksas Pro pakalpojumu saņemšana
 • Autorizēt ierīci Pro – ļauj saistīt Android ierīci ar savu Pro kontu, izmantojot norādīto ierīces saišu kodu. To var izdarīt, veicot divas darbības:
  • Reģistrētajā Pro ierīcē atveriet izvēlni “Pievienot ierīci”.
  • Ievadiet ierīces saišu kodu, lai saistītu Android ierīci.Autorizējiet lietotni Lantern Pro savā Android tālrunīJūs varat arī atgūt savu Pro kontu, šeit pieskaroties “Sākt atkopšanu”.
 • Pārbaudiet, vai nav atjauninājumu – atvērs Google Play instalēšanas lapu, lai jūs varētu atinstalēt programmatūru Lantern un pārinstalēt jaunāko versiju.
 • Darbvirsmas versija – tiek atvērts ekrāns, kurā Laternu nosūta uz jūsu darbvirsmas datoru.
 • Valoda – ļaus jums mainīt valodu, kuru izmanto Lantern Android saskarne.Laternas vispārējie interfeisa iestatījumi
 • Iestatījumi – ļaus jums izlemt, vai vēlaties pārslēgt visu ierīces trafiku vai tikai bloķētās vietnes. Visas trafika šifrēšana nodrošina labāku drošību, taču var būt arī lēnāka.
 • Ziņot par problēmu – ļauj uzdot jautājumus vai risināt tehniskas problēmas, piemēram, nevar piekļūt bloķētām vietnēm. Ievadiet savu e-pasta adresi, nolaižamajā sarakstā atlasiet kategoriju un ievadiet savas problēmas aprakstu. Viņi ar jums sazināsies, izmantojot e-pastu, cik drīz vien iespējams.Ziņot par atbalsta problēmu saistībā ar lietotni Android Lantern
 • Aiziet – aizver programmatūru Lantern.

Laternas izmantošana savā Android tālrunī

Tagad, kad esam pārbaudījuši Android lietotnes izvēlni, apskatīsim to darbībā. Vienkārši pārslēdziet slēdzi, lai izveidotu savienojumu, izmantojot pakalpojumu Lantern. Pieskarieties “OK”, lai pieņemtu atļaujas, kuras pieprasa Laternas pakalpojums. Galvenā saskarne parāda jūsu pašreizējo optimizēto savienojuma atrašanās vietu un šajā mēnesī izmantoto ātrgaitas datu daudzumu.

Android lietotņu informācijas paneļa izmantošanaIevērojiet, ka, tā kā mēs ejam caur Ņujorkas serveri, mēs nevaram piekļūt BBC iPlayer. Tomēr mums izdevās izveidot savienojumu ar Netflix, Pandora, Spotify un bloķētu Facebook. Pašlaik nav iespējams izvēlēties valsti, ar kuru izveidot savienojumu, tāpēc jūs, iespējams, nevarēsit piekļūt šīm straumējošās multivides vietnēm, kad pašlaik izveidosit savienojumu ar viņu pakalpojumu..

Android lietotne Lantern atdarina sava Windows partnera funkcionalitāti. To ir viegli uzstādīt, un tai ir vienkāršota izvēlne, lai piekļūtu iestatījumiem un atbalsta funkcijām. Lai to izmantotu, nav nepieciešama tehniska kompetence. Vienkārši ieslēdziet to un pārlūkojiet internetu. Tas ļaus jums redzēt vietējās valsts, kā arī visas pasaules mazāk cenzēto versiju.

Apmeklējiet Laternu

Laternas ātruma pārbaude

Laternas pakalpojuma ātruma pārbaude tika veikta ar iestatījumu “Proxy all traffic”, izmantojot Windows klientu. Rezultāti mūs pārsteidza, jo, lejupielādējot pakalpojumu Lantern, mūsu lejupielādes ātrums bija ātrāks. Tas nebija gaidāms. Šķiet, ka tas norāda, ka dati ir vai nu saspiesti, vai arī, ka Kaleidoskopa algoritms sadala saturu un izplata to vairākos vienaudžu mezglos vienlaikus.

Laternas ātruma pārbaudeVar redzēt, ka mūsu lejupielādes ātrums bez Laternas bija 18,22 Mb / s, bet, izmantojot DigitalOcean CDN serveri, tas palielinājās līdz 54,36 Mb / s. Līdzīgi rezultāti tika iegūti, izmantojot citas atrašanās vietas. Mūsu maksimālais interneta ātrums ir aptuveni 50–55 Mb / s. Izmantojot Laternas pakalpojumu, šajā ātrumā nebija lielas atšķirības neatkarīgi no mērķa. Tas padarītu videoattēla straumēšanu no cenzētās vietnēs labāku nekā dažus VPN. Jums var būt atšķirīgi rezultāti jūsu pasaules reģionā.

Laternas VPN (starpniekservera) secinājums

Laternu piedāvā Innovate Labs LLC Losandželosā, Kalifornijā. Tas ir hibrīds VPN (Proxy) pakalpojums. Tās galvenais mērķis ir ļaut 1,6 miljardiem lietotāju, kuri cīnās pret cenzūru un vietņu bloķēšanu, piekļūt bezmaksas un atvērtam internetam. Laternu tīkla infrastruktūru veido DigitalOcean CDN atdalītāju un brīvprātīgo vienādranga savienojumu apvienojums necenzētās valstīs.

Viņiem ir programmatūra operētājsistēmas Windows, Mac, Ubuntu un Android ierīcēm. Laternu var uzstādīt divos režīmos. Pēc noklusējuma tas tiek instalēts režīmā “piešķirt piekļuvi” necenzētiem reģioniem un “piekļūt” cenzētās zonās. Tie, kas atrodas necenzētās valstīs, vienojas ļaut cenzētajiem periodiski izmantot savus savienojumus, lai piekļūtu saturam, kas viņu valstī ir bloķēts vai cenzēts..

Laternai ir gan bezmaksas, gan maksas pakalpojums. Maksas pakalpojumam ir šādas priekšrocības: ātrāks savienojums, labāka bloķēšanas uzticamība, neierobežota piekļuve, bez reklāmām un trīs ierīču savienojums.

Laternas nav paredzētas, lai aizsargātu jūsu anonimitāti, un viņi iesaka Tor, ja tas ir jūsu mērķis. Pēc noklusējuma viņu pakalpojums sūta datus no bloķētām vietnēm, izmantojot savu šifrēto starpniekserveri. Citas vietnes tiek nosūtītas tieši caur jūsu ISP. Tomēr apmaksāti lietotāji var izvēlēties proxy visu interneta trafiku.

Laterna savāc ļoti daudz personiskas un citas informācijas (ieskaitot servera žurnālus) par saviem lietotājiem. Dažas no kurām jūs varat atteikties. Jums pašiem jāpārbauda viņu privātuma politika, lai redzētu, vai tā atbilst jūsu VPN mērķiem. Pakalpojums izmanto savstarpēju sertifikātu verifikāciju starp vienaudžiem, un dati tiek šifrēti, izmantojot AES-256. Viņu algoritms ietver arī priekšlaicīgu slepenību. Tam būtu jānodrošina, ka dati, kas pārsūtīti, izmantojot viņu pakalpojumus, tiek aizsargāti no trešo personu pārbaudes.

Viņu atbalstu nodrošina e-pasts, kuram var piekļūt programmatūras lietotnēs. Viņiem ir arī FAQ un forums, kur varat atrast informāciju par dažiem jautājumiem. Visbeidzot, viņiem ir Facebook un Twitter lapas.

Lietas, kas mums patika par Laternu servisu

 • Bezmaksas pakalpojums tiem, kam tas nepieciešams, lai atbloķētu vietnes un apietu valdības cenzūru.
 • Viegli lietojama programmatūra Windows, Mac un Ubuntu lietotājiem.
 • Mobilā lietotne Android lietotājiem.
 • Viņu programmatūra ir atvērtā koda.
 • Laternas datu šifrēšanai izmanto AES-256.
 • Pārsteidzoši ātrs ātrums apmaksātiem lietotājiem.
 • Iespēja nosūtīt visu trafiku caur starpniekserveri

Laternu servisa uzlabošanas lietas

 • Ļaujiet lietotājiem izvēlēties savienojuma reģionus.
 • Apkopojiet mazāk personas datu un žurnālu.

Lantern ir hibrīds vienādranga tīkls, kas izveidots, lai palīdzētu atbloķēt cenzētās vietnes. Viņi piedāvā gan bezmaksas, gan maksas pakalpojuma versiju. Daži lietotāji, iespējams, varēs atbloķēt straumēšanas multivides vietnes, piemēram, Netflix, Pandora un citas. Tas būs atkarīgs no tā, kur iegūsit piekļuvi optimizētam serverim. Šķiet, ka tas ir nejauši un neuzticami. Tomēr miljoniem lietotāju, kuri cieš interneta cenzūru, tā ir laba izvēle necenzētai piekļuvei daudzām bloķētām ziņām un sociālo mediju vietnēm..

Apmeklējiet Laternu

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me