Le VPN apskats

Sāksim Le VPN pārskatīšanu, ņemot vērā uzņēmuma pieredzi. LeVPN ir tiešsaistes privātuma pakalpojums, kas atrodas Francijā. Viņi palīdz biedriem aizsargāt savu privātumu un atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus tādām vietnēm kā Netflix un BBC. Viņi atbalsta torrentu piekļuvi savienojumiem ar viņu čehu serveriem.


Le VPN

Cenas un īpašie piedāvājumi

Le VPN ir kļuvis par visaugstāko cenu noteikšanas līmeni VPN pakalpojumiem mēnesī. Pakalpojuma cena parasti ir USD 9,99 mēnesī, kas ir atbilstošs tādiem vadošajiem pakalpojumiem kā IPvanish un ExpressVPN. Viņi piedāvā neierobežotu VPN ar piekļuvi visam serveru tīklam visā pasaulē.

Le VPN cenu noteikšana

Kā redzat, Le VPN piedāvā atlaides, pamatojoties uz jūsu abonementa ilgumu. Parakstoties uz gadu, jūs varat ietaupīt līdz pat 50% atlaidi. Izbaudiet neierobežotu piekļuvi VPN, sākot no tikai USD 4,95 mēnesī. Locekļi var piekļūt LeVPN ar ne vairāk kā divām ierīcēm vienlaikus. Tas padara gada plānu par lielu vērtību. Apmeklējiet vietni LeVPN īpašs lapa saglabāšanai.

Reģistrējoties kontā, Le VPN piedāvā vairākas maksājuma iespējas, no kurām jūs varat izvēlēties. Man patīk izmantot PayPal jebkuram tiešsaistes pakalpojumam, jo ​​jūs varat pārvaldīt abonementu. LeVPN piedāvā PayPal kopā ar kredītkaršu maksājumiem. Piedāvājot jums plašu iespēju klāstu, ņemot vērā izvēli.

Bezriska izmēģinājuma periods

Lai gan es centīšos, lai piedāvātu pilnu pakalpojuma pārskatu, ir tikai viens veids, kā pārliecināties, vai Le VPN ir laba izvēle. Vēlaties izmēģināt pakalpojumu pats. Arī Le-VPN to saprot. Lai palīdzētu viņiem piedāvāt 7 dienu naudu atpakaļ garantiju. Ja neesat apmierināts ar pakalpojumu, pirmajās 7 dienās varat atcelt atmaksu par pilnu summu. Tālāk ir aprakstīta valoda, kuru Le VPN izmanto savas lietošanas noteikumu sadaļā par naudas atdošanas garantijām:

Kontu īpašnieki var atcelt savu kontu ar pilnu atmaksu pirmo 7 kalendāro dienu laikā pēc pirmās reģistrācijas Le VPN. Pilna atmaksa tiks piešķirta tikai kontu īpašniekiem, kuri brīvprātīgi atcels savus pakalpojumus šo pirmo 7 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas. Ja konta īpašnieks tiek izbeigts par šo T noteikumu pārkāpšanu&C, nekāds atliktais konta atlikums netiks atmaksāts. Visi naudas atdošanas pieprasījumi jāveic, izmantojot Le VPN atbalsta biļetes.

Le VPN

Le VPN tīkla un servera atrašanās vietas

Le VPN pārvalda lielu VPN serveru tīklu visā pasaulē. Viņiem ir viens no lielākajiem tīkliem ar serveru atrašanās vietām galvenajos reģionos. Tas palīdzēs jums piekļūt sporta notikumu pārklājumam un atbloķēt vietnes, piemēram, Netflix un BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē..

ValstisLocationsServersIP’s Protokoli
5060350nezināmsOpenVPN, PPTP, L2TP

Le VPN ir serveri Austrālijā, Austrijā, Beļģijā, Brazīlijā, Bulgārijā, Kanādā, Čīlē, Kostarikā, Horvātijā, Čehijā, Emirātos, Igaunijā, Somijā, Francijā, Vācijā, Ungārijā, Islandē, Indijā, Indonēzijā, Īrijā, Menas sala, Izraēla, Itālija, Japāna, Kazahstāna, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malaizija, Moldova, Nīderlande, Jaunzēlande, Norvēģija, Panama, Polija, Portugāle, Rumānija, Krievija, Saūda Arābija, Singapūra, Dienvidāfrika, Spānija, Zviedrija, Šveice, Taizeme, Turcija, Ukraina, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis un Vjetnama.

Privātums un drošība

Kad mēs runājam par VPN pakalpojumiem, daudzi cilvēki domā, ka viņi iegūs augstu privātuma un drošības pakāpi. Tas ne vienmēr notiek. Tas tiešām ir atkarīgs no jūsu VPN pakalpojuma izmantošanas iemesla. Ja jūsu mērķis ir privātums un anonimitāte, iespējams, vēlaties VPN, kas neveic reģistrēšanos.

Le VPN viņu mājaslapā un visā vietnē skaidri norāda, ka viņi neuzglabā datplūsmas žurnālus. Tālāk ir sniegta sīkāka informācija, ko atradām LeVPN lietošanas noteikumu lapā:

Le VPN neuzrauga un aktīvi neuzraudzīs lietotāju sesijas par neatbilstošu rīcību, kā arī neuztur tiešus žurnālus par jebkura klienta darbībām internetā. Tomēr Le VPN patur tiesības izmeklēt jautājumus, kurus mēs uzskatām par nelikumīgiem, vai šo noteikumu un nosacījumu pārkāpumus.

Le VPN ir nodrošinājis jūs no drošības puses. Viņi atbalsta OpenVPN, kas ir visdrošākais protokols. Tie arī atļauj L2TP / IPSec un PPTP savienojumus. Tas palīdz paplašināt saderību ar plašu ierīču klāstu, ieskaitot iOS, Android, viedtelevīziju, maršrutētājus un daudz ko citu.

Le VPN

Praktiska pārbaude

Pirmais, ko es meklēju, izlemjot, vai pārskatīt VPN pakalpojumu, ir pielāgots klients. Protams, jūs varat konfigurēt OpenVPN un manuāli konfigurēt savienojumus, bet tas vairs nav nepieciešams. Ir tik daudz VPN pakalpojumu sniedzēju, kas dienu laikā piedāvā ērti lietojamu klienta programmatūru.

Es priecājos dalīties, ka Le VPN ir jauks Windows klients, kuru es izmantoju, lai pārbaudītu viņu pakalpojumu. Viņiem ir arī pielāgots klients Mac un iOS. Tātad, ja jums ir iPhone vai iPad, viņi tos jums sedz. Android lietotājiem būs viegli izpildāmas rokasgrāmatas OpenVPN, L2Tp vai PPTP savienojumu iestatīšanai.

Savienojuma izveide ar Windows VPN klientu

Apskatīsim Le VPN Windows klientu:

LeVPN Windows klients

Windows programmatūru ir viegli instalēt un lietot. Palaižot programmu, tā Windows uzdevumjoslai pievienos ikonu. No turienes jūs varat izvēlēties reģionu, kam seko servera atrašanās vieta, un, visbeidzot, protokolu un portu, kuru vēlaties, lai Le VPN izmantotu savienojuma izveidošanai. Klientam ir arī daži papildu joslas platuma izmantošanas statistikas dati.

Le-VPN trafika statistika

Kā redzat iepriekš, Le VPN ļauj vienkārši izsekot jūsu datu izmantošanai pakalpojumā. Lai gan viņi piedāvā neierobežotu VPN, tas tomēr var noderēt tiem, kas vēlas izsekot to izmantošanai. Tas arī parāda, cik ilgi esat bijis savienots, kā arī klienta un servera IP adreses.

Le VPN

Sazinieties ar Mac VPN klientu

Papildus savai pielāgotajai Windows programmatūrai Le-VPN ir arī Mac klients. Jaunāko versiju var lejupielādēt no viņu vietnes atbalsta vai dalībnieku zonas. Klients ir savietojams ar Mac OS X 10.6 Snow Leopard vai jaunāku. Viņi piedāvā arī Tunnelblick iestatīšanas rokasgrāmatu.

Izveidojiet savienojumu no sava iPhone vai iPad

Izmantojot viņu lietotni, tiek vienkāršota savienojuma izveide ar Le VPN ar jūsu iPhone, iPad vai iPod Touch. Lietotni var lejupielādēt no Apple iTunes App Store. Tam nepieciešama vismaz iOS 5.0. Lietotne darbosies iPhone, iPad un iPod Touch. Tas ir optimizēts iPhone 5.

Lietotne LeVPN iOS

IOS lietotne ietaupīs jūsu laiku. Tā vietā, lai manuāli ievadītu servera un protokola informāciju, varat ļaut lietotnei rūpēties par konfigurāciju. Jūs izvēlaties servera atrašanās vietu, un lietotne iestatīs profilu jūsu iPhone vai iPad ar vēlamo VPN. Pēc tam jebkurā laikā varat iespējot VPN savienojumu.

Le VPN

Izveidojiet savienojumu no Android ierīces

Le VPN nepiedāvā lietotni Android ierīcēm, taču iestatīšanas process ir ļoti vienkāršs. Android tālruni vai planšetdatoru var konfigurēt, lai izveidotu savienojumu ar servera atrašanās vietām, izmantojot OpenVPN, PPTP vai L2TP protokolu. Konfigurēšana neaizņem daudz laika.

Tālāk ir norādījumi par L2TP savienojumiem:

1) Atveriet izvēlni un izvēlieties Iestatījumi
2) Atlasiet Bezvadu un tīkla vai bezvadu vadības ierīces, atkarībā no jūsu Android versijas
3) Atlasiet VPN iestatījumi
4) Atlasiet Pievienojiet VPN
5) Atlasiet Pievienot L2TP / IPsec PSK VPN
6) Atlasiet VPN nosaukums un ievadiet aprakstošo vārdu
7) Atlasiet Iestatiet VPN serveri un ievadiet servera resursdatoru (norādītas servera adreses šeit)
8) Pieskarieties Iestatiet IPSec iepriekš koplietotu atslēgu un ievadiet levpnsecret ”
9) noņemiet atzīmi Iespējot L2TP noslēpumu
10) Atveriet izvēlni un izvēlieties Saglabāt

Kad VPN ir pievienots, tam vajadzētu parādīties VPN sarakstā. To var izvēlēties, lai izveidotu savienojumu.

Le VPN

Le VPN ātruma pārbaude

Es pārbaudīju Le VPN, izmantojot OpenVPN, kas ir visdrošākais protokols. Kā redzat, mans ātrums VPN bija lēnāks nekā tiešais uz manu ISP. Jūs varat sagaidīt zināmu ietekmi uz veiktspēju, izmantojot jebkuru VPN, pamatojoties uz pieslēguma šifrēšanas pieskaitāmām izmaksām.

Le VPN ātruma pārbaude

Secinājums

Le VPN ir uzticams VPN pakalpojums ar plašu programmatūras un konfigurācijas rokasgrāmatu klāstu, lai palīdzētu dalībniekiem izveidot savienojumu no plaša ierīču klāsta. Man patīk, ka viņi piedāvā pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows un Mac. Kopā ar mobilo lietotni iPhone, iPad un iPod Touch lietotājiem.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Pielāgots VPN klients operētājsistēmai Windows, Mac un iOS
 • Atbalsts OpenVPN, PPTP un L2TP protokoliem
 • Ļauj vienlaikus izveidot savienojumu ar 2 ierīcēm
 • Torrent atbalsts Čehijas serveru atrašanās vietās
 • Termiņu atlaides ikgadējiem pieteikumiem

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Piedāvājiet mobilo lietotni Android ierīcēm
 • Apsveriet speciālo IP kā papildinājumu
 • Pievienojiet bitcoin kā maksājuma iespēju

Man patika pārbaudīt Le VPN pārskatīšanai. Viņu Windows klients bija jauks pārsteigums. Tas ir vienkārši lietojams. Līdzīgi kā OpenVPN, bet bez manuālas iestatīšanas. Tie piedāvā jauku joslas platuma un lietošanas statistikas izklāstu. Vienīgais klauvējums, kāds man ir par pakalpojumu, ir mēneša cena. Mēnesī 9,99 ASV dolāri Le VPN ir laba vērtība. Tie, kas meklē ilgāka termiņa kontu, īpaši sešu mēnešu vai gada termiņus, iegūs vēl labāku darījumu par piekļuvi VPN.

Neatkarīgi no tā, kuru termiņu izvēlaties (mēnesi, 6 mēnešus, gadu), Le VPN piedāvā septiņu dienu naudas atdošanas garantiju. Es šaubos, ka jums tas būs vajadzīgs, taču vienmēr ir patīkami zināt, ka varat atcelt un saņemt atmaksu, ja lietas neizdodas. Izmēģiniet Le VPN. Nometiet man tvītu un dariet man zināmu, ko jūs domājat par pakalpojumu.

Le VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map