LifeLock apskats 2017

Sāksim LifeLock pārskatu, novērojot, ka tie ir vieni no vadošajiem uzņēmumiem identitātes zādzību aizsardzības arēnā. Tāpat kā vairums cilvēku, jūs, iespējams, redzat identitātes aizsardzību kā jauku, bet nebūtisku lietu. Tā kā internets kļūst arvien integrētāks jūsu ikdienas dzīvē, tas sāk mainīties. Nesenā pagātnē ir palielinājies datu pārkāpumu skaits un apjoms, un ir paredzams, ka šī tendence saglabāsies arī nākotnē. Nesenie PII (personiski identificējamas informācijas) datu pārkāpumi vienā no mūsu galvenajiem kredītbirojiem, Equifax, ir izvirzījuši šo priekšplānā vairāk nekā 143 miljoniem amerikāņu. Pierakstīšanās uz Lifelock pakalpojumu klāstu palīdzēs jums uzraudzīt un aizsargāt jūsu reālās dzīves identitāti. Turklāt tas sniegs jums mieru, ka, ja tiek apdraudēta jūsu identitāte, viņu aizsardzības dienests sniegs jums nepieciešamo palīdzību tās atkopšanā..


LifeLock apskats

LifeLock pakalpojuma izcenojumi

LifeLock piedāvā savus pakalpojumus, izmantojot trīs dažādus plānus. Jūsu izvēlētais plāns nosaka saņemtās uzraudzības aizsardzības veidu un līmeni, maksimālo naudas kompensāciju par pazaudētajiem līdzekļiem un citas papildu aktīvu aizsardzības funkcijas. Viņu galvenie plāni ir Standard, Advantage un Ultimate Plus. LifeLock cenas ir šādas: Standarta; USD 9,99 mēnesī, priekšrocība; USD 19,99 mēnesī un Ultimate Plus; USD 29,99 mēnesī.

Tomēr mūsu lasītāji to var ņem 10% atlaidi no viņu regulārā plāna cenām par pirmo norēķinu periodu, kā arī bauda 30 dienu bezriska pakalpojumu. Lai izmantotu šo atlaidi, ir nepieciešama kredītkarte / debetkarte.

LifeLock cenu noteikšana

Tas nozīmē, ka tagad jūs varat abonēt viņu standarta plānu par 8,99 mēnesī, Advantage plānu par USD 17,99 mēnesī un Ultimate Plus plānu par 24,99 mēnesī mēnesī par savu pirmo abonēšanas periodu. Ja vēlaties palielināt savu Lifelock plāna atlaidi, jums jāabonē dalība gadā. Jūs varat norēķināties par Lifelock pakalpojumu klāstu, izmantojot lielāko daļu kredītkaršu. Mēs šos plānus sīkāk izpētīsim vēlāk šajā LifeLock pārskatā pēc tam, kad būsim apsprieduši, kas ir identitātes zādzība un tās daudzās formas.

LifeLock naudas atdošanas garantija

Kā mēs teicām, mūsu lasītāji var izmantot pašreizējā bezriska perioda 30 dienu periodu, ko piedāvā LifeLock. Viss, kas nepieciešams, ir kredītkarte, lai to abonētu. Tas ļaus jums izmantot viņu identitātes aizsardzības pakalpojumu komplektu. Turklāt jūs varat redzēt, kā viņu LifeLock Privacy Monitor programmatūra var palīdzēt uzraudzīt un aizsargāt, kur un kā jūsu PII atrodams internetā. Varat arī pārbaudīt dažas citas LifeLock funkcijas, lai redzētu, vai pakalpojums ir piemērots jums.

Papildus tam viņiem ir arī 60 dienu naudas atdošanas garantija tiem, kas parakstās uz ikgadējām dalībām. Ja jūs piezvanīsit vai sazinātos ar viņiem caur savu kontu viņu tīmekļa portālā 60 dienu laikā pēc abonēšanas uz kādu no viņu ikgadējām dalības zīmēm, viņi atmaksās jūsu pirkuma cenu. Pēc 60 dienu perioda viņi jums sniegs proporcionālu atmaksu, pamatojoties uz abonēšanas termiņa atlikušajiem mēnešiem.

Šī garantija attiecas arī uz atjaunošanas periodiem. Abonementiem mēnesī netiek sniegta garantija.

Apmeklējiet LifeLock

Kā LifeLock aizsargā jūs pret identitātes zādzībām

Lai saprastu pakalpojumus, ko piedāvā LifeLock, vispirms ir jāsaprot, kas ir identitātes zādzība un to dažādības formas. Pēc tam jums būs labāka izpratne par viņu piedāvātajiem plāniem un varēsit izvēlēties vislabāko, ņemot vērā jūsu finansiālo stāvokli, tiešsaistes un bezsaistes ieradumus un nepieciešamo aktīvu aizsardzības pakāpi. Vismaz jums vajadzētu kļūt skaidram, ka ikvienam ir vajadzīga noteikta līmeņa identitātes zādzību aizsardzība.

Kas ir identitātes zādzība?

Kongress 1998. gadā pieņēma Identitātes zādzību un pieņēmumu novēršanas likumu, kas definē identitātes zādzību vai krāpšanu kā “ikvienu, kurš apzināti nodod vai bez likumīgas varas izmanto vai izmanto citas personas identificēšanas līdzekļus ar nodomu izdarīt vai palīdzēt vai atbalstīt jebkuru nelikumīga darbība, kas ir federālo likumu pārkāpums vai kas ir kriminālnoziegums saskaņā ar piemērojamiem valsts vai vietējiem likumiem; ”. Vienkāršoti izsakoties, identitātes zādzība ir saistīta ar ikvienu, kurš apzināti izmanto citas personas personisko informāciju, lai pieņemtu savu identitāti nozieguma izdarīšanai. Šī nozieguma mērķis parasti ir kaut kāda veida naudas ieguvums.

Identitātes zādzību veidi

Lai arī vairums identitātes zādzību ir paredzētas finansiāla labuma gūšanai, pastāv arī citi identitātes zādzību veidi. Tādēļ tikai kredīta uzraudzība nav visefektīvākais veids, kā no tā izvairīties. Faktiski ir astoņi vai deviņi identitātes krāpšanas veidi atkarībā no tā, kā jūs tos klasificējat. Tajos ietilpst:

 • Sociālā nodrošinājuma numura identitātes zādzība – Jūsu sociālais numurs (SSN) ir viens no kritiskajiem PII (Personly Identificējama Informācija) elementiem, kas nosaka personas Amerikas Savienotajās Valstīs. Piekļuve tam var ļaut noziedzniekiem savākt citu PII, kas viņiem palīdzēs iegūt jūsu identitāti un novedīs pie cita veida identitātes zādzībām. Tas viņiem var arī ļaut ražot citus ID veidus, piemēram, pases un autovadītāja apliecības, lai gan tajos izmantotie jaunie drošības elementi to ir sarežģījuši.
 • Finanšu identitātes zādzība – Kā mēs teicām, tas ir viens no visizplatītākajiem identitātes zādzību veidiem, kad kāds pieņem jūsu identitāti, lai gūtu kādu finansiālu labumu. Noziedznieki iegūst piekļuvi daļai jūsu konta informācijas. Tas kopā ar jūsu SSN varētu ļaut viņiem piekļūt norēķinu kontiem, izveidot jaunus vai padarīt iespējamus cita veida finanšu krāpšanu.
 • Autovadītāja apliecības identitātes zādzība – Autovadītāja apliecības numura vai ID nozagšana kopā ar citu informāciju ļauj citiem uzdoties par tevi, pārsniedzot ātrumu vai veicot citus kustīgus pārkāpumus. Ja viņi gūst panākumus šajā nolūkā, viņi var izvairīties no finansiāliem un citiem sodīšanas pasākumiem no šiem pārkāpumiem. Turklāt, tā kā varas iestādes meklēs jūs, šie pārkāpumi tiks pievienoti jūsu lietvedībai. Tas jums varētu radīt problēmas, sākot ar finansiālām saistībām un beidzot ar braukšanas tiesību zaudēšanu.
 • Kriminālās identitātes zādzība – Kad noziedznieks ir ieguvis pietiekami daudz informācijas un dokumentācijas, viņš, iespējams, var apmānīt policiju, uzskatot, ka esat jūs, ja esat nozvejots noziedzīgā darbībā. Šī darbība varētu būt jebkas, sākot no vienkāršas zādzības līdz slepkavībai. Diemžēl, ja viņš gūst panākumus šajā maldināšanā, jūs būsit tas, kuru meklēs varas iestādes, kad viņš neieradīsies tiesā. Tas jums var radīt reālas problēmas, jo varētu būt grūti viņus pārliecināt, ka jūs neizdarījāt noziegumu bez profesionālas palīdzības. Policija un citas iestādes parasti ir ciniskas, kad cilvēki atzīst savu nevainību.
 • Medicīniskās identitātes zādzība – Personas, kas iegūst jūsu personisko medicīnisko informāciju un medicīniskos identifikācijas numurus, var piekļūt medicīnas pakalpojumiem un saņemt zāles uz jūsu vārda. Tas apvienojumā ar krāpšanos ar apdrošināšanu var ne tikai radīt jums finansiālas grūtības, bet arī būt bīstams dzīvībai. Tas ir iespējams, jo jūsu slimības vēsture seko jums un var ietekmēt jūsu ārstu sniegto aprūpi un pakalpojumus. Tas ir arī viens no vissmagākajiem starpniecības veidiem saistībā ar identitātes zādzībām, jo ​​jums ir maz kontroles vai nav nekādas kontroles pār medicīniskajā vēsturē esošo informāciju. Tas apgrūtina strīdu. Nepieciešams eksperts, kurš palīdzēs noteikt jūsu medicīnisko dokumentāciju.
 • Apdrošināšanas identitātes zādzība – Šāda veida identitātes zādzības parasti ir tieši saistītas un bieži tiek grupētas ar medicīniskās identitātes zādzībām. Jūsu apdrošināšanas informācijas neatļauta izmantošana var izraisīt lielākas prēmijas, un atkarībā no plāna noteikumiem tas var radīt papildu izmaksas, kas saistītas ar jūsu pašu medicīnisko palīdzību.
 • Sintētiskās identitātes zādzības – Šī ir identitātes zādzības hibrīda forma, kas ietver jūsu SSN izmantošanu kopā ar citu upuru izgatavotajiem vārdiem, adresēm un, iespējams, PII, lai izveidotu jaunas identitātes. Šīs jaunās identitātes var izmantot, lai izdarītu visas citas identitātes zādzības formas. Viņi to dara, lai maldinātu jūs, citus upurus, iestādes, aizdevējus un visus pārējos. Šīs maldināšanas centrā ir jūsu SSN.
 • Nodokļu identitātes zādzība – Izmantojot jūsu SSN un vārdu, noziedznieki var iesniegt pieteikumus un krāpnieciski iegūt jūsu nodokļu atmaksu. Tas var apgrūtināt likumīgas atmaksas iesniegšanu un saņemšanu. Dažos gadījumos tas var izraisīt ilgstošu atmaksas kavēšanos un iespējamu līdzekļu zaudēšanu.
 • Bērna identitātes zādzība – Bērnu PII izmantošana ir kļuvusi populārāka, jo viņu kredīts vēl nav noteikts. Tas atvieglo viņu informācijas izmantošanu krāpnieciskām darbībām, jo ​​varētu paiet daudz gadu, pirms šīs darbības tiek pat pamanītas. Pirmā pazīme, ka viss ir nepareizi, var būt tad, kad dēls vai meita piesakās aizdevumam, lai iegūtu savu pirmo automašīnu.

Apmeklējiet LifeLock

Kā darbojas LifeLock pakalpojums?

LifeLock un neviens cits nevar novērst datu pārkāpumus, jo, kā jūs brīdi izlasīsit, daudzus gadus to skaits palielinās un to nopietnība palielinās. Turklāt šī tendence, visticamāk, mazināsies, parādoties arvien vairāk lietiskā interneta (IoT) ierīču, kuras tiek ieviestas mūsu ikdienas dzīvē. Turklāt daudzus no šiem pārkāpumiem izraisa cilvēku kļūdas, kuras nevar pilnībā novērst. Plašāk par to mēs diskutēsim, izskatot dažus no galvenajiem pārkāpumiem un vēlāk apskatot identitātes zādzību tendenču datus.

LifeLock ir pakalpojumu komplekts, kurā tiek veiktas trīs pamatdarbības, kas palīdz pasargāt jūs no identitātes krāpšanas vai ļauj to noķert, pirms tā nonāk tālu. Tas var ierobežot tā ietekmi uz jūsu personīgo dzīvi un atvieglot starpniecību. Šie pakalpojumi darbojas, izmantojot trīs aizsardzības līmeņus: pārrauga un atklāj, brīdina un atjauno. Turklāt tie sniedz papildu labumu, ja nepieciešams, atlīdzinot ārpus kabatas izdevumus. Tagad izpētīsim katru no tiem sīkāk.

Uzraudzīt un noteikt

Pirmais Lifelock piedāvātais aizsardzības līmenis ir jūsu atbilstošā PII uzraudzība un noteikšana dažādās datu bāzēs un vietnēs. To var izdarīt, piesaistot ID Analytics unikālo starpnozaru repozitoriju, kas satur gandrīz reāllaika informāciju patērētājam, kas sniedz visaptverošu identitātes un kredītriska perspektīvu. Šī krātuve ir pazīstama kā ID tīkls. Šis repozitorijs ļauj viņiem novērot jūsu pašreizējo PII un izmantot mūsdienīgu analīzi, kas apvieno eksperta noteikumu sistēmu un uzvedības analīzi, lai paredzētu krāpšanas identificēšanu un veiktu riska analīzes pārskatus ar ļoti mazu latentumu.

Brīdinājums

Otrais aizsardzības līmenis, ko piedāvā viņu pakalpojumu komplekts, kad notikums ir atklāts, ir brīdināt jūs un noteikt, vai jūs to zināt. Viņu patentētā LifeLock identitātes brīdināšanas sistēma informē jūs par iespējamu krāpšanas problēmu. Šis brīdinājums tiek veikts pa e-pastu, tekstu vai tālruni. Piegādes veids ir jūsu izvēle. Šis brīdinājums ir interaktīvs un prasa no jums atbildi, ļaujot viņiem noteikt, vai darījums patiešām ir aizdomīgs.

Atjaunot

Kad aizdomīgā darbība ir pārbaudīta, ir nepieciešama turpmāka izmeklēšana. Ja tiek konstatēts, ka tas ir identitātes zādzības vai krāpšanas gadījums, tiek meklēti citi gadījumi un tiek veikts atjaunošanas process. Atjaunošanas procedūra ietver šādus astoņus soļus:

 • Jūs viņiem piešķirat ierobežotu pilnvaru, lai viņi likumīgi varētu strādāt jūsu vārdā.
 • LifeLock apkopo visu nepieciešamo informāciju, lai iepazīstinātu ar jūsu lietu.
 • Viņi jūsu vārdā kredītreitingu aģentūrām iestatīja 7 gadu brīdinājumu par krāpšanu.
 • Locklock sāks starpniecību pret jums un kredīta strīdu izskatīšanu.
 • Viņi iesniegs jūsu apdrošināšanas prasību attiecīgajām iestādēm.
 • Jums tiks saglabāta ekspertu juridiskā pārstāvība, un tiks segti visi tiesas izdevumi.
 • Lai pasargātu no krāpšanās nākotnē, viņi organizēs un kataloģizēs jūsu lietas datni, lai tā būtu ērti pieejama.
 • Jūs saņemsit kredīta ziņojumu, kurā parādīts, ka visa identitātes zādzības informācija ir noņemta.

Daudzas no šīm lietām, kuras jūs, iespējams, varējāt izdarīt pats, jums atjaunināšanas procesa laikā būs jāpalīdz LifeLock un jāsniedz papildu informācija. Tomēr ekspertu norādījumi var ietaupīt laiku un sirdssāpes, kamēr tiek atjaunota jūsu identitāte.

Atlīdzības pabalsts

Papildus šiem trim aizsardzības līmeņiem LifeLock atlīdzinās jums šādus papildu kabatas izdevumus, kas jums varētu būt radušies, lai atjaunotu jūsu identitāti.

 • Dokumentu aizstāšanas izmaksas.
 • Ceļa izdevumi.
 • Ienākumu zaudēšana.
 • Nozagta rokassomu, maku vai seifu.
 • Bērnu un vecu cilvēku aprūpe.
 • Ceļojuma palīdzība.
 • Krāpnieciska izņemšana.
 • Juridiskās izmaksas.
 • Sanācijas pakalpojumu izmaksas.
 • Lietu pārvaldības pakalpojumu izmaksas.

Jūsu identitātes atkopšanai LifeLock tērēs līdz vienam miljonam dolāru. Turklāt viņi atmaksās jums arī līdzekļus, kas nozagti no jūsu kontiem (kurus nesedz citi avoti), līdz jūsu plāna politikas ierobežojumam.

Apmeklējiet LifeLock

LifeLock plānu analīze

Tagad jums ir labāka izpratne par identitātes zādzību un tās dažādajām formām. Izmantojot šīs zināšanas, ļaujiet mums tuvāk aplūkot trīs LifeLock piedāvātos galvenos plānus. Konkrēti, pārbaudot identitātes zādzību aizsardzības veidus, kurus viņi uzrauga un brīdina. Vispirms apskatīsim funkcijas, kas ir kopīgas visiem LifeLock plāniem. Tad mēs sīkāk apskatīsim, ko katrs plāns uzrauga un sniedz brīdinājumus.

Visiem LifeLock plāniem kopīgas funkcijas

 • ASV balstīti identitātes atjaunošanas speciālisti – Ja jūsu identitāte ir apdraudēta, tiks iecelts speciālists, kas palīdzēs jums to atjaunot
 • 24/7 tiešraides dalībnieku atbalsts – Visiem abonentiem ir pieejami apmācīti identitātes aizsardzības aģenti, kuri var atbildēt uz viņu jautājumiem.
 • Samaziniet iepriekš apstiprinātu kredītkaršu piedāvājumu – LifeLock pieprasīs, lai jūs svītro no iepriekš apstiprinātiem kredītkaršu sarakstiem. To var izdarīt bez maksas oficiālajā tīmekļa vietnē, kuru izveidojuši kredītbiroji, taču ir patīkami, ka tā tiek piedāvāta kā LifeLock pakalpojuma papildu ērtības.
 • Zaudēta maka aizsardzība – Ja maciņš vai maciņš tiek pazaudēts vai nozagts, sazinieties ar viņiem, un kāds no viņu aģentiem palīdzēs jums atcelt vai nomainīt kredītkartes, debetkartes, autovadītāja apliecības, apdrošināšanas kartes un citus dokumentus. Viņi var arī sniegt norādes par jebkuras nozaudētas naudas atlīdzināšanu.
 • LifeLock privātuma monitors – Viņi skenēs publiskas cilvēku meklēšanas vietnes, lai iegūtu jūsu informāciju, un pateiks, kas jums jādara, lai atteiktos no tām, kurām nevēlaties, lai tā parādās. Tas ierobežos jūsu PII nospiedumu tīmeklī un apgrūtinās identitātes zagļiem nepieciešamās informācijas iegūšanu.
 • LifeLock identitātes trauksmes sistēma – LifeLock uzraudzīs jūsu SSN, vārda, adreses vai dzimšanas datuma krāpniecisku vai aizdomīgu izmantošanu, lai iegūtu kredītu un dažus citus pakalpojumus. Viņi brīdinās jūs ar tekstu, e-pastu vai tālruni, ja tāds tiks atrasts. Šie brīdinājumi ir interaktīvi, un tiem ir nepieciešama jūsu atbilde, lai pārbaudītu, vai tie varētu norādīt uz jūsu identitātes nolaupīšanu.

LifeLock standarta plāns

Brīdinājumi, ko nodrošina standarta plāns, ietver šādus datus:

 • Jūsu personīgā informācija par pakalpojumu un kredīta pieteikumiem – Šie brīdinājumi sniedz jums zināmu finanšu identitātes zādzības drošības pakāpi, ļaujot jums aizsargāties pret krāpnieciskiem kredīta pieteikumiem, kas iesniegti, izmantojot jūsu personisko informāciju. To var uzraudzīt, ja atsakāties no iepriekš apstiprinātiem kredīta piedāvājumiem.
 • Jūsu personīgā informācija Dark Web – Brīdinājumi, kas ģenerēti, skenējot tūkstošiem Dark tīmekļa vietņu par jūsu PII esamību, var brīdināt jūs palielināt modrību, jo identitātes zādzības risks ir ievērojami palielinājies. Jums, iespējams, vajadzētu būt 7 gadu brīdinājumam par krāpšanu kredītbiroņos un apsvērt iespēju iesaldēt tos. LifeLock aģenti var palīdzēt analizēt jūsu risku, parādīt iespējas un ieteikt darbības, kas palīdzēs jums rūpīgāk to uzraudzīt.
 • Pieprasījums mainīt jūsu adresi – Zinot, ka kāds, iespējams, mēģina mainīt jūsu adresi bez jūsu ziņas, jūs varat brīdināt par iespējamām finanšu identitātes zādzībām, nodokļu identitātes zādzībām, medicīniskās un apdrošināšanas identitātes zādzībām, kā arī citām, jo ​​tas parasti ir pirmais solis daudzos identitātes zādzības veidos..
 • Viltus personiskā informācija, kas saistīta ar jūsu identitāti – Tas var brīdināt jūs par iespēju, ka kāds mēģina izmantot jūsu SSN, lai nodrošinātu jaunu identitāti. Pēc tam šo jauno identitāti var izmantot, lai izveidotu jaunu finanšu, medicīnisko un autoritatīvo dokumentāciju. Tā kā viņi izmanto jūsu SSN, daudzi no tiem var traucēt un sajaukt citus par jūsu patieso identitāti.

Kā redzat, pat LifeLock standarta plāns var nodrošināt zināmu pamata aizsardzību pret daudziem identitātes zādzības veidiem. Tas nodrošina zemāku izmaksu iespēju tiem, kuru finansēm var nebūt vajadzīgs vai jāatbalsta augstāks identitātes zādzību uzraudzības līmenis. LifeLock Standard ietver arī kredītu uzraudzību caur vienu biroju.

Kā daži citi ir norādījuši, LifeLock izmanto Equifax kā galveno kredītpārraudzības biroju. Ņemot vērā Equifax nesenos datu pārkāpumus, tas varētu sagādāt bažas dažiem lasītājiem. Lai uzrunātu šo LifeLock, ir paziņojusi, ka neviens no viņu kopīgi izmantotās informācijas nebija iesaistīts nesenajā pārkāpumā. Neskatoties uz to, viņi uzrauga pašreizējo izmeklēšanu un gaida tās pabeigšanu. Pēc tam viņi pārbaudīs savus kopīgos Equifax datus un veiks visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu tā pastāvīgu drošību.

Apmeklējiet LifeLock

LifeLock priekšrocību plāns

LifeLock priekšrocību plāns nodrošina visus LifeLock Standard brīdinājumus, kā arī šādas ekstras:

 • Jūsu personīgā informācija par kriminālās apcietināšanas un tiesas rezervēšanas ierakstiem – LifeLock skenēšana tiek paplašināta, iekļaujot arestu un tiesas ierakstus par jūsu vārdu un dzimšanas datumu. Tas ļauj jums redzēt, vai kāds izmanto jūsu PII, lai izdarītu kāda veida noziedzīgu krāpšanu, un veikt pasākumus, lai to labotu, pirms iestādes vēršas pie jums, kad noziedznieks nevēršas tiesā.
 • Liela mēroga pārkāpumi – Jūs saņemsit brīdinājumus, kad parādīsies jaunas ķēdes, lai jūs varētu pārliecināties, ka vienā no tām nav apdraudēta jūsu personīgā personāla identificēšana..
 • Skaidras naudas izņemšana, pārskaitījumi un lieli pirkumi no jūsu kredītkartes, čekiem un krājkontiem – Sniedzot informāciju par jūsu konta akreditācijas datiem, LifeLock varēs uzraudzīt jūsu esošos kontus un brīdināt par darījumiem, kurus tā uzskata par aizdomīgiem. Tas ļauj jums ne tikai uzraudzīt, kad kāds mēģina izveidot jaunus kontus uz jūsu vārda, bet arī uzraudzīt esošos.

Tiem, kam ir vairāk finanšu līdzekļu, LifeLock Advantage plāns var būt labāka izvēle, jo tas palielina skenēšanas pārklājumu no tā, ko piedāvā viņu standarta plāns. Tas ļauj LifeLock jums sniegt papildu aizsardzību pret dažāda veida krāpšanu kriminālajā identitātē. Tas arī palielina jūsu aizsardzību pret SSN, finanšu un cita veida identitātes zādzībām. LifeLock Advantage dalībnieki arī saņem kredīta uzraudzību caur vienu biroju (Equifax) un saņem no viņiem ikgadēju kredīta ziņojumu un rezultātu..

LifeLock Ultimate Plus plāns

LifeLock Ultimate Plus plāns ietver visus divu zemāka līmeņa plānu brīdinājumus, kā arī papildu uzraudzību un brīdinājumus par:

 • Jaunas bankas konta programmas ar jūsu personīgo informāciju – Tiek paplašināta skenēšana un uzraudzība, lai meklētu jaunu norēķinu un krājkontu izveidi Amerikas Savienotajās Valstīs.
 • Jūsu bankas kontos ir pievienota pārņemšana vai jauns vārds – LifeLock uzrauga jūsu esošos kontus, lai noteiktu pārņemšanas mēģinājumus vai tiem pievienotu neatļautu vārdu pievienošanu.
 • Investīcijas / 401 (k) konta darbība – Pārraugiet dzīves laikā izveidotos kontus pret viltojumiem. Tas var brīdināt jūs par krāpnieciskām izņemšanām, atlikuma pārskaitījumiem vai citiem darījumiem.
 • Jūsu personīgā informācija failu apmaiņas tīklos – Uzraudzība un brīdinājumi tiks paplašināti, iekļaujot jūsu vārda, SSN, dzimšanas datumu vai kontaktinformāciju parastās video, audio, fotoattēlu un failu koplietošanas vietnēs. Tas var jūs brīdināt kādam, kurš izmanto jūsu identitāti, lai iegādātos šīs preces vai nosūtītu multividi uz jūsu vārda.
 • Jūsu vārds seksa likumpārkāpēju reģistrā – Tas var jums paziņot, vai jūsu vārds ir kļūdaini pievienots šim reģistram, lai jūs varētu nekavējoties sākt procedūras tā noņemšanai. To varētu būt ļoti grūti izdarīt, jo vārdi, kas pievienoti šim reģistram, ir uz visu mūžu, un LifeLock apmācītam aģentam, kas palīdzēs noņemt vārdu, varētu būt liela nozīme.
 • Prioritāro dalībnieku atbalsts – Jūs saņemsit prioritāru piekļuvi atbalsta aģentiem, lai uzdotu jautājumus.

LifeLock Ultimate Plus plāns nodrošina vislabāko vispārējo aizsardzību pret jebkāda veida identitātes zādzībām, taču tas ir arī visdārgākais. Tāpēc tas ir labākais plāna risinājums tiem, kuru finanses un dzīvesveids to prasa. Labs kandidāts šai papildu identitātes zādzības aizsardzībai ir persona (-as), kurai (-ām) ir galvenie uzticības pienākumi jūsu ģimenei. Biedri saņem arī Equifax, Experian un TransUnion kredītu uzraudzību, kā arī ikgadējos kredīta ziņojumus un katra vērtējumu. Turklāt jūs saņemsiet arī Equifax ikmēneša kredītpunktus.

Papildu LifeLock identitātes krāpšanas aizsardzības plāni

Kad jums ir primārais LifeLock konts, jūs varat izvēlēties iegādāties divu veidu papildu plānus: LifeLock Junior saviem bērniem un LifeLock Senior jūsu vecākiem. Tas ļaus jums aizsargāt un uzraudzīt visu jūsu ģimenes locekļu identitāti.

LifeLock Junior iespējas

 • LifeLock identitātes trauksmes sistēma
 • Nozagto līdzekļu atmaksa
 • Pakalpojuma garantija juristiem un ekspertiem
 • Melnā tirgus vietnes uzraudzība
 • Kredīta faila noteikšana
 • Failu koplietošanas tīkla meklēšana
 • Zaudēta maka aizsardzība
 • Identitātes atjaunošanas atbalsts
  Cena: USD 5,99 mēnesī vai 65 USD gadā

Lielākā daļa no tām ir iepriekš izskaidrotas, tāpēc tās šeit neatkārtosies. Īpaši jāatzīmē kredītkartes failu noteikšana, kas bieži vien liecina par to, ka ir apdraudēta jūsu bērna identitāte. Failu apmaiņas tīkla meklēšanu papildina arī tas, ka bērni šādas vietnes bieži izmanto, lai lejupielādētu mūziku un citus multivides failus.

Pēdējais papildplāns ir LifeLock Senior. Abonējot vecākus par šo plānu, viņi varēs ne tikai uzraudzīt viņu PII brīdinājumus. Lai to uzstādītu, būs nepieciešama viņu atļauja. Tas var ļaut jums reaģēt uz brīdinājumiem viņu vietā un palīdzēt tos pasargāt no identitātes zādzībām.

LifeLock senioru funkcijas

 • Locekļu atbalsts & ASV bāzēta atjaunošanas komanda
 • Banka & brīdinājumi par kredītkartes darbību
 • Bankas konta pārņemšana un jauni konta brīdinājumi
 • Investīciju / 401 (k) brīdinājumi par konta darbību
 • Mājas nosaukuma uzraudzība
 • Adreses maiņas pārbaude
 • Melnā tirgus vietnes uzraudzība
 • Zaudēta maka aizsardzība
 • LifeLock identitātes trauksmes sistēma
 • Paziņojumi par datu pārkāpumiem
 • Fiktīva identitātes uzraudzība
 • Tiesas ierakstu skenēšana
 • Samazināti iepriekš apstiprinātu kredītkaršu piedāvājumi
  Cena: 19,99 USD / mēnesī

Nav pārsteidzoši, ka šajā kontā ir daudzas funkcijas, kas atrodamas Ultimate Plus dalībā, pievienojot mājas nosaukuma uzraudzību. Viņu mājas nereti ir liela priekšrocība pieaugušu bērnu vecākiem, un tāpēc tie ir galvenie mērķi tiem, kam ir noziedzīgs nodoms. Spēja to uzraudzīt attiecībā uz apgrūtinājumiem, aizdevumiem vai citām īpašumtiesību izmaiņām var būt būtiska, lai aizsargātu vecāka gadagājuma cilvēku finanses.

LifeLock mobilā lietotne

Lifelock ir arī mobilā lietotne gan Android, gan iOS ierīcēm. Android lietotnei nepieciešama operētājsistēmas Android 4.2 un jaunāka versija. IOS lietotne ir savietojama ar iPhone, iPad un iPod touch, izmantojot operētājsistēmu iOS 9.3 vai jaunāku versiju. Lejupielādējot viņu mobilo lietotni, varēsit uzraudzīt LifeLock brīdinājumus un reaģēt uz tiem tieši no tālruņa. Ja jums vēl nav konta, varat izmantot šo lietotni, lai reģistrētos. Lietotne ļaus jums no plaukstas tieši uzraudzīt visus kontus, uz kuriem attiecas jūsu dalības līmenis. LifeLock App ir šādas iespējas:

 • LifeLock identitātes trauksmes sistēma nosūtīs brīdinājumus tieši uz jūsu mobilo ierīci.
 • Lietotne ļaus jums nekavējoties reaģēt uz brīdinājumiem par krāpšanu.
 • Ja pamanāt aizdomīgas darbības, varat sazināties ar LifeLock aizsardzības aģentiem.
 • Jūs varat sazināties ar LifeLock dalībnieku dienestiem, izmantojot zvana veikšanu lietotnē.
 • Lietotāji ar priekšrocībām var viegli piekļūt kredītinformācijai ar jūsu gada kredītreitingu.
  Ultimate Plus dalībnieki redz visu triju kredītbiroju kredītpunktus un spēj izsekot kredītinformācijas izmaiņām katru mēnesi..

Apmeklējiet LifeLock

Galveno pārkāpumu īsa vēsture

Tagad apskatīsim, kāpēc mēs domājam, ka ikvienam ir jābūt sava veida aizsardzībai pret identitātes zādzībām. Mēs to ilustrējam, izpētot dažus no lielākajiem datu pārkāpumiem. Tālāk mēs parādīsim, ka šie pārkāpumi paplašinās un paredzams, ka šī tendence turpināsies.

Galvenie ASV datu pārkāpumi

 • Equifax, 2017
  Apdraudētie konti: 143 miljoni
  Ņemti: vārdi, SSN, dzimšanas datumi, ielas adreses un dažu autovadītāju apliecību numuri
  Notika: no 2017. gada maija vidus līdz jūlijam
  Atklāta: 2017. gada 7. septembris
 • Draugu meklētājs, 2016
  Apdraudētie konti: 412 miljoni
  Ņemts: lietotāju dati un vāji aizsargātas paroles, kas izlaisti kibernoziedzības forumos
  Notika: 2016. gada oktobra vidū
 • Experian 2015. gada septembris
  Apdraudētie konti: 15 miljoni
  Ņemts: vārds, uzvārds, adrese, SSN, dzimšanas datums, identifikācijas numurs (parasti autovadītāja apliecība, militārā ID vai pases numurs)
  Atklāts: 2015. gada oktobris
 • Himna, 2014. – 2015. Gada decembris
  Ieraksti ir kompromitēti: 80 miljoni pacientu un darbinieku ieraksti
  Atklāts: vārdi, dzimšanas datumi, sociālās apdrošināšanas numuri, e-pasta adreses, dati par darbinieku ienākumiem
  Atklāta: 2015. gada janvāris
 • Ešlija Madisona, 2015. gads
  Apdraudētie konti: 33 miljoni
  Taken: e-pasta adreses, vārdi un uzvārdi un tālruņu numuri
 • eBay, 2014. gads
  Apdraudētie konti: 145 miljoni, ieskaitot personisko informāciju.
  Ņemti: klientu vārdi, šifrētas paroles, e-pasta adreses, fiziskās adreses, tālruņu numuri un dzimšanas datumi
 • JPMorgan Chase, 2014. gads
  Konti ir kompromitēti: 76 miljoni mājsaimniecību un 7 miljoni uzņēmumu
  Taken: lietotājvārdi, adreses, tālruņu numuri un e-pasta adreses
  Ietekmēts: sensitīva finanšu un personiskā informācija par 76 miljoniem mājsaimniecību un 7 miljoniem mazu uzņēmumu.
 • Mājas depo, 2014. gads
  Apdraudēti konti: 56 miljoni kredītkaršu kontu un 53 miljoni e-pasta adreses
  Ņemti: 56 miljoni kredītkaršu kontu un 53 miljoni e-pasta adreses
 • Yahoo, 2014. gads
  Apdraudētie konti: 500 miljoni
  Ņemti: ar Bcrypt sajaukti īstie vārdi, e-pasta adreses, dzimšanas datumi un tālruņu numuri, kā arī aizsargātas paroles
  Atklāta: 2016. gada septembris
 • Yahoo, 2013. gads
  Apdraudētie konti: viens miljards
  Ņemti: vārdi, dzimšanas datumi, e-pasta adreses, drošības jautājumi un atbildes un vāji aizsargātas paroles.
  Atklāta: 2016. gada decembris
 • Mērķa veikali, 2013. gads
  Ieraksti kompromitēti: 110 miljoni
  Ņemti: 40 miljoni kredītkaršu / debetkaršu numuru, kā arī 70 miljonu klientu vārdi, adreses, e-pasta adreses un tālruņu numuri
  Atklāta: 2013. gada decembris un 2014. gada janvāris
 • LinkedIn, 2012
  Apdraudētie konti: 165 miljoni (atklāta 2016. gadā)
  Ņemts: informācija par lietotāju un vāji aizsargātas paroles
  Atklāta: 2012. gadā, bet norādīti tikai 6,5 miljoni kontu, kurus tas ietekmējis
 • Global Payments Inc., 2012. gads
  Konti apdraudēja 1,5 miljonus karšu kontu.
  Taken: kredītkartes / debetkartes dati
  Izmaksas: Uzņēmums ziņoja, ka pārkāpums maksāja vairāk nekā 90 miljonus USD.
 • Sony tiešsaistes izklaides pakalpojumi, 2011. gads
  Ieraksti kompromitēti: 102 miljoni
  Taken: pieteikšanās akreditācijas dati, vārdi, adreses, tālruņu numuri un e-pasta adreses un daži kredītkartes dati
  Atklāts: 2011. gads
 • Trikāta, 2011. gads
  Dati ir kompromitēti: apmēram 5 miljoni Tricare militāro ieguvēju.
 • Citibank, 2011. gads
  Apdraudētie konti: 360 000 kredītkaršu īpašnieku.
 • Heartland norēķinu sistēmas, 2008.-2009
  Ieraksti apdraudēja 130 miljonus
  Ņemts: apstrādāta kredītkaršu informācija vairāk nekā 250 000 uzņēmumiem
  Atklāts: 2009. gads

Datu pārkāpumu tendenču analīze

Aplūkojot šos pārkāpumus, ir skaidrs, ka lielāki pārkāpumi ir notikuši gandrīz katru gadu. Turklāt šie pārkāpumi ne vienmēr tiek nekavējoties atklāti. Daži no tiem var netikt atklāti gadiem ilgi, kā liecina Yahoo pārkāpumi. Bieži vien tie, kuri ir pārkāpti, vēlas apgalvot, ka netika ņemta kredīta informācija. Daudzi cilvēki to neatzīst, jo tas ir vienkāršākais starpnieka identitātes zādzības veids. Turklāt daudzos no šiem pārkāpumiem, kas tiek pārkāpti, faktiski ir dati, kas ir vēl svarīgāki identitātes zagļiem. Tas ietver SSN, vārdus, dzimšanas datumus, adreses un autovadītāju licenču numurus.

Statistikas dati par publisko pārkāpumu datiem, ko apkopojusi Gemalto (drošības riska novērtēšanas kompānija) un iesniegti ar informātikas grafiku, liecina, ka katru gadu tiek atklāts arvien vairāk ierakstu. Viņi kopš 2013. gada glabā statistiku par datu pārkāpumiem. Pēc viņu vārdiem, kopš 2013. gada ir nozaudēti vai nozagti vairāk nekā 9 miljardi ierakstu. Tas sekundē sastāda 60 ierakstus. Tikai 2017. gada pirmajā pusē ir atklāti vai veikti vairāk nekā 1,9 miljardi ierakstu vai 122 ieraksti sekundē, pateicoties diviem lieliem datu pārkāpumiem. Šajā statistikā nav iekļauti pat nesenie Equifax datu zudumi no 143 miljoniem kontu.

Šī statistika arī parāda, ka trīs galvenie šo datu pārkāpumu avoti ir ļaunprātīga nepiederoša persona (uzlaušanas / sadarīšana / pikšķerēšana), nejauša / neuzmanīga rīcība un ļaunprātīga iekšējā informācija. Turklāt galvenie uzbrukumu veidi bija identitātes zādzības, finansiāla pieeja un piekļuve kontam. Vēl viens acīmredzams trūkums, uz kuru norāda šī statistika, ir tas, ka tikai 4% no visiem pārkāpumiem bija pat daļēji šifrēti dati. Visbeidzot, šī statistika norāda uz datu pārkāpumu skaita un apjoma palielināšanos nākotnē. Identitātes zādzību resursu centra dati norāda uz to pašu secinājumu.

Apmeklējiet LifeLock

Kredītu biroja datu pārkāpumu anatomija

Daudz tiek rakstīts par pašreizējo Equifax datu pārkāpumu, kas potenciāli atklāja 143 miljonu amerikāņu patērētāju PII. Tomēr tas nav pirmais datu pārkāpums, kas saistīts ar vienu no galvenajiem kredītbirojiem. Arī Experianam ir bijusi sava daļa drošības jautājumu.

Experian T-Mobile datu pārkāpums: 2015. gads

2015. gada 1. oktobrī Experian ziņu izlaidumā atzina datu pārkāpumus vienā no viņu biznesa vienībām, bet ne tā patēriņa kreditēšanas birojā. Viņi ātri norādīja, ka nav iegūta maksājumu karte vai bankas informācija. Viņi to izdarīja tāpēc, ka cilvēki to saista ar nozīmi, ka pārkāpums nav nopietns. Diemžēl dati ietvēra PII par aptuveni 15 miljoniem T-Mobile lietotāju ASV, ieskaitot tos, kuri pieteicās T-Mobile USA pēcapmaksas pakalpojumiem vai ierīču finansēšanai no 2013. gada 1. septembra līdz 2015. gada 16. septembrim..

Šajos datos bija vārdi, dzimšanas datumi, adreses un sociālās apdrošināšanas numuri un / vai alternatīva personas forma, piemēram, autovadītāja apliecības numurs, kā arī papildu informācija, kas izmantota T-Mobile paša kredītnovērtējumā. Viņi vēlāk grozīja alternatīvo ID, iekļaujot autovadītāju apliecību numurus, militāros ID vai pases numurus. Šī informācija ir gandrīz viss nepieciešamais, lai identitātes zaglis varētu uzdoties par indivīdu. Tas, kas Dark Web tiek saukts par fullz, ir vērts vairāk, ja tajā ir tikai dažas personiskas detaļas, kuras viņi bieži var atrast no citiem avotiem.

Pat ja viņi mazināja pārkāpuma nopietnību, viņu rīcība norādīja, ka viņi zināja, ka tas ir nopietnāks. Viņi ziņoja par notikušo attiecīgajām aģentūrām un sāka izsūtīt brīdinājumus pa pastu tiem, kuriem bija jaunākās adreses. Viņi arī piedāvāja visiem cietušajiem divus bezmaksas gadus no viņu kredītnovērošanas un identitātes noregulēšanas pakalpojuma. Parasti tiek nodrošināts viens gads. Turklāt viņi teica skartajiem, ka viņi var iesaldēt kredītus ar Experian. Tomēr atšķirībā no 90 dienu brīdinājuma par krāpšanu tas netiks automātiski piemērots pārējiem kredītbirojiem. Viņi arī brīdināja, ka viņi neiesaistīsies personīgi ar skartajiem un ka patērētājiem jābūt piesardzīgiem attiecībā uz zvanītājiem, lai pieprasītu no viņiem papildu informāciju.

Vēlāk viņi atklāja, ka, kaut arī SSN un ID tika šifrēti, viņi uzskatīja, ka viņiem ir ticis izdarīts kompromitējums. Liekas, ka to apstiprināja viņu veiktās darbības pārkāpuma mazināšanai. T-Mobile vēlāk dalījās ar to, ka Experians veica šādas darbības, lai nākotnē novērstu līdzīgu notikumu.

 • Pārliecinieties, ka tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri darbojas kā paredzēts
 • Uzlabota šo šifrēšanas atslēgu drošība
 • Ierobežota autorizēta pieeja serverim
 • Iesaistījās gan ASV, gan starptautiskās tiesībaizsardzības un kibernoziedzības iestādes
 • Uzlabota skarto serveru un saistīto sistēmu uzraudzība

Šis ir tikai daļējs Experian izmantoto aizsardzības līdzekļu saraksts, un šķiet, ka izmeklēšana turpinās.

Equifax datu pārkāpums: 2017. gads

2017. gada 7. septembrī ASV kredītbirojs Equifax ziņoja par datu pārkāpumiem, kas notika no maija vidus līdz jūlijam. Pārkāpums apdraudēja apmēram 143 miljonu lietotāju PII.

Lai gan tas nav lielākais pārkāpums ASV vēsturē, tas varētu būt viens no vissliktākajiem identitātes zādzības riska ziņā. Kad viņiem jautāja, kāpēc viņi tik ilgi gaidīja, lai informētu sabiedrību par šo pārkāpumu, Experian atbilde bija līdzīga tai, ko 2015. gadā sniedza Experian. Viņi sacīja, ka viņi vispirms rīkojās, lai apturētu hakeru. Tad viņi ieguva neatkarīgu kriminālistikas novērtējumu par pārkāpumu un tā apmēru. Pēc šī sarežģītā procesa viņi sāka paziņot par skartajiem.

Liekas, ka izmeklēšana liecināja, ka nezināmais iebrucējs bija izmantojis Apache Struts kļūdu, lai piekļūtu viņu sistēmai. Tiem, kas to nezina, Apache Struts ir plaši izmantots bezmaksas atvērtā koda ietvars, kuru daudzi Fortune 500 uzņēmumi izmantoja Java lietojumprogrammu izveidošanai tīmeklim. Kad marts pirmo reizi tika atklāts, Apache Struts CVE-2017-5638 ievainojamība tika uzskatīta par nulles dienas izmantošanu. Tas nozīmēja, ka tam varētu uzbrukt, jo tam vēl nebija izveidots neviens ielāps. Viņi bija gadījumi, kad ļaunprātīgas trešās puses izmantoja šo ievainojamību. Īpašnieks tam izveidoja plāksteri 6. martā un izlaida visiem, kā arī stingru ieteikumu pēc iespējas ātrāk to lietot..

Tāpat kā daudzi nesenie pārkāpumi, Equifax neizdevās ieviest drošības pamatus (plākstera instalēšana). Divos mēnešos, kas iestājās lietā, Equifax nezināmu iemeslu dēļ izvēlējās neuzlikt plāksteri savai sistēmai, un galu galā sabiedrība samaksāja cenu par savu lēmumu. Pēc tam noziedznieki ieguva vārdus, sociālās apdrošināšanas numurus, dzimšanas datumus, adreses un dažos gadījumos autovadītāju apliecību numurus. Jūs, iespējams, atzīsit, ka tas ir līdzīgs datiem, ko ieguvuši 2015. gadā uzlauztie Experian. Varat arī atcerēties, ka tas viss ir nepieciešams identitātes zaglim, lai izveidotu veikalu un izdarītu dažādas identitātes krāpšanas formas..

Papildus šim pārkāpumam viņi ir ziņojumi par iepriekšējo martā neizziņoto pārkāpumu, kas tika mazināts. Tas liek mums aizdomāties, kāpēc viņi pēc šī sākotnējā pārkāpuma labāk neuzraudzīja savu sistēmu. FTC arī izmeklē dažus aizdomīgus akciju darījumus šajā periodā. Šī izmeklēšana turpinās.

Šīs situācijas rezultātā Equifax savā vietnē ievietoja lapu, kurā varat ievadīt savu uzvārdu un SSN pēdējos sešus ciparus, lai redzētu, vai jūsu dati, iespējams, ir pārkāpuši. Neatkarīgi no tā, vai jūsu dati tika apdraudēti, uzņēmums piedāvā visiem, kuriem ir ASV SSN, vienu gadu, ja viņiem tiek piedāvāts pakalpojums TrustedID Premier. Turklāt viņi ļāva ikvienam iesaldēt savu kredītinformāciju. Viņi ir saskārušies ar zināmu kritiku par problēmām, kas cilvēkiem radās, mēģinot izmantot šos piedāvājumus, jo palielinājās pretendentu skaits.

Lai to risinātu, viņu pagaidu izpilddirektors Paulino do Rego Barros Jr ir izveidojis Wall Street Journal atzinuma rakstu, lai to risinātu. Tajā viņš apspriež organizācijas virzību uz priekšu un sabiedrības uzticības pelnīšanu. Viņš saka, ka viņam ir žēl par problēmām, ar kurām patērētāji ir saskārušies ar viņu vietni. Rezultātā pieteikšanās termiņš bezmaksas TrustedID Premier un iesaldēšanai tika pagarināts līdz janvāra beigām. Viņš arī saka, ka līdz tam laikam Equifax būs jauns pakalpojums, kas lietotājiem ļaus kontrolēt pašu Equifax kredītinformāciju. Tas ļaus jums pēc vēlēšanās bloķēt un atbloķēt kredītvēsturi. Turklāt pakalpojums būs bezmaksas visu mūžu.

Apmeklējiet LifeLock

Kas notiek ar jūsu datiem pēc pārkāpuma?

Tātad, kas notiek ar jūsu PII, kad tas tiek pieņemts? Maz ticams, ka persona, kas to nozaga, būs tā, kas to faktiski izmantos, lai izdarītu krāpšanu identitātē. Viņš var piedāvāt to pārdot vienā no Dark tīmekļa vietnēm, kas darbojas kā kriminālās tirgus vietas. Bet ticamāk, ka viņš to piedāvās brokerim, kurš darbosies kā starpnieks un pārdos to tirgū viņa vietā. Pēc tam brokeris var piedāvāt to tādu, kāds tas ir tirgus vietnē, vai arī viņš var pievienot to citiem datiem, kas viņam nepieciešami, lai palielinātu tā vērtību. Jebkurā gadījumā galu galā tas nonāks kādā vietnē un identitātes zaglis to beidzot iegūs, lai viņš varētu to izmantot krāpnieciskām darbībām.

Šajās vietnēs ir raksturīgas dažas lietas. Jo vairāk viņiem ir nozagtas informācijas, jo vairāk tā ir vērts. PII iesaiņojumi atsevišķām personām ir vairāk vērts nekā vairums atsevišķu gabalu. Šajās vietnēs darbojas starpnieki, kas veic darījumus un pārliecinās, ka abas puses rīkojas līdzīgi, kā darbojas eBay. Cilvēki, kas sniedz jaunus noderīgus datus, iegūst labu reputāciju, un tie, kas sniedz nevajadzīgus novecojušus datus, iegūst sliktus datus. Tas ir līdzīgi kā atsauksmes, ko redzat likumīgās vietnēs. Ja jūs to vēl neesat sapratuši, šīs vietnes galvenokārt darbojas kā noziedzniekiem paredzētā eBay. Tie ir labi organizēti noziedzīgi uzņēmumi.

Dažu rakstu pārskatīšana, kas saistīti ar informācijas pārdevējiem melnajā tirgū, liecina, ka kredītkartes ar augstiem limitiem un cita informācija joprojām var sasniegt 20 USD, bet zemas vērtības mērķi ir tikai dažu dolāru vērti. Veselības apdrošināšanas akreditācijas dati, ja tie tiek iesaiņoti kopā ar citiem PII, varētu pārdot par lielākām summām – USD 20 vai vairāk. Tas izskaidro uzbrukumu pieaugumu pret veselības aprūpes nozares mērķiem. Pilnvērtīgām vai pilnām personu identitātes paciņām ir lielāka vērtība nekā viszemākajām kredītkartēm – 15 USD. Tāpēc pārkāpumi kļūst arvien sarežģītāki un notiek pēc augstāka profila mērķiem, piemēram, Experian, Equifax, JPMorgan un citiem, kuriem ir piekļuve šīs pakotnes datiem. Nodokļu dati, kas ir pievienoti citam PII, var būt vēl vērtīgāki.

LifeLock pārskats 2017: secinājumi

LifeLock identitātes aizsardzības biznesā darbojas kopš 2005. gada. Viņi ir apņēmušies nodrošināt vadību krāpšanas novēršanā un izglītošanā. 2012. gadā viņi iegādājās ID: Analytics, uzņēmuma identitātes riska pārvaldības līderi. Apvienojot ID Analytics uzņēmuma risinājumus un patentēto datu iespējas ar patērētāju zināšanām, LifeLock ir izstrādājis pakalpojumu komplektu, kas var palīdzēt aizsargāt jūs no identitātes zādzībām. Viņi nesen kļuva par Symantec ģimenes daļu, tāpēc, ja esat Norton klients, jūs varat saņemt pakešu darījumu par viņu pakalpojumiem. Lai gan LifeLock un neviens cits nevar garantēt, ka jūs nebūsit identitātes zādzības upuris, viņi var jums to atvieglot, ja jūs tomēr kļūstat par upuri.

Lifelock pakalpojumi veic trīs pamatdarbības, kas palīdz pasargāt jūs no identitātes zādzībām vai ļauj to noķert un apturēt. Tas var ierobežot tā sarežģījumus un atvieglot jūsu identitātes atjaunošanu. Šie pakalpojumi nodrošina trīs aizsardzības līmeņus: pārrauga un atklāj, brīdina un atjauno. Turklāt tie nodrošina līdzekļu kompensāciju par izdevumiem, kas veikti no kabatas. Viņu LifeLock Privacy Monitor palīdzēs jums samazināt jūsu PII nospiedumu tīmeklī, meklējot jūsu informāciju meklēšanas vietnēs un sniedzot informāciju par atteikšanos no tām..

Viņi arī skenē Dark Web, lai iegūtu jūsu informāciju, un iesaka veikt darbības, lai mazinātu jūsu identitātes zādzības risku, ja tā tiek atrasta. Viņi var novērot arī citus jūsu dzīves aspektus, kā aprakstīts viņu trīs galveno plānu aprakstos iepriekš šajā LifeLock pārskatā. Ja tiek atrasta anomālija, viņi jūs brīdinās, izmantojot LifeLock identitātes trauksmes sistēmu. Šis brīdinājums prasa no jums atbildi. Atkarībā no jūsu atbildes viņi izmeklēs tālāk. Ja tiek atklāts, ka esat kļuvis par identitātes zādzības upuri, viņi uzsāks jūsu identitātes atjaunošanas procedūru, un viņu miljonu dolāru garantija sāk darboties.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Viņiem ir plāni visiem finanšu vajadzību līmeņiem.
 • 10% atlaide, ko viņi piedāvā mūsu lasītājiem.
 • 60 dienu naudas atdošanas garantija.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Pievienojiet apvienoto ģimenes plānu

Pašlaik viņi piedāvā 10% atlaidi jūsu pirmajam abonēšanas termiņam par savu pakalpojumu, kā arī 30 dienu bezriska periodu. Turklāt viņiem ir 60 dienu naudas atdošanas garantija gada dalībai. Jums jāpārbauda mūsu pārskats par viņu plāniem un jāizvēlas vislabākais jūsu vajadzībām un jāpārbauda viņu pakalpojumu komplekts.

Apmeklējiet LifeLock

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map