Sāksim LiquidVPN pārskatu ar nelielu uzņēmuma vēsturi. LiquidVPN 2013. gadā dibināja Deivs Kokss, tīkla inženieris ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi, strādājot dažos no vismodernākajiem privātajiem datu centriem Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņi nav vieni no vecākajiem vai lielākajiem VPN sniedzējiem šajā telpā. Patiešām, viņi ir paziņojuši, ka viņu mērķis nav kvantitāte, bet drīzāk kvalitāte, kad runa ir par viņu VPN tīkla infrastruktūras paplašināšanu. Viņi atsakās no kompromisiem, ja runa ir par viņu lietotāju privātumu un drošību. Tāpēc LiquidVPN ir izveidojis pamata prasību kopumu attiecībā uz privātumu, tīkla neitralitāti, lietošanas politiku, aparatūru, atlaišanu, trafiku, vienaudžiem un joslas platumu, kas datu centriem jāatbilst, pirms viņi apsver iespēju pievienot tur serverus. Līdz ar to tie ir diezgan mazs VPN pakalpojums ar nelielu serveru kopu kodolu, kas atrodas stratēģiskās vietās visā pasaulē.

LiquidVPN pārskats

LiquidVPN komanda lepojas ar klientu apkalpošanu, paziņojot, ka vairums vaicājumu tiek izskatīti 30 minūšu laikā, ja vien, kā viņi saka, “mazās rīta stundās”, tas varētu aizņemt dažas stundas. LiquidVPN ir tehniski inovatīvs ar to, ka atbalsta vairākas VPN tuneļa topoloģijas, ieskaitot “modulējošos IP”, kurus mēs vēlāk pārbaudīsim. Visbeidzot, LiquidVPN ir tālredzīgs pakalpojums. Par to liecina viņu eksperimenti ar ne-Nacionālā Standartu un tehnoloģijas institūta (NIST) šifrēšanas algoritmiem, piemēram, Camellia-256-CBC OpenVPN protokolam pāris vietās.

Cenas un īpašie piedāvājumi

LiquidVPN cenu veidošanas struktūra ir atšķirīga nekā lielākajai daļai VPN, jo viņi cenu par savu pakalpojumu maksā vienlaicīgu savienojumu skaitu ar viņu tīklu. Viņi izsauc savus piedāvājumus: SideKick, kas ļauj veikt divus vienlaicīgus savienojumus; Road Warrior, kas atļauj četrus, un Ultimate, kas atļauj astoņus. Tāpat kā vairums VPN pakalpojumu sniedzēju, viņi piedāvā atlaides visiem saviem plāniem, ja jūs abonējat uz ilgāku laiku. LiquidVPN piedāvā visus savus plānus divu termiņu garumā: viens mēnesis un viens gads.

LiquidVPN cenu noteikšana

Kā redzat iepriekš, LiquidVPN pārdod savu SideKick plānu par USD 7,00 mēnesī un USD 57,00 mēnesī, kas nozīmē, ka jūs varat ietaupīt USD 27,00 vai aptuveni 32% iegādāties, pierakstoties uz gadu ilgu pakalpojumu. Kaut arī Ultimate plānam ir potenciāls ietaupīt vairāk nekā par 50% no mēneša cenas, tikai daudziem enerģijas lietotājiem faktiski būs vajadzīgs tik daudz vienlaicīgu savienojumu. Tāpēc LiquidVPN pakalpojuma “saldā vieta” šķiet Road Warrior plāns. Pierakstoties uz šo paketi uz gadu, jūs ietaupīsit USD 51,00 jeb aptuveni 42,5% no mēneša cenas. Baudiet neierobežotu VPN ar četriem vienlaicīgiem savienojumiem tikai no Mēnesī – 5,75 USD.

LiquidVPN pakalpojums sniegs jums neierobežotu piekļuvi aptuveni 44 serveriem 9 dažādās valstīs. Jums būs pieeja dažiem visstiprākajiem šifrēšanas algoritmiem, lai aizsargātu un nodrošinātu visu jūsu interneta trafiku. Jūs arī varēsit izvēlēties no četriem IP tuneļa savienojumu veidiem, lai noteiktu savu anonimitātes līmeni, sērfojot internetā. Turklāt jums būs piekļuve viņu privātam šifrētam pakalpojumam LiquidDNS, kurā nav reģistrēts nulles režīms. Izmantojot LiquidDNS pakalpojumu, jūs varēsit piekļūt viņu beta funkcijai, kas ļaus jums izbaudīt daudzus dažādus ASV un Lielbritānijas tvaicēšanas pakalpojumus no jebkuras viņu VPN vietas..

LiquidVPN pieņem daudz dažādu maksājumu iespēju, ieskaitot Bitcoin, kredītkartes un PayPal. Pieņemtās kredītkartes ietver Visa, Mastercard, Discover American Express, JCB, EnRoute, Diners Club, Visa Debit un Visa Electron. Maksājums notiek ASV dolāros. Maksāšana, izmantojot Bitcoin, ļaus iegūt lielāku anonimitāti.

Bezriska izmēģinājuma periods

Lai gan LiquidVPN nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu nevienam no viņu pakalpojumiem, viņiem ir 7 dienu naudas atdošanas garantija. Tas ļaus jums laiku pārskatīt pakalpojumu un noskaidrot, vai tas jums ir piemērots. Ja jūs kādu iemeslu dēļ neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem, viņi labprāt atmaksās jūsu abonēšanas maksu pirmajās septiņās pakalpojuma dienās. Lai saņemtu atmaksu, jums vispirms ir jāatceļ savs pakalpojums un pēc tam jānosūta biļete norēķinu nodaļai. Atmaksa tiks piešķirta septiņu dienu laikā pēc maksājuma par pakalpojumiem tikai tad, ja pirms kompensācijas pieprasījuma neesat izmantojis nepamatoti daudz līdzekļu. Šo pēdējo daļu, “nepamatoto resursu daudzumu” no viņu darba uzdevumiem, varētu padarīt skaidrāku.

Apmeklējiet vietni LiquidVPN

LiquidVPN pakalpojuma iespējas

LiquidVPN pakalpojums ietver piekļuvi 44 serveriem 16 pilsētās, kas atrodas 9 dažādās valstīs, ar piekļuvi vairāk nekā 2000 publiskām IP adresēm. Tie, kas abonē savu VPN pakalpojumu, varēs izmantot arī savu LiquidDNS. LiquidDNS ir LiquidVPN šifrēts, nulles žurnāla viedais DNS pakalpojums. Tas ir privāts DNS pakalpojums, kas 100% pieder LiquidVPN un kuru pārvalda LiquidVPN, un tas ir pieejams tikai LiquidVPN abonentiem. Tas ļaus jums veikt šifrētus, nulles reģistrēšanas meklēšanas vaicājumus. Tas var palīdzēt aizsargāt jūs no nevēlama mārketinga, tādu vietņu kā Twitter un YouTube valdības cenzūras un ļaunprātīgas pikšķerēšanas.

Viņu LiquidDNS serveru izmantošana visai jūsu sērfošanai internetā ne tikai palielinās jūsu privātumu, bet arī ļaus piekļūt viņu jaunajam beta pakalpojumam, kas ļaus jums skatīties straumēšanas multividi no ASV un Lielbritānijas no jebkuras viņu VPN servera vietas, bez vajadzības izveidojiet savienojumu ar serveri vienā no attiecīgajām valstīm.

Vēl viena funkcija, ko piedāvā LiquidVPN pakalpojums, ir iespēja izvēlēties IP savienojuma veidu, ko izmanto VPN tuneļa savienojumā. Jūs varat veikt šādas izvēles:

 • Koplietots IP – vispārējā topoloģija, ko izmanto vairums VPN
  • Tas ir noklusējuma statuss visiem VPN protokoliem: OpenVPN, SSTP, L2TP, PPTP
  • Savienojumus aizsargā tīkla adrešu tulkošanas (NAT) ugunsmūris
  • Ieteicams ierīcēm, kurām nav ugunsmūra, piemēram, viedtālruņiem un planšetdatoriem, vai piekļuvei Wi-Fi karstajos punktos, piemēram, jūsu vietējā restorānā
  • Nodrošina zināmu anonimitāti, jo IP tiek koplietoti starp citiem LiquidVPN lietotājiem
 • Publiskais IP – nodrošina vienu dinamiski piešķirtu publisku IP adresi katra lietotāja sesijai
  • Pēc lietošanas adreses atkal nonāk baseinā, lai tās varētu novirzīt citiem lietotājiem
  • Ieteicams ikdienas sērfošanai internetā, P2P lejupielādei, spēlēm, VOIP un citām vispārīgām darbībām.
  • Mazāks privātums, jo trafiku var izsekot IP un tikai jūs to izmantojat
  • Necenzēta pieeja atvērtajam internetam ar visām ostām, izņemot 25. ostu
 • IP modulēšana – Publiskais IP mainās ar katru jaunu piekļuves interneta pakalpojumam pieprasījumu… ti, ievieto attēlu, maina vietnes lapu, noklikšķina uz saites utt..
  • Tiek izmantots koplietots IP
  • Papildu pieskaitāmuma dēļ savienojums ir par 20–40% lēnāks nekā citiem VPN savienojumiem
  • Nodrošina vislielāko anonimitāti, jo to praktiski nav iespējams izsekot
  • Nedarbosies ar visām vietnēm, kuras, iespējams, vēlēsities apmeklēt
 • Īpašs IP – Publiska IP adrese tiek piešķirta tikai jums vienam, un tā nekad nemainās
  • Lai atvērtu un aizvērtu ostas, jums nepieciešama papildu iestatīšana
  • Nodrošina anonimitāti, jo trafiku var tieši izsekot līdz publiskai IP adresei, kurai piekļūstat tikai jums
  • Izmantojiet tikai tad, ja jums nepieciešama IP adrese, kas nemainās

Pēdējā LiquidVPN pakalpojuma īpašība ir lieliskā drošība, ko nodrošina tā šifrēšana. Pakalpojums atbalsta OpenVPN (UDP / TCP), SSTP, L2TP / IPsec un PPTP protokolus. PPTP protokolam, kas izmanto 128 bitu MPPE, ir vismazākā šifrēšana, un to parasti uzskata par noderīgu tikai tad, ja jūsu mērķis ir ātrums, nevis drošība vai ja jūsu ierīcei nav pieejams cits protokols. LiquidVPN savam SSTP izmanto AES šifrēšanu, kas lielākoties paredzēta operētājsistēmai Windows un var tikt caurspīdēta caur lielāko daļu ugunsmūru. Viņu L2TP / IPsec protokols izmanto AES 256 bitu šifrēšanu un ir piemērots mobilajām ierīcēm, kuras to ir atbalstījušas. Visbeidzot, viņu OpenVPN šifrēšanas ieviešanā tiek izmantots CBC 256 bitu AES ar 4096 bitu RSA atslēgu un Camellia-256-CBC, ja tas ir pieejams. Tas nozīmē, ka jūs varēsit atrast VPN savienojumu, kas atbilst jūsu drošības vajadzībām.

Apmeklējiet vietni LiquidVPN

LiquidVPN tīkla un servera atrašanās vietas

LiquidVPN tīkls ietver piekļuvi 44 serveriem 16 pilsētās 9 dažādās valstīs ar piekļuvi vairāk nekā 2000 publiskām IP adresēm.

ValstisPilsētasProtokoliLogpolitika
916OpenVPN TCP / UDP, SSTP, L2TP / IPsec, PPTPNav žurnālu

Valstu un pilsētu saraksts, kurās LiquidVPN ir VPN serveri, ir īss, un tajā ietverts:

 • Kanāda – Toronto, ON
 • Vācija – Frankfurte
 • Nīderlande – Alblasserdam; Amsterdama; Roterdama
 • Romia – Bukareste
 • Singapūra – Singapūra
 • Zviedrija – Stokholma
 • Šveice – Cīrihe
 • Apvienotā Karaliste – Mančestra
 • Savienotās Valstis – Čikāga, IL; Kanzassitija, MO; Losandželosa, Kalifornija; Manassas, VA; Maiami, FL; Piscataway, NJ

Lai gan LiquidVPN var nebūt serveru skaita, ko dara daži VPN pakalpojumu sniedzēji, viņi cenšas to kompensēt sava tīkla serveru kvalitātē un stratēģiskā izvietojumā. Katram sava tīkla serverim ir paredzēts 1Gbps ports, lai nodrošinātu jūs ar vienu no iespējami ātrākajiem savienojumiem ar internetu. Visās viņu tīkla vietās ir serveri, kas atbalsta kopīgu IP adresēšanu. Viņiem ir serveri visās vietās, kas atbalsta visus VPN protokolus: OpenVPN, SSTP, L2TP / IPsec un PPTP. Pašlaik viņiem ir klienta programmatūra operētājsistēmai Windows un Mac OS X. Viņiem ir arī Android lietotne beta versijā. Viņu zināšanu bāzē ir ceļveži, kas palīdz abonentiem manuāli instalēt savu pakalpojumu, izmantojot visus atbalstītos protokolus operētājsistēmās Windows, Mac OS, Linux, iOS, Android, DD-WRT maršrutētājos un citās ierīcēs. Papildus šīm pamatprasībām LiquidVPN tīkls piedāvā serverus, kas ir DDoS aizsargāti līdz 20 Gbps, serverus, kas optimizēti P2P, un serverus ar 10 Gbps portiem, kas ir stratēģiski novietoti, lai uzlabotu tīkla darbību.

Apmeklējiet vietni LiquidVPN

Privātums un drošība

Lai gan LiquidVPN atrodas ASV, viņiem ir stingra Nav žurnāla Privātuma politika. Viņi neveic žurnālu reģistrēšanu no saviem VPN lietotājiem. Viņi glabā tikai to informāciju, kas nepieciešama viņu pakalpojuma sniegšanai. Pēc viņu pašu vārdiem:

LiquidVPN izvēlētos brīvprātīgi slēgt daļu vai visu savu tīklu un pārcelties uz citu jurisdikciju vai pilnībā slēgt, pirms atļaut jūsu privātuma pārkāpumu. Mēs publiski paziņosim informācijas pieprasījumus par mūsu lietotājiem un LiquidVPN tīklu. Mēs ik nedēļu piedāvājam Kanāriju orderi, kas garantē, ka katrs saņemtais informācijas pieprasījums ir publiski pieejams.

LiquidVPN neuztur nevienu sesiju žurnālu. Jūsu apmeklētās vietnes un datu tips, ko sūtāt / saņemat, ir jūsu bizness. Mēs neuzraugām šāda veida satiksmi. Sesijas dati nekad netiek saglabāti un reģistrēti, mūsu interneta dati un lietošanas privātums ir mūsu svarīgākās rūpes.

Viņu privātuma politika, kā arī tas, kā viņi pārredzami apstrādā informācijas pieprasījumus, publiski tos publicējot, un visas veiktās darbības ir apliecinājums viņu centībai ievērot jūsu privātumu. Viņi arī pieņem maksājumus, izmantojot Bitcoin, lai vēl vairāk aizsargātu jūsu privātumu un anonimitāti, kamēr izmantojat viņu pakalpojumu.

LiquidVPN ir nodrošinājis arī jūsu interneta trafika un pārlūkošanas paradumu drošību. Tie piedāvā atbalstu šādiem VPN protokoliem, ieskaitot OpenVPN (TCP / UDP), SSTP, L2TP / IPsec un PPTP. Tas var palīdzēt šifrēt visu tiešsaistes datplūsmu un pasargāt to no ziņkārīgo acīm. LiquidVPN klienti izmanto OpenVPN protokolu ar CBC 256 bitu AES ar 4096 bitu RSA atslēgu vai Camellia-256-CBC šifriem, kas nodrošinās jūs ar vislabāko šifrēšanas aizsardzību, kas pieejama nozarē..

OpenVPN ir visdrošākais no VPN protokoliem. Tas ir ļoti universāls protokols, kas tagad atbalsta lielāko daļu ierīču. L2TP / IPsec ir lieliska izvēle tādām mobilajām ierīcēm kā iOS, jo vispiemērotāk to atbalsta un padara to viegli konfigurējamu, lai arī tas var būt nedaudz lēnāks nekā dažiem citiem protokoliem. Viņu L2TP / IPsec ieviešanā tiek izmantots AES-256 bits. Tie piedāvā arī atbalstu SSTP, kas galvenokārt paredzēts operētājsistēmai Windows, un tas ļaus jums mērogot lielāko daļu ugunsmūru. Ietverot atbalstu PPTP protokolam, kam ir plašs platformas atbalsts, ir viegli iestatīt, un ātrs tā zemā līmeņa šifrēšanas dēļ ļauj tiem atbalstīt vēl vairāk ierīču. Tā ir populāra izvēle straumētajiem multivides failiem, kur drošība nav jūsu lielākās rūpes.

Atbalsta nodrošināšana četrām dažādām OpenVPN tuneļa topoloģijām ļauj jums nodrošināt tiešsaistes satiksmi un pats izlemt, cik anonīms vēlaties būt, sērfojot internetā. Izmantojot modulējošu IP, jūsu interneta paradumi var praktiski neizsekot. LiquidVPN ir rokasgrāmatas, kas palīdz to instalēt daudzu dažādu veidu ierīcēs, izmantojot visus atbalstītos protokolus. Viņi pat nodrošina ceļvežus pakalpojuma konfigurēšanai ar DD-WRT maršrutētājiem. Viņiem pat ir rokasgrāmata, kā izmantot savu pakalpojumu ar programmatūru PFSense.

Apmeklējiet vietni LiquidVPN

Praktiska pārbaude

Mēs pabeidzam mūsu LiquidVPN pārskatu, veicot dažas klientu klientu programmatūras pārbaudes, lai redzētu, cik viegli ir iestatīt un lietot, kā arī pārbaudīt tā vispārējo veiktspēju. Es gribētu sākt ar to, ka LiquidVPN labi piedalījās mūsu ātruma pārbaudē. LiquidVPN ir pielāgota klienta programmatūra gan Windows, gan Mac, kā arī tikko izlaista beta lietotne Android ierīcēm. Tie nodrošina detalizētus norādījumus sava pakalpojuma konfigurēšanai ar dažādiem protokoliem cita veida ierīcēs, piemēram, iOS, Android un citās mobilajās ierīcēs. Viņiem ir arī ceļveži sava pakalpojuma izmantošanai ar Linux un DD-WRT maršrutētājiem.

Savienojuma izveide no Windows

LiquidVPN ir Windows pielāgots klients, kas ļaus jums izveidot savienojumu ar jebkuru serveri viņu tīklā, izmantojot OpenVPN protokolu. Jūs varat lejupielādēt klientu no viņu vietnes. Instalējot klientu, jūs redzēsit pāris iestatīšanas ekrānus. Pirmais ļaus jums izveidot LiquidVPN darbvirsmas ikonu un palaist klientu pēc instalēšanas pabeigšanas. Otrajā tiks instalēts Windows OpenVPN TAP draiveris.

LiquidVPN atlase

Ja esat izvēlējies palaist klientu, kad instalēšana ir pabeigta, redzat ekrānuzņēmumu, kas līdzīgs pirmajam attēlā iepriekš. Šis ir galvenais klienta savienojuma ekrāns. Tieši pa labi no sarkanās pogas Savienot ir poga ar Android GPS atrašanās vietas ikonu. Noklikšķinot uz šīs pogas, tiks parādīts ekrānuzņēmums, kas līdzīgs augšējam augšējam. Šis ir servera izvēles ekrāns, kas ļauj jums izvēlēties, ar kuru serveri vēlaties izveidot savienojumu. Šis ekrāns ir sadalīts divās zonās. Pirmais šī ekrāna apgabals ļauj jums izvēlēties servera izvēles kritērijus, kas ietver šādus elementus:

 • Novads – Ļauj redzēt visus serverus noteiktā reģionā
  • Iespējas ietver: Visas, Eiropas Savienība, Ziemeļamerika, Āzija, Austrumeiropa
 • Protokols – Ļauj izvēlēties savienojumam izmantoto protokolu
  • Iespējas ietver: OpenVPN, L2TP / IPsec, SSTP, PPTP
 • Topoloģija – Ļauj izvēlēties IP savienojuma veidu, kas ļauj kontrolēt anonimitātes pakāpi
  • Iespējas ir kopīgota, publiska, mainīga, veltīta
 • Izlase – Ļauj parādīt tikai saglabātos iecienītos serverus

Serveru izvēles ekrāna otrajā daļā parādīti serveri, kas atbilst izvēlētajiem kritērijiem. Noklikšķinot uz apļa bultiņām pa labi no ping, tiks parādītas pēdējās latences (ping) izvēlētajiem atdalītājiem milisekundēs. Noklikšķinot uz sarkanās zvaigznes, kas atrodas pāri noteiktam serverim, tas tiks atlasīts kā iecienīts. Trešajā ekrānuzņēmumā ir parādīti mūsu atlasītie favorīti. Noklikšķinot uz Floridas ASV servera ar nosaukumu Leesin, tas tiek atlasīts.

LiquidVPN savienojums

Rezultātā tiek iegūts ekrānuzņēmums, kas parādīts augšējā kreisajā pusē ilustrācijā. Kā redzat šajā ekrānuzņēmumā, savienojuma pogā zem vārda savienojums parādās izvēlētais serveris Florida, US [Leesin]. Noklikšķinot uz šīs pogas, tiek sākts savienojuma process, kura rezultātā ekrāna vidējais ekrāns tiek parādīts ar sarkanu savienojuma pogu, kas mainās uz dzelteno savienojošo. Ja šī ir pirmā reize, kad izveidojat savienojumu ar pakalpojumu, logs, kurā varēsit ievadīt un saglabāt lietotājvārdu un paroli. Tas būs jāpabeidz, pirms tiek sākts savienojuma process. Ekrānuzņēmums labajā pusē parāda pabeigto savienojumu. Tagad, kad esam pārbaudījuši, kā izvēlēties un izveidot savienojumu ar serveri, izmantojot klienta programmatūru, ļaujiet mums apskatīt savienojuma ekrāna daļas. Pārbaudot šīs daļas pabeigtā savienojuma ekrānuzņēmumā iepriekš, mēs redzam šādus komponentus:

 • Poga atvienot – Noklikšķinot uz tā, jūs tiksit atvienots no izvēlētā servera
 • Servera izvēles ikona – Atkal parādīsies, kad atvienosimies no mūsu izvēlētā servera
 • Pārsūtīto datu joslu diagramma – parāda savienojuma augšupielādes un lejupielādes ātrumu (Mbps) un joslu diagrammu sesijas laikā
 • Pašreizējais statuss – atvienots vai pievienots
 • Iespējot / atspējot šķidruma bloķēšanas pogu – Šķidrā bloķēšanas Windows versijā tiek izmantota Windows filtrēšanas platformas API, lai izstrādātu noteikumus, lai pilnībā izslēgtu ierīci no interneta un pēc tam atver caurumu, lai izveidotu savienojumu ar LiquidVPN serveriem un izveidotu šifrētu tuneli starp abām vietām. Tas nodrošina pilnīgu iznīcināšanas slēdzi, jo visi mēģinājumi (ļaunprātīga programmatūra, WebRTC noplūde, DNS noplūde utt.), Lai apietu šifrētu tuneli, tiek vienkārši atmesti, ja vien jūs tam neesat devis atļauju apiet ugunsmūri iestatījumu izvēlnē..
 • Informācija
  • Pašreizējā IP adrese – IP adrese, ko piešķīris serveris, ar kuru pašlaik esat izveidojis savienojumu
  • Pašreizējās sesijas taimeris – laiks sekundēs kopš sesijas sākuma
  • Pašreizējā savienojumā tiek izmantota pašreizējā topoloģija un šifrēšana – koplietots, OpenVPN-256 bits

Apmeklējiet vietni LiquidVPN

Noklikšķinot uz atvienot augšējā trešajā ekrānuzņēmumā, jūs nonāksit atpakaļ atvienotajā ekrānuzņēmumā, kas mirdzēja augšējā kreisajā stūrī. Šeit jūs varat izvēlēties citu serveri, noklikšķinot uz servera izvēles ikonas, kā mēs iepriekš parādījām. Citur varat noklikšķināt uz zobrata augšējā kreisajā izvēlnē un atlasīt iestatījumus. Tiks parādīta iestatījumu izvēlne, kas ļaus mainīt VPN darbību. Tam ir trīs cilnes (no kreisās uz labo): vispārējā, uzlabotā un šķidruma bloķēšana. Cilnei Vispārīgie iestatījumi ir divas sadaļas; autentifikācija un iespējas. Šeit ievadot lietotājvārdu un paroli, tas tiks saglabāts turpmākām servera izmaiņām. Cilnē Vispārīgie iestatījumi ir šādas iespējas:

 • Automātiski izveidot savienojumu, kad savienojums tiek pārtraukts
 • Automātiskais savienojums, kad tiek palaists LiquidVPN
 • Uzsākot sistēmu, palaidiet LiquidVPN
 • Pēc pievienošanas samaziniet līdz paplātei
 • Startējot pārbaudiet, vai nav programmu atjauninājumu
 • Atspējot IPv6

LiquidVPN klienta iestatījumi

Otrā cilne iestatījumu izvēlnē ir uzlabotā cilne (parādīts vidējais attēls iepriekš). Cilnei Papildu ir divas sadaļas. Pirmais no tiem ir openVPN sadaļa, kurā ietvertas šādas divas iespējas:

 • OpenVPN protokols – ļaus mainīt protokolu no UDP uz TCP
  • UDP – lietotāja Datagram Protocol ir noklusējuma un ātrākais protokols
   • Paritātes kļūdu pārbaude nav obligāta.
   • Tas negarantē, ka visas paciņas tiks piegādātas vai pasūtījums, kurā tās nonāk.
  • TCP – transporta kontroles protokols (lēnāks nekā TCP protokols)
   • Tas garantē, ka dati tiks piegādāti un ka tie tiks saņemti tādā secībā, kādā tie tika nosūtīti.
   • TCP ir noderīgs dažos gadījumos, kad vēlaties atdarināt HTTPS trafiku.
 • Ports – ļauj izvēlēties dažādas ostas trafikam
  • Porta iespējas: Automātiska (izvēlēta jums), 53, 118, 123, 443, 921, 1194, 9201
   • Portu maiņa var palīdzēt, ja rodas savienojuma problēmas
   • Izvēloties TCP protokolu un portu 443, varēsit simulēt HTTPS trafiku

Cilnes Papildu otrā sadaļa ļauj manuāli iestatīt domēna vārda serveri (DNS). Jums vajadzētu atstāt to automātisku, ja plānojat izmantot LiquidDNS pakalpojumu, ko piedāvā LiquidVPN. Jums tas jāmaina tikai tad, ja saprotat, ko darāt, jo tas var liegt piekļuvei internetam, ja ievadāt nepareizu vērtību.

Iepriekš redzamais pēdējais attēls ļauj noteikt, kāda trafika plūsma ir atļauta, ja ir iespējota šķidruma bloķēšana. Tie ir izvēles rūtiņa, kas atļauj lokālā tīkla (LAN) trafiku, un vieta, kur manuāli pievienot vai noņemt IP adreses, kuras var darboties, kamēr ir iespējota šķidruma bloķēšana..

Apmeklējiet vietni LiquidVPN

Sazinieties ar Mac klientu

Tāpat kā Windows pielāgoto programmatūru, LiquidVPN klientu Mac var lejupielādēt no viņu vietnes. Viņu mac klientam ir līdzīgas funkcijas kā Windows. To ir viegli lejupielādēt un instalēt. Tas ir paredzēts darbam ar Mac OS X 10.7 un jaunāku versiju. Viņi atvieglo Mac klienta lejupielādi un instalēšanu ar vienu klikšķi. Tam ir tāda pati šķidruma bloķēšanas funkcija, lai bloķētu jūsu VPN, kas izmanto vispārpieņemtos PF noteikumus, kas iebūvēti OS X virs Lauvas. Tam ir daudz tādu pašu funkciju kā viņu Windows klientam. Papildus savam pielāgotajam VPN klientam LiquidVPN ir arī rokasgrāmatas, kā manuāli konfigurēt Mac OS X Tunnelblick, PPTP un L2TP.

Pievienojiet no iPhone vai iPad

LiquidVPN nav iOS lietotnes, taču tās atbalsta visas ierīces (iPhone, iPad, iPod Touch). iOS sākotnēji atbalsta L2TP / IPsec VPN. LiquidVPN ir rokasgrāmatas, kā konfigurēt iOS ierīces, izmantojot PPTP, L2TP / IPsec un OpenVPN protokolus ar to pakalpojumu. Zemāk ir vispārīgs ceļvedis, kas ilustrē, kā iestatīt L2TP / IPsec LiquidVPN.

L2TP / IPsec vienkāršota rokasgrāmata, kas iestatīta iOS:

 1. Klikšķiniet uz “IestatījumiUn pēc tam noklikšķiniet uz “Vispārīgi“.
 2. Ritiniet uz leju un atlasiet “VPN
 3. Krāns “Pievienojiet VPN konfigurāciju
 4. Izvēlieties L2TP
  1. Ievadiet a apraksts piemēram, LiquidVPN savienojums
  2. Iekš “ServerisLaukā ierakstiet LiquidVPN servera adresi. Jūs varat atrast servera adreses, piesakoties viņu vietnes klientu apgabalā.
  3. Ievadiet savu lietotājvārds un paroli attiecībā uz VPN piezīmi: tas atšķiras no jūsu pieteikšanās vietnē, un LiquidVPN darbinieki jums to piešķīra jūsu laipnajā pierakstīšanās e-pastā.
  4. Jūs varat saņemt Slepeni vērtību, lai ievadītu šo lauku, piesakoties viņu klienta apgabalā.
  5. Pārliecinies “Nosūtīt visu trafiku”Ir iespējota.
  6. Krāns “Saglabāt”.
 5. Pārslēgt VPNON”, Lai pārbaudītu savienojumu

Apmeklējiet vietni LiquidVPN

Pievienojiet Android ierīci

LiquidVPN ir tikai nesen izlaista Android ierīču beta lietotne. Šī lietotne nodrošina Android lietotājiem tikpat ērtu lietošanu kā Windows klientam. Zemāk ir ilustrācija, kurā parādīti daži ekrānuzņēmumi no Android lietotnes. Pirmajā ekrānā tiek parādīta autentifikācija, kurā ievadāt savu lietotājvārdu, paroli (saņemts sveiciena e-pastā), noklikšķiniet uz atcerēties mani un nospiediet nākamo. Tas saglabā jūsu akreditācijas datus, lai turpmāk varētu vieglāk veikt servera izmaiņas. Atlases ekrāns tiek parādīts pārējos divos ekrānuzņēmumos. Līdzīgi kā Windows klientam, jūs varat izvēlēties savienojuma reģionu, topoloģiju un protokolu. Ievērojiet, ka zemāk esošajos ekrānuzņēmumos abiem protokoliem TCP un UPD ir parādīti dažādi serveri. Varat arī apskatīt jaunākās ping vērtības, lai palīdzētu noteikt ātrāko serveri, ar kuru izveidot savienojumu.

LiquidVPN Android lietotne

Lai gan LiquidVPN lietotne joprojām ir beta versijā, tā izskatās līdzīga pārējiem klientiem un ļaus jums ērti izmantot viņu pakalpojumus, lai izveidotu savienojumu, atvienotu un mainītu viņu tīkla serverus. Ja esat pazīstams ar viņu Windows klientu, jūs viegli varēsit atpazīt un lietot viņu Android lietotni.

Apmeklējiet vietni LiquidVPN

LiquidVPN ātruma pārbaude

LiquidVPN labi darbojās mūsu ātruma pārbaudē. Viņu servera ātrums Maiami, FL bija lielisks. Jums vajadzētu būt apmierinātiem ar viņu tīkla ātrumu lielākajai daļai lietojumprogrammu, kuru pamatā ir mūsu testēšana. Šis tests tika veikts, izmantojot LiquidVPN Windows klientu, izmantojot noklusējuma OpenVPN (UDP) protokolu, kas jūsu AIS 256 bitu CBC šifru izmanto jūsu interneta trafika šifrēšanai..

LiquidVPN ātruma pārbaude

Kā redzat, starp savienojumu tieši ar mūsu ISP un savienojumu ar serveri Maiami, FL, ātruma atšķirība bija par 12,9%. Kā jau tika gaidīts, tie ir nelieli savienojuma ātruma zaudējumi, taču tas ir vērts papildu drošībai, ko nodrošina šis šifrēšanas līmenis. Ar ātrumu nedaudz vairāk par 48 Mb / s, jums vajadzētu būt apmierinātiem ar LiquidVPN pakalpojuma darbību visām jūsu interneta vajadzībām..

LiquidVPN apskats: secinājums

Lai arī LiquidVPN privātuma telpā atrodas tikai īsu laiku, apmēram divus gadus, tas ir izveidojis labu reputāciju viņu piedāvātajam pakalpojumam, pievēršot uzmanību saviem klientiem. Viņu tīkls nav viens no lielākajiem, bet tas, kas viņiem trūkst kvantitātes, to veido kvalitāte. Visiem viņu serveriem ir vismaz 1 Gbps ports, dažiem ir 10Gbps, dažiem serveriem ir 20 Gbps DDoS aizsardzība, un vairums serveru ir optimizēti P2P trafikai. Viņiem ir 44 serveri 16 pilsētās, kas atrodas 9 dažādās valstīs, ar piekļuvi vairāk nekā 2000 publiskām IP adresēm. Viņu politika bez žurnāla, caurskatāms veids, kā viņi apstrādā informācijas pieprasījumus, un viņu atbalsts maksājumiem, izmantojot kriptovalūtu Bitcoin, liecina, ka viņi nopietni uztver savu biedru privātumu.

LiquidVPN atbalsta OpenVPN (TCP / UDP), L2TP / IPsec, SSTP un PPTP protokolus, kas viņu pakalpojumus padara saderīgus ar mobilajām ierīcēm un pat dažiem maršrutētājiem. Viņiem ir pielāgota klienta programmatūra operētājsistēmai Windows un Mac OS X, kā arī beta lietotne Android ierīcēm. Pakāpeniski ir instalēšanas ceļveži, kas lietotājiem palīdz konfigurēt pakalpojumu ar dažādiem protokoliem operētājsistēmās Windows, Mac OS, Linux, iOS, Android, DD-WRT maršrutētājos un citās ierīcēs..

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows un Mac
 • Jauna beta lietotne operētājsistēmai Android
 • Nepieteikšanās politika
 • IP topoloģijas modulēšana, lai jūs būtu anonīmāks
 • Vairāk anonīmi maksāšanas veidi, piemēram, Bitcoin
 • Eksperimentēšana ar NIST šifrēšanu, izmantojot Camellia-256-CBC uz pāris serveriem

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Lietotne iOS ierīcēm
 • Skaidrāka garantija ar pārmērīgu izmantošanu
 • Labāka navigācija vietnē

Jūs varat izmantot LiquidVPN pakalpojumu, lai veiktu ikdienas sērfošanu, tiešsaistes banku darbību, priecātos par iecienītākajiem straumēšanas multivides elementiem, nodrošinātu drošu satiksmi, izmantojot publiskos Wi-Fi tīklus, vai pārvarētu vietējās pašvaldības cenzūru. Tam jābūt piemērotam visām jūsu interneta vajadzībām. Izmantojiet viņu testa brauciena laikā un pats pārliecinieties. Viņi piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju. Tas ļaus laiku pārskatīt viņu pakalpojumu un pārliecināties, vai tas atbilst jūsu vajadzībām. Ja jums patīk viņu VPN, varat reģistrēties uz neierobežotu piekļuvi ar četriem savienojumiem, sākot no tikai USD 5,75 mēnesī.

Apmeklējiet vietni LiquidVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me